Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Awards 2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2
SG3ptshooter
MVP: Lakersdynasty, μέγιστος πραγματικά, Weekendman που ανέχεται τις Ισπανικές μου "αστοχίες" και ο morisson πραγματικά όποτε ποστάρει μακροσκελές πόνημα είναι ο καλύτερος. Είναι γνωστό ότι ο θαυμασμός μου για το μέγιστο αυτό χρήστη με έκανε μέλος του φόρουμ όσο σχεδόν τίποτε άλλο.
MPP: berry με πολλή αγάπη, ο TWIsM μπορεί να ξέρω τη θεματολογία αλλά πάντα μου προκαλεί ενδιαφέρον και δε μου βγαίνει να τον ψηφίσω ως πρεντίκταμπλ.
MUP:kseplenhs, τόσο μπροστά που μας έχει ρίξει γύρο αλλά δεν το χετε πάρει χαμπάρι και νομίζετε ότι υπάρχει κόσμος μπροστά του. Και ετζιανσιντ.
ROY:Nuntius, με αριθμούς Blake Griffin!
MOY:sacarame, vastravoud (αν γράφεται έτσι), και βέβαια Flash, η εκπομπή δεν ξεχνιέται.
Best avatar:LFO συνήθως κορυφή, kotzito σταθερά, και τιμή στο avatar του νταγκ.
Worst avatar:pierce21(για να βγει πρώτος στην κατηγορία, μιας και ξέρω ότι του αρέσει το avatar του)
Βest signature:ΤWIsM οέο, αν και παρότι πάντα απορώ που με ψηφίζετε στα υπόλοιπα, απορώ γιατί δεν με ψηφίζετε σε αυτήν την κατηγορία icon_drunk.gif
Worst signature:Basster, α ναι και Ginobili.
Best youngster θα είχε βγει για πλάκα ο Zoys ήδη αν είχε τύχει να προσέξει κανείς την ηλικία του. Τον ψηφίζω. Αλλά και το μεγάλο nikolas12, που θα τον ψηφίζω μέχρι να μαστε στο ίδιο ΚΑΠΗ και να παίζουμε παρέα Crash Bandicoot Waaaaaaarped.
Κing/Queen of off topic:Phil Laak ο άρχων του μουσικού topic, Berry γιατί είναι θεούλης και Tobias Funke (ναι, πρόλαβε. Γιατί; Annie's Boobs biaatch!)
post of the year (μπασκετικό): Τα πρώτα posts του Wiki στο ACB 2011-12.
post of the year (χιουμοριστικό): θυμάστε τι είχε γίνει με τη συλλεκτική μπάλα δώρο πριν το F4, το Mπόγρη και το τραπεζομάντηλο; Ε, όσα ήταν εκεί πλην τα δικά μου post που δεν επιτρέπεται να αυτοψηφιστώ.
Βραβείο Magnus 2011: θα απονείμω 2 προσωπικά βραβεία (Magnus). Ένα στο συναγωνιστή cp3 για τα EΥΚΟΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΝΤΟΥΖΙΝΑ POSTS ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ HOCKEY ( 77.gif )(η ενασχόληση με το χόκεϊ δεν πεθαίνει, αλλά επειδή το τόπικ αυτό έπαθε θα το αναβιώσω άλλη μια αύριο και στα πλειόφς λογικά πάλι tongue.gif ) και ένα στο Manu7, γιατί παρότι δε μιλάμε, ούτε είμαστε MVP, MPP, MUP material, εξακολουθώ να τον πηγαίνω πολύ. tongue.gif
pain of salvation
QUOTE(berry @ Jan 12 2012, 23:24 ) *
ΝCAA σαφως ! με σχολιο κυριτση παρακαλω

ή μηπως δενδρινού ? μπερδευτηκα


Φώσκολου
nikolas12
QUOTE(benchwarmer @ Jan 10 2012, 23:35 ) *
YOY - προτεινω την καταργηση του οταν ενηλικιωθει ο nikolas


Υπομονή λοιπόν ένα χρόνο! Χαχαχα.

QUOTE(Manu7 @ Jan 11 2012, 22:12 ) *
Worst Avatar
1.Nikolas21(Ποιος superman...)


