Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κατεβασμα αγωνων μπασκετ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4
SlobodaN
2 invites.
SlobodaN
Έεεελα και κληρώνει.. τελευταίο και τυχερό..
Stelios 12
Πολύ καλές προτάσεις παίδες!!! smiley.gif
vag7
paidia mhpws kapoios mporei na m pei p 8a vrw agwnes ths e8nikhs se ellhnikh metadosh(ap t 2005 k meta)_ektos rapidshare??????????
colonel gomelsky
QUOTE(vag7 @ Aug 23 2010, 23:55 ) *
paidia mhpws kapoios mporei na m pei p 8a vrw agwnes ths e8nikhs se ellhnikh metadosh(ap t 2005 k meta)_ektos rapidshare??????????


Αν είσαι μέλος ψάξε στο sport-scene.net
vag7
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 24 2010, 19:26 ) *
Αν είσαι μέλος ψάξε στο sport-scene.net

δεν ειμαι δυστυχως....μπορει καποιος να μου στειλει μια προσκληση?
kseplenhs
ένα invite για το sport-scene θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως wos_sport4.gif
argeitis
Αν είναι δυνατόν ζητώ μια πρόσκληση για το sport-scene.net

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stockton
QUOTE(argeitis @ Oct 7 2010, 17:21 ) *
Αν είναι δυνατόν ζητώ μια πρόσκληση για το sport-scene.net

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Επίσης και εγώ παδιά θα ήθελα invite εάν γίνεται .


Ευχαριστώ
Venomous
Που μπορούμε να βρούμε invites για το sport-scene? Μόνο από άλλους χρήστες? Φαντάζομαι δεν υπάρχει καμία που να περισσεύει ε? tongue.gif
Basketomania
Αν περισσεύει καμία είμαι κι εγώ εδώ... tongue.gif
SG3ptshooter
Όποιος έχει από τριψήφιο αριθμό ποστς κι επάνω ας προσέλθει rolleyes.gif

Με πμ φυσικά, μην απαντάτε στο τόπικ.
aegeansheed
Κέβιν Λαβ historic game
argeitis
Έχω 10 invitations για το tzaba.tv

Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ να γράψει το e-mail του
argeitis
9 ακόμα παίδες

Προλάβετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
argeitis
8 ακόμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
davelos
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΙΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΑΔΑ - ΚΑΝΑΔΑ ΤΟΥ 1994...ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟ SPORT SCENE ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ REGISTER...ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥ INVITATION ΣΤΟ FORUM ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΩΝ LINKS ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗΣ(TORRENT,RAPID SHARE ΚΛΠ ) ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.... smiley.gif
aegeansheed
To πανό "FASOLIA, FAKES, FASOULAS IS THE BEST" από το παιχνίδι που λες, το θυμάσαι όμως??? biggrin.gif
morrison
QUOTE(aegeansheed @ Dec 15 2010, 02:03 ) *
To πανό "FASOLIA, FAKES, FASOULAS IS THE BEST" από το παιχνίδι που λες, το θυμάσαι όμως??? biggrin.gif

Μαζι με εκεινο στον ημιτελικο με τις ΗΠΑ:''Shaq step aside,here comes Fsoulas''! smile.gif
davelos
smiley.gif Δεν τα θυμαμαι τα πανο! fasoulas ε? τελεια!τρελαινομαι για retro-details!!!
Hakeem
έχει κανείς ιδέα που μπορούμε να δούμε παιχνίδια από άλλα πρωταθλήματα? Για φετινά αναφέρομαι, π.χ. Ιταλία, Τουρκία, Ισραήλ κτλ

Dennis_91
Έχω και εγώ για tzaba.tv όποιος θέλει ας με πει

Από το http://bt.davka.info/ κατεβάζω(αν ψάχνετε ''τροφοδότες'' για αγώνες των Boston πείτε μου)
SG3ptshooter
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 12 2010, 17:54 ) *
Όποιος έχει από τριψήφιο αριθμό ποστς κι επάνω ας προσέλθει rolleyes.gif

Με πμ φυσικά, μην απαντάτε στο τόπικ.

Αυτό ισχύει ακόμα, δεν είναι όμως ο λόγος που ποστάρω.

