Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Real Madrid - Panathinaikos
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
Titus
QUOTE (Looter @ Dec 20 2018, 03:04 ) *
Σιγά τα λεφτά φίλε μου!
Το καλοκαίρι λήγει το συμβόλαιο του Τσαβι και ήδη βγήκε η μισή χρονιά.
Ο Νικ αν βγει αύριο στην αγορά θα πάρει 2+ μυρια για πλάκα.

Όταν βλέπω να γυρίζει η κριτική σε ότι ποιο ποιοτικό έχει η ομάδα πραγματικά παραδίνομαι.
Ας φύγουν να πιάσει επιτέλους ΠΑΤΟ η ομάδα να τελειώνουμε.
Να δούμε το ταβάνι του Παππά , του Πάπι , κλπ..
Ο Νικ και ο Τσαβι δεν έχουν να αποδείξουν τπτ , η αξία τους και η αναγνώριση τους στο ευρωπαϊκό μπάσκετ δε χωράει αμφισβήτηση επειδή στην Ελλάδα έχουμε χάσει τη μπάλα..



Συμφωνώ. Κι εγώ έχω παραδώσει τα όπλα πλέον. Όσοι βλέπουν ότι ο Τσάβι δεν μπορεί να βγάλει ένα σύστημα (προφανώς πέρσι όλα αυτά τα ελεύθερα σουτ έβγαιναν μόνα τους), όσοι βλέπουν ότι ο Παπατζών είναι φιτ και παικταράς, όσοι πιστεύουν στην μπασκετική αξία των Παπαπέτρου, Θανάση, Λάσμε, Γκιστ, Παππά κλπ, ας ζήσουν το όνειρό τους. Ας φύγει ο προπονητής για να δούμε επιτέλους τι παικταράδες είναι όλοι αυτοί. Και του χρόνου ας φύγει και ο Καλάθης ο άχρηστος για να δούμε τι θα πάρει ο νέος προπονηταράς με τα λεφτά του Νικ.

Δεν έχει νόημα να μιλήσεις για μπάσκετ πλέον. Το θέμα είναι να δικαιωθεί ο ΔΠΓ. Όπου δικαιωθεί διάβαζε να λέμε ότι βάζει τα ωραία του λεφτά και κάποιος άλλος φταίει για την αποτυχία της ομάδας στην ΕΛ επί των ημερών του. Αλλά εμένα δεν με ενδιαφέρει ο κάθε ΔΠΓ. Ο δε συγκεκριμένος θα παραδώσει έναν σύλλογο απαξιωμένο για αγωνιστικούς και -κυρίως- εξωαγωνιστικούς λόγους.Ας μείνει με τους Λαούδηδες και άλλους άσχετους με το άθλημα να τον λιβανίζουν. Αλλά θαύματα δε γίνονται και εδώ είμαστε να το ξανασυζητήσουμε όταν θα έχουν φύγει οι υπονομευτές του έργου του ηγέτη.
basket72
QUOTE (Titus @ Dec 20 2018, 02:35 ) *
Συμφωνώ. Κι εγώ έχω παραδώσει τα όπλα πλέον. Όσοι βλέπουν ότι ο Τσάβι δεν μπορεί να βγάλει ένα σύστημα (προφανώς πέρσι όλα αυτά τα ελεύθερα σουτ έβγαιναν μόνα τους), όσοι βλέπουν ότι ο Παπατζών είναι φιτ και παικταράς, όσοι πιστεύουν στην μπασκετική αξία των Παπαπέτρου, Θανάση, Λάσμε, Γκιστ, Παππά κλπ, ας ζήσουν το όνειρό τους. Ας φύγει ο προπονητής για να δούμε επιτέλους τι παικταράδες είναι όλοι αυτοί. Και του χρόνου ας φύγει και ο Καλάθης ο άχρηστος για να δούμε τι θα πάρει ο νέος προπονηταράς με τα λεφτά του Νικ.

