Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2010-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
gavronick
ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 27 - 60
aop21
QUOTE(ijo @ Nov 23 2010, 00:16 ) *
O Ηλυσιακός υπερτερεί στους ψιλους, η πολιτεία εχει καλα 1-2. Αμφιροπο ματς που στην αρχη του πρωταθλήματος θα ήταν στανταρ 1. τωρα θα δούμε!
Αυριο το ντέρμπυ Αμύντας-Αιγάλεω για τη 2η θέση. (Γιατί η πρώτη είναι καπαρωμένη από τον Δούκα-να δούμε την διαφορά με τον Πανελλήνιο στη Κυψέλη 40-50π!!)

εσυ σε ποια ομαδα παιζεις?(εγω οπως καταλαβες πολιτεια)
εμεις οντως εχουμε ενα προβλημα στους ψηλους,αλλα πολυ καλο 1-2(παιζει εθνικη παιδων)(εννοω ο βασικος ασσος,που ολο βαζει 40 ποντους
aop21
σε ενα πολυ καθαρο απο διαιτητικης πλευρας παιχνιδι
ηλυσιακος-πολιτεια 74-64 στην παραταση(54-54) (24-25)
δεκαλεπτα:11-13,24-25,37-38,54-54,74-64
πανω απο 10 ποντους πηρε ο ηλυσιακος απο βηματα που δεν δοθηκαν
αυτα απο τον 1 διαιτητη,πραγματικα ανεκδιηγητος,ευχομαι να μην μας ξανασφυριξει
υ.γ.πρεπει καποιοι γονεις να καταλαβουν οτι παιζεται αγωνας με 15χρονα παιδακια,,δεν χρειαζεται να μας βριζουν
top_thanos_90
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΨΥΧΙΚΟ 1 με 2 πόντους διαφορά
ijo
QUOTE(aop21 @ Nov 23 2010, 14:50 ) *
εσυ σε ποια ομαδα παιζεις?(εγω οπως καταλαβες πολιτεια)
εμεις οντως εχουμε ενα προβλημα στους ψηλους,αλλα πολυ καλο 1-2(παιζει εθνικη παιδων)(εννοω ο βασικος ασσος,που ολο βαζει 40 ποντους

Δούκας Supporter! Το παλικάρι σας το είδα και στο μεταξύ μας παιχνίδι αλλά είναι σχεδόν μόνος του!!
καλη επιτυχία στα υπολοιπα παιχνίδια!
aop21
QUOTE(ijo @ Nov 25 2010, 12:10 ) *
Δούκας Supporter! Το παλικάρι σας το είδα και στο μεταξύ μας παιχνίδι αλλά είναι σχεδόν μόνος του!!
καλη επιτυχία στα υπολοιπα παιχνίδια!

καλη επιτυχια στον δουκα,που δεν προκειται να χασει φετος,ουτε στο πανελληνιο(που θα παει σιγουρα)
εχω να σε ρωτησω 2 πραγματα:1.μετα το πανελληνιο υπαρχει και τουρνουα στην ευρωπη?
2.ποιοι πιστευεις πωσ θα πεσουν?
KORLEONE
QUOTE(aop21 @ Nov 25 2010, 17:25 ) *
καλη επιτυχια στον δουκα,που δεν προκειται να χασει φετος,ουτε στο πανελληνιο(που θα παει σιγουρα)
εχω να σε ρωτησω 2 πραγματα:1.μετα το πανελληνιο υπαρχει και τουρνουα στην ευρωπη?
2.ποιοι πιστευεις πωσ θα πεσουν?

Στο πανελληνιο θα χάσει και με διαφορά από τον Άρη , όποιος έχει δει τον φετινό Άρη στο παιδικό καταλαβαινει ...
aop21
QUOTE(KORLEONE @ Nov 25 2010, 18:43 ) *
Στο πανελληνιο θα χάσει και με διαφορά από τον Άρη , όποιος έχει δει τον φετινό Άρη στο παιδικό καταλαβαινει ...

