Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ' ΕΣΚΑ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3
#13.
Μια και είδα τα άλλα αντίστοιχα topic για Α' και Β', τι λέτε για ένα και για τη Γ'; Έτσι για να ενημερωνόμαστε για τις αλλαγές στα ρόστερ και αυτής της κατηγορίας, που αν πιστέψω όσα ακούγονται αναμένονται μεγάλες...
leonkalf
Αφού εσύ ρε αποσύρεσαι..!!! Ανοίγεις και topic για μεταγραφές???? tongue.gif

Μήπως τελικά συνεχίσεις....??? laugh.gif
#13.
QUOTE(leonkalf @ Jun 6 2008, 16:29 ) *
Αφού εσύ ρε αποσύρεσαι..!!! Ανοίγεις και topic για μεταγραφές???? tongue.gif

Μήπως τελικά συνεχίσεις....??? laugh.gif


Στο forum θα είμαι ενεργός!

Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη εβδομάδα ως βετεράνος ήταν παράξενη, κάτι δεν μου καθόταν καλά που δεν πήγα να ξεπατωθώ νυχτιάτικα στην προπόνηση μετά από 11-12 ωρίτσες στο γραφείο... rolleyes.gif

Έχω γίνει και fan της Κηφισιάς (και του κ. Λύκου βεβαίως βεβαίως 77.gif ) οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν είναι εύκολο να απομακρυνθώ τελείως...Όμως το μπάσκετ τελείωσε δεν το συζητάω γιατί αλλιώς... kill.gif

By the way, έλα στην Κηφισιά! Σοβαρά μιλάω ψήνεσαι; 6.gif
nairepao
ειδηση της τελευταιας στιγμης...το #5 της Κηφισιας ανανεωσε με ετησιες αποδοχες 140.000€, απορριπτοντας προτασεις απο ομαδες ευρωπαικων πρωταθληματων και δινοντας τελος στις διαφορες φημες που ειχαν διαρευσει στην αγορα οι μανατζερς...
#13.
QUOTE(nairepao @ Jun 6 2008, 17:44 ) *
ειδηση της τελευταιας στιγμης...το #5 της Κηφισιας ανανεωσε με ετησιες αποδοχες 140.000€, απορριπτοντας προτασεις απο ομαδες ευρωπαικων πρωταθληματων και δινοντας τελος στις διαφορες φημες που ειχαν διαρευσει στην αγορα οι μανατζερς...


Μ’ αρέσει που έκανες και edit σ’ αυτό το εμπνευσμένο post... blech.gif
nikefalin
QUOTE(#13. @ Jun 6 2008, 21:59 ) *
Μ’ αρέσει που έκανες και edit σ’ αυτό το εμπνευσμένο post... blech.gif

μάλλον για τις αποδοχές έκανε edit, αφαίρεσε ένα ψηφίο. το αρχικό νούμερο ήτο 7ψήφιο, αλλά επειδή η διοίκηση έχει έξοδα (που να βρει αντικαταστατη σου?) κάνει ψαλίδια.
Εδώ ο Λύκος θα πληρώνει του χρόνου για να τον αφήνουν να παίζει laugh.gif laugh.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Jun 6 2008, 18:44 ) *
ειδηση της τελευταιας στιγμης...το #5 της Κηφισιας ανανεωσε με ετησιες αποδοχες 140.000€, απορριπτοντας προτασεις απο ομαδες ευρωπαικων πρωταθληματων και δινοντας τελος στις διαφορες φημες που ειχαν διαρευσει στην αγορα οι μανατζερς...

Δεν σου ειπαν ρε κακομοιρη
οτι θα σου δωσουν 140.000 ευρω
αλλα 140.000 τριχες για το κεφαλακι σου το καμπριο 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
leonkalf
QUOTE(#13. @ Jun 6 2008, 18:14 ) *
Στο forum θα είμαι ενεργός!

Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη εβδομάδα ως βετεράνος ήταν παράξενη, κάτι δεν μου καθόταν καλά που δεν πήγα να ξεπατωθώ νυχτιάτικα στην προπόνηση μετά από 11-12 ωρίτσες στο γραφείο... rolleyes.gif

Έχω γίνει και fan της Κηφισιάς (και του κ. Λύκου βεβαίως βεβαίως 77.gif ) οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν είναι εύκολο να απομακρυνθώ τελείως...Όμως το μπάσκετ τελείωσε δεν το συζητάω γιατί αλλιώς... kill.gif

By the way, έλα στην Κηφισιά! Σοβαρά μιλάω ψήνεσαι; 6.gif

Ευχαριστώ για την πρόσκληση και την εκτίμηση Βάιε...

Η Κηφισιά πέφτει λίγο μακριά ρε φίλε... Δεν είμαι Β.Π εγώ... Θα'ναι δύσκολο, μετά τη Nielsen (ξέρεις..) ή το σπίτι μου που είναι στου Πειραιά τα μέρη..

Βέβαια, ανάλογα την προσφορά που θα μου κάνεις (μήπως θα γίνεις manager της ομάδας??? tongue.gif ). Εδώ διαβάζω για χιλιάδες €, οπότε αν δω καλό νούμερο ίσως το σκεφτώ... biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(leonkalf @ Jun 7 2008, 14:13 ) *
Ευχαριστώ για την πρόσκληση και την εκτίμηση Βάιε...

Η Κηφισιά πέφτει λίγο μακριά ρε φίλε... Δεν είμαι Β.Π εγώ... Θα'ναι δύσκολο, μετά τη Nielsen (ξέρεις..) ή το σπίτι μου που είναι στου Πειραιά τα μέρη..

Βέβαια, ανάλογα την προσφορά που θα μου κάνεις (μήπως θα γίνεις manager της ομάδας??? tongue.gif ). Εδώ διαβάζω για χιλιάδες €, οπότε αν δω καλό νούμερο ίσως το σκεφτώ... biggrin.gif

Με τα 2 κοριτσακια της φωτο βολευεσαι???
#13.
QUOTE(leonkalf @ Jun 7 2008, 13:13 ) *
Ευχαριστώ για την πρόσκληση και την εκτίμηση Βάιε...

Η Κηφισιά πέφτει λίγο μακριά ρε φίλε... Δεν είμαι Β.Π εγώ... Θα'ναι δύσκολο, μετά τη Nielsen (ξέρεις..) ή το σπίτι μου που είναι στου Πειραιά τα μέρη..

Βέβαια, ανάλογα την προσφορά που θα μου κάνεις (μήπως θα γίνεις manager της ομάδας??? tongue.gif ). Εδώ διαβάζω για χιλιάδες €, οπότε αν δω καλό νούμερο ίσως το σκεφτώ... biggrin.gif


Έλα ρε δεν είναι τίποτα μια ευθεία είναι άμα βγεις εθνική! biggrin.gif

To ξέρω ότι είναι δύσκολο, εν πάσει περιπτώσει κοίτα να έρθεις προς ΕΣΚΑ μεριά για να μπορέσω να έρθω να σε δω κάποια φορά...
nairepao
το edit το εκανα γιατι δεν ειχα υπολογισει τα μπονους
mog#4
smiley.gif μεταγραφολογια στη γ εσκα....γουσταρω.....
#13.
QUOTE(mog#4 @ Jun 8 2008, 00:19 ) *
smiley.gif μεταγραφολογια στη γ εσκα....γουσταρω.....



