Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ ΕΣΚΑΝΑ 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
DRAGAN TARLAC
QUOTE (LOWBAPER @ Jun 13 2011, 22:38 ) *
φιλε μου σε παρακαλω στειλε μου για τη νεα ταξη πραγματων στον Πανελευσινιακο,αν θες με πμ, γιατι εγω δεν εχω μαθει κατι.

με εκτιμηση, Στεφάνου Στέφανος

Η νεα ταξη πραγματων (ζητω συγνωμη απο τους διαχειριστες που ειμαι off topic) ειναι η με το ετσι θελω και ειμαι και πολυ μαγκας που το κσταφερα, ενασχοληση του αντιπαθαστατου σκαραφιγκα με τα διοικητικα. Κοινως εινα απο προεδρος μεχρι φροντιστης. Ο προεδρος και το δ.σ ειναι απλες μαριονετες.
Ας επιστρεψουμε στα της εσκανα
giorgos10
μαλλον επιστροφη γκριτζελη στον ικαρο
PetranG3
Παρα την πολυ δυσκολη οικονομικη συγκυρια και τα οσα συμβαινουν στη χωρα, ειμαστε στη θεση, σαν επιτροπη μπασκετ του Ιωνικου Νικαιας να ανακοινωσουμε τα εξης:

"Ανακοινώνεται η ανανέωση της συνεργασίας για τη νέα χρονιά με τους αθλητές: Βαγγέλη Πρινέα, Αλέξανδρο Άνθη, Γιώργο Λιθόπουλο, Νίκο Μαλαφέκα και Γιώργο Μπουρτζουκλή, ενώ μέλος της ομάδας θα πρέπει να θεωρείται ο Αλέξανδρος Φουντής, που την περσινή χρονιά, αγωνίστηκε στην Προοδευτική.
Η προσπάθεια για ενίσχυση του συλλόγου συνεχίζεται, προκειμένου να είναι όσο πιο ανταγωνιστικός γίνεται για τη νέα χρόνια και θα υπάρξουν οι ανάλογες ανακοινώσεις.

Παρά την πολύ δύσκολη οικονομική συγκυρία, η Επιτροπή μπάσκετ του συλλόγου, στέκεται όρθια, συνεισφέροντας όσο μπορεί, προκειμένου η ομάδα να πετύχει τους στόχους της.

Ανακοινώνεται επίσης ότι οι ακαδημίες του Ιωνικού συνεχίζουν να λειτουργούν κανονικά. Σ' αυτά τα πλαίσια, σε 2 ημέρες, τα μίνι του συλλόγου μας (γεν. 1998-99) ετοιμάζονται να μεταβούν στη Σερβία, στο τουρνουά της Παρτιζάν.

Είναι προφανές ότι ο σύλλογος "επενδύει" στις βάσεις του, στα παιδιά του συλλόγου που με τη σωστή δουλειά και διάθεση μπορούν να αποτελέσουν, το αύριο του συλλόγου."
jna23
QUOTE(giorgos10 @ Jun 11 2011, 20:42 ) *
την βουλιαγμενη μην την περιμενεισ κ πολυ.....

Πόσα ξέρεις εσύ smile.gif
giorgos10
δεν ξερω αν εισαι ειρωνικος, αλλα μπορεις να μου απαντησεις για τις μειωσεις στο μπατζετ? ειναι απολυτως φυσιολογικο, λογω της οικονομικης κρισης που υπαρχει. εξαλλου οσα συμφωνειτε με τους παικτες σας τα δινετε μεχρι τελευταιο ευρω.
themis7
Μετα τους Αγγελόπουλο και Παπαδόπουλο η ομάδα του Φαρου συμφώνησε με τον 20χρονο Τελλη Στεφο (2.00) που πέρυσι αγωνιζόταν στην ομάδα του Περαματος .... Επίσης η ομάδα του Φαρου έχει συμφωνήσει με τον19χρονο Τσαπρουνη Κώστα (2.08) που πέρυσι αγωνιζόταν στην ΑΕΚ δανεικός απο τον Ρέντη ..... Και τέλος η ομάδα συμφώνησε για ένα χρόνο με τον Κώστα Κοντομιχη (1.95) που πέρυσι αγωνιζόταν στην ομάδα του Πέρα .....
Καλοσωριζουμε τα παιδιά και ευχόμαστε να είναι υγιείς και δυνατοί .......
Player#7
QUOTE(themis7 @ Jun 16 2011, 22:18 ) *
Μετα τους Αγγελόπουλο και Παπαδόπουλο η ομάδα του Φαρου συμφώνησε με τον 20χρονο Τελλη Στεφο (2.00) που πέρυσι αγωνιζόταν στην ομάδα του Περαματος .... Επίσης η ομάδα του Φαρου έχει συμφωνήσει με τον19χρονο Τσαπρουνη Κώστα (2.08) που πέρυσι αγωνιζόταν στην ΑΕΚ δανεικός απο τον Ρέντη ..... Και τέλος η ομάδα συμφώνησε για ένα χρόνο με τον Κώστα Κοντομιχη (1.95) που πέρυσι αγωνιζόταν στην ομάδα του Πέρα .....
Καλοσωριζουμε τα παιδιά και ευχόμαστε να είναι υγιείς και δυνατοί .......





