Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ' ΕΣΚΑ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3
#13.
QUOTE(kontos @ Jun 19 2008, 10:15 ) *
Καλές οι μεταγραφές, αλλά ένα σημαντικό θέμα είναι και ποιες ομάδες δεν θα είναι στον Α' όμιλο και θα παίξουν με τις ομάδες του κέντρου κέντρου...
Για να εξηγούμαι... Αφου η Εκάλη δεν θα ανέβει, στον ίδιο όμιλο μένουν οι Εκάλη, Τούφα, Παλλήνη, Μαραθώνας, Μελίσσια, Πολιτεία, Κηφισά, Άρτεμις και Κούρος. Σίγουρα από Δ' στον ίδιο όμιλο θα είναι οι Παιανία, Πικέρμι, Ροδόπολη και Κηφισιά 2003 που ανέβηκαν από Δ' και μένει μία θέση, μόνο που από Β' έχουν πέσει πολλές ομάδες που θα μπορούσαν να είναι στον όμιλο. Ο Πλάτωνας, το Πόρτο Ράφτη, το Χαλάνδρι... Οπότε δύο από όλες τις παραπάνω θα πάνε στον άλλο όμιλο και το ζήτημα είναι ποιες γιατί καμία (γεωγραφικά) δεν ταιριάζει...
Να σας ενημερώσω και μεταγραφικά για τις ομάδες που ανέβηκαν ότι η Παιανία θα κάνει σαφάρι στην Ανατολική Αττική για να μεγαλώσει το ρόστερ της (έχει λεφτά), η Ροδόπολη ψάχνει παίκτες αλλά δύσκολα θα πάει να παίξει κάποιος εκει, οπότε μάλλον θα πορευτεί με μία δύο μεταγραφές, το Πικέρμι έχει προσεγγίσει τους ίδιους παίκτες που έχει και η Παλλήνη και ψάχνεται με παίκτες από Γέρακα και Αγία και η Κηφησιά 2003 δεν πρόκειται να κάνει μεταγραφές, καθώς η πολιτική τους είναι να παίζουν μόνο πιτσιρικάδες


Χρήσιμη ενημέρωση...

Γιατί όμως η Εκάλη να μην ανέβει; Ο Κούρος έχει πέσει και το Οίον έχει μείνει στην κατηγορία...
Ha6
QUOTE(kontos @ Jun 19 2008, 11:15 ) *
Καλές οι μεταγραφές, αλλά ένα σημαντικό θέμα είναι και ποιες ομάδες δεν θα είναι στον Α' όμιλο και θα παίξουν με τις ομάδες του κέντρου κέντρου...
Για να εξηγούμαι... Αφου η Εκάλη δεν θα ανέβει, στον ίδιο όμιλο μένουν οι Εκάλη, Τούφα, Παλλήνη, Μαραθώνας, Μελίσσια, Πολιτεία, Κηφισά, Άρτεμις και Κούρος. Σίγουρα από Δ' στον ίδιο όμιλο θα είναι οι Παιανία, Πικέρμι, Ροδόπολη και Κηφισιά 2003 που ανέβηκαν από Δ' και μένει μία θέση, μόνο που από Β' έχουν πέσει πολλές ομάδες που θα μπορούσαν να είναι στον όμιλο. Ο Πλάτωνας, το Πόρτο Ράφτη, το Χαλάνδρι... Οπότε δύο από όλες τις παραπάνω θα πάνε στον άλλο όμιλο και το ζήτημα είναι ποιες γιατί καμία (γεωγραφικά) δεν ταιριάζει...
Να σας ενημερώσω και μεταγραφικά για τις ομάδες που ανέβηκαν ότι η Παιανία θα κάνει σαφάρι στην Ανατολική Αττική για να μεγαλώσει το ρόστερ της (έχει λεφτά), η Ροδόπολη ψάχνει παίκτες αλλά δύσκολα θα πάει να παίξει κάποιος εκει, οπότε μάλλον θα πορευτεί με μία δύο μεταγραφές, το Πικέρμι έχει προσεγγίσει τους ίδιους παίκτες που έχει και η Παλλήνη και ψάχνεται με παίκτες από Γέρακα και Αγία και η Κηφησιά 2003 δεν πρόκειται να κάνει μεταγραφές, καθώς η πολιτική τους είναι να παίζουν μόνο πιτσιρικάδες

