Help - Search - Members - Calendar
Full Version: N.B.A.: BEST SHOOTING GUARD
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2
dizzy_fingers
Αυτή είναι μία από τις 5 ψηφοφορίες που είχε ξεκινήσει ο φίλτατος ΜΖ13 (που είσαι ρεεεεεεεε???????????)για την ανάδειξη των καλύτερων από το overplay.

Μεταφέρω τα ποστ που είχαν γίνει τότε:


QUOTE (ΜΖ13)
Το καλύτερο "πιστόλι"................

QUOTE (Ιratmac)
Tmac.

QUOTE (dizzy_fingers)
Αχ ρε Ιρα....

Michael Jordan εδώ.

QUOTE (MZ13)
QUOTE (iratmac)
Tmac.




A, μιλάμε για σοβαρό κόλλημα...........

QUOTE (iratmac)
καλός ο Jordan, αλλά όχι και Tmac

QUOTE (NBAholic)
Καλός ο ΤΜακ, αλλά όχι και Κόμπι...

Μπλεχτήκαμε, ε;

Εν πάση περιπτώσει, πρώτος ο Τζόρνταν, ακολουθούμενος από το Γουεστ.

Κάποιοι από τους παίχτες της λίστας δεν ήταν καθαρά SG, πχ, ο Ντάντλεϊ.

QUOTE (MZ13)
Καλά, πολλοί δεν είναι καθαρά 2ρια - όπως και ο Barry που παίζει και 3ρι - άλλα είναι οι περιπτώσεις παικτών που παίζουν εύκολα σε πολλές θέσεις.......

QUOTE (NBAholic)
Εντάξει. Πιο ταιριαστό, όμως, θα ήταν να υπάρχει στη θέση τους ο Τζωρτζ Γκέρβιν και ο Κλάιντ Ντρέξλερ.

QUOTE (MZ13)
Ο Clyde Drexler είναι καθαρό 3ρι.......... με αλχημείες γινόταν 2ρι και επειδή είχε καλό σουτ, όπως επίσης όταν το αντίπαλο 2ρι "σκότωνε", αφού ήταν και καλός αμυντικός.........

Για τον Gervin δεν παίρνω κι όρκο........

Αλλα οι ισσοροπίες στο NBA σχετικά με τις θέσεις είναι πολύ λεπτές....... αν κάτσεις να "στεριώσεις" κάποιον σε μια θέση μάλλον θα καταλήξεις σε πονοκέφαλο παρά σε αποτέλεσμα.......

QUOTE (NBAholic)
Περί του Ντρέξλερ, τον έχω δει περισσότερο στο 2, αν και στο Πόρτλαντ έπαιζε μαζί με τους Έιντζ, Βάντεγουεϊ, οπότε μπορούσε (όποτε έπαιζαν μαζί) να παίξει και 3, γιατί ήταν δυνατός.

Ο Γκέρβιν ήταν αρκετά ψηλός και αθλητικός, αλλά πολύ λιγνός για να παίζει συχνά στο 3. Άλλωστε, από τη θέση του SG κανείς δεν μπορούσε να τον μαρκάρει. Άναβε φωτιές ο Iceman...

QUOTE (LEFTERIS733)
Το συζητατε ρε παιδια;Μιχαλακης...



Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι smile.gif.

Το λινκ για το αυθεντικό τόπικ (για να δείτε τι ψηφίστηκε):
overplay/index.php?showtopic=194]http://s3.invisionfree.com/overplay/index.php?showtopic=194[/url]
dizzy_fingers
Μάικλ Τζόρνταν, μία ψήφος...δικιά μου smile.gif.

Παίδες, γράψτε κι ένα ποστ από κάτω για να ξέρουμε κιόλας ποιος ψηφίζει τι...
Εγώ τώρα, για παράδειγμα, θέλω να μάθω ποιος ψήφισε Ρέτζι tongue.gif.
myst
MJ από εμένα
NBAholic
Kόμπι!!! Αυτός δίδαξε στον Τζόρνταν το fade-away το 1995, στα 16 του, κι αυτό οδήγησε τον MJ στην επιστροφή του!!!

