Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ 2013-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ADMIRAL14
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 οχι ευκολα
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 εχουν καλη ομαδα και ισχυρο κινητρο
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1 καλοι στην εδρα τους
doctor_dru
Στο ματς που έγινε χθες ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 44-69


ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2

ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
gspara
QUOTE (ADMIRAL14 @ Apr 9 2014, 21:13 ) *
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 εχουν καλη ομαδα και ισχυρο κινητρο

Eχασαν οι Θρακες αλλα ειναι οι κερδισμενοι της αγωνιστικης καθως αντι για την Δαφνη (1-1) διασταυρωνονται με τον Νικηφορο(2-0).
Εννοειται οτι δεν το λεω για να υποτιμησω τον Νικηφορο ουτε προεξοφλω τον αποκλεισμο τους.Το 2-0 ομως δινει μεγαλο πλεονεκτημα στους Θρακες.
Το αλλο ζευγαρι Νεα Ιωνια-Δαφνη(1-1) με πλεονεκτημα εδρας στους Ιωνες.
North_gato
Εθνικός-Νικηφόρος 44-69
Εκάλη-Θρακομακεδόνες 64-54
Δάφνη Δαφνίου-Αχαρνής 78-88
Παναθηναϊκός-Πανελλήνιος 68-49
Καρέας-Χαλάνδρι 69-78
Χαραυγιακός-Νέα Ιωνία 56-69
C_DM
QUOTE(North_gato @ Apr 11 2014, 00:35 ) *
Εθνικός-Νικηφόρος 44-69
Εκάλη-Θρακομακεδόνες 64-54
Δάφνη Δαφνίου-Αχαρνής 78-88
Παναθηναϊκός-Πανελλήνιος 68-49
Καρέας-Χαλάνδρι 69-78
Χαραυγιακός-Νέα Ιωνία 56-69


ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 77-69
daniel10
25 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 77 - 69
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 44 - 69
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 68 - 49
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 78 - 88
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 69 - 78
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 64 - 54
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 56 - 69

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(σε 25 αγωνες)
1 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 46 21-4-0

2 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 45 20-5-0
3 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 44 19-6-0
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 43 19-5-1
5 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 42 17-8-0
6 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 42 17-8-0

7 ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 36 11-14-0
8 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 35 10-15-0
9 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 34 9-16-0
10 ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 34 9-16-0
11 ΑΟ ΕΚΑΛΗ (-2) 33 10-15-0

12 ΑΟ ΚΑΡΕΑ 31 6-19-0

13 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 29 4-21-0
14 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 28 3-22-0
daniel10
25 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 77 - 69
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 44 - 69
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 68 - 49
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 78 - 88
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 69 - 78
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 64 - 54
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 56 - 69

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(σε 25 αγωνες)
1 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 46 21-4-0

2 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 45 20-5-0
3 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 44 19-6-0
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 43 19-5-1
5 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 42 17-8-0
6 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 42 17-8-0

7 ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 36 11-14-0
8 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 35 10-15-0
9 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 34 9-16-0
10 ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 34 9-16-0
11 ΑΟ ΕΚΑΛΗ (-2) 33 10-15-0

12 ΑΟ ΚΑΡΕΑ 31 6-19-0

13 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 29 4-21-0
14 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 28 3-22-0

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/04/14 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
17/04/14 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
15/04/14 20:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε)
15/04/14 21:15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
15/04/14 21:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
16/04/14 21:30 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ
16/04/14 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ

Α ΕΣΚΑ
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

Γ ΕΣΚΑ
1) ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

*ΚΑΙ Ο ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΜΕ ΤΟΝ 12 Α ΟΜΙΛΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Γ ΕΣΚΑ.
His Airness
QUOTE(ADMIRAL14 @ Apr 9 2014, 21:13 ) *
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 οχι ευκολα
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 εχουν καλη ομαδα και ισχυρο κινητρο
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1 καλοι στην εδρα τους


ΕΚΑΛΗ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 64 -54 SUPERLEAGUE ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ
ADMIRAL14
QUOTE(His Airness @ Apr 11 2014, 18:59 ) *
ΕΚΑΛΗ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 64 -54 SUPERLEAGUE ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ

