Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Basketball Meeting II
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
morfi
Επιτελους, ηρθε η ωρα!The time has come!Αραγε ποιος θα ειναι ο νικητης στο.... fame story? banana.gif
thrylos7
Ακόμα εδώ είστε...; Vite!
dizzy_fingers
Λοιπόν....τελικά είχαμε απουσίες. Μερικές δικαιολογημένες και μερικές αδικαιολόγητες.

Συγκεκριμένα, ο Warrior είχε μία έκτακτη υποχρέωση και δε μπόρεσε να έρθει, το ίδιο και ο harris που είχε να πάει σε κάτι βαφτίσια.

Από την άλλη, οι Panos και Tafos tou Indou (πού ήσουν εσύ βρε?) δεν ήρθαν...εκτός αν ήρθαν στα γήπεδα και έπαιξαν με άλλους laugh.gif!

Παρόλα αυτά περάσαμε πολύ ωραία...εγώ τουλάχιστον είχα αυτήν την εντύπωση, θα δούμε τί θα πούν και τα άλλα παιδιά biggrin.gif.

Ήμασταν εγώ, ο γείτονας dromeas7 τον οποίο σίγουρα θα έχω πετύχει κάπου, ο morfi ο οποίος "τελικά δεν είναι κωλόπαιδο" laugh.gif , ο πάντα ακμαίος fatboy με τις απίστευτες μπασκετικές του ικανότητες, ο φουκαράς με αυτά που τραβάει η ομάδα του φέρος suspect, ο trismegistos (τρομάρα σου ρεμάλι...τέτοιο nick που βρήκες tongue.gif ) και ο bonzo που ήρθε χωρίς τον Dominique αλλά η παρουσία του ήταν αρκετή να καλύψει την εκ Γκυζίου (και όχι Ντιζίου tongue.gif) επιδρομή.

Στην αρχή παίξαμε διπλό με κάτι παιδιά εκεί.
Το ξεκίνημα ήταν μουδιασμένο καθώς μόνο ο fatboy μπόρεσε να διακριθεί...οι υπόλοιποι (χωρίς τον suspect που ήρθε αργότερα) ήμασταν μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας καθώς ήμασταν κρύοι.

Στη συνέχεια που ήρθε ο "ύποπτος" και ήμασταν έξι, παίξαμε 3 on 3.
Σε ένα πολύ μεγάλης διάρκειας παιχνίδι, η ομάδα των dizzy, dromeas, bonzo κέρδισε τους trismegistos,fatboy,suspect και οδέψαμε προς τους πάγκους εξουθενωμένοι...

Τέλος, πήραμε 2 παιδιά εκτός φόρουμ (τα οποία ελπίζω με τη αναίσχυντη και ξεδιάντροπη διαφήμιση που έκανα, να γίνουν μέλη μας biggrin.gif) και παίξαμε 4Χ4.
Η ομάδα των dizzy+suspect ήταν νικήτρια cool.gif. Η κούραση κατέβαλε τα κορμιά μας και αποχωρήσαμε από το γήπεδο πανευχαριστημένοι.

Η νύχτα όμως δεν είχε τελειώσει, καθώς η τριάδα dizzy, morfi και bonzo είχε αρκετά αποθέματα ενέργειας για να συρθεί σε μία κοντινή "Πίτα του Παππού" και να φάει μία δυνατή ποσότητα σουβλακοπιτακίων συνοδεία τηγανητών πατατών. 38.gif
Τις στιγμές που δε μασουλάγαμε, ξεστομίζαμε ενδιαφέρουσες μπασκετικές κουβέντες, ή ατάκες την αποκλειστική κυριότητα των οποίων, διεκδικούσε ο κατά τ'άλλα σιωπηλός morfi.


Στο τέλος το διαλύσαμε και είπαμε να δώσουμε ραντεβού (ο bonzo τουλάχιστον) για την επόμενη Κυριακή.

Τότε είναι που ελπίζω να παρευρεθούν όσοι δεν είχαν έρθει σήμερα (και έχασαν) αλλά και τα παιδιά που πέρασαν ένα ευχάριστο απόγευμα, σήμερα.

