Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ρωσία - Νέα Ζηλανδία
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Pages: 1, 2
KingCrimson
Εγω δε ξερω αν η Ν.Ζηλανδια ειναι η χειροτερη ομαδα στους 16, βαζει σιγουρα υποψηφιοτητα μαζι με τη Κινα..αλλα η πιο αμπαλη Ρωσια ολων των εποχων ειναι εδω και με διαφορα!
benchwarmer
Κριμα sad.gif sad.gif

Μας πληγωσαν τα φαουλ... Δεν πειραζει, τουλαχιστον ας το παλεψουν μεχρι τελους.
SG3ptshooter
QUOTE(KingCrimson @ Sep 6 2010, 22:45 ) *
Καποιος δε πρεπει να πει στο Καμερον οτι πρεπει να κοψει το μπασκετ? ο τυπος ειναι σα το μπακαλη της γειτονιας μου! ελεος δηλαδη ohmy.gif

Και εγώ ποιόν θα έχω για άβαταρ; Πέρα από την πλάκα ο τύπος όντως ήταν πολύ καλός παίκτης κάποτε. Αλλά αφού δεν έχουν άλλον να παίξει και το 2014 να τον βλέπουμε να τον θυμόμαστε.

Θέση βοηθού στη Μακάμπι με ειδικότητα στα κιλά του Σόφο θα του προσφέρει ο Μπλατ; laugh.gif


QUOTE(phoenix_93 @ Sep 6 2010, 22:54 ) *
Δεν νομίζω να κάνει κακό στον Περπέρογλου να μελετήσει λίγο Αμπερκρόμπι. Ο τύπος δεν φοβάται τίποτα.

Είναι 22 έχει μάθει μπάσκετ στην Αμερική κι έχει πολύ μεγάλους μέσους όρους. Επίσης θα έρχεται για ένα κομμάτι ψωμί, ας το κοιτάξει καμιά ομάδα που ψάχνει τέτοιο παίκτη.

Είμαι πολύ γραφικός που πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο η διαιτησία; biggrin.gif
GK_23
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 6 2010, 23:02 ) *
Είναι 22 έχει μάθει μπάσκετ στην Αμερική κι έχει πολύ μεγάλους μέσους όρους. Επίσης θα έρχεται για ένα κομμάτι ψωμί, ας το κοιτάξει καμιά ομάδα που ψάχνει τέτοιο παίκτη.

Κάπου πήρε το μάτι μου σήμερα πως η Ρεάλ παρακολουθεί τους Πένι και Αμπερκρόμπι... rolleyes.gif
Manu7
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 6 2010, 23:02 ) *
Είμαι πολύ γραφικός που πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο η διαιτησία; biggrin.gif

Σαν το ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης biggrin.gif
KingCrimson
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 6 2010, 23:02 ) *
Και εγώ ποιόν θα έχω για άβαταρ; Πέρα από την πλάκα ο τύπος όντως ήταν πολύ καλός παίκτης κάποτε. Αλλά αφού δεν έχουν άλλον να παίξει και το 2014 να τον βλέπουμε να τον θυμόμαστε.

Θέση βοηθού στη Μακάμπι με ειδικότητα στα κιλά του Σόφο θα του προσφέρει ο Μπλατ; laugh.gif


Καθε πραγμα στο καιρο του και ο κολιος τον Αυγουστο που λενε, μεχρι το 2008 που τον θυμαμαι ηταν σε αξιοπρεπη επιπεδα
boumtze-boumtze
Ο Βοροντσεβιτς πολυ βελτιωμενος,καθε χρονο και καλυτερος για να μη πω για τον Μοζγκοφ,που πριν 2 χρονια δεν ηξερε τι χρωμα εχει η μπαλα...
Η Ρωσια θα βρεθει στους 8 χαρη στο συστημα της διοργανωσης και μονο....
KingCrimson
QUOTE(sixama23 @ Sep 6 2010, 23:06 ) *
Κάπου πήρε το μάτι μου σήμερα πως η Ρεάλ παρακολουθεί τους Πένι και Αμπερκρόμπι... rolleyes.gif


α οχι η Μπαρτσελονα για αντικαταστατες του Ναβαρο? laugh.gif
SG3ptshooter
QUOTE(sixama23 @ Sep 6 2010, 23:06 ) *
Κάπου πήρε το μάτι μου σήμερα πως η Ρεάλ παρακολουθεί τους Πένι και Αμπερκρόμπι... rolleyes.gif

Yπερβολικό νομίζω, ο Πένυ έχει παίξει σε 3-4 ομάδες στην Ευρώπη και απέτυχε, γι' αυτό γύρισε στην πατρίδα του και πλέον έιναι 30. Κι ο Όμπι Γουάν Αμερκρόμπι που τον διαδέχεται είναι λογικά καλύτερη επένδυση, αλλά για καμιά Εστουντιάντες, για ΠΑΟΚ, για Μακάμπι Χάιφα, για Τριούμφ, για Μοντεγκρανάρο, όχι για ολόκληρη Ρεάλ..