Αναζητώ το δεύτερο διπλό των Πίστονς στην Ιντιάνα στους τελικούς του 2004, στο πέμπτο παιχνίδι της σειράς.

http://www.nba.com/games/20040530/DETIND/recap.html
SG3ptshooter
Μιας και δεν επιτρέπονται τα λινκς τέτοιου χαρακτήρος πλέον, θα δώσω την πληροφορία μου περιγραφικά

Έψαχνα να δω το Φενέρ - Βαλένθια ή/και το Ολύμπια Λ. - Μπαρτσελόνα και από το φόρουμ του ιντερμπάσκετ στο θέμα με τα λινκς για τους αγώνες της Ευρωλίγκας ακολούθησα το σύνδεσμο που δινόταν για το πρώτο από τα δύο προαναφερθέντα παιχνίδια. Βρέθηκα σε μια Ισπανική σελίδα που έχει 6.500 αγώνες για απευθείας κατέβασμα, όχι τόρρεντς. Μοιάζει ενδιαφέρον αλλά βέβαια μπορεί να το γνωρίζετε το σάιτ όλοι κι απλά να μην είχε υποπέσει στη δική μου αντίληψη, μιας και είναι στο δεύτερο έτος της λειτουργίας του απ' ότι είδα.
επαθα λαστιχο
http://mybasketvideo.blogspot.com/
εδω μαγκες υπαρχει καλο υλικο
αν δεν επιτραπει το λινκ,πατηστε στην υπογραφη μου εκει που λεω αγωνες μπασκετ εδω
aasdf1985
μπορει να μου στειλει κάποιος Inv για το tzaba.tv
heatseeker
και σε μενα αν υπαρχει καποιο invite για tzaba.tv

θα ηταν μεγαλο δωρο..
SPP
Αν ειναι ευκολο θα ηθελα και εγω μια προσκληση για το tzaba.tv..ευχαριστω..
Johnaros
Αν υπάρχει για το tzaba.tv πρόσκληση, μετα χαράς θα έπαιρα μια και εγώ.

Επίσης:

4 προσκλήσεις για sport-scene είναι up for grabs...Όποιος ενδιαφέρεται, ας κοπιάσει...
aassdd
aarghh1@gmail.com

QUOTE (argeitis @ Dec 6 2010, 22:06 ) *
Έχω 10 invitations για το tzaba.tv

Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ να γράψει το e-mail του


aarghh1@gmail.com
t0ny3
QUOTE(argeitis @ Dec 6 2010, 18:06 ) *
Έχω 10 invitations για το tzaba.tv

Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ να γράψει το e-mail του


mlantonis@gmail.com
Αν εχεις ακομα. smiley.gif
argeitis
Επειδή έχω ακόμα invitations για tzaba.tv όποιος ενδιαφέρεται, να στέλνει το e-mail του

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
panagiotisk
καλησπερα.

εχεις καποιος Invite για το sport-scene ?
argeitis
QUOTE(panagiotisk @ May 1 2011, 13:12 ) *
καλησπερα.

εχεις καποιος Invite για το sport-scene ?


Invite για sport - scene δεν έχω αν και έχω λογαριασμό στο συγκεκριμένο site
panagiotisk
ευχαριστω για το Invite στο tzaba! smiley.gif
Vagouridis
QUOTE(argeitis @ Apr 29 2011, 14:40 ) *
Επειδή έχω ακόμα invitations για tzaba.tv όποιος ενδιαφέρεται, να στέλνει το e-mail του

Ευχαριστώ εκ των προτέρων



dascalopoulos@hotmail.com

ευχαριστω πολυ. smiley.gif
sergiaklis
QUOTE (argeitis @ Apr 29 2011, 13:40 ) *
Επειδή έχω ακόμα invitations για tzaba.tv όποιος ενδιαφέρεται, να στέλνει το e-mail του

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

p.serge13@hotmail.com an exeis akoma filaraki steile...
alessio
QUOTE (argeitis @ Apr 29 2011, 14:40 ) *
Επειδή έχω ακόμα invitations για tzaba.tv όποιος ενδιαφέρεται, να στέλνει το e-mail του

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

se parakalw oposdhpote ena invite alessionew@hotmail.gr
il postino
ρε παιδια προσπαθω να βρω τον αγωνα μακαμπι-παο, ημιτελικος φ4 2005!! μπορει κανεις να βοηθησει?
argeitis
QUOTE(il postino @ May 11 2011, 12:09 ) *
ρε παιδια προσπαθω να βρω τον αγωνα μακαμπι-παο, ημιτελικος φ4 2005!! μπορει κανεις να βοηθησει?