Μέσα στη βδομάδα θα κανονίσουμε λεπτομέρειες, απλά υπολογίζετε πάλι Κυριακή απόγευμα (πέντε με έξι το απόγευμα) σε εκείνο το γήπεδο ή σε κάποιο άλλο...

Οπτικοακουστικό υλικό δεν βγάλαμε τελικά, όσο θα θέλαμε, καθώς ήμασταν απορροφημένοι με την πορτοκαλιά μπάλα... bball.gif

Πάρτε μόνο δύο φωτογραφίες:
Click to view attachment
Bonzo και dizzy σκασμένοι μετά το φαΐ...νομίζω μπορείτε να καταλάβετε ποιός είμαι εγώ (κυρίως) και ποιός ο bonzo... 65.gif

Click to view attachment
Σχεδόν όλοι καθώς ο Dromeas είχε φύγει πριν βγάλουμε την φωτό.
Me and bonzo, μας ξεχωρίζετε από την παραπάνω φωτό, ο playa με την κόκκινη μπλούζα είναι ο fatboy, ο suspect είναι ο μοναδικός στη φωτογραφία με κίτρινα, και ο morfi....τα έχει παίξει από το πολύ μπάσκετ laugh.gif!!!!

Εις το ειπανειδείν!!!
thrylos7
Moυ ανοίξατε την όρεξη... για σουβλάκια εννοώ... tongue.gif

Ωραία! 41.gif
The Admiral
Αντε βρε biggrin.gif ...στο Μετρο των Αμπελοκηπων παιξατε?

Τι μου θυμισατε τωρα...εχω δωσει κατι ομηρικες μαχες εκει laugh.gif ...

Λοιπον...ειμαι επι πτυχιω φοιτητης της Ιατρικης Αθηνας και 6 χρονια κει ξημεροβραδιαζομουν με τους φιλους μου...Τωρα εχω να παιξω κατι χρονια εκει...Αλλα μιλαμε για κατι μαχες...μια περιοδο πηγαιναν εκει κατι Φιλιππινεζοι,οι οποιοι ηταν μεν κοντοι,αλλα ηταν και απιστευτα γρηγοροι και αλτικοι,αλλαζαν πασες με την ταχυτητα του φωτος,χωρια που κινδυνευες να σπασεις κανα δαχτυλο αν τολμουσες να κοψεις την πασα...μιλαμε για τοση δυναμη εβαζαν στην μπαλα...Κατα τ'αλλα ηταν μαλλον μετριοι σουτερ,αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν πως επαιζαν πολυ βρωμικα...κανανε πολυ ατσαλα φαουλ,αγνοουσαν( ή εκαναν πως αγνοουσαν)τους κανονισμους,τραβουσανε φανελες,κανανε βηματα κτλ...Στα πρωτα παιχνιδια ειχαμε ψιλοκομπλαρει,αλλα σαν τους μαθαμε τους πηραμε τα σωβρακα...για κανα χρονο γινοταν αυτο,δεν ξερω αν πηγαινουνε ακομη...

Σας ζηλευω...πρεπει να περασατε πολυ καλα...εγω ειχα παει χθες για μπασκετ και ελιωσα,οντας απροπονητος...χτυπησα και δυο δαχτυλα του δεξιου χεριου σε ενα κλεψιμο...μαλλον θα παραμεινω στην αργια για κανα δυο βδομαδες...

Που εχει "πιτα του παππου" εκει κοντα?Η πιο κοντινη που ξερω ειναι Ουλοφ Παλμε!!
Dromeas7
Πλέον έχει πίτα παππού και στην Αλεξάνδρας!!!!Σε λίγες μέρες σε όλη την Αθήνα!! icon_drunk.gif


Λοιπόν το μπασκετάκι που παίξαμε στεύθηκε με απόλυτη επιτυχία!!!
Ο ανταγωνισμός ήταν πολύ μεγάλος αλλα σε λογικά πλαίσια 41.gif 41.gif
Τα γήπεδακια είναι σε πολύ καλή κατάσταση και έτσι μπορέσαμε να παίξουμε αξιοπρεπώς...Dizzy και Fatboy έκλεψαν την παράσταση με φοβερές μονομαχίες τους ενώ οι Suspect και morfi ήταν ανίκητοι στα ένας εναντίον ενός...

