Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum BasketBall Meeting VI
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
dizzy_fingers
BasketForum BasketBall Meeting VI

Έχουμε βρεθεί και έχουμε παίξει αρκετές φορές στο παρελθόν για μπάσκετ, αλλά αυτό είναι μόλις το 6ο επίσημο meeting.

Τώρα που ο καιρός είναι καλός και είμαστε ζεστοί από την προηγούμενη συνάντηση είναι, λοιπόν, η κατάλληλη στιγμή για να κανονίσουμε το επόμενο bfbm και, γιατί όχι, να το καθιερώσουμε.

Το μέρος:
Ανοιχτό δίπλα στα γραφεία του Αμύντα, Μενεμένης 4, Υμηττός.

Η ημερομηνία:
Παρασκευή 27 Μαρτίου 2009, ώρα 19:00.

Τρόποι πρόσβασης:
    Λεωφορείο 856 από κέντρο, κατεβαίνετε στη στάση Πλατεία Υμηττού.

    Λεωφορείο 212, από μετρό Δάφνης, κατεβαίνετε πάλι στη στάση Πλατεία Υμηττού.

    Λεωφορείο 213, από μετρό Δάφνης, κατεβαίνετε πάλι στη στάση Πλατεία Υμηττού.



Κάποιες εικόνες:
Click to view attachment
Το γήπεδο στον ευρύτερο χάρτη της Αθήνας (για να πάρετε μία ιδέα κατά πού πέφτει το γήπεδο).

Click to view attachment
Μία κοντινή φωτογραφία του ανοιχτού. Όπως βλέπετε υπάρχουν προβολείς(που θα είναι αναμμένοι για όσο τους χρειαστούμε) και κερκίδες για να παίρνουμε τις απαραίτητες ανάσες smile.gif.

Click to view attachment
Οδηγίες για να φτάσετε στο γήπεδο από την πλατεία Υμηττού (απ'όπου σας αφήνει το λεωφορείο).
Flash
Ε, μας έσκισες tongue.gif
Τη μισή Αθήνα πρέπει να διασχίσω για να έρθω. Αnyway, ακόμα κι έτσι δεν το χάνω με τίποτε.
2.389,21 χιλιόμετρα θα ταξιδέψω, δε θα με σταματήσουν καμιά 20ρια ακόμα.
Το γήπεδο το έχουμε στη διάθεση μας μέχρι αργά ;
Jabar
Αυτό το γηπεδάκι είναι από τα καλύτερα μπασκετικά της Αθήνας.Καταπληκτικό.Εχει μεσολαβήσει ο Χ.Π.?
Xaroumenos loukoumas
Εεεε αφού θα έρθει ο Flash, θα έρθω κι εγώ καλώς εχόντων των πραγμάτων
dizzy_fingers
QUOTE(Jabar @ Mar 20 2009, 12:34 ) *
Αυτό το γηπεδάκι είναι από τα καλύτερα μπασκετικά της Αθήνας.Καταπληκτικό.Εχει μεσολαβήσει ο Χ.Π.?

Ναι και τον ευχαριστούμε για αυτό smile.gif (θα τον αφήσουμε να παίξει κανέναν μονό δηλαδή tongue.gif ) .
Χ.Π
QUOTE(Flash @ Mar 20 2009, 10:33 ) *
Ε, μας έσκισες tongue.gif
Τη μισή Αθήνα πρέπει να διασχίσω για να έρθω. Αnyway, ακόμα κι έτσι δεν το χάνω με τίποτε.
2.389,21 χιλιόμετρα θα ταξιδέψω, δε θα με σταματήσουν καμιά 20ρια ακόμα.
Το γήπεδο το έχουμε στη διάθεση μας μέχρι αργά ;

το γηπεδο μεχρι τις 23.00 ειναι οκ για να μην ενοχλησουμε και τους γειτονες.

θα υπαρχουν σιγουρα εκπληξεις!!!!!! smiley.gif
dizzy_fingers
Από τις 23:00 και μετά θα παίζουμε με πάνινες μπάλες smiley.gif.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Mar 20 2009, 12:34 ) *
Αυτό το γηπεδάκι είναι από τα καλύτερα μπασκετικά της Αθήνας.Καταπληκτικό.Εχει μεσολαβήσει ο Χ.Π.?

