Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum BasketBall Meeting VI
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
j-kidd13
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Mar 22 2009, 13:35 ) *
Πωπω
Πρέπει να είμαι τεράστιος παίχτης για να με διεκδικούν δύο ομάδες. smiley.gif

Ήσυχα παιδιά, ένας ένας.
Όποια ομάδα είναι μαζί μου θα χάσει, καθώς θα παίζει με: μερικές λάθος πάσες μου + μερικές πάσες σας που ελέω μανταλακίων δε θα πιάνω + μερικές ατομιστίες μου που καταλήγουν σε άστοχα σουτ + τις περιπτώσεις που κουβεντιάζω και δεν προσέχω +...+...

icon_drunk.gif

Εγω εχω να πω οτι στα πρωτα 2 μονα που παιξαμε στα πρωτο γηπεδο,η αποδοση του χαρουμενου λουκουμα ηταν ικανοποιητικοτατη.(Αλλο που μας εκανε ο,τι ηθελε αυτος ο μυστηριος που τα καρφωνε απ οπου κι αν σηκωνοταν).Τωρα οσoν αφορα μετα ,στην Τσοχα,εκει ειχες αφενος την ατυχια να παιξεις αντιπαλος με την λυκοτετραδα,αφετερου ειχες ατυχες ματς απ με τον apkat!!!!
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 22 2009, 17:43 ) *
Εγω εχω να πω οτι στα πρωτα 2 μονα που παιξαμε στα πρωτο γηπεδο,η αποδοση του χαρουμενου λουκουμα ηταν ικανοποιητικοτατη.(Αλλο που μας εκανε ο,τι ηθελε αυτος ο μυστηριος που τα καρφωνε απ οπου κι αν σηκωνοταν).Τωρα οσoν αφορα μετα ,στην Τσοχα,εκει ειχες αφενος την ατυχια να παιξεις αντιπαλος με την λυκοτετραδα,αφετερου ειχες ατυχες ματς απ με τον apkat!!!!


Από αυτή τη φράση φαίνεται πως δεν ξέρεις τι λες.
Παραληρείς φίλε μου! laugh.gif laugh.gif ugly8.gif ugly_tocktock.gif
apkat
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Mar 22 2009, 16:58 ) *
Από αυτή τη φράση φαίνεται πως δεν ξέρεις τι λες.
Παραληρείς φίλε μου! laugh.gif laugh.gif ugly8.gif ugly_tocktock.gif


Απολυτα σωστα τα γραφομμενα του Κιντ..Σε εξαφανισα καημενε..

Γιατι μπορει απο την μια να μην ημουν καλα επιθετικα αλλα αμυντικα παντα ειμαι σε υψηλο επιπεδο.Αποντο σε αφησα σε 2 παιχνιδια..!!! smiley.gif smiley.gif
Xaroumenos loukoumas
Την Παρασκευή φίλε πάνωγάτα, θα μετανιώσεις την ημέρα που γεννήθηκες.
Και αυτό είναι δέσμευση.

Θα πεις το Δεσπότη, Παναγιώτη. laugh.gif
Air Kef
Ρε μλκ Σπύρο ρωτάνε πρώτα.sad.gif

Αφενός την επομένη έχω αγώνα μπαράζ-θάνατο στην Λάρισα.
Αφετέρου έχω δώσει υπόσχεση παρουσίας σε θέατρο.

Τέλος, παρόλο οτι γλίτωσα απο τους αγκώνες σου την Πέμπτη, δεν έγινε το ίδιο με ένα γόνατο το Σάββατο και δυσκολεύομαι να περπατήσω, πολύ.

Βέβαια οι παρουσίες Flash-Anaz που δεν τους εχω συναντήσει παρά τα χρόνια στο φόρουμ αλλά και του στρατευμένου Σοφού-ιδρυτή των Π.Ε.Ο.Σ. είναι κάτι που με βάζει σε απίστευτες σκέψεις.

Αν έρθω να παίξω, πάω αντίπαλος με τον Λύκο, για να εκτιμήσει την αξία μου αρχικά, να παίξω και λιγο μπάσκετ γιατί με το σερί μαλακίας που ακούω οσο παιζω μαζί του μονο γελάω. biggrin.gif


Θέλω επιτέλους Dizzy μαζί μου.
Flash
Δεν πειράζει ρε, θα κανονίσουμε κι άλλο καπάκι μετά από αυτό wink.gif

Κάνε το καθήκον σου με την ομάδα και βλέπουμε smile.gif
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ Mar 22 2009, 21:27 ) *
Ρε μλκ Σπύρο ρωτάνε πρώτα.sad.gif

Αφενός την επομένη έχω αγώνα μπαράζ-θάνατο στην Λάρισα.
Αφετέρου έχω δώσει υπόσχεση παρουσίας σε θέατρο.

