Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ B.C
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Χρήστος
Το υπολοιπο υλικο σε λιγα λεπτα στο topic του Πανελευσινιακου.
CHE
QUOTE(Χρήστος @ Mar 14 2008, 23:56 ) *
Και μιας και στην Ελευσινα εμαθε πολλα, ενα απο αυτα ειναι το ξυρισμα στο γηπεδο...


Για να μην καταναλώνει το νερό του σπιτιού του...
CHE
QUOTE(Χρήστος @ Mar 14 2008, 23:55 ) *
Εκει που τελειωνουν οι λεξεις ερχετε ο Αλεξης.


Ευχαριστούμε το Χρήστο για την ευγενική χορηγία των φωτογραφιών του ανθρώπου που αν ήταν και φέτος στην Ιεράπετρα θα πρωταγωνιστούσε στα φωτορομάντζα του 40+
golden
Retro

Ο Α.ΜΑΤΟΣ στην Α.Ε.Κ. !
araout
QUOTE(golden @ Mar 15 2008, 09:16 ) *
Retro

Ο Α.ΜΑΤΟΣ στην Α.Ε.Κ. !



Ναί και ο ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ στον Ολυμπιακό...

Click to view attachment
araout
QUOTE(piki @ Mar 14 2008, 22:48 ) *
ααα ρε golden νομιζεις οτι λιγες καλοποδιες και λογια του "αερα" θα με τρομαξουν ???ισα ισα που ετσι δειχνεις ποσο ποναει που υποστηριζω τον che...Λες για τα στοιχηματα για να απαληνεις τον πονο σου ενω ξερεις οτι αυτο το παιχνιδι το εχεις χαμενο...τελος με λες προδοτη αλλα πρεπει να σου θυμισω οτι εγω απο την αρχη δηλωσα με ποιανου το μερος ειμαι για να σε προδωσω σημαινει οτι ημουνα στην αρχη μαζι σου κατι που φυσικα δεν υφισταται αλλα παλι προσπαθεις να διαμορφωσεις αντιληψεις που ειναι η γνωστη τακτικη σου....


βρε άντε να παίξεις κανένα playmobil! Μην τα βάζεις με τον golden ειναι αδίστακτος!
CHE
QUOTE(TliBan @ Mar 14 2008, 14:43 ) *
Μην κατηγορείς CHE τον golden....Όπως θα έλεγε και ο ίδιος Μωραίνει Κύριος, όν αισθάνεται της καρέκλας απώλειαν.....

Η καρέκλα του δεν κινδυνεύει.Που θα βρω άλλο τέτοιο προπονητή που να χαρίζει τους μισθούς του για τις σπουδές των 3 εφήβων,παρ'ότι τον κράζουν στο φόρουμ.(βλέπε pοsts piki).Μεγάλη καρδιά ο gοlden,ή μάλλον χρυσή καρδιά!
araout
Βλέπω το θέμα έχει ξεφύγει και γίνεται πανικός. Άσχετο: ρε golden, οι κατσίκες σου σώθηκαν κατηγορία, ή επανέλαβες το ρεκόρ των παίδων?

Όσο για την φωτογραφεία μου που δημοσιεύτηκε, ήταν φωτομοντάζ. Εγώ ήμουν αμέριμνος στου αγρούς με τισ πασχαλίτσες. Έχω και ντοκουμέντα.
Click to view attachment
[/quote]

makis η παραάνομη βόσκηση είναι ένα απο τα σημαντικότερα προβλήματα του Δ.Ιεράπετρας.....
ξ
α) φέρτε το θηρίο golden (ειδικότητα στα ανυπάκουα κατσικάκια)
β) μην ξαναπατήσεις σε αγρούς ( ξενυχτάει και το ΚΟΝΑΚΙ ή ο ΚΑΚΑΝΙΑΣ)
γ) ασε πια τα μασκαρέματα και εκδηλώσου ελεύθερα

Click to view attachment
CHE
Καλημέρα σας,κύριοι gοlden&araout
golden
QUOTE(CHE @ Mar 15 2008, 09:26 ) *
Η καρέκλα του δεν κινδυνεύει.Που θα βρω άλλο τέτοιο προπονητή που να χαρίζει τους μισθούς του για τις σπουδές των 3 εφήβων,παρ'ότι τον κράζουν στο φόρουμ.(βλέπε pοsts piki).Μεγάλη καρδιά ο gοlden,ή μάλλον χρυσή καρδιά!


