Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Olympiacos Piraeus - Real Madrid
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Final 4 London 2013
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
rankin
Μα τι συζητάμε τώρα;
Είμαστε στο τελικό και ακόμα ψάχνουμε αφορμές για γκρίνια;
Ρε συ dimit, το καταλαβαίνω οτι θέλεις απο την ομάδα σου να ειναι ισάξια των Lakers του Magic ή των Bulls του Jordan, και να κερδίζει περίπατο τους τίτλους με 30αρες και να βγάζει τη σεζόν αήττητη. Αλλά αν προσγειωθείς στη πραγματικότητα, θα διαπιστώσεις οτι αυτη η ομάδα που δεν έχει ουτε Τζαμπαρ, ουτε Ματζικ, ουτε Πιπεν, ουτε Τζορνταν, ουτε το Φιλ Τζακσον ή τον Πατ Ραιλι στο πάγκο της, ειναι μια πολύ μαχητική ομάδα, η πιο μαχητική ίσως στην ευρώπη, με ελληνικό και νεανικό κορμό, που δεν τα παρατάει σχεδόν ποτέ και που κρατάει λιγο γκάζι ακόμα για τα κρίσιμα.
Ανεξάρτητα απο το τι θα γίνει απόψε το βράδυ, αυτές είναι πραγματικότητες που στην δική μου Ολυμπιακή ψυχή μιλούν περισσότερο απο μια ομάδα με γαλαξία αστέρων.
Απο εκεί και πέρα, όποιον δεν καλύπτουν όλα αυτά, δικαίωμα του.. Αλίμονο αν θα πρέπει να συμφωνήσεις μαζί μας. Έχεις το δικαίωμα της άποψης σου αρκεί να παραδέχεσαι τα κοινώς αποδεκτά που ανέφερα νωρίτερα. Αν δεν παραδέχεσαι ουτε τα περι μαχητικότητας και ελληνικού κορμού, τότε ναι τρολάρεις!
apkat
Οπως και να εχει ειναι η μερα και το τοπικ του τελικου και θα παρακαλουσα τους μοντ να μετακινησουν τα ασχετα με τον τελικο ποστ..Ειναι φοβερο να μπαινει καποιος στο τοπικ του τελικου της Ευρωλιγκα οπου ο Ολυμπιακος πηγαινει για ενα ιστορικο ριπιτ και να διαβαζει για 2 λαθη που εκανε ο Παπανικολαου με την Εφες που δεν στοιχισαν και τιποτα..
sacarame
+1 φάουλ στον χρήστη pain of salvation για τους χαρακτηρισμούς απέναντι σε άλλο μέλος του φόρουμ...


Τα άσχετα με το τόπικ ποστς θα μεταφερθούν εδώ...Ας μείνουμε εδώ στα του τελικού...
str
QUOTE(dimit @ May 12 2013, 14:45 ) *
Γιατι λες "αν εξαιρεσουμε τα περι μαλακίας" ? Γιατί το εξαιρείς? Αυτό ακριβώς σε ρώτησα. Αν το είχα γράψει εγώ θα είχα πάει άκλαφτος.



σε αυτο ο dimit εχει 1000% δικιο...το φορουμ σας πασχει απο αντικειμενικη διαχειριση και εχει φανει πολλες φορες στο παρελθιν...
απλα καποιοι απο οσους το διαχειριζονται ή δεν θελουν ή δεν μπορουν ουτε να το δουν ουτε και να το αλλαξουν....
sacarame
Βιάζεστε πάρα πολύ να κρίνετε κάποιοι εδώ πέρα. Ο T.W.Is.M δεν είναι υπεύθυνος για αυτό το τόπικ και δεν έχει καμία δικαιοδοσία να τιμωρήσει κάποιον εδώ...


Και δεν νομίζω ότι είμαστε όλοι υποχρεωμένοι να είμαστε 24 ώρες πάνω από το φόρουμ και να πατάμε ριφρες για να δούμε το κάθε ένα ποστ αυτόματα την ώρα που το ποστάρετε.

Ο χρήστης που έγραψε την παραπάνω ατάκα τιμωρήθηκε, απλά καθυστερημένα.

