Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ/ROSTERS Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3
gspara
Σχολια για μεταγραφες/ανανεωσεις των ομαδων ολων των ομιλων της Γ' Εθνικης για την επομενη αγωνιστικη περιοδο.

Ηδη η νεοφωτιστη Δαφνη Δαφνιου ανακοινωσε την ανανεωση της συνεργασίας της με τον κοουτς Μαριο Δεσποτακη.
o kakos
σαμολης και παπαδατος εμειναν σε διαγορα και ικαρο όπως και ο ζαρονικολας στον λοκρο!
akratacity
Ο Ικαρος Ν. Σμυρνης παιρνει Βελιζιωτη απο τον ΠΟΛΙΣ.
o kakos
πολύ πιθανο ο προμηθεας χαλανδριου να μην κατεβει στο πρωταθλημα της γ εθνικης,την θεση παιρνει ομαδα από εσκα?κασπαριαν και κοκκινος μαλλον φευγουν από πολις!
push
QUOTE (o kakos @ May 27 2016, 01:23 ) *
πολύ πιθανο ο προμηθεας χαλανδριου να μην κατεβει στο πρωταθλημα της γ εθνικης,την θεση παιρνει ομαδα από εσκα?κασπαριαν και κοκκινος μαλλον φευγουν από πολις!

Kουμπουρας φευγει απο Διαγορα..αγνωστο που..Καρασταματης μενει..Σκαλωμενος Τρικαλιωτης τους προταθηκε να μεινουν αλλα δεν ειναι ζεστοι..Κωνσταντωνης Μιχοπουλος μενουν στην Δαφνη..Βελιζιωτης οντως στους Ικαρους και μαλλον και Κοκκινος..η Πευκη κανει σχεδιασμο για Γ εθνικη ειναι βεβαιο πως θα παιξει εκει με μαλλον "αλλον" προπονητη...
o kakos
QUOTE (push @ May 27 2016, 09:11 ) *
Kουμπουρας φευγει απο Διαγορα..αγνωστο που..Καρασταματης μενει..Σκαλωμενος Τρικαλιωτης τους προταθηκε να μεινουν αλλα δεν ειναι ζεστοι..Κωνσταντωνης Μιχοπουλος μενουν στην Δαφνη..Βελιζιωτης οντως στους Ικαρους και μαλλον και Κοκκινος..η Πευκη κανει σχεδιασμο για Γ εθνικη ειναι βεβαιο πως θα παιξει εκει με μαλλον "αλλον" προπονητη...

Είναι πολύ κοντα στην ανανεωση ο προπονητης της πευκης
push
QUOTE (o kakos @ May 27 2016, 13:16 ) *
Είναι πολύ κοντα στην ανανεωση ο προπονητης της πευκης

Δεν επιμενω και δεν θελω να βαλω προβλημα..αλλα η Πευκη εχει μιλησει με προπονητη αλλον και αυτο ειναι αδιαμφησβητητο..ισως δεν τα βρηκαν ισως το ξανασκεφτηκαν ισως πολλα..αλλα εχει μιλησει με αλλον κοουτς και αυτο ειναι σιγουρο.
akratacity
Ο ΠΟΛΙΣ ειναι σιγουρο οτι θα κατεβει κανονικα στο πρωταθλημα τη νεα χρονια?
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(akratacity @ May 27 2016, 13:03 ) *
Ο ΠΟΛΙΣ ειναι σιγουρο οτι θα κατεβει κανονικα στο πρωταθλημα τη νεα χρονια?

Ο λόγος για να μην κατέβει;Δεν σε καταλαβαίνω φίλε μου.Από τις λίγες ομάδες φέτος που έδωσε ότι έταξε.Άλλοι ανέβηκαν Β´ και ακόμα χρωστάνε κ κάνουν κ προτάσεις παντού .εσείς θα μείνετε όπως είστε.Έμαθα Σαρικάς έγινε και manager παιχτών.
akratacity
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ May 28 2016, 09:30 ) *
Ο λόγος για να μην κατέβει;Δεν σε καταλαβαίνω φίλε μου.Από τις λίγες ομάδες φέτος που έδωσε ότι έταξε.Άλλοι ανέβηκαν Β´ και ακόμα χρωστάνε κ κάνουν κ προτάσεις παντού .εσείς θα μείνετε όπως είστε.Έμαθα Σαρικάς έγινε και manager παιχτών.

