Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum BasketBall Meeting VIΙΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
Air Kef
Η αλήθεια είναι ότι πάω Αμερική να κλείσω τον JJ.
Das Kapital
Να ερθω με φιλο μου ή πρεπει να ναι οπωσδηποτε γραμμενος στο forum; tongue.gif
Air Kef
χαχα, πείτε μέρα ρε να την αλλάξω.
j-kidd13
Τι σοι meeting θα κανουμε χωρις κανεναν Mod???
nikefalin
Πεμπτη εως Δευτέρα θα λείπω κι εγώ επαρχία. Για Τετάρτη μπορώ να περάσω να δω κόσμο , στην καλύτερη να παίξω κι ένα μονό ως τα 7 ( κοτόπουλα καλαμάκια με 2-3 μπυρίτσες...άνετα)
Air Kef
ΤΙ χωρίς mod ρε, εδώ θα ειναι o admin λέμε +leonkalf+rchos.
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ Jun 19 2010, 13:15 ) *
ΤΙ χωρίς mod ρε, εδώ θα ειναι o admin λέμε +leonkalf+rchos.

Mμμμ...
Σωστο... icon_drunk.gif
Τους ειχα ξεχασει....Δεν πολυποσταρουν στο τοπικ ....
rchos
σε μιτινγκ χωρις κεφ και απκατ δεν παω.
Air Kef
Κάντε το ΣΚ, και ο απκατ θα ειναι εκεί.
LFO
Οδηγουμαστε σε ακύρωση της συναντησης ή ιδέα μου είναι?
apkat
Oδηγουμαστε..!
rchos
ανθρακας ο θησαυρος!
μας δωσατε ελπιδες και μετα...

ντροπη σας!
Ginobili
Κρίμα..... sad.gif
Air Kef
Ρε αλήθεια, είστε 15 άτομα μαζεμένοι, απο τους οποίους οι μισοι τουλάχιστον είχαν πρόβλημα για Τετάρτη/Πέμπτη και ήθελαν ΣΚ.

Πηγαίντε όπως είστε Σάββατο ή Κυριακή, εδώ έχει δηλώσει συμμετοχή ο απόλυτος admin.

ΧΠ εχεις κάποιο νέο για το γηπεδο; Βολεύει καλύτερα Σάββατο ή Κυριακη;
LFO
καταγγελω ευθεως και απεριφραστως τον συμφορουμιτη apkat ως βασικο υπονομευτή tongue.gif του μιτινγκ. Αντι να διαβαζει για τα μαθηματα που δινει αυριο και μεθαυριο ,χαριν τον οποιων απαρνηθηκε την υπεροχη παρεα μας wav.gif , σουλατσαρει ανευθυνα αυτην την στιγμη στο φορουμ!!! 65.gif
apkat
Aσε LFO τις εξυπναδες και κανονισε το Σ/Κ να πιουμε καμια μπυρα και να αφησουμε το μπασκετ σους νεοτερους.. tongue.gif

Αν περασω το μαθημα αυριο μην σου πω οτι κερναω κιολας..!!! tongue.gif tongue.gif
LFO
αστα αυτα ρε απατεωνα....παλι στο φορουμ εισαι...δεν γραφεις σημερα???

Το αλλο Σ/Κ παμε για μπυρες , εχω κανει ηδη προεργασια..... Αυτο το Σ/Κ ειμαι booked...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.