Αρκετά πιθανόν του χρόνου να έχουμε κλήρωση για τους ομίλους και όχι ορισμό σύμφωνα με τα γεωγραφικά κριτήρια. Οι ομάδες που έπεσαν και οι ομάδες που ανέβηκαν μάλλον θα χωριστούν αριθμητικά στους τρεις ομίλους. Δηλαδή οι όμιλοι που θα προκύψουν πάνω κάτω θα έχουν σχεδόν ίδιο αριθμό ομάδων από Β και Δ έσκα που και αυτές θα πάνε με κλήρωση.
mikrosTheoulis
QUOTE(kontos @ Jun 19 2008, 11:15 ) *
Καλές οι μεταγραφές, αλλά ένα σημαντικό θέμα είναι και ποιες ομάδες δεν θα είναι στον Α' όμιλο και θα παίξουν με τις ομάδες του κέντρου κέντρου...
Για να εξηγούμαι... Αφου η Εκάλη δεν θα ανέβει, στον ίδιο όμιλο μένουν οι Εκάλη, Τούφα, Παλλήνη, Μαραθώνας, Μελίσσια, Πολιτεία, Κηφισά, Άρτεμις και Κούρος. Σίγουρα από Δ' στον ίδιο όμιλο θα είναι οι Παιανία, Πικέρμι, Ροδόπολη και Κηφισιά 2003 που ανέβηκαν από Δ' και μένει μία θέση, μόνο που από Β' έχουν πέσει πολλές ομάδες που θα μπορούσαν να είναι στον όμιλο. Ο Πλάτωνας, το Πόρτο Ράφτη, το Χαλάνδρι... Οπότε δύο από όλες τις παραπάνω θα πάνε στον άλλο όμιλο και το ζήτημα είναι ποιες γιατί καμία (γεωγραφικά) δεν ταιριάζει...
Να σας ενημερώσω και μεταγραφικά για τις ομάδες που ανέβηκαν ότι η Παιανία θα κάνει σαφάρι στην Ανατολική Αττική για να μεγαλώσει το ρόστερ της (έχει λεφτά), η Ροδόπολη ψάχνει παίκτες αλλά δύσκολα θα πάει να παίξει κάποιος εκει, οπότε μάλλον θα πορευτεί με μία δύο μεταγραφές, το Πικέρμι έχει προσεγγίσει τους ίδιους παίκτες που έχει και η Παλλήνη και ψάχνεται με παίκτες από Γέρακα και Αγία και η Κηφησιά 2003 δεν πρόκειται να κάνει μεταγραφές, καθώς η πολιτική τους είναι να παίζουν μόνο πιτσιρικάδες

Απο το πικερμι που θα ειναι η νεα μου ομαδα οπως ολα δειχνουν...Ο βασικος κορμος θα παραμεινει...και με 3-4 μεταγραφες μπορει ευκολα να σταθει στην κατηγορια...Αν και ειδαμε φετος οτι και με δεκα νικες δεν ησουν σιγουρος..Το βασικο ειναι οτι η ομαδα κανει προπονησεις,και δεν θα διαλυθει γυρω στα χριστουγεννα οπως πολλες της κατηγοριας.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Εμεις περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με τον Γουντς.
Αν φυγει απο το λιμανι, θα ερθει αμεσως.

Επισης μαλλον περνουμε Ντικουδη στην θεση του #13 που σταματαει
και δανεικο τον Μαυροκεφαλιδη στην θεση του Μπικα που παει φανταρος.

Στον ασο μαλλον θα παρουμε τον Καυκη ή τον Μπλακνει,
να κανει διδυμο με τον μιλος μπαμπιτς.

Επισης πηραμε τον Βαμβακιδη που τραγουδαγε το πλατσα πλατσα πλουτσα

ετσι Βαιε?????? 69.gif 69.gif 69.gif
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 19 2008, 15:11 ) *
Εμεις περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με τον Γουντς.
Αν φυγει απο το λιμανι, θα ερθει αμεσως.

Επισης μαλλον περνουμε Ντικουδη στην θεση του #13 που σταματαει
και δανεικο τον Μαυροκεφαλιδη στην θεση του Μπικα που παει φανταρος.

Στον ασο μαλλον θα παρουμε τον Καυκη ή τον Μπλακνει,
να κανει διδυμο με τον μιλος μπαμπιτς.

Επισης πηραμε τον Βαμβακιδη που τραγουδαγε το πλατσα πλατσα πλουτσα

ετσι Βαιε?????? 69.gif 69.gif 69.gif

re luke me ksexases!!!
duke10
Περασα χθες μετα απο αρκετο καιρο απο τη προπονηση της Πολιτειας. Ειχα την ευκαιρια να δω καποιους απο τους καινουργιους παιχτες (Ευθιμιοπουλος,Τσεκουρας) της ομαδας οι οποιοι μου εκαναν πολυ καλη εντυπωση. Επιβλητικη η παρουσια του πολυ ανανεωμενου ambula μεσα στη ρακετα ο οποιος εφερε και φιλο του να δοκιμαστει στην ομαδα, ο οποιος εδειξε καλα στοιχεια αν και η αποχη του απο τα γηπεδα τον εχει επιρρεασει.
ambulas
QUOTE(duke10 @ Jun 19 2008, 18:46 ) *
Περασα χθες μετα απο αρκετο καιρο απο τη προπονηση της Πολιτειας. Ειχα την ευκαιρια να δω καποιους απο τους καινουργιους παιχτες (Ευθιμιοπουλος,Τσεκουρας) της ομαδας οι οποιοι μου εκαναν πολυ καλη εντυπωση. Επιβλητικη η παρουσια του πολυ ανανεωμενου ambula μεσα στη ρακετα ο οποιος εφερε και φιλο του να δοκιμαστει στην ομαδα, ο οποιος εδειξε καλα στοιχεια αν και η αποχη του απο τα γηπεδα τον εχει επιρρεασει.