Τέλος, παρόλο οτι γλίτωσα απο τους αγκώνες σου την Πέμπτη, δεν έγινε το ίδιο με ένα γόνατο το Σάββατο και δυσκολεύομαι να περπατήσω, πολύ.

Βέβαια οι παρουσίες Flash-Anaz που δεν τους εχω συναντήσει παρά τα χρόνια στο φόρουμ αλλά και του στρατευμένου Σοφού-ιδρυτή των Π.Ε.Ο.Σ. είναι κάτι που με βάζει σε απίστευτες σκέψεις.

Αν έρθω να παίξω, πάω αντίπαλος με τον Λύκο, για να εκτιμήσει την αξία μου αρχικά, να παίξω και λιγο μπάσκετ γιατί με το σερί μαλακίας που ακούω οσο παιζω μαζί του μονο γελάω. biggrin.gif


Θέλω επιτέλους Dizzy μαζί μου.

Δεν γελας μονο εσυ με τον "πεταω 100 ατακες το λεπτο" ΛΥΚΟ...Αλλα ρε κεφ εδω το παιδι (δεν θυμαμαι ποιος ηταν...)χτυπησε το ποδι του στο πεζουλι προχθες και εσυ σωριαστικες κατω απο τα γελια ....Με τα μαργαριταρια του Λυκου δεν θα γελας??
Air Kef
Ρώτησα πρώτα αν είναι τιποτα σοβαρο.
Και δεν σωριαστηκα. tongue.gif

Επίσης μιλάμε για τον monomarousi. Ένα παιδί που έχει πονέσει, το ξέρω, πολύ στην ζωή του. Ασε που είχε φέρει και την προσωπική του μαζί για οτιδήποτε θα τύχαινε. biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Με αυτα που κανετε τι περιμενατε, να μην τα σχολιασω???
Αμπαλα ταγαρια blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif

Ιπταμενη Κεφατη που γυριζει απο του Βεροπουλου,
την Παρασκευη θα αναλαβω εγω προσωπικα το μαρκαρισμα σου και τοτε να σε δω.
Δεν χρειαζεται να κανω και πολλα βεβαια, σαν να μαρκαρω τον Τσιλιμπεργκερ θα ειναι,
μονο λει-απ, απο σουτ..............................
dizzy_fingers
QUOTE(Air Kef @ Mar 22 2009, 21:27 ) *
Ρε μλκ Σπύρο ρωτάνε πρώτα.sad.gif

Αφενός την επομένη έχω αγώνα μπαράζ-θάνατο στην Λάρισα.
Αφετέρου έχω δώσει υπόσχεση παρουσίας σε θέατρο.

Τέλος, παρόλο οτι γλίτωσα απο τους αγκώνες σου την Πέμπτη, δεν έγινε το ίδιο με ένα γόνατο το Σάββατο και δυσκολεύομαι να περπατήσω, πολύ.

Βέβαια οι παρουσίες Flash-Anaz που δεν τους εχω συναντήσει παρά τα χρόνια στο φόρουμ αλλά και του στρατευμένου Σοφού-ιδρυτή των Π.Ε.Ο.Σ. είναι κάτι που με βάζει σε απίστευτες σκέψεις.

Αν έρθω να παίξω, πάω αντίπαλος με τον Λύκο, για να εκτιμήσει την αξία μου αρχικά, να παίξω και λιγο μπάσκετ γιατί με το σερί μαλακίας που ακούω οσο παιζω μαζί του μονο γελάω. biggrin.gif


Θέλω επιτέλους Dizzy μαζί μου.

Τελικά θα έρθεις ή όχι?
Γιατί είχα την εντύπωση πως το μπαράζ ήταν κάτι που δε μπορείς να αποφύγεις.

Ότι και να κάνεις, πάντως, ο Flash έχει δίκιο - θα ξανακανονίσουμε και ναι, θα αναβιώσουμε μαγικές στιγμές Νάξου όπου dizzy-kef τρομοκρατήσανε τις Κυκλάδες με την παρουσία τους.
tsops
Κύριοι, count me in...όπως προσγειώνομαι, κατευθείαν Μενεμένης για...απογειώσεις ;-)
dizzy_fingers
Ιστορικό meeting.
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 23 2009, 16:32 ) *
Ιστορικό meeting.


