Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ B.C
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Pelargos06
Οι φίλοι της Ιεράπετρας γίνονται όλο και περισσότεροι.Το ενδιαφέρον για την ομαδα μεγαλώνει. Νομίζω
λοιπόν ότι ήρθε η ώρα να κάνουμε το δικό μας TOPIC ,ώστε να μην ζαλίζουμε το μισό λεκανοπέδιο.
Είμαστε μια ομάδα με μικρή ιστορία ,όμως το μπάσκετ έχει μια ιδιαιτερότητα, παίζετε σε κλειστό χώρο και αυτό το χώρο τον αποκτήσαμε μόλις πριν 10 χρόνια.
Στα προηγούμενα χρόνια μπορέσαμε να ξεπεράσουμε τις όποιες αντιθέσεις παραγόντων και καταφεραμε τις τρεις ομάδες της πόλης που αγωνιζόταν στα ανοικτά γήπεδα ,να τις κάνουμε μια , ώστε να μπορέσει να σταθεί στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΚ. Σπάσαμε το κατεστημένο που ήθελε ομάδες από το Ηράκλειο να παίρνουν τα πρωταθλήματα και εδώ και δυο χρόνια η ομάδα με το νέο της όνομα ΙΕΡΆΠΕΤΡΑ (που ουσιαστικά είναι η συνέχεια της πρωταθλήτριας Κρήτης Λυγιας και η οποία είχε απορροφήσει τον Λιβυκό και την ΓΕΙ )να αρχίσει την πορεία της στις Εθνικές κατηγορίες.
Λοιπόν φίλοι της Ιεράπετρας, θα περιμένουμε τις σκέψεις και τις απόψεις σας, για την ομάδα της πόλης μας .Να είστε σίγουροι αυτοί που πρέπει να τα διαβάσουν θα τα διαβάσουν.
Μπορεί σαν αρχή να "δανειστήκαμε" οπαδούς μεγάλων ομάδων όμως όσο περνά ο καιρός την καρδία τους την γεμίζει μόνο η ομάδα της πόλης μας και από αυτούς περιμένουμε βοηθεια για να κανουμε ακομα ενα βημα ποιο πανω.
Χρήστος
Καλοριζικο το topic. Καλες δημοσιευσεις να εχετε...
kontas
Bravo Pelargos06.
Ειχαμε γινει πολλοι πλεον και ενα τετοιο topic εδειχνε να ειναι απαραιτητο.

Προτινω τα ακολουθα,
να υπαρχει μια σχετικη ενημερωση με το κλιμα της ομαδας στις προπονησεις και την ψυχολογια πριν τους αγωνες
επισης να υπαρχει μια αξιολογηση της αποδοσης των παιχτων της ομαδας (και του προπονητη γιατι οχι).
Τελος θα μπορουσαμε να βγαζουμε και τον MVP καθε αγωνα.

Ας κανουμε αυτο το Topic την δικη μας εφημεριδα!



Αλλα, παρα την προσπαθεια που γινεται..... μηπως τελικα η Ιεραπετρα ειναι λιγακι απομακρυσμενη απο το κεντρο των εξελιξεων/ αποφασεων ???

Θα ηθελα να ακουσω την δικη σας γνωμη για ολα τα παραπανω ...
nikefalin
Καλοριζικο κι από μένα . Καλά πόστ σύντεκνοι icon_wave.gif
no name
Μπράβο Γιάννη. Καλή κίνηση. Το Χρειαζόταν η ομάδα μας!! Καλά ποστ εύχομαι.
jack d
wellcοme!Ελπίζω να γίνει τόπος δημιουργικών συζητήσεων, ανθρώπων που αγαπούν το μπάσκετ και την ομάδα και να έχει το χιούμορ και την καλή διάθεση του αντίστοιχου tοpic της ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,του οποίου είμαι και φανατικός αναγνώστης.
elefsinios
Φίλοι από Ιεράπετρα καλή αρχή στο νέο σας στέκι.Ελπίζω και οι υπόλοιποι φίλοι του basket να μπορούμε να συμμετέχουμε σε αυτή την παρέα. blove.gif

Από αυτά που διαβάζω σε διάφορα topic του Forum είναι πως έχουμε ακόμη ένα κοινό σαν ομάδες...........
Την μάσα icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Πολυ φαγητό αυτά τα παιδιά.Καλύτερα να τα ντύνεις παρά να τα τα'ί'ζεις biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
golden
1. pelargos : συγχαρτηρια που ανοιξες αυτο το τοπικ , το οτι με προλαβες δειχνει ανθρωπο μεγαλης ευφιυα αν και προχωρημενης ηλικιας σου ανατειθεται εν λευκο η θεση : υπευθυνος δημοσιων σχεσεων!
2. jack d : απο το κυνηγητο που μου κανεις (ιχνη ζηλοτυπιας) μαλλον πρεπει να συμπληρωσεις το ονομα σου σε jack daniels απο το οποιο σιγουρα οταν γραφεις καταναλωνεις αρκετο
3. kontas : μηπως θελεις και τα συστηματα?
4.pap.man : με ξερεις η απλα πιστευεις τον jack d?