εχω ακουσει οτι εχει καλους παιχτες ο αρης,αλλα και ο δουκας το ιδιο.και μην ξεγραφεις τον μαντουλιδη
dub
QUOTE(aop21 @ Nov 25 2010, 21:01 ) *
εχω ακουσει οτι εχει καλους παιχτες ο αρης,αλλα και ο δουκας το ιδιο.και μην ξεγραφεις τον μαντουλιδη

Και δυστυχως η Ενωση Καβαλας δεν εχει τοσο καλη ομαδα οσο περυσι!!!!!
aop21
QUOTE(dub @ Nov 25 2010, 23:02 ) *
Και δυστυχως η Ενωση Καβαλας δεν εχει τοσο καλη ομαδα οσο περυσι!!!!!

οι καλοι της παιχτες πανε εφηβικο.(παιζουν και αντρικο)καλη ομαδα εχει και ο ικαρος καλλιθεας
KORLEONE
QUOTE(aop21 @ Nov 25 2010, 23:07 ) *
οι καλοι της παιχτες πανε εφηβικο.(παιζουν και αντρικο)καλη ομαδα εχει και ο ικαρος καλλιθεας

Για το Αιγάλεω ξέρει κανείς τίποτα ???
ijo
QUOTE(aop21 @ Nov 25 2010, 21:01 ) *
εχω ακουσει οτι εχει καλους παιχτες ο αρης,αλλα και ο δουκας το ιδιο.και μην ξεγραφεις τον μαντουλιδη


Μαντουλίδης η Αρης ένας θα είναι στα τελικά! Αρα το πρώτο που θα έχει να αντιμετωπίσει ο Αρης είναι ο Μαντουλίδης και μετά θα σκεφτούμε εμείς ποιόν θα αντιμετωπίσουμε!

Τώρα για την ΕΣΚΑ, σιγουρα θα υποβιβασθεί ο Αρης Πετρούπολης, και μάλλον το Σπόρτινγκ, η μάχη για την αποφυγή της άλλης θέσης θα είναι σκληρή!!
DJ Nator#14
QUOTE(aop21 @ Nov 23 2010, 15:50 ) *
εσυ σε ποια ομαδα παιζεις?(εγω οπως καταλαβες πολιτεια)
εμεις οντως εχουμε ενα προβλημα στους ψηλους,αλλα πολυ καλο 1-2(παιζει εθνικη παιδων)(εννοω ο βασικος ασσος,που ολο βαζει 40 ποντους

φιλε μου μπασκετ δεν ειναι να παιρνει ενα παιδι την μπαλα και να βαζει 40 ποντουσ...οταν του κανεις παγιδα φαντασου δεν δινει την μπαλα,προτιμα να την πεταξυ και αμα μπει μπηκε...ολη η ομαδα ειναι χτισμενη πανω του...ΤΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???μου λες παιζει και εθνικη...τι παει να πει αυτο οτι ειναι πεχταρας...Νο1 ατομιστης ειναι.....

QUOTE(aop21 @ Nov 24 2010, 00:14 ) *
σε ενα πολυ καθαρο απο διαιτητικης πλευρας παιχνιδι
ηλυσιακος-πολιτεια 74-64 στην παραταση(54-54) (24-25)
δεκαλεπτα:11-13,24-25,37-38,54-54,74-64
πανω απο 10 ποντους πηρε ο ηλυσιακος απο βηματα που δεν δοθηκαν
αυτα απο τον 1 διαιτητη,πραγματικα ανεκδιηγητος,ευχομαι να μην μας ξανασφυριξει
υ.γ.πρεπει καποιοι γονεις να καταλαβουν οτι παιζεται αγωνας με 15χρονα παιδακια,,δεν χρειαζεται να μας βριζουν

να σου πω μπασκετ ξερεις...???ή καθεσε και ακους τις βλακιες που σας λεει ο προπονητης σας(παικταραδες μου,ειμαστε οι καλυτεροι,επρεπε να νικησουμε αλλα δεν μας πηγε η διαιτησια...)...που τα ειδες εσυ τα βηματα...???ο αγωνας ειναι γραμμενος σε video παρ'το και πες μου ποιες φασεις ηταν βηματα....ο ΜΕΓΑΛΟς ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ απο αυτο το ματς ηταν ο Ηλυσιακος....1ον)δοθηκαν 3 ανυπαρκτα φαουλ στο 8(playmaker)....2oν)δεν δοθηκαν τουλαχιστον 3-4 φαουλ στον ψηλο της ομαδας το 14....3ον)ο διαιτητης ηταν αθλιος και σε ενα μεγαλο μερος καθωρισε το σκορ.....και πολλα αλλα....
dub
QUOTE(aop21 @ Nov 25 2010, 23:07 ) *
οι καλοι της παιχτες πανε εφηβικο.(παιζουν και αντρικο)καλη ομαδα εχει και ο ικαρος καλλιθεας