τελικά είναι για τις 7.15 ?
Air Kef
Θα κανονιστούν κι άλλα, αλλά με τέτοια ταυτόχρονη παρουσία τόσων ιστορικών μελών δεν γίνεται να το βγάλω από το μυαλό μου.

Μπορώ να ειμαι και Σάββατο Λάρισα, θα κάνω οτι μπορώ για να παρεβρεθώ.
dizzy_fingers
Στις 19:00 - 19:15 (δηλαδή 19:30 που θα αρχίσουν να μαζεύονται όλοι καθώς πάντα τηρούμε με ευλάβεια το ακαδημαϊκό τέταρτο), nik.


Κεφ, αν αντέχεις έλα και φύγε καπάκια.
Σκέψου ρε συ να έρθει και ο κάιζερ από τον στρατό...ή ακόμα "χειρότερα" να επιστρέψει ο NBAer μόνο και μόνο για αυτή τη βραδιά laugh.gif!!!!!!!
Air Kef
ΟΚ, αν ειναι καλά το πόδι μου θα το κάνω το μαγικό κι εγώ.
Ο Καιζερ αποκλείεται.. Ο ΝΒΑερ δεν ξερω. biggrin.gif
tsops
QUOTE(Air Kef @ Mar 23 2009, 19:30 ) *
ΟΚ, αν ειναι καλά το πόδι μου θα το κάνω το μαγικό κι εγώ.
Ο Καιζερ αποκλείεται.. Ο ΝΒΑερ δεν ξερω. biggrin.gif


Ρε, εδώ κοτζάμ παππούς θα παρεβρεθώ μετά από ολική ρήξη αχιλλείου. Μην ακούω δικαιολογίες και παίρνει θάρρος και ο "Ζαλισμένα Δάχτυλα" laugh.gif
Marciulionis
Επειδή έμαθα πως δεν υπάρχουν αρκετοί κακοί παίκτες θα έρθω κι εγώ με μοναδική αποστολή να κάνω τον apkat να μοιάζει με Άιβερσον tongue.gif
nikefalin
QUOTE(tsops @ Mar 24 2009, 19:23 ) *
Ρε, εδώ κοτζάμ παππούς θα παρεβρεθώ μετά από ολική ρήξη αχιλλείου. Μην ακούω δικαιολογίες και παίρνει θάρρος και ο "Ζαλισμένα Δάχτυλα" laugh.gif


ελα στην ομάδα μας tsops! θα κανουμε τετραδα με αθροισμα ηλικιών πάνω από 150 !
apkat
QUOTE(Marciulionis @ Mar 25 2009, 22:06 ) *
Επειδή έμαθα πως δεν υπάρχουν αρκετοί κακοί παίκτες θα έρθω κι εγώ με μοναδική αποστολή να κάνω τον apkat να μοιάζει με Άιβερσον tongue.gif


O apkat ετσι κι αλλιως Αιβερσον θυμιζει.. smiley.gif
Flash
QUOTE(apkat @ Mar 25 2009, 22:15 ) *
O apkat ετσι κι αλλιως Αιβερσον θυμιζει.. smiley.gif


Ναι στο ότι δεν κάνει practice...

(και τώρα που έχετε κουρευτεί και οι δύο μοιάζετε και στο hairstyle smiley.gif )
apkat
Man it was one practise..I mean what the fuck?? One practise?? We talkin' 'bout practise..!!

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
tsops
QUOTE(nikefalin @ Mar 25 2009, 22:09 ) *
ελα στην ομάδα μας tsops! θα κανουμε τετραδα με αθροισμα ηλικιών πάνω από 150 !


χαχαχα, έλα ρε, αφού μικροδείχνουμε εμείς rolleyes.gif

Κατοχυρώθηκε, ζευγαράκι με Νίκο για τρελές πτήσεις!

BTW: Τετράδα? Υπάρχουν και άλλοι στην ηλικία μας? blink.gif icon_drunk.gif
nikefalin
QUOTE(tsops @ Mar 26 2009, 10:13 ) *
χαχαχα, έλα ρε, αφού μικροδείχνουμε εμείς rolleyes.gif

Κατοχυρώθηκε, ζευγαράκι με Νίκο για τρελές πτήσεις!