Πάντως τώρα που το σκέφτομαι άνετα κατεβάζουμε ομάδα στη Γ' ΕΣΚΑ(η όπως αλλιώς λέγεται,μπορεί να λέω και πατατα)

Μπορούμε να τη ονομάσουμε basketforum BC. 77.gif




δρομέας7---> wos_sport5.gif <-----dizzy



76ers-sm.gif 76ers-sm.gif
kolossos
Φοβεροί! Αλλά το γεγονός ότι δεν βάλατε φωτογραφίες απο το παιχνίδι με βάζει σε σκέψεις 19.gif icon_drunk.gif
NBAholic
Noμίζω ότι το τόπικ αυτό είναι πολύ σημαντικό, καθώς απαντά σε πολλά από τα σημαντικά ερωτήματα του παρακάτου:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...t=0&#entry18377
morfi
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 3 2006, 02:08 AM)
Στη συνέχεια που ήρθε ο "ύποπτος" και ήμασταν έξι, παίξαμε 3 on 3.
Σε ένα πολύ μεγάλης διάρκειας παιχνίδι, η ομάδα των dizzy, dromeas, bonzo κέρδισε τους trismegistos,fatboy,suspect και οδέψαμε προς τους πάγκους εξουθενωμένοι...

Τέλος, πήραμε 2 παιδιά εκτός φόρουμ (τα οποία ελπίζω με τη αναίσχυντη και ξεδιάντροπη διαφήμιση που έκανα, να γίνουν μέλη μας biggrin.gif) και παίξαμε 4Χ4.
Η ομάδα των dizzy+suspect ήταν νικήτρια cool.gif. Η κούραση κατέβαλε τα κορμιά μας και αποχωρήσαμε από το γήπεδο πανευχαριστημένοι.
*

Εγω δεν επαιξα? η μηπως νομιζα οτι παιζω?

QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 3 2006, 02:08 AM)
Τις στιγμές που δε μασουλάγαμε, ξεστομίζαμε ενδιαφέρουσες μπασκετικές κουβέντες, ή ατάκες την αποκλειστική κυριότητα των οποίων, διεκδικούσε ο κατά τ'άλλα σιωπηλός morfi.
*

Οταν τρωω δεν μιλαω....
suspect
Ωραια παιξαμε, ωραια περασαμε και να το ξανακανουμε

Καταγγελω τον παραγκα Σπυρο οτι μας πηγε σε μερος που φυσαγε με αποτελεσμα τα σουτ να βρισκουν στεφανι 1/10!!! Οταν αλλαξαμε μπασκετες ηταν καπως καλυτερα.

Κατα τα αλλα ο νικος – non – fatboy μου θυμισε λιγο τον τονι παρκερ.
Ο bonzo ειναι κατι σαν γιωργος τσιαρας ενω ο σπυρος ο ζελικοοοοοοοοοοοοοοοοοο ρεμπρατσαααααααααααααααααα!

Ο dromeas ηταν κινδυνος θανατος με τα σουτ ( αυτο με τον υπολογισμο του αερα πως το κανεις ρε ανθρωπε ? ) smile.gif

O μορφι που ειχε το θρασσος να με μαρκαρει, εφαγε μια αγκωνια κατα λαθος. Σορι!

Εννοειται οτι ο σπυρος λεει τα μισα καθως το πρωτο μονο με τους κυριους

Fatboy-dizzy-suspect vs morfi-dromeas-bonzo νικησαμε, μετα οπως τα λεει, χασαμε και στο τελευταιο που ειμασταν dizzy-suspect και 2 «νατουραλιζε» κερδισαμε.
Warrior
Πρεπει να εχασα την καλυτερη basketforumική συναντηση,ε? sad.gif

Λοιπον,τωρα που ανοιγει ο καιρος εγω λεω να βρουμε μια μερα για εβδομαδιαια
μπασκετικη συναντηση..Ειμαστε πλεον και πολλοι,οποτε σιγουρα θα μαζευομαστε
αρκετοι καθε φορα.Αντε το πολυ καθε δυο βδομαδες..
kolossos
Άσχετο... μιας και έγινε "σύγκριση" μεταξύ dizzy και Zelico... Dizzy πόσο ύψος είσαι;
NBAholic
Καμιά 40ριά πόντους διαφορά απ'το Ζέλικο έχουν. Να, κάτι σαν το Γουιλτ με τον Άρνολντ στο άβατάρ μου.
dizzy_fingers
Έχω ύψος 1,90 παρακαλώ και να σωπάσουν οι μη παρευρισκόμενοι στη συνάντηση με τα χαζά άβαταρ cool.gif. tongue.gif