1. εαν δεν πληρωθώ (και τα πριμ) θα παω στο ΑΣΕΑΔ
2. Ο Λυκος θα περασει Ιεραπετρα "ανωτατη θερμοκηπιακη" και δεν εχει αναγκη απο λεφτα
3. Ο piki θα γυρισει στα πατρια εδαφη στην Ελβετια οπου και θα ανοιξει μαγαζι "LA GORGONA"
4. ο Κολοβ θα γινει μπασκετμπολιστας στην Ιεραπετρα και θα του πληρωνεις εσυ ευχαριστως "σπιτι-φαι-γκομενα-και 1000 ευρω"
CHE
QUOTE(araout @ Mar 15 2008, 09:23 ) *
βρε άντε να παίξεις κανένα playmobil! Μην τα βάζεις με τον golden ειναι αδίστακτος!

Κανένα προστιματάκι θα σου άρεσε,araοut?
araout
QUOTE(CHE @ Mar 15 2008, 09:41 ) *
Κανένα προστιματάκι θα σου άρεσε,araοut?


εμένα ούτε με ξέρεις ούτε μπορείς να με βρείς , αλλά με μια απλή ¨δωροδοκια¨ συντάσομαι στο άρμα σου ευχαρίστως ...περιμένω προσφορές


Click to view attachment
CHE
QUOTE(golden @ Mar 15 2008, 09:41 ) *
1. εαν δεν πληρωθώ (και τα πριμ) θα παω στο ΑΣΕΑΔ
2. Ο Λυκος θα περασει Ιεραπετρα "ανωτατη θερμοκηπιακη" και δεν εχει αναγκη απο λεφτα
3. Ο piki θα γυρισει στα πατρια εδαφη στην Ελβετια οπου και θα ανοιξει μαγαζι "LA GORGONA"
4. ο Κολοβ θα γινει μπασκετμπολιστας στην Ιεραπετρα και θα του πληρωνεις εσυ ευχαριστως "σπιτι-φαι-γκομενα-και 1000 ευρω"

Και πάνω που έλεγα καλά λόγια για σένα...1.Και εγώ θα προσφύγω στην ανώτατη και διαχρονική αρχή της ομάδας και το πολύ-πολύ να σου δώσει μια πίτα-γύρο,όπως επί Λυγιάς(remember?)2.3.και 4.Θα σου απαντήσουν τα παιδιά μέσα στο γήπεδο τον Ιούνιο.(και αν θέλουν και μέσω φόρουμ)
CHE
QUOTE(araout @ Mar 15 2008, 09:46 ) *
εμένα ούτε με ξέρεις ούτε μπορείς να με βρείς , αλλά με μια απλή ¨δωροδοκια¨ συντάσομαι στο άρμα σου ευχαρίστως ...περιμένω προσφορές