Πολλα ακουγονται και τιποτα δεν ειναι σιγουρο για καμια ομαδα πιστευω ακομα. Απλως ρωτησα γτ φαινεται να αποχωρουν τρεις πολυ σημαντικοι παιχτες σας. Εχει ακομα χρονια μπροστα του ο Σαρικας μεχρι να γινει μανατζερ...
o kakos
μιλαει ο καραμπελας και είναι φαβορι για την θεση προπονητη στον ιλιον
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(akratacity @ May 28 2016, 12:46 ) *
Πολλα ακουγονται και τιποτα δεν ειναι σιγουρο για καμια ομαδα πιστευω ακομα. Απλως ρωτησα γτ φαινεται να αποχωρουν τρεις πολυ σημαντικοι παιχτες σας. Εχει ακομα χρονια μπροστα του ο Σαρικας μεχρι να γινει μανατζερ...

Μου έστειλε Σαρικάς ότι θα ναι συνεργάτης Κατσαρού.Αυτός μου το πε .Που να ήξερα.θα χει διπλό ρόλο μάλλον
o kakos
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ May 28 2016, 23:56 ) *
Μου έστειλε Σαρικάς ότι θα ναι συνεργάτης Κατσαρού.Αυτός μου το πε .Που να ήξερα.θα χει διπλό ρόλο μάλλον

AAAAAAA ΠΕΣ ΤΟ ΕΤΣΙ! ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΣΑΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ.....Ο ΠΑΠΑΤΖΑΣ Η ΠΑΠΑΤΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΠΑΤΖΑΚΙ!
akratacity
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ May 29 2016, 01:56 ) *
Μου έστειλε Σαρικάς ότι θα ναι συνεργάτης Κατσαρού.Αυτός μου το πε .Που να ήξερα.θα χει διπλό ρόλο μάλλον

Εσυ καθεσαι και γραφεις σε ενα φορουμ τι σου εστειλε ο Σαρικας?
Ωραιος σεβασμος σε εναν παλιο σου συμπαιχτη...
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(akratacity @ May 29 2016, 02:05 ) *
Εσυ καθεσαι και γραφεις σε ενα φορουμ τι σου εστειλε ο Σαρικας?
Ωραιος σεβασμος σε εναν παλιο σου συμπαιχτη...

Ασέβεια είναι να γνωστοποιήσω την νέα ιδιότητα του παιδιού.Πας καλά ρε μάγκα;μου κάνεις κ ηθικό κύρηγμα γιατί είπα ότι Σαρικάς έπιαςε δουλειά σε κάρι άλλο;και για να τα βάλλουμε κ λίγο στην θέςη τους. εσύ ξέρεις ποιος είμαι.εσύ για να γνωρίζω πλέον σε ποιον απευθύνομαι ποιος είσαι ;που μου κάνεις κ δημόσια κρίσεις;
ChrisKof13
QUOTE (o kakos @ May 28 2016, 20:58 ) *
μιλαει ο καραμπελας και είναι φαβορι για την θεση προπονητη στον ιλιον

Βάζω τα χεράκια μου και βγάζω τα ματάκια μου..αυτό πάει εδώ.
akratacity
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ May 29 2016, 10:35 ) *
Ασέβεια είναι να γνωστοποιήσω την νέα ιδιότητα του παιδιού.Πας καλά ρε μάγκα;μου κάνεις κ ηθικό κύρηγμα γιατί είπα ότι Σαρικάς έπιαςε δουλειά σε κάρι άλλο;και για να τα βάλλουμε κ λίγο στην θέςη τους. εσύ ξέρεις ποιος είμαι.εσύ για να γνωρίζω πλέον σε ποιον απευθύνομαι ποιος είσαι ;που μου κάνεις κ δημόσια κρίσεις;

Τι δουλεια εχει αυτο που εγραψες σε ενα μπασκετικο φορουμ και ειδικοτερα σε ενα μεταγραφικο τοπικ? Αν θες να γνωστοποιησεις τη νεα δουλεια του Σαρικα βρες καποιον πιο ουσιαστικο τροπο. Θεωρω οτι ο Σαρικας αν σου ειπε κατι, δεν σου το ειπε, για να τα διαλαλεις σε ενα φορουμ. Για αυτο μιλησα για ασεβεια.