το ιδιο μπορει να πει κανεις και για το Δαφνη-Αχαρνης δηλαδη?
δεν ειναι ετσι φιλε, ρωτα καποιον που ηταν στο γηπεδο να σου πει τι εγινε και μετα βγαλε συμπερασματα, κατ αρχην ειχαμε κινητρο καθως η Ιωνια ειχε δυσκολη εξοδο στον Χαραυγιακο
κακη μερα για την ομαδα μου σε συνδυασμο με την κακιστη διαιτησια εφεραν την ηττα, απο μια ομαδα που αν δεν ειχε την ατυχια με το μηδενισμο θα ηταν κατω απο τις ομαδες για τα play off
souidos
QUOTE (His Airness @ Apr 11 2014, 17:59 ) *
ΕΚΑΛΗ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 64 -54 SUPERLEAGUE ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ

Ετσι ειναι φιλε..Παντως δεν ειναι πρωτη φορα που ομαδες καθονται να χασουν για να επιλεξουν αντιπαλο.Δεν ξερω αν ειναι κατακριτεο η οχι,παντως καλο θα ηταν να μην κρυβομαστε πισω απ το δακτυλο μας...
His Airness
QUOTE(souidos @ Apr 12 2014, 08:04 ) *
Ετσι ειναι φιλε..Παντως δεν ειναι πρωτη φορα που ομαδες καθονται να χασουν για να επιλεξουν αντιπαλο.Δεν ξερω αν ειναι κατακριτεο η οχι,παντως καλο θα ηταν να μην κρυβομαστε πισω απ το δακτυλο μας...


Δεν νομίζω να διάλεξαν αντίπαλο οι Θράκες, γιατί έπαιζαν 1,5 ώρα πρίν το παιχνίδι της Δάφνης, απλά ήθελαν να δώσουν το ματς στην Εκάλη και τους έκατσε και το αποτέλεσμα της Δάφνης και τους έτυχε ο Νικηφόρος που τον έχουν και 2-0, τόσο απλά. κατακριτέο δεν είναι αλλά όντως μην κοροιδευόμαστε
His Airness
και μιας και αυτή την βδομάδα τα ματς ξεκινάνε από αύριο ας κάνουμε την τελευταια για φετος προβλεψη

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) δυσκολο ματς για τους φιλοτιμους γηπεδούχους που σε μια χρονια με πολλα προβληματα καταφεράν να σωθούν σχετικά ευκολα στηριζομενοι στην δυνατη τους εδρα, οι εφηβοι πολυ δυνατοι ελπιζω σε λιγα χρονια να τους δουμε ψηλά 2

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ κρίμα για τον πανελληνιο που εφτασε σε αυτά τα επιπεδα ας ελπισουμε του χρονου σε καλυτερη χρονια και σιγα σιγα να ξαναμεγαλωσει, η δαφνη αρκετα σοβαρη φετος ετοιμαζεται για τα play με την ιωνια (λογικά) 2

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ ομαδες που στηριζονται κυριως στην δυναμη, ουσιαστικα αδιαφορο μετά την νικη των Ιωαννινων, συγνωμη της εκαλης ήθελα να πω, ο καρεας νομιζω έχει την εμπειρια για να σωθει στα μπαραζ 1

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ το χαλανδρι ανεβηκε απολυτα δικαια ήταν η πιο δυνατη και σταθερη ομαδα δεν νομιζω οτι θα έχει προβλημα να κερδίσει στην φιεστα, η εκαλη αλλιως ξεκινησε την χρονια, αλλιως της πηγαν τα πραγματα πολλα λαθη σε όλα τα επιπεδα, τελικα καταφερε να σωθει οπως μπορεσε 1

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ο νικηφορος δικαια είναι στα play οπου εκει θα προσπαθήσει να διεκδικησει ότι μπορει, βέβαια το 2-0 απο τους Θρακες είναι δυσκολο, εκτος και αν ειναι η σειρά του να επιλεξει μιας και αυτός εχει τωρα την δυνατότητα, από την αλλη ο περισσος πιστευω αδικησε τον εαυτό του ειχε πολυ καλους παιχτες που μαλλον ποτε δεν βρηκαν χημεια,παρολα αυτα τερματισε πρωτος στο δευτερο γκρουπ ομαδων 1