Αν επίσης δείτε εσείς κάποιο ποστ που αντίκειται στους κανονισμούς του φόρουμ, υπάρχει το κουμπάκι του ριπόρτ, που όμως δεν είδα κανέναν που να θίχτηκε να το πατάει.... Το φόρουμ αφορά όλους μας και δεν είναι κτημα των μοντς.


Συνεχίστε λοιπόν την όποια κουβέντα σε νορμάλ επίπεδο...
SG3ptshooter
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 12 2013, 15:14 ) *
Αν κι εγω απ την αρχη της χρονιας μεγαλοποιουσα τις νικες και παρουσιαζα ως επιτυχιες τα αυτονοητα, οπως προκριση στο τοπ 16, κι εσυ ετσι θα αντιδρουσες.

Στη λάθος όχθη είσαι mod. tongue.gif

Καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό και σήμερα. Στο 4 θα γείρει η πλάστιγγα πιστεύω φρονώ (Χάτζη στο μικρόφωνο απόψε;!), με το Mirotic να έρχεται από κακό ημιτελικό αλλά να είναι πάντα επικίνδυνος. Εκεί βρίσκεται η πιο σαφής δυνητική ανισορροπία στα μαρκαρίσματα. Και οι δύο πλευρές περιμένω να μπουν με καλή ψυχολογία αλλά ο Ολυμπιακός θα κάνει το καλύτερο ξεκίνημα και η Real θα μπει στο γνώριμο ρόλο της να ισορροπεί με runs το shot selection της. Ο Fernandez περιμένω να δω αν θα έχει άλλο πρόσωπο τώρα που πήρε νίκη απέναντι στο φόβητρο που αποτελεί για την υστεροφημία του ο Navarro, ο Carroll είχε τόσο καλή αντιμετώπιση αμυντικά πάνω του στον ημιτελικό που δεν ξέρω τι να περιμένω. Και αν θα βρει ο ίδιος ρυθμό, που είναι τεράστιο x-factor για κάθε αγώνα της Real, και αν θα δούμε τόσο αποτελεσματική άρνηση στο να πάρει τη μπάλα εκεί που θέλει. Πιστεύω θα δούμε ενδιαφέρον παιχνίδι που θα έχει πολλές αλλαγές στο σκορ, διαφωνώ με κάποια πράγματα που διαβάζω νωρίτερα πχ η Real παίζει καλή άμυνα, ο Ολυμπιακός απέναντι στην CSKA δεν έκανε ό,τι έκανε ο Παναθηναϊκός με τη Barcelona, o Παπανικολάου καλά θα κάνει να προσπαθεί σταθερά να βελτιωθεί. Αλλά σήμερα είναι η μέρα που βλέπουμε την τελευταία παράσταση για φέτος και αναδεικνύεται ο νικητής, έχουμε τις υπόλοιπες να συζητάμε τα ίδια και τα ίδια.

Aς το κάνω για να δείξω το χαμηλό μου επίπεδο όμως, προς το Zoys γιατί μου λειψε ο Πανελληνιαζόμενος. Ωραίο το λογοτέχνημα μεσιέ, αλλά και να το σηκώσει απόψε ο Llull θα είναι για πάντα ο combo guard που είχε 0 assists σε 33 λεπτά σε ημιτελικό Euroleague. tongue.gif
rchos
Για μας τους μη αντικειμενικούς η ώρα σήμερα δεν περνάει με τίποτα...
tzagasdog
QUOTE(rchos @ May 12 2013, 17:35 ) *
Για μας τους μη αντικειμενικούς η ώρα σήμερα δεν περνάει με τίποτα...


μεγάλη αλήθεια....
natouralistis
Φέρτε μας το ευρωπαϊκό, Θρύλε ολέ, σ’ αγαπώ
giorgos14
Καντε μας και σημερα περηφανους με την προσπαθεια σας.Τοτε θα ερθει και το ευρωπαικο.Μα κι αν δν γινει αυτο στα @@ μας τα 2 smiley.gif
frenchman7
Σήμερα πάντως το άγχος έχει έχει φτάσει στα ύψη! Έχω έναν κόμπο στο στομάχι..
Καμία σχέση με το πως ήμουν την παρασκευή.