77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
jna23
QUOTE(giorgos10 @ Jun 16 2011, 15:14 ) *
δεν ξερω αν εισαι ειρωνικος, αλλα μπορεις να μου απαντησεις για τις μειωσεις στο μπατζετ? ειναι απολυτως φυσιολογικο, λογω της οικονομικης κρισης που υπαρχει. εξαλλου οσα συμφωνειτε με τους παικτες σας τα δινετε μεχρι τελευταιο ευρω.


Μα δεν μίλησα ειρωνικά το παρεξήγησες. Το μπάτζετ θα είναι προσεκτικό ελεγχόμενο καθώς όπως ανέφερες οι παίκτες όλοι έχουν εξοφληθεί που σημαίνει ότι συμβαδίζουμε στις αρχές μας. Τώρα όσο αφορά παίκτες θα ενημερωθείτε την τελευταία μέρα των μετεγγραφών. Τώρα κάθε πληροφορία είναι στην σφαίρα της φαντασίας και ουδεμία απάντηση μπορώ να δώσω για ονόματα που ακούγονται δεξιά και αριστερά.


Άσε που παίζει και να κατέβω smile.gif

POLIS KALLITHEAS
QUOTE(jna23 @ Jun 17 2011, 14:47 ) *
Μα δεν μίλησα ειρωνικά το παρεξήγησες. Το μπάτζετ θα είναι προσεκτικό ελεγχόμενο καθώς όπως ανέφερες οι παίκτες όλοι έχουν εξοφληθεί που σημαίνει ότι συμβαδίζουμε στις αρχές μας. Τώρα όσο αφορά παίκτες θα ενημερωθείτε την τελευταία μέρα των μετεγγραφών. Τώρα κάθε πληροφορία είναι στην σφαίρα της φαντασίας και ουδεμία απάντηση μπορώ να δώσω για ονόματα που ακούγονται δεξιά και αριστερά.


Άσε που παίζει και να κατέβω smile.gif

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΟΛΛΗΤΕ περιμενω.....
Foinikas Piraeus 1949
O Φοίνικας Πειραιά απέκτησε τον Γ. Συριανό.

Ο 24χρονος γκαρντ του Προφήτη Ηλία έχει ενταχθεί ξανά στο ρόστερ της ομάδας!
Ύστερα από τρία χρόνια επιτυχημένης παρουσίας με τη φανέλα του Προφήτη Ηλία, ο Γιώργος Συριανός επιστρέφει στην πρώτη ομάδα του, τον Φοίνικα Καλλίπολης. Ο 24χρονος γκαρντ, ένα από τα καλύτερα παιδιά που πέρασαν από το λόφο, προσέφερε πάρα πολλά και είχε σημαντική συμβολή στις επιτυχίες της ομάδας, όπως στην τελευταία άνοδο αυτής στον… μαραθώνιο της Β’ ΕΣΚΑΝΑ!. Με τα »κυανέρυθρα», ο Συριανός αγωνίστηκε σε 60 αγώνες πρωταθλήματος πετυχαίνοντας συνολικά 370 πόντους. Οι άνθρωποι του συλλόγου εύχονται στον εν λόγω μπασκετμπολίστα καλή επιτυχία στο υπόλοιπο της καριέρας του. «Γιώργο σου ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα σου, να είσαι πάντα υγιής, και ευχόμαστε κάποια στιγμή οι δρόμοι μας να συναντηθούν ξανά...».

www.athlisi.com
PetranG3
QUOTE(Foinikas Piraeus 1949 @ Jun 18 2011, 11:53 ) *
O Φοίνικας Πειραιά απέκτησε τον Γ. Συριανό.

