Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2013-2014
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2013-14
Pages: 1, 2
tsitum
Είναι μη βαλει σταυρουδακι σε 2 σου παιχτες, τους οποιους μαλιστα δε σκεφτόσουνα να δωσεις, τελειωσες.
Τελικα Σαλενγκα δε πηρα, αναγκαστικα εμεινα με Μικοφ (0).
Κρατας χωρις να θελεις παιχτες και αυτοι ξεφουσκωνουν ακριβως τοτε...
Αντε να τα δωσω τα σαπακια να παρω κανενα καλο
bbplayer
QUOTE (Pierce @ Dec 6 2013, 23:56 ) *
Μη σκάς, δραματική ήταν η αγωνιστική γενικά.


πρέπει όντως να ήταν αφού ακόμα κι εγώ με αυτά τα χάλια κέρδισα 2Κ θέσεις. Παραμένω βέβαια σε αυτοκτονική κατάσταση rolleyes.gif

Bασικά εμένα με χαντάκωσαν οι 4 δικοί μου.




benchwarmer
Την πάτησα σαν Μ@#%^@Σ με τον Χάκετ gdi.gif Άει σιχτίρ.
belalik


και μενα με #$%# ο Χακετ .. Και θα ειχα παει πολυ καλα (τουλαχιστον στα σημερινα ματς).

ΥΓ - Για καποιο λογο δεν εχουν προσθεσει τον Weems ακομα, ο οποιος εκανε 19+1.9=20.9 ...
ssoulliss
QUOTE (belalik @ Dec 13 2013, 00:35 ) *
ΥΓ - Για καποιο λογο δεν εχουν προσθεσει τον Weems ακομα, ο οποιος εκανε 19+1.9=20.9 ...


Έχουν πρόβλημα τα στατιστικά του αγώνα ΤΣΣΚΑ-Μπάρτσα
belalik
QUOTE(belalik @ Dec 13 2013, 00:35 ) *
και μενα με #$%# ο Χακετ .. Και θα ειχα παει πολυ καλα (τουλαχιστον στα σημερινα ματς).


Εκανα 199.4 - το καλυτερο σκορ που εχω κανει φετος μεχρι στιγμης, με τον Χακετ εξω και τον Dragicevic στα ρηχα .. Δεν παραπονιεμαι παντως, γιατι οι αλλαγες μου βγηκαν, ειχα παρει D.Lav, Lighty, και Langford (για Ajinca, B.Bogdanovic και J.Gordon).

Το 199.4 ηταν 530ο σκορ της αγωνιστικης (σημαδι των υψηλων σκορ, αφου υπηρξαν παικτες με πολυ μεγακα ranking) και με 1395.5 συνολικα ειμαι 1600ος. Θα πεσουμε τωρα με τα μπουνια να μπουμε στη 1000αδα στο φωτο-φινις afro.gif


Παντως η επομενη αγωνιστικη θα ειναι απροβλεπτη νομιζω - βασικοι παικτες μπορει να ξεκουραστουν, καποιοι ισως και να μην ταξιδεψουν καν (wink.gif, γενικα το πως θα μοιραστει ο χρονος και τι κινητρο θα υπαρχει ειναι και τα δυο στον αερα. Λογικα θα δουμε περιεργα σκορ ... Η τυχη παντα παιζει ρολο σε ενα παιχνιδι σαν το fantasy, αλλα στην επομενη αγωνιστικη θα ειναι ακομα πιο λοτττο η κατασταση ...
tsitum
Ζηταω πολλα? Απαιτω ενα συνολικο 45 απο Βασκεθ, Καουν, Φισερ, αντε γιατι παραγνωριστηκαμε με τα χαλαρα σκορ.
belalik
Θα γίνει χαμός πιστεύω στη τελευταία αγωνιστική..

Παίκτες που δεν θα παίξουν, περίεργα rotation, αγώνες αδιάφοροι κλπ κλπ .. Είναι λόττο η κατάσταση...
bbplayer
Tώρα πριν το τοπ-16 μπορούμε να τους πουλήσουμε όλους και να ξαναπάμε από την αρχή ή συνεχίζουμε με τις 3 αλλαγές που έχουμε δικαίωμα?
Pierce
'Οσους θες.
bbplayer
QUOTE (Pierce @ Dec 24 2013, 11:05 ) *
'Οσους θες.


ευχαριστώ
SG3ptshooter
QUOTE
reset
3:08 μμ
dn m aresw
3:08 μμ

louie
ξερει κανεις τι γινεται με τον γκορντον της εφες; την προηγουμενη βδομαδα δεν τον εβαλε ο αγγελου ουτε δευτερολεπτο. υπαρχει καποιος λογος, αν ειναι να τον διωξω απο την ομαδα αν δεν παιζει
SG3ptshooter
QUOTE(louie @ Jan 9 2014, 17:05 ) *
ξερει κανεις τι γινεται με τον γκορντον της εφες; την προηγουμενη βδομαδα δεν τον εβαλε ο αγγελου ουτε δευτερολεπτο. υπαρχει καποιος λογος, αν ειναι να τον διωξω απο την ομαδα αν δεν παιζει

Mε τη Banvit έπαιξε 30 λεπτά την Κυριακή πάντως:
http://www.eurobasket.com/boxScores/Turkey...105_99_4718.asp

Eδώ μάλλον λέει ότι υπήρχε για το παιχνίδι στη Βαρκελώνη κάποιο πρόβλημα τραυματισμού.
louie
QUOTE (SG3ptshooter @ Jan 9 2014, 17:14 ) *
Mε τη Banvit έπαιξε 30 λεπτά την Κυριακή πάντως:
http://www.eurobasket.com/boxScores/Turkey...105_99_4718.asp

Eδώ μάλλον λέει ότι υπήρχε για το παιχνίδι στη Βαρκελώνη κάποιο πρόβλημα τραυματισμού.


ωραιος! ευχαριστω
thrylos7
Feel free to like. Μόλις την έβγαλα από το φούρνο. Devotion.

https://www.facebook.com/efctheblog
str
εχω στην ομαδα λασμε και γκιστ...
στην αγωνιστικη που περασε με κουβαδιασαν ενω στην προηγουμενη με απογειωσαν...

λεω να διωξω εναν, δεν πιστευω οτι θα κανουν παλι και οι δυο καλο παιχνιδι...

ποιον? μηπως κανεναν?

επισης εχω και τομιτς...τον στηριξα με ολες μου τις δυναμεις αλλα με απογοητευει συνεχως...μαλλον θα τον σουταρω..αμα μας ξεσκισει..μας ξεσκισε...τι να κανω.... smiley.gif
Redoctor
12ος και 34ος πανευρωπαϊκά αυτή την αγωνιστική. Για 6πόντους χάσαμε το ρολογάκι! ένας χέντριξ αντί για λοβέρν σαν να λέμε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.