νεο : ο "απειρος χρηματοδοτης 25αρης" μαζι με τον "απαθη 40 βαλε" της ομαδος εκαναν μια πραγματικη επιδρομη στα "ΒΛΑΧΙΚΑ" της ΓΛΥΦΑΔΑΣ την ιδια στιγμη που ο υποφαινομενος με τον αρχηγο λοιμοκτονουσαν στο self servise του FAISTOS PALLACE για λογους οικονομιας δειχνοντας το καλο παραδειγμα που δεν το ακολουθησε κανεις! "Στην υγεια της αχαριστης" ταμια !
TELIS
Μπραβο στον pelargos για την πρωτοβουλια του να μας δωσει λογο σε ενα δικο μας topic.

Απο χθες ρωταω τι εχει γινει με τον παπουλη τον κυρ ΓΙΑΝΝΗ.
Οι τελευταιες ευχαριστες συγκινησεις της ομαδας του εχουν δημιουργησει καποιο προβλημα;
Μηπως γνωριζει κανεις κατι;

ΚΡΑΤΑ ΚΑΛΑ ΓΕΡΟ ΓΙΑΝΝΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ.
no name
Συγχαρτήρια στην αποστολή της αμάδας για την νίκη και περισσότερο για την ταλαιπωρία. Ελπίζουμε οτι σήμερα θα έχουν επιστρέψει όλοι στη βάση τους γιατί την Κυριακή μας περιμένει ένα δύσκολο παιχνίδι με τον Κρόνο. Όσο για τον κυρ Γιάννη του ευχόμαστε περαστικά και να επανέλθει ακόμα πιο δυνατός.
funier
Μπράβο πελαργέ!
Περιμένουμε λοιπόν να μαθαίνουμε μέσα απ΄αυτή τη σελίδα νέα για την ομάδα.
Επέστρεψαν από Χαλκίδα?
Άντε γερά για την Κυριακή με τον Κρόνο!!!!!!!
Όχι άλλη ήττα, έτσι παιδιά?
Έχετε αποδείξει ότι είστε παιχταράδες και αν παίζετε σε όλους τους αγώνες όπως στο παιχνίδι με τον ΟΦΗ στην Ιεράπετρα, τότε δε φοβόμαστε τίποτα και καμιά ομάδα!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif shot.gif
Antonis B
Μια και η χρονιά μάλλον τελείωσε για την ομάδα.
για πείτε τι κινήσεις ακούγονται για του χρόνου?
pap.man
Καλοριζικο το topic!Ρωτας αν σε ξερω golden?Μου οφειλεις μεριδιο αυτου που εισαι!Και δεν λεω ψεματα για το φαι.Το ξερεις καλα!
Pelargos06
B)-->
QUOTE(Antonis B @ Feb 19 2008, 16:11 ) *

Μια και η χρονιά μάλλον τελείωσε για την ομάδα.
για πείτε τι κινήσεις ακούγονται για του χρόνου?
[/quote]
Φιλε Αντωνη θα σου πω μονο οτι"Μηδενα προ του τελους μακαριζε"
εχουμε καιρο να τα πουμε και να τα συζητησουμε.
Προς το παρον βλεπουμε τα αστρα τον Κρονο και το υπολοιπο πλανητικο συστημα....
mondaro#14
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ-ΜΑΤΟΣ:αχτύπητο δίδυμο κάτω από τα καλάθια αλλά και έξω από τα γήπεδα.Ακούγεται από ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ότι τα ζαχαροπλαστεία της ευρύτερης περιοχής έχουν αναστενάξει...
[/


φημες....φημες..απο οτι εμαθα μια φορα ειπαν τα καημενα τα παιδια να φανε ενα γλυκακι και ετυχε την ωρα που βγηκανε απο το ζαχαροπλαστειο να πεσουν σε ατομα τις ομαδας...
panosak
καλως σας βρηκα γνωστοι-αγνωστοι και μη εξαιρεταίοι
συγχρητηρια στον πελαργο...
golden
o κ. Γιαννης επεστρεψε ταυρος απο την Αθηνα αλλα καταφερε και κολλησε τον ταμια (ναι τον απειρο χρηματοδοτη με την φατσα 25αρη!) και στον οποιο ευχομαστε περαστικα και γρηγορη αναρρωση , αγνοειτε ο απαθης 40αρης καπου στην Γλυφαδα (φημες λενε οτι νοικιασε σπιτι στην μπιφτεκουπολη)
golden
QUOTE(pap.man @ Feb 19 2008, 17:32 ) *
Καλοριζικο το topic!Ρωτας αν σε ξερω golden?Μου οφειλεις μεριδιο αυτου που εισαι!Και δεν λεω ψεματα για το φαι.Το ξερεις καλα!


