Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ/ROSTERS Α2 2018-19
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
gspara
http://www.basketblog.gr/%CE%B8%CE%B5%CF%8...E%BD%CE%B9.html
Λιγο πριν το ματς με Αμυντα,η Καβαλα ειναι αναγκασμενη να αναζητησει 3ο κοινοτικο,αφου ο Γκαμπερονι βεθηκε θετικος σε απαγορευμενες ουσιες.
gratipa1929
Από ebasket.gr

Να μην σας αφήσω, όμως, δίχως τζούρα από το αντρικό μπάσκετ. Μεγάλη επιστροφή «ψήνεται» σε ομάδα της Α2, που παλεύει για τη σωτηρία της. Μόνο ένας πατέρας αντιδρά, γιατί θα χάσει χρόνο συμμετοχής ο γιος του, όμως η επιστροφή έχει δρομολογηθεί κι αύριο – μεθαύριο θα το διαβάσετε με ονοματεπώνυμο

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
MENEGIN11
QUOTE(gratipa1929 @ Jan 2 2019, 18:38 ) *
Από ebasket.gr

Να μην σας αφήσω, όμως, δίχως τζούρα από το αντρικό μπάσκετ. Μεγάλη επιστροφή «ψήνεται» σε ομάδα της Α2, που παλεύει για τη σωτηρία της. Μόνο ένας πατέρας αντιδρά, γιατί θα χάσει χρόνο συμμετοχής ο γιος του, όμως η επιστροφή έχει δρομολογηθεί κι αύριο – μεθαύριο θα το διαβάσετε με ονοματεπώνυμο

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

νομίζω οι αντιδράσεις έχουν να κάνουν με το ότι οι επιστροφές θα ναι 2,άσσος κ κόμπο αλλά νομίζω ότι για το καλό της ομάδας πρέπει όλοι να κάνουν ένα βήμα πίσω......το σίγουρο είναι ότι το μεγάλο πρόβλημα είναι μέσα στο καλαθι αγωνιστικά κ στις γνωστές κ παγιωμένες έριδες εξωαγωνιστικα
James K R
Αλλαγή ξένου στην Καστοριά :
http://www.basketblog.gr/τελος-ο-φ...οβιτς.html
kaneKorso
w00t.gif w00t.gif w00t.gif ... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
michael jordan_23
QUOTE (kaneKorso @ Jan 22 2019, 11:30 ) *
w00t.gif w00t.gif w00t.gif ... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

???
gspara
http://basketa.gr/%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CF%83...7-%CE%BA%CE%B1/

Βρηκε κοινοτικο ψηλο η Καβαλα κ μενει να δουμε αν θα προλαβει να αγωνιστει στον τελικο με Μαρουσι.Εχει καλη ομαδα η Καβαλα,αδικειται απο την θεση της αφου η τρυπα στους ψηλους ηταν τεραστια.Ο Σκληβας ειναι απογοητευση,δεν δειχνει να εχει φυσικη κατασταση,ξεχωρα οτι εχει λειψει σε αρκετα παιχνιδια.
kaneKorso
ohmy.gif blink.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
kaneKorso
Έρχεται... shot.gif
kaneKorso
Στέφαν Ζιβάνοβιτς w00t.gif ο αντι-Κούκσικς biggrin.gif rolleyes.gif
gspara
QUOTE (kaneKorso @ Feb 5 2019, 13:07 ) *
Στέφαν Ζιβάνοβιτς w00t.gif ο αντι-Κούκσικς biggrin.gif rolleyes.gif

Kαλοριζικος φιλτατε και ελπιζω να τον δουμε το Σαββατο biggrin.gif cool.gif ....Τα βιντεακια δεν λενε πολλα,αλλα δειχνει διαφορετικος παιχτης απο τον Κουκσικς.Σιγουρα πιο ελαφρυς και αθλητικοτερος,παιζει και 2 και 3.Εντυπωση μου εκανε η ενεργεια και η μανια να κλεψει μπαλες για να τρεξει στο ανοιχτο γηπεδο που δειχνει το δυνατο του σημειο!
kaneKorso
Ναι άλλο στυλ, αλλά κατά την γνώμη μου το αποτέλεσμα ίδιο... ;-):-P Ο Ριχάρδος... 3άρι κ 4άρι, ο Στέφανος... 2άρι κ 3άρι. Ο Λετονός πιο στατικός, σουτέρ ολκής, αλλά κ ριμπάουντερ. Ο Σέρβος πιο αθλητικός, κινητικός, ακούραστος σε φυσική κατάσταση, καλύτερη άμυνα κ "κλέφτης", χωρίς να ξεχνάει ΠΟΤΕ το σουτ κ την επίθεση... Ο ένας προέρχοταν από τραυματισμό κ αγωνιστική απραξία, ο άλλος από φουλ αγωνιστική δράση κ 40λεπτα στο Σέρβικο πρωτάθλημα, κ ένας ακόμα λόγος πιστεύω για να επιλεχθεί την δεδομένη στιγμή για να μπει σε άμεση αγωνιστική δράση. Το ότι θα βοηθήσει την ομάδα το θεωρώ δεδομένο! Το πόσο, θα μας το δείξει ο ίδιος στο γήπεδο κ αναμένω κ γω με ενδιαφέρον ;-) Πάντως πληροφορίες μου, αναφέρουν ότι στις καλές του μέρες είναι οδοστρωτήρας ολκής!!! Είθε να είναι πολλές αυτές με τον Ερμή! κ να είναι υγιής.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.