χα χα χα!!!το ονομα του μην πεις γιατι θα μας φαει!!
alexas10
τα δικαιωματα του αμπουλα τα εχω εγω. Υπαρχει ειδικη ρητρα στο συμβολαιο του οτι με πανω απο 15.5 ποντους μ.ο φετος μενει ελευθερος οποτε παρτε τα μετρα σας..
ambulas
QUOTE(alexas10 @ Jun 19 2008, 21:38 ) *
τα δικαιωματα του αμπουλα τα εχω εγω. Υπαρχει ειδικη ρητρα στο συμβολαιο του οτι με πανω απο 15.5 ποντους μ.ο φετος μενει ελευθερος οποτε παρτε τα μετρα σας..

κοουτς μαζι με την προθερμανση εννοεις??χα χα!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Jun 19 2008, 21:38 ) *
τα δικαιωματα του αμπουλα τα εχω εγω. Υπαρχει ειδικη ρητρα στο συμβολαιο του οτι με πανω απο 15.5 ποντους μ.ο φετος μενει ελευθερος οποτε παρτε τα μετρα σας..

Αν βαλει 15 ποντους ολη την χρονια εννοεις???
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 20 2008, 00:35 ) *
Αν βαλει 15 ποντους ολη την χρονια εννοεις???

θα φροντισω να τους βαλω με την κηφισια στην μουρη σου μπροστα κ ασ μεινω αποντος ολη την χρονια..που εισαι ρε λαμογιο??
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 20 2008, 01:31 ) *
θα φροντισω να τους βαλω με την κηφισια στην μουρη σου μπροστα κ ασ μεινω αποντος ολη την χρονια..που εισαι ρε λαμογιο??

Με την κηφισια δεν θα πλησιασεις καν στην ρακετα
τρυφερο ξανθο αγορι.

Ποτε ανοιγετε?
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 20 2008, 01:37 ) *
Με την κηφισια δεν θα πλησιασεις καν στην ρακετα
τρυφερο ξανθο αγορι.

Ποτε ανοιγετε?

αφου ξερεις οτι θα σε ενημερωσω αμεσως!!!!
EAST END
QUOTE(kontos @ Jun 19 2008, 11:15 ) *
Καλές οι μεταγραφές, αλλά ένα σημαντικό θέμα είναι και ποιες ομάδες δεν θα είναι στον Α' όμιλο και θα παίξουν με τις ομάδες του κέντρου κέντρου...
Για να εξηγούμαι... Αφου η Εκάλη δεν θα ανέβει, στον ίδιο όμιλο μένουν οι Εκάλη, Τούφα, Παλλήνη, Μαραθώνας, Μελίσσια, Πολιτεία, Κηφισά, Άρτεμις και Κούρος. Σίγουρα από Δ' στον ίδιο όμιλο θα είναι οι Παιανία, Πικέρμι, Ροδόπολη και Κηφισιά 2003 που ανέβηκαν από Δ' και μένει μία θέση, μόνο που από Β' έχουν πέσει πολλές ομάδες που θα μπορούσαν να είναι στον όμιλο. Ο Πλάτωνας, το Πόρτο Ράφτη, το Χαλάνδρι... Οπότε δύο από όλες τις παραπάνω θα πάνε στον άλλο όμιλο και το ζήτημα είναι ποιες γιατί καμία (γεωγραφικά) δεν ταιριάζει...
Να σας ενημερώσω και μεταγραφικά για τις ομάδες που ανέβηκαν ότι η Παιανία θα κάνει σαφάρι στην Ανατολική Αττική για να μεγαλώσει το ρόστερ της (έχει λεφτά), η Ροδόπολη ψάχνει παίκτες αλλά δύσκολα θα πάει να παίξει κάποιος εκει, οπότε μάλλον θα πορευτεί με μία δύο μεταγραφές, το Πικέρμι έχει προσεγγίσει τους ίδιους παίκτες που έχει και η Παλλήνη και ψάχνεται με παίκτες από Γέρακα και Αγία και η Κηφησιά 2003 δεν πρόκειται να κάνει μεταγραφές, καθώς η πολιτική τους είναι να παίζουν μόνο πιτσιρικάδες

ΦΊΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΜΑΘΕΣ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ,ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΣ,ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΜΕ ΕΝΑΝ ΨΗΛΟ ΜΙΛΑΝΕ ΑΚΟΜΑ (ΜΙΚΡΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ) ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΣΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΦΕΤΟΣ.ΑΥΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
EAST END
QUOTE(yakuza @ Jun 18 2008, 16:59 ) *
den to vlepw na menei o kasapakis k o papadeas

ΦΡΕΣΚΟ!!!!Ο ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΕΜΕΙΝΕ Ο ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ.ΚΑΙ ΤΟ 2ο 3ΑΡΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΣΟΣ ΑΚΟΜΑ
gardian
kasapakhs - papadeas - stathias menoun sta melissia
georgakopoylos apo geraka kai dyo ekpliksis kati ginete ?????????
nikefalin
QUOTE(gardian @ Jun 29 2008, 16:15 ) *
kasapakhs - papadeas - stathias menoun sta melissia
georgakopoylos apo geraka kai dyo ekpliksis kati ginete ?????????