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ δυνατή ομαδα η θρακες, μέσω play θα διεκδικησούν την ανοδο που νομιζω ότι μπορουν να πετυχούν ακομα και αν παίξουν με την Ιωνια που χάνουν με το 2-0, πολυ καλη χρονια για τους νεοφωτιστους με πολυ δυνατη εδρα εμπειρο προπονητη και 2-3 καλους παιχτες 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ η ιωνια ηταν σταθερη και αν καταφερει να περασει απο τον πρωτο γυρω που με όλους ειναι στο 1-1 θα εχει σημαντικο πλεονεκτημα για ανοδο, ο εθνικος δεν ειχε την ομαδα για να διεκδικησει κατι καλυτερο 1
ADMIRAL14
QUOTE(His Airness @ Apr 12 2014, 15:43 ) *
απλά ήθελαν να δώσουν το ματς στην Εκάλη
κατακριτέο δεν είναι αλλά όντως μην κοροιδευόμαστε

φιλικα σου λεω πως αν γνωριζες την ιστορια οσων βρισκονται στους Θρακομακεδονες δεν θα λεγες αυτα τα πραγματα, να ξερεις πως εισαι τελειως λαθος, για να χασουμε εγιναν χοντρα διαιτητικα λαθη και βοηθησαμε κι εμεις με την αστοχια μας και την ελλειψη συγκεντρωσης, στειλε pm αν θες λεπτομερειες
και βεβαια ειναι κατακριτεο να μην παιζεις σε ολα τα ματς για τη νικη, προσωπικα εγινα προχθες 38 και μονο στα παιδια μου εχω επιτρεψει να με κερδισουν
gspara
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Αν και μαλλον θα προτιμουσε να χασει για να αποφυγει το 0-2.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 1
Για να εχει ωραιο φιναλε μια ατυχη χρονια για τις Κουκουβαουνες.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Αδιαφορο ματς,θα κερδισουν λογικα οι γηπεδουχοι λογω καλης ψυχολογιας.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
Σε πανυγηρικη ατμοσφαιρα.

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
doctor_dru
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
His Airness
Στο παιχνιδι που ανοιξε την τελευταια αγωνιστικη του 2ου ομίλου ο ΠΑΟ χωρις τους 2 καλους του δεν δυσκολευτηκε να κερδισει τους φιλοτιμους γηπεδουχους
alexman95
Φίλε ADMIRAL14 με όλον τον σεβασμό, αλλά δεν υπάρχει λόγος να προσπαθείς να μας πείσεις για κάτι που μπορεί να καταλάβει και 5 χρονών παιδάκι. Η κάθε ομάδα μπορεί να κάνει ότι θέλει αλλά εντάξει μην τρελαθούμε κιόλας....

Καλή συνέχεια
teopol
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 53- 70
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 55- 77
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 76- 72
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 20- 0

πηγη : eska.gr

Γνωριζει καποιος ο εθνικος δεν κατεβηκε καθολου?
ADMIRAL14
QUOTE(alexman95 @ Apr 15 2014, 12:52 ) *
Φίλε ADMIRAL14 με όλον τον σεβασμό, αλλά δεν υπάρχει λόγος να προσπαθείς να μας πείσεις για κάτι που μπορεί να καταλάβει και 5 χρονών παιδάκι. Η κάθε ομάδα μπορεί να κάνει ότι θέλει αλλά εντάξει μην τρελαθούμε κιόλας....

Καλή συνέχεια

Αν οπως λες πραγματικά εχεις σεβασμό πρωτα θα εψαχνες να μάθεις αν αυτό που υπονοεις συνέβη και μετά να βγάλεις συμπέρασμα, προσέξτε πως αναφέρεστε και σε ποιους γιατι θα το βρείτε μπροστά σας
alexman95
@ADMIRAL14 Επειδή η αδικαιολόγητη εμπάθεια σου προς την Νέα Ιωνία δεν έχει τέλος θέλω για τελευταία φορά που επικοινωνώ μαζί να σου υπενθυμίσω τα ακόλουθα.