ναι, κοίτα μέρα που βάλατε που έχω υποχρέωση...αλλά κάτι θα κάνω θα την αλλαξω....

λοιπόν θα αναβιώσει μια 4αδα, με άθροισμα ηλικίας πάνω από 120 smiley.gif smiley.gif

αν τολμάτε μπείτε στη ρακέτα τώρα!
Jabar
QUOTE(nikefalin @ Mar 20 2009, 12:54 ) *
ναι, κοίτα μέρα που βάλατε που έχω υποχρέωση...αλλά κάτι θα κάνω θα την αλλαξω....

λοιπόν θα αναβιώσει μια 4αδα, με άθροισμα ηλικίας πάνω από 120 smiley.gif smiley.gif

αν τολμάτε μπείτε στη ρακέτα τώρα!

Θα τους σκίσουμε ,συνέχεια στο πάτωμα θα βρίσκονται.
Χ.Π δεν πιστεύω να φέρεις κανά βετεράνο του στυλ Σάντρο.
apkat
Kαι γω λογικα μεσα..Να δω πως θα φτασω εκει περα..!!
dizzy_fingers
ΧΠ έχει θέσεις για πάρκιγκ εκεί κοντά ή είναι δύσκολα τα πράγματα?

Αν είναι θα κατεβάσω το dizzywagon να πάρω μερικούς.
Απλά, επειδή θα έρχομαι από δουλειά-Καλλιθέα θα σας μαζώξω στη διαδρομή.
spysta
την γλυτωσατε πουλακια μου evilmonkey.gif !!!!! θα ερχομουν και εγω να εξελιξω το αθλημα .. αλλα λογικα την ωρα που θα παιζεται θα ταξιδευω απο Πατρα για Αθηνα !!!Νο προμπλεμο .. την επομενη φορα guns.gif wav.gif
gorilakos
Χ.Π παρε και την μπουκαλα με το οξυγονο...........!!!Α....φερε και τον Ιακωβο για center!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Χ.Π
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 20 2009, 11:27 ) *
ΧΠ έχει θέσεις για πάρκιγκ εκεί κοντά ή είναι δύσκολα τα πράγματα?

Αν είναι θα κατεβάσω το dizzywagon να πάρω μερικούς.
Απλά, επειδή θα έρχομαι από δουλειά-Καλλιθέα θα σας μαζώξω στη διαδρομή.

δυσκολα ειναι τραγικα δεν ειναι - η πλατεια που εχει σιγουρα θεσεις ειναι σε αποσταση αναπνοης

δεν εχω καλεσει κανενα βετερανο (ο σαντρο ειναι ακομα εν ενεργεια) ακομα - κατι θα σκεφτω


quote
Χ.Π παρε και την μπουκαλα με το οξυγονο...........!!!Α....φερε και τον Ιακωβο για center!!!!!!!

τον ποιον ??? χαχαχα
kotzito
Κι εγω μαλλον μεσα.Υπαρχει καποιο αλλο μεσο για να ερθω απο Βορεια Προαστεια;Γιατι πρεπει να παρω λεωφορειο μεχρι Εθνικη Αμυνα,απο εκει μετρο και απο Δαφνη παλι λεωφορειο. sad.gif
j-kidd13
Τωρα που καναμε σεφτε,θα παρουμε τα μητινγκ παραμαζωμα.Μεσα κι εγω...Θα με φανε τα λεωφορεια και τα μετρο παλι....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 20 2009, 14:57 ) *
Τωρα που καναμε σεφτε,θα παρουμε τα μητινγκ παραμαζωμα.Μεσα κι εγω...Θα με φανε τα λεωφορεια και τα μετρο παλι....

Ελα στην Κηφισια και παμε μαζι.
CHE
QUOTE(Χ.Π @ Mar 20 2009, 13:53 ) *
δυσκολα ειναι τραγικα δεν ειναι - η πλατεια που εχει σιγουρα θεσεις ειναι σε αποσταση αναπνοης

δεν εχω καλεσει κανενα βετερανο (ο σαντρο ειναι ακομα εν ενεργεια) ακομα - κατι θα σκεφτω


quote
Χ.Π παρε και την μπουκαλα με το οξυγονο...........!!!Α....φερε και τον Ιακωβο για center!!!!!!!