Ποιος είναι αυτός; tongue.gif tongue.gif

QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 13 2012, 21:56 ) *
Best youngster θα είχε βγει για πλάκα ο Zoys ήδη αν είχε τύχει να προσέξει κανείς την ηλικία του. Τον ψηφίζω. Αλλά και το μεγάλο nikolas12, που θα τον ψηφίζω μέχρι να μαστε στο ίδιο ΚΑΠΗ και να παίζουμε παρέα Crash Bandicoot Waaaaaaarped.


Περιττό να πω πως έλιωσα. Και όχι μόνο. Θα φέρω το PS1 να βάλουμε και Tekken και Crash. Χαχαχαχαχαχαχα. Ντάξει θεικό ποστ.
Πάντως μπαίνω δε μπαίνω, γράφω δε γράφω με ψηφίζετε. Ευχαριστώ το λαό μου (1000 lol), αλλά από του χρόνου που κλείνω 18 θα πρέπει να βρείτε διάδοχο. Δυστυχώς λίγα παιδιά σήμερα ενδιαφέρονται για το μπάσκετ. Ααα και ένα ταπεινό συγγνώμη για όσες εφηβικές βλακείες ή ανακρίβειες έγραψα από αφέλεια και σας έκαναν να λιώσετε. Δόξα τω Θεώ σοβάρεψα (μην ακούσω σχόλιο tongue.gif)
SG3ptshooter
QUOTE(nikolas12 @ Jan 14 2012, 15:34 ) *
Περιττό να πω πως έλιωσα. Και όχι μόνο. Θα φέρω το PS1 να βάλουμε και Tekken και Crash. Χαχαχαχαχαχαχα. Ντάξει θεικό ποστ.
Πάντως μπαίνω δε μπαίνω, γράφω δε γράφω με ψηφίζετε. Ευχαριστώ το λαό μου (1000 lol), αλλά από του χρόνου που κλείνω 18 θα πρέπει να βρείτε διάδοχο. Δυστυχώς λίγα παιδιά σήμερα ενδιαφέρονται για το μπάσκετ. Ααα και ένα ταπεινό συγγνώμη για όσες εφηβικές βλακείες ή ανακρίβειες έγραψα από αφέλεια και σας έκαναν να λιώσετε. Δόξα τω Θεώ σοβάρεψα (μην ακούσω σχόλιο tongue.gif)

και MGS και NBA και εγώ θα παίζω και NHL όταν θα πηγαίνεις για συνταγογράφηση. Έκλεισε λέμε. icon_drunk.gif

Οι "εφηβικές βλακείες" σου πάντα θα στολίζουν αυτό το topic, όπως ελπίζω οι "φοιτητικές καφρίλες" σου και οι "ανησυχίες του παντρεμένου". Forum χωρίς SG γίνεται, χωρίς πρώην hip hop με τίποτα!

Επανέρχομαι μετά την απαίτηση να λάβει βραβείο Magnus για την προσφορά του στην ανθρωπότητα. Το τελευταίο βραβείο Magnus μου για το 2011 το λαμβάνει ο pierce21, πάνω γράφει "ξανθολάβερ της χρονιάς 2011". tongue.gif
(Kι αυτός απαίτησε αναφορά σαν τον άλλο το Σήφακα στο αφιέρωμα του NBA, κράξτε.)
nikolas12
QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 14 2012, 16:48 ) *
και MGS και NBA και εγώ θα παίζω και NHL όταν θα πηγαίνεις για συνταγογράφηση. Έκλεισε λέμε. icon_drunk.gif

Οι "εφηβικές βλακείες" σου πάντα θα στολίζουν αυτό το topic, όπως ελπίζω οι "φοιτητικές καφρίλες" σου και οι "ανησυχίες του παντρεμένου". Forum χωρίς SG γίνεται, χωρίς πρώην hip hop με τίποτα!