Εαν σου εδινα μεριδιο θα ειμουνα αδυνατος pap.man !
Χρήστος
Περα απο τις καλες και φιλικες σχεσεις μεταξυ των 2 σωματειων Πανελευσινιακου και Ιεραπετρας που εχουν αναπτυχθει, βλεπω οτι μπορουμε να τα βρουμε και εξω απο τις 4 γραμμες του γηπεδου σε πολλες δηλαδη εξωγηπεδικες δραστηριοτητες. Αν του χρονου ξανακληρωθουμε στον ιδιο ομιλο μετα τον αγωνα θα αναμετρηθουμε σε μαραθωνιο χοντρου, προβατινας και μπινελικιων (κοκορετσακι, κοντοσουβλι, πιτες αλαδωτες, κλπ). Μεγαλο μας οπλο εμας ο ταλαντουχος Μακης Θεος με την εφεση στις σαλατες και στα μπροκολα.
PYR-SOS
QUOTE(Χρήστος @ Feb 20 2008, 13:06 ) *
αλαδωτες, κλπ). Μεγαλο μας οπλο εμας ο ταλαντουχος Μακης Θεος με την εφεση στις σαλατες και στα μπροκολα.


Ερασιτέχνης μου ακούγεται μπροστά στον "pro" Ανέστη Μάτο που περπατάει και τρίζουν τα τζάμια από τα ζαχαροπλαστεία!!!! και είναι μόνο 20 χρονών, φανταστείτε τι λαμπρό μέλλον διαγράφεται μπροστά του.

Θυμάστε τη διαφήμηση σοκολάτα με ονοματεπώνυμο? Ε, Ανέστης Μάτος ήταν το σωστό ονοματεπώνυμο...

blove.gif blove.gif
Χρήστος
Θελω να πω πως ακομα και σε κατηγορια που δεν ειναι τοσο δημοφιλης εχουμε τη λυση
MAN.OLI
QUOTE(Χρήστος @ Feb 20 2008, 13:58 ) *
Θελω να πω πως ακομα και σε κατηγορια που δεν ειναι τοσο δημοφιλης εχουμε τη λυση


Η "απολυτη" λύση σε τέτοια θέματα είναι η αρχηγάρα μας. Καραμανωλάκης for EVER!!!
Συνδυασμός Ράμπο και Τερμινέιτορ σε θέματα φαγητού. Ακόμα και στις δύσκολες κατηγορίες!!!
shot.gif
kontas
μερικές πληροφορίες για την ομάδα προς τον λαό της Ιεράπετρας
1) αν όλα τα παιδιά είναι καλά μετά την ταλαιπωρία που πέρασαν
2)τι έγινε με την απολογία προς την ΕΟΚ ?
3)αν έχουν πέσει οι τόνοι με το "ακατονόμαστο" δημοτικό άρχοντα
4)ποσό σοβαρός είναι ο τραυματισμός Στεφανακη ( νομίζω ότι δεν φαίνεται και τόσο η απουσία του στην ομάδα)
όποιος ξέρει ας απαντήσει για να έχουμε και εμείς που ζούμε μακριά πληροφόρησή
5)επέζησε ο κυρ Γιαννης ?

και κάτι από ΟΦΗ ο Τακιριδης είναι μια χαρά
kop-13
Άντε,καλή αρχή κ απο εδώ!

Το νου σας τη Κυριακή γιατί με την ταλαιπωρία της Χαλκίδας μένει πίσω η προετοιμασία κ θα έρθει ο Κρόνος με τον Κασαμπαλή του φορτσάτοι...
Μήν ψαχνόμαστε πάλι!
MAN.OLI
QUOTE(kontas @ Feb 20 2008, 16:35 ) *
1) αν όλα τα παιδιά είναι καλά μετά την ταλαιπωρία που πέρασαω
2)τι έγινε με την απολογία προς την ΕΟΚ ?
3)αν έχουν πέσει οι τόνοι με το "ακατονόμαστο" δημοτικό άρχοντα
4)ποσό σοβαρός είναι ο τραυματισμός Στεφανακη ( νομίζω ότι δεν φαίνεται και τόσο η απουσία του στην ομάδα)
όποιος ξέρει ας απαντήσει για να έχουμε και εμείς που ζούμε μακριά πληροφόρησή
5)επέζησε ο κυρ Γιαννης ?