Είσαι σίγουρος ότι δε σε ξέρω?Πάρε ένα Ρ.Μ. με το όνομά σου και πέρνα από το ταμείο να πληρώσεις το 5%
CHE
Ορεξάτος ξύπνησες,gοldenάκο.Άντε τώρα στην προπόνηση και χαιρετίσματα στα κοπέλια μου!
CHE
Οι Παμπαίδες 2(1996) αγωνίζονται σήμερα στις 14.00 στο Αρκαλοχώρι με την τοπική ομάδα και αύριο στις 13.00 με το Δειλινό στο Ηράκλειο.Όσοι πιστοί προσέλθετε.
CHE
Μr airball,σήμερα μου είπε ο φίλος σου με ποια φωτογραφία σε εκβιάζει και σε κρατάει σιωπηλό.Αλλά στην περίπτωση του μόνο σαν επιτεθέμενοι θα καταφέρουμε να αμυνθούμε.Γι'αυτό,δώστου!Μη φοβάσαι!
mr airball
QUOTE(CHE @ Mar 15 2008, 15:43 ) *
Μr airball,σήμερα μου είπε ο φίλος σου με ποια φωτογραφία σε εκβιάζει και σε κρατάει σιωπηλό.Αλλά στην περίπτωση του μόνο σαν επιτεθέμενοι θα καταφέρουμε να αμυνθούμε.Γι'αυτό,δώστου!Μη φοβάσαι!

Aγαπητε Che,μηπως σου ειπε και τι υλικο εχω εγω?Μαλλον δεν ξερει και ο ιδιος!Δεν εκβιαζει και δεν κραταει σιωπηλο κανενα.Οι φωτο ειναι τοσο καλες και γαργαλιστικες που προτιμω την δημοσοιηποιση τους οταν καταλαβαινω οτι εχει ξεφυγει η συμπεριφορα του απο τα ορια!Παρακολουθω τα γραφομενα και νομιζω οτι ειναι αρκετα στριμωγμενος απο ολους σας στην γωνια του ρινγκ!Σε διαβεβαιωνω,ομως,οτι δεν εχει τα κοτσια να κανει την παραμικρη κινηση εναντιον μου γιατι μετα θα ντρεπεται να βγει απο την πορτα του σπιτιου του!Νομιζεις οτι υπαρχει χειροτερο πραγμα για εναν ανθρωπο απο το να τον λυπουνται?
golden
μα που ειναι ?

Click to view attachment
spider
good afternoon!

ΖΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΩ ΣΤΟΝ GOLDEN TON ΚΑΚΟ
CHE
Οι μικροί Παμπαίδες μας κέρδισαν στο Αρκαλοχώρι.Λεπτομέρειες αύριο μετά και το 2ο παιχνίδι με το Δειλινό.
piki
QUOTE(spider @ Mar 15 2008, 19:16 ) *
good afternoon!

ΖΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΩ ΣΤΟΝ GOLDEN TON ΚΑΚΟ


ωχ ποιος εισαι εσυ ο Δρακος???
40+
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
Τα κολλητάρια ξεσκεπάζονται.....
Τη στιγμή που γράφονται αυτές οι γραμμές οι δυο άσπονδοι εχθροί κάθονται σε κεντρικό καφέ της πόλης (και όχι στου Μιρμιλιάγκου φυσικά) και απολαμβάνουν μαζί το ποτάκι τους.
Ναι για τον Golden και τον Τσε μιλάω... Τα φιλαράκια που δεν άντεξαν να ψευτοκρίβονται και εμφανίζονται και πάλι μαζί δημοσίως σε κεντρικά καταστήματα συνοδευόμενα κιόλας. Ο μεν golden από την ανυποψίαστη σύζυγό του, ο δε Τσε από τον υποψιασμένο μάνατζερ....

Άντε καλή διασκέδαση παιδιά και το βράδυ αφού βάλετε τη ρομπίτσα σας, μπορείτε να αρχίσετε να αλληλοκατηγορείστε προσπαθώντας να αποδείξετε τα αναπόδεικτα. 68.gif

Υ.Γ. Κρίμα για σένα Golden που μετά την εκπληκτική έκφραση "ύπουλο, πουλημένο, γενιτσαράκι" περίμενα πολλά από εσένα. sad.gif
CHE
QUOTE(40+ @ Mar 15 2008, 22:11 ) *
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
Τα κολλητάρια ξεσκεπάζονται.....
Τη στιγμή που γράφονται αυτές οι γραμμές οι δυο άσπονδοι εχθροί κάθονται σε κεντρικό καφέ της πόλης (και όχι στου Μιρμιλιάγκου φυσικά) και απολαμβάνουν μαζί το ποτάκι τους.
Ναι για τον Golden και τον Τσε μιλάω... Τα φιλαράκια που δεν άντεξαν να ψευτοκρίβονται και εμφανίζονται και πάλι μαζί δημοσίως σε κεντρικά καταστήματα συνοδευόμενα κιόλας. Ο μεν golden από την ανυποψίαστη σύζυγό του, ο δε Τσε από τον υποψιασμένο μάνατζερ....