Ναι αλλά γράφτε και τίποτα...Δε νομίζω να μην έχει γίνει τίποτα ακόμη!
Εσύ φίλε mog τι θα κάνεις;
mog#4
QUOTE(#13. @ Jun 8 2008, 10:22 ) *
Ναι αλλά γράφτε και τίποτα...Δε νομίζω να μην έχει γίνει τίποτα ακόμη!
Εσύ φίλε mog τι θα κάνεις;

εγω φιλε ουτε που ξερω.....αν παρω μεταγραφη για αθηνα απο τη σχολη μου τοτε εξαρταται πως θα αλλαξουν τα πραγματα στον αγιο στεφανο και θα δω τις επιλογες μ.....αν δε παρω μεταγραφη με βλεπω προς πατρα μερια......
fersteine
Ποιον έχει προπονητή η ομάδα του Αγ.Στεφάνου τώρα; Ψάχνει για νέο υλικό;
mog#4
παιδες μεταγραφη το οιον.....αλλαγη προπονητη ....ο κυριος σεντουκας εφυγε απο την ομαδα και τη θεση του πηρε ο μυριουνης ο πρωην παιχτης του παο......ακουω εντυπωσεις.... smiley.gif
mog#4
για να μη παραπονιεσαι δικε μου...... laugh.gif
ambulas
QUOTE(mog#4 @ Jun 11 2008, 17:38 ) *
παιδες μεταγραφη το οιον.....αλλαγη προπονητη ....ο κυριος σεντουκας εφυγε απο την ομαδα και τη θεση του πηρε ο μυριουνης ο πρωην παιχτης του παο......ακουω εντυπωσεις.... smiley.gif

πολυ καλο για την κατηγορια.θα σκασουν πολλες βομβες για του χρονου..σε λιγες μερες θα σας ενημερωσω..
#13.
QUOTE(mog#4 @ Jun 11 2008, 16:39 ) *
για να μη παραπονιεσαι δικε μου...... laugh.gif


tongue.gif
#13.
Αλλαγή προπονητή στην Κηφισιά με τον Νίκο Μπιλάλη να παίρνει τη θέση του Νίκου Δρούμπαλη.

Αισθάνομαι την ανάγκη να ευχαριστήσω τον απερχόμενο κόουτς για την τεράστια προσφορά στη σωτηρία της ομάδας και την εξαιρετική δουλειά που έκανε, αναλαμβάνοντας και φέρνοντας εις πέρας μια πολύ δύσκολη αποστολή. Νίκο, καλή συνέχεια. 41.gif
duke10
QUOTE(#13. @ Jun 12 2008, 05:47 ) *
Αλλαγή προπονητή στην Κηφισιά με τον Νίκο Μπιλάλη να παίρνει τη θέση του Νίκου Δρούμπαλη.


Καλη επιτυχια στον coach Μπιλαλη που επιστρεφει στον ΓΣ μετα απο αρκετο καιρο.
Jabar
Συγχαρητήρια στο κόουτς που ανέλαβε την Κηφισιά σε ένα σημείο σχεδόν χωρίς επιστροφή.Παρόλη τη κρισιμότητα στήριξε και έδωσε χρόνο συμμετοχής στους μικρούς του παιδικού.Και σε μια ομάδα που έχει πλούσιο παρελθόν έδωσε και θέση σε παράθυρο με θέα στο μέλλον.
ambulas
συμφωνησαν για την Επομενη χρονια στην ομαδα της πολιτειας ευθυμιοπουλος(AENK),καρτανος (ΑΤΤΑΛΟΣ), τσεκουρας(ΑΤΤΑΛΟΣ),κιτσος(ΑΤΤΑΛΟΣ).ελπιζω οτι θα ειναι μια καλη χρονια για την ομαδα.επισης θα γινει επισημη προταση στον bxristo, κ στην dm 7 να αναλαβουν την οργανωση της κερκιδας στους αγωνες της παρασκευης..
ambulas
κ για οσους δεν γνωριζουν ο ευθυμιοπουλος ηταν χρονια η σημαια της αενκ κ πρωταθλητης στην α εσκα την χρονια που μας περασε,καταπληκτικος παικτης κ χαρακτηρας.σιγουρα θα ειναι ο ηγετης της ομαδας.. καρτανος απο τουσ κορυφαιους σκορερ της β εσκα με ατταλο εχει παιξει γ εθνικη κ α εσκα με αενκ. κ φοβερα καρφωματα οταν εχει ορεξη..επισης αψογος χαρακτηρας!!κιτσος με καλη χρονια στον αταλλο,πολυ βελτιωμενος εργο καρατζα βεβαια..αστερι παιδι!!
nikefalin
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 13:44 ) *
χρονια για την ομαδα.επισης θα γινει επισημη προταση στον bxristo, κ στην dm 7 να αναλαβουν την οργανωση της κερκιδας στους αγωνες της παρασκευης..