Απλά πέρασε κάποιος και τους είδε, και τους βρήκε λίγους φαντάζομαι.. Τον δεύτερο τουλάχιστον γι' αυτή τη στιγμή.
T.W.Is.M.
QUOTE(sixama23 @ Sep 6 2010, 22:52 ) *
Δε θυμάμαι αν έπαιξε πρώτα στη Μακάμπι και μετά στη Ζαλγκίρις ή το αντίστροφο.


Eχω την εντυπωση οτι πρωτα επαιξε στη Μακαμπι υπο τις οδηγιες του Πινι Γκερσονα. Ηταν στο Ισραηλ τη σεζον 2005-06, τον θυμαμαι που ερχοταν απο τον παγκο στους προημιτελικους με τον Ολυμπιακο στη θεση του Παρκερ(οχι ακριβως γιατι ο ενας επαιζε στο 2 κι ο αλλος στο 3 αλλα τελος παντων, ακουγεται πιο νοσταλγικο ετσι tongue.gif ), σουταρε 2-3 τριποντα και εβγαινε. Μαζι με τον Τζειμι Αρνολντ του Περιστεριου εδιναν αυτο που στο χωριο μου λενε instant scoring.
traveller
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 6 2010, 21:02 ) *
Και εγώ ποιόν θα έχω για άβαταρ;


Θυμάσαι έναν αραπάκο που έπαιζε κάποτε στους London Towers?? Για ψάξε βρες τον . Ως και του Σόφο του "έριχνε" ohmy.gif tongue.gif
GK_23
QUOTE(traveller @ Sep 6 2010, 23:21 ) *
Θυμάσαι έναν αραπάκο που έπαιζε κάποτε στους London Towers?? Για ψάξε βρες τον . Ως και του Σόφο του "έριχνε" ohmy.gif tongue.gif

Έχω την αίσθηση ότι εννοείς αυτόν που έπαιζε στους Γκίλφορντ Κινγκς, τους οποίους είχε αντιμετωπίσει ο Ολυμπιακός τη σεζόν 1993-94 νομίζω... w00t.gif
Δε θυμάμαι το όνομά του φυσικά αλλά μου έβαλες καλό homework για απόψε w00t.gif

edit: Tracy Pearson... icon_drunk.gif

Πάντως η απαξίωση του αγώνα και των ομάδων από τους σχολιαστές της ΕΡΤ, αγγίζει τα όρια του κομπλεξισμού.
Εμένα μου δημιουργούν πολύ κακή εντύπωση αυτά τα πικρόχολα σχόλια.
Flash
QUOTE(traveller @ Sep 6 2010, 21:21 ) *
Θυμάσαι έναν αραπάκο που έπαιζε κάποτε στους London Towers?? Για ψάξε βρες τον . Ως και του Σόφο του "έριχνε" ohmy.gif tongue.gif


Άσχετο αλλα ιδιοκτήτης των London Τowers ήταν ο Κωστής Ζομπανάκης. Γιατί όποια πέτρα κι αν σηκώσεις...

Δεν πειράζει ρε τρελιάρηδες Μαορί. Εμείς και η Lucy Lawless είμαστε περήφανοι για την απόδοση σας!
nikefalin
QUOTE(sixama23 @ Sep 6 2010, 23:35 ) *
Έχω την αίσθηση ότι εννοείς αυτόν που έπαιζε στους Γκίλφορντ Κινγκς, τους οποίους είχε αντιμετωπίσει ο Ολυμπιακός τη σεζόν 1993-94 νομίζω... w00t.gif
Δε θυμάμαι το όνομά του φυσικά αλλά μου έβαλες καλό homework για απόψε w00t.gif

Πάντως η απαξίωση του αγώνα και των ομάδων από τους σχολιαστές της ΕΡΤ, αγγίζει τα όρια του κομπλεξισμού.
Εμένα μου δημιουργούν πολύ κακή εντύπωση αυτά τα πικρόχολα σχόλια.


κακώς κάνετε που τα βλέπετε από την ΕΡΤ ..η μετάδοση της fiba στα αγγλικά είναι καταπληκτική. Αφου είστε που είστε Online βάλτε το stream 69.gif
traveller
QUOTE(sixama23 @ Sep 6 2010, 21:35 ) *
Έχω την αίσθηση ότι εννοείς αυτόν που έπαιζε στους Γκίλφορντ Κινγκς, τους οποίους είχε αντιμετωπίσει ο Ολυμπιακός τη σεζόν 1993-94 νομίζω... w00t.gif
Δε θυμάμαι το όνομά του φυσικά αλλά μου έβαλες καλό homework για απόψε w00t.gif

edit: Tracy Pearson... icon_drunk.gif


http://www.youtube.com/watch?v=nMnUHlCrN4k...=1&index=75

blech.gif


Υ.Γ θενκς Flash, δεν το γνώριζα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.