Έτσι. Πες τα... Χαχαχα. Ο hip-hop άφησε ιστορία. Τώρα έχω 18 μήνες μπροστά μου μέχρι να δώσω Πανελλήνιες, να πάνε όλα καλά και έτσι να συμμετέχω και πάλι ενεργά στο forum...
il postino
Worst avatar ->LFO!! γυμνος,απο τη μεση και πανω, πριντεζης με γαντια του μποξ και μαλλι εντελως αντιμπασκετικο δεν το ανεχεται ουτε ο ιβκοβιτς!!!

best avatar->manu7 (πολλη αρχηγικη εικονα... εστω και του μπεβερλυ) και SG (το κουαρτετο του ρασιντ τα σπαει)!!

king of off-topic->gallistis με τα ανεκδοτα του και ο συνοδοιπορος μου, αν και πρωην μελος πια, colonel για τη συνειφορα του στα mature topics!!

αντε και του χρονου....

Magnus92
QUOTE(Magnus92 @ Jan 10 2012, 15:48 ) *


Ας ολοκληρωσω κι εγω την ψηφο μου:

Προσθετω ( εννοειται ) στο Best youngster τον Zoys...

και:

King/Queen of Off-Topic:
Ρουντυ Greeneyes13, gallistis, και Frenchman7 ( μονο και μονο για τις καλοκαιρινες του εξορμησεις smile.gif )


Τελος! Και του χρονου...
LFO
QUOTE(il postino @ Jan 15 2012, 14:46 ) *
Worst avatar ->LFO!! γυμνος,απο τη μεση και πανω, πριντεζης με γαντια του μποξ και μαλλι εντελως αντιμπασκετικο δεν το ανεχεται ουτε ο ιβκοβιτς!!!


Ξερω οτι ειστε τρομοκρατημενοι απο την αρμαδα του ντουντα αλλα αυτο δεν το περιμενα....

ο g-pri μπηκε avatar το 2012.... peace.gif
vastravoud
Ορισμένοι καλό είναι να μην ετοιμάζουν από τώρα τις "I would like to thank my family" ομιλίες, γιατί μπορεί να έχουμε ανατροπές! tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(vastravoud @ Jan 16 2012, 14:46 ) *
Ορισμένοι καλό είναι να μην ετοιμάζουν από τώρα τις "I would like to thank my family" ομιλίες, γιατί μπορεί να έχουμε ανατροπές! tongue.gif


Καλα, εγω την εχω ετοιμη. Του χρονου ετοιμαστειτε να μετονομασετε το βραβειο. Εχω σιγουρη τη νικη και για το 2012.
sacarame
MVP : lakersdynasty, morrison, NBAHolic (γιατί μπορεί να μην ποστάρει τόσο συχνά, αλλά ό,τι ποστάρει είναι χρήσιμο)

MPP : το γνωστό ντουετάκι duncan21-T.W.Is.M (δεν ξέρω μήπως πρέπει να κατέβουν σαν μια υποψηφιότητα ή να βάλουμε του χρόνου βραβείο TAG TEAM MPP) Ο ορισμός της κόντρας του Σερβο-λάβερ με τον Σερβοχέιτερ. Επίσης lamar ( για το κράξιμο σε οτιδήποτε έχει κάνει το λάθος τα τελευταία χρόνια να φορέσει την ερυθρόλευκη cool.gif )

MUP : spysta (τερελοοοοοοοο), SG3ptshooter (yes man είσαι κι εσύ!), aegeansheed (οι μεγάλες λατρείες δεν ξεχνιούνται)

ROY : Nuntius νομίζω με διαφορά από τον δεύτερο, οπότε δεν βάζω άλλη επιλογή..

ΜΟΥ : Air Kef (διότι ανέλαβε το βαρύ φορτίο να μπολιάσει τους ψαρο-mods με το πνεύμα του basketforum), Flash ( διότι είχε τα guts να κάνει την εκπομπάρα-απολογισμό του Ευρωμπάσκετ) pierce21 ( διότι παρά τα όσα λέει ότι είναι ανενεργός, πήρε το τιμόνι στο αφιέρωμα του ΝΒΑ)

Best Avatar : LFO, benchwarmer, Weekendman

Worst Avatar : Forever and ever Colonel, thrylos7 ( βάλε Γεκτίδη λέμε icon_drunk.gif ), vc15

Best Signature : berry ( Ω μπέρυ μπέρυ...),η νέα βελτιωμένη υπογραφή του spysta KAI ΦΥΣΙΚΑ η απίστευτη υπογραφή του j-kidd13 όπου όποιος δεν έχει δει την συγκεκριμένη ταινία, έχει κάνει μέγιστο λάθος.