αμ τα λεγα εγώ οτί η dm μετακομίζει στη Γ....
dm_7
QUOTE(nikefalin @ Jun 12 2008, 14:36 ) *
αμ τα λεγα εγώ οτί η dm μετακομίζει στη Γ....



εγω δεν ξερω τπτ ακομα!!!!! rolleyes.gif
#13.
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 12:44 ) *
συμφωνησαν για την Επομενη χρονια στην ομαδα της πολιτειας ευθυμιοπουλος(AENK),καρτανος(ΑΤΤΑΛΟΣ),τσεκουρ
ας(ΑΤΤΑΛΟΣ),κιτσος(ΑΤΤΑΛΟΣ).ελπιζω οτι θα ειναι μια καλη χρονια για την ομαδα.επισης θα γινει επισημη προταση στον bxristo, κ στην dm 7 να αναλαβουν την οργανωση της κερκιδας στους αγωνες της παρασκευης..


Εντυπωσιακές μεταγραφές αναμφίβολα και χρίζουν την Πολιτεία από τώρα φαβορί.
duke10
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 11:04 ) *
κ για οσους δεν γνωριζουν ο ευθυμιοπουλος ηταν χρονια η σημαια της αενκ κ πρωταθλητης στην α εσκα την χρονια που μας περασε,καταπληκτικος παικτης κ χαρακτηρας.σιγουρα θα ειναι ο ηγετης της ομαδας.. καρτανος απο τουσ κορυφαιους σκορερ της β εσκα με ατταλο εχει παιξει γ εθνικη κ α εσκα με αενκ. κ φοβερα καρφωματα οταν εχει ορεξη..επισης αψογος χαρακτηρας!!κιτσος με καλη χρονια στον αταλλο,πολυ βελτιωμενος εργο καρατζα βεβαια..αστερι παιδι!!


Νομιζω πως ηδη εχουμε το πρωτο φαβορι για ανοδο του χρονου. Σημαντικες προσθηκες για την ομαδα με παιχτες που μπορουν να κανουν τη διαφορα και οι οποιοι ειχαν προτασεις απο πολλες ομαδες. Ολα τα παιδια ειναι πολυ καλοι χαρακτηρες, γνωριζοναι μεταξυ τους και θα συμπληρωσουν το roster της Πολιτειας. Θελω να κανψ ιδιαιτερη αναφορα στην επιστροφη Τσεκουρα 77.gif , μετα απο μια πετυχημενη χρονια στον Ατταλο, παιχτη-σημαια της ομαδας και αρχηγικη παρουσια στα αποδυτηρια, η απουσια του οποιου ηταν παραπανω απο εμφανης τη χρονια που τελειωσε, τοσο εντος οσο και εκτος γηπεδου.
Οι νεοοι παιχτες θα πλαισιωσουν τα περισσοτερα απο τα παιδια που και περσι τα εδωσαν ολα για την ομαδα και ελπιζω πως φετος θα κανουν το βημα παραπανω.
mog#4
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 11:44 ) *
συμφωνησαν για την Επομενη χρονια στην ομαδα της πολιτειας ευθυμιοπουλος(AENK),καρτανος (ΑΤΤΑΛΟΣ), τσεκουρας(ΑΤΤΑΛΟΣ),κιτσος(ΑΤΤΑΛΟΣ).ελπιζω οτι θα ειναι μια καλη χρονια για την ομαδα.επισης θα γινει επισημη προταση στον bxristo, κ στην dm 7 να αναλαβουν την οργανωση της κερκιδας στους αγωνες της παρασκευης..

