Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προσωπικα (Mπασκετικα )ρεκορ..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2
GalisMvp
παιδια να ρωτησω κατι..

μετρανε στα τοπικα τις ασιστ, ριμπαουν, κλεψιματα κλπ ??? γτ εγω δεν εχω δει κατι..
Magnus92
Αξεπεραστο επιτευγμα : 40 λεπτά στον παγκο ( αγωνας εφηβικου ) smiley.gif
il postino
QUOTE(Magnus92 @ Oct 11 2011, 16:03 ) *
Αξεπεραστο επιτευγμα : 40 λεπτά στον παγκο ( αγωνας εφηβικου ) smiley.gif

οχι και αξεπεραστο!!! rolleyes.gif ολακερη σεζον σκουπιζα τον παγκο του ανδρικου στην α χρονια... smiley.gif smiley.gif

μεχρι και σε ντερπυ ομιλου που κερδαγε η ομαδα με 50π μπηκα στο τελος για 3 πανω-κατω και με βγαλαν επειδη ο βασικος ποιντ δεν ειχε σκοραρει...ιστορικες στιγμες!!!
Magnus92
QUOTE(il postino @ Oct 11 2011, 18:59 ) *
οχι και αξεπεραστο!!! rolleyes.gif ολακερη σεζον σκουπιζα τον παγκο του ανδρικου στην α χρονια... smiley.gif smiley.gif

μεχρι και σε ντερπυ ομιλου που κερδαγε η ομαδα με 50π μπηκα στο τελος για 3 πανω-κατω και με βγαλαν επειδη ο βασικος ποιντ δεν ειχε σκοραρει...ιστορικες στιγμες!!!



Αξεπεραστος smiley.gif


Off topic, αλλα ποσο ξενερωμα ειναι να γυαλιζεις μονιμα παγκο... Ποσο ψεμα ειναι η κλισε ατακα " σημασια εχει να κερδιζει η ομαδα, οποιος και να βρισκεται στο παρκε/γηπεδο/πισινα κτλ"; Ουστ ρε tongue.gif !!!
geoko13
Ας γράψω κι εγώ τα τρομερά ρεκόρ μου!!!(noumero mode off)Σε αγώνα στο παιδικό 5 φάουλ στο ημίχρονο και κερδίζαμε με 30+ πόντους....Βαρέθηκα τόσο στο β΄ημίχρονο που έτρεχα μόνος γύρω από το γήπεδο.....Με το εφηβικο,αντίπαλος του ΔΑΣΑΛ μπήκα στο β΄ημίχρονο λόγω φροντιστηρίου και έβαλα 20 πόντους και 2/2 βολές στο τέλος για να νικήσουμε.Ίδια χρονιά,πάλι μπηκα β΄ημίχρονο με Περισσό να χάνουμε με 20 πόντους ,το γυρίζω και να βάζει ένα παλικάρι από την αντίπαλη ομάδα στο 1'' fade away από τη baseline έξω από το γήπεδο και το στέλνει παράταση όπου το πήρε ο ψηλός μας....Και αυτό για το οποίο είμαι πιό πολύ περήφανος....καλοκαίρι 2006 κάθε πρωί φροντιστήριο για Γ Λυκείου και μετά 5-12,1 συνεχόμενα μπασκετάκι Πεύκη μέχρι λιποθυμίας...Επίσης Γ Λυκείου 120 απουσίες ΟΛΕΣ για να παίζουμε διπλό με το συστεγαζόμενο Λύκειο(και μετά το απαραίτητο ξύλο βέβαια...)
Magnus92
QUOTE(geoko13 @ Oct 12 2011, 21:14 ) *
Ας γράψω κι εγώ τα τρομερά ρεκόρ μου!!!(noumero mode off)Σε αγώνα στο παιδικό 5 φάουλ στο ημίχρονο και κερδίζαμε με 30+ πόντους....Βαρέθηκα τόσο στο β΄ημίχρονο που έτρεχα μόνος γύρω από το γήπεδο.....Με το εφηβικο,αντίπαλος του ΔΑΣΑΛ μπήκα στο β΄ημίχρονο λόγω φροντιστηρίου και έβαλα 20 πόντους και 2/2 βολές στο τέλος για να νικήσουμε.Ίδια χρονιά,πάλι μπηκα β΄ημίχρονο με Περισσό να χάνουμε με 20 πόντους ,το γυρίζω και να βάζει ένα παλικάρι από την αντίπαλη ομάδα στο 1'' fade away από τη baseline έξω από το γήπεδο και το στέλνει παράταση όπου το πήρε ο ψηλός μας....Και αυτό για το οποίο είμαι πιό πολύ περήφανος....καλοκαίρι 2006 κάθε πρωί φροντιστήριο για Γ Λυκείου και μετά 5-12,1 συνεχόμενα μπασκετάκι Πεύκη μέχρι λιποθυμίας...Επίσης Γ Λυκείου 120 απουσίες ΟΛΕΣ για να παίζουμε διπλό με το συστεγαζόμενο Λύκειο(και μετά το απαραίτητο ξύλο βέβαια...)



Ξενερωτε. Ουτε ενα δευτερόλεπτο στον παγκο σου ;





tongue.gif
geoko13
QUOTE(Magnus92 @ Oct 12 2011, 21:34 ) *
Ξενερωτε. Ουτε ενα δευτερόλεπτο στον παγκο σου ;





tongue.gif

Είχαμε ρόστερ 6 άτομα με μόνο playmaker εμένα...οπότε θέλοντας και μη έπαιζα σε όλους τους αγώνες...όταν δεν έβγαινα με φάουλ,πράγμα που γινόταν σχεδόν σε όλους τους αγώνες!!!Αυτό το ρεκόρ το είχα ξεχάσει!Χρονιά 2007-2008,είχα βγεί σε όλους τους αγώνες,μα όλους,με 5 φάουλ!!Επίσης τώρα θυμήθηκα και έναν συμπαίκτη μου που είχε φάει στη σεζόν 9 τεχνικές σε 10 αγώνες!!! smiley.gif Απλά θεούλης!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.