και κάτι από ΟΦΗ ο Τακιριδης είναι μια χαρά


1.παρά την ταλαιπωρία όλοι είναι μιά χαρά. Λίγο ο Β προπονητής είναι ακόμα σκασμένος από το άπειρο φαγητό στο καράβι αλλά συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια.
2.ΕΟΚ και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο και αναβολή λόγω καιρού. αναβολή στο αγώνα δεν ήξεραν να δώσουν.
3.εδώ έπεσαν καρέκλες, μπουλόνια, βίδες, καπνογόνα κλπ και το αυτάκι του "ακατανόμαστου" όχι μόνο δεν ίδρωσε αλλά έβαλε και τσιράκια κονδυλοφόρους του σε εφημερίδες του Ηρακλείου να γράφουνε ψευτιές επί παραγγελία, οι τόνοι και τα πνεύματα θα πέσουν;
4.Μπάι μπάι λοβ, του χρόνου πάλι
5. καθαρή την έβγαλε και φιμολογείται οτι την άραξε στα "βλάχικα" με τον 25χρονο και τον 40βάλε για κοψιδοθεραπεία.
makis
Άντε λοιπόν, καλή αρχή σε όλους μας.
Μιας και το forum δεν δημιουργήθηκε στο site της ομάδας μας, πράγμα που θα έπρεπε, τουλάχιστον να διαδοθεί αρκετά αυτό εδώ. Ελπίζω να του ρίχνουν καμιά ματιά και οι παράγοντες, ώστε να ενημερώνουν και εμάς για κάθε νέο. Καλό, πιστεύω, θα ήταν να γράφουμε και ότι μας φαίνεται στραβό, με τις απαραίτητες προτάσεις πάντα. Άλλωστε η διοίκηση είναι νέα ( evilmonkey.gif smiley.gif ) και άπειρη, οπότε όλο και κάποιος θα πει κάτι που δεν το έχουν σκεφτεί. Τέλος όποιος έχει καμιά βρωμιά για οποιονδήποτε στην ομάδα, να την πει ελεύθερα. Πάρτε παράδειγμα από jack d, golden... Καιρό έχω να βγάλω DVD. χεχε. Και εγώ έχω αρκετές, αλλά θα τις πω εν καιρώ. Πάντα βέβαια μέσα σε κόσμια και ομαδικά-χιουμοριστικά πλαίσια.

Υ.Γ. Την επόμενη φορά που θα έρθει η Ελευσίνα, μίας και τα παλικάρια είναι του επιπέδου μας, μπορούμε να διοργανώσουμε μίνι τουρνουά. Προτείνω ως αθλήματα-διαγωνισμούς, εκτός από το φαγητό να έχουμε και τάβλι, κανάτα, ρακές και ότι άλλο προταθεί. Εμείς οι κοντοί γιατί να είμαστε πάντα απ' έξω????
Pelargos06
QUOTE(kontas @ Feb 20 2008, 16:35 ) *
μερικές πληροφορίες για την ομάδα προς τον λαό της Ιεράπετρας
1) αν όλα τα παιδιά είναι καλά μετά την ταλαιπωρία που πέρασαν
2)τι έγινε με την απολογία προς την ΕΟΚ ?
3)αν έχουν πέσει οι τόνοι με το "ακατονόμαστο" δημοτικό άρχοντα
4)ποσό σοβαρός είναι ο τραυματισμός Στεφανακη ( νομίζω ότι δεν φαίνεται και τόσο η απουσία του στην ομάδα)
όποιος ξέρει ας απαντήσει για να έχουμε και εμείς που ζούμε μακριά πληροφόρησή
5)επέζησε ο κυρ Γιαννης ?