ωχ ωχ ωχ.....τι εχει να γινει....ομηρικες μαχες προβλεπονται του χρονου....α ρε billako επιτελους θα εχω την ευκαιρια να σε κανω ρομπα μεσα στο γηπεδο..... tongue.gif
Μπραβο στη πολιτεια για την ενισχυση της και στη κηφισια γιατι περνει ενα κουτσ που ξερω καλα απο τους πιτσιρικαδες και το γυναικειο του αμαρουσιου.....

σε λιγο καιρο αναμενεται και η δικη μας ενισχυση..... smiley.gif
alexas10
καλη επιτυχια στη πολιτεια και στο κουκη τη νεα χρονια...Οταν εχεις σταμπα φαβορι ειναι ασχημο πολλες φορες αλλα πιστευω παιχτες κ προπονητης θα τα καταφερουν..το παζλ θα κλεισει με επιστροφη DUKE 10...
ambulas
QUOTE(#13. @ Jun 12 2008, 15:48 ) *
Εντυπωσιακές μεταγραφές αναμφίβολα και χρίζουν την Πολιτεία από τώρα φαβορί.

μικρουλη!!μην μας χριζεις φαβορι γιατι ολα στο γηπεδο φαινονται..εξαλλου οι ομαδες που πεσανε ειναι καλες.κατσε να δουμε πορτο ραφτη,πλατωνα,χαλανδρι,οφη ηρακλειου την κηφησια του μπιλαλη,εσας κτλ..το σιγουρο ειναι οτι η κατηγορια θα ανεβει επιπεδο.αυτο ειναι καλο για ολους μας..
ambulas
QUOTE(dm_7 @ Jun 12 2008, 15:09 ) *
εγω δεν ξερω τπτ ακομα!!!!! rolleyes.gif

δεν εχεις αποφασισει εννοεις..γιατι προταση συγκεκριμενη εχει γινει..αναμενουμε με αγωνια την απαντηση σου..
#13.
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 17:53 ) *
μικρουλη!!μην μας χριζεις φαβορι γιατι ολα στο γηπεδο φαινονται..εξαλλου οι ομαδες που πεσανε ειναι καλες.κατσε να δουμε πορτο ραφτη,πλατωνα,χαλανδρι,οφη ηρακλειου την κηφησια του μπιλαλη,εσας κτλ..το σιγουρο ειναι οτι η κατηγορια θα ανεβει επιπεδο.αυτο ειναι καλο για ολους μας..


Είμαι στην Κηφισιά (φίλαθλος cool.gif πλέον, πρώην παίκτης) και δυστυχώς δεν είμαι μικρούλης... sad.gif
ambulas
QUOTE(#13. @ Jun 12 2008, 19:02 ) *
Είμαι στην Κηφισιά (φίλαθλος cool.gif πλέον, πρώην παίκτης) και δυστυχώς δεν είμαι μικρούλης... sad.gif

ωχ!!σορρυ σε μπερδεψα με τον μικρουλη φιλο μου απο αγ.στεφανο..εισαι ο ψηλος απο κηφησια μαλλον που σταματησες?
#13.
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 18:09 ) *
ωχ!!σορρυ σε μπερδεψα με τον μικρουλη φιλο μου απο αγ.στεφανο..εισαι ο ψηλος απο κηφησια μαλλον που σταματησες?


Ναι εσύ ποιος είσαι; σόρι αλλά γενικά λόγω δουλειάς διαβάζω γρήγορα τα posts και μπερδεύω ποιος παίζει που...
ambulas
QUOTE(#13. @ Jun 12 2008, 19:37 ) *
Ναι εσύ ποιος είσαι; σόρι αλλά γενικά λόγω δουλειάς διαβάζω γρήγορα τα posts και μπερδεύω ποιος παίζει που...

τσεκ απο ατταλο.σορρυ κ παλι. να χαιρεσαι κ την οικογενεια σου.καλο καλοκαιρι..
#13.
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 18:50 ) *
τσεκ απο ατταλο.σορρυ κ παλι. να χαιρεσαι κ την οικογενεια σου.καλο καλοκαιρι..


