Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2
aop21
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 29-47(19-21)
Με πολυ καλη εμφανιση,ειδικα στο δευτερο ημιχρονο
basketman7
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΣΤΟΝ 8ο ΟΜΙΛΟ;

aop21
QUOTE(basketman7 @ Mar 28 2011, 19:56 ) *
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΣΤΟΝ 8ο ΟΜΙΛΟ;

Τα αποτελεσματα των Αγ.Αναργυρων:
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 23-74
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 58-19
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 13-56
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ-ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 26-43
jonhy
ακυρωθηκε ο αγωνας αναμεσα στον ΑΟ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ---- ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ Β΄
geogian13
Θα ήθελα να αναφερθώ στον αγώνα ΑΟΜ-Βριλήσσια που τον κέρδισαν τα Βριλήσσια αλλά στην αρχή για3 αγωνίστηκες κατοχυρώνονταν στον ΑΟΜ ενώ μετά δόθηκε στα Βριλήσσια είναι για τρελοκομείο η κατάσταση


ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β΄ 2
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 22222222222222222222
aop21
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΦΟΙΒΟΣ 41-29(19-12)
Με καλη εμφανιση στο δευτερο ημιχρονο smiley.gif
geogian13
KΡΟΝΟΣ-ΕΡΜΗΣ 31-42 Μεγάλη νίκη ψυχολογίας με μεγάλη εμφάνιση στα κρίσιμα τελευταία λεπτά
gavronick
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 36 - 30
TheBeast796
Φιλε geogian13 το μαρουσι τι λεει σαν ομαδα μπορεις να μου πεις???

Και οποιος ξερει κατι για πακγρατι και νηαρ ηστ ας πει
Ευχαριστω εκ των προτερων.
geogian13
QUOTE(TheBeast796 @ Apr 4 2011, 22:32 ) *
Φιλε geogian13 το μαρουσι τι λεει σαν ομαδα μπορεις να μου πεις???

Και οποιος ξερει κατι για πακγρατι και νηαρ ηστ ας πει
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Το Μαρούσι είναι μια καλή ομάδα που σουτάρει από παντού με μεγάλη ευστοχία και στηρίζεται σε συγκεκριμένους παίχτες
TheBeast796
QUOTE (geogian13 @ Apr 5 2011, 14:42 ) *
Το Μαρούσι είναι μια καλή ομάδα που σουτάρει από παντού με μεγάλη ευστοχία και στηρίζεται σε συγκεκριμένους παίχτες


Ψηλους εχουν καθολου γιατι το Μαρουσι ειναι παραδοσιακα ομαδα με ψηλα κορμια και θυμαμαι πως περυσι ηταν πολυ ψηλη ομαδα
geogian13
QUOTE(TheBeast796 @ Apr 5 2011, 21:39 ) *
Ψηλους εχουν καθολου γιατι το Μαρουσι ειναι παραδοσιακα ομαδα με ψηλα κορμια και θυμαμαι πως περυσι ηταν πολυ ψηλη ομαδα

Ναι έχει ψηλά κορμιά και συγγνώμη για την παραλείψει.Σε ποια ομάδα παίζεις φιλέ
TheBeast796
QUOTE (geogian13 @ Apr 5 2011, 22:54 ) *
Ναι έχει ψηλά κορμιά και συγγνώμη για την παραλείψει.Σε ποια ομάδα παίζεις φιλέ

Στον Αμυντα,ειμαστε στον 2ο Ομιλο
geogian13
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β΄1
gavronick
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΠΕΥΚΗ 59 - 44
geogian13
Ερμής-Βριλήσσια 31-40 Το παλέψαμε αλλά χάσαμε στις λεπτομέρειες
Charly
Τη Μεγάλη Τρίτη:

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ...
ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΝΙΚΕΣ.
geogian13
Ο αγώνας Μωραΐτης –Ερμής δεν θα γίνει
aop21
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 38-40(15-21)
Με 2 ανυπαρκτες βολες 2 δευτερα πριν τη ληξη 68.gif
aop21
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ Β΄ 88-17(55-7)
gavronick
ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ Β' - ΦΙΛΟΘΕΗ 6 - 68
TheBeast796
Ο Αμυντας περασε απ τον δευτερο ομιλο με 6-0 αφου στην τελευταια αγωνιστικη νικησε το παγκρατι.Αν μπορειτε να ενημερωσετε ποιοι περασαν απ του αλλους ομιλους γιατι ετσι οπως ειναι το σιτε της εσκα ειναι εντελως δυσχρηστο
aop21
QUOTE(TheBeast796 @ Apr 18 2011, 13:12 ) *
Ο Αμυντας περασε απ τον δευτερο ομιλο με 6-0 αφου στην τελευταια αγωνιστικη νικησε το παγκρατι.Αν μπορειτε να ενημερωσετε ποιοι περασαν απ του αλλους ομιλους γιατι ετσι οπως ειναι το σιτε της εσκα ειναι εντελως δυσχρηστο

Περασαν το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,η ΑΕΝΚ και η ΡΟΔΟΠΟΛΗ.Για τους αλλους δεν ξερω
TheBeast796
Ξερεις τιποτα για αυτες τις ομαδες φιλε??
Charly
παπαγος-παναθηναικος 2
aop21
QUOTE(Charly @ Apr 19 2011, 23:07 ) *
παπαγος-παναθηναικος 2

Φιλε,μηπως ξερεις σκορ?
tempelhs
QUOTE(Charly @ Apr 20 2011, 00:07 ) *
παπαγος-παναθηναικος 2


ποσο τελικα?? εφυγα στο +13..
geogian13
Στον 11ο όμιλο πρώτο το Μαρούσι
geogian13
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
Zourinho
QUOTE(tempelhs @ Apr 20 2011, 00:09 ) *
ποσο τελικα?? εφυγα στο +13..


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ Ο ΠΑΟ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟ, ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ Κ Ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΟΟΤΣ (ΕΤΣΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ)
Charly
QUOTE(aop21 @ Apr 20 2011, 00:08 ) *
Φιλε,μηπως ξερεις σκορ?


Χάσαμε για 21 πόντους αλλά δε θυμάμε το σκορ...

Μου φαίνεται ήταν γύρω στο 30κάτι - 50κάτι rolleyes.gif

Αλλά απ' ότι ξέρω (επειδή ήμουνα μέχρι πριν λίγο καιρό στην ομάδα) ο Παπάγος δεν ήταν σε καμία περίπτωση όσο καλύτερος μπορούσε. Ευνοήθηκε και λίγο ο ΠΑΟ από τη διαιτησία και μετά υπήρχε εκνευρισμός και μεγάλη αστοχία...
TheBeast796
Charly,καλη ομαδα ο παναθηναικος???
Charly
QUOTE(TheBeast796 @ May 1 2011, 17:33 ) *
Charly,καλη ομαδα ο παναθηναικος???


Ντάξει καλός ήτανε αλλά δεν είχε τους τρομερούς παίκτες με πολύ ταλέντο κ.λπ. Έπαιζε πάρα πολύ καλύ άμυνα και επειδή οι δικοί μας ήταν άστοχοι πιστεύω χάσαμε δίκαια. Βέβαια τα παιδιά που έχω μιλήσει θεωρούν πως αδικήθηκαν.

Γενικά πάντως οι περισσότεροι παίκτες του Παναθηναικού είναι σε παρόμοιο στυλ. Δηλαδή ψηλοί, γυμνασμένοι ή γεροδεμένοι χωρίς πολύ ταλέντο (έχουν το στοιχειώδες) αλλά με πολύ δουλειά βάζουν τα σουτ και παίζουν καλοί άμυνα. Πάντως από όσους είδα εκεί, κανένας δεν ήταν ο ηγέτης που θα πάρει την ομάδα απ' το χεράκι.
Εμένα προσωπικά δε μου αρέσουν αυτοί οι παίκτες και είναι και ο κυριότερος λόγος που έχω σταματήσει να παίζω μπάσκετ κάθε μέρα, γιατί δεν είναι μόνο στον ΠΑΟ αλλά στις περισσότερες "καλές" ομάδες. 68.gif

Οι ηγέτες πλέον είναι είδος προς εξαφάνιση. Δες κάτι που έβαλα στο blog μου γι' αυτό αν θέλεις ( http://shitwithhoney.blogspot.com/ )