Κώστα, λέω να το κανονίζουμε για Κυριακές απόγευμα. Ήδη είπαμε να ξαναβρεθούμε την ερχόμενη Κυριακή...εσύ θα είσαι Βέλγιο βέβαια.. rolleyes.gif

Ναύαρχε, ακόμα είναι εκεί οι Φιλλιπινέζοι. Εγώ τους θυμάμαι από τον Φωκιανό. Ακριβώς όπως τους περιγράφεις...wink.gif
Την επόμενη Κυριακή θα έρθεις?

Δρομέα, πλάκα πλάκα για να φτιάξεις ομάδα (στην Δ ΕΣΚΑ), θέλεις μόνο ένα γήπεδο (ανοιχτό κιόλας), μερικές υπογραφές και τα λεφτά για τον δικηγόρο...

QUOTE(morfi)
Εγω δεν επαιξα? η μηπως νομιζα οτι παιζω?


Όπου trismegistos βάλε morfi. Σας μπέρδεψα μωρέ icon_drunk.gif...



QUOTE(Kolossos)
το γεγονός ότι δεν βάλατε φωτογραφίες απο το παιχνίδι με βάζει σε σκέψεις


Παίδες, μας πιάσανε... 17.gif 32.gif
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 3 2006, 03:18 PM)
Κώστα, λέω να το κανονίζουμε για Κυριακές απόγευμα. Ήδη είπαμε να ξαναβρεθούμε την ερχόμενη Κυριακή...εσύ θα είσαι Βέλγιο βέβαια.. rolleyes.gif

*


Nαι ρε γαμωτο...Γι'αυτο και λεω για καμια εξωγηπεδικη συναντηση Τριτη
ή Τεταρτη...Κανα Τηνιακο ή τιποτα τετοιο..
dizzy_fingers
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΤΗΝΙΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
(όπως ακριβώς θα φώναζε "ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑΑΑΑΑ!!!" ο Καμπαμαρού)

Παρασκευή βράδυ παίζει?
Άντε, όχι μόνο μπάσκετ και αθλητισμός...πφφφφ, αχρείαστα πράγματα.

Να πάμε να τα πιούμε κιόλας! icon_drunk.gif
Warrior
Παιζει και Παρασκευη!Αν και φευγω την επομενη μερα το πρωι.θα τα βολεψω
καπως..
Dromeas7
αν κανονίσετε μέσα και εγώ!!!
Έχω καιρό να πάω Τηνιακό και μου έχει λήψει η σαπίλα του icon_drunk.gif
Warrior
QUOTE(Dromeas7 @ Apr 4 2006, 01:34 AM)
αν κανονίσετε μέσα και εγώ!!!
Έχω καιρό να πάω Τηνιακό και μου έχει λήψει η σαπίλα του icon_drunk.gif
*


laugh.gif

Αυτο ακριβως...και γω εχω καιρο να παω!!
Θα το κανονισουμε..
NBAholic
QUOTE
Έχω ύψος 1,90 παρακαλώ και να σωπάσουν οι μη παρευρισκόμενοι στη συνάντηση με τα χαζά άβαταρ


'Nτάξει ρε, τι έγινε, νόμιζα πως ο Ζέλικο είναι 2,30.
ashton
μάγκες σόρρυ, αλλά κοιμόταν η κόρη μου συνεπώς δεν μπορούσα να έρθω κι έμεινα σπίτι.
Ελπίζω την άλλη φορά να τα καταφέρω.
dizzy_fingers
Που να γίνει και 16 χρονών, ashton tongue.gif.
biggrin.gif


Πάντως τώρα συνειδητοποίησα ότι την Κυριακή είναι το ντέρμπυ....

