Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 3ος Ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3
nikefalin
Περισσός - Θρακομακεδόνες 56 - 55
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(Liosiotis1177 @ Mar 21 2008, 11:20 ) *
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ..ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!!
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ!ΠΟΣΟ ΠΗΓΕ ΖΕΦΥΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ???
ΤΟ 7 ΡΕ ΣΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ 2ΑΡΑΚΙ..ΤΟ ΧΩ ΣΤΑΜΠΑΡΕΙ ΠΗΔΑΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΜΥΝΑ..ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΥΤΟΝ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΑΓΚΟ?Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΠΑΛΙ ΤΟ 5...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΖΕΦΥΡΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 50-52.ΑΥΤΗ Η ΝΙΚΗ ΗΤΑΝ Η ΜΙΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠ'ΟΨΙΝ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΘΗ, ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΧΑΡΝΗΣ ΕΞΩ.Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕΙ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(assistant @ Mar 17 2008, 09:04 ) *
Mαγκες δεν παρακολουθω την κατηγορια αλλα λογικα το 4 που λετε πρεπει να ειναι ο Καζαντζης.Γνωμη μου ειναι οτι αν επαιζε κι αμυνα αυτος ο παιχτης θα ταν τουλαχιστον 2 κατηγοριες πανω.Απιστευτος γραφιας παλιας κοπης που αν βρει μισο μετρο η μισο σκριν στο κολλησε.Καλη συνεχεια.