Ψάξτε το γνήσιο χειρόγραφο της Αποκάλυψης του Ιωάννη και θα συγκλονιστείτε!
Τα μυστήρια σύμβολα που σχηματίζουν ισοσκελές δεκατρίγωνο, τα λένε όλα:

Ρόμβος-Τρίγωνο-Κύκλος = Άνθρωπος που τρώει φαγητό (=Σακίλ)

Τεθλασμένη γραμμή = "Συν"

Τρίγωνο-Τρίγωνο-Κύκλος = Άνθρωπος-φαγητό (=ο Κόμπι που πήρε το όνομά του από την μπριζόλα Κόμπι)

Σύμβολο ^ = Κορυφή

Τρία κυκλάκια-Τρίγωνο-Κύκλος = "από το 2000 και για 3 συνολικά χρόνια"

tongue.gif

Λέει κι άλλα, αλλά δε θα τα αποκαλύψω τώρα 19.gif



Λοιπόν.......όλα αυτά σύμφωνα με ένα φανατικό Κομπιιστή που συνάντησα σε αμερικάνικο φόρουμ.

Για εμένα, ο κόσμος είναι

1) Τζόρνταν
2) Γουεστ
3) Χάβλιτσεκ
suspect
καλυτερο ως σουτερ θεωρω τον Ρετζι.

ΟΜΩΣ

αν επρεπε να δωσω σε καποιον το τελευταιο σουτ, θα ηταν ο Ιορδανος.
Basketomania
Michael Jordan...simply the best!!!
peka
Air Jordan για παντα...!!!
LEFTERIS733
MJ...
dizzy_fingers
2 ψήφοι στον Μίλερ... ohmy.gif

Βρε τομάρια, γράψτε κι ένα ποστ όσοι ψηφίζετε... tongue.gif
nick77
Μπορεί ο Μίλερ να είναι ο μάστορας του τριπόντου (αν και έχει αναφέρει ότι το τέλειο σουτ στον κόσμο το διαθέτει ο Έντι Τζόνσον. Δεν το λέω επειδή είμαι γαύρος) αλλά ο πιο πλήρης παίκτης που έδειξε ότι η θέση του σούτινγκ γκάρντ δεν είναι μόνο σουτ από μακρυά, αλλά και κάρφωμα, παρά το μικρό σχετικά ύψος των μπασκετμπολιστών της θέσης, όπως και σκληρή και έξυπνη άμυνα με σωρούς από κλεψίματα και μπόλικες τάπες, είναι ο Μαικλ Τζόρνταν. Και δεν του αξίζει απλά η θέση του κορυφαίου σούτινγκ γκαρντ, αλλά ίσως του καλύτερου παίκτη όλων των εποχών, η ακόμα και του καλύτερου αθλητή όλων των εποχών. Ο άνθρωπος έδωσε άλλη διάσταση στο μπάσκετ, κατέρριψε ακόμα και τους νόμους της βαρύτητας!!!
dizzy_fingers
Το jump shot του Έντι Τζόνσον είναι για σεμινάριο...κυριολεκτικά! laugh.gif
Έχει ιδρύσει κάτι σαν ένα shooting camp...έχει και σελίδα στο διαδίκτυο.

Όσον αφορά τον Τζόρνταν, καλό θα ήταν να μην θεοποιούμε πρόσωπα, παρόλο που ο άνθρωπος ήταν ένα από τα πιο αψεγάδιαστα διαμάντια που έβγαλε το παγκόσμιο μπάσκετ....
nick77
sorry αν φάνηκε ότι τον θεοποιώ, απλά ήθελα να πω ότι σαν αθλητής ήταν από τους πιο πλήρεις και ότι θα αφήσει ιστορία και πάντα θα μνημονεύεται ως το φαινόμενο του ΝΒΑ.
Για μένα τουλάχιστον είναι ο καλύτερος σούτινγκ γκαρντ by far.
Παρ'ολο που η θέση αυτή είναι πλέον η θέση στην οποία παίζουν οι περισσότεροι αστέρες του ΝΒΑ (Κόμπι, Λεμπρον, Άιβερσον ενίοτε, Πιρς, Άλλεν, Τζινόμπιλι, Μακ-Γκρέιντι κλπ) δεν έχει βρεθεί κανένας που να μπορεί να συγκριθει με τον MJ
dizzy_fingers
QUOTE
πάντα θα μνημονεύεται ως το φαινόμενο του ΝΒΑ.