Τον έχω εγώ αλλά είναι με περιγραφή από Ισραήλ.
Αν ενδιαφέρεσαι στείλε τα στοιχεία σου να στο στείλω με ταχυδρομείο


Παίδες δυστυχώς οι προσκλήσεις που είχα για TZABA.TV τελείωσαν sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

DiamatidisG.13
Γειά σας αν καποιος έχει invitε για το tsamba.tv ή sport-scene ή κάποιο σάιτ για αγώνες μπάσκετ θα το εκτιμούσα πολύ .
kostaspanas13@hotmail.com
σας παρακαλώ αν μου στείλετε invite να με ενημερώσετε με πμ

Ευχαριστώ!
chric23
QUOTE (Dennis_91 @ Jan 14 2011, 15:35 ) *
Έχω και εγώ για tzaba.tv όποιος θέλει ας με πει

Από το http://bt.davka.info/ κατεβάζω(αν ψάχνετε ''τροφοδότες'' για αγώνες των Boston πείτε μου)

εχεις πμ Dennis
argeitis
OI ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΤΟ TZABA TV.

ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
captain charisma
http://descargasbasket.blogspot.com/

βρηκα ενα blog το οποιο εχει τα παντα ολα σχετικα με το μπασκετ...αξιζει με 1000
morfi
QUOTE(argeitis @ Jun 26 2011, 18:40 ) *
OI ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΤΟ TZABA TV.

ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποιός νοιάζεται για οτιδήποτε άλλο την ώρα που υπάρχει το davka;

QUOTE(captain charisma @ Jun 27 2011, 11:21 ) *
http://descargasbasket.blogspot.com/

βρηκα ενα blog το οποιο εχει τα παντα ολα σχετικα με το μπασκετ...αξιζει με 1000

Πολύ Ευρώπη βλέπω... rolleyes.gif
baskethood
Ψαχνω να βρω τον προσφατο αγωνα της εθνικης Ηνωμενων Πολιτειων under-19 με την Λιθουανια,αν καποιος γνωριζει ας με ενημερωσει.
captain charisma
αριστερα εχει μια λιστα με διαφορα ονοματα παικτων και ομαδων του νβα..θα βρεις πολυ υλικο και κυριως απο τελικους νβα...
ηδη εχω κατεβασει αρκετα πραγματα που τα εψαχνα....
SteveNashidis
To davkaBT ειναι το μοναδικό και καλύτερο στο ειδος του με τορρεντ και οχι winRar αρχεια...!!
Στα υπολοιπα αντιμετωπισα πολλα προβληματα όπου κατεβαιναν τα μισα κομματια και διαφορα αλλα τεχνικα θεματα με την αναπαραγωγη!!

Επισης και μια ιστοσελιδα ειχα βρει που λεγοταν sporttorrent ειχε παρα πολυ καλο υλικο σε μορφη τορρεντ αλλα δεν ξερω που πηγε τωρα.Μαλλον την εκλεισαν ή μεταφέρθηκε.Αν ξέρει οτιδήποτε κάποιος ας με ενημερώσει
baskethood
QUOTE (Voyager @ Jun 28 2011, 02:20 ) *
Επισης και μια ιστοσελιδα ειχα βρει που λεγοταν sporttorrent ειχε παρα πολυ καλο υλικο σε μορφη τορρεντ αλλα δεν ξερω που πηγε τωρα.Μαλλον την εκλεισαν ή μεταφέρθηκε.Αν ξέρει οτιδήποτε κάποιος ας με ενημερώσει

Εχω την εντυπωση οτι εκλεισε,και εγω αυτην την ιστοσελιδα την χρησιμοποιουσα κατα κορον sad.gif
argeitis
QUOTE(morfi @ Jun 27 2011, 21:13 ) *
Ποιός νοιάζεται για οτιδήποτε άλλο την ώρα που υπάρχει το davka;


Πολύ Ευρώπη βλέπω... rolleyes.gif


Πολύ φιλοαμερικανός είσαι 68.gif
Γιατίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίί??????????????????????????????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.