ΦΙΛΕ ASSISTANT ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ. ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ, ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ Η' ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ? ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΠΟΛΛΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΧΑΡΝΗΣ ( ΤΟΣΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ! ). ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ FORUM ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΤΑ ΨΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ''3η ΗΛΙΚΙΑ'' ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ! ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ ΜΕ ΤΙΣ 4 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!
fersteine
Από ότι έχω μάθει τώρα προπονητής είναι ο Κωστόπουλος. Τι γνώμη έχεις για αυτόν και τελικά πως τα πάτε, θα σωθείτε; Αν δεν κάνω λάθος 3 ομάδες πέφτουν έτσι δεν είναι;
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(fersteine @ May 17 2008, 20:28 ) *
Από ότι έχω μάθει τώρα προπονητής είναι ο Κωστόπουλος. Τι γνώμη έχεις για αυτόν και τελικά πως τα πάτε, θα σωθείτε; Αν δεν κάνω λάθος 3 ομάδες πέφτουν έτσι δεν είναι;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ. ΑΓΑΠΗΤΕ, ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ Ο ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΟΝ ΔΙΑΔΕΧΘΗΚΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Ο ΓΑΛΑΙΟΣ. Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠ' ΟΨΙΝ. Ο ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ 3 ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ. Ο ΓΑΛΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΤΑΡΤΟΣ. ΑΥΤΟ ΚΑΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ. ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΘΕΤΕΙΣ ΤΟ ΠΑΖΛ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ, ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΑΝ ΘΕΣ ΕΜΕΝΑ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΘΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΟΜΟΙΩΣΟΥΝ ΝΕΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΚΟΠΗ. ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ 3 ΚΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΩΘΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ, ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΦΕΤΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΡΤΙΠΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΣΤΑ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑΦΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ.
fersteine
Φίλε Σωκράτη δεν ξέρω αν με θυμάσαι είμαι ο Ηλιάκης που έπαιζε πέρυσι στην ΑΕΚ και τον είχα προπονητή τον Κωστόπουλο. Φορούσα το 5 πέρυσι και είχαμε παίξει και αντίπαλοι. Πραγματικά είναι κρίμα να κινδυνεύετε γιατί παραδοσιακά είχατε καλή ομάδα στην κατηγορία. Τώρα πρέπει να κερδίσετε και τα 2 παιχνίδια γιατί τα Πατήσια έχουν και 1 αγώνα λιγότερο. Πάντως σου εύχομαι καλή επιτυχία. Του χρόνου θα σταματήσεις τι θα κάνεις; Ή θα πας σε καμία άλλη ομάδα; Παλιότερα παίζαμε μαζί και κανά μονό στην πρόνοια.
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(fersteine @ May 19 2008, 04:43 ) *
Φίλε Σωκράτη δεν ξέρω αν με θυμάσαι είμαι ο Ηλιάκης που έπαιζε πέρυσι στην ΑΕΚ και τον είχα προπονητή τον Κωστόπουλο. Φορούσα το 5 πέρυσι και είχαμε παίξει και αντίπαλοι. Πραγματικά είναι κρίμα να κινδυνεύετε γιατί παραδοσιακά είχατε καλή ομάδα στην κατηγορία. Τώρα πρέπει να κερδίσετε και τα 2 παιχνίδια γιατί τα Πατήσια έχουν και 1 αγώνα λιγότερο. Πάντως σου εύχομαι καλή επιτυχία. Του χρόνου θα σταματήσεις τι θα κάνεις; Ή θα πας σε καμία άλλη ομάδα; Παλιότερα παίζαμε μαζί και κανά μονό στην πρόνοια.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΦΕΤΟΣ, ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕΣ? ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ Ο ΑΤΤΑΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΤΙΕΣ. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΑ. ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, ΣΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΑΣ, ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ EXTREME, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΔΙΑΔΟΧΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ. ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ 32! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑΦΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.
fersteine
Αντε με το καλό το νέο μέλος της οικογένειας . Θα έρθω να σας δω την Κυριακή και εύχομαι πραγματικά να σωθείτε. Φέτος έπαιζα στην Ολυμπιάδα Πετρούπολης. Άντε αν σωθείτε και μείνεις στην ομάδα μπορεί να παίζουμε και συμπαίκτες του χρόνου. Μου είχε πει και ο Κωστόπουλος να έρθω Άτταλο αλλά αποχώρησε εν τέλει. Τον Γαλλαίο φαντάζομαι τον πήρανε σαν λύση ανάγκης ε;Γνώσεις δεν έχει μπασκετικές αλλά στον πάγκο την ώρα του αγώνα είναι καλός. Έχει πάθος και τα παίρνει τα παιχνιδάκια. Πάντως μη σταματήσεις γιατί ξέρω πως σου αρέσει πολύ να παίζεις.
karabelas ioannis
ειμαι ο προπονητης του τριφυλλιακου πολυδροσου με εδρα το χαλανδρι
λογω στρατευσης κ επαγγελματικων υποχρεωσεων αρκετων παιχτων
εχω κενες θεσεις κ ψαχνω
παιχτες για τη νεα περιοδο.Επικοινωνήστε με πμ
fersteine
Ο τριφυλλιακός τι κατηγορία παίζει; H αλήθεια είναι ότι έπαιζα πέρυσι γ εσκα αρκετά καλά θα έλεγα , αλλά δεν θα ήθελα να δοκιμαστώ σε ομάδα που δεν με έχει δει να παίζω. Θα προτιμούσα να πάω κάπου που με έχουν δει πως παίζω, με ξέρουν και πιστεύουν ότι θα μπορούσα να τους βοηθήσω.
vince
karabelas ioannis ενδιαφερομαι μ ενα φιλο μου για αυτη τη προοπτικη .Γενικοτερα ειμαστε σε φαση που ψαχνουμε ομαδα ....
doganos
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ May 20 2008, 09:15 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΦΕΤΟΣ, ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕΣ? ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ Ο ΑΤΤΑΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΤΙΕΣ. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ 2 ΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΑ. ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, ΣΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΑΣ, ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ EXTREME, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΔΙΑΔΟΧΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ. ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ 32! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑΦΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.


ΧΑΙΡΕΤΩ ΗΛΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΩΚΡΑΤΗ....ΣΩΚΡΑΤΗ Ο ΣΟΥΛΗΣ ΤΗ ΚΑΝΕΙ ΡΕ........
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(doganos @ May 21 2008, 11:11 ) *
ΧΑΙΡΕΤΩ ΗΛΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΩΚΡΑΤΗ....ΣΩΚΡΑΤΗ Ο ΣΟΥΛΗΣ ΤΗ ΚΑΝΕΙ ΡΕ........