καλοσώρισες καλά πόστ icon_wave.gif
γράφε σε παρακαλώ με ελληνικούς χαρακτήρες
I love this game !!!
Καλησπέρα,

Έχει κανένας καμιά ενημέρωση για ΓΣ Χαλανδρίου και ΦΟΤ για το ρόστερ ; καμιά μετεγγραφή;
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κάνουν καμιά συννένωση η Τούφα ο ΓΣ και ο Τριφυλλιακός να έχουν να παρουσιάσουν κάτι καλύτερο. Τρεις ομάδες του Χαλανδρίου στην ίδια κατηγορία (και μοιραζονται και το ίδιο γήπεδο αν δεν κάνω λάθος) δεν είναι πολλές (+ άλλες τρεις σε άλλες κατηγορίες) ;

καλό καλοκαίρι σε όλους
Ginobili
Παιδιά,ένας φίλος μου ψάχνει ομάδα που να έχει βραδυνές ώρες προπόνησης(μετά τις 10),και ανεξαρτήτου κατηγορίας.Όποιος έχει κάτι υπόψη...ας απαντήσει...
EAST END
QUOTE(gardian @ Jun 29 2008, 16:15 ) *
kasapakhs - papadeas - stathias menoun sta melissia
georgakopoylos apo geraka kai dyo ekpliksis kati ginete ?????????

O ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ 4ΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΠΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΩΠΙ .ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙ ΕΚΕΙ..
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΕ Ο ΓΕΩΡΚΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ Ο ΠΑΠΑΔΕΑΣ
EAST END
QUOTE(EAST END @ Jun 30 2008, 14:08 ) *
O ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ 4ΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΠΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΩΠΙ .ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙ ΕΚΕΙ..
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΕ Ο ΓΕΩΡΚΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ Ο ΠΑΠΑΔΕΑΣ

ΦΡΕΣΚΟ ΑΠΟ ΓΕΡΑΚΑ.ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΕΩΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ.!!!!
dominik
σαπλαουρα απο αγ.θωμα??αν δεν τον εχω μπερδεψει με αλλον,σημαντικη προσθηκη!!
Peritri
O Σαπ πήγε σίγουρα Κρόνο;

Νομίζω ΚΑΟ για διάφορους λόγους!

Και γιατί το γράφετε στις μεταγραφές της Γ';
lebronjames
Ο Ποσειδονας Ν.Ψ. προσελαβε το Σιταρα (Θρακομακεδονες) στη θεση του Αγγελου.Επισης πραγματοποιησε αναμφιβολα μια καλη μεταγραφη.Πηρε το Μαυραγανη απο τον Προμηθεα.
loufer
QUOTE(EAST END @ Jun 30 2008, 16:52 ) *
ΦΡΕΣΚΟ ΑΠΟ ΓΕΡΑΚΑ.ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΕΩΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ.!!!!


Έχεις μπερδέψει τις ομάδες φιλαράκι, ο Τόλης ήρθε στον ΚΑΟ Γέρακα, και όχι στον Κρόνο...

Πάλι δίκιο είχε ο Peritri, μέσα σε όλα είσαι παικταρά μου...
loufer
QUOTE(Peritri @ Jun 30 2008, 19:09 ) *
O Σαπ πήγε σίγουρα Κρόνο;

Νομίζω ΚΑΟ για διάφορους λόγους!

Και γιατί το γράφετε στις μεταγραφές της Γ';



Υ.Γ.: Και εσύ μας γλίστρησες τελευταία στιγμή...
Peritri
tongue.gif

Έλα, μια χαρά τα βολέψατε με το έταιρο 3άρι από άλλη ομάδα της Β', θα είστε ανταγωνιστικότατοι φέτος!

...αλλά αυτά ας τα αφήσουμε για το τόπικ της Β', ελπίζω να τα γράψουμε όλα, όλοι με το πέρας της μεταγραφικής περιόδου!

Πολύ καλή μεταγραφή ο Ποσειδώνας. Θυμάμαι Φώτο Μαυραγάνη συμπαίκτη σε ματς στο Ίλιον να έχει 7/7 τρίποντα. Βρωμόχερο...
EAST END
QUOTE(loufer @ Jul 1 2008, 00:50 ) *
Έχεις μπερδέψει τις ομάδες φιλαράκι, ο Τόλης ήρθε στον ΚΑΟ Γέρακα, και όχι στον Κρόνο...

Πάλι δίκιο είχε ο Peritri, μέσα σε όλα είσαι παικταρά μου...

ok έχεις δίκιο.δικό μου το λάθος.
EAST END
QUOTE(lebronjames @ Jul 1 2008, 00:16 ) *
Ο Ποσειδονας Ν.Ψ. προσελαβε το Σιταρα (Θρακομακεδονες) στη θεση του Αγγελου.Επισης πραγματοποιησε αναμφιβολα μια καλη μεταγραφη.Πηρε το Μαυραγανη απο τον Προμηθεα.