Οπότε άκυρο το μπάσκετ... icon_drunk.gif

Για το Τηνιακό πάντως, ισχύει...Εγώ, Warrior και Dromeas μέχρι στιγμής, για να τα πιούμε biggrin.gif.
Χάρη? Θα είναι αργά, οπότε θα μπορείς να έρθεις.
ashton
H γυναίκα μου δουλεύει απογεύματα και Παρασκευές που δεν υπάρχουν και παππουδογιαγιάδες στο σπίτι είναι δύσκολο... εκτός κι αν τα πιτσιρίκια στα φροντιστήρια έχουν 5ήμερες και σχολάσει νωρίτερα η Βίκη...

Σαββατοκύριακα απόγευμα αν δεν κοιμάται είναι μια χαρά... Αν κοιμηθεί όμως την ώρα που δεν πρέπει (που δυστυχώς το συνηθίζει) δε βολεύει :-)

Και από τον Ιούνιο με δυο κόρες θα είναι πιο ζόρικα (μέχρι να μεγαλώσουν και να παίζουν κι αυτές μαζί βέβαια...)
dizzy_fingers
Αααααααα να τις χαίρεσαι τότε! biggrin.gif 41.gif
Bonzo
Εγώ μάλλον μέσα είμαι αρκεί να μάθώ για τι πράγμα είμαι μέσα wacko.gif wacko.gif
Ποια μέρα και τι ώρα?
hagi
Παίδες και γω είμαι μέσα (αν και μάλλον δεν θα παίξω,έχω ένα μικρό τραυματισμό στον καρπό) αλλά ενημερώστε πιο συγκεκριμένα να βρεθούμε όλοι..
Warrior
Καλα ρε παιδια...εσεις ετοιμαζεστε για μπασκετ?? huh.gif

24.gif 24.gif

Tηνιακος=ουζα...μπυρες...κλπ icon_drunk.gif

Δεν νομιζω να σε δυσκολεψει ο τραυματισμος hagi!! laugh.gif

Ο Τηνιακος ειναι ουζερι επι της Αλεξανδρας,καπου στο Πεδιο του Αρεως. cool.gif
Φημιζεται γαι τις χαμηλες τιμες...και το απαισιο περιβαλλον!! laugh.gif
emperor
Εσείς εκεί χάμου μια χαρά περνάτε βλέπω
dizzy_fingers
Ε, κάντε κι εσείς κάτι εκεί πάνω. Τόσοι είστε!

Holic, weirdo, emperor, thrylos, sarounas και αρκετοί άλλοι που σίγουρα ξεχνάω...μπορείτε να κανονίσετε μία συνάντηση.

Αλήθεια, ποιοί ψήνεστε για την Παρασκευή? Να στείλω κανά τηλέφωνο για να συννενοηθούμε πως να βρεθούμε.
NBAholic
QUOTE
Αλήθεια, ποιοί ψήνεστε για την Παρασκευή? Να στείλω κανά τηλέφωνο για να συννενοηθούμε πως να βρεθούμε.


Θα ξανανέβεις Σαλονίκη;
Σήμερα ήρθα Ξάνθη ( 69.gif ), οπότε η περιβόητη συνάντησή μας ξαναναβάλλεται.
ee4649
ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΑ.ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ!!
Bonzo
Εγ΄ψ κατάλαβα ότι πρόκειται για κάτι μη μπασκετικό αλλά δεν κατάλαβα τι..
Πάντως ας συγκεκριμενοποιηθείλιγο το ραντεβο και οι συμμετοχές
εγώ πάντως είμαι μέσα
fatboy
Καλησπέρα σε όλους τους παλαιούς θαμώνες και τους νέους που γνώρισα την Κυριακή.

Απ'ότι άκουσα μετά τη μπάλα πήγατε για μάσα...ορθώς πράξατε.

Αν ετοιμάζετε κάτι για την παρασκευή μπορώ να σας πω ότι είμαι μέσα μετά τις 18.30 όμως γιατί δουλεύω.

Επειδή δεν ξέρω αν θα μπορέσω να ξαναμπώ μέχρι το απόγευμα της παρασκευής, Σπύρο αν κανονίσετε κάτι ρίξε μήνυμα ή τηλέφωνο.

Χαιρετίσματα σε όλους
morfi
Στον τυνιακο εχει χορευτριες? 69.gif
hagi
Παίδες για αύριο δεν θα μπορέσω αν κανονιστεί..