BTW: Τετράδα? Υπάρχουν και άλλοι στην ηλικία μας? blink.gif icon_drunk.gif


εμείς θα μαστε οι μικρότεροι της τετράδας smiley.gif
dizzy_fingers
Dizzy + Kef + harris + apkat θεωρείτε πως είναι ομάδα που μπορείτε να κοντράρετε ή να τη διαλύσουμε και να πάμε αλλιώς? cool.gif
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 26 2009, 18:40 ) *
Dizzy + Kef + harris + apkat θεωρείτε πως είναι ομάδα που μπορείτε να κοντράρετε ή να τη διαλύσουμε και να πάμε αλλιώς? cool.gif



ρε σεις για πρωινό σας έχουμε...μη σου πω οτί θα έχουμε και 5ο για αλλαγή , το Λυκο (που ηλικιακά θα ναι το λυκόπουλο, χρειάζομαστε και κάποιον να τρέχει στην περιφέρεια , να παίζει καλή άμυνα, έναν μικρό για τις μπάλες κλπ ) smiley.gif
dizzy_fingers
QUOTE(nikefalin @ Mar 26 2009, 18:48 ) *
ρε σεις για πρωινό σας έχουμε...

Αυτό φοβάμαι tongue.gif
Χ.Π
QUOTE(nikefalin @ Mar 26 2009, 16:48 ) *
ρε σεις για πρωινό σας έχουμε...μη σου πω οτί θα έχουμε και 5ο για αλλαγή , το Λυκο (που ηλικιακά θα ναι το λυκόπουλο, χρειάζομαστε και κάποιον να τρέχει στην περιφέρεια , να παίζει καλή άμυνα, έναν μικρό για τις μπάλες κλπ ) smiley.gif


Μάλλον εχεις ξεχασει και τον οικοδεσπότη που ξέρει το γηπεδο απ΄εξω κι ανακατωτα smiley.gif

σας περιμενω ολους

μπαλλες υπαρχουν στο γηπεδο 4 μολτεν και μια νικε -εαν θελει καποιος να φερει την δικια του κανενα προβλημα
επισης θα υπαρχουν και εκπληξεις rolleyes.gif
j-kidd13
QUOTE(Χ.Π @ Mar 26 2009, 21:15 ) *
Μάλλον εχεις ξεχασει και τον οικοδεσπότη που ξέρει το γηπεδο απ΄εξω κι ανακατωτα smiley.gif

σας περιμενω ολους

μπαλλες υπαρχουν στο γηπεδο 4 μολτεν και μια νικε -εαν θελει καποιος να φερει την δικια του κανενα προβλημα
επισης θα υπαρχουν και εκπληξεις rolleyes.gif

Τις οποιες θα χασουμε οσoι δεν θα ερθουμε 68.gif .....Με βασανιζει ολη την εβδομαδα η απουσια μου απ το αυριανο meeting..... smiley.gif
dizzy_fingers
Βρέχει τώρα, την τύχη μου μέσα...
j-kidd13
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 27 2009, 00:07 ) *
Βρέχει τώρα, την τύχη μου μέσα...

Oι καταρες μου που δεν θα ερθω.... 69.gif 69.gif 69.gif
Και την προηγουμενη φορα εβρεχε το βραδυ,αλλα την επομενη ηταν μια χαρα...(Αρκει να μην εχει γινει το γηπεδο πισινα...)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Δεν το βλεπω με τοση βροχη.
Air Kef
Γούρι-γούρι.

Σπύρο θα πάμε μαζι; (στο γήπεδο εννοω, προς το παρον)
Χ.Π
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 26 2009, 22:19 ) *
Δεν το βλεπω με τοση βροχη.


παιδια εδω βρεχει ελαφρα το γηπεδο στεγνωνει σε πολυ λιγο χρονο και η αυριανη μερα αναμενεται ηλιολουστη οποτε δεν θα υπαρχει προβλημα (οπου υπαρχουν νερα θα καθαριστουν μεχρι το μεσημερι απο εμενα)

Παρασκευή 27/03/2009 08:00 9 °C 72% 3 Μποφόρ B ΚΑΘΑΡΟΣ
Παρασκευή 27/03/2009 14:00 17 °C 25% 3 Μποφόρ Δ ΚΑΘΑΡΟΣ
Παρασκευή 27/03/2009 20:00 11 °C 68% 3 Μποφόρ N ΚΑΘΑΡΟΣ