καλό παιδί και παίκτης ο φώτος αλλά είναι και απρόβλεπτος.για σιταρά όταν λές εννοείς τον Βαγγέλη;;;πολύ δημοσιοσχετίστης όμως.....(όποιος ξέρει καταλαβαίνει)!!!!!
pg21
Γεια σας μάγκες,
Φέτος επιστρέφω σε μια παλιά μου αγάπη τον ΆΤΤΑΛΟ Καματερού. Πίστεύω πως σε αντίθεση με την περσινή χρονιά όχι μόνο δεν θα κινδυνεύσει η ομάδα αλλά θα πλασαριστεί στις πρώτες θέσεις. Βέβαια εμείς είμαστε στον Γ όμιλο και δεν ξέρω αν η αναφορά σας είναι για όλους τους ομίλους. Στις μεταγραφές πάντως ο Περισσός έκλεισε τον Κατζιλιέρη ( εξαιρετικό shooting guard ) και πιστεύω πως με coach Θεολογίτη φέτος θα καταφέρουν να ανέβουν. Η Ν.Ιωνία φαίνεται να κλείνει τον Μαραγκουδάκη από Θρακομακεδόνες ( επίσης πολύ καλή μεταγραφή ).
Τα λέμε... bball.gif bball.gif bball.gif
Peritri
QUOTE
Στις μεταγραφές πάντως ο Περισσός έκλεισε τον Κατζιλιέρη ( εξαιρετικό shooting guard )


Και όχι μόνο. Από τα καλύτερα παιδιά των γηπέδων ο Κάτζι.
pg21
Γεια σας μάγκες,
Φέτος επιστρέφω σε μια παλιά μου αγάπη τον ΆΤΤΑΛΟ Καματερού. Πίστεύω πως σε αντίθεση με την περσινή χρονιά όχι μόνο δεν θα κινδυνεύσει η ομάδα αλλά θα πλασαριστεί στις πρώτες θέσεις. Βέβαια εμείς είμαστε στον Γ όμιλο και δεν ξέρω αν η αναφορά σας είναι για όλους τους ομίλους. Στις μεταγραφές πάντως ο Περισσός έκλεισε τον Κατζιλιέρη ( εξαιρετικό shooting guard ) και πιστεύω πως με coach Θεολογίτη φέτος θα καταφέρουν να ανέβουν. Η Ν.Ιωνία φαίνεται να κλείνει τον Μαραγκουδάκη από Θρακομακεδόνες ( επίσης πολύ καλή μεταγραφή ).
Τα λέμε...
levi
QUOTE(pg21 @ Jul 1 2008, 23:36 ) *
Γεια σας μάγκες,
Φέτος επιστρέφω σε μια παλιά μου αγάπη τον ΆΤΤΑΛΟ Καματερού. Πίστεύω πως σε αντίθεση με την περσινή χρονιά όχι μόνο δεν θα κινδυνεύσει η ομάδα αλλά θα πλασαριστεί στις πρώτες θέσεις. Βέβαια εμείς είμαστε στον Γ όμιλο και δεν ξέρω αν η αναφορά σας είναι για όλους τους ομίλους. Στις μεταγραφές πάντως ο Περισσός έκλεισε τον Κατζιλιέρη ( εξαιρετικό shooting guard ) και πιστεύω πως με coach Θεολογίτη φέτος θα καταφέρουν να ανέβουν. Η Ν.Ιωνία φαίνεται να κλείνει τον Μαραγκουδάκη από Θρακομακεδόνες ( επίσης πολύ καλή μεταγραφή ).
Τα λέμε...

Πως να πατε καλα ρε φιλε οταν πηρατε τον μεγαλο παιχτη 77.gif Βερουκη απο τον Περισσο?Ο Περισσος τον ξεφορτωθηκε!!!!!!
pg21
QUOTE(EAST END @ Jul 1 2008, 15:57 ) *
καλό παιδί και παίκτης ο φώτος αλλά είναι και απρόβλεπτος.για σιταρά όταν λές εννοείς τον Βαγγέλη;;;πολύ δημοσιοσχετίστης όμως.....(όποιος ξέρει καταλαβαίνει)!!!!!

Πράγματι ο Coach Σιταράς έχει την φήμη του δημοσιοσχεσίτη.
Ο Περισσός μετά την σπουδαία κίνηση με Κατζιλιέρη φρόντησε και έστειλε κατά Άτταλο Καματερού μεριά τον Βερούκη. Τώρα πράγματι υπάρχουν πιθανότητες να ανέβει κατηγορία. Άντε να δούμε τι άλλες κινήσεις θα γίνουν στην Γ' ΕΣΚΑ? bball.gif bball.gif bball.gif
pg21
QUOTE(levi @ Jul 1 2008, 23:49 ) *
Πως να πατε καλα ρε φιλε οταν πηρατε τον μεγαλο παιχτη 77.gif Βερουκη απο τον Περισσο?Ο Περισσος τον ξεφορτωθηκε!!!!!!