τον ποιον ??? χαχαχα

Είδες, φίλε Χ.Π.?πάλι στην απ'εξω η επαρχία...αθηνοκεντρικό και το forum, ακόμη... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Υ.Γ. πλάκα κάνω,έτσι?μη στραβώσεις πάλι...
dizzy_fingers
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=6845

και

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=1734


Άντε, ξεκίνα κι εσύ ένα @Crete να μαζέψεις τα κοπέλια. Πολλοί πρέπει να είστε εκεί κάτω biggrin.gif.
j-kidd13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 20 2009, 13:59 ) *
Ελα στην Κηφισια και παμε μαζι.

Λυκε με συγκινεις!

Α,και καποιος πρεπει να ερθει με στυλο και χαρτι,για να καταγραφει τις θεικες ατακες του Λυκου κατα την διαρκεια των αγωνων...Ειναι κριμα να μην κρατησουμε αρχειο..... 69.gif
leonkalf
Εγώ , δυστυχώς sad.gif, δηλώνω απών... Μέρα αγώνα για μένα η Παρασκευή...
Θα ήθελα πολύ να παρεβρεθώ στη συνάντηση αυτή!! Κρίμα..


QUOTE (CHE @ Mar 20 2009, 14:02 ) *
Είδες, φίλε Χ.Π.?πάλι στην απ'εξω η επαρχία...αθηνοκεντρικό και το forum, ακόμη... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Υ.Γ. πλάκα κάνω,έτσι?μη στραβώσεις πάλι...

Το καλοκαιράκι CHE, που θα κατέβω Κρήτη, το κανονίζουμε... wink.gif
Να γνωριστούμε κι από κοντά, να παίξουμε κιόλας! smile.gif
Anaz
Θα ερθει ο τρισμεγιστος Flash???? E δεν παιζει να το χασω!!
Ντιζυ φορα τσιγγινο!! Χαριση (ξερεις εσυ..) σκηνοθετησε μια αρρωστια και μην εμφανιστεις καν..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(CHE @ Mar 20 2009, 15:02 ) *
Είδες, φίλε Χ.Π.?πάλι στην απ'εξω η επαρχία...αθηνοκεντρικό και το forum, ακόμη... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Υ.Γ. πλάκα κάνω,έτσι?μη στραβώσεις πάλι...

Μπορουμε να νοικιασουμε ενα πουλμανακι και να κανουμε περιοδιες ανα την Ελλαδα.


QUOTE(leonkalf @ Mar 20 2009, 18:33 ) *
Εγώ , δυστυχώς sad.gif, δηλώνω απών... Μέρα αγώνα για μένα η Παρασκευή...
Θα ήθελα πολύ να παρεβρεθώ στη συνάντηση αυτή!! Κρίμα..
Το καλοκαιράκι CHE, που θα κατέβω Κρήτη, το κανονίζουμε... wink.gif
Να γνωριστούμε κι από κοντά, να παίξουμε κιόλας! smile.gif

Πες οτι μονο και μονο στην ιδεα οτι θα με μαρκαρεις τα εκανες απανω σου
και ασε τις δικαιολογιες.
Χ.Π
ενα πολυ μεγαλο συγγνωμη απο ολους αλλα δεν ειχα δει την ωρα που ειχε βαλει ο σπυρος στην πρωτη σελιδα και το γηπεδο ειναι ελευθερο μετα τις 7.15 γιατι εχουν προπονηση κατι ακαδημιες μεχρι εκεινη την ωρα

οποτε εαν δεν υπαρχει προβλημα σπυρο διωρθωσε την ωρα στην αρχικη σελιδα - δεν υπαρχει προβλημα να ερθει καποιος ποιο νωρις μιας και εγω θα ειμαι εκει απο τις 6,30-6,45


j-kidd13
Ξεχασα οτι την Παρασκευη εχω μουσικες υποχρεωσεις aka live,οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω...ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!! angry_red.gif (το εβγαλα απο μεσα μου.......)
kotzito
Κανεις που θα ερθει απο Βορεια Προαστεια να κανονισουμε αν ειναι να παμε μαζι υπαρχει;
apkat
QUOTE(Anaz @ Mar 20 2009, 18:26 ) *
Θα ερθει ο τρισμεγιστος Flash???? E δεν παιζει να το χασω!!
Ντιζυ φορα τσιγγινο!! Χαριση (ξερεις εσυ..) σκηνοθετησε μια αρρωστια και μην εμφανιστεις καν..