...μέχρι το επόμενο φαινόμενο wink.gif.
Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω, ούτε στο ελάχιστο, τον Jordan πιστεύω πως τα Media έχουν ένα σημαντικό κομμάτι στη δημιουργία αυτού του θρύλου (όχι με την έννοια του παραμυθιού).
Υπό την έννοια του φαινομένου, όπως το αντιλαμβανόμαστε εμείς τώρα, έτσι είχαν και τον Τζαμπάρ, τον Τσάμπερλαιν και αρκετούς άλλους στο παρελθόν...αλλά όπως μας έχει δείξει η ιστορία, "ουδείς αναντικατάστατος"....ευτυχώς θα συμπληρώσω εγώ.


Παρόλα αυτά, παραμένει το καλύτερο δυάρι που έπαιξε ποτέ από το ΝΒΑ μέχρι στιγμής, κι αυτό όχι λόγω των φυσικών του προσόντων, ούτε της καλής του άμυνας, ούτε της εξυπνάδας του μέσα στο παιχνίδι.
Αυτά τα στοιχεία ασφαλώς και τα είχε, αλλά τα είχαν κι άλλοι.
Αυτό που έκανε τον Τζόρνταν να ξεχωρίσει, κατά τη γνώμη μου, είναι η δίψα για τη νίκη. Η αποφασιστικότητα η οποία απουσιάζει από πολλά παιδιά σήμερα στο ΝΒΑ τα οποία ούτε έχουν λιγότερα φυσικά προσόντα, ούτε σε μερικές περιπτώσεις, είναι λιγότερο έξυπνα μέσα στο παρκέ.

Αυτό δεν είναι στην τελική που μετράει περισσότερο σε κάθε άθλημα?
nick77
Σίγουρα είχε και τα ψυχικά χαρίσματα για να γίνει ο ηγέτης που έγινε. Ξεχωρίζει από τους υπόλοιπους. Απίστευτη δύναμη θέλησης, αποφασιστικότητα, αυτοπεποίθηση με μέτρο την αυτογνωσία, διλαδή ήξερε τις ακριβείς δυνατότητές του και έπραττε με βάση αυτές, καθώς και η νοοτροπία του νικητή και η καρδιά του πρωταθλητή. Ο Τζόρνταν γεύτηκε την χαρά του τίτλου 6 φορές, ενώ άλλοι παίκτες μεγάλης αξίας (Μαλόουν, Στόκτον, Πέιτον κλπ) παρά τις προσπάθειές τους, δεν είναι κάτοχοι του "Δχτυλιδιού". Και στην Αμερική αυτό έχει τεράστια σημασία. Στην ιστορία μένει ο νικητής, ο πρωταθλητής. Κανείς δεν θυμάται τον δεύτερο.
Air Kef
Mα είναι δυνατόν να μπαίνει ο MJ σε ψηφοφορία;;

Μου κάνει εντύπωση (και του dizzy απ'ότι βλέπω) οι 3 ψήφοι στον Reggie εκτός κι αν έχουν δοθεί με το σκεπτικό που ο ΜΖ κι εγώ ψηφίζουμε Stocton αντί Magic για "καλύτερο point guard"..! peace.gif
_pro_ball_player_18
Kalyteros SG o Jordan fysika. Thelei kai rotima? peace.gif
Alexmei
ΠΩΠΩ τρέλα.............. πορώθηκα. τώρα τι να βάλω; West ή Jordan; Miller; Davis; Τρελάθηκα........ help.gif hammer.gif

You are torture.gif me!!!!!

δεν ξέρω τι να πω....... το βρήκα! ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ!!!! 19.gif


(μην το πείτε στον Alexmei αλλά θα βάλει miller χωρίς να υποτιμάει και να μην θαυμάζει τους υπόλοιπους.....) wink.gif
merlin1
exume ke leme miso ton jordan, stus celtics o kaliteros sg htan o jojo white(ligo kaliteros tu sam) ara psifizo apo kardias ton Pistol Pete shot.gif
Pierce
kalispera pedia poli oreo to forum sigxaritiria. ego psifisa robertson(to mikro tou eine oscar kai oxi alvin) ton exo parakolouthisei apo kasetes ekpliktikos kai min ksexnate oti se oli tou ti kariera teliwne ti season(an den kanw lathos)me triple double se mia epoxi pou den ipirxe tripodo!
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες στην παρέα μας pierce21.
Αν μπορείς μόνο, γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με greeklish.