Worst Signature : Boom Dizzle (αγκαλιές Ζοτς-ΔΔ) , Ginobili (κάποια στιγμή θα το πάρει απόφαση πιστεύω...)Nikolas12 ( διότι για μας είσαι πάντα ο hip hop και όχι ο πρώην hip hop)

King/Queen of Off-Topic :ψήφο στις κοπέλες του φόρουμ Myria, greeneyes και στον gallistis για τα κύματα ανεκδότων...

Best Youngster : Zoys

Post of the Year (μπασκετικο) : Νομίζω πως το αφιέρωμα του Ευρωμπάσκετ, είναι από τις κορυφαίες δουλειές που έχουν γίνει στο φόρουμ, και σίγουρα η κορυφαία για το 2011. Μέσα του σαν σαμπφόρουμ περιείχε πολλά εξαιρετικά ποστ, τα οποία όμως δεν θα ήθελα να ξεχωρίσω, οπότε θα το πάρω στην ολότητά του.

Post of the Year (χιουμοριστικο) :

1) spysta - ομάδα basketforum http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry498251

2) aegeansheed- ημερολόγιο Χάτζη http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=509328

3) spysta - συνομιλια με τον εαυτό του http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=496654

Ειδικο βραβείο Magnus no 1: kseplenhs διότι η πολυσχιδής περσόνα του δεν είναι δυνατόν να περιοριστεί σε κάποια συγκεκριμένη κατηγορία..

Ειδικο βραβείο Magnus no 2 : Στους mods των ερασιτεχνικών και γενικά των μικρότερων κατηγοριών, που κάνουν φοβερή δουλειά χωρίς να έχουν μεγάλη αναγνώριση μέσα στο φόρουμ, επειδή είναι λιγότερος ο κόσμος που ασχολείται με αυτές τις κατηγορίες.

Και τέλος θα ήθελα να προσθέσω την κατηγορία ΑΟΥ (Admin Of the Year) όπου θα είχε σαν υποψήφιους εμένα και τον άντμιν...Επειδή όμως δεν μπορώ να ψηφίσω τον εαυτό μου, αναγκαστικά η ψήφος πάει στον δικτάτορα.... icon_drunk.gif 69.gif
LFO
Με 20 ψηφους so far σε συνολο εκατονταδων ενεργων μελών, μπορει να βγει ασφαλες αντιπροσωπευτικο αποτέλεσμα ?
επαθα λαστιχο
QUOTE(greeneyes13 @ Jan 12 2012, 22:37 ) *
έδειχνε αγώνες το new channel;

,το εν λογω καναλι εβαζε απο ταινιες του κουροσαβα και του οζου,μεχρι ερωτοδικειο και καλλιστεια τραβεστι.....
duncan21
Mιας και πολλοί ψηφίσατε πάνω από 3 φορές σε κάποιες κατηγορίες των βραβείων,θα αναλάβω πρωτοβουλίες και θα διαμορφώσω εγώ το αποτέλεσμα cool.gif .

Επειδή δεν θα ψηφίσω λογικά(για να μη μετράω παραπάνω ψήφους banana.gif ) στις υπόλοιπες κατηγορίες,θα αρκεστώ στα βραβεία Magnus.Μια ψήφο στον il postino λοιπόν,καθώς απ' αυτόν έμαθα το forum και ήδη βρίσκομαι 2 χρόνια εδώ πέρα μαθαίνοντας ακόμα περισσότερα πράγματα για το bball.gif .Παρά τις φιλότιμες προσπάθειες του όμως δεν πρόκειται να μάθω ποτέ μπάσκετ 33.gif .H άλλη ψήφος πάει στην παρέα του msn(και όχι μόνο) που υπομένουν τις μ@λακίες(και όχι μόνο vol2) μου τόσο καιρό.Kαι του χρόνου,μ' άλλον καταμετρητή ψήφων ελπίζω 71.gif .

edit:Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου και ώρα 23.59 κλείνουν οι κάλπες.Παρακαλείστε να ψηφίσετε όσοι το 'χετε παραμελήσει.
Zoys
QUOTE(duncan21 @ Jan 21 2012, 01:21 ) *
edit:Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου και ώρα 23.59 κλείνουν οι κάλπες.Παρακαλείστε να ψηφίσετε όσοι το 'χετε παραμελήσει.