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ. ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΣΟΥΛΗΣ, ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΙΞΑΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ, ΑΤΤΑΛΟΣ -ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ. ΕΙΧΑΜΕ ΣΟΟΥ. ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
doganos
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ May 22 2008, 13:40 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ. ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΣΟΥΛΗΣ, ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΙΞΑΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ, ΑΤΤΑΛΟΣ -ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ. ΕΙΧΑΜΕ ΣΟΟΥ. ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

ΧΑΧΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΑ ΕΜΑΘΑ...Ο ΑΡΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(doganos @ May 22 2008, 09:43 ) *
ΧΑΧΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΑ ΕΜΑΘΑ...Ο ΑΡΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΠΗ, ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑΦΑ ΣΤΙΣ 18:00.
pg21
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ May 23 2008, 10:57 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΠΗ, ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑΦΑ ΣΤΙΣ 18:00.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ( ΣΩΚΡΑΤΗ ΕΣΥ SUPER STAR ). ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ 4ΑΠΛΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ ΣΤΙΣ 10 ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΩΝΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΑ ΠΑΙΧΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ. ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ........... bball.gif bball.gif
nikefalin
QUOTE(pg21 @ May 23 2008, 14:58 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ( ΣΩΚΡΑΤΗ ΕΣΥ SUPER STAR ). ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ 4ΑΠΛΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ ΣΤΙΣ 10 ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΩΝΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΑ ΠΑΙΧΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ. ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ........... bball.gif bball.gif

παλικάρια, γράφετε σας παρακαλώ με μικρά πεζά γράμματα
nikefalin
ΑΕΚ Δυτ.Προαστίων - Περισσός 48 - 47. νευρικό παιχνίδι το λέει και το σκορ , κρίθηκε με 2 βολές της ΑΕΚ στα 9''
fersteine
Oι Θρακομακεδόνες κέρδισαν τα Πατήσια με 7 πόντους διαφορά. Ακριβές σκορ δεν γνωρίζω.
fersteine
Η ΑΕΚ Περιστερίου είχε καλή ομάδα φέτος; Ποιοι παίκτες άξιζαν;
nikefalin
QUOTE(fersteine @ May 24 2008, 07:35 ) *
Η ΑΕΚ Περιστερίου είχε καλή ομάδα φέτος; Ποιοι παίκτες άξιζαν;

ονόματα δε θυμάμαι, καλοί μου φάνηκαν το 9, το 5 και το 11
KOBY
58-65 νομιζω το σκορ στα πατησια.
Παλεψαμε οπως και με τον περισσο αλλα δεν.
Ολα δειχνουν οτι παμε τελευταια αγωνιστικη στο ατταλος-πατησια και ο χαμμενος πεφτει.
fersteine
Δεν έχετε αγώνα λιγότερο; Eσύ παίζεις Πατήσια; Ποιο νούμερο φοράς;
KOBY
Εχουμε παιχνιδι με την αεκ την τριτη.
Για να μην κριθει η σωτηρια στο τελευταιο παιχνιδι πρεπει να κερδισουμε την αεκ και να χασει ο ατταλος αυριο.
Λιγο δυσκολο σεναριο καθως η αεκ αν και αδιαφορη ειναι πολυ φορμαρισμενη.
Το 11 φοραω.
fersteine
Είσαι ο ψηλός , μάλλον. Βάλε ρε παιδί μου την μπάλα στο καλαθάκι . Αν δουλέψεις τελική προσπάθεια και παίζεις δυνατά στην άμυνα θα είσαι super.
KOBY
Σου απαντησα σε πμ για να μην χαλαω το τοπικ αναλυωντας τα χαλια μου biggrin.gif
fersteine
Τελικά ο Άτταλος έχασε από τον Αστέρα εύκολα με 10 πόντους. 68-58. Φίλε Σωκράτη , είναι δύσκολα τα πράγματα στο τελευταίο παιχνίδι για σας. Εύχομαι πάντως να σωθείτε. Και μια παρατήρηση φιλικά επειδή ήρθα και σας είδα. Έπρεπε να παίζετε τον Αστέρα σε πολύ αργό ρυθμό και στην άμυνα σας μόνιμα ζωνη 2-3.
Στο τρίτο δεκάλεπτο πήγατε το παιχνίδι σε run and gun και όπως είναι λογικό δεν είχατε δυνάμεις στο τρέξιμο.
Σας έβαλαν πολλά καλάθια στον αιφνιδιασμό.
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(fersteine @ May 25 2008, 07:55 ) *
Τελικά ο Άτταλος έχασε από τον Αστέρα εύκολα με 10 πόντους. 68-58. Φίλε Σωκράτη , είναι δύσκολα τα πράγματα στο τελευταίο παιχνίδι για σας. Εύχομαι πάντως να σωθείτε. Και μια παρατήρηση φιλικά επειδή ήρθα και σας είδα. Έπρεπε να παίζετε τον Αστέρα σε πολύ αργό ρυθμό και στην άμυνα σας μόνιμα ζωνη 2-3.
Στο τρίτο δεκάλεπτο πήγατε το παιχνίδι σε run and gun και όπως είναι λογικό δεν είχατε δυνάμεις στο τρέξιμο.
Σας έβαλαν πολλά καλάθια στον αιφνιδιασμό.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΦΙΛΕ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ, ΠΑΙΞΑΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΣΧΗΜΑ. ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 12 ΣΤΙΣ 32 ΒΟΛΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ, ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΦΩΝΑΞΑ ΜΠΛΟΚ ΣΕ ΣΟΥΤ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ! ΒΕΒΑΙΑ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΜΠΑΛΑ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΕΣ. ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ. ΙΣΩΣ ΣΑΝ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΦΙΛΕ ΜΕΝΙΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ.
fersteine
Επειδή έχω παίξει και εγώ μπάσκετ παρατήρησα πως τα στεφάνια ήταν πολύ σκληρά και γενικώς ήταν δύσκολο να ευστοχήσεις. Συμφωνείς με τον τρόπο παιχνιδιού που σου λέω να παίξετε; Και δεν έχετε και playmaker ρε παιδί μου . Τι είναι αυτός δεν ξέρει να σας οργανώσει.
fersteine
Ο Μένιος ποιος είναι;
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(fersteine @ May 26 2008, 06:30 ) *
Ο Μένιος ποιος είναι;

ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΣΥΜΦΩΝΩ 100% ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΑΦΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ. ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΗΠΕΔΑ. ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΡΑΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΣΑΜΕ. ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΑΣ PLAY MAKER ΕΛΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 2ΑΡΙ, ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΝΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΦΟΡΟΣ-ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΩΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ( Ο ΦΙΛΟΣ Ο ΚΟΒΥ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! ). ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ!
fersteine
Βασίλη με λένε Σωκράτη.
fersteine
Πόσο ήρθαν τα Πατήσια;
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(fersteine @ May 27 2008, 23:48 ) *
Πόσο ήρθαν τα Πατήσια;

ΕΧΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ,ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 9:30 ΣΤΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΘΑ ΠΑΙΧΤΕΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΤΑΛΟ. ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΤΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΙΩΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΔΡΑ. ΒΑΣΙΛΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ. ΠΡΟΝΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!
fersteine
Θα έρθω τι να κάνω; Έχω και τον Γαλλαίο γείτονα, μπορώ να μην έρθω ; Aν και η αποστολή που έχετε είναι δύσκολη. Πω πω παραλίγο να κερδίσουν τα Πατήσια δηλαδή!
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(fersteine @ May 28 2008, 00:14 ) *
Θα έρθω τι να κάνω; Έχω και τον Γαλλαίο γείτονα, μπορώ να μην έρθω ; Aν και η αποστολή που έχετε είναι δύσκολη. Πω πω παραλίγο να κερδίσουν τα Πατήσια δηλαδή!

ΠΑΡΑ ΤΡΙΧΑ. ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΚΡΑΒΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ, ΥΠΝΟΤΙΖΟΝΤΑΙ. ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΚΟΡ. ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΒΑΖΟΥΝ 48 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ. ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΑΣΙΚΟ. ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, ΥΠΕΡ ΚΑΝΕΝΟΣ. ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΔΥΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ 50-50. ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΔΙΚΟΥΜΑΙ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΝΟΟΥΜΑΙ. ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ.
fersteine
Άντε να δούμε ! Πρέπει να κερδίσετε και πάνω από 8 ! Δεν είναι εύκολο, αλλά για να δούμε εν τέλει τι θα γίνει!
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(fersteine @ May 28 2008, 01:55 ) *
Άντε να δούμε ! Πρέπει να κερδίσετε και πάνω από 8 ! Δεν είναι εύκολο, αλλά για να δούμε εν τέλει τι θα γίνει!