Ο 24χρονος γκαρντ του Προφήτη Ηλία έχει ενταχθεί ξανά στο ρόστερ της ομάδας!
Ύστερα από τρία χρόνια επιτυχημένης παρουσίας με τη φανέλα του Προφήτη Ηλία, ο Γιώργος Συριανός επιστρέφει στην πρώτη ομάδα του, τον Φοίνικα Καλλίπολης. Ο 24χρονος γκαρντ, ένα από τα καλύτερα παιδιά που πέρασαν από το λόφο, προσέφερε πάρα πολλά και είχε σημαντική συμβολή στις επιτυχίες της ομάδας, όπως στην τελευταία άνοδο αυτής στον… μαραθώνιο της Β’ ΕΣΚΑΝΑ!. Με τα »κυανέρυθρα», ο Συριανός αγωνίστηκε σε 60 αγώνες πρωταθλήματος πετυχαίνοντας συνολικά 370 πόντους. Οι άνθρωποι του συλλόγου εύχονται στον εν λόγω μπασκετμπολίστα καλή επιτυχία στο υπόλοιπο της καριέρας του. «Γιώργο σου ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα σου, να είσαι πάντα υγιής, και ευχόμαστε κάποια στιγμή οι δρόμοι μας να συναντηθούν ξανά...».

www.athlisi.com



Καλη επιτυχια στον Γιωργο...
Τυγχανει να τον γνωριζω λογω του σχολειου στον Πειραια που πηγαιναμε (παρ' οτι λιγο μεγαλυτερος του)...
Οπως ειπα και στον φιλο, ματζικ32, πλεον τα παιχνιδια Φοινικα - Ιωνικου, αποκτουν και ενα παραπανω ενδιαφερον... smiley.gif
Foinikas Piraeus 1949
Φοίνιξ Πειραιά: «Χτυπάει» Μοσχοβίτη!

Ο 22χρονος γκαρντ βρίσκεται στο στόχαστρο των ανθρώπων της ομάδας!

O Φοίνικας Πειραιά κοιτάει την περίπτωση του Πέτρου Μοσχοβίτη από τον Εθνικό Πειραιώς.
Ο 22χρονος ταλαντούχος γκαρντ του Εθνικού Πειραιώς έχει μείνει ελεύθερος από την ομάδα του Πειραιά και το τμήμα του Φοίνικα ενδιαφέρεται για τον αθλητή, παρά το ότι η περίπτωσή του δεν είναι πολύ εύκολη.
Μάλιστα, ο αθλητής συμμετείχε σε μερικές προπονήσεις με τους «κυανόλευκους» την προηγούμενη εβδομάδα, με συνέπεια να είχε την ευκαιρία ο κόουτς,
Μάκης Ποτόσογλου, να τεστάρει τις δυνατότητες του.

www.athlisi.com
magic32
τι σαιτ ειναι αυτο ρε παιδια?σορυ αλλα στα περισσοτερα ρεπορταζ του εχω λιωσει στα γελια
aparadektos
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΤΟΚΟΣ ΑΠΟ ΙΩΝΙΚΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΚΑΠΟΥ?ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΦΑΡΟ.ΙΣΧΥΕΙ????????
themis7
QUOTE(aparadektos @ Jun 20 2011, 14:12 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΤΟΚΟΣ ΑΠΟ ΙΩΝΙΚΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΚΑΠΟΥ?ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΦΑΡΟ.ΙΣΧΥΕΙ????????

Όχι φίλε μου .... Τουλάχιστον για Φάρο δεν ισχύει .......
PetranG3
Μετα τις μεχρι τωρα ανανεωσεις που εγιναν απο το περσινο ροστερ, ο Ιωνικος πραγματοποιησε τη δευτερη μεταγραφη του για φετος. Προκειται για τον σεντερ, Σταυρο Φιλιπποπουλο που περσι αγωνιστηκε στην Αγιο Θωμα, ομαδα Α' ΕΣΚΑ (4η στην περσινη σεζον).
Τον καλοσωριζουμε στην ομαδα μας...και συνεχιζουμε...
mc19
QUOTE (PetranG3 @ Jun 20 2011, 19:51 ) *
Μετα τις μεχρι τωρα ανανεωσεις που εγιναν απο το περσινο ροστερ, ο Ιωνικος πραγματοποιησε τη δευτερη μεταγραφη του για φετος. Προκειται για τον σεντερ, Σταυρο Φιλιπποπουλο που περσι αγωνιστηκε στην Αγιο Θωμα, ομαδα Α' ΕΣΚΑ (4η στην περσινη σεζον).
Τον καλοσωριζουμε στην ομαδα μας...και συνεχιζουμε...

Συγχαρητήρια στον Ιωνικό που κάνει μια σοβαρή προσπάθεια για να επιτύχει το καλήτερο την νέα σεζόν αφού απέκτησε,τον τέταρτο(4) σκόρερ του περσινου πρωταθλήματος της Α Εσκα και για πολλούς εναν απο τους καλητερους(για μένα ο καλήτερος) στην θέση του! Τυγχάνει να τον γνωρίζω καλά και εκτός από εξαίρετος παίχτης είναι και ένα εξαίρετο παιδι!! Του εύχομαι ότι καλήτερο..
gate14
QUOTE(margiou3 @ Jun 21 2011, 00:06 ) *


ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ κινηση αυτη του Φιλλιποπουλου και πολυ καλο το παραπανω blog
margiou3
Να σαι καλα φιλε...! smile.gif
aparadektos
QUOTE(gate14 @ Jun 21 2011, 11:31 ) *
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ κινηση αυτη του Φιλλιποπουλου και πολυ καλο το παραπανω blog




ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΩΣ Η ΚΙΝΗΣΗ ΦΙΛΛΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΗΝΕΙ ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ...........!!!!!!!!!!!
dirk10
QUOTE(aparadektos @ Jun 21 2011, 13:39 ) *
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΩΣ Η ΚΙΝΗΣΗ ΦΙΛΛΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΗΝΕΙ ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ...........!!!!!!!!!!!