Δεν έχει νόημα να μιλήσεις για μπάσκετ πλέον. Το θέμα είναι να δικαιωθεί ο ΔΠΓ. Όπου δικαιωθεί διάβαζε να λέμε ότι βάζει τα ωραία του λεφτά και κάποιος άλλος φταίει για την αποτυχία της ομάδας στην ΕΛ επί των ημερών του. Αλλά εμένα δεν με ενδιαφέρει ο κάθε ΔΠΓ. Ο δε συγκεκριμένος θα παραδώσει έναν σύλλογο απαξιωμένο για αγωνιστικούς και -κυρίως- εξωαγωνιστικούς λόγους.Ας μείνει με τους Λαούδηδες και άλλους άσχετους με το άθλημα να τον λιβανίζουν. Αλλά θαύματα δε γίνονται και εδώ είμαστε να το ξανασυζητήσουμε όταν θα έχουν φύγει οι υπονομευτές του έργου του ηγέτη.



Συμφωνώ κι εγώ με την ουσία των όσων γράφεις εσύ κι ο Looter.
Με την υποσημείωση ότι ο Τσάβι ελέγχεται χοντρά για την παραμονή Λέκα, τη μεταγραφή Τόμας και για την αποδοχή των προτάσεων/εντολών του Δ.Γ και τη εν γένει γαργάρα που κάνει 2 χρόνια τώρα. Yesman που λένε και στο χωριό μου.

Κατά τ΄άλλα ο Δ.Γ παίζει να βρεθεί προ εκπλήξεως όταν αντιληφθεί ότι με τον Μπλατ στο τιμόνι ο Ολυμπιακός θα πιάσει απόδοση κάπου την άνοιξη και είναι πολύ- πολύ πιθανό να χάσει το μοναδικό του αποκούμπι τα 2 τελευταία χρόνια: Το ελληνικό πρωτάθλημα.
Εκεί μπορεί να έχουμε τις πρώτες σοβαρές αναταράξεις με τους φιλάθλους και τους οργανωμένους. Εκεί που πόνταρε δηλαδή ως τώρα.
Είναι κακός σύμβουλος η αλαζονεία. Χρόνια τώρα.

* Συγγνώμη για το ελαφρώς οφ τόπικ.
Ginobili
QUOTE(Titus @ Dec 20 2018, 01:35 ) *
Συμφωνώ. Κι εγώ έχω παραδώσει τα όπλα πλέον. Όσοι βλέπουν ότι ο Τσάβι δεν μπορεί να βγάλει ένα σύστημα (προφανώς πέρσι όλα αυτά τα ελεύθερα σουτ έβγαιναν μόνα τους), όσοι βλέπουν ότι ο Παπατζών είναι φιτ και παικταράς, όσοι πιστεύουν στην μπασκετική αξία των Παπαπέτρου, Θανάση, Λάσμε, Γκιστ, Παππά κλπ, ας ζήσουν το όνειρό τους. Ας φύγει ο προπονητής για να δούμε επιτέλους τι παικταράδες είναι όλοι αυτοί. Και του χρόνου ας φύγει και ο Καλάθης ο άχρηστος για να δούμε τι θα πάρει ο νέος προπονηταράς με τα λεφτά του Νικ.

Δεν έχει νόημα να μιλήσεις για μπάσκετ πλέον. Το θέμα είναι να δικαιωθεί ο ΔΠΓ. Όπου δικαιωθεί διάβαζε να λέμε ότι βάζει τα ωραία του λεφτά και κάποιος άλλος φταίει για την αποτυχία της ομάδας στην ΕΛ επί των ημερών του. Αλλά εμένα δεν με ενδιαφέρει ο κάθε ΔΠΓ. Ο δε συγκεκριμένος θα παραδώσει έναν σύλλογο απαξιωμένο για αγωνιστικούς και -κυρίως- εξωαγωνιστικούς λόγους.Ας μείνει με τους Λαούδηδες και άλλους άσχετους με το άθλημα να τον λιβανίζουν. Αλλά θαύματα δε γίνονται και εδώ είμαστε να το ξανασυζητήσουμε όταν θα έχουν φύγει οι υπονομευτές του έργου του ηγέτη.