Ο Alvin σωστά γράφτηκε έτσι, καθώς ο oscar που λες, είναι point guard κι όχι shooting guard.
Υπάρχει αντίστοιχο τόπικ με άσσους, όπου θα βρεις τον Όσκαρ.

Το τρίποντο πάντως, δεν έχει καμία σχέση με τα trible-double.
NBAholic
Καλώς ήρθες, Pierce. icon_wave.gif

Ο Άλβιν Ρόμπερτσον ήταν από τους καλύτερους "κλέφτες" στην ιστορία, ο μοναδικός που από το 1974 και μετά έκανε 300 κλεψίματα σε μια σεζόν. Στην πραγματικότητα όμως, πρέπει να πούμε ότι και ο ίδιος ήταν (εν μέρει, αλλά όχι λιγότερο του Όσκαρ, που έβαζε και τις 30-40άρες του) πόιντ γκαρντ.


QUOTE
ton exo parakolouthisei apo kasetes


Με τη φανέλα του Σινσινάτι ή του Μιλγουόκι (που είναι και το πιο πιθανό); Το λέω γιατί με το Μιλγουόκι ήταν σα να παρακολουθείς τον Τζόρνταν των Γουίζαρντς. Πολύ καλός, δηλαδή, αλλά λίγη σχέση με αυτό που ήταν "στα καλά του".
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 21 2006, 04:25 AM) *
Το τρίποντο πάντως, δεν έχει καμία σχέση με τα trible-double.


πιστευω οτι ειναι διαφορετικο να βαζεις 40 ποντους με 7 και 8 τριποντα και διαφορετικο να βαζεις αποκλειστικα διποντα και βολες , θεωρω ειναι πολυ πιο δυσκολο
Pierce
QUOTE(NBAholic @ Aug 21 2006, 03:49 PM) *
Με τη φανέλα του Σινσινάτι ή του Μιλγουόκι (που είναι και το πιο πιθανό); Το λέω γιατί με το Μιλγουόκι ήταν σα να παρακολουθείς τον Τζόρνταν των Γουίζαρντς. Πολύ καλός, δηλαδή, αλλά λίγη σχέση με αυτό που ήταν "στα καλά του".



κυριως με την φανελα των μπακς οπου πηρε και τη κουπα αλλα εχω παρακολουθησει καποια (λιγα) με τους σινσινατι ρογιαλς. ο ξαδερφος μου στην αμερικη ειναι μανιακος με το NBA κυριως τα κλασικς και ετσι ειχα την ευκαιρια να τα δω.
συγχωρεστε με για το λαθος . ωστοσο θα μπορουσε να θεωρηθει και γκαρντ κυριως λογω της σωματοδομης του όμως η βασική του θεση ηταν playmaker

i love this game blove.gif
dizzy_fingers
QUOTE(pierce21 @ Aug 21 2006, 02:36 PM) *
πιστευω οτι ειναι διαφορετικο να βαζεις 40 ποντους με 7 και 8 τριποντα και διαφορετικο να βαζεις αποκλειστικα διποντα και βολες , θεωρω ειναι πολυ πιο δυσκολο

Για να πετύχεις 40 πόντους, σαφώς είναι πιο δύσκολο, αλλά για να πετύχεις 10 (που είναι το ελάχιστο απαιτούμενο για τα trible-double) δεν είναι, από τη στιγμή κιόλας που είσαι βασικό γκαρντ της ομάδας.
NBAholic
QUOTE
πιστευω οτι ειναι διαφορετικο να βαζεις 40 ποντους με 7 και 8 τριποντα και διαφορετικο να βαζεις αποκλειστικα διποντα και βολες , θεωρω ειναι πολυ πιο δυσκολο


Πράγματι, όταν αναφέρεσαι για σημερινούς παίχτες. Αλλά