δεν εχει αναγκη να παει πουθενα ο ιωνικος.φετος τα πραγματα θα ειναι πολυ χαλαρα γι αυτον .δεν υπαρχει κανενας αυτοσκοπος...........οταν θα υπαρξουν οι καταλληλες συνθηκες θα ειναι ετοιμος να ανταποκριθει.αυτη η καραμελα καθε καλοκαιρι ολοι πανε για ανοδο ελεος.οι ανθρωποι του ιωνικου θελουν παιδια που να εχουν ορεξη για μπασκετ να παλευουν μεσα στο γηπεδο κι οτι ερθει καλως.οργανωτικα οι ακαδημιες εχουν αλλαξει προσωπο.υπαρχει πλεον η παρουσια 4 ατομων που ειναι πραγματικα μονοι τους (αντε αλλα 3 ατομα ειναι που βοηθουν την ομαδα).ουσιαστικα και ο ιδιος ο ιωνικος ειναι απων(προσωπικες μου αποψεις).διοικητικα η μερα με την νυχτα τεραστια διαφορα και ελπιζω να παραμεινει αυτο και σιγουρα ο ιωνικος θα βρει τον δρομο του.
ametanoitos
QUOTE(dirk10 @ Jun 22 2011, 12:17 ) *
δεν εχει αναγκη να παει πουθενα ο ιωνικος.φετος τα πραγματα θα ειναι πολυ χαλαρα γι αυτον .δεν υπαρχει κανενας αυτοσκοπος...........οταν θα υπαρξουν οι καταλληλες συνθηκες θα ειναι ετοιμος να ανταποκριθει.αυτη η καραμελα καθε καλοκαιρι ολοι πανε για ανοδο ελεος.οι ανθρωποι του ιωνικου θελουν παιδια που να εχουν ορεξη για μπασκετ να παλευουν μεσα στο γηπεδο κι οτι ερθει καλως.οργανωτικα οι ακαδημιες εχουν αλλαξει προσωπο.υπαρχει πλεον η παρουσια 4 ατομων που ειναι πραγματικα μονοι τους (αντε αλλα 3 ατομα ειναι που βοηθουν την ομαδα).ουσιαστικα και ο ιδιος ο ιωνικος ειναι απων(προσωπικες μου αποψεις).διοικητικα η μερα με την νυχτα τεραστια διαφορα και ελπιζω να παραμεινει αυτο και σιγουρα ο ιωνικος θα βρει τον δρομο του.

Makari mesa apo tin kardia mou na paikseis . Diaforetika se rolo ekprosopou tipou tis dioikisis tou Ionikou sigoura vgaineis M.V.P. icon_drunk.gif
dirk10
QUOTE(ametanoitos @ Jun 22 2011, 13:06 ) *
Makari mesa apo tin kardia mou na paikseis . Diaforetika se rolo ekprosopou tipou tis dioikisis tou Ionikou sigoura vgaineis M.V.P. icon_drunk.gif

εγω ακομα περιμενω να μας πεις για την τιμωρια του ιωνικου........να σε καλα σ ευχαριστω.επειδη μαλλον δεν θα μπορω να παιξω η διοικηση εχει αρχισει τις επαφες ωστε να αναλαβω αυτο το κομματι.ειδικα μετα τα μεγαλεια με δικο της blog η ομαδα πσσσσσσσσσσσσσσσσ παπαδες θα κανω θα σου κανουμε και αφιερωμα icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

PetranG3
QUOTE(ametanoitos @ Jun 22 2011, 13:06 ) *
Makari mesa apo tin kardia mou na paikseis . Diaforetika se rolo ekprosopou tipou tis dioikisis tou Ionikou sigoura vgaineis M.V.P. icon_drunk.gif



Αμετανοητε...αρχισες παλι...?


Υγ: gate14, με τις υγειες μας στην μπαλα...Μονο το μπασκετακι μας εμεινε πια...
GangBang
Κορυφαία μεταγραφή ο Φιλλιπόπουλος για Ιωνικό.
Νομίζω ότι στην ΕΣΚΑΝΑ σε αυτή τη θέση δεν υπάρχει καλύτερος παίχτης.
giorgos10
QUOTE(GangBang @ Jun 22 2011, 19:29 ) *
Κορυφαία μεταγραφή ο Φιλλιπόπουλος για Ιωνικό.
Νομίζω ότι στην ΕΣΚΑΝΑ σε αυτή τη θέση δεν υπάρχει καλύτερος παίχτης.