Τα ελευθερα σουτ που εβγαιναν μόνα τους....μάλλον θες να πεις αυτά που δημηουργούσαν μόνοι τους οι Ρίβερς και Τζέιμς.
Να που θα το ακούσουμε και αυτό πλέον...ότι 2,5 χρονια ο Πασκουάλ στον Παναθηναικό...δημηούρησε αυτοματισμούς...και passing game...

Κάτσε και απόλαυσε το μπάσκετ του Πασκουάλ....

Εγώ 11 χρόνια με διαρκείας,πρώτη φορά δεν θα πάω για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι συνειδητά...

QUOTE(basket72 @ Dec 20 2018, 01:53 ) *
Συμφωνώ κι εγώ με την ουσία των όσων γράφεις εσύ κι ο Looter.
Με την υποσημείωση ότι ο Τσάβι ελέγχεται χοντρά για την παραμονή Λέκα, τη μεταγραφή Τόμας και για την αποδοχή των προτάσεων/εντολών του Δ.Γ και τη εν γένει γαργάρα που κάνει 2 χρόνια τώρα. Yesman που λένε και στο χωριό μου.

Κατά τ΄άλλα ο Δ.Γ παίζει να βρεθεί προ εκπλήξεως όταν αντιληφθεί ότι με τον Μπλατ στο τιμόνι ο Ολυμπιακός θα πιάσει απόδοση κάπου την άνοιξη και είναι πολύ- πολύ πιθανό να χάσει το μοναδικό του αποκούμπι τα 2 τελευταία χρόνια: Το ελληνικό πρωτάθλημα.
Εκεί μπορεί να έχουμε τις πρώτες σοβαρές αναταράξεις με τους φιλάθλους και τους οργανωμένους. Εκεί που πόνταρε δηλαδή ως τώρα.
Είναι κακός σύμβουλος η αλαζονεία. Χρόνια τώρα.

* Συγγνώμη για το ελαφρώς οφ τόπικ.

Του έφεραν με το ζόρι πέρσι τον Τζειμς....και βγηκε 4ος με του παικταράδες που είχε,και πήραν πρωτάθλημα οι παίκτες με 1 vs 1...
Και το καλοκαίρι ήθελε να κρατήσει τον παίκτη...που του φέρανε με το ζόρι....μάλιστα... icon_drunk.gif
Φτάνει πια η καραμέλα....
Κανένας δεν του επέβαλλε Λάσμε και Βουγιούκα.
Μόνο τον Κόπονεν δεν του φέρανε....και ευτυχώς....αντί του Παπά.
basket72
QUOTE (Ginobili @ Dec 20 2018, 02:58 ) *
Του έφεραν με το ζόρι πέρσι τον Τζειμς....και βγηκε 4ος με του παικταράδες που είχε,και πήραν πρωτάθλημα οι παίκτες με 1 vs 1...
Και το καλοκαίρι ήθελε να κρατήσει τον παίκτη...που του φέρανε με το ζόρι....μάλιστα... icon_drunk.gif
Φτάνει πια η καραμέλα....
Κανένας δεν του επέβαλλε Λάσμε και Βουγιούκα.
Μόνο τον Κόπονεν δεν του φέρανε....και ευτυχώς....αντί του Παπά.



Και χωρίς τον Τζέιμς πάντως τέταρτος ήταν για μεγάλο μάλιστα διάστημα και με ωραιότατο μπάσκετ.

Άσε τις τρελές κέντες που χρειάστηκε στα τελευταία παιχνίδια με αποκορύφωμα τα χάλια του Ολυμπιακού στο ΣΕΦ κόντρα στους Λιθουανούς.


Συμφωνώ για Βουγιούκα. Άλλο ένα λάθος του Τσάβι.
Για Λάσμε, Λάνγκφορντ δεν νομίζω πάντως ότι τίθεται θέμα. Άνωθεν παρέμβαση.