Βασικα μονο ενας παιζει αντρικο απο την παιδικη ομαδα.....
Και στο εφηβικο δε παιζει κανεις απο τουσ 95αρηδες απλα δεν υπαρχουν οι παικτες που υπήρχαν....
aop21
QUOTE(DJ Nator#14 @ Nov 26 2010, 20:20 ) *
φιλε μου μπασκετ δεν ειναι να παιρνει ενα παιδι την μπαλα και να βαζει 40 ποντουσ...οταν του κανεις παγιδα φαντασου δεν δινει την μπαλα,προτιμα να την πεταξυ και αμα μπει μπηκε...ολη η ομαδα ειναι χτισμενη πανω του...ΤΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???μου λες παιζει και εθνικη...τι παει να πει αυτο οτι ειναι πεχταρας...Νο1 ατομιστης ειναι.....


να σου πω μπασκετ ξερεις...???ή καθεσε και ακους τις βλακιες που σας λεει ο προπονητης σας(παικταραδες μου,ειμαστε οι καλυτεροι,επρεπε να νικησουμε αλλα δεν μας πηγε η διαιτησια...)...που τα ειδες εσυ τα βηματα...???ο αγωνας ειναι γραμμενος σε video παρ'το και πες μου ποιες φασεις ηταν βηματα....ο ΜΕΓΑΛΟς ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ απο αυτο το ματς ηταν ο Ηλυσιακος....1ον)δοθηκαν 3 ανυπαρκτα φαουλ στο 8(playmaker)....2oν)δεν δοθηκαν τουλαχιστον 3-4 φαουλ στον ψηλο της ομαδας το 14....3ον)ο διαιτητης ηταν αθλιος και σε ενα μεγαλο μερος καθωρισε το σκορ.....και πολλα αλλα....

πρωτον μην μιλας χωρις να ξερεις,αν θα το ελεγε αυτο καποιος ειναι ο ηλυσιακος,και αποδεχτηκαμε οτι ηταν πιο καλος.αλλα οχι και να λες οτι αδικησε τον ηλυσιακο.προφανως εκει παιζεις για να τα λες αυτα
aop21
QUOTE(DJ Nator#14 @ Nov 26 2010, 20:20 ) *
φιλε μου μπασκετ δεν ειναι να παιρνει ενα παιδι την μπαλα και να βαζει 40 ποντουσ...οταν του κανεις παγιδα φαντασου δεν δινει την μπαλα,προτιμα να την πεταξυ και αμα μπει μπηκε...ολη η ομαδα ειναι χτισμενη πανω του...ΤΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???μου λες παιζει και εθνικη...τι παει να πει αυτο οτι ειναι πεχταρας...Νο1 ατομιστης ειναι.....


να σου πω μπασκετ ξερεις...???ή καθεσε και ακους τις βλακιες που σας λεει ο προπονητης σας(παικταραδες μου,ειμαστε οι καλυτεροι,επρεπε να νικησουμε αλλα δεν μας πηγε η διαιτησια...)...που τα ειδες εσυ τα βηματα...???ο αγωνας ειναι γραμμενος σε video παρ'το και πες μου ποιες φασεις ηταν βηματα....ο ΜΕΓΑΛΟς ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ απο αυτο το ματς ηταν ο Ηλυσιακος....1ον)δοθηκαν 3 ανυπαρκτα φαουλ στο 8(playmaker)....2oν)δεν δοθηκαν τουλαχιστον 3-4 φαουλ στον ψηλο της ομαδας το 14....3ον)ο διαιτητης ηταν αθλιος και σε ενα μεγαλο μερος καθωρισε το σκορ.....και πολλα αλλα....