Ελπίζω να μην ισχύει και για την ομάδα...
GreekNick
Η ομαδα εχει μπει στην καρδια ΟΛΩΝ των φιλων του Ολυμπιακου και στις καρδιες οσων βλεπουν και αγαπουν το μπασκετ και αυτο το ξερουν και ελπιζω να το εχουν καταλαβει κιολας. Αν το εχουν καταλαβει δεν θα ανχοθουν θα μπουνε με ψυχη και καρδια να παιξουνε το παιχνιδι τους και στο τελος θα δουμε. Παιζει και ο αντιπαλος μπασκετ δεν θα ειναι μονοι τους στο γηπεδο.



Υ.Γ Josh Powell δικαιωσε με !!!!! Βιες πρωτος σκορερ του τελικου και παρτο μονος σου smiley.gif
Zephyr
Εγώ πάλι πέρσι που το είχαμε πάρει στην πλάκα και καλά, πάθαινα κρίσεις πανικού κάθε μισή ώρα μέχρι τον αγώνα με την ΤΣΣΚΑ.
Φέτος για κάποιο περίεργο λόγο είμαι ήρεμος. Είναι το περσινό κατόρθωμα που παραμένει ζωντανό στην μνήμη σαν να έγινε χτες?Είναι η ευκολία με την οποία βγάλαμε νοκ αουτ τους Ρώσους? Είναι ότι την φετινή η Ρεάλ την θεωρώ αλλοπρόσαλλη ομάδα?

ΥΓ. Όλα αυτά βέβαια μέχρι να κάτσω στο τραπέζι, να παραγγείλω μπύρα ανάψω το πρώτο τσιγάρο... Μετά έχει πόλεμο icon_headbang.gif !
ΥΓ1. Άντε ομαδάρα, κάνε μας περήφανους!
Anaz
QUOTE(frenchman7 @ May 12 2013, 19:23 ) *
Σήμερα πάντως το άγχος έχει έχει φτάσει στα ύψη! Έχω έναν κόμπο στο στομάχι..
Καμία σχέση με το πως ήμουν την παρασκευή.

Ελπίζω να μην ισχύει και για την ομάδα...
πλακα πλακα...
frenchman7
Το γήπεδο έχει αρχίσει να κοκκινίζει..

Βλέπω τον μικρό τελικό να χαλαρώσω αλλά άρχισαν τα συνθήματα, οπότε είχε αντίθετα αποτελέσματα...
SteveNashidis
T Ρ Ε Λ Λ Α !!!!!!!!!!!!!
Μακαρι να ημουν Λονδίνο ! Καλη επιτυχια ομαδάρα μου !!!! Παίξτε με καρδιά !
Είσαι στο μυαλόοοοο κάτι μαγικό......!!
T.W.Is.M.
Καθιστε, χαλαρωστε και ακουστε(διαβαστε δηλαδη) το σημερινο περιεργο στατιστικο:
Ξεκιναω απο το προχτεσινο μου ποστ:
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 10 2013, 18:44 ) *
Να και το αντιστοιχο φετινο στατιστικο:
Ειναι η τριτη φορα που το ζευγαρι τελικου της προηγουμενης σεζον συναντιεται και στο επομενο φαιναλ φορ. Οι αλλες 2 φορες ηταν το 1991, οταν η Ποπ '84 και η Μπαρτσελονα συναντηθηκαν σε δευτερο συνεχομενο τελικο, και το 2006, οταν η Μακαμπι και η Ταου συναντηθηκαν στον ημιτελικο. Και τις 2 φορες ο νικητης του προηγουμενου τελικου κερδισε για δευτερη φορα.


και συνεχιζω λεγοντας οτι οι δυο προηγουμενες ομαδες που πετυχαν να κερδισουν τον αντιπαλο του προηγουμενου τελικου στο επομενο φαιναλ φορ ειναι και οι μονες που εχουν παρει δευτερο συνεχομενο κυπελλο σε οσα χρονια υπαρχει φαιναλ φορ. Ο Ολυμπιακος εγινε η 3η ομαδα που το πετυχαινει και σημερα παει για το repeat...