Υγ αν σου πω ποιος ειμαι τι θα αλλαξει? Θα δεις με αλλο ματι τις "δημοσιες κρισεις" μου???
Υγ 1 γραψε μας καλυτερα ποιος θα ειναι βασικο τεσσαρι του χρονου στον ΠΟΛΙΣ????
o kakos
πολύ κοντα στον σκαλωμενο το ιλιον..........................
leonkalf
Στον Άρη Νικαίας νέος προπονητής ο Μάης Κωνσταντινίδης (φέτος στην Ηλιούπολη με άνοδο από Β στην Α εσκα).
o kakos
QUOTE (leonkalf @ Jun 1 2016, 16:22 ) *
Στον Άρη Νικαίας νέος προπονητής ο Μάης Κωνσταντινίδης (φέτος στην Ηλιούπολη με άνοδο από Β στην Α εσκα).

γιατι νομιζω ότι η πρωτη μεταγραφη θα είναι σκιαθητης?????????????
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(akratacity @ May 30 2016, 14:45 ) *
Τι δουλεια εχει αυτο που εγραψες σε ενα μπασκετικο φορουμ και ειδικοτερα σε ενα μεταγραφικο τοπικ? Αν θες να γνωστοποιησεις τη νεα δουλεια του Σαρικα βρες καποιον πιο ουσιαστικο τροπο. Θεωρω οτι ο Σαρικας αν σου ειπε κατι, δεν σου το ειπε, για να τα διαλαλεις σε ενα φορουμ. Για αυτο μιλησα για ασεβεια.

Υγ αν σου πω ποιος ειμαι τι θα αλλαξει? Θα δεις με αλλο ματι τις "δημοσιες κρισεις" μου???
Υγ 1 γραψε μας καλυτερα ποιος θα ειναι βασικο τεσσαρι του χρονου στον ΠΟΛΙΣ????

Βλέπεις ότι τελικά είσαι πονηρούλης...;αφού ξερεις εσαεί ποιο θα ναι το βασικό 4αρι στον Πόλις ;Γιατί ρωτάς;Μήπως σε ενοχλεί κ αυτό αγορίνα μου όμορφη;ονοματάκι δεν λες ,ειρωνείες όμως πουλάς;αυτά έχουν σχέση με το μεταγραφικό topic?
EAST END
Ο Προμηθέας Χαλανδρίου συνεχίζει στην Γ εθνική τελικά
akratacity
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ Jun 2 2016, 14:32 ) *
Βλέπεις ότι τελικά είσαι πονηρούλης...;αφού ξερεις εσαεί ποιο θα ναι το βασικό 4αρι στον Πόλις ;Γιατί ρωτάς;Μήπως σε ενοχλεί κ αυτό αγορίνα μου όμορφη;ονοματάκι δεν λες ,ειρωνείες όμως πουλάς;αυτά έχουν σχέση με το μεταγραφικό topic?

Η στελεχωση μιας ομαδας που αγωνιζεται στη συγκεκριμενη κατηγορια σαφεστατα και εχει θεση στο μεταγραφικο τοπικ. Και ρωταω για να καταστρωσουμε απο τωρα τα αμυντικα μας πλανα για τον...Φωτση της Καλλιθεας...
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(akratacity @ Jun 2 2016, 14:21 ) *
Η στελεχωση μιας ομαδας που αγωνιζεται στη συγκεκριμενη κατηγορια σαφεστατα και εχει θεση στο μεταγραφικο τοπικ. Και ρωταω για να καταστρωσουμε απο τωρα τα αμυντικα μας πλανα για τον...Φωτση της Καλλιθεας...