ο προπονητης μας ηθελενα μας εμψυχωσει,το ιδιο θα ελεγε αν παιζαμε και με την μπαρτσα.οσο για το αλλο με τους σαραντα ποντους μην το σχολιασω.και μπασκετ που ρωτας ξερω.κακως σου απανταω κιολας.
υ.γ.τον προπονητη μας τον ξερεις και που εχει παιξει?μαλλον οχι...
TheBeast796
Ποια εινα η γνωμη σας για τον αμυντα φετος???final-4 οπως φαινεται μεχρι στιγμης πανε δουκας,αμυντας-αιγαλεο για 2η και 3η θεση και 4ος ο παναθηναικός
aop21
QUOTE(TheBeast796 @ Nov 27 2010, 22:33 ) *
Ποια εινα η γνωμη σας για τον αμυντα φετος???final-4 οπως φαινεται μεχρι στιγμης πανε δουκας,αμυντας-αιγαλεο για 2η και 3η θεση και 4ος ο παναθηναικός

ο αμυντας ειναι μια πολυ καλη καλοδουλεμενη ομαδα.για τετραδα οπως τα λες.για την τεταρτη θεση θα παλεψουν παο-μαρουσι
KORLEONE
QUOTE(ijo @ Nov 26 2010, 14:13 ) *
Μαντουλίδης η Αρης ένας θα είναι στα τελικά! Αρα το πρώτο που θα έχει να αντιμετωπίσει ο Αρης είναι ο Μαντουλίδης και μετά θα σκεφτούμε εμείς ποιόν θα αντιμετωπίσουμε!

Τώρα για την ΕΣΚΑ, σιγουρα θα υποβιβασθεί ο Αρης Πετρούπολης, και μάλλον το Σπόρτινγκ, η μάχη για την αποφυγή της άλλης θέσης θα είναι σκληρή!!

Ο Αρης κέρδισε 30 πόντους τον Μαντουλίδη ( 78-48 ) και απέδιξε οτι φέτος είναι το αφεντικό στην πόλη . Για τον Μαντουλίδη είναι η τρίτη ήττα για φέτος ...
gavronick
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 56 - 42
ijo
QUOTE(KORLEONE @ Nov 29 2010, 17:48 ) *
Ο Αρης κέρδισε 30 πόντους τον Μαντουλίδη ( 78-48 ) και απέδιξε οτι φέτος είναι το αφεντικό στην πόλη . Για τον Μαντουλίδη είναι η τρίτη ήττα για φέτος ...

Οπότε και ο Άρης ξεχωρίζει - με τον ΠΑΟΚ τι παίζει?
είσαι από Θεσσαλονίκη? ενημέρωνε μας για την πορεία τους γιατί το site ΒΕ είναι χάλια!!
aop21
σημερα 8:15 πολιτεια-πανελληνιος
μονο νικη σημερα θελει η πολιτεια που παραττασεται χωρις ελλειψεις
πολιτεια 3-6,πανελληνιος 2-7
ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΓΕΡΑ
aop21
μεγαλη νικη της πολιτειας με 56-54(32-22) κοντρα στον πανελληνιο
η πολιτεια προηγηθηκε με 7 εναμιση λεπτο πριν τη ληξη,και παρα την πιεση κρατησε τη νικη
ας μου επιτρεψει ο dj nator 14 να γραψω για την αισχρη διαιτησια εις βαρος της ομαδας μου που λιγο ελειψε να
μας στερησει την νικη.τελος παντων...σημασια εχει η τεταρτη νικη μας
καλη συνεχεια στον πανελληνιο και την ομαδα μου
77.gif

περιμενω αλλα αποτελεσματα. smiley.gif
KORLEONE
QUOTE(aop21 @ Nov 30 2010, 22:41 ) *
μεγαλη νικη της πολιτειας με 56-54(32-22) κοντρα στον πανελληνιο
η πολιτεια προηγηθηκε με 7 εναμιση λεπτο πριν τη ληξη,και παρα την πιεση κρατησε τη νικη
ας μου επιτρεψει ο dj nator 14 να γραψω για την αισχρη διαιτησια εις βαρος της ομαδας μου που λιγο ελειψε να
μας στερησει την νικη.τελος παντων...σημασια εχει η τεταρτη νικη μας
καλη συνεχεια στον πανελληνιο και την ομαδα μου
77.gif

Mπράβο παιδιά ....
aop21
QUOTE(KORLEONE @ Nov 30 2010, 22:56 ) *
Mπράβο παιδιά ....