αντε παλι αρχισαμε!!καινουργια μελη με το καλημερα να λενε για παιχτες.....καλος παιχτης το παιδι αλλα μεχρι εκει
LOWBAPER
QUOTE(giorgos10 @ Jun 22 2011, 21:41 ) *
αντε παλι αρχισαμε!!καινουργια μελη με το καλημερα να λενε για παιχτες.....καλος παιχτης το παιδι αλλα μεχρι εκει





77.gif
margiou3
QUOTE(giorgos10 @ Jun 22 2011, 21:41 ) *
αντε παλι αρχισαμε!!καινουργια μελη με το καλημερα να λενε για παιχτες.....καλος παιχτης το παιδι αλλα μεχρι εκει



Κανε τον report...! Κατι τετοιοι χαλανε την πιατσα...! sleep.gif


Ενώ εσύ που ασχολείσαι φαίνεσαι καλύτερος... ugly_tocktock.gif


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
giorgos10
QUOTE(margiou3 @ Jun 22 2011, 22:57 ) *
Κανε τον report...! Κατι τετοιοι χαλανε την πιατσα...! sleep.gif


Ενώ εσύ που ασχολείσαι φαίνεσαι καλύτερος... ugly_tocktock.gif


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

εχεις δικιο..ας γραφει ο καθενας οτι θελει....απλα βαρεθηκα καθε καλοκαιρι τις μεταγραφες βομβες και τις ομαδες που ανεβαινουν απο ιουνιο
ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ
ΝΕΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΤΟΝ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ.

ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.
margiou3
QUOTE(giorgos10 @ Jun 22 2011, 22:00 ) *
εχεις δικιο..ας γραφει ο καθενας οτι θελει....απλα βαρεθηκα καθε καλοκαιρι τις μεταγραφες βομβες και τις ομαδες που ανεβαινουν απο ιουνιο




ο dirk προνόησε γι'αυτο και ξεκαθάρισε...


QUOTE
δεν εχει αναγκη να παει πουθενα ο ιωνικος.φετος τα πραγματα θα ειναι πολυ χαλαρα γι αυτον .δεν υπαρχει κανενας αυτοσκοπος...........οταν θα υπαρξουν οι καταλληλες συνθηκες θα ειναι ετοιμος να ανταποκριθει.αυτη η καραμελα καθε καλοκαιρι ολοι πανε για ανοδο ελεος.οι ανθρωποι του ιωνικου θελουν παιδια που να εχουν ορεξη για μπασκετ να παλευουν μεσα στο γηπεδο κι οτι ερθει καλως.οργανωτικα οι ακαδημιες εχουν αλλαξει προσωπο.υπαρχει πλεον η παρουσια 4 ατομων που ειναι πραγματικα μονοι τους (αντε αλλα 3 ατομα ειναι που βοηθουν την ομαδα).ουσιαστικα και ο ιδιος ο ιωνικος ειναι απων(προσωπικες μου αποψεις).διοικητικα η μερα με την νυχτα τεραστια διαφορα και ελπιζω να παραμεινει αυτο και σιγουρα ο ιωνικος θα βρει τον δρομο του.



Σαν εκπρόσωπος τυπου που λεει και ο ametanoitos... 69.gif
basketikos
Καντε ρε παιδια του Ιωνικου και μια μεταγραφή αεροδρομίου γιατι αλλιώς πολυ δυσπιστια βλέπω 69.gif 69.gif - τωρα που βρηκατε γραφειο τυπου θα την τσιγκουνευτειτε???


Στον Ιωνικο φτιαχνουμε κατι καλο - και απ'οσο ξερω - ο σχεδιασμος προχωρα.


Επίσης: αν ο συνομιλητης δεν εχει αποκαλυψει την ταυτητα του, καλο είναι να μην την αποκαλυπτουμε εμεις.
PetranG3
QUOTE(aparadektos @ Jun 21 2011, 13:39 ) *
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΩΣ Η ΚΙΝΗΣΗ ΦΙΛΛΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΗΝΕΙ ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ...........!!!!!!!!!!!



Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΡΑΧΤΗ ΙΣΩΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ, για τη θεση του ασσου...
ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΛΙΝΚ...ΣΤΟ 1.49'

http://www.youtube.com/watch?v=nzpquPQugnM&feature=feedf


icon_drunk.gif 69.gif 69.gif
dirk10
QUOTE(basketikos @ Jun 23 2011, 03:26 ) *
Καντε ρε παιδια του Ιωνικου και μια μεταγραφή αεροδρομίου γιατι αλλιώς πολυ δυσπιστια βλέπω 69.gif 69.gif - τωρα που βρηκατε γραφειο τυπου θα την τσιγκουνευτειτε???