Οκ νόμιζα σας κάλυψα στην ερώτηση.Πιστεύω κ φέτος να με μαρκάρει ο Αγραβάνης της Ακράτας...χαχαχαχα ρε τρελέ γιατί τόση αντιπάθεια στο πρόσωπό μου κ κακία.Άσε με να κάνω αυτό που αγαπάω με την καρδιά μου κ την υσηχία μου κ ασχολήσου κ εσύ με την δικιά σου προσπάθεια αν είσαι ενεργό μέλος αυτή κ όχι απλά φίλαθλος.Στις εποχές που ζούμε μόνο ο αθλητισμός έμεινε να βγάζουμε το καθημερινό άγχος κ πίεση που μας προκαλεί η καθημερινότητα στην δύσκολη εποχή που διάγουμε.Οπότε ας το να πάει στο καλό κ ας ευχαριστηθούμε αυτό που κάνουμε χωρίς άλλες ίντριγκες
akratacity
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ Jun 2 2016, 17:09 ) *
Οκ νόμιζα σας κάλυψα στην ερώτηση.Πιστεύω κ φέτος να με μαρκάρει ο Αγραβάνης της Ακράτας...χαχαχαχα ρε τρελέ γιατί τόση αντιπάθεια στο πρόσωπό μου κ κακία.Άσε με να κάνω αυτό που αγαπάω με την καρδιά μου κ την υσηχία μου κ ασχολήσου κ εσύ με την δικιά σου προσπάθεια αν είσαι ενεργό μέλος αυτή κ όχι απλά φίλαθλος.Στις εποχές που ζούμε μόνο ο αθλητισμός έμεινε να βγάζουμε το καθημερινό άγχος κ πίεση που μας προκαλεί η καθημερινότητα στην δύσκολη εποχή που διάγουμε.Οπότε ας το να πάει στο καλό κ ας ευχαριστηθούμε αυτό που κάνουμε χωρίς άλλες ίντριγκες

Για να μην σου μπαινουν διαφορες ιδεες να σου πω οτι δεν ειμαι παιχτης απλα φιλαθλος. Δεν μπορεις να πεις ομως η συγκριση με Φωτση ειναι λογικη λογω στυλ παιχνιδιου. Κοιταξε να δεις καμια εμπαθεια δεν εχω απλα και οι ιντριγκες ανεβαζουν λιγο το ενδιαφερον εδω στο φορουμ.
HighLow
Γιάννης Καράμπελας στο Ίλιον!
Κώστας Παπαδόπουλος στον Άρη Πετρούπολης!
Τσεκαρισμένα... wink.gif

akratacity
Πανουλιας σε Ικαρο Καλλιθεας
Πολυδωροπουλος ανανεωσε με Γλαυκο
Ικαρος Ν. Σμ. ανακοινωσε Βελιζιωτη και Γραμματικο
Μανταλβανος για μια ακομα χρονια στην Ακρατα
Γιαννουκακης ανανεωσε με Καλαματα
ΠΟΛΙΣ ανακοινωσε Μουριχιδη (??????) και πλανο με νεαρους αθλητες
ChrisKof13
QUOTE (HighLow @ Jun 8 2016, 12:01 ) *
Γιάννης Καράμπελας στο Ίλιον!
Κώστας Παπαδόπουλος στον Άρη Πετρούπολης!
Τσεκαρισμένα... wink.gif

Ελα χριστε και παναγια μου......
fastbreak70
QUOTE(HighLow @ Jun 8 2016, 12:01 ) *
Γιάννης Καράμπελας στο Ίλιον!
Κώστας Παπαδόπουλος στον Άρη Πετρούπολης!
Τσεκαρισμένα... wink.gif


καλα ο καραμπελας επειδη πετυχε στον διαγορα ανεβηκε κατηγορια.?.?.?.?.?

ισως βεβαια να τους ηλθε και πολυ 'τσαμπα'....
Gkos
«Η ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ συμφωνησε με τον Νικο Καρουζο και ενεταξε στη δυναμη της τον ταλαντουχο guard, ενισχυομενη σημαντικα εν οψει της νεας αγωνιστικης περιοδου. Ο Νικος Καρουζος ηταν απο τους βασικους συντελεστες της εντυπωσιακης πορειας του Προμηθεα Χαλανδριου απο τα τοπικα πρωταθληματα της ΕΣΚΑ ως τη Β Εθνικη στη οποια αναδειχχηκε πρωτος σκορερ για την ομαδα του με 339 ποντους ( 15π./ανα παιχνιδι) με 55 τριποντα. Το ηθος και ο χαρακτηρας του παικτη ταιριαζει απολυτα με το περιβαλον της ομαδας κατι πολυ σημαντικο για την διατηρηση της πολυ καλης χημειας της».