Eισαι ανυπαρκτος..Που ησουνα ρε ρομπα προχθες;;Σε επαιρνα και τηλεφωνο για να μπορω να σε διασυρω αλλα φοβηθηκες και να το σηκωσεις..Δεν πειραζει την αλλη εβδομαδα θα εχω την ευκαιρια να σε συνθλιψω..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kojito @ Mar 20 2009, 22:08 ) *
Κανεις που θα ερθει απο Βορεια Προαστεια να κανονισουμε αν ειναι να παμε μαζι υπαρχει;

Εγω μενω Κηφισια. Κοντα στον σταθμο.
dizzy_fingers
Ά ρε kidd, αυτά έχει η Μουσική...θυσίες, τί να κάνουμε biggrin.gif.

Θα ξαναπάμε όμως για μπάσκετ βρε συ, μπορεί και από τα λημέρια σου (κάπου κοντά δηλαδή, μην παίρνεις θάρρος tongue.gif).

Οκ, Χρήστο αλλάζω την ώρα σε 19:00 (δηλαδή 19:30 μιας και κανείς δεν έρχεται ποτέ στην ώρα του biggrin.gif).
j-kidd13
Λυκε η υπερηχητικη λυκοτετραδα μας θα χωριστει την Παρασκευη με την απουσια μου...Αντι να πιανω μπαλα θα πιανω ακορντα... icon_drunk.gif

QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 21 2009, 01:36 ) *
Ά ρε kidd, αυτά έχει η Μουσική...θυσίες, τί να κάνουμε biggrin.gif.

Θα ξαναπάμε όμως για μπάσκετ βρε συ,
μπορεί και από τα λημέρια σου (κάπου κοντά δηλαδή, μην παίρνεις θάρρος tongue.gif).

Οκ, Χρήστο αλλάζω την ώρα σε 19:00 (δηλαδή 19:30 μιας και κανείς δεν έρχεται ποτέ στην ώρα του biggrin.gif).

Τωρα που θα φτιαξει ο καιρος,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!Και αρκετα συχνα....
Κοιτα ειναι το θεμα οτι και να ερθω,μετα θα θελω μπανιο,να ντυθω κλπ...οποτε ολα οδηγουν σε απουσια...
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 21 2009, 03:45 ) *
Λυκε η υπερηχητικη λυκοτετραδα μας θα χωριστει την Παρασκευη με την απουσια μου...Αντι να πιανω μπαλα θα πιανω ακορντα... icon_drunk.gif


Τωρα που θα φτιαξει ο καιρος,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!Και αρκετα συχνα....
Κοιτα ειναι το θεμα οτι και να ερθω,μετα θα θελω μπανιο,να ντυθω κλπ...οποτε ολα οδηγουν σε απουσια...


Δικαιολογίες tongue.gif
Πες οτι βαριεσαι το ταξιδάκι 69.gif
spysta
θα ειμαι καμια βδομαδα αθηνα .. κανονιστε για κανα μπασκετακι αλλιως θα σας παρει και θα σας σηκωσει λεμε !!! smiley.gif

ΥΓ.Γαμωτο 3 ζευγαρια παπουτσια μπασκετ εχω .. και δε θυμηθηκα να φερω ουτε ενα απο την Πατρα .. τσπ θα παιξω με all starakia !! icon_headbang.gif
B for Basketball
Σας λυπαμαι ολους που θα τρεχετε απο του διαολου τη μανα για να ερθετε.... tongue.gif
Εγω ειμαι σχεδον διπλα...
Οποτε ζηταω ρεπο για παρασκευη κ λογικα ειμαι μεσα laugh.gif
Πληοφοριακα...Ειναι κρυμενο μεσα στα σπιτια κ τις πολυκατοικιες...
Οποτε απο πλατεια υμμητου ρωτηστε για ινφορμεισιονς κ θα σας πουνε...
j-kidd13
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Mar 21 2009, 02:23 ) *
Δικαιολογίες tongue.gif
Πες οτι βαριεσαι το ταξιδάκι 69.gif