Επειδη ομως τα στατιστικα αυτα πρεπει να ειναι αυθορμητα και να μην ειναι προετοιμασμενα απο πριν, σας εχω κι αλλη συμπτωση.
Το φετινο φαιναλ φορ μοιαζει ως προς τους συμμετεχοντες και τα ζευγαρωματα με αυτο του Παρισιου το 1996. Ειχαμε 3 κοινες συμμετοχες σε σχεση με φετος. Μονη διαφορα τοτε ο Παναθηναικος αντι του Ολυμπιακου. Τα ζευγαρια των ημιτελικων σχεδον ιδια(Ρεαλ-Μπαρτσελονα και τις 2 φορες και τοτε ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ, ενω τωρα Ολυμπιακος-ΤΣΣΚΑ) Σε εκεινο το φαιναλ φορ λοιπον στον τελικο περασε η ελληνικη ομαδα και μια ισπανικη, οπως τωρα. Ο μικρος τελικος του 1996 ηταν ΤΣΣΚΑ-Ρεαλ 74-73. Ο φετινος μικρος τελικος ηταν ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελονα 74-73. Νικητης εκεινου του μεγαλου τελικου οπως ολοι ξερουμε ο Παναθηναικος...
frenchman7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 12 2013, 21:01 ) *
Καθιστε, χαλαρωστε και ακουστε(διαβαστε δηλαδη) το σημερινο περιεργο στατιστικο:
Ξεκιναω απο το προχτεσινο μου ποστ:


και συνεχιζω λεγοντας οτι οι δυο προηγουμενες ομαδες που πετυχαν να κερδισουν τον αντιπαλο του προηγουμενου τελικου στο επομενο φαιναλ φορ ειναι και οι μονες που εχουν παρει δευτερο συνεχομενο κυπελλο σε οσα χρονια υπαρχει φαιναλ φορ. Ο Ολυμπιακος εγινε η 3η ομαδα που το πετυχαινει και σημερα παει για το repeat...


Επειδη ομως τα στατιστικα αυτα πρεπει να ειναι αυθορμητα και να μην ειναι προετοιμασμενα απο πριν, σας εχω κι αλλη συμπτωση.
Το φετινο φαιναλ φορ μοιαζει ως προς τους συμμετεχοντες και τα ζευγαρωματα με αυτο του Παρισιου το 1996. Ειχαμε 3 κοινες συμμετοχες σε σχεση με φετος. Μονη διαφορα τοτε ο Παναθηναικος αντι του Ολυμπιακου. Τα ζευγαρια των ημιτελικων σχεδον ιδια(Ρεαλ-Μπαρτσελονα και τις 2 φορες και τοτε ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ, ενω τωρα Ολυμπιακος-ΤΣΣΚΑ) Σε εκεινο το φαιναλ φορ λοιπον στον τελικο περασε η ελληνικη ομαδα και μια ισπανικη, οπως τωρα. Ο μικρος τελικος του 1996 ηταν ΤΣΣΚΑ-Ρεαλ 74-73. Ο φετινος μικρος τελικος ηταν ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελονα 74-73. Νικητης εκεινου του μεγαλου τελικου οπως ολοι ξερουμε ο Παναθηναικος...


Τρέλανέ μας!!!
GreekNick
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ
frenchman7
21:32
Η κάμερα του "μπόνγκο" (όποιος φαίνεται στο video wall πρέπει να παίξει "μπόνγκο" χτυπώντας στον αέρα τα τύμπανα) έπιασε τον Τάκη Τσουκαλά, που έδωσε ρεσιτάλ. Και στο γήπεδο επικράτησε πανδαιμόνιο.
rankin
Τωρα που οι αναλύσεις και τα πολλά λόγια τελειωσαν....

ΘΡΥΛΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ, ΘΡΥΛΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!
ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΙΣ ΔΟΞΑΣ ΣΟΥ, ΧΑΡΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ, ΘΡΥΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ!!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!!
plo koon
QUOTE (T.W.Is.M. @ May 12 2013, 21:01 ) *
Ο μικρος τελικος του 1996 ηταν ΤΣΣΚΑ-Ρεαλ 74-73. Ο φετινος μικρος τελικος ηταν ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελονα 74-73. Νικητης εκεινου του μεγαλου τελικου οπως ολοι ξερουμε ο Παναθηναικος...