http://www.basketblog.gr/index.php?option=...i&Itemid=16


MENEGIN11
Σύμφωνα με τα αργιλικά νέα,ο ΑΟ Ερμιόνης ανακοίνωσε τις 2 πρωτες μεταγραφικές της κινήσεις! Μαρκος Κορυζης 2.08 πρωην σέντερ του ψυχικού κ Παναγιώτης Ευστρατίου 2.06 πρώην σέντερ της ΑΕΚ,Ερμή Λαγκαδά,ΑΕΚ Άργους. Αναμφισβήτητα πολύ εντυπωσιακές κινήσεις!
o kakos
καλεμτζακης/τσελεμπης/σκιαθητης μιλανε με αρης νικαιας--παρελθον ο γιαννουλακος από κορινθο
sakaflias5
Καλησπερα γνωριζει κανεις στο περιπου εστω ποτε θα γινει η κληρωση των ομιλων της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ?
akratacity
QUOTE (periman @ Jun 8 2016, 22:22 ) *
Σύμφωνα με τα αργιλικά νέα,ο ΑΟ Ερμιόνης ανακοίνωσε τις 2 πρωτες μεταγραφικές της κινήσεις! Μαρκος Κορυζης 2.08 πρωην σέντερ του ψυχικού κ Παναγιώτης Ευστρατίου 2.06 πρώην σέντερ της ΑΕΚ,Ερμή Λαγκαδά,ΑΕΚ Άργους. Αναμφισβήτητα πολύ εντυπωσιακές κινήσεις!

Ο Ευστρατιου παντως φετος στο Ναυπλιο δεν εκανε κατι εντυπωσιακο, ενω ο Κορυζης ειναι αρκετα χρονια εκτος εθνικων κατηγοριων νομιζω. Βεβαια δυο τετοια κορμια ειναι πολυτελεια για την κατηγορια.

QUOTE (sakaflias5 @ Jun 9 2016, 15:53 ) *
Καλησπερα γνωριζει κανεις στο περιπου εστω ποτε θα γινει η κληρωση των ομιλων της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ?

Μεσα Ιουνιου ειχε γινει περυσι νομιζω.
gspara
QUOTE
«Ο Γυμναστικός Σύλλογος Δάφνη Δαφνίου, ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του για την σαιζόν 2016-2017 στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας, με τους αθλητές Στέλιο Γκίνη & Τάσο Κωνσταντώνη
Budget
Μπαρμπαρης έφυγε απο πευκη και πήγε πορφύρα
MENEGIN11
γιωργος μαυρουειδης ,2.08, 1997 απο εσπερο καλιθεας σε δαφνη δαφνιου
gporgie
QUOTE (sakaflias5 @ Jun 9 2016, 15:53 ) *
Καλησπερα γνωριζει κανεις στο περιπου εστω ποτε θα γινει η κληρωση των ομιλων της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ?


Ο ορισμός των ομάδων για κάθε όμιλο θα γίνει τις επόμενες ημέρες. Η κλήρωση πέρυσι έγινε 30/8 και κάτι αντίστοιχο θα γίνει και φέτος.
sakaflias5
QUOTE (gporgie @ Jun 11 2016, 10:34 ) *
Ο ορισμός των ομάδων για κάθε όμιλο θα γίνει τις επόμενες ημέρες. Η κλήρωση πέρυσι έγινε 30/8 και κάτι αντίστοιχο θα γίνει και φέτος.



τι εννοεις ο ορισμος των ομαδων για καθε ομιλο? θα βγουν ποιες ομαδες θα ειναι βορρα και ποιες νοτο...και τελος αυγουστου θα γινει κληρωση 2 ομιλων για βορα και 2 για νοτο?
gporgie
QUOTE (sakaflias5 @ Jun 12 2016, 18:48 ) *
τι εννοεις ο ορισμος των ομαδων για καθε ομιλο? θα βγουν ποιες ομαδες θα ειναι βορρα και ποιες νοτο...και τελος αυγουστου θα γινει κληρωση 2 ομιλων για βορα και 2 για νοτο?