Αν είναι Σαββατοκύριακο κάτι μπορεί να γίνει..Πάντως για φαγητό και πάλι ατύχησα γιατί είμαι σε δίαιτα biggrin.gif Φυσικά μπορώ να παραβρεθώ στο γεύμα της παρέας... tongue.gif

Πάντως παίδες πρέπει να γνωριστούμε όλοι (ή όσοι είναι δυνατό) μια μέρα... cool.gif
Dromeas7
Λοιπόν για κανονίστε μια μάζωξη πριν το ντέρμπυ της Κυριακής!!!
Οχι αύριο πάντως γιατι δεν μπορώ...Πως λέμε θέλει και την πίττα ολόκληρη και τον σκήλο χορτάτο!!

Λοιπόν ήθελα να γράψω και κάτι άλλο αλλά το ξέχασα... ugly_tocktock.gif



76ers-sm.gif 76ers-sm.gif
dizzy_fingers
Εγώ και ο Warrior μπορούμε αύριο.
Το Σάββατο εγώ έχω κάτι δουλειές και ο Warrior φεύγει για Βέλγιο.

Την Κυριακή δεν παίζει λόγω του ντέρμπυ....

Οπότε όσοι θέλετε ελάτε αύριο.
Θα κανονίσουμε κατά το βραδάκι (εννέα, δέκα...κάπου εκεί) στο Τηνιακό (που μπορεί να μην έχει χορέυτριες αλλά έχει άφθονη μπύρα σε τιμή σούπερ μάρκετ που σε κάνει να βλέπεις χορεύτριες biggrin.gif).

Για μπασκετάκι, όπως καταλαβαίνετε, από βδομάδα, εκτός αν κανονίσουν άλλοι κάτι...

Αν θέλει κανείς να έρθει αύριο στη μπυροσύναξη ας το πει εδώ να του στείλω τηλέφωνο να συννενοηθούμε. Θα μπω και αύριο wink.gif.


icon_drunk.gif
Warrior
icon_bored.gif

Kαλημερα παιδες....!! blink.gif blink.gif

Δεν ξερω για σας...εγω τωρα ξυπνησα! ohmy.gif biggrin.gif

(Μπουρλοτο στο φυσικο!! icon_headbang.gif )

Λοιπον dizzy μεσα για αυριο,απλα δεν θα μαι και για πολλα πολλα,μιας και
μεχρι τις 4 το απογευμα θα μαι σχολη!

Καπου εκει 9-10 το βραδακι,οσοι ψηνονται..θα παμε για μπυριτσες..
leonkalf
Πως ξύπνησες τέτοια ώρα Warrior? Τι είχες να κάνεις??? cool.gif
Διαβασμα?

Δυστυχώς την προηγούμενη φορά δεν κατάφερα να παρεβρεθώ στο basketforum meeting.

Απόψε εσείς θα πάτε για μπυρίτσες, εγώ θα παίζω αγώνα.

Χμ...., δεν αφήνετε τις μπύρες να έρθετε γήπεδο? smile.gif
dizzy_fingers
Από βδομάδα το μπασκετάκι...απόψε έχει την ξεκούραση του πολεμιστή icon_drunk.gif.

Σήμερα στις 10 στο Τηνιακό (Λ.Αλεξάνδρας πιο πάνω από το Revenge of Rock).

Όποιος θέλει, να το πει εδώ να του στείλω τηλέφωνο να συννενοηθούμε wink.gif.
Θα ξαναμπώ κατά τις 8. wink.gif

Τα λέμε!!!!!!!!
morfi
Ειναι μακρια απο τον σταθμο του μετρο?
Warrior
QUOTE(leonkalf)
Πως ξύπνησες τέτοια ώρα Warrior? Τι είχες να κάνεις??? 
Διαβασμα?


Δυστυχως...αστα να πανε!! sad.gif

Ελειπες εσυ....ελειπα και γω blink.gif ....απορω τι μπασκετ πεξανε... laugh.gif laugh.gif

QUOTE(morfi)
Ειναι μακρια απο τον σταθμο του μετρο?