και κάτι από ΟΦΗ ο Τακιριδης είναι μια χαρά

απαντήσεις
1)όπως τους είδα στην προπόνηση είναι όλοι καλά και σε καλή κατάστασή με εντυπωσίασε ο......GOLDEN...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ δεν σταύρωνε καλάθι ,τώρα τον έχω για Πλάκα, ευτυχώς κρέμασε τα παπούτσια
2)απολογιες απο αύριο
3)μου άρεσε αυτό.. προφανώς υπάρχει και πολιτικό κόστος .γιαυτό γίνεται προσπάθεια να ξεχαστεί το όλο θέμα. Εγώ να θυμίσω ότι και περισυ ο οφη τιμωρήθηκε για επεισόδια οπαδών του στο ματς με τον Κύδωνα από την ΕΚΑΣΚ. δυστυχώς η ίδια πρακτική συνεχίζετε γιαυτό κ. πρόεδρε της ΕΚΑΣΚ αντι να προσπαθείτε να φτιάξετε γέφυρες συνετίστε τους υπότροπους
4)ένα μήνα εκτός ....η αλήθεια είναι ότι φέτος είναι μακριά από εντυπωσιακές εμφανίσεις όμως ο Γιάννης είναι Γιάννης και εγώ τον πιστεύω όχι γιατί είναι φίλιος μου
άλλα γιατί είναι μια σταθερή μπασκετική αξία
5)ο αερας της ιεραπετρας τον εκανε καλα
golden
σημερα παιδια εγινε μια εκπληκτικη σε ενταση προπονηση ! ο προπονητης και αφου διαβασε καλα τα τεκτενομενα απο αυτο εδω το φορουμ εβαλε ως βραβειο στο τελικο διπλο ενα κουτι μπακλαβαδες! περιττο να πω οτι επεφταν κορμια...ο Ανεστης (ο γνωστος) τηρωντας το ο σκοπος αγιαζει τα μεσα εκανε ενα φοβερο τακλιν στον αιφνιδιασμο στον αφηνιασμενο να κερδισει Χριστοδουλο!
Χρήστος
QUOTE(makis @ Feb 20 2008, 19:39 ) *
Προτείνω ως αθλήματα-διαγωνισμούς, εκτός από το φαγητό να έχουμε και τάβλι, κανάτα, ρακές και ότι άλλο προταθεί.


Ταβλι ειναι η ειδικοτητα μου. Πανελληνια πρωταθληματα, συμμετοχες σε Μεσογειακους αγωνες και διακρισεις σε διασυλλογικο επιπεδο. Ρακες κλπ εχετε ελπιδα.

Υ.Γ. Χαιρετισμους στον φιλο φαρμακοποιο και ιδρυτη του φορουμ σας. Ξερει αυτος απο ποιον...
makis
QUOTE(Pelargos06 @ Feb 20 2008, 20:29 ) *
απαντήσεις

3)μου άρεσε αυτό.. προφανώς υπάρχει και πολιτικό κόστος .γιαυτό γίνεται προσπάθεια να ξεχαστεί το όλο θέμα. Εγώ να θυμίσω ότι και περισυ ο οφη τιμωρήθηκε για επεισόδια οπαδών του στο ματς με τον Κύδωνα από την ΕΚΑΣΚ. δυστυχώς η ίδια πρακτική συνεχίζετε γιαυτό κ. πρόεδρε της ΕΚΑΣΚ αντι να προσπαθείτε να φτιάξετε γέφυρες συνετίστε τους υπότροπους
4)ένα μήνα εκτός ....η αλήθεια είναι ότι φέτος είναι μακριά από εντυπωσιακές εμφανίσεις όμως ο Γιάννης είναι Γιάννης και εγώ τον πιστεύω όχι γιατί είναι φίλιος μου
άλλα γιατί είναι μια σταθερή μπασκετική αξία


Για το πρώτο, δεν θα ήταν σωστό να γίνει μία υπενθύμιση στην ΕΚΑΣΚ? Εσύ πελαργέ, έχεις τα κονέ να τους κάνεις μία νύξη. όχι για μας, για το καλό του μπάσκετ. Εμείς, έτσι κι αλλιώς του χρόνου που θα είμαστε στην Β' Εθνική δεν θα τους αντιμετωπίσουμε!!! biggrin.gif biggrin.gif 41.gif 41.gif
Όσο για τον Γιάννη, να μην ξεχνάμε και την περυσινή χρονιά. Επίσης, ακόμα και με ένα πόδι, είναι ο πιό έμπιστος για τα τελευταία λεπτά που η μπάλα είναι βαριά. Χωρίς να θέλω να μειώσω κανένα από τα άλλα παιδιά. Στο χέρι μας είναι να του φτιάξουμε την ψυχολογία και κατ' επέκταση την απόδοση, όταν με το καλό επιστρέψει.

QUOTE(golden @ Feb 20 2008, 20:51 ) *
σημερα παιδια εγινε μια εκπληκτική σε ένταση προπονηση ! ο προπονητης και αφου διαβασε καλα τα τεκτενομενα απο αυτο εδω το φορουμ εβαλε ως βραβειο στο τελικο διπλο ενα κουτι μπακλαβαδες! περιττο να πω οτι επεφταν κορμια...ο Ανεστης (ο γνωστος) τηρωντας το ο σκοπος αγιαζει τα μεσα εκανε ενα φοβερο τακλιν στον αιφνιδιασμο στον αφηνιασμενο να κερδισει Χριστοδουλο!