Τόσους μήνες θα κρατήσει η ψηφοφορία; tongue.gif
Nuntius
QUOTE (Zoys @ Jan 21 2012, 12:59 ) *
Τόσους μήνες θα κρατήσει η ψηφοφορία; tongue.gif


Μα, προφανώς. Πρέπει να κρατήσει 1 χρόνο η ψηφοφορία για να έχουμε έτοιμες τις ψήφους μας για του χρόνου tongue.gif
Manu7
QUOTE(duncan21 @ Jan 21 2012, 01:21 ) *
edit:Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου και ώρα 23.59 κλείνουν οι κάλπες.Παρακαλείστε να ψηφίσετε όσοι το 'χετε παραμελήσει.

Tώρα αυτό το εννοείς ή έκανες unpredictable post???tongue.gif

Πάντως 23 Δεκεμβρίου 2012 πέφτει Κυριακή smiley.gif

pmam
Αφού δεν θα υπάρξει 23 Δεκεμβρίου 2012.
Μάηντ γκέημς παίζει ο κουτς μαζί μας.
duncan21


Η αιτία του κακού ^.

edit:Παύλε,γελάει ο κόσμος με το Νέλσονα... tongue.gif
Manu7
QUOTE(duncan21 @ Jan 21 2012, 15:19 ) *


Η αιτία του κακού ^.

edit:Παύλε,γελάει ο κόσμος με το Νέλσονα... tongue.gif

Σε καταλαβαίνω φίλε...

Και εγώ έχω λαλήσει αυτή την περίοδο...Και έχουμε δρόμο ακόμα μέχρι 16 Φεβρουαρίου... kill.gif
Nuntius
duncan, πρέπει να σκεφτείς σοβαρά το ενδεχόμενο να σταματήσεις να διαβάζεις. Δύο λάθη μέσα σε μια εβδομάδα πάνε πολύ smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Jan 21 2012, 15:19 ) *


Η αιτία του κακού ^.

edit:Παύλε,γελάει ο κόσμος με το Νέλσονα... tongue.gif


Το ενδεχομενο Νο+1=0 γιατι δεν το σκεφτηκες???
Αν Νο=-1, τοτε πρεπει να συνεχισεις να διαβαζεις... smiley.gif
morrison
MVP : baskethood, SG3ptshooter(ανεξάντλητος) , sacarame (άνθρωπος ορχήστρα του 2011)

MPP : From Death Valley.....The Under....(Twism δηλαδή), Duncan21, Berry

MUP : spysta (τρελοοοοοοοο μέχρι και fashion police μας προέκυψε), SG3ptshooter

ROY : Nuntius,Tobias Funke(καλά ρούκι είναι αυτός? wacko.gif ), george69

ΜΟΥ : Pierce21 (για το leadership...), Sacarame (τα πάντα όλα), Steel Gandalf(πολύ καλή προσπάθεια)

Best Avatar : LFO, Τwism(διαχρονικός), Duncan 21 (Brandon FTW)

King/Queen of Off-Topic : Τwism (προβλέψεις wwe),

Best Youngster : Zoys , Nikolas12
vastravoud
MVP : baskethood, AZ1980(αν και μας λειπει), rankin

MPP : Σερβολάγνος Twism

MUP : SG3ptshooter

ROY : Nuntius

ΜΟΥ : Η δεοντολογία μου απαγορεύει να ψηφίσω tongue.gif

Best Avatar : benchwarmer

King/Queen of Off-Topic : Θα έλεγα τον εαυτό μου, νομίζω ότι μπορώ πολύ άνετα να μ@μησω οποιοδήποτε θέμα tongue.gif

Best Youngster : Zoys
duncan21
MVP (Most Valuable Poster)
1)baskethood
2)Weekendman
3)lakersdynasty

MPP (Most Predictable Poster)
1)T.W.Is.M
2)duncan21(tnx guyz,θα τα πούμε το Μάιο αγαπούλες τα φιλιά μου )
3)berry