Mind = blown
bbplayer
άντε να δω πόσες "καλησπέρες" θα ανταλλάξουν η μοσχαροκεφαλή με τον Λημνιάτη. Πρέπει να είμαστε στις τρεις μέχρι τώρα και θέλει 10λεπτο ν' αρχίσει
Manu7
Τι ηταν αυτο σημερα...Τετοια ανυπομονησια ποτε ως τωρα...Ισως γιατι νιωθω ειναι τεραστια ευκαιρια να γραψουμε ιστορια σημερα? Ισως γιατι ειμαι πολυ απαισιοδοξος για το σημερινο κ θελω να τελειωνει το ψυχολογικο μαρτυριο? Δεν εχει σημασια...

Καλη επιτυχια Θρυλε μου! Δωστε τα ολα!

Gidovoskos
H real το έκανε το καλό το ματς στο final four κέρδισε την μπαρτσα τα έδωσε oλα εκεί τέλος η φετινή χρονιά είναι επιτυχημένη , δεν πιστεύω ότι έχει τύχη με αυτό τον ολυμπιακό.
a.car


πολύ φορτσάτοι οι μαδριλένοι,μέχρι και ο Μπέγκιτς ξεμουσκάρεψε.



σαν να ξαναβλέπω τον τελικό του Μουντομπάσκετ με την Ισπανία.
bbplayer
Θέλει να κάτσει λίγο πάγκο ο Σπαν για να ηρεμήσει γιατί εάν το πάει έτσι ...

@εδιτ. άντε ρε Μπαρτζώκα, εγώ θα στα λέω? icon_drunk.gif
thalys
5/6 τρίποντα η Ρεάλ ως τώρα. Αγχωμένος και χωρίς καθαρό μυαλό ο ΟΣΦΠ.
Manu7
Ε τα'παμε... Το προβλημα ηταν η Μπαρτσα γι'αυτους ψυχολογικα...

Οταν σουταροουν με 5/6 τριποντα στην αρχη τι να κανεις μετα...
jovan
Ελλάδα- Ισπανία Μουντομπάσκετ deja vu...
thalys
Θυμίστε μου κάτι, ο μόνος αγώνας φέτος στον οποίο ο Ολυμπιακός έφαγε 30 πόντους σε ένα δεκάλεπτο δεν ήταν εκείνο το blowout στην Πόλη;
a.car



Οι δυό πορτιέρηδες πάνε να γυρίσουν το παιχνίδι.
bbplayer
..έχει συγκεκριμένες δυνατότητες...τώρα αυτό για καλό το είπε?? πιο βλάκας , πεθαίνεις 77.gif
Reggie Miller 31
Πάντως ο Σπανούλης μέχρι στιγμής περισσότερο κακό κάνει παρά καλό...
bbplayer
Μου άρεσει ο θεούλης με την σημαία της Καταλονίας πίσω από τον πάγκο κάθε φορά που βάζει καλάθι ο Ολυμπιακός laugh.gif laugh.gif
Gidovoskos
Ματς απόλαυση , τρομερές μάχες και από τις δυο ομάδες
a.car


Ο Στράτος έχει χάσει δυό τρία πέναλτυ,
bbplayer
κι ο Κάρολ μια από τα ίδια και θεωρείται και κλασικός σουτέρ. Εντάξει, θα χαθούν και μερικά από αυτά τα σουτ smiley.gif
Manu7
Λιγο Σπανουλης να ειχε βοηθησει θα ηταν αλλιως.τα πραγματα.

Και τα 2 πεναλντι του Στρατου δεν υπαρχουν... sad.gif

Σε καθε περιπτωση μεγαλη μαγκια αυτο που ΞΑΝΑκανανε.