Δεν λέω, φιλότιμο παιδί ο Ανέστης, αλλά δεν έχει το κατάλληλο κορμί για μπακλαβά. Ο Δημήτρης αντιθέτως, εάν θέλει, το 'χει!!!! Έχει το κάτι παραπάνω.
kontas
QUOTE(MAN.OLI @ Feb 20 2008, 19:29 ) *
3.εδώ έπεσαν καρέκλες, μπουλόνια, βίδες, καπνογόνα κλπ και το αυτάκι του "ακατανόμαστου" όχι μόνο δεν ίδρωσε αλλά έβαλε και τσιράκια κονδυλοφόρους του σε εφημερίδες του Ηρακλείου να γράφουνε ψευτιές επί παραγγελία, οι τόνοι και τα πνεύματα θα πέσουν;


Νομιζω πως τα επεισοδια στην Ιεραπετρα περασαν στα 'ψιλα'.
Με τον καιρο θα ξεχαστουν τα γεγονοτα και μονο εμεις θα τα συζηταμε. Η λυση ειναι μια και μοναδικη....

Θα πουμε στον Μακη(Ποιος Μακης? Αυτος που το κειμενο που διαβαζεις τωρα το εχει σε βιντεο) πως τα επεισοδια τα ξεκινησαν μετα απο υποκινηση του Θεμου (ο πρωην φιλος του Μακη)

Για να δουμε μετα τις αντιδρασεις της ΕΟΚ και του 'δημοτικου αρχοντα' ποιες θα ειναι?
Χρήστος
QUOTE(kontas @ Feb 20 2008, 23:07 ) *
Θα πουμε στον Μακη(Ποιος Μακης? Αυτος που το κειμενο που διαβαζεις τωρα το εχει σε βιντεο) πως τα επεισοδια τα ξεκινησαν μετα απο υποκινηση του Θεμου (ο πρωην φιλος του Μακη)


smiley.gif
mondaro#14
Δεν λέω, φιλότιμο παιδί ο Ανέστης, αλλά δεν έχει το κατάλληλο κορμί για μπακλαβά. Ο Δημήτρης αντιθέτως, εάν θέλει, το 'χει!!!! Έχει το κάτι παραπάνω.


ειναι χοντρος δηλαδη?????????? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
pap.man
QUOTE(golden @ Feb 20 2008, 12:31 ) *
o κ. Γιαννης επεστρεψε ταυρος απο την Αθηνα αλλα καταφερε και κολλησε τον ταμια (ναι τον απειρο χρηματοδοτη με την φατσα 25αρη!) και στον οποιο ευχομαστε περαστικα και γρηγορη αναρρωση , αγνοειτε ο απαθης 40αρης καπου στην Γλυφαδα (φημες λενε οτι νοικιασε σπιτι στην μπιφτεκουπολη)


τον ταμια δεν τον κολλησε ο κ.Γιαννης απλα το παλικαρι επαθε σοκ απα τα διπλα εξοδα που υποχρεωθηκε να πληρωσει για την αριστοκρατια
TELIS
Το dvd ρε παιδια με τα επεισοδια να το βαλει καποιος στο forum το δουμε.

Να δουμε τον Τσερκιτσογλου που παρακινει τους Hooligans να μπουνε στο γηπεδο.

Και για να γνωριζουν οι φιλοι του forum τι αλλο εκαναν οι συγκεκριμενοι οπαδοι ερχομενοι στην ιεραπετρα
τους κατεβασαν στο ξενοδοχειο του αντιπροεδρου της διοικησης του κ Βατσινα στον Αγιο Νικολαο και του το ζωγραφισαν με υβριστικα συνθηματα κατα της οικογενειας του.

Οσον αφορα για τον κυρ Γιαννη του ευχομαστε περαστικα
makis
QUOTE(mondaro#14 @ Feb 21 2008, 01:05 ) *
ειναι χοντρος δηλαδη?????????? tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Όχι ρε mondaro. Είναι πιο γεροδεμένος, και σαν ψηλότερος έχει περισσότερο όγκο. Πιστεύω πως σε μία κόντρα θα τον είχε άνετα. Ο Ανέστης έχει σώμα για ταχύτητες, ίσως. Πάντως η αντίδρασή σου μου θύμισε, χωρίς παρεξήγηση, Οβελίξ! "Δεν είναι χοντρός, λίγο εύσωμος είναι"!! smiley.gif smiley.gif

QUOTE(pap.man @ Feb 21 2008, 07:25 ) *
τον ταμια δεν τον κολλησε ο κ.Γιαννης απλα το παλικαρι επαθε σοκ απα τα διπλα εξοδα που υποχρεωθηκε να πληρωσει για την αριστοκρατια