Κοιτα οτι θα βαριομουν το ταξιδι,ειναι ενα γεγονος!Απο τη στιγμη που προσφερθηκε ο Λυκος ομως να παμε μαζι,δεν υφισταται θεμα βαρεμαρας για τις συγκοινωνιες!Απλα θελω να αφησω και καμια αλλη τετραδα να παρει το τουρνουα που θα γινει!! 69.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 21 2009, 14:13 ) *
Κοιτα οτι θα βαριομουν το ταξιδι,ειναι ενα γεγονος!Απο τη στιγμη που προσφερθηκε ο Λυκος ομως να παμε μαζι,δεν υφισταται θεμα βαρεμαρας για τις συγκοινωνιες!Απλα θελω να αφησω και καμια αλλη τετραδα να παρει το τουρνουα που θα γινει!! 69.gif

Απο την στιγμη που θα παω εγω δεν υπαρχει περιπτωση να το παρει αλλη ομαδα.
rchos
Rchos will be there!
ξεκαθαρα πραγματακια!
spysta
και γω λογικα θα ειμαι .. εκτος κι αν φυγω Παρασκευη για Πατρα !!
B for Basketball
QUOTE(rchos @ Mar 21 2009, 14:03 ) *
Rchos will be there!
ξεκαθαρα πραγματακια!

E To ταβλι θα το φερω τωρα tongue.gif
Flash
QUOTE(rchos @ Mar 21 2009, 13:03 ) *
Rchos will be there!
ξεκαθαρα πραγματακια!


Όχι ρε φίλε! Και με αυτή τη δήλωση μιλάμε για ταυτόγχρονη παρουσία Anaz-Flash-Rchos-HD
And you know what that means !!!
dizzy_fingers
QUOTE(B for Basketball @ Mar 21 2009, 18:25 ) *
E To ταβλι θα το φερω τωρα tongue.gif

24.gif
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(rchos @ Mar 21 2009, 17:03 ) *
Rchos will be there!
ξεκαθαρα πραγματακια!


Αλήτη, δεν είχα πει τπτ να κάνουμε θριαμβευτική είσοδο tongue.gif

QUOTE(Flash @ Mar 21 2009, 21:59 ) *
Όχι ρε φίλε! Και με αυτή τη δήλωση μιλάμε για ταυτόγχρονη παρουσία Anaz-Flash-Rchos-HD
And you know what that means !!!


Εσύ κάτι εννοείς αλλά δεν καταλαβαίνω tongue.gif
Flash
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Mar 21 2009, 19:15 ) *
Εσύ κάτι εννοείς αλλά δεν καταλαβαίνω tongue.gif


The return of the Wisemen ninja.gif

... on cinemas, next Friday
Pierce
το ειδωλο παει πακετο με εμενα και με τον digger. Να τον ξεχασεις.
Flash
Το είδωλο έχει ελεύθερη βούληση cool.gif
apkat
Εγω δηλωνω Λυκοπουλο..!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(apkat @ Mar 22 2009, 01:32 ) *
Εγω δηλωνω Λυκοπουλο..!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Εσυ θες να κερδιζεις και πονταρεις στο αχαστο.
stefan
QUOTE(apkat @ Mar 21 2009, 23:32 ) *
Εγω δηλωνω Λυκοπουλο..!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Πειτε του οτι εχετε συννενοηθει να του κανετε πλακα
γιατι τα πιστευει και το παιρνει πανω του... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Jabar
Λύκος μια ζωή στα πράσινα του έγιναν ανάγκη.Ακόμα και στα μονά.Πράσινη θύελα.Κρυφοβάζελος.
Xaroumenos loukoumas
Πωπω
Πρέπει να είμαι τεράστιος παίχτης για να με διεκδικούν δύο ομάδες. smiley.gif

Ήσυχα παιδιά, ένας ένας.
Όποια ομάδα είναι μαζί μου θα χάσει, καθώς θα παίζει με: μερικές λάθος πάσες μου + μερικές πάσες σας που ελέω μανταλακίων δε θα πιάνω + μερικές ατομιστίες μου που καταλήγουν σε άστοχα σουτ + τις περιπτώσεις που κουβεντιάζω και δεν προσέχω +...+...

icon_drunk.gif
stefan
QUOTE(Jabar @ Mar 22 2009, 10:36 ) *
Λύκος μια ζωή στα πράσινα του έγιναν ανάγκη.Ακόμα και στα μονά.Πράσινη θύελα.Κρυφοβάζελος.


Κρυφοπρασινη χ@#$ριτσα!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Γεια σου ρε Jabar!!!! 77.gif 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.