Μιλαμε για refuse to lose νοοτροπια ο,τι και να γινει...
tReason
Mε τον σλουκα γυρισε το ματς και ειναι ο καλυτερος περιφερειακος του οσφπ και ο μπαρτζωκας τον αφησε για 5 λεπτα στο παρκε
φοβερο κοουτσαρισμα
Ο οσφπ ζει απο το transition και τα επιθετικα ριμπαουντ δυσκολα να συνεχισει και στο β μερος..Βοηθησαν και οι γκρι και γυρισε το ματς..
dimit
δε με νιάζει αν χάσουμε.
Να παίξουμε την άμυνα που μπορούμε κι ας χάσουμε
Στον ασσο μονο Σλουκας /Λο ,ΟΧΙ Σπανουλης. Ο Βασίλης 2
damian
Μπείτε μέσα στο δεύτερο και πάρτε τους τα σκαλπ

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
plo koon
Νταξει αφού ξεπεράσαμε το blitzkrieg στην αρχή θα δούμε τουλαχιστον αγώνα. Δύσκολα θα νικήσουμε όμως με τέτοιο σπαν.
a.car


Με την εικόνα των τελευταίων λεπτών ο Ολυμπιακός είναι το καθαρό φαβορί για τον υπόλοιπο αγώνα.
kotzito
Ο Μπιλαρας στο απολυτο μηδεν μεχρι τωρα,εχοντας καταφερει να φτασει ηδη -10 στο ranking.Σκοραρισμα τιποτα,δημιουργια τιποτα.Μπηκε ο Σλουκας μεσα και ηρεμησε το παιχνιδι.Ελπιζω να παρει τα πανω του στο δευτερο ημιχρονο.

Ευτυχως που ειναι σε καλη μερα ο Λο και ο Χαινς και βοηθησαν πολυ να επιστρεψουμε.Και ο Περπερογλου αν και εχασε 2-3 ελευθερα σουτ δεν ηταν αρνητικος και στην αμυνα ηταν αρκετα θετικος.Παντως το γεγονος οτι καταφεραμε και επιστρεψαμε τοσο γρηγορα απο το -17 ηταν ιδιαιτερα ενθαρρυντικο.Ειπαμε,καποια στιγμη θα σταματουσαν οι αλλοι να τα βαζουν απο παντου.Αν ειχαμε αποφυγει και καποια αχρειαστα φαουλ θα μπορουσαμε να ειμαστε μπροστα.Τωρα πρεπει να μπουμε δυνατα στο 3ο για να μην τους κυνηγαμε παλι.Ηδη εχουν 2 φαουλ Ρουντι,Μιροτιτς και Γιουλ,οποτε πρεπει να τους στοχευσουμε λιγο.


Υ.Γ. Βαγγελη σε παρακαλω,σταματα.
AKRG
Ματς αντάξιο ενός τελικού. Δεν χωράει καμία πρόβλεψη, ας το απολαύσουμε ελπίζοντας το τελικό αποτέλεσμα να είναι ευχάριστο ..
T.W.Is.M.
QUOTE(dimit @ May 12 2013, 22:51 ) *
δε με νιάζει αν χάσουμε.
Να παίξουμε την άμυνα που μπορούμε κι ας χάσουμε
Στον ασσο μονο Σλουκας /Λο ,ΟΧΙ Σπανουλης. Ο Βασίλης 2


Να τον βαλει στη weak side και να δωσει την μπαλα στον αλλο γκαρντ. Θα βρει σουτ ετσι ο Σπανουλης, ισως και διαδρομους αν γυρισει καλα η μπαλα. Κι οταν κανει 1-2 καλες ενεργειες, ας ξαναπαιξει με τη μπαλα στα χερια.
Kanzler
Λιγο πιο γρηγορα να παιξει, και εαν δεν γινεται η μπαλα μεσα στην ρακετα. Σχεδον παντα οταν επαιζε γρηγορα σκοραρε, με διποντα η με βολες. Να παιξει και με Shermadini. Μπορει να το γυρισει το παιχνιδι ο Ολυμπιακος!
sakissab
Έχω την αίσθηση ότι πρέπει να εμπιστευτεί περισσοτερο Κατσίβελα Μήτσο για να "σπάσει τα νεύρα των γκάρντ" (ατάκα Συρίγου). Με τέτοιο πάθος στην άμυνα, δύσκολα να μεγαλώσει πολύ η διαφορά. Το ματς το βλέπω να πηγαίνει σε χαμηλές διαφορές. Καλή είδηση θα είναι να μπει ο Σπανούλης και ο Παπανικολάου στον αγώνα.

Υ.Γ. Η μπάλα στο Λο όταν καίει blove.gif
gmalamos
hains με διαφορα ο mvp του f4
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.