Εσύ που τον ξέρεις ρε φίλε? Η αλήθεια είναι πως σε φιλικό που παίξαμε την Δευτέρα με Άρη Πετρούπολης έστειλε τον προσωπικό του αντίπαλο καρφί για το προολυμπιακό. Άσε που οι λοιποί παίχτες του Αττάλου βγάζανε γλυκά όποτε πέρναγε τη σέντρα. Η πλάκα είναι πως την Τετάρτη παίζουμε φιλικό με Περισσό όπου ακούστηκε πως πλήρωσε για να τον ξεφορτωθεί... ΆΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ bball.gif bball.gif bball.gif
eddo
Ο μεγάλος Γιώργος ''το γάντι'' Βερούκης στον Ατταλο?? 77.gif 77.gif 77.gif
Ανυπομονώ για τις στιγμές που οι συμπαίκτες του θα κόβουν κορδέλα κάθε φορά που θα ευστοχεί σε σούτ!! icon_drunk.gif
Ο coach Λιου μάθαμε που θα είναι?
EAST END
QUOTE(pg21 @ Jul 2 2008, 00:05 ) *
Πράγματι ο Coach Σιταράς έχει την φήμη του δημοσιοσχεσίτη.
Ο Περισσός μετά την σπουδαία κίνηση με Κατζιλιέρη φρόντησε και έστειλε κατά Άτταλο Καματερού μεριά τον Βερούκη. Τώρα πράγματι υπάρχουν πιθανότητες να ανέβει κατηγορία. Άντε να δούμε τι άλλες κινήσεις θα γίνουν στην Γ' ΕΣΚΑ? bball.gif bball.gif bball.gif

λοιπον: νεα απο μελισσια:
εκλεισαν κασαπακης-σταθιας-γωγος-γεωργακοπουλος-παπαδεας-και ενας ασσος επισης.ισως γινει αλλη μια ακομα κινηση επειδη εφυγε ενα 3αρι για δ εσκα.ισως...εκπληξη!!!
pg21
Καλησπέρα μάγκες,
Παίξαμε ( Άτταλος Καματερού ) χθες με Περισσό και πραγματικά εντυπωσιάστηκα με αυτήν την ομάδα. Καλός coach, καλοί παίχτες και οργανωμένη διοίκηση. Προσωπικά πιστεύω πως θα είναι εκ των φαβορί για άνοδο και ας μην έχω πλήρη εικόνα για τις λοιπές ομάδες. Όσο για μας δείξαμε ένα πολύ κακό πρόσωπο, κάτι που είναι φυσικό αφού και λίγοι ήμασταν αλλά και απροπόνητοι ( είμαστε χωρίς γήπεδο εδώ και 2 εβδομάδες ). Αν υπάρχει ομάδα με γήπεδο ας το πει για να παίξουμε κανά φιλικό.
Στο αγαπημένο μου θέμα τώρα : Ο μεγάλος παίχτης που πήραμε από Περισσό Βερούκης 77.gif 77.gif 77.gif ήταν για άλλη μια φορά ο MVP της αντίπαλης ομάδας. Επαληθεύτηκε και η πληροφορία πως ο Περισσός μας πλήρωσε για να τον πάρουμε blink.gif blink.gif blink.gif
Υπάρχει κανά νέο για μεταγραφες? bball.gif bball.gif bball.gif
v.k #5#
QUOTE(pg21 @ Jul 3 2008, 16:10 ) *
Καλησπέρα μάγκες,
Παίξαμε ( Άτταλος Καματερού ) χθες με Περισσό και πραγματικά εντυπωσιάστηκα με αυτήν την ομάδα. Καλός coach, καλοί παίχτες και οργανωμένη διοίκηση. Προσωπικά πιστεύω πως θα είναι εκ των φαβορί για άνοδο και ας μην έχω πλήρη εικόνα για τις λοιπές ομάδες. Όσο για μας δείξαμε ένα πολύ κακό πρόσωπο, κάτι που είναι φυσικό αφού και λίγοι ήμασταν αλλά και απροπόνητοι ( είμαστε χωρίς γήπεδο εδώ και 2 εβδομάδες ). Αν υπάρχει ομάδα με γήπεδο ας το πει για να παίξουμε κανά φιλικό.
Στο αγαπημένο μου θέμα τώρα : Ο μεγάλος παίχτης που πήραμε από Περισσό Βερούκης 77.gif 77.gif 77.gif ήταν για άλλη μια φορά ο MVP της αντίπαλης ομάδας. Επαληθεύτηκε και η πληροφορία πως ο Περισσός μας πλήρωσε για να τον πάρουμε blink.gif blink.gif blink.gif
Υπάρχει κανά νέο για μεταγραφες? bball.gif bball.gif bball.gif





καλησπερα pg21.Για το μειζον θεμα που ακουει στο ονομα Βερουκης εχω πληροφοριες για δικη σου αναμιξη στην μεταγραφη του στο ΑΤΤΑΛΟ.Οσον αφορα το φιλικο με ΠΕΡΙΣΣΟ εχω πληροφοριες οτι ηταν μερος της συμφωνιας για την μεταγραφη του και τα εσοδα του αγωνα μπηκαν στην τσεπη σου.. 68.gif προσεχε τι θα απαντησεις γιατι δεν προκειται να παρεις πασα 69.gif
pg21
QUOTE(v.k #5# @ Jul 4 2008, 15:02 ) *
καλησπερα pg21.Για το μειζον θεμα που ακουει στο ονομα Βερουκης εχω πληροφοριες για δικη σου αναμιξη στην μεταγραφη του στο ΑΤΤΑΛΟ.Οσον αφορα το φιλικο με ΠΕΡΙΣΣΟ εχω πληροφοριες οτι ηταν μερος της συμφωνιας για την μεταγραφη του και τα εσοδα του αγωνα μπηκαν στην τσεπη σου.. 68.gif προσεχε τι θα απαντησεις γιατι δεν προκειται να παρεις πασα 69.gif