Ο Κόπονεν έχει κάνει 2 καλά ματς φέτος- το ένα απόψε. Όσα κι ο Παππάς δηλαδή, με τον Φινλανδό να κολλάει πολύ περισσότερο. Το βλέπουμε και στην κάθετη πτώση του Νικ.

Το καλοκαίρι εγώ επέμενα ότι κι η απώλεια Ρίβερς ήταν σημαντικότατη, άσχετα με την κακή του απόδοση, το β΄μισό. Ακόμα κι έτσι είχε πάντα κολλημένο έναν καλό αμυντικό πάνω του και φόβιζε τους αντιπάλους ιδίως σε clutch καταστάσεις.
Hip
Δεν ξερω αν πραγματικα ο Πασκουαλ ηθελε Κοπονεν και του δωσαν τον Παππα. Ας δουμε ομως με αριθμους τι κανει ο ενας και τι κανει ο αλλος μεχρι τωρα. Και μιλαμε σε μια στιγμη που η ομαδα του Κοπονεν ειναι στο 7-6 και του Παππα στο 6-7 και στο μεταξυ τους παιχνιδι κερδισαν οι Γερμανοι.

Εχουμε και λεμε λοιπον

Κοπονεν 13G-110P (8.46) 18 RB (1.38) 30 As (2.30) 5 St (0.38) 12 Tv (0.92) 24/36 2FG (66,7%) 19/41 3FG (46.34%) 5/5 FT (100%) σε 18 λεπτα ανα αγωνα και PIR 112

Παππας 13G 98P (7.54) 12 RB (0.92) 14 As (1.07) 13 St (1) 11 Trn (0.84) 16/38 2FG (42.10%) 13/42 3FG (30.95%) 27/33 FT (81.82%) σε 17 λεπτα ανα αγωνα και PIR 65.

Δεν ξερω για τον Πασκουαλ, αλλα αμα ρωταγαν τον Καλαθη ποιον απο τους 2 θελει διπλα του θα εβαζα τα λεφτα μου πως θα διαλεγε τον Κοπονεν. Για τα συμβολαια που εχει ο καθενας δεν ξερω τα ποσα, λαμβανω υποψη πως ο Παππας ειναι ελληνας. Αλλα πως βγαινει πως καλυτερα που δεν ηρθε ο Κοπονεν και εμεινε ο Παππας αδυνατω να το καταλαβω πραγματικα.
villiskabas
QUOTE (j-kidd13 @ Dec 19 2018, 23:44 ) *
Καλά, ένας φίλαθλος/οπαδός, δεν κάθεται να δει την ομάδα του μόνο όταν προβλέπει ότι θα κερδίσει.



ε ναι κοιτα να δεις ενα ματς που θα εισαι λιγο ανταγωνιστικος και ας χασεις οκ αλλα μετα απο τοσα συνεχομενα ματς με τραγικη εικονα τι ακριβως να δεις. εγω και τσατζομαι και ποναω να βλεπω τετοιο χαλι γτ να χαλασω την διαθεση μου?
Thodoros
QUOTE (Titus @ Dec 20 2018, 02:35 ) *
Συμφωνώ. Κι εγώ έχω παραδώσει τα όπλα πλέον. Όσοι βλέπουν ότι ο Τσάβι δεν μπορεί να βγάλει ένα σύστημα (προφανώς πέρσι όλα αυτά τα ελεύθερα σουτ έβγαιναν μόνα τους), όσοι βλέπουν ότι ο Παπατζών είναι φιτ και παικταράς, όσοι πιστεύουν στην μπασκετική αξία των Παπαπέτρου, Θανάση, Λάσμε, Γκιστ, Παππά κλπ, ας ζήσουν το όνειρό τους. Ας φύγει ο προπονητής για να δούμε επιτέλους τι παικταράδες είναι όλοι αυτοί. Και του χρόνου ας φύγει και ο Καλάθης ο άχρηστος για να δούμε τι θα πάρει ο νέος προπονηταράς με τα λεφτά του Νικ.