Άντε καλή διασκέδαση παιδιά και το βράδυ αφού βάλετε τη ρομπίτσα σας, μπορείτε να αρχίσετε να αλληλοκατηγορείστε προσπαθώντας να αποδείξετε τα αναπόδεικτα. 68.gif

Υ.Γ. Κρίμα για σένα Golden που μετά την εκπληκτική έκφραση "ύπουλο, πουλημένο, γενιτσαράκι" περίμενα πολλά από εσένα. sad.gif

Ο 40+(που πάει γυρεύοντας)την ίδια στιγμή που κράζει για "ρομπίτσες",είναι σπίτι κάνοντας baby sitting,(μια που τα Σαββατόβραδα βγαίνει η σύζυγος),φορώντας την περίφημη πυτζάμα με τον Σνούπυ!Αποδείξεις,σύντομα.
golden
QUOTE(40+ @ Mar 15 2008, 22:11 ) *
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
Τα κολλητάρια ξεσκεπάζονται.....
Τη στιγμή που γράφονται αυτές οι γραμμές οι δυο άσπονδοι εχθροί κάθονται σε κεντρικό καφέ της πόλης (και όχι στου Μιρμιλιάγκου φυσικά) και απολαμβάνουν μαζί το ποτάκι τους.
Ναι για τον Golden και τον Τσε μιλάω... Τα φιλαράκια που δεν άντεξαν να ψευτοκρίβονται και εμφανίζονται και πάλι μαζί δημοσίως σε κεντρικά καταστήματα συνοδευόμενα κιόλας. Ο μεν golden από την ανυποψίαστη σύζυγό του, ο δε Τσε από τον υποψιασμένο μάνατζερ....

Άντε καλή διασκέδαση παιδιά και το βράδυ αφού βάλετε τη ρομπίτσα σας, μπορείτε να αρχίσετε να αλληλοκατηγορείστε προσπαθώντας να αποδείξετε τα αναπόδεικτα. 68.gif

Υ.Γ. Κρίμα για σένα Golden που μετά την εκπληκτική έκφραση "ύπουλο, πουλημένο, γενιτσαράκι" περίμενα πολλά από εσένα. sad.gif


ανυποψιαστε δεν ντρεπεσαι την ωρα που με κατηγορεις να βρισκεσαι σε αυτην την κατασταση?

Click to view attachment
golden
μετα απο ανωνυμες πληροφοριες εκανα πριν απο 1' εφοδο στα μπαρακια και λοιπα καταστηματα του κεντρου
βρέθηκαν :

- δυο παικτες δωδεκαδας (γιατι piki?)
- ενα μελος του προπονητικου τιμ
- 4 παραγοντες (γιατι CHE?)
- τουλαχιστον το 90 % των αυριανων φιλαθλων μετα του προεδρου τους (γιατι makis?)
- 4 παικτες των αντιπαλων..

συνεπως το αυριανο παιχνιδι προβλεπεται ντερμπι...
40+
QUOTE(golden @ Mar 16 2008, 00:24 ) *
ανυποψιαστε δεν ντρεπεσαι την ωρα που με κατηγορεις να βρισκεσαι σε αυτην την κατασταση?