ευχαριστουμε πολυ.που παιζεις? rolleyes.gif
TheBeast796
ΠΑΟ-ΑΜΥΝΤΑΣ 60-56 πολλη κακη εμφανιση απ τον αμυντα , εξαιρεση ο Κεφαλάς ο οποιος ηταν και αυτος ομως πολλη αστοχος.Παρολα αυτα ομως ο ΑΜΥΝΤΑΣ εχασε δικο του παιχνιδι
sad.gif
aop21
QUOTE(TheBeast796 @ Dec 1 2010, 17:40 ) *
ΠΑΟ-ΑΜΥΝΤΑΣ 60-56 πολλη κακη εμφανιση απ τον αμυντα , εξαιρεση ο Κεφαλάς ο οποιος ηταν και αυτος ομως πολλη αστοχος.Παρολα αυτα ομως ο ΑΜΥΝΤΑΣ εχασε δικο του παιχνιδι
sad.gif

εχασε ο αμυντας απο τον παο?παραξενο.ο παο με εξαιρεση τον γιαννικο δεν λεει πολλα.ενω ο αμυντσς εχει πολυ καλο συνολο
TheBeast796
Εβαλε ο παο 2-3 τριποντα στο τελος μερικα τυχερα ενω ο αμυντας μπηκε δυνατα αλλα μετα χαλαρωσε αλλα ηταν και παρα πολυ αστοχος.Το Περιστερι φετος μεγαλη απογοητευση εχασε με 40 και απ τον Δουκα
ijo
QUOTE(TheBeast796 @ Dec 1 2010, 20:04 ) *
Εβαλε ο παο 2-3 τριποντα στο τελος μερικα τυχερα ενω ο αμυντας μπηκε δυνατα αλλα μετα χαλαρωσε αλλα ηταν και παρα πολυ αστοχος.Το Περιστερι φετος μεγαλη απογοητευση εχασε με 40 και απ τον Δουκα

To περιέργο με το Περιστέρι ή και με τις υπόλοιπες ομάδες είναι να χάνουν με λιγότερους από 40 απ' τον Δούκα!
Πέρα από αυτά δεν έπαιζε ο Γιαννάρας με το Περιστέρι που είναι μεγάλη απώλεια για την ομάδα! Καλή επάνοδο στο παλικάρι!
aop21
QUOTE(ijo @ Dec 2 2010, 12:56 ) *
To περιέργο με το Περιστέρι ή και με τις υπόλοιπες ομάδες είναι να χάνουν με λιγότερους από 40 απ' τον Δούκα!
Πέρα από αυτά δεν έπαιζε ο Γιαννάρας με το Περιστέρι που είναι μεγάλη απώλεια για την ομάδα! Καλή επάνοδο στο παλικάρι!

ξερεις ποτε θα επιστρεψει ο γιανναρας?ρωταω γιατι παιζουμε με περιστερι
jhantzop
QUOTE(aop21 @ Dec 2 2010, 13:36 ) *
ξερεις ποτε θα επιστρεψει ο γιανναρας?ρωταω γιατι παιζουμε με περιστερι


Ο Γιαννάρας έχει έρθει από τον Ωρωπό στο Περιστέρι; Αυτός είναι;


aop21
QUOTE(jhantzop @ Dec 2 2010, 14:50 ) *
Ο Γιαννάρας έχει έρθει από τον Ωρωπό στο Περιστέρι; Αυτός είναι;

νομιζω,αυτος ειναι.ειναι πανω απο 2 μετρα
geogian13
Ερμης Μελισσιων-Ο.Φ.Η 28-33 Αλλο ενα δικο μας παιχνιδι που το πεταξαμε στα σκουπιδια
dub
Νεοπεντελικος - Νικη αμαρουσιου 35-57
Η Νικη αποδεικνυει για μια ακομη φορα οτι η εμφανιση της με τον ΑΟΜ ηταν μια ατυχη στιγμη,αποδιδοντας πολυ καλο μπασκετ κατα διαστηματα.........
Ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΓΙΑ 35 ΛΕΠΤΑ ΖΩΝΗ!!!!
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.........
aop21
αυριο 8:00 κλειστο περιστεριου
περιστερι-πολιτεια
4-5 νικες,4-5 νικες
ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΓΕΡΑ
gavronick
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 76 - 58
geogian13
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ -Α.Ο.Μ. 21-42 Αλλη μια ηττα με κατω τα χερια απεναντι στους συμπολιτες μας
dub
QUOTE(geogian11 @ Dec 6 2010, 22:41 ) *
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ -Α.Ο.Μ. 21-42 Αλλη μια ηττα με κατω τα χερια απεναντι στους συμπολιτες μας