Υ.Γ. : Είναι άρθρο του τάσου μαγουλά μαζί με δικές μου απόψεις
Υ.Γ.2. Ξέφυγα από το θέμα αλλά με συγχωρώ
geogian13
QUOTE(Charly @ May 2 2011, 19:22 ) *
Ντάξει καλός ήτανε αλλά δεν είχε τους τρομερούς παίκτες με πολύ ταλέντο κ.λπ. Έπαιζε πάρα πολύ καλύ άμυνα και επειδή οι δικοί μας ήταν άστοχοι πιστεύω χάσαμε δίκαια. Βέβαια τα παιδιά που έχω μιλήσει θεωρούν πως αδικήθηκαν.

Γενικά πάντως οι περισσότεροι παίκτες του Παναθηναικού είναι σε παρόμοιο στυλ. Δηλαδή ψηλοί, γυμνασμένοι ή γεροδεμένοι χωρίς πολύ ταλέντο (έχουν το στοιχειώδες) αλλά με πολύ δουλειά βάζουν τα σουτ και παίζουν καλοί άμυνα. Πάντως από όσους είδα εκεί, κανένας δεν ήταν ο ηγέτης που θα πάρει την ομάδα απ' το χεράκι.
Εμένα προσωπικά δε μου αρέσουν αυτοί οι παίκτες και είναι και ο κυριότερος λόγος που έχω σταματήσει να παίζω μπάσκετ κάθε μέρα, γιατί δεν είναι μόνο στον ΠΑΟ αλλά στις περισσότερες "καλές" ομάδες. 68.gif

Οι ηγέτες πλέον είναι είδος προς εξαφάνιση. Δες κάτι που έβαλα στο blog μου γι' αυτό αν θέλεις ( http://shitwithhoney.blogspot.com/ )

Υ.Γ. : Είναι άρθρο του τάσου μαγουλά μαζί με δικές μου απόψεις
Υ.Γ.2. Ξέφυγα από το θέμα αλλά με συγχωρώ

Συμφωνω απολυτως σε οσα λες φιλε.Γι αυτό σε λιγα χρονια θα ειμαστε σε επιπεδο Τανζανιας στο μπασκετ
TheBeast796
Ωραιος Charly πολυ σωστος.Εγινε η κληρωση της 2ης φασης ο ενας ομιλος ειναι Αμυντας,Ροδοπολη,ΠΑΚ Χαλανδριου.Ξερουμε κατι για τις δυο τελευταιες???
aop21
QUOTE(TheBeast796 @ May 2 2011, 20:22 ) *
Ωραιος Charly πολυ σωστος.Εγινε η κληρωση της 2ης φασης ο ενας ομιλος ειναι Αμυντας,Ροδοπολη,ΠΑΚ Χαλανδριου.Ξερουμε κατι για τις δυο τελευταιες???

Η ΡΟΔΟΠΟΛΗ δεν ειναι τιποτα το τρομερο ως ομαδα,ενω το χαλανδρι ειναι αρκετα καλο.Αν και δεν νομιζω η ομαδα σου να δυσκολευτει ιδιαιτερα
TheBeast796
QUOTE (aop21 @ May 2 2011, 21:31 ) *
Η ΡΟΔΟΠΟΛΗ δεν ειναι τιποτα το τρομερο ως ομαδα,ενω το χαλανδρι ειναι αρκετα καλο.Αν και δεν νομιζω η ομαδα σου να δυσκολευτει ιδιαιτερα

Φιλε μπορεις να κανεις μια περαιτερω αναλυση???
aop21
QUOTE(TheBeast796 @ May 2 2011, 20:36 ) *
Φιλε μπορεις να κανεις μια περαιτερω αναλυση???

Για την ροδοπολη ξερω σιγουρα,εχει ενα πολυ καλο πλει μεικερ με πολυ καλο σουτ και εναν αρκετα καλο ψηλο
Zourinho
QUOTE(Charly @ May 2 2011, 19:22 ) *
Ντάξει καλός ήτανε αλλά δεν είχε τους τρομερούς παίκτες με πολύ ταλέντο κ.λπ. Έπαιζε πάρα πολύ καλύ άμυνα και επειδή οι δικοί μας ήταν άστοχοι πιστεύω χάσαμε δίκαια. Βέβαια τα παιδιά που έχω μιλήσει θεωρούν πως αδικήθηκαν.