Πρώτον, όλοι στην Ιεράπετρα ξέρουμε ότι είναι χρυσός χορηγός αν και δεν αναφέρεται πουθενά. Οπότε, πρόβλημά του. Και δεύτερον, Αυτή η "αριστοκρατία" τρέχει πάντα με την ομάδα. Αν και πιστεύω πως τα έξοδα τα πλήρωσε ο καθένας μόνος του.
Antonis B
Κάτι σαν να ακούστηκε ότι ο Γαιτανάκης θα κατέβει να ξαναπαίξει για μια χρονιά.
Είναι αλήθεια???

Μάλλον σε ομάδα της Ιεράπατρας που θα αγωνίζεται στην ΕΚΑΣΚ. icon_wave.gif
MAN.OLI
B)-->
QUOTE(Antonis B @ Feb 21 2008, 10:51 ) *

Κάτι σαν να ακούστηκε ότι ο Γαιτανάκης θα κατέβει να ξαναπαίξει για μια χρονιά.
Είναι αλήθεια???

Μάλλον σε ομάδα της Ιεράπατρας που θα αγωνίζεται στην ΕΚΑΣΚ. icon_wave.gif
[/quote]

Ο Γαϊτανάκης έιναι ιδέα στο χώρο πλέον σαν μπασκετμπολίστας. Είναι όμως και εκπληκτικός παίκτης σε θέματα κοντοσουβλίων, κεμπάπ και γύρων βεβαίως βεβαίως.

Και αν λέω αν κάποτε σοβαρευτούμε σ αυτή τη χώρα εγώ θα έβλεπα αχτύπητο δύδυμο ψηλού-κοντού στο άθλημα τόστ επί σκαμπώ με τους άφταστους Καραμανωλάκη-Γαϊτανάκη.
Όλα τα άλλα δύδυμα (χριστόδουλος-Μάτος κλπ) είναι κοινές οδοντόκρεμες.

Μαρίνο γερά, μάσα δυνατά, Νεκτάριε θεέ φάε το ζελέ....
Antonis B
χαχαχα.

το ξερα. γεια σου ρε μαρίνο. 41.gif
panosak
παιδια παρολο που το αλλο topic ερημωσε βλεπω συνεχεια νεους users στο δικο μας!!!!!!!!!!!!!!!!
που ησασταν τοσο καιρο??
προφανως η ηλιθια κοντρα με τον ΟΦΗ δεν πουλαει ενω αντιθετα στο local topic το καλαμπουρι δινει , παιρνει και πουλαει. SUPER!!!!!!!!
GOLDEN βλεπω παντα στην κορυφη : παικτης - προπονητης - καλοφαγας.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ - ΜΑΤΤΟΣ 1-Χ-2
Pelargos06
QUOTE(panosak @ Feb 21 2008, 20:15 ) *
προφανως η ηλιθια κοντρα με τον ΟΦΗ δεν πουλαει ενω αντιθετα στο local topic το καλαμπουρι δινει , παιρνει και πουλαει. SUPER!!!!!!

πληροφοριες απο ΕΟΚ .....εχουμε και λεμε .... ¨ΟΦΗ 2 αγωνιστικες κεκλεισμενων των θυρων
Ιεραπετρα επιπληξη.
golden
1. κουιζ 1 : ποιος παραγοντας τοι ΑΟΙ αποκαλειτε "ο κ. Μπεζεντακος" ?
2. κουιζ 2 : ποιος "φορουμιστας" ο οποιος κατηγορει τους υπολοιπους (και ιδιως τα ιερα τερατα , τις σημαιες κλπ της ομαδος) για υπερβολικη καταναλωση φαγητου εχει αγαπημενο παικτη τον Αγγελακουδη!!!!
3. κουιζ 3 : ποιος φιλαθλος της ομαδος φωναζε χθες στην προπονηση "ταμια θεε παρε την παε" ?
4. κουιζ 4 : ποιος παικτης της ομαδος ειχε την απορια "γιατι οι ανθρωποι δεν μπορουν να γαργαληθουν μονοι τους?"
kop-13
QUOTE(Pelargos06 @ Feb 21 2008, 18:49 ) *
πληροφοριες απο ΕΟΚ .....εχουμε και λεμε .... ¨ΟΦΗ 2 αγωνιστικες κεκλεισμενων των θυρων
Ιεραπετρα επιπληξη.