69.gif
Flash
Έχασε ο Παναθηναϊκός, άμα δεν μπορέσουμε να παίξουμε και αύριο εξαιτίας της βροχής εγώ δεν επιστρέφω στο λεκανοπέδιο

(παρτε το και σαν υπόσχεση άμα δε σας κάνει για απειλή rolleyes.gif )
dizzy_fingers
QUOTE(Χ.Π @ Mar 27 2009, 00:28 ) *
παιδια εδω βρεχει ελαφρα το γηπεδο στεγνωνει σε πολυ λιγο χρονο και η αυριανη μερα αναμενεται ηλιολουστη οποτε δεν θα υπαρχει προβλημα (οπου υπαρχουν νερα θα καθαριστουν μεχρι το μεσημερι απο εμενα)

Παρασκευή 27/03/2009 08:00 9 °C 72% 3 Μποφόρ B ΚΑΘΑΡΟΣ
Παρασκευή 27/03/2009 14:00 17 °C 25% 3 Μποφόρ Δ ΚΑΘΑΡΟΣ
Παρασκευή 27/03/2009 20:00 11 °C 68% 3 Μποφόρ N ΚΑΘΑΡΟΣ

69.gif

Γειά σου ρε Πετρούλα :Ρ.

Γιάννη αν έρθεις από Καλλιθέα, ναι πάμε μαζί.
Air Kef
Που Καλλιθέα;

Μπορώ να φέρω αυτοκίνητο, αν θέλουν κι άλλα μέλη,μπορούμε να συγκεντρωθούμε κάπου, στην Καλλιθέα και πάμε όσοι χωράμε. Απλά δεν ξέρω τον δρόμο, ούτε κατα διάνοια και γιαυτό μιλάω εδώ με τον Σπύρο.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Απο Βουλιαγμενης που κανουμε αριστερα ρε κοπριτες???
Jabar
QUOTE(Air Kef @ Mar 27 2009, 01:38 ) *
Που Καλλιθέα;

Μπορώ να φέρω αυτοκίνητο, αν θέλουν κι άλλα μέλη,μπορούμε να συγκεντρωθούμε κάπου, στην Καλλιθέα και πάμε όσοι χωράμε. Απλά δεν ξέρω τον δρόμο, ούτε κατα διάνοια και γιαυτό μιλάω εδώ με τον Σπύρο.

Oσοι έρχονται από καλλιθέα στο τέλος της Θησέως (Ελ , Βενιζέλου) συνεχίζουν και στι φανάρι του ΦΙ κάνουν δεξιά .Ευθεία το 4-5 φανάρι είναι η εκκλησία του Αη Γιάννη εκεί ακριβώς απέναντι συνεχίζουν.Στο φανάρι επίσης απέναντι,όπως πάει ο δρόμος βγαίνουν στην πλατεία Υμητού.Το γήπεδο είναι στα αριστερά δηλ κύκλο την πλατεία κάπου 200 μ μέσα.

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 27 2009, 02:14 ) *
Απο Βουλιαγμενης που κανουμε αριστερα ρε κοπριτες???

Στην εκκλησία θα κάνεις αριστερά.Είναι η πρώτη εκκλησία με πλατεία ,τέρμα λεωφορείων, στο δεξί χέρι στη Βουλιαγμένης.
C05
QUOTE(kojito @ Mar 20 2009, 13:56 ) *
Κι εγω μαλλον μεσα.Υπαρχει καποιο αλλο μεσο για να ερθω απο Βορεια Προαστεια;Γιατι πρεπει να παρω λεωφορειο μεχρι Εθνικη Αμυνα,απο εκει μετρο και απο Δαφνη παλι λεωφορειο. sad.gif

Θα είναι και οι wombers εκεί... icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Πάω να φωνάξω και τις weplayballers tongue.gif.

Έτσι ρε παιδιά, να μαζευόμαστε! smile.gif


Kef, δεν έχω ιδέα που είναι το γήπεδο.
Με χάρτη και τις οδηγίες του jabar θα πάω biggrin.gif.

Θα ανέβω τη Θησέως, μετά Καλλιρόης, Φραντζή, Βουλιαγμένης (δείτε τον χάρτη στο πρώτο ποστ αν δε σας λένε τίποτα οι δρόμοι) και από εκεί αριστερά όπως λέει ο Νίκος.
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 27 2009, 10:48 ) *
Πάω να φωνάξω και τις weplayballers tongue.gif.

Έτσι ρε παιδιά, να μαζευόμαστε! smile.gif


Kef, δεν έχω ιδέα που είναι το γήπεδο.
Με χάρτη και τις οδηγίες του jabar θα πάω biggrin.gif.