Στον Ιωνικο φτιαχνουμε κατι καλο - και απ'οσο ξερω - ο σχεδιασμος προχωρα.


Επίσης: αν ο συνομιλητης δεν εχει αποκαλυψει την ταυτητα του, καλο είναι να μην την αποκαλυπτουμε εμεις.

αμα εισαι ο σαινης επιτρεπετε
PetranG3
Ντιρκ, ψυχακια...7.55 το πρωι ποσταρεις στο μπασκετφορουμ... smiley.gif
Αυτο εχω να πω μονον εγω... 69.gif 69.gif 69.gif
leonkalf
Να φτιάξεις τις ρυθμίσεις στο control panel σου Petran!!!
Πας 1 ώρα πίσω...

8:55 το έγραψε, μην λέμε ότι θέλουμε και "προσβάλουμε" τον dirk μας..!!! Έναν τον έχουμε!! tongue.gif

icon_wave.gif
dirk10
QUOTE(leonkalf @ Jun 23 2011, 13:54 ) *
Να φτιάξεις τις ρυθμίσεις στο control panel σου Petran!!!
Πας 1 ώρα πίσω...

8:55 το έγραψε, μην λέμε ότι θέλουμε και "προσβάλουμε" τον dirk μας..!!! Έναν τον έχουμε!! tongue.gif

icon_wave.gif

πες τα kalf .μου κανει πολεμο φοβαται μην του φαω την θεση......... smiley.gif θα σε περνω μαζι μου για τρεξιμο petran icon_drunk.gif smiley.gif
margiou3
QUOTE(dirk10 @ Jun 23 2011, 13:40 ) *
πες τα kalf .μου κανει πολεμο φοβαται μην του φαω την θεση......... smiley.gif θα σε περνω μαζι μου για τρεξιμο petran icon_drunk.gif smiley.gif




Σεμνααααααααααά...! 69.gif
PetranG3
QUOTE(leonkalf @ Jun 23 2011, 13:54 ) *
Να φτιάξεις τις ρυθμίσεις στο control panel σου Petran!!!
Πας 1 ώρα πίσω...



Δηλαδη, για διευκολυνε με λιγο...


Οποτε θες ντιρκ...Τωρα που ξαναγινομαι στυλακι...81-82 κιλα ημουν πριν 3 χρονια να φανταστεις... smiley.gif
ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ
Μετά το ΦΑΡΟ, τη ΜΑΝΔΡΑ και τον ΕΘΝΙΚΟ που συναγονίζονται για το ποιος θα βγει πρωταθλητής των μεταγραφών, έχοντας πάντως από κοντά τον ΙΩΝΙΚΟ που κάνει προσεκτικές κινήσεις και εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από το τι θα κάνει ο Ντακούλιας... και άλλες ομάδες εμφανίζονται δυναμικά στο μεταγραφικό παζάρι, όπως ο ΙΚΑΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ που πήρε Λυγγερίδη, Κουτσουβά, Γκρίτζελη, κράτησε τον Αναστασόπουλο και πάει και για ακόμα έναν καλό ψηλό απ'ότι ακούγεται!
Παράλληλα μετά την έλευση Χαριτάτου και τις ανανεώσεις των βασικών, κάτι ακούγεται και προς ΒΟΥΛΑ μεριά, ενώ τη μεγαλύτερη αίσθηση έκανε το δυναμικό μπάσιμο του ΑΡΗ ΝΙΚΑΙΑΣ που αποκτώντας σε χρόνο dt τους Κόκκινο από ΑΕΤΟ ΑΘΗΝΩΝ και Γιάννη Κρητικό (μεγάλος παίκτης κατά το παρελθόν με θητεία στην Α1 με το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ και στην Α2 πολλά χρόνια), ενισχύθηκε πάρα πολύ μπαίνοντας κατά την άποψή μου στη διεκδίκηση της ανόδου, αφού διατήρησε το βασικό κορμό του και πήρε και τον Παπατρέχα στον άσσο, από ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ!
Στη μάχη της σωτηρίας καλές κινήσεις από ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ( Τζιώτης,Φερεντίνος και διατήρηση του υπάρχοντος υλικού και κυρίως του Σίννου) και από ΕΥΡΥΑΛΗ (επίσης διατήρηση του κορμού με καλούς μικρούς και απόκτηση Μακρυγιάννη, Βλίτσιου, Χατζηδάκη και του πανέμπειρου Μιχάλη Κουρή)...
Λίγα πράγματα προς το παρόν από ΦΑΛΗΡΟ, ΜΟΣΧΑΤΟ, ΑΛΙΜΟ, ΦΟΙΝΙΚΑ και στασιμότητα στη ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ.
alpapamarin
Στην ομάδα του Α.Ο. Ελληνικού θα παραμείνουν και τη νέα χρονια οι ακόλουθοι αθλητές : Λιοφάγος, Καρασούλος, Μπίμπας, Ζηνέλης, Μπούτας, Τσιμπιράκης, Βαγιανός, Χανιάς, Ιντζελέρ και Παπαμαρινόπουλος.