Να 'σαι καλά φίλε μου και σε σένα smile.gif
dm_7
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 18:55 ) *
δεν εχεις αποφασισει εννοεις..γιατι προταση συγκεκριμενη εχει γινει..αναμενουμε με αγωνια την απαντηση σου..




μωρε προταση εχει γίνει....αλλά....άλλα μου ταζουν και άλλα γίνονται!!! Ασε ασε!!!
tessari
QUOTE(Jabar @ Jun 12 2008, 10:43 ) *
Συγχαρητήρια στο κόουτς που ανέλαβε την Κηφισιά σε ένα σημείο σχεδόν χωρίς επιστροφή.Παρόλη τη κρισιμότητα στήριξε και έδωσε χρόνο συμμετοχής στους μικρούς του παιδικού.Και σε μια ομάδα που έχει πλούσιο παρελθόν έδωσε και θέση σε παράθυρο με θέα στο μέλλον.

Ιδια περίπου ολιτική θα έχει και το Πόρτο Ράφτη. Θα στηριχθεί στους εφήβους και πιστεύω θα έχει καλή πορεία με τον coach Αλεξανδράκη.
assistant
QUOTE(#13. @ Jun 12 2008, 20:10 ) *
Να 'σαι καλά φίλε μου και σε σένα smile.gif

Φιλε δεν γνωριζομαστε αλλα ψαχνοντας σημερα το αρχειο μου απ το ΤΡΙΠΟΝΤΟ σε βρηκα πριν καμια 10-12 χρονια να χωνεις 20 αρες στον Γκυζιακο.Να σαι καλα και να μεινεις κοντα στο μπασκετ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 12 2008, 19:50 ) *
τσεκ απο ατταλο.σορρυ κ παλι. να χαιρεσαι κ την οικογενεια σου.καλο καλοκαιρι..

Για τον Καρτανο να μην εισαι πολυ σιγουρος.

Ο παιχτης ανηκει στην Κηφησια
και δυσκολα θα τον αφησουν ελευθερο για να παει
σε ανταγωνιστρια ομαδα στην Γ'Εσκα.
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 14 2008, 04:35 ) *
Για τον Καρτανο να μην εισαι πολυ σιγουρος.

Ο παιχτης ανηκει στην Κηφησια
και δυσκολα θα τον αφησουν ελευθερο για να παει
σε ανταγωνιστρια ομαδα στην Γ'Εσκα.

exei μιλησει λυκο μου ηδη..δεν μπορεις να αναγκασεις εναν παικτη να κατσει αν δεν θελει..κ μην ξεχνας οτι κανουμε αθλητισμο κ οχι πρωταθλητισμο..γ εσκα παιζουμε φιλαρακι..
#13.
QUOTE(assistant @ Jun 13 2008, 18:02 ) *
Φιλε δεν γνωριζομαστε αλλα ψαχνοντας σημερα το αρχειο μου απ το ΤΡΙΠΟΝΤΟ σε βρηκα πριν καμια 10-12 χρονια να χωνεις 20 αρες στον Γκυζιακο.Να σαι καλα και να μεινεις κοντα στο μπασκετ


Περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαις... smile.gif

Ένας άλλος Γκυζιακός τότε, με παιδιά μόνο δικά του, χωρίς μεταγραφές, χωρίς λεφτά (δεν υπήρχε η λέξη οδοιπορικά) και με μέσο όρο ηλικίας 20-21 χρονών είχαν οδηγήσει την ομάδα από το ανοιχτό της Ευελπίδων στην Α'ΕΣΚΑ.

Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
EAST END
STA MELISSIA EMEINE O SOTIRIOU PROPONHTHS KAI MALLON KLEINEI KAI O KALOS TOY GERAKA (STAYROS) TO ONOMA TOY DEN XERO EPITHETO.3-4 PAIZEI.THA PAIZOUN SE NEO GHPEDO KAI OXI STO MIKRO STA SXOLEIA.EMEINE KAI O PLAY-MAKER KAI SE SYZHTHSEIS O KASAPAKHS KAI O PHILOS TOYS
Jabar
greeklish.jpeg
Φίλε γράφε σε παρακαλώ με μικρά ελληνικά γράμματα.
yakuza
QUOTE(EAST END @ Jun 17 2008, 16:35 ) *
STA MELISSIA EMEINE O SOTIRIOU PROPONHTHS KAI MALLON KLEINEI KAI O KALOS TOY GERAKA (STAYROS) TO ONOMA TOY DEN XERO EPITHETO.3-4 PAIZEI.THA PAIZOUN SE NEO GHPEDO KAI OXI STO MIKRO STA SXOLEIA.EMEINE KAI O PLAY-MAKER KAI SE SYZHTHSEIS O KASAPAKHS KAI O PHILOS TOYS


den to vlepw na menei o kasapakis k o papadeas
yakuza
QUOTE(yakuza @ Jun 18 2008, 16:59 ) *
den to vlepw na menei o kasapakis k o papadeas


apo oti ematha milane me alles omades
Jabar
QUOTE(Jabar @ Jun 17 2008, 21:23 ) *
greeklish.jpeg
Φίλε γράφε σε παρακαλώ με μικρά ελληνικά γράμματα.

Σας παρακαλω μην με αναγκάζετε να επανέρχομαι και να ποστάρω για τον ίδιο λόγο.
ambulas
επεστρεψε απο το λονδινο οπου βρισκοταν λογω σπουδων ο george besios κ εμαθα οτι ξεκιναει το μπασκετ ξανα.τον θυμαμαι στην αενκ κ αντιπαλο στον αμες.μεγαλο ταλεντο κ θα ειναι καλο για την κατηγορια να τον ξανα δουμε κ να τον γνωρισουν κ οι νεοτεροι.φανταστικος παικτης.τον βλεπω καπου βορεια να κλεινει.ο κουροσ ηταν πολυ κοντα αλλα επεσε δ..
kontos
Καλές οι μεταγραφές, αλλά ένα σημαντικό θέμα είναι και ποιες ομάδες δεν θα είναι στον Α' όμιλο και θα παίξουν με τις ομάδες του κέντρου κέντρου...
Για να εξηγούμαι... Αφου η Εκάλη δεν θα ανέβει, στον ίδιο όμιλο μένουν οι Εκάλη, Τούφα, Παλλήνη, Μαραθώνας, Μελίσσια, Πολιτεία, Κηφισά, Άρτεμις και Κούρος. Σίγουρα από Δ' στον ίδιο όμιλο θα είναι οι Παιανία, Πικέρμι, Ροδόπολη και Κηφισιά 2003 που ανέβηκαν από Δ' και μένει μία θέση, μόνο που από Β' έχουν πέσει πολλές ομάδες που θα μπορούσαν να είναι στον όμιλο. Ο Πλάτωνας, το Πόρτο Ράφτη, το Χαλάνδρι... Οπότε δύο από όλες τις παραπάνω θα πάνε στον άλλο όμιλο και το ζήτημα είναι ποιες γιατί καμία (γεωγραφικά) δεν ταιριάζει...
Να σας ενημερώσω και μεταγραφικά για τις ομάδες που ανέβηκαν ότι η Παιανία θα κάνει σαφάρι στην Ανατολική Αττική για να μεγαλώσει το ρόστερ της (έχει λεφτά), η Ροδόπολη ψάχνει παίκτες αλλά δύσκολα θα πάει να παίξει κάποιος εκει, οπότε μάλλον θα πορευτεί με μία δύο μεταγραφές, το Πικέρμι έχει προσεγγίσει τους ίδιους παίκτες που έχει και η Παλλήνη και ψάχνεται με παίκτες από Γέρακα και Αγία και η Κηφησιά 2003 δεν πρόκειται να κάνει μεταγραφές, καθώς η πολιτική τους είναι να παίζουν μόνο πιτσιρικάδες
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.