Φέτος παρακολούθησες σε πάρα πολλά παιχνίδια εντός και εκτός έδρας, την Νέα Ιωνία και ενώ έσταζες χολή όλο τον χρόνο με τους ανθρώπους, παίχτες και διοίκηση ήσουν όλο γελάκια. Απόδειξη της διπροσωπίας που σε διακατέχει είναι ότι ενώ οι περισσότερες ομάδες του ομίλου έγραφαν ότι είχαν πρόβλημα με την φιλοξενία της Δάφνης εσύ την παραμονή του αγώνα που θα έπαιζες εκεί έγραφες ότι το μαύρο είναι άσπρο. Φυσικά η Δάφνη σου φέρθηκε πολύ αντρικά σε αντίθεση με την ευγενική αντιμετώπιση που είχες από τους ανθρώπους της Νέας Ιωνίας.

Σήμερα και αυτή την ώρα αποδεικνύετε ότι η Νέα Ιωνία ήταν η πιο καθαρή ομάδα του ομίλου.

Υπενθύμιση: Ενώ θα μπορούσε να ζητήσει ειδική αντιμετώπιση εναντίον του Π.Α.Ο σεβάστηκε το αποτέλεσμα του αγώνα και δεν κατέφυγε σε καραγκιοζιλίκια άλλων ομάδων.

Αυτά για την αποκατάσταση της πραγματικής αλήθειας και όχι της Admiralιακής (με ότι συνεπάγεται αυτό).
daniel10
26 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 82 - 95
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 20 - 0
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 53 - 70
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 55 - 77
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 76 - 72
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 73 - 54
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 78 - 61

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(σε 26 αγωνες)
1 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 48 22-4-0

2 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 47 21-5-0
3 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 46 20-6-0
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 45 20-5-1
5 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 44 18-8-0
6 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 43 17-9-0

7 ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 38 12-14-0
8 ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 36 10-16-0
9 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 36 10-16-0
10 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 35 9-17-0
11 ΑΟ ΕΚΑΛΗ (-2) 34 10-16-0

12 ΑΟ ΚΑΡΕΑ 32 6-20-0

13 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 30 4-22-0
14 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 28 3-22-1

Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1-1
2. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1-1

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ
1) ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ -
ADMIRAL14
QUOTE(alexman95 @ Apr 16 2014, 21:39 ) *
@ADMIRAL14 Επειδή η αδικαιολόγητη εμπάθεια σου προς την Νέα Ιωνία δεν έχει τέλος θέλω για τελευταία φορά που επικοινωνώ μαζί να σου υπενθυμίσω τα ακόλουθα.

Φέτος παρακολούθησες σε πάρα πολλά παιχνίδια εντός και εκτός έδρας, την Νέα Ιωνία και ενώ έσταζες χολή όλο τον χρόνο με τους ανθρώπους, παίχτες και διοίκηση ήσουν όλο γελάκια. Απόδειξη της διπροσωπίας που σε διακατέχει είναι ότι ενώ οι περισσότερες ομάδες του ομίλου έγραφαν ότι είχαν πρόβλημα με την φιλοξενία της Δάφνης εσύ την παραμονή του αγώνα που θα έπαιζες εκεί έγραφες ότι το μαύρο είναι άσπρο. Φυσικά η Δάφνη σου φέρθηκε πολύ αντρικά σε αντίθεση με την ευγενική αντιμετώπιση που είχες από τους ανθρώπους της Νέας Ιωνίας.

Σήμερα και αυτή την ώρα αποδεικνύετε ότι η Νέα Ιωνία ήταν η πιο καθαρή ομάδα του ομίλου.

Υπενθύμιση: Ενώ θα μπορούσε να ζητήσει ειδική αντιμετώπιση εναντίον του Π.Α.Ο σεβάστηκε το αποτέλεσμα του αγώνα και δεν κατέφυγε σε καραγκιοζιλίκια άλλων ομάδων.

Αυτά για την αποκατάσταση της πραγματικής αλήθειας και όχι της Admiralιακής (με ότι συνεπάγεται αυτό).