Καλημέρα Βασίλη και καλημέρα σε όλους τους φίλους. Τελευταία αγωνιστική σήμερα και ήδη για εμάς που οι ομάδες μας παίζουν την κατηγορία το άγχος αρχίζει να κάνει την εμφάνισή του. Προβλέπεται το γήπεδο των Ανω Λιοσίων σήμερα να έχει, παραδόξως, αρκετό κόσμο σήμερα. Δόξα τω Θεό εμείς είμαστε πλήρεις, εκτός από τον Ηλία τον Καρατζιά, που έκανε μια επέμβαση προχθές. Ηλία περαστικά. Πιστεύω ότι έχουμε πολύ καλύτερη και εμπειρότερη ομάδα από τα Πατήσια και έστω και δύσκολα θα πάρουμε την νίκη και την διαφορά που χρειαζόμαστε για να παραμείνουμε στην κατηγορία. Σίγουρα αδικήσαμε τους εαυτούς μας φέτος, αλλά έστω και την τελευταία αγωνιστική μπορούμε να πάρουμε την παρτίδα. Το ματσάκι ξεκινάει στις 21:30. Γεμίστε το γήπεδο!
Υ.Γ. Φίλε nikefalin σου έκανα το χατήρι, αλλά γιατί δεν θες τα κεφαλαία?
fersteine
Τελικά , η ομάδα του Άτταλου σώθηκε, μετά από ένα συγκλονιστικό παιχνίδι κέρδισε με 9 διαφορά, 69-60.
Συγχαρητήρια στο φίλο Σωκράτη , που τα έδωσε όλα αλλά και στα Πατήσια που έκαναν και αυτά συγκλονιστική προσπάθεια.
scouter
Παρα πολυ καλο παιχνιδι και πολυ αγωνια μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο...
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(scouter @ May 31 2008, 08:55 ) *
Παρα πολυ καλο παιχνιδι και πολυ αγωνια μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο...

Καλό μεσημέρι σε όλους τους φίλους. Κατ'αρχήν sorry για την ολιγοήμερη απουσία, αλλά υπάρχουν και τα επαγγελματικά. Πραγματικά το παιχνίδι με τα Πατήσια ήταν συγκλονιστικό. Αν κάτι τέτοιο γίνεται αντιληπτό από τους θεατές, φανταστείτε πως το βιώσαμε οι παίκτες. Προσωπικά αυτά είναι τα παιχνίδια για τα οποία αξίζει κανείς να παίζει μπάσκετ και το χαρήκαμε πάρα πολύ. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους μου τους συμπαίκτες και στον Πέτρο τον Γαλαίο, που αν μη τι άλλο έδωσε πάθος και ψυχή στην ομάδα. Επίσης ευχαριστούμε όλους όσους ήρθαν στο γήπεδο και έγιναν ο 6ος παίκτης και οπωσδήποτε τους περιμένουμε σε κάθε παιχνίδι να κάνουν το ίδιο. Τέλος πολλά συγχαρητήρια και στα παιδιά των Πατησίων που πάλεψαν μέχρι την τελευταία στιγμή, με ήθος και με συμπεριφορά που μόνο ομάδα που υποβιβάζεται δεν θύμιζε. Εύχομαι του χρόνου να πανηγυρίσουν την επάνοδο στην Γ'. Ελπίζω το topic να συνεχίσει να φιλοξενεί τα σχόλιά μας, ακόμα και τώρα που τελείωσαν οι αγώνες. Καλή ξεκούραση και καλό καλοκαίρι.
pg21
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ Jun 9 2008, 15:37 ) *
Καλό μεσημέρι σε όλους τους φίλους. Κατ'αρχήν sorry για την ολιγοήμερη απουσία, αλλά υπάρχουν και τα επαγγελματικά. Πραγματικά το παιχνίδι με τα Πατήσια ήταν συγκλονιστικό. Αν κάτι τέτοιο γίνεται αντιληπτό από τους θεατές, φανταστείτε πως το βιώσαμε οι παίκτες. Προσωπικά αυτά είναι τα παιχνίδια για τα οποία αξίζει κανείς να παίζει μπάσκετ και το χαρήκαμε πάρα πολύ. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους μου τους συμπαίκτες και στον Πέτρο τον Γαλαίο, που αν μη τι άλλο έδωσε πάθος και ψυχή στην ομάδα. Επίσης ευχαριστούμε όλους όσους ήρθαν στο γήπεδο και έγιναν ο 6ος παίκτης και οπωσδήποτε τους περιμένουμε σε κάθε παιχνίδι να κάνουν το ίδιο. Τέλος πολλά συγχαρητήρια και στα παιδιά των Πατησίων που πάλεψαν μέχρι την τελευταία στιγμή, με ήθος και με συμπεριφορά που μόνο ομάδα που υποβιβάζεται δεν θύμιζε. Εύχομαι του χρόνου να πανηγυρίσουν την επάνοδο στην Γ'. Ελπίζω το topic να συνεχίσει να φιλοξενεί τα σχόλιά μας, ακόμα και τώρα που τελείωσαν οι αγώνες. Καλή ξεκούραση και καλό καλοκαίρι.