MUP (Most Unpredictable Poster)
1)SG3ptsooter(είμαι σίγουρος ότι μόλις δει τα αποτελέσματα θ' απορήσει blink.gif )
2)kseplenhs
3)spysta-morfi

ROY (Rookie of the Year)
1)Nuntius(είστε άμπαλοι,ισόβαθμοι στην πρώτη θέση ο johny b με τον george69 για μας που ξέρουμε)
2)Myria
3)johny b

ΜΟΥ (Moderator of the Year)
1)sacarame(E NAI NAI NAI)
2)vastravoud
3)rchos

Best Avatar
1)LFO
2)Germany96( 77.gif )
3)9 άτομα με 2 ψήφους,μα είναι να γελάει κανείς.Tα ονόματα τιμής ένεκεν:pierce21,Magnus92,benchwarmer,spysta,
SG3ptshooter,duncan21,Air Kef,vastravoud,Phil Laak.


Worst Avatar
1)colonel gomelsky (Tζιοβάνι,Τζιοβάνι για πάντα στο λιμάνι icon_drunk.gif )
2)vc15(+1 ψήφο από μένα rolleyes.gif )
3)pierce21

Best Signature
1)Ginobili-sacarame,της που....ς από 'κει κι έπειτα

Worst Signature
1)Ginobili-spysta,επίσης της που....ς

Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18)
1)Ζoys
2)Nikolas12
3)spysta( blink.gif )

Post of the Year (μπασκετικο)
Aς είμαστε αντικειμενικοί.Τα αφιερώματα στα όποια συμμετείχα κιόλας(that's the point),ήταν εκπληκτικά.

Post of the Year (χιουμοριστικο)
kseplenhs:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=514329
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=519944
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry460595

spysta:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry498251
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry496654

rchos:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry494835

morfi:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=523582
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=12764

berry:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=490688
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=490675

sheed:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry509328

johny b:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...sult_type=posts

(Aς κάνει κάποιος επιτέλους ένα tribute στους SG και kseplenh διάολε 56.gif )



sacarame
Οκ αφού ο καταμετρητής ολοκλήρωσε την διαδικασία, σιγά σιγά θα περάσουμε στο άνοιγμα των πολλ...
LFO
Ευχαριστω οσους με ψηφησαν για το βραβειο καλυτερο avatar.

Αφιερωνω το βραβειο στον Φιλιππα Συριγο.

Εδώ θα μου επιτρέψετε να πω ότι, εντάξει, αποδεικνύομαι ελαφρώς κατώτερος του αναμενομένου, γιατί ενω εχω λαμπρό χιούμορ, δεν το χρησιμοποιω σ' αυτή την περίπτωση tongue.gif
aegeansheed
QUOTE(sacarame @ Jan 27 2012, 18:08 ) *
Οκ αφού ο καταμετρητής ολοκλήρωσε την διαδικασία,


Θα φέρει και donuts για τους παλιούς μετά? tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Jan 28 2012, 10:11 ) *
Θα φέρει και donuts για τους παλιούς μετά? tongue.gif


Γιατι, αστυνομικος σε παρακολουθηση εισαι και θελεις ντονατς? tongue.gif
berry
QUOTE(sacarame @ Jan 27 2012, 18:08 ) *
Οκ αφού ο καταμετρητής ολοκλήρωσε την διαδικασία, σιγά σιγά θα περάσουμε στο άνοιγμα των πολλ...



δηλαδη μεχρι τωρα επεφταν προτασεις και τωρα θα ανοιξουν οι καλπες/polls για την πραγματικη ψηφοφορια ?

πςςςς καλη φαση
Magnus92
Αντεεε, που ειναι τα φετινα ???

tongue.gif
damian
MVP----> Germany96 γράφει σπάνια, πάντα έχει κάτι να μάθεις από τα ποστ του...

Ποστ της χρονιάς----->Από τον LFO http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=554398
HLR CENATION
Σε ποιες κατηγοριες ψηφιζουμε?Βραβειο Magnus υπαρχει φετος? tongue.gif
HLR CENATION
Λοιπον ψηφιζω...

Οπως περυσι οι κατηγοριες αν προστεθει καμια θα ξαναψηφισω....