Δεν ξέρω τι ακριβώς θεση έχεις στην ομάδα, αυτο για το οποίο ειμαι βέβαιος είναι πως μάλλον δεν έχεις καμια σχέση με το άθλημα που αγαπάμε και υπηρετούμε εμείς οι υπόλοιποι. Και βέβαια δεν πρόκειται να αλλάξω γνώμη για τους συναθλητές μου στην ιωνια εξαιτίας σου ή οποιουδήποτε άλλου προσβάλλει εμένα, τους συμπαίκτες, τον προπονητή μου ή το συλλογο των θρακομακεδονων. Όπως βλέπεις εγω στο φόρουμ γραφω επώνυμα και το ιδιο θα θελα να δω απο οποιον τολμά να με προσβάλλει
souidos
QUOTE (ADMIRAL14 @ Apr 16 2014, 22:26 ) *
Δεν ξέρω τι ακριβώς θεση έχεις στην ομάδα, αυτο για το οποίο ειμαι βέβαιος είναι πως μάλλον δεν έχεις καμια σχέση με το άθλημα που αγαπάμε και υπηρετούμε εμείς οι υπόλοιποι. Και βέβαια δεν πρόκειται να αλλάξω γνώμη για τους συναθλητές μου στην ιωνια εξαιτίας σου ή οποιουδήποτε άλλου προσβάλλει εμένα, τους συμπαίκτες, τον προπονητή μου ή το συλλογο των θρακομακεδονων. Όπως βλέπεις εγω στο φόρουμ γραφω επώνυμα και το ιδιο θα θελα να δω απο οποιον τολμά να με προσβάλλει

Φιλε admiral,αποψη μου ειναι πως δεν σε προσβαλλε κανεις,ειπαμε απλα αυτο που ολοι στον ομιλο ειδαν,οτι οι Θρακομακεδονες και η Δαφνη εκατσαν να χασουν διαλεγοντας αντιπαλο.Δεν το κατακρινε κανεις και οσο unfair και να ειναι ειναι μεσα στο παιχνιδι.Εδω βλεπουμε μεχρι κ ομαδες euroleague να πραττουν το ιδιο στο β τοπικο δεν θα γινει?
teopol
QUOTE(souidos @ Apr 17 2014, 07:52 ) *
Φιλε admiral,αποψη μου ειναι πως δεν σε προσβαλλε κανεις,ειπαμε απλα αυτο που ολοι στον ομιλο ειδαν,οτι οι Θρακομακεδονες και η Δαφνη εκατσαν να χασουν διαλεγοντας αντιπαλο.Δεν το κατακρινε κανεις και οσο unfair και να ειναι ειναι μεσα στο παιχνιδι.Εδω βλεπουμε μεχρι κ ομαδες euroleague να πραττουν το ιδιο στο β τοπικο δεν θα γινει?


Φιλε souidos, παλι εκει με την δαφνη κολλημενος..ξαφνικα εκατσε να χασει...και σε ποιο παιχνιδι ακριβως???και γτ να διαλεξουμε αντιπαλο αφου και με τις 3 ομαδες ειμαστε 1-1...??

ΕΠΙΣΗΣ δεν σε ειδα πουθενα να γραψεις τπτ μετα τον αγωνα αοκ χαλανδρι - δαφνη...εκει δεν εχεις φιλους?δεν σου ειπαν τι εγινε?η απλα κανεις τον "σουηδο"????

Καλα Play off στις ομαδες που προκριθηκαν και καλα αποτελεσματα με υγεια σε ολους!!

Οσο για τους γραφικους που θελουν να προκαλουν εντυπωσεις εκτος γηπεδων υπαρχουν παντου..απο Δ τοπικο μεχρι Euroleuage!!ας ζησουμε με αυτους.
souidos
QUOTE (teopol @ Apr 17 2014, 05:12 ) *
Φιλε souidos, παλι εκει με την δαφνη κολλημενος..ξαφνικα εκατσε να χασει...και σε ποιο παιχνιδι ακριβως???και γτ να διαλεξουμε αντιπαλο αφου και με τις 3 ομαδες ειμαστε 1-1...??

ΕΠΙΣΗΣ δεν σε ειδα πουθενα να γραψεις τπτ μετα τον αγωνα αοκ χαλανδρι - δαφνη...εκει δεν εχεις φιλους?δεν σου ειπαν τι εγινε?η απλα κανεις τον "σουηδο"????

Καλα Play off στις ομαδες που προκριθηκαν και καλα αποτελεσματα με υγεια σε ολους!!

Οσο για τους γραφικους που θελουν να προκαλουν εντυπωσεις εκτος γηπεδων υπαρχουν παντου..απο Δ τοπικο μεχρι Euroleuage!!ας ζησουμε με αυτους.