Δεν έχει νόημα να μιλήσεις για μπάσκετ πλέον. Το θέμα είναι να δικαιωθεί ο ΔΠΓ. Όπου δικαιωθεί διάβαζε να λέμε ότι βάζει τα ωραία του λεφτά και κάποιος άλλος φταίει για την αποτυχία της ομάδας στην ΕΛ επί των ημερών του. Αλλά εμένα δεν με ενδιαφέρει ο κάθε ΔΠΓ. Ο δε συγκεκριμένος θα παραδώσει έναν σύλλογο απαξιωμένο για αγωνιστικούς και -κυρίως- εξωαγωνιστικούς λόγους.Ας μείνει με τους Λαούδηδες και άλλους άσχετους με το άθλημα να τον λιβανίζουν. Αλλά θαύματα δε γίνονται και εδώ είμαστε να το ξανασυζητήσουμε όταν θα έχουν φύγει οι υπονομευτές του έργου του ηγέτη.



Μάλλον θα είναι κάποιο νέο είδος χιούμορ. Aν κατάλαβα καλά λες , όταν φύγει θα πατώσουμε! δλδ τώρα που είμαστε;

Καλά δεν μου κάνει εντύπωση τίποτα πλέον εδώ μέσα, ο Νικ έχει αρχίσει να παίζει ως παίκτης του μυριού και λέτε ακόμα ότι αν βγει αύριο θα βρει 2.2+ που δεν τα βρήκε ούτε το καλοκαίρι biggrin.gif

Ο Νικ χάρες δεν κάνει πήρε το καλύτερο δυνατό συμβόλαιο , τι το σίγουρο βλέπεις τύπε,και λες ότι με τα 2.2 δεν βρίσκεις δύο παίκτες που ''συνολικά τονίζω αυτήν την λέξη'' να προσφέρουν περισσότερα σε όλους του στατιστικούς τομείς και φυσικά να μην είσαι γυμνός πίσω ( περίπτωση Λέκα). Σε μια τόσο φθηνή υλοποίηση ο Νικ είναι απλά ένα στοιχείο άχρηστο στον φετινό Παναθηναικό ( γιατί ακόμα και αν μπορούσε! τώρα δεν μπορεί και δεν θα μπορεί )....όπως λέει σωστά κάποιος πίσω οι μεγάλες ομάδες φροντίζουν να έχουν 3 σουτέρ , 3 δημιουργούς , 2 ριμπάουντερ δεν κολλάνε δλδ αν ο ένας και μοναχικός πάει ψυχολογικές αστάθειες επειδή τον χαλάει ο Θανάσης που δεν τα στάζει.
Αλλά καλά να πάθουμε! Ο μέχρι χθες ανεκδιήγητος Τζειμς έχει γίνει ένας νέος Νικ στην Αρμάνι με ίδια χάλια ποσοστά και με παρόμοιο μέσω όρο ασίστ. Τα βλέπετε αυτά ή όχι , δεν είναι ο μόνος που βλέπει πάσα ο Νικ σε αυτόν τον κόσμο γιατί αν ήταν ο Ζοτς το καλοκαίρι θα του είχε δώσει 3 μύρια να μην μπορείς να κάνεις τίποτα .

Τες/Πα τόσο μπόρεσε η ομάδα τόσο έπαιξε ( βάλτε το καλά στο μυαλό σας ότι έχουμε γίνει μια Νέα Γκ. Κανάρια .... όπου μπορούμε θα κλέβουμε το ματς , στο ΟΑΚΑ την παλεύουμε διαφορετικά φάπες δεξιά και αριστερά ) δεν αξίζουμε 8δα πώς να το κάνουμε, γιατί ότι καλό είχαμε το διώξαμε και έμειναν όλα τα Σαπάκια με ψυχολογικά.