ΕΜ ΔΕ ΚΑΤΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.......
aop21
περιστερι-πολιτεια 65-51 (28-18)
κακη εμφανιση απο εμας και δικαιη νικη για το περιστερι
λιγα λαθη απο τους διαιτητες
καλη συνεχεια στον περιστερι και την ομαδα μου
ijo
Ανταπόκριση από το κλειστο του Αγ. Θωμα στο Μαρούσι: (Μαρούσι-Δούκας)

To Τραίνο πέρασε και δε σταμάτησε!! Παρόλο που στα κεφάλια μας ακόμα ακούγονται τα τύμπανα!!!!! smiley.gif
geogian13
QUOTE(dub @ Dec 7 2010, 10:43 ) *
ΕΜ ΔΕ ΚΑΤΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.......

Το βρηκες γιατι αν δεν σας το χαριζαμε δεν θα μας κερδιζατε
dub
Ποιος ηρθε;
Αμα δεν ηταν αυτος ο διαιτητης θα σας ..... νικουσαμε με τεραστια διαφορα
Κατσε να θυμηθω......................
Ο διαιτητης δε σας ειχε δωσει τελευταιο δεκαλεπτο 2 τεχνικες υπερ σας,ετσι μια ιδεα λεω.
Τα καμποσο ξυλο που ετρωγα κατω απο τη ρακετα ειναι χαρισμα ε;
Για σε παρακαλω κοψε τις χαζομαρες.......................

Δηλαδη τωρα λες χαζομαρες και δημιουργεις εχθρικο περιβαλλον διχως λογο....
geogian13
QUOTE(dub @ Dec 10 2010, 23:45 ) *
Ποιος ηρθε;
Αμα δεν ηταν αυτος ο διαιτητης θα σας ..... νικουσαμε με τεραστια διαφορα
Κατσε να θυμηθω......................
Ο διαιτητης δε σας ειχε δωσει τελευταιο δεκαλεπτο 2 τεχνικες υπερ σας,ετσι μια ιδεα λεω.
Τα καμποσο ξυλο που ετρωγα κατω απο τη ρακετα ειναι χαρισμα ε;
Για σε παρακαλω κοψε τις χαζομαρες.......................

Δηλαδη τωρα λες χαζομαρες και δημιουργεις εχθρικο περιβαλλον διχως λογο....

Πλακα κανω.Επισης εγω ημουν σε ολο το παιχνιδι στον παγκο δεν ειδα αν σε χτυπαγαν
dub
QUOTE(geogian11 @ Dec 11 2010, 10:58 ) *
Πλακα κανω.Επισης εγω ημουν σε ολο το παιχνιδι στον παγκο δεν ειδα αν σε χτυπαγαν

Ενταξει ως πλακα οκ....
geogian13
Φ.Ε.Α.-ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 35-39.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΙΚΗ
dub
Νικη Αμαρουσιου - Βριλισσιακος 89-18
Τα σχολια περιττα....
Ο χρονος παντως κατανεμηθηκε ομοιομορφα στους παικτες της Νικης...
geogian13
QUOTE(dub @ Dec 14 2010, 12:17 ) *
Νικη Αμαρουσιου - Βριλισσιακος 89-18
Τα σχολια περιττα....
Ο χρονος παντως κατανεμηθηκε ομοιομορφα στους παικτες της Νικης...

Πλακα κανεις σιγουρα
aop21
ασε δουκα-αο πολιτεια 103-53(47-22)
καλη συνεχεια στο δουκα και την ομαδα μου
TheBeast796
Μαρουσι-Αμυντας 40-52
Μεγαλη νικη για τον Αμυντα με τρομερη αμυνα
aop21
QUOTE(TheBeast796 @ Dec 15 2010, 12:03 ) *
Μαρουσι-Αμυντας 40-52
Μεγαλη νικη για τον Αμυντα με τρομερη αμυνα

συγχαρητηρια smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.