Αν ερθεις με μετρο δεν βολευει να κατεβεις Αμπελοκηπους!Βικτωρια στον
σταθμο του ΗΣΑΠ βολευει πολυ καλυτερα..Σε κανα 10λεπτο το πολυ με τα
ποδια.Αρχιζεις να ανεβαινεις την Λ.Αλεξανδρας και ειναι στο δεξι σου χερι,
οπως θα ανεβαινεις...καπου εκει που "τελειωνει" το Πεδιο του Αρεως.Ο Σπυρος
δεν εχει το τηλεφωνο σου?Θα σου εξηγησει αυτος ακριβως..
dizzy_fingers
Ε, αν το ανοίξει κιόλας, θα δει το μήνυμά μου με τις οδηγίες....

Εκτός αν μου έχεις δώσει λάθος νούμερο Βασίλη, οπότε πάρε με εσύ τηλέφωνο. wink.gif
dizzy_fingers
Sorry gia ta greeklish, eimai se net cafe.

Molis ematha oti to mats tin kiriaki einai stis 21:30.

Opote to basketaki gia to apogevma kiriakis isxiei.
Kata tis 5 sto idio meros.

Tha ksanabo kai tha sas po perissotera avrio wink.gif.

A, kai perasame oraia sto tiniako biggrin.gif. Ta ipiame kai ta ipame...kai o Warrior tin ekane gia na ferei to tropaio tou uleb cup (fevgei avrio proi gia velgio).

KALI EPITIXIA!!!!
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 8 2006, 01:33 AM)
Sorry gia ta greeklish, eimai se net cafe.
*


Να μην ξαναγινει!! laugh.gif


QUOTE
A, kai perasame oraia sto tiniako biggrin.gif. Ta ipiame kai ta ipame...kai o Warrior tin ekane gia na ferei to tropaio tou uleb cup (fevgei avrio proi gia velgio).

KALI EPITIXIA!!!!


Ωχ....τωρα αρχισα να ανησυχω! rolleyes.gif

biggrin.gif

Μια χαρα περασαμε οντως... cool.gif

Tα λεμε απο Βελγιο πια παιδες.. icon_wave.gif
thrylos7
QUOTE
Sorry gia ta greeklish, eimai se net cafe.

Ανεπίτρεπτο!!! Θα μας βγουν τα μάτια μέχρι να βγάλουμε τι λες..
24.gif

QUOTE
Molis ematha oti to mats tin kiriaki einai stis 21:30.

Νομίζω θα έχουν απ' τις 20:00 σύνδεση πάντως... Το λεγόμενο pre game show(λέμε τώρα...)
dizzy_fingers
Εγώ θα πάω πάντως με κάτι φίλους μου την Κυριακή στις 17:00 στο ίδιο μέρος. Όποιος θέλει να έρθει, μπορεί να το πει εδώ.

Θα ξανατσεκάρω το τόπικ σήμερα το βράδυ και αύριο πριν φύγω wink.gif.
morfi
Τι ωρα θα πας?Παιζει να ερθω.Θα σου πω αυριο!Θα ερθει κανενας απο το forum?
Θες να φωναξω παιδια για να παιξουμε ξυλο? 69.gif
Dromeas7
Παιδια θα έρθψ και εγώ.
Κατα τις 6:00 όμως θα είμαι εκεί.

Όσο για το Τηνιακό κρίμα που δεν μπορούσα .Είμαι σίγουρος ότι τα περασατε πολύ καλα.

Λοιπόν Lets play some hoops αύριο!!

Τα λέμε εκεί παίδες!!


P.S.Μπάλλα μην ξεχασετε!!!!
dizzy_fingers
QUOTE(morfi)
Τι ωρα θα πας?


QUOTE(dizzy_fingers)
θα πάω πάντως με κάτι φίλους μου την Κυριακή στις 17:00


Aκόμα Τηνιακό είσαι εσύ? icon_drunk.gif tongue.gif biggrin.gif

Δρομέα θα σε περιμένουμε.
Μέχρι στιγμής αυτοί που θα πάνε είναι fatboy (αυτό το παιδί πάντα μέσα είναι για μπάσκετ biggrin.gif), εγώ, δρομέας, και μπορεί morfi και suspect.
Περιμένω απάντηση από trismegisto και θα φέρω ενισχύσεις από παρέα μου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.