Μωρέ εγώ φταίω που της πήρα καινούριο μοντέλο κινητό με 5μεγαπίξελ, φλάς και μπλού τουθ.....
Από αύριο επιστροφή στο παλιό καλό απλό τηλεφωνάκι, να γλυτώνω μερικώς από τις σπιουιές σας. tongue.gif tongue.gif
art
βρε παιδια της ιεραπετρας....πιστευετε πως ειστε καλυτεροι απ τον οφη???????????????????αν ναι γιατι δεν μου λετε τα επειχηρηματα σας?????????????????οκ εχετε κανει βηματα προοδου κ εμαθε η υπολοιπη ΕΛΛΑΔΑ
που στο καλο ειναι η ιεραπετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα απο εκει κ περα ακουω παικτες σας να μην την παλευουν εκει για 2 λογους=δεν μπορουν την ζωη εκει κ δεν μπορουν κ τον μακρακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.gif 19.gif 19.gif
mondaro#14
QUOTE(CHE @ Mar 15 2008, 23:18 ) *
Ο 40+(που πάει γυρεύοντας)την ίδια στιγμή που κράζει για "ρομπίτσες",είναι σπίτι κάνοντας baby sitting,(μια που τα Σαββατόβραδα βγαίνει η σύζυγος),φορώντας την περίφημη πυτζάμα με τον Σνούπυ!Αποδείξεις,σύντομα.



etsi etsi baby sitting... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
vlasis
QUOTE(mondaro#14 @ Mar 16 2008, 01:20 ) *
etsi etsi baby sitting... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

you: evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
mpezantakos baby sitting.......... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
CHE
QUOTE(art @ Mar 16 2008, 00:58 ) *
βρε παιδια της ιεραπετρας....πιστευετε πως ειστε καλυτεροι απ τον οφη???????????????????αν ναι γιατι δεν μου λετε τα επειχηρηματα σας?????????????????οκ εχετε κανει βηματα προοδου κ εμαθε η υπολοιπη ΕΛΛΑΔΑ
που στο καλο ειναι η ιεραπετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα απο εκει κ περα ακουω παικτες σας να μην την παλευουν εκει για 2 λογους=δεν μπορουν την ζωη εκει κ δεν μπορουν κ τον μακρακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.gif 19.gif 19.gif

Μπράβο,ρε μάγκα(ανώνυμε)!Και τώρα γύρνα στη φωλιά σου,σε παρακαλώ και άσε μας στην ησυχία μας!
Pelargos06
QUOTE(art @ Mar 16 2008, 00:58 ) *
βρε παιδια της ιεραπετρας....πιστευετε πως ειστε καλυτεροι απ τον οφη???????????????????αν ναι γιατι δεν μου λετε τα επειχηρηματα σας?????????????????οκ εχετε κανει βηματα προοδου κ εμαθε η υπολοιπη ΕΛΛΑΔΑ
που στο καλο ειναι η ιεραπετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα απο εκει κ περα ακουω παικτες σας να μην την παλευουν εκει για 2 λογους=δεν μπορουν την ζωη εκει κ δεν μπορουν κ τον μακρακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.gif 19.gif 19.gif

πως μπόρεσε να περάσει από το ...μυαλό σου ...ότι υπάρχουν καλύτερες ομάδες από τον οφη ?
πως μπόρεσες ...έστω ...να το γράψεις.
γιατί προβληματίστηκες ότι κάποιοι μπορεί να είναι καλύτεροι σας?
και μονό γιαυτο, για την αμφιβολία , που έχεις μέσα σου πρέπει να γράψεις 500 φορές για εμπέδωση
¨΄δεν υπάρχει καλύτερη ομάδα από τον οφη ούτε καλύτεροι φίλαθλο鴨έτσι θα μπορέσεις να το πιστέψεις και εσύ .γιατί όλοι εμείς το ξέρουμε,και το πιστεύουμε
araout
QUOTE(40+ @ Mar 15 2008, 22:11 ) *
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
Τα κολλητάρια ξεσκεπάζονται.....
Τη στιγμή που γράφονται αυτές οι γραμμές οι δυο άσπονδοι εχθροί κάθονται σε κεντρικό καφέ της πόλης (και όχι στου Μιρμιλιάγκου φυσικά) και απολαμβάνουν μαζί το ποτάκι τους.
Ναι για τον Golden και τον Τσε μιλάω... Τα φιλαράκια που δεν άντεξαν να ψευτοκρίβονται και εμφανίζονται και πάλι μαζί δημοσίως σε κεντρικά καταστήματα συνοδευόμενα κιόλας. Ο μεν golden από την ανυποψίαστη σύζυγό του...