Δεν εχω εικονα απο Χαλανδρι,αν εγινε κατι θα σε παρακαλουσα να το αναφερεις,οσο για τον χαρακτηρισμο σου κολλημενος θα σε παρακαλουσα να τον παρεις πισω.Και οντως ειστε 1/1 και με τις 3 ομαδες,λαθος μου,τωρα το παρατηρησα,εχεις δικιο.Και ο φιλος απο την Ιωνια μαλλον εχει κομπλεξ με τους αγιους της ομαδας σου...Δεν θα ηθελα να παρεξηγηθουμε χωρις λογο,καλη συνεχεια στην ομαδα σου.
teopol
QUOTE(souidos @ Apr 17 2014, 08:21 ) *
Δεν εχω εικονα απο Χαλανδρι,αν εγινε κατι θα σε παρακαλουσα να το αναφερεις,οσο για τον χαρακτηρισμο σου κολλημενος θα σε παρακαλουσα να τον παρεις πισω.Και οντως ειστε 1/1 και με τις 3 ομαδες,λαθος μου,τωρα το παρατηρησα,εχεις δικιο.Και ο φιλος απο την Ιωνια μαλλον εχει κομπλεξ με τους αγιους της ομαδας σου...Δεν θα ηθελα να παρεξηγηθουμε χωρις λογο,καλη συνεχεια στην ομαδα σου.


Δεν χρειαζεται να αναφερω κατι..οποιος ηταν στο γηπεδο θα καταλαβαινε πολλα και εβλεπε ακομα περισσοτερα..δεν μ αρεσει να το κανω αυτο..οπως επισης και στο παιχνιδι με την Ν.Ιωνια εκτος. Φυσικα και υπαρχουν παρατραγουδα σε πολλα γηπεδα και ισως εχει κ αυτο την "ομορφια" του λιγο..απλα να μην τα βαζουμε ΜΟΝΟ με μια ομαδα. Δεν εχω πει ποτε οτι ειμαστε αγιοι, κανεις δεν ειναι εξαλλου..αλλα υπαρχει μετρο ειδικα στους παιχτες που ειναι και οι πρωταγωνιστες του παιχνιδιου. ΓΙΑΤΙ χωρις φιλαθλους, χωρις παραγοντες, χωρις διαιτητες, ακομα και χωρις προπονητες το σπορ γινεται...χωρις παιχτες ΠΟΤΕ!!

Αφου ειπα και την φιλοσοφια μου να πω και τις ευχες μου...Καλο Πασχα με υγεια σε ολο το κοσμο!!!!!!


His Airness
Ένα ακόμα παιχνίδι παρωδία χθες στην Αγ. Βαρβαρα. Οι γηπεδούχοι θέλανε να χάσουν και το έδειχναν, πηγα να δω το ματς και στο ημίχρονο εφυγα, ο Νικηφόρος είχε βάλει τους μικρούς και όταν επαιζαν οι μαγάλοι έκαναν φαουλ ακόμα και στην λήξη των 24, οι φιλοξενούμενοι και να θελάν να χάσουν δεν μπορούσαν κάθως ήταν 6 μεγάλοι και 2 μικροί.

τετοια παιχνιδια καλυτερα η εσκα να τα κάνει με 20-0 να τελειωνει και η ταλαιπωρια.

Οσον αφοράτα play off βλέπω την Ν.Ιωνία πιο ευκολά και την Δάφνη πιο δύσκολα να πηγαίνουν στον τελίκο για την άνοδο.

καλη επιτυχια στις ομαδες που συνεχίζουν και καλη ξεκουραση σε όσες τελειωσαν
alexman95
Τη Δευτέρα 28/4 θα γίνει το τζάμπολ στις πρώτες αναμετρήσεις των ημιτελικών των πλέι οφ στον δεύτερο όμιλο της Β' κατηγορίας Ανδρών.

Συγκεκριμένα στις 21:30 στο γήπεδο Νέας Ιωνίας η ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας θα υποδεχτεί τον ΝΕΦΟ Νικηφόρο ενώ την ίδια ώρα οι Θρακομακεδόνες θα φιλοξενήσουν τη Δάφνη Δαφνίου.