Γενικά πάντως οι περισσότεροι παίκτες του Παναθηναικού είναι σε παρόμοιο στυλ. Δηλαδή ψηλοί, γυμνασμένοι ή γεροδεμένοι χωρίς πολύ ταλέντο (έχουν το στοιχειώδες) αλλά με πολύ δουλειά βάζουν τα σουτ και παίζουν καλοί άμυνα. Πάντως από όσους είδα εκεί, κανένας δεν ήταν ο ηγέτης που θα πάρει την ομάδα απ' το χεράκι.
Εμένα προσωπικά δε μου αρέσουν αυτοί οι παίκτες και είναι και ο κυριότερος λόγος που έχω σταματήσει να παίζω μπάσκετ κάθε μέρα, γιατί δεν είναι μόνο στον ΠΑΟ αλλά στις περισσότερες "καλές" ομάδες. 68.gif

Οι ηγέτες πλέον είναι είδος προς εξαφάνιση. Δες κάτι που έβαλα στο blog μου γι' αυτό αν θέλεις ( http://shitwithhoney.blogspot.com/ )

Υ.Γ. : Είναι άρθρο του τάσου μαγουλά μαζί με δικές μου απόψεις
Υ.Γ.2. Ξέφυγα από το θέμα αλλά με συγχωρώ


QUOTE(geogian13 @ May 2 2011, 21:10 ) *
Συμφωνω απολυτως σε οσα λες φιλε.Γι αυτό σε λιγα χρονια θα ειμαστε σε επιπεδο Τανζανιας στο μπασκετ


QUOTE(TheBeast796 @ May 2 2011, 21:22 ) *
Ωραιος Charly πολυ σωστος.Εγινε η κληρωση της 2ης φασης ο ενας ομιλος ειναι Αμυντας,Ροδοπολη,ΠΑΚ Χαλανδριου.Ξερουμε κατι για τις δυο τελευταιες???


ΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ?? ΑΚΡΙΒΩΣ?? ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ Ο ΠΑΟ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ?? Ο ΠΑΠΑΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΗ ΟΜΑΔΑ ??? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ 15 ? ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΜΑΝΕ ΜΑΝΕΣ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ?? ΚΑΛΑ ΣΟΥΤ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ! ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΑΓΩΝΑ ΜΕ 8ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΣΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ?? ΛΟΛ!!! ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΓΕΤΗ Ο ΠΑΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ?? ΩΡΑΙΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΕΙΧΕΣ! ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ!! ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ...... ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ(ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!) ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Ή ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΙΝΗΤΡΟ ΛΟΓΩ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ.
ΤΕΛΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΤ, ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΣΤΟ ΣΑΛΟΥΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΥΦΑΝΤΗ(ΟΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ) ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΦΟΝΣΟ ΦΟΡΝΤ, ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΓΕΝΙΕΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΛΕΙΣΤΑ... ΣΤΗ Α ΦΕΤΟΣ.... ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ! ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΕΥΣΤΟΧΑ ΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΠΟΙΟΙ !!

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΑΝΖΑΝΙΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ! ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ, ΤΑΝΖΑΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ ΕΠΑΙΖΑΝ.... ΕΠΑΙΖΑΝ .... ΕΠΑΙΖΑΝ... ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΤΙΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΤΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΣΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΛΟΙ, ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ PC ΚΑΙ ΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΤΟ MSN. ΤΑΝΖΑΝΙΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΖΑ( ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ) ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑΣ ΥΦΑΝΤΗΣ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟ ΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΕΝΑΣ ΤΖΑΝΗΣ,ΦΛΩΡΟΣ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΕΝΑΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΟΥΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ.................................. ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΜΑ ΤΟ ΘΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΚΟΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ!! ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΝΣΤΑΝΣΕΙΣ ΜΟΥ
ΦΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΥΓ.ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ!
jhantzop
QUOTE(Zourinho @ May 3 2011, 12:11 ) *
...
ΥΓ.ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ!