μηπως θα πρέπει να αρχίσεις να υποψιάζεσαι εσυ την δικία σου ? πολλές και ποικίλες φωτογραφίες σου εμφανίζονται smiley.gif
araout
QUOTE(art @ Mar 16 2008, 00:58 ) *
βρε παιδια της ιεραπετρας....πιστευετε πως ειστε καλυτεροι απ τον οφη???????????????????αν ναι γιατι δεν μου λετε τα επειχηρηματα σας?????????????????οκ εχετε κανει βηματα προοδου κ εμαθε η υπολοιπη ΕΛΛΑΔΑ
που στο καλο ειναι η ιεραπετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα απο εκει κ περα ακουω παικτες σας να μην την παλευουν εκει για 2 λογους=δεν μπορουν την ζωη εκει κ δεν μπορουν κ τον μακρακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.gif 19.gif 19.gif


ζηλεύεις επειδή δεν έχετε δικό σας τόπικ 68.gif
araout
QUOTE(Pelargos06 @ Mar 16 2008, 08:41 ) *
πως μπόρεσε να περάσει από το ...μυαλό σου ...ότι υπάρχουν καλύτερες ομάδες από τον οφη ?
πως μπόρεσες ...έστω ...να το γράψεις.
γιατί προβληματίστηκες ότι κάποιοι μπορεί να είναι καλύτεροι σας?
και μονό γιαυτο, για την αμφιβολία , που έχεις μέσα σου πρέπει να γράψεις 500 φορές για εμπέδωση
¨΄δεν υπάρχει καλύτερη ομάδα από τον οφη ούτε καλύτεροι φίλαθλο鴨έτσι θα μπορέσεις να το πιστέψεις και εσύ .γιατί όλοι εμείς το ξέρουμε,και το πιστεύουμε


pelargos δεν το λυπάσαι το παιδί?
φαντάζεσαι να το έχει γράψει 498 φορές και να έρθει ο δάσκαλος να του το μηδενίσει? πού να τρέχει μετα να κάνει ενστάσεις στην δευτεροβάθμια?
TELIS
QUOTE(art @ Mar 16 2008, 00:58 ) *
βρε παιδια της ιεραπετρας....πιστευετε πως ειστε καλυτεροι απ τον οφη???????????????????αν ναι γιατι δεν μου λετε τα επειχηρηματα σας?????????????????οκ εχετε κανει βηματα προοδου κ εμαθε η υπολοιπη ΕΛΛΑΔΑ
που στο καλο ειναι η ιεραπετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα απο εκει κ περα ακουω παικτες σας να μην την παλευουν εκει για 2 λογους=δεν μπορουν την ζωη εκει κ δεν μπορουν κ τον μακρακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.gif 19.gif 19.gif


Πω πω τι εγραψε ο ανθρωπος.

Πολυ υψηλο IQ?

Δεν σας βγαλανε την αποφαση και εχετε βγει απο τα κουβουκλια σας.
Θελω να τα πουμε λιγο ART μετα το παιχνιδι με την ΕΛΕΥΣΙΝΑ.