Επόμενα παιχνίδια της σειράς θα γίνουν τη Δευτέρα 5/5 σε Αγία Βαρβάρα στις 20:30 με τον Νικηφόρο να υποδέχεται τη Νέα Ιωνία και στις 21:30 στο κλειστό του Χαϊδαρίου η Δάφνη Δαφνίου θα αντιμετωπίσει τους Θρακομακεδόνες. Και οι δύο σειρές είναι στο 1-1.

(www.eska.gr)
daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1.28/04, 05/05 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1-1
2.28/04, 05/05 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1-1

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ
1) ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ -

gspara
Μεγαλη νικη για την Δαφνη που εκανε το μπρεικ....

NEA IΩΝΙΑ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 65-53 (2-1)
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 66-69 (1-2)
ADMIRAL14
Θρακομακεδονες - δαφνη 66-69 (38-41)
Δίκαια νίκη σ ενα φοβερό σε εξέλιξη ντέρμπι που έπεφταν κορμιά σε γεμάτο γήπεδο με μοιρασμενους οπαδούς σε πολύ όμορφη ατμόσφαιρα, στο 1ο ημίχρονο υπηρχε φοβερός ρυθμός ενω στο 2ο βαρυνε η μπάλα και για τους 2 παρά το καλό ροτεισον των ομαδων, χάσαμε ελεύθερο τρίποντο στο 66-68 που θα μας έδινε τη νίκη όμως βάσει εικόνας οι φιλοξενουμενοι φάνηκαν πιο ψυχομενοι και πλέον έχουν αυτοί το πλεονέκτημα
Τελικός για μας το ματς της Δευτέρας στη Δάφνη θα παλέψουμε με ότι έχουμε να ξαναφερουμε τη σειρά στην έδρα μας
alexman95
Νέα Ιωνία-ΝΕΦΟ Νικηφόρος 65-53

Δίκαιη νίκη για την ομάδα της Νέας Ιωνίας που ήταν ανώτερη από την ομάδα του Νικηφόρου. Στο πρώτο ημίχρονο, η απίστευτη αστοχία της Νέας Ιωνίας έδωσε το δικαίωμα στον Νικηφόρο να έχει ακόμα και το προβάδισμα του αγώνα. Στο δεύτερο ημίχρονο και ιδιαίτερα στο τέταρτο δεκάλεπτο, η Ιωνία ανέβασε στροφές και έφτασε την διαφορά μέχρι και στο +14

bball.gif Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες bball.gif
daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1.28/04, 05/05 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2-1
2.28/04, 05/05 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1-2

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ
1) ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ -

daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1.28/04, 05/05 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2-1
2.28/04, 05/05 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1-2

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ
1) ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ=
His Airness
ΚΑΡΕΑΣ - ΦΙΛΛΙΠΟΣ 4/5 8:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1.28/04, 05/05 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2-1
2.28/04, 05/05 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1-2



Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ


leonkalf
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Ν.ΙΩΝΙΑ 52-45

2-2 νίκες και τελικός την Πέμπτη στην Ιωνία
daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2-2
2. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1-2



Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
gspara
QUOTE (leonkalf @ May 5 2014, 21:52 ) *
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Ν.ΙΩΝΙΑ 52-45

2-2 νίκες και τελικός την Πέμπτη στην Ιωνία

Νεο μπρεικ στο αλλο ζευγαρι....ΔΑΦΝΗ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 50-57.
Περιμενουμε σχολιασμο απο admiral-teopol.
daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2-2
2. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2-2



Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
gspara
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 63-55 (3-2)
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 66-68 (2-3)

ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ (1-1).
teopol
Φοβερη σειρα αγωνων...συγχαρητηρια στους Θρακες,ολα τα ματσ ειχαν ενταση,παλμο και καλο μπασκετ!
daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 3-2
2. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2-3

3. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1-1


Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ADMIRAL14
QUOTE(teopol @ May 9 2014, 08:05 ) *
Φοβερη σειρα αγωνων...συγχαρητηρια στους Θρακες,ολα τα ματσ ειχαν ενταση,παλμο και καλο μπασκετ!