Φεύγει Σίγκλετον στο καλό λες, την άλλη μέρα δίνει 1.3 σε κάποιον άλλον! και πίσω με Μήτολγου αφού θες + Γκιστ
Φεύγει Τζειμς βρίσκεις την άλλη μέρα κάποιον που να κάνει αντίστοιχα ( ναι ο Κιθ είναι καλύτερος σκόρερ αλλά είναι γεράκος πλέον για το επίπεδο αυτό, άλλον έπρεπε όχι όμως με 400χιλ) .
Διώχνεις Ribers ( σωστό ) τότε γιατί κρατάς μισό παίκτη Ματ ( και στηρίζεσαι κι όλας πάνω του )

Ο Μόνος παίκτης που είχε κάποιες ικανότητες και θα μπορούσε να ανέβει ( αυτό φαίνεται και από την απόδοση εκεί που είναι ) ήταν ο Ντενμον ... είχες Γκιστ - Κρις και έλεγες μου λείπει βασικό 5άρι τι τον ήθελες τον Λάσμε???

Εφόσον δεν έγινε τίποτα σωστό , τότε τι ψάχνεις ; Σε αυτό φταίει και ο Πασκουάλ που ενώ έβλεπε και λογικά ήξερε δεν μίλησε! ο άλλος δεν ξέρει φαντάζεται μόνο.

Αναμενόμενο το αποτέλεσμα μιας και υπάρχει μεγάλη απόσταση στο υλικό. Ο Τελικός με Αρμάνι θα είναι το σκαλοπάτι στον αν υπάρχουν κάποιες ελπίδες για 8ος (η Αρμάνι έχει αντίστοιχα προβλήματα με εμάς , υλικό που δεν δένει αστάθεια απόδοσης ωστόσο έχει κάτι που εμείς δεν έχουμε ''αναλαμπές ''

villiskabas
QUOTE (MaJesty23 @ Dec 20 2018, 01:29 ) *
Εγω πλέον δεν μπορώ να μας δώ στο μπάσκετ με ομάδες δυναμικότητας Ρεαλ...Αρνούμαι γιατι χαλιέμαι πολύ.
Σήμερα ,η κοπέλα μου, μου έλεγε να το δούμε το ματς και εγω επέμενα να πάμε για ένα κρασάκι(τζινάρα εγω πάντα). sleep.gif .Ποιός εγώ,ο άρρωστος με τον μπασκετικό Παναθηναικό.

Εγω θέλω πλέον να φύγει ο Πασκουάλ...θέλω να φανεί η γύμνια της ομάδας και η παραίτηση του ΔΠΓ. Ο Παυλάρας είχε εγωισμό,δεν άφηνε ποτέ την ομάδα αδύναμη ,να ξεφτιλίζεται...αυτο που κάνει φέτος ο Δ.Γ είναι προδοσία και η μέγιστη κοροιδία στον πιο μπασκετικό κόσμο της Ελλάδας.Με διαρκείας στον θεό,έχει την ομάδα με σφεντόνες και απειλές τύπου όποιος δεν θέλει .Αναγέννηση του ερασιτέχνη Παναθηναικού ,με κάπελο στα διαρκείας του Μπάσκετ!Σόρρυ Μητσάρα αλλά δεν θα πάρω...Εδω με 10.300 διαρκείας και το γήπεδο έχει 7-8.000.Το κατάφερες και αυτό!Βγές Μητσάρα πάλι να τρίξεις δόντια.

Το τέλος του 2018 ,μας έφερε τρελή ανατροπή.Να προτιμάς να δεις ποδοσφαιρικό Παναθηναικό,μια ομάδα παρατημένη εδώ και 3 χρόνια,παρα τον μπασκετικο Παναθηναικό του φαφλατά Δημήτρη Γιαννακόπουλου.