Οσο για την ομαδα μας ολοι στο κλειστο σημερα για το μεγαλο ΒΗΜΑ της ΑΝΟΔΟΥ
40+
QUOTE(mondaro#14 @ Mar 16 2008, 01:20 ) *
etsi etsi baby sitting... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif


77.gif 77.gif
Μπράβο παιδί μου. Και μόνο το ότι έκατσες και ασχολήθηκες λίγο με το φωτοσοπ και επιτέλους το μοντάζ είναι σε ανεκτό επίπεδο, εμένα με ευχαριστεί. Κάτι θετικό βγαίνει απ αυτή την ιστορία.... Και σε ανώτερα!!!!
(ελπίζω μόνο να το έκανες μόνος σου και να μην κατέφυγες σε γνωστούς και αγνώστους σχετικούς όπως κάνουν κάποιοι άλλοι...)

Υπάρχει όμως κι ένα μικρό ψεγάδι σ αυτή την όμορφη ιστοριούλα. Εκείνη η ώρα του ποστ λίγο ασύμβατη με τα περί ώρας ύπνου μου φαίνεται. Θα μου πεις μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος, οπότε το αναμενόμενο και προβλεπόμενο προστιματάκι που θα πέσει φαντάζομαι δε σε απασχολεί ιδιέταιρα. 19.gif 19.gif
40+
QUOTE(art @ Mar 16 2008, 00:58 ) *
...αλλα απο εκει κ περα ακουω παικτες σας να μην την παλευουν εκει για 2 λογους=δεν μπορουν την ζωη εκει κ δεν μπορουν κ τον μακρακη..


Ρε παιδία σαν πολύ δεν ασχολούμαστε με τον κάθε art ή καλύτερα fart που μπαίνει την αμολάει την εντελώς αυθόρμητη και πάντα σχετική με κάτι που άκουσε παπαριά του και εξαφανίζεται;
40+
Ιδού ένα ζευγάρι ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ
Click to view attachment

Παντόφλες που δίνουν παντοφλιές σαν αυτή που τρώει κάποιος GOLDEN από την κυρία του και γι αυτό όταν είναι μαζί της είναι πραγματικά άλλος άνθρωπος.
Μιλάει πάντα σοβαρά (έτσι πιστεύει τουλάχιστον) και αποποιείται οτιδήποτε έχει να κάνει με την καθημερινότητά του (λουμπινιές, απάτες, απειλές, συκοφαντίες).
Ασχολείται ελάχιστα με μπάσκετ αλλά έχει ισχυρή άποψη για φλέγοντα ζητήματα όπως π.χ. πότε βγάζεις το σουφλέ από το φούρνο για να μην ξεφουσκώσει, σε ποια θερμοκρασία πλένεις τα βαμβακερά, πόσο καλή είναι η συμμετοχή της Γροιλανδίας στην ευροβίζιον, γιατί τα χάλασε (πριν χρόνια) η Αλιμπέρτη με τον Πάριο, φέρνει στο νου του αναμνήσεις από τη "Μανίνα" που διάβαζε κρυφά μικρός, αγνοεί τη λέξη φόρουμ κλπ κλπ .

Στα πλαίσια της γενικής αναμόρφωσής του, λόγω επικείμενης παντοφλιάς (δίπλα στην κυρία του πάντα) κάνει και πράγματα αδιανόητα για τον καθημερινό φυσιολογικό του βίο. Π.χ. ΚΕΡΝΑΕΙ !!!!!! ναι καλά διαβάσατε ο Golden το κάνει κι αυτό κερνάει.... 77.gif 77.gif

Φίλε Golden μην ανησυχείς. Έχει και άλλους σε χειρότερη παντοφλική κατάσταση από εσένα π.χ. ο αρχηγός. Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που ελλείψει συζύγου αυτοπαντοφλίζονται π.χ. Τσε, Μάνατζερ, κλπ. icon_wave.gif
golden
υποκλινομαι στον "απολυτο παντοφλολογο" του φορουμ (πρεπει να εχεις φαει τοσες πολλες που τις εχεις κρατησει για ενθυμιο)
mr airball
QUOTE(40+ @ Mar 16 2008, 11:12 ) *
Ιδού ένα ζευγάρι ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ
Click to view attachment

λπ .