Σωστος και περιεκτικος ο teopol 77.gif , κατα τη γνωμη μου κερδισε στη λεπτομερεια αυτος που το ηθελε περισσοτερο, αψογη ατμοσφαιρα εντος κι εκτος γηπεδου παροτι επεφταν κορμια σε καθε φαση, καλη συνεχεια και στις 2 ομαδες του τελικου 41.gif με την ευχη να υπαρχει ατμοσφαιρα αντιστοιχη με τους μεταξυ μας ημιτελικους
gspara
NEA IΩΝΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 69-54.
alexman95
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 69 - ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 54

Δεκάλεπτα: 21-14, 13-12, 11-14, 24-14


ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ: (Θεολογίτης, Ραρής):Γλύκας, Κωσταρής 2, Θάνος 14, Σταυρακάκης, Μαυρίδης, Πυρπύλης, Ιγγλέζος, Σωτηράκης, Καϋμενάκης, Μαντέλλος 6, Καλασούντας 25(1), Ασημένιος 22.

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ: (Μιχελιδάκης):Ρήγγας Ν 5(1), Σεχιμ 6, Προσελέντης 8(1),
Μαούνης 10, Κατσαρός 14, Ζαφειρακόπουλος 3(1), Μαυρίκης, Πωλέτης 4, Καττής 4, Ρήγγας Κ.

Σε ένα κατάμεστο γήπεδο, πραγματική διαφήμιση για το άθλημα που αγαπάμε, η Νέα Ιωνία πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση έκανε το 2-1 στην σειρά των playoff. Οι γηπεδούχοι ήταν συνεχώς μπροστά στο σκορ και παρά τις φιλότιμες προσπάθειες της Δάφνης δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα. Όλοι οι παίχτες της Νέας Ιωνίας είχαν εξαιρετική απόδοση με προεξάρχοντες τους Ασημένιο, Καλασούντα και Θάνο.

Πολύ καλή η διαιτησία ανάλογη της σημασίας του συγκεκριμένου αγώνα

Επόμενο παιχνίδι της σειράς την Πέμπτη 15/5 στην Δάφνη

Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες
teopol
QUOTE(alexman95 @ May 13 2014, 01:23 ) *
Πολύ καλή η διαιτησία ανάλογη της σημασίας του συγκεκριμένου αγώνα


θα συμφωνησω σε ολα αλλα σε αυτο θα διαφωνησω..δεν αποτελει δικαιολογια για την ηττα σε καμια περιπτωση φυσικα.
Αλλα για τετοιας σημασιας αγωνα δεν σταθηκαν στο υψος το περιστασεων.



tas13
Μετα απο παρα πολυ καιρο, λογω μπασκετικων υποχρεωσεων και εγω, καταφερα να παω να δω την πρωην ομαδα μου την Ιωνια.. Σε ενα καταμεστο κλειστο, ειχα πολυ καιρο να το δω ετσι και σε μια πολυ ωραια ατμοσφαιρα εγινε ενα πολυ ομορφο παιχνιδι.. Το μονο ισως που δε μου αρεσε ηταν τα υβριστικα συνθηματα που ακουγες απο μικρα παιδια.. Η διαφορα δεν νομιζω οτι δειχνει και την εικονα του παιχνιδιου καθως μεχρι το 35 ηταν πολυ κοντα στο σκορ και καπου εκει με ενα ξεσπασμα των γηπεδουχων το παρατησαν στη Δαφνη.. Ο Θανος στο πρωτο ημιχρονο σκοραρε και στο δευτερο μοιρασε εκανε ενα τρομερο παιχνιδι και μαζι με Καλασουντα ειδικα στο δευτερο και Ασημενιο να κανει οτι θελει κατω απο τα καλαθια ηταν αυτοι που καθαρισαν το παιχνιδι για την Ιωνια.. Καλη ομαδα οι φιλοξενουμενοι αλλα πνιγηκε καπως στη καλη αμυνα της Ιωνιας με αποτελεσμα να μην εχει καλες επιλογες στη επιθεση.. Οσο για τη διαιτησια θα συμφωνησω και εγω οτι ηταν πολυ καλη, οποια λαθη εγιναν ηταν και για τις δυο ομαδες και δε νομιζω οτι σε καμια περιπτωση δεν επηρεασαν το αποτελεσμα..
Καλη επιτυχια μαγκες τη Πεμπτη και ελπιζω να γυρισετε με την ανοδο..
daniel10
Α ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
2)

PLAY OFF ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΣΚΟΡ 3 ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
1.28/04, 05/05 ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 3-2
2.28/04, 05/05 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2-3

3. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ = 2-1

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1)ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
2) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
provat
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 65-59
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.