Θα ανέβω τη Θησέως, μετά Καλλιρόης, Φραντζή, Βουλιαγμένης (δείτε τον χάρτη στο πρώτο ποστ αν δε σας λένε τίποτα οι δρόμοι) και από εκεί αριστερά όπως λέει ο Νίκος.



καλά ρε σε μια κουταλιά νερό πνίγεστε smiley.gif

έχω να παίξω εκεί από παιδάκι (με το παιδικό) και ακόμα θυμάμαι που έιναι, τόσοοοοο δύσκολο είναι (εξαιρειται ο kef λόγω μη εντοπιότητας)

Btw,όποιος έρθει με μετρό και δεν ξέρει πως να πάει ας μου στείλει πμ
dizzy_fingers
Εγώ πάντως δεν ξέρω πού βρίσκεται γιατί δεν έχω παίξει ποτέ ξανά εκεί.

Άρα δεν έρχομαι.



















banana.gif
Χ.Π
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 27 2009, 08:48 ) *
Πάω να φωνάξω και τις weplayballers tongue.gif.

Έτσι ρε παιδιά, να μαζευόμαστε! smile.gif


Kef, δεν έχω ιδέα που είναι το γήπεδο.
Με χάρτη και τις οδηγίες του jabar θα πάω biggrin.gif.

Θα ανέβω τη Θησέως, μετά Καλλιρόης, Φραντζή, Βουλιαγμένης (δείτε τον χάρτη στο πρώτο ποστ αν δε σας λένε τίποτα οι δρόμοι) και από εκεί αριστερά όπως λέει ο Νίκος.

http://www.ploigos.gr?sessionid=f9fad9b0d2...187c1d9ce98844c

η διαδρομη στο χαρτη ειναι για οσους ερχονται απο νοτια αλλα επισης μπορει να χρησιμοποιηθει και απ οσους ερχονται απο αθηνα με δικο τους μεσο ( στην εκκλησια που φαινεται στον χαρτη απεναντι υπαρχει ταμπελα που λεει κατευθυνση υμηττος (δεν υπαρχει φαναρι)

επισης στον χαρτη εχω σημειωσει και τις 2 στασεις λεωφορειων που ερχονται απο το μετρο (212+213) και απο αθηνα 856 αλλα οπως βλεπω δεν εμφανιζονται (ρωτηστε τον οδηγο σταση πλατεια υμηττου οχι στο δημαρχειο)
X-NEC
Μπήκα στο site του πλοηγού να δω πόση είναι η απόσταση από το σπίτι που μένω στην Αθηνα μέχρι το γήπεδο και διαπίστωσα ότι είναι αρκετά κοντά! banana.gif Μένω στα σύνορα Νέου Κόσμου - Νέας Σμύρνης και πρέπει να είναι περίπου 10 λεπτά απόσταση με αυτοκίνητο από ότι βλέπω, σωστά; Οποτε αν με το καλο κατεβω το καλοκαίρι και βρεθούμε θα έχετε τον παγκίτη που πάντα θέλατε! thumbsup.gif
Air Kef
Thnx Nikefalin, δικαιολογούμαι.

Σπύρο πες ώρα και τόπο συνάντησης γιατί θα χαθώ. tongue.gif
dizzy_fingers
Άνοιξε το κινητό σου επιτέλους ρε παπάρα.
Χ.Π
καιρικες συνθηκες γηπεδου 16:05
Conditions
Συνθήκες
Temperature
Θερμοκρασία 13.9°C
Humidity
Υγρασία 43%
Dewpoint
Σημείο Δρόσου 1.6°C
Wind
Ανεμος 6.4 km/h
at S
Barometer
Βαρόμετρο 761.7 &
Falling Slowly
Today's Rain
Σημερινός Υετός 1.4 mm

ουτε στο nba δεν υπαρχει τετοια πληροφορηση 69.gif
nikefalin
QUOTE(Χ.Π @ Mar 27 2009, 16:07 ) *
Σημείο Δρόσου 1.6°C



αυτή είναι η έκπληξη ? θα έρθει ο Δρόσος ? smiley.gif smiley.gif
Anaz
Χαμος θα γινει! Αναμενεται το μεγαλυτερο σε συμμετοχη basketforum meeting, ever..
Κοιταχτε μονο να καβατζωσετε τουλαχιστον και τις δυο μπασκετες..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.