Στα πλαίσια της γενικής αναμόρφωσής του, λόγω επικείμενης παντοφλιάς (δίπλα στην κυρία του πάντα) κάνει και πράγματα αδιανόητα για τον καθημερινό φυσιολογικό του βίο. Π.χ. ΚΕΡΝΑΕΙ !!!!!! ναι καλά διαβάσατε ο Golden το κάνει κι αυτό κερνάει.... 77.gif 77.gif

Ποιος κερασε, ο golden?Ρε σεις σας τα ειχα πει!Κοψτε τις επιθεσεις ,ειδατε που το οδηγησατε το παιδι?Τι καταλαβαινετε τωρα δηλαδη!Σε λιγο θα παραδεχτει οτι εχει και αδικο και μετα να δω τι θα κανετε...
notosbc
QUOTE(art @ Mar 16 2008, 00:58 ) *
βρε παιδια της ιεραπετρας....πιστευετε πως ειστε καλυτεροι απ τον οφη???????????????????αν ναι γιατι δεν μου λετε τα επειχηρηματα σας?????????????????οκ εχετε κανει βηματα προοδου κ εμαθε η υπολοιπη ΕΛΛΑΔΑ
που στο καλο ειναι η ιεραπετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα απο εκει κ περα ακουω παικτες σας να μην την παλευουν εκει για 2 λογους=δεν μπορουν την ζωη εκει κ δεν μπορουν κ τον μακρακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.gif 19.gif 19.gif

οσο για τη ζωη στην ιεραπετρα δες τις φωτογραφιες του topic. icon_wave.gif
makis
Καλά μου και αθώα μου παιδιά. Τόσο καιρό δεν έχετε καταλάβει τίποτα από όσα γίνονται. Δεν έχετε καταλάβει τις επιδράσεις του φόρουμ στη ζωή του καθενός. Ένα-ένα τα τείχη αντίστασης πέφτουν και διαλύονται. Οι αναστολές κάμπτονται. Πλέον περιμένεις από τον καθένα το καθετί.
Τί και αν che και golden πίνανε μαζί εχθές? τι και αν ο golden κέρασε(!!!!)? Τι και αν ο Μπεζέ κρατούσε τα μωρά και η γυναίκα του (να είναι καλά) των έδινε στεγνά? Αυτά δεν είναι τίποτα!!!
Εχθές, λοιπόν, ο CHE δανείστηκε την στολή του αστυνομικού από τον golden, που τόσο τον κράζει, και έψαχνε μεταμεσονύχτια παίχτες στα μπαρ. Λόγο ηλικίας δεν άντεξε πολύ και ζήτησε από τους ιδιοκτήτες αντί χορηγίας στην ομάδα να τοποθετήσουν κάμερες με άμεση σύνδεση με το σπίτι του. Και παίχτης να μην βγει, όλο και κάποιο λαβράκι για το φόρουμ θα βγάλει από τα πόρτεγα. Το μπαμ της ημέρας όμως είναι άλλο. σε κατ ιδίαν συζήτησή που είχαμε (τυχαία πέρασα καθώς πήγαινα για ύπνο) μου απο κάλυψε ότι έχει παραγγείλει ............... laptop. Ναι, καλά το διαβάσατε. Αυτός που δεν έχει σχέση με την τεχνολογία, που έλεγε πως δεν θα πάρει ποτέ. Τα πάντα αλλάζουν σε αυτήν τη ζωή ταμία. Άντε και γαμπρός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
golden
o CHE : τρελος με το φορουμ.....

Click to view attachment
golden
o CHE

"ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΗΡΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ?"

Click to view attachment
golden
Click to view attachment
golden
retro

Α.Ε. ΛΥΓΙΑΣ 2004/05....

Click to view attachment
golden
σε αποκλειστικοτητα το laptop που παραγγειλε ο CHE

Click to view attachment
Pelargos06
Ιεράπετρα - Αρδηττός 71-67
CHE
Και οι παμπαίδες μας (1996)νίκησαν και σήμερα, το Δειλινό με 17 πόντους διαφορά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.