Στα μπασκετικα του φορουμ δεν πολυμπαινω οπωτε θα ψηφισω για ολα τα αλλα.

ΜVP Greeneyes :βλεπει και προτεινει υπεροχες ταινειες(μεχρι και την Αννα Καρενινα σκεφτομαι να δω) ενω μ αρεσουν και αυτα που γραφει στο οφ τοπικ.

basketballbill :ΕΠειδη μπαινω πολυ στο ποδοσφαιρικο τοπικ ειναι αυτος που κυριως γραφει για διεθνες ποδοσφαιρο.

TWISM:Γραφει φοβερες αναλυσεις για WWE(ασε ακομα να δω το ραμπλ εχω προβλημα με το PC),και μιλα και αυτος για ξενη μπαλα αν και συνηθως διαφωνουμε πανω στα θεματα Μουρινιο,ποδοσφαιρο για το θεαμα η αντιποδοσφαιρο κτλ

ΜPP Εδω ο φιλος Ντανκαν 21 με τον TWISM.Θα ηθελα να ερχομουνα σε ενα μητινγκ μονο και μονο για να δω τις συζητησεις αυτων των δυο πανω σε θεματα που αφορουν το σερβικο μπασκετ. smiley.gif

Τον TWISM και για τον Μουρινιο και για την Shild(μη μου κανεις κανα σποιλερ για χθες αμα αναμειχθηκαν σε κανα ματς).

ΜΟΥ Μοrrison. Απο οσο τον γνωριζω διδικτυακα προκειται για φοβερο παιδια.Μια φορα που δεν μπορουσα να συνδεθω στο φορουμ εκανε τις απαιτουμενες ενεργειες και σε 10 λεπτα το θεμα ειχε λυθει.

sacarame. Πολυ χιουμορ αυτο το παιδι,λειπει φετος που ειναι φανταρος απο το φορουμ

Morfi. Αν και το εχει παρακανει στο ποδοσφαιρικο τοπικ με αυτα που γραφει περι ευρωπαικο του Ολυμπιακου ειναι φοβερα επικοινωνιακος και τρεχει το φορουμ οταν κολλαει.

Βest Avatar :Το δικο μου...Την Κριστεν παιδια δεν την συγκρινω με αλλο αβαταρ
Του Μορισον
Του Ντανκαν

Best signature: και παλι την Kylie μου...

Off topic green eyes Για τις ταινιες και γενικοτερα για το οφ τοπικ,twism για το ρεστλινγκ και την μπαλα,basketbabill για την μπαλα,επαθα λαστιχο ,για τις ταινιες,το χαντμπολ και το βολευ,Φρεντσμαν για τις ταινιες και για τα οφ τοπικ.

Βραβειο μαγκνους στονο μαγκους για κατι εξωφορουμικο για τις υπεροχες εκπμπες που κανει καθε καυριακη βραδυ και τον πετροβιτς που μου εδειξε οτι αληθεις λεει και η αλλη πλευρα.
Magnus92
Ρε παιδια, εγω απλα ρωτησα που ειναι τα φετινα


71.gif
morrison
QUOTE(HLR CENATION @ Jan 29 2013, 12:16 ) *
ΜΟΥ Μοrrison. Μια φορα που δεν μπορουσα να συνδεθω στο φορουμ εκανε τις απαιτουμενες ενεργειες και σε 10 λεπτα το θεμα ειχε λυθει.


Ρε τρελέ αν και μου αρέσει που το θέτεις έτσι και μοιάζει σαν να έκανα πιλοτική διάβαση 217 με ακτίνα 2ΧΡ... smiley.gif

αλλά
απαιτούμενες ενέργειες=σου είπα να στείλεις μήνυμα στο Face του φόρουμ... icon_drunk.gif
thrylos7
Ψηφίζω καλύτερη υπογραφή τον HLR Cenation, αν και θέλουμε να την ανανεώνεις πιο τακτικά.
HLR CENATION
QUOTE(thrylos7 @ Jan 29 2013, 19:22 ) *
Ψηφίζω καλύτερη υπογραφή τον HLR Cenation, αν και θέλουμε να την ανανεώνεις πιο τακτικά.

Εγινε φιλε...Η Επιθυμια σου διαταγη. smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.