Φιλε χιλια μπραβο εισαι ακριβως στο επικεντρο της αληθειας και του σωστα σκεπτομενου ανθρωπου(οχι μονο Πναθηναικου)
Ο ενας θελει να μας πεισει οτι το μπατζετ ειναι καλο για τον μεγαλυτερο φαρμακοβιομηχανο της χωρας ο αλλος να μας πεισει οτι δεν φταιει ο ανημπορος Πασκουαλ αλλα κανενας δεν βλεπει οτι απλα η ομαδα εχει γινει περιγελος της Ευρωπης φετος και μονο ενας ειναι υπευθυνος ο ΔΓ...
jazz thrilos
Εγώ το ξαναθέτω το ερώτημα σε όσους λένε οτι αν και κάτοχοι διαρκείας δεν θα πάνε στο γήπεδο και παρακαλώ για απάντηση.

Δεν πάτε λέτε στο γήπεδο με τα διαρκείας γιατί δεν αντέχετε το θέμα και την "κοροϊδία". Όταν το παίρνατε το διαρκείας την ομάδα δεν την βλέπατε;; Μήπως είχατε ψηθεί απο τους Κοντούς και τους Κουβόπουλους; Διότι αν πήρατε τα διαρκείας όντας ψημένοι οτι το ρόστερ είναι μια χαρά και τώρα έχετε ξενερώσει με το θέαμα και δεν πάτε, τότε είστε πλήρως ευθυγραμμισμένοι με την θέση του ΔΓ που λέει οτι έφερε παιχταράδες και για τα κακά αποτελέσματα ευθύνεται η διαχείριση του Τσάβι. Αυτό υποστηρίζετε όσοι αρνείστε να πάτε γήπεδο παρόλο που πήρατε διαρκείας;;

Για μένα πολύ λάθος αντιμετώπιση το δεν πάω γήπεδο γιατί δεν κερδίζουμε.
john wick
QUOTE (jazz thrilos @ Dec 20 2018, 08:08 ) *
Εγώ το ξαναθέτω το ερώτημα σε όσους λένε οτι αν και κάτοχοι διαρκείας δεν θα πάνε στο γήπεδο και παρακαλώ για απάντηση.

Δεν πάτε λέτε στο γήπεδο με τα διαρκείας γιατί δεν αντέχετε το θέμα και την "κοροϊδία". Όταν το παίρνατε το διαρκείας την ομάδα δεν την βλέπατε;; Μήπως είχατε ψηθεί απο τους Κοντούς και τους Κουβόπουλους; Διότι αν πήρατε τα διαρκείας όντας ψημένοι οτι το ρόστερ είναι μια χαρά και τώρα έχετε ξενερώσει με το θέαμα και δεν πάτε, τότε είστε πλήρως ευθυγραμμισμένοι με την θέση του ΔΓ που λέει οτι έφερε παιχταράδες και για τα κακά αποτελέσματα ευθύνεται η διαχείριση του Τσάβι. Αυτό υποστηρίζετε όσοι αρνείστε να πάτε γήπεδο παρόλο που πήρατε διαρκείας;;

Για μένα πολύ λάθος αντιμετώπιση το δεν πάω γήπεδο γιατί δεν κερδίζουμε.



Λοιπόν , απαντάω πρώτος .
Καταρχήν αν θυμάσαι , ήμουν αυτός που το καλοκαίρι γκρίνιαζα για τις τιμές κλπ...
Ασχετο αυτό φυσικά...
Στο θέμα μας..
Αυριο δεν θα πάω για 3η συνεχόμενη φορά στο Οακα διότι έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου για την ομάδα. Εχω ξενερώσει πως το λένε;;;
Ξέρω ότι εάν πάω θα τσαντιστώ/θα στεναχωρηθώ ..

θα μου πεις στις χαρές κ στις λύπες μαζί λέει το σύνθημα..Εγώ θα σου πω ότι επιλέγω τον ανώδυνο τρόπο να ''διαμαρτυρηθώ'' για αυτό που βλέπω , για αυτό που αγαπάω κ γι αυτό που πλήρωσα 240€ από 162 πέρσυ...Καλύτερα για όλους να μην πάω από το να πάω κ να σφυρίξω ή να γιουχάρω τους παίκτες...
Ετσι το βλέπω εγώ.μπορεί να ειμαι λάθος.
villiskabas
QUOTE (jazz thrilos @ Dec 20 2018, 10:08 ) *
Εγώ το ξαναθέτω το ερώτημα σε όσους λένε οτι αν και κάτοχοι διαρκείας δεν θα πάνε στο γήπεδο και παρακαλώ για απάντηση.