Μην ξαναγράψεις με κεφαλαία.

Ευχαριστώ.


Zourinho
QUOTE(Zourinho @ May 3 2011, 12:11 ) *
ΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ?? ΑΚΡΙΒΩΣ?? ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ Ο ΠΑΟ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ?? Ο ΠΑΠΑΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΗ ΟΜΑΔΑ ??? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ 15 ? ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΜΑΝΕ ΜΑΝΕΣ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ?? ΚΑΛΑ ΣΟΥΤ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ! ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΑΓΩΝΑ ΜΕ 8ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΣΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ?? ΛΟΛ!!! ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΓΕΤΗ Ο ΠΑΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ?? ΩΡΑΙΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΕΙΧΕΣ! ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ!! ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ...... ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ(ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!) ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Ή ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΙΝΗΤΡΟ ΛΟΓΩ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ.
ΤΕΛΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΤ, ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΣΤΟ ΣΑΛΟΥΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΥΦΑΝΤΗ(ΟΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ) ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΦΟΝΣΟ ΦΟΡΝΤ, ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΓΕΝΙΕΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΛΕΙΣΤΑ... ΣΤΗ Α ΦΕΤΟΣ.... ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ! ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΕΥΣΤΟΧΑ ΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΠΟΙΟΙ !!

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΑΝΖΑΝΙΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ! ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ, ΤΑΝΖΑΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ ΕΠΑΙΖΑΝ.... ΕΠΑΙΖΑΝ .... ΕΠΑΙΖΑΝ... ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΤΙΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΤΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΣΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΛΟΙ, ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ PC ΚΑΙ ΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΤΟ MSN. ΤΑΝΖΑΝΙΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΖΑ( ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ) ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑΣ ΥΦΑΝΤΗΣ,ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟ ΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΕΝΑΣ ΤΖΑΝΗΣ,ΦΛΩΡΟΣ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΕΝΑΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΟΥΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ.................................. ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΜΑ ΤΟ ΘΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΚΟΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ!! ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΝΣΤΑΝΣΕΙΣ ΜΟΥ
ΦΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΣΚΑ ΦΙΝΑΛ ΦΟΡ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
Zourinho
QUOTE(Zourinho @ May 27 2011, 21:40 ) *

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/06/2011 20:00:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0-0
geogian13
Μετά από ένα ενδιαφέροντα και αμφίρροπο αγώνα, ο Αμύντας νίκησε τον Παναθηναϊκό με 42-34 και στέφθηκε πρωταθλητής.
TheBeast796
Ενα report απ τον τελικο για το πως πηγε το ματσακι για εμας που δεν παρευρευθηκαμε???
Zourinho
QUOTE(TheBeast796 @ Jun 13 2011, 22:05 ) *
Ενα report απ τον τελικο για το πως πηγε το ματσακι για εμας που δεν παρευρευθηκαμε???

δεν εχω εικονα αλλα με βαση τον ημιτελικο ειχε πιο πληρες ροστερ ο αμυντας για τους κανονισμους του
παμπαιδικου και ειναι λογικο να νικησε
Οποιος πηγε να μας πει κατι παντως καλο θα ηταν !
Zourinho
ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΑΠΟ 1996 ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FACEBOOK ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΛΕΛΟΠΗΠΩΝ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ULTRAS

--------oooooo----------ooooooooo-----------oooooo---------
-------ooo--ooo---------ooo-----ooo----------ooo--ooo--------
------ooo----ooo--------ooo-----ooo---------ooo----ooo-------
-----ooo------ooo-------ooo-----ooo--------ooo------ooo------
----oooooooooooo-----ooo-----ooo-------oooooooooooo----
----oooooooooooo-----ooo-----ooo------ooooooooooooo---
---ooo-----------ooo----ooo-----ooo-----ooo-------------ooo--
--ooo-------------ooo---ooo-----ooo----ooo---------------ooo-
-ooo---------------ooo--ooooooooo---ooo---------------- ooo-


ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα
άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


Υ.Γ. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.