Καλησπέρα v.k.
Επειδή ακούγεται πως έχεις στενές σχέσεις με την διοίκηση, καλά θα κάνεις να τους πείσεις να κλείσουν τα 2 παιδιά από Πετρούπολη και τον Τσιγωνάκη. Αν είναι να την βγάλουν πάλι στο τσάμπα τότε δεν θα χρειαστεί να κατέβω καν. Άσε που οι πληροφορίες μου είναι πως υπολογίζουν εσένα για playmaker 68.gif 68.gif 68.gif
Όσον αφορά την παιχτούρα τον Βερούκη 77.gif 77.gif 77.gif , δεν τον φοβάμαι καθόλου. Εγώ το μόνο που υποσχέθηκα στην διοίκηση ήταν να τους φέρω έναν μόνομο M.V.P. Μόνο που αυτός μάλλον θα είναι συνέχεια για την άλλη ομάδα. bball.gif bball.gif bball.gif
Peritri
Δεν ξέρω εάν έχει γραφτεί αλλά ο συνφορουμίτης tripontopirounas θα shot.gif στo saloon από τη περίοδο 08/09!
v.k #5#
QUOTE(pg21 @ Jul 4 2008, 17:42 ) *
Καλησπέρα v.k.
Επειδή ακούγεται πως έχεις στενές σχέσεις με την διοίκηση, καλά θα κάνεις να τους πείσεις να κλείσουν τα 2 παιδιά από Πετρούπολη και τον Τσιγωνάκη. Αν είναι να την βγάλουν πάλι στο τσάμπα τότε δεν θα χρειαστεί να κατέβω καν. Άσε που οι πληροφορίες μου είναι πως υπολογίζουν εσένα για playmaker 68.gif 68.gif 68.gif
Όσον αφορά την παιχτούρα τον Βερούκη 77.gif 77.gif 77.gif , δεν τον φοβάμαι καθόλου. Εγώ το μόνο που υποσχέθηκα στην διοίκηση ήταν να τους φέρω έναν μόνομο M.V.P. Μόνο που αυτός μάλλον θα είναι συνέχεια για την άλλη ομάδα. bball.gif bball.gif bball.gif



Αγαπητε pg21.Αυτες οι πληροφοριες περι play maker εφτασαν και στα δικα μου αυτια και ελπιζω να μην ισχυουν ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif .Οι 2 ψηλοι απο εγκυρες πηγες(καταλαβαινεις)που εχω εκλεισαν σε αλλη ομαδα και ο τσιγωνακης δεν θελει να ερθει(μαλλον).Αρα μια απο τα ιδια βλεπω και φετος .....Ετσι οπως παμε θα μας φαινεται ο Βερουκης σαν τον nick ΚΑΛΑΘΗ....... 69.gif Σου στελνω τα χαιρετισματα απο την ομορφη Βεροια......

ΥΓ.Ετοιμαζαι τον pg junior για δελτιο........... smiley.gif
apapadim
Παιδες απο Ολυμπιαδα Παπαγου τι γινεται?Κανα μεταγραφικο νεο απο την ομαδα μας?
loufer
QUOTE(Peritri @ Jul 4 2008, 18:39 ) *
Δεν ξέρω εάν έχει γραφτεί αλλά ο συνφορουμίτης tripontopirounas θα shot.gif στo saloon από τη περίοδο 08/09!


Επιστροφή στα γνώριμα παλιά λημέρια για τον tripontopirouna, όπου μαζί με το Διαμαντόπουλο και τον Παγόπουλο είχαν οδηγήσει την εφηβική ομάδα του Παπάγου στους 6 της Αθήνας...

Το μεγάλο πιστόλι επέστρεψε σπίτι του...
ambulas
η πολιτεια ολοκληρωσε τισ μεταγραφες τις με την προσθηκη του αλεξανδρου προυτζου(κρονοςαγ.δημητριου).ενας πολυ καλος περιφερειακος που αν ξεπερασει τους τραυματισμους θα βοηθησει πολυ.
aionio talento
QUOTE(ambulas @ Jul 9 2008, 12:47 ) *
η πολιτεια ολοκληρωσε τισ μεταγραφες τις με την προσθηκη του αλεξανδρου προυτζου(κρονοςαγ.δημητριου).ενας πολυ καλος περιφερειακος που αν ξεπερασει τους τραυματισμους θα βοηθησει πολυ.



Στην Γ ο αλεξανδρος παιζει ανετα και με μισο ποδι !

παραενισχυθηκατε εσεις μου φαινεται !