Καλωσορίζουμε στην ανδρική ομάδα τον Γιώργο Παντελάκη (Έσπερος), καθώς από πέρσι ανήκει στην ευρύτερη οικογένεια του Α.Ο. Ελληνικού, ενώ μετά από μια πολύ επιτυχημένη χρονιά στην πρωταθλήτρια Β'ΕΣΚΑΝΑ Βουλιαγμένη, επιστρέφει στην ομάδα ο Μιχάλης Νικολάκης.

Για τις επιπλέον ενέργειες της ομάδας θα υπάρξει ενημέρωση εν καιρώ.

Να ευχηθούμε σε όλους τους παίκτες και τις ομάδες, σωστές και ώριμες επιλογές.
alexander21
QUOTE(ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ @ Jun 26 2011, 23:04 ) *
Μετά το ΦΑΡΟ, τη ΜΑΝΔΡΑ και τον ΕΘΝΙΚΟ που συναγονίζονται για το ποιος θα βγει πρωταθλητής των μεταγραφών, έχοντας πάντως από κοντά τον ΙΩΝΙΚΟ που κάνει προσεκτικές κινήσεις και εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από το τι θα κάνει ο Ντακούλιας... και άλλες ομάδες εμφανίζονται δυναμικά στο μεταγραφικό παζάρι, όπως ο ΙΚΑΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ που πήρε Λυγγερίδη, Κουτσουβά, Γκρίτζελη, κράτησε τον Αναστασόπουλο και πάει και για ακόμα έναν καλό ψηλό απ'ότι ακούγεται!
Παράλληλα μετά την έλευση Χαριτάτου και τις ανανεώσεις των βασικών, κάτι ακούγεται και προς ΒΟΥΛΑ μεριά, ενώ τη μεγαλύτερη αίσθηση έκανε το δυναμικό μπάσιμο του ΑΡΗ ΝΙΚΑΙΑΣ που αποκτώντας σε χρόνο dt τους Κόκκινο από ΑΕΤΟ ΑΘΗΝΩΝ και Γιάννη Κρητικό (μεγάλος παίκτης κατά το παρελθόν με θητεία στην Α1 με το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ και στην Α2 πολλά χρόνια), ενισχύθηκε πάρα πολύ μπαίνοντας κατά την άποψή μου στη διεκδίκηση της ανόδου, αφού διατήρησε το βασικό κορμό του και πήρε και τον Παπατρέχα στον άσσο, από ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ!
Στη μάχη της σωτηρίας καλές κινήσεις από ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ( Τζιώτης,Φερεντίνος και διατήρηση του υπάρχοντος υλικού και κυρίως του Σίννου) και από ΕΥΡΥΑΛΗ (επίσης διατήρηση του κορμού με καλούς μικρούς και απόκτηση Μακρυγιάννη, Βλίτσιου, Χατζηδάκη και του πανέμπειρου Μιχάλη Κουρή)...
Λίγα πράγματα προς το παρόν από ΦΑΛΗΡΟ, ΜΟΣΧΑΤΟ, ΑΛΙΜΟ, ΦΟΙΝΙΚΑ και στασιμότητα στη ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ.

Mεγαλες κινησεις απο τον ΑΡΗ !!!Ο ΚΟΚΚΚΙΝΟΣ περυσι πρωταγωνιστης με την ομαδα του ΑΕΤΟΥ ΚΑΙ ΚΡΗΤΙΚΟΣ θα δωσει μεγαλη ποιοτητα στο ροστερ του ΑΡΗ.Μπαινει δυνατα στο θεμα ανοδου.Σιγουρα θα δουμε μεγαλες μαχες φετος στην α εσκανα κοντρα σους καιρους τους δυσκολους..
nick2
Ωραίο το να βλέπουμε δυναμικές μεταγραφικές κινήσεις.Μπράβο σε όσους μπορούν.

Το κακό είναι πως ελπίζουμε στο τέλος να πάνε όλα καλά.Δεν είμαστε σίγουροι.......

Μετά τα πρόστιμα κλπ που συνέβησαν στον Άλιμο,πήγαν νέοι παίκτες με μεταγραφές ? έμειναν οι παλιοί ? ανέβηκαν παιδιά από τις υποδομές ? Θυμάμαι πως στην ανακοίνωση του Αλίμου έγραφε πως τα πρόστιμα έπεσαν για να προστατευτούν τα παιδιά των υποδομών από τα κακά παραδείγματα.........