Δεν πάτε λέτε στο γήπεδο με τα διαρκείας γιατί δεν αντέχετε το θέμα και την "κοροϊδία". Όταν το παίρνατε το διαρκείας την ομάδα δεν την βλέπατε;; Μήπως είχατε ψηθεί απο τους Κοντούς και τους Κουβόπουλους; Διότι αν πήρατε τα διαρκείας όντας ψημένοι οτι το ρόστερ είναι μια χαρά και τώρα έχετε ξενερώσει με το θέαμα και δεν πάτε, τότε είστε πλήρως ευθυγραμμισμένοι με την θέση του ΔΓ που λέει οτι έφερε παιχταράδες και για τα κακά αποτελέσματα ευθύνεται η διαχείριση του Τσάβι. Αυτό υποστηρίζετε όσοι αρνείστε να πάτε γήπεδο παρόλο που πήρατε διαρκείας;;

Για μένα πολύ λάθος αντιμετώπιση το δεν πάω γήπεδο γιατί δεν κερδίζουμε.


δεν εχει να κανει με το δεν κερδιζουμε με το οτι δεν περιμενεις να δεις τπτ απο αυτη την ομαδα. εχει μεγαλη διαφορα απο αυτο που λες
shtarkws
Παρακαλω να μην βγουμε off topic
john wick
QUOTE (shtarkws @ Dec 20 2018, 07:35 ) *
Παρακαλω να μην βγουμε off topic



σωστός , αν μπορείς μετέφερε τα ποστς...
G-arenas
αλλο ενα φαουλ που εφαγα χωρις κανεναν λογο. το ενα το εφαγα για τον τσαβι, ενω αλλοι που εγραφαν σε χειροτερο υφος υπερ τσαβι δεν εφαγαν και ενα τωρα επειδη εγραψα πηραμε 2-3 σφυριγματα οκ.

παιδια ειλικρινα θελω να μου απαντησετε σε 3 ερωτησεις: 1) ποσα χρονια ξανα πηγαιναμε εκτος εδρας και λεγαμε νταξει θα χασουμε δεν το βλεπω? 2) ποτε ξαναπαιξαμε χειροτερο μπασκετ απο φετος? και 3) το μπατζετ δεν ειναι μεγαλο, γιατι ομως με προηγουμενους προπονητες και μικροτερο μπατζετ πηγαιναμε πολυ καλυτερα?
villiskabas
QUOTE (G-arenas @ Dec 20 2018, 12:02 ) *
αλλο ενα φαουλ που εφαγα χωρις κανεναν λογο. το ενα το εφαγα για τον τσαβι, ενω αλλοι που εγραφαν σε χειροτερο υφος υπερ τσαβι δεν εφαγαν και ενα τωρα επειδη εγραψα πηραμε 2-3 σφυριγματα οκ.

παιδια ειλικρινα θελω να μου απαντησετε σε 3 ερωτησεις: 1) ποσα χρονια ξανα πηγαιναμε εκτος εδρας και λεγαμε νταξει θα χασουμε δεν το βλεπω? 2) ποτε ξαναπαιξαμε χειροτερο μπασκετ απο φετος? και 3) το μπατζετ δεν ειναι μεγαλο, γιατι ομως με προηγουμενους προπονητες και μικροτερο μπατζετ πηγαιναμε πολυ καλυτερα?



ετσι μπραβο εισαι σωστος και αλλες φορες παιξαμε στην Ρεαλ αλλα λεγαμε οκ λογικα θα χασουμε αλλα μπορει και να γινει καμια στραβη... τωρα εβαζες και το σπιτι σου στοιχημα οτι θα χασεις πανω απο 10 ποντους
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.