οχι τιποτα αλλο αλλα θα πρεπει να ανεβαινω να σας βλεπω του χρονου και πεφτει μακρια !
pg21
QUOTE(v.k #5# @ Jul 5 2008, 19:36 ) *
Αγαπητε pg21.Αυτες οι πληροφοριες περι play maker εφτασαν και στα δικα μου αυτια και ελπιζω να μην ισχυουν ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif .Οι 2 ψηλοι απο εγκυρες πηγες(καταλαβαινεις)που εχω εκλεισαν σε αλλη ομαδα και ο τσιγωνακης δεν θελει να ερθει(μαλλον).Αρα μια απο τα ιδια βλεπω και φετος .....Ετσι οπως παμε θα μας φαινεται ο Βερουκης σαν τον nick ΚΑΛΑΘΗ....... 69.gif Σου στελνω τα χαιρετισματα απο την ομορφη Βεροια......

ΥΓ.Ετοιμαζαι τον pg junior για δελτιο........... smiley.gif

V.K. καλημέρα,
Θα μας κάνεις την τιμή να έρθεις αύριο στο φιλικό? Πότε γυρνάς από Βέροια ? Καλά θα κάνεις να βάλεις τα μέσα σου έτσι ώστε να κανονίσουν να βάλουν κανά φράγκο και οι δύο έφοροι εκτός του προέδρου γιατί αλλιώς δεν βλέπω να παίρνουμε playmaker. Άσε που καλά θα κάνουν οι διοικούντες να ελευθερώσουν τον Σωκ γιατί η αλήθεια είναι πως δεν μας πολύ τιμά αυτή η υπόθεση. Τώρα αν ο Βερούκης 77.gif 77.gif 77.gif μας βγει Nick ή έστω και Pat Kalathis δεν το ξέρω αλλά εύχομαι να αναγεννηθεί σε μας. icon_wave.gif icon_wave.gif
Τα λέμε ρεεεεεεεεε bball.gif bball.gif bball.gif
amboulas
QUOTE(aionio talento @ Jul 9 2008, 15:57 ) *
Στην Γ ο αλεξανδρος παιζει ανετα και με μισο ποδι !

παραενισχυθηκατε εσεις μου φαινεται !

οχι τιποτα αλλο αλλα θα πρεπει να ανεβαινω να σας βλεπω του χρονου και πεφτει μακρια !

συμφωνω αρκει να μην εχει αλλη ατυχια γιατι ειναι μεγαλη παικτουρα.αντε σε περιμενουμε το χειμωνα.
v.k #5#
QUOTE(pg21 @ Jul 9 2008, 16:13 ) *
V.K. καλημέρα,
Θα μας κάνεις την τιμή να έρθεις αύριο στο φιλικό? Πότε γυρνάς από Βέροια ? Καλά θα κάνεις να βάλεις τα μέσα σου έτσι ώστε να κανονίσουν να βάλουν κανά φράγκο και οι δύο έφοροι εκτός του προέδρου γιατί αλλιώς δεν βλέπω να παίρνουμε playmaker. Άσε που καλά θα κάνουν οι διοικούντες να ελευθερώσουν τον Σωκ γιατί η αλήθεια είναι πως δεν μας πολύ τιμά αυτή η υπόθεση. Τώρα αν ο Βερούκης 77.gif 77.gif 77.gif μας βγει Nick ή έστω και Pat Kalathis δεν το ξέρω αλλά εύχομαι να αναγεννηθεί σε μας. icon_wave.gif icon_wave.gif
Τα λέμε ρεεεεεεεεε bball.gif bball.gif bball.gif



Καλησπερα.....ειμαι ακομα Βεροια και δεν ξερω ποτε θα ερθω γιατι δεν εχει πολυ κοσμο στο στρατοπεδο και εχουμε πηξει στην υπηρεσια....Για τον σωκρατη δεν ξερω τι γινεται???Νομιζω οτι ο play maker εκλεισε και κατι γινεται και με τους διδυμους.Δεν πολυ ασχολουμαι γιατι εδω εχω φαει τρελο πηξιμο και αν δεν πεσουνε τηλεφωνα δεν βλεπω να προλαβαινω προετοιμασια..........Παιξαμε φιλικο?με ποιον?Οσο αναφορα το μονιμο θεμα συζητησης, κατι εμαθα οτι τον καλεσε ο γιαννακης για το προολυμπιακο..............Χρειαζονται καποιον να τρωει μαζι με τον Σοφοκλη...... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
KARAFLOS 3POINTS
[/quote]
Ποια ομάδα Γ΄ΕΣΚΑ, ενώ είχε έγκαιρα ενημερωθεί από 4 παίκτες ότι επιθυμούν να διαγραφούν, τους δήλωσε όλους παρά την θέλησή τους και επιπλέον αξιώνει και χρηματικά ποσά? Σημειώνεται ότι άπαντες είχαν μεταγραφεί σε αυτήν ως ελεύθεροι. Η απάντηση στο quiz εντός ολίγων ημερών, με ονόματα, γιατί ορισμένοι νομίζουν ότι μπορούν να συμπεριφέρονται σε ανθρώπους κύριους και οικογενειάρχες, σαν να ήταν πρόβατα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.