Καλησπέρα Superstar. Έπεσα έξω τελικά για την 4απλή ισοβαθμία αλλά αυτό ήταν η αιτία να ζήσουμε μια απίστευτη ματσάρα ( που είχε και 2 σούπερ διαιτητές - σπάνιο ). Βλέπω να γίνονται πολλές αλλαγές στα roster των ομάδων φέτος. Αν κάποιος έχει μεταγραφικά νέα ας μας τα πει για να συνεχίζεται η κουβέντα μας. bball.gif bball.gif smiley.gif
fersteine
Φίλε Σωκράτη θα είσαι Άτταλο και του χρόνου;
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(pg21 @ Jun 10 2008, 03:45 ) *
Καλησπέρα Superstar. Έπεσα έξω τελικά για την 4απλή ισοβαθμία αλλά αυτό ήταν η αιτία να ζήσουμε μια απίστευτη ματσάρα ( που είχε και 2 σούπερ διαιτητές - σπάνιο ). Βλέπω να γίνονται πολλές αλλαγές στα roster των ομάδων φέτος. Αν κάποιος έχει μεταγραφικά νέα ας μας τα πει για να συνεχίζεται η κουβέντα μας. bball.gif bball.gif smiley.gif

Καλημέρα Πάνο και Βασίλη. Κατ' αρχήν pg21 φαντάζομαι να κατάλαβες ότι στην φάση του τελευταίου αιφνιδιασμού...απλά δεν πάτησα καλά! Όσο για τα roster πολλά θα εξαρτηθούν από το τι σκοπεύει να κάνει κάθε ομάδα. Αν θες τη γνώμη μου και για να μιλήσω για τον Άτταλο, η ομάδα πρέπει να ενισχυθεί αρκετά για να πρωταγωνιστίσει. Το κυριότερο όμως είναι να αλλάξουν μυαλά και συμπεριφορά τα μεγάλα κεφάλια. Αυτό προς ενημέρωση και όσων ενδιαφέρονται να ενταχθούν στην ομάδα. Φιλε Βασίλη μάλλον ναι, αν και απόψε στην προπόνηση θα συζητήσουμε κάποια πράγματα. Αν γίνουν δεκτά αυτά που θα πω, τότε συνεχίζουμε.
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ Jun 10 2008, 18:02 ) *
Καλημέρα Πάνο και Βασίλη. Κατ' αρχήν pg21 φαντάζομαι να κατάλαβες ότι στην φάση του τελευταίου αιφνιδιασμού...απλά δεν πάτησα καλά! Όσο για τα roster πολλά θα εξαρτηθούν από το τι σκοπεύει να κάνει κάθε ομάδα. Αν θες τη γνώμη μου και για να μιλήσω για τον Άτταλο, η ομάδα πρέπει να ενισχυθεί αρκετά για να πρωταγωνιστίσει. Το κυριότερο όμως είναι να αλλάξουν μυαλά και συμπεριφορά τα μεγάλα κεφάλια. Αυτό προς ενημέρωση και όσων ενδιαφέρονται να ενταχθούν στην ομάδα. Φιλε Βασίλη μάλλον ναι, αν και απόψε στην προπόνηση θα συζητήσουμε κάποια πράγματα. Αν γίνουν δεκτά αυτά που θα πω, τότε συνεχίζουμε.

Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Δεν πρόλαβαν να περάσουν 24 ώρες από την τελευταία μου παρέμβαση στο forum και βγήκα αληθινός. Από χθες το βράδυ είμαι παρελθόν για τον Άτταλο. Χθες ύστερα από μια ολόκληρη χρονιά οι ιθύνοντες διαπίστωσαν ότι είχα ελλειπή παρουσία στις προπονήσεις, όλοι οι συμπαίκτες μου(!), όπως και οι προηγούμενοι προπονητές, τους εξέφρασαν παράπονα ότι δεν έπαιζα άμυνα, όλοι οι συμπαίκτες μου είχαν πρόβλημα μαζί μου και διάφορα άλλα τραγελαφικά. Λεπτομέρεια ότι έπρεπε να πάρω και 400€ που μου χρωστούσαν για τους 2 τελευταίους μήνες, κατά τους οποίους η ομάδα έπαιζε την κατηγορία. Και όσοι παρακολούθησαν τα παιχνίδια αυτά είδαν αν βοήθησα στην σωτηρία και πόσο. Φυσικό επακόλουθο δεν πήρα όλο το ποσό, αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Η αχαριστία είναι για μένα το μεγαλύτερο ελάττωμα και χθες την βίωσα σε όλο της το μεγαλείο. Όσο ζούμε μαθαίνουμε. Τουλάχιστον εγώ ξέρω ότι κρατώ τις υποσχέσεις μου και μπορώ άφοβα να φοράω παντελόνια. Όλα τα παραπάνω προς γνώση και συμμόρφωση όσων σκέφτονται να παίξουν στον Άτταλο. Πάνο μακάρι να παίζαμε και φέτος μαζί, αλλά ο Γκρίνουιτς μας τα χάλασε.
fersteine
Και που θα πας τελικά ρε φίλε Σωκράτη; Tι να πω, αυτό που είδα εγώ ήταν ότι έδινες τα πάντα στο γήπεδο.
pg21
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ Jun 12 2008, 09:15 ) *
Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Δεν πρόλαβαν να περάσουν 24 ώρες από την τελευταία μου παρέμβαση στο forum και βγήκα αληθινός. Από χθες το βράδυ είμαι παρελθόν για τον Άτταλο. Χθες ύστερα από μια ολόκληρη χρονιά οι ιθύνοντες διαπίστωσαν ότι είχα ελλειπή παρουσία στις προπονήσεις, όλοι οι συμπαίκτες μου(!), όπως και οι προηγούμενοι προπονητές, τους εξέφρασαν παράπονα ότι δεν έπαιζα άμυνα, όλοι οι συμπαίκτες μου είχαν πρόβλημα μαζί μου και διάφορα άλλα τραγελαφικά. Λεπτομέρεια ότι έπρεπε να πάρω και 400€ που μου χρωστούσαν για τους 2 τελευταίους μήνες, κατά τους οποίους η ομάδα έπαιζε την κατηγορία. Και όσοι παρακολούθησαν τα παιχνίδια αυτά είδαν αν βοήθησα στην σωτηρία και πόσο. Φυσικό επακόλουθο δεν πήρα όλο το ποσό, αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Η αχαριστία είναι για μένα το μεγαλύτερο ελάττωμα και χθες την βίωσα σε όλο της το μεγαλείο. Όσο ζούμε μαθαίνουμε. Τουλάχιστον εγώ ξέρω ότι κρατώ τις υποσχέσεις μου και μπορώ άφοβα να φοράω παντελόνια. Όλα τα παραπάνω προς γνώση και συμμόρφωση όσων σκέφτονται να παίξουν στον Άτταλο. Πάνο μακάρι να παίζαμε και φέτος μαζί, αλλά ο Γκρίνουιτς μας τα χάλασε.

Σωκ, βρίσκομαι εκτός έδρας με την δουλειά απ'την Τρίτη και γυρνάω το Σάββατο. Θα σε πάρω τηλέφωνο να μου πεις τι έγινε γιατί στην προπόνηση της Δευτέρας όλα πήγαν καλά. Εγώ ήξερα πως ο coach Γαλαίος είπε να μείνεις. Ξανά σκέψου το. Άλλωστε όλοι ξέρουμε τι νούμερα είναι οι παππούδες του Muppet Show και ο μακρυμάλλης μαζί. Μην ασχολείσαι. Τα λέμε.......... bball.gif bball.gif bball.gif Μάγκες πείτε κανά νέο για μεταγραφές. Ακούω πως γίνεται χαμός στα draft. Καληνύχτα. smiley.gif
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(pg21 @ Jun 12 2008, 09:58 ) *
Σωκ, βρίσκομαι εκτός έδρας με την δουλειά απ'την Τρίτη και γυρνάω το Σάββατο. Θα σε πάρω τηλέφωνο να μου πεις τι έγινε γιατί στην προπόνηση της Δευτέρας όλα πήγαν καλά. Εγώ ήξερα πως ο coach Γαλαίος είπε να μείνεις. Ξανά σκέψου το. Άλλωστε όλοι ξέρουμε τι νούμερα είναι οι παππούδες του Muppet Show και ο μακρυμάλλης μαζί. Μην ασχολείσαι. Τα λέμε.......... bball.gif bball.gif bball.gif Μάγκες πείτε κανά νέο για μεταγραφές. Ακούω πως γίνεται χαμός στα draft. Καληνύχτα. smiley.gif