2 + 2 επειδή είναι υπότροπος ή 2 κ τέλος για να κάνουν κ φιέστα την τελευταία αγωνιστική?
MAN.OLI
QUOTE(golden @ Feb 21 2008, 21:08 ) *
1. κουιζ 1 : ποιος παραγοντας τοι ΑΟΙ αποκαλειτε "ο κ. Μπεζεντακος" ?
2. κουιζ 2 : ποιος "φορουμιστας" ο οποιος κατηγορει τους υπολοιπους (και ιδιως τα ιερα τερατα , τις σημαιες κλπ της ομαδος) για υπερβολικη καταναλωση φαγητου εχει αγαπημενο παικτη τον Αγγελακουδη!!!!
3. κουιζ 3 : ποιος φιλαθλος της ομαδος φωναζε χθες στην προπονηση "ταμια θεε παρε την παε" ?
4. κουιζ 4 : ποιος παικτης της ομαδος ειχε την απορια "γιατι οι ανθρωποι δεν μπορουν να γαργαληθουν μονοι τους?"


άσε μας ρε GOLDEN με τα ερωτηματολόγια και ασχολήσου και λίγο με την ομάδα σου.... βεβαίως θα ρίζουμε και τις απαντήσεις μας.....

1. Ο Μπεζεντάκος έιναι ο παλιός παίκτης του Ιωνικού (εποχή Γιαννάκη και Αλεξανδρίδη), φαντάζομαι αυτό εννοείς.
2. Προφανής η απάντηση
3. Κανένας γιατί στην προπόνηση δεν υπήρχαν φίλαθλοι
4. εδώ η επίστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.
Lolla
Καλησπέρα κι από μένα. Αλήθεια γιατί δε βάζετε και φωτογραφίες να δούμε αν υπάρχουν τίποτα όμορφα παιδάκια στο φόρουμ σας;
Από τη φωτογραφία στο ierapetrabc.com βλέπω ένα παίδαρο στην πρώτη σειρά με τον αριθμό 8. Μήπως μπορεί κανείς να μου πει το ονοματάκι του;
golden
QUOTE(MAN.OLI @ Feb 21 2008, 21:24 ) *
άσε μας ρε GOLDEN με τα ερωτηματολόγια και ασχολήσου και λίγο με την ομάδα σου.... βεβαίως θα ρίζουμε και τις απαντήσεις μας.....

1. Ο Μπεζεντάκος έιναι ο παλιός παίκτης του Ιωνικού (εποχή Γιαννάκη και Αλεξανδρίδη), φαντάζομαι αυτό εννοείς.
2. Προφανής η απάντηση
3. Κανένας γιατί στην προπόνηση δεν υπήρχαν φίλαθλοι
4. εδώ η επίστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.


Σε οποιον δεν αρεσουν τα ερωτηματολογια δεν απανταει!( ομως ψαρωσες πρωτος !)
οσο για τον κυριο Μπεζεντακο καθαρα προσπαθεις να καλυψεις καποιον...κοινο γνωστο μας
το ειρωνικο σχολιο το παραβλεπω γιατι αντιλαμβανομαι την ταραχη σου
Pelargos06
QUOTE(Lolla @ Feb 21 2008, 21:35 ) *
Καλησπέρα κι από μένα. Αλήθεια γιατί δε βάζετε και φωτογραφίες να δούμε αν υπάρχουν τίποτα όμορφα παιδάκια στο φόρουμ σας;
Από τη φωτογραφία στο ierapetrabc.com βλέπω ένα παίδαρο στην πρώτη σειρά με τον αριθμό 8. Μήπως μπορεί κανείς να μου πει το ονοματάκι του;

ΑΛΕΞΙΟΥ ΤΗΛ 69.............ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ PRIVE
MAN.OLI
Click to view attachmentκαι μια φωτό από τους αποκλεισμένους στη χαλκίδα (ελαφρά πειραγμένη) που μόλις ήρθε στα χέρια μου
Ο μάνατζερ, ο σαρανταβάλε και ο γ. αρχηγός ποζάρουν μπροστά τη γέφυρα της Χαλκίδας λίγο πριν την καταιγίδα....
TELIS
QUOTE(MAN.OLI @ Feb 22 2008, 01:56 ) *
Click to view attachmentκαι μια φωτό από τους αποκλεισμένους στη χαλκίδα (ελαφρά πειραγμένη) που μόλις ήρθε στα χέρια μου
Ο μάνατζερ, ο σαρανταβάλε και ο γ. αρχηγός ποζάρουν μπροστά τη γέφυρα της Χαλκίδας λίγο πριν την καταιγίδα....


Εμενα μου φερνει για τον Μπενζετακο με της χορευτριες του.
TliBan
Καλημέρα σε όλα τα φιλαράκια στην όμορφη Ιεράπετρα και καλή επιτυχία την Κυριακή...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.