Πότε τελειώνουν οι μεταγραφές ?
ametanoitos
QUOTE(nick2 @ Jun 28 2011, 11:43 ) *
Ωραίο το να βλέπουμε δυναμικές μεταγραφικές κινήσεις.Μπράβο σε όσους μπορούν.

Το κακό είναι πως ελπίζουμε στο τέλος να πάνε όλα καλά.Δεν είμαστε σίγουροι.......

Μετά τα πρόστιμα κλπ που συνέβησαν στον Άλιμο,πήγαν νέοι παίκτες με μεταγραφές ? έμειναν οι παλιοί ? ανέβηκαν παιδιά από τις υποδομές ? Θυμάμαι πως στην ανακοίνωση του Αλίμου έγραφε πως τα πρόστιμα έπεσαν για να προστατευτούν τα παιδιά των υποδομών από τα κακά παραδείγματα.........

Πότε τελειώνουν οι μεταγραφές ?

Poly kales oi metagrafes poly kala ta mpam. Apo tis omades apo tis opoies kanoun mpam poses exoun plirosei ta persina? Mono 2 oloi oi alli xrostane 3 mines kai pano.
alexander21
QUOTE(ametanoitos @ Jun 28 2011, 13:33 ) *
Poly kales oi metagrafes poly kala ta mpam. Apo tis omades apo tis opoies kanoun mpam poses exoun plirosei ta persina? Mono 2 oloi oi alli xrostane 3 mines kai pano.

ωραια τα λες/ αλλα φιλε μου φταινε και λιγο οι παιχτες που γυρνανε απο ομαδα σε ομαδα χωρις συμφωνητικα και συναλαγματικες.. smiley.gif
basketikos
QUOTE(ametanoitos @ Jun 28 2011, 13:33 ) *
Poly kales oi metagrafes poly kala ta mpam. Apo tis omades apo tis opoies kanoun mpam poses exoun plirosei ta persina? Mono 2 oloi oi alli xrostane 3 mines kai pano.


O IΩΝΙΚΟΣ ειναι η μια απο τις 2 - θα είχε ενδιαφερον να μαθουμε ποια ειναι η 2η. Καποιος διαθέσιμος να μας πει;;;;
denny
QUOTE(basketikos @ Jun 28 2011, 15:16 ) *
O IΩΝΙΚΟΣ ειναι η μια απο τις 2 - θα είχε ενδιαφερον να μαθουμε ποια ειναι η 2η. Καποιος διαθέσιμος να μας πει;;;;

και ο φαρος και η μανδρα εχουν πληρωσει...δεν ξερω για ολους τους μηνες αλλα με καποια παιδια που μιλαω δεν εχουν κανει καποιο παραπονο... ohmy.gif
texas
QUOTE(basketikos @ Jun 28 2011, 13:16 ) *
O IΩΝΙΚΟΣ ειναι η μια απο τις 2 - θα είχε ενδιαφερον να μαθουμε ποια ειναι η 2η. Καποιος διαθέσιμος να μας πει;;;;



ο εθνικος φιλε μου ειναι η δευτερη ομαδα που ψαχνεις. μαλιστα και οι παικτες που δεν θα ανανεωναν για την επομενη χρονια πληρωθηκαν με την ληξη του πρωταθληματοσ οπως ολοι και μετα τουσ αφησε ελευθερουσ!!!!.
nick2
QUOTE(alexander21 @ Jun 28 2011, 14:17 ) *
ωραια τα λες/ αλλα φιλε μου φταινε και λιγο οι παιχτες που γυρνανε απο ομαδα σε ομαδα χωρις συμφωνητικα και συναλαγματικες.. smiley.gif



Θεωρείς πως μια ομάδα που δεν θέλει (ή δεν μπορεί) να πληρώσει,θα το κάνει αν υπάρχουν συναλλαγματικές ή συμφωνητικά ?
Δυστυχώς δεν το νομίζω.Υπάρχουν σήμερα πολλοί επιχειρηματίες που "στολίζουν" χριστουγεννιάτικα δέντρα με ακάλυπτες συναλλαγματικές κι επιταγές.
Κι όταν βλέπεις Γιαννακόπουλους και Αγγελόπουλος (αληθινούς όχι δήθεν) να κάνουν .....ηρωικές εξόδους,βάλε με το νου σου τί θα συμβεί στα δικά μας,τα χαμηλά.........

Δεν άκουσα όμως παίχτες να πουν,ακόμα κι εδώ στο φόρουμ, πως "εμένα η τάδε ομάδα μου υποσχέθηκε τόσα και δεν μου τα έδωσε". Να ξέρουν τι συμβαίνει κι άλλοι που δεν είναι χωμένοι ώστε να γνωρίζουν πρόσωπα και πράγματα της ΕΣΚΑΝΑ και των ομάδων της και των..........παραγόντων της....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.