Πάνο καλημέρα. Λεπτομέρειες θα σου πω από το τηλέφωνο. Το σίγουρο είναι ότι εγώ τελείωσα από τον Άτταλο κυρίως για έναν και μόνο λόγο. Σιχαίνομαι την αχαριστία και μου αρέσει να μιλάω με άντρες που τηρούν τις συμφωνίες τους, όπως κάνω εγώ. Όχι με ψευτόμαγκες και ψευτοειδήμονες, οι οποίοι παρεπιπτόντως έγιναν και μάγκες κυρίως από εμένα. Και ξέρεις τι εννοώ, γιατί είδες τα τελευταία 3 παιχνίδια και ιδιαίτερα αυτό με τα Πατήσια. Εγώ πάντως θα παίζω και του χρόνου. Φίλε Βασίλη δυστυχώς αυτό που μετράει για κάτι τέτοια άτομα είναι το πως θα γλιτώσουν 50 και 100 € και όχι το τι κάνεις μέσα στο γήπεδο, όπως επίσης και να μην υπάρχουν στην ομάδα καλύτεροι παίκτες από αυτούς που θέλουν αυτοί να προβάλλονται. Αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα.
galaios
Παρελθόν για την ομάδα είναι Φερλέλης Γ.(υποσχετική από Ένωση Ιλίου) και Παλάσκας Π.(υποσχετική από Άρη Πετρούπολης).Όλοι οι άλλοι ανήκουν στον Άτταλο Καματερού.Μέχρι σήμερα έχουν δοκιμαστεί:Γκρίτζαλης(Ν.Ιωνία),Ηλιλακης (Ολυμπιάδα),Βερούκης(Περισσός),Τσιγωνάκης,Κ
ψής(Αετός).....ΓΑΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
KOBY
Καλησπερα.
Παρακολουθω καιρο τι λετε απλα δεν ειχα καθαρο μυαλο να προσθεσω κατι μετα το τελευταιο παιχνιδι.
Χαιρομαι που αρεσε το ματς σε αυτους που το ειδαν απεξω.Για μενα ηταν εφιαλτης.Να βλεπω την ομαδα μου
να θελει τη βοηθεια μου στο τελος και να μην εχω κουραγιο να κανω κατι.Αυτο με τα τρια παιχνιδια που κριθηκαν στον ποντο μεσα σε 7 μερες ηταν εξουθενωτικο.Οταν τελειωσε το ματς με την αεκ ελεγα στα παιδια
καλυτερα να μην το παλεβαμε καθολου αν ηταν να κουραστουμε τοσο για το τπτ.
Ξανακοιταω τι εχω γραψει και μου φαινονται δικαιολογιες.Σε τετοια παιχνιδια παιζεις με την καρδια οχι με τα
ποδια.Χασαμε απο μια ομαδα που εδειξε να το θελει πιο πολυ.Χασαμε με ενα τροπο που χασαμε πολλα παιχνιδια μεσα στη χρονια(χαμμενες βολες).

Τωρα για το θεμα του σωκρατη αυτα γινονται στα τοπικα της αθηνας καθε χρονο και με πολλα παιδια.Εγω ξερω οτι ακομα βλεπω εφιαλτες το τριποντο που εφαγα στα μουτρα οταν στο 1:30 ειχαμε φερει το παιχνιδι στα μετρα μας με τα τελευταια κουραγια που μας απεμεναν.

Καλο καλοκαιρι σε ολους και συγχαρητηρια σε οσους πετυχαν τους στοχους τους.

Υ.γ. Αν καποιος εχει κρατησει αρχειο με παιχνιδι απο πατησια (νομιζω τα παιδια απο αεκ ειχαν μαζι τους καμερες) ας επικοινωνησει μαζι μου με πμ αν υπαρχει τροπος να το παρω.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.