Με την προκήρυξη, θα βγουν οι τέσσερις όμιλοι (για τις ομάδες της Αθήνας και της Θεσσαλονίκης θα γίνει και κλήρωση, αν π.χ. μια ομάδα της Αθήνας θα μπει στον 1ο ή τον 2ο όμιλο του νότου). Μετά είναι οι δηλώσεις συμμετοχής (έως τέλος Ιουλίου). Εκεί μπορεί να γίνουν διάφορες αλλαγές, ανάλογα με Α2, Β' Εθνική και πιθανές ανακατατάξεις. Και τέλος Αυγούστου η κλήρωση κανονικά. Δυστυχώς τα τελευταία χρόνια η εικόνα των ομίλων θα οριστικοποιηθεί αργά, πιθανότατα λίγο πριν την κλήρωση.
ChrisKof13
Eχασε Σκαλωμενο Τρικαλιωτη ο Διαγορας οριστικα και υπαρχει εντονος προβληματισμος..ο πρωτος Ιλιον ο δευτερος αγνωστο..πηρε Τσελιο απο Κουκακι..Γραμματικος στον Ικαρο Ν.Σμυρνης..Τριτωνας ανανεωσε με Κουρη Κυριακοπουλο..Σκιαθιτης σε Αρη Νικαιας..
Gourou
QUOTE (ChrisKof13 @ Jun 14 2016, 13:49 ) *
Eχασε Σκαλωμενο Τρικαλιωτη ο Διαγορας οριστικα και υπαρχει εντονος προβληματισμος..ο πρωτος Ιλιον ο δευτερος αγνωστο..πηρε Τσελιο απο Κουκακι..Γραμματικος στον Ικαρο Ν.Σμυρνης..Τριτωνας ανανεωσε με Κουρη Κυριακοπουλο..Σκιαθιτης σε Αρη Νικαιας..


Τσέλιο απο Κουκάκι δεν εχει πάρει ακόμα αφου όπως με ενημέρωσαν απο την ομάδα δεν τους εχει γίνει ούτε καν κρούση για τον παίχτη.Μονο στο ενδιαφέρον έμειναν μαλλον.
Budget
Στο 4, Ίκαρος Καλλιθέας κινείται για τσουμπρη
gspara
QUOTE
Ο Α.Ο ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ανακοινώνει την επέκταση της συνεργασίας με τους πιο κάτω αθλητές: Βούζα Γιώργο (3η χρονιά), Δαρμογιάννη Χρήστο (4η χρονιά),Δορκοφίκη Σάββα (2η χρονιά), Μιχαλόπουλο Κώστα (3η χρονιά),Πασπαλά Μηνά (2η χρονιά), Καννά Αλέξανδρο (3η χρονιά),Γιαννακόδημο Μάριο προερχόμενο από τις υποδομές.
o kakos
φετος ισχυει κανονικα 3 μεταγραφες πανω από 30?
ChrisKof13
QUOTE (o kakos @ Jun 22 2016, 14:35 ) *
φετος ισχυει κανονικα 3 μεταγραφες πανω από 30?

Nομιζω ναι.και 2 κατω απο 20 στην 12αδα..
gporgie
QUOTE (ChrisKof13 @ Jun 22 2016, 15:06 ) *
Nομιζω ναι.και 2 κατω απο 20 στην 12αδα..


2 μεταγραφές άνω των 30 +1 για την οποία δεν έχει αποφασισθεί με ποια ποινή θα γίνεται (πέρυσι ήταν 300 ευρώ). 2 κάτω των 20 στη 12άδα χωρίς όμως υποχρέωση συμμετοχής και δυνατότητα να κατεβάζεις 10άδα χωρίς κανέναν κάτω των 20. Πήγε περίπατο το αναπτυξιακό...
o kakos
QUOTE (gporgie @ Jun 24 2016, 06:27 ) *
2 μεταγραφές άνω των 30 +1 για την οποία δεν έχει αποφασισθεί με ποια ποινή θα γίνεται (πέρυσι ήταν 300 ευρώ). 2 κάτω των 20 στη 12άδα χωρίς όμως υποχρέωση συμμετοχής και δυνατότητα να κατεβάζεις 10άδα χωρίς κανέναν κάτω των 20. Πήγε περίπατο το αναπτυξιακό...

δεν εχει βγει καποια προκυρηξη οποτε όλα είναι στον αερα! οποιος μικρος μπορει να παιξει δεν χρειαζεται τους νομους! μπαινει και παιζει απλα
o kakos
καραλης στον διαγορα.........
ChrisKof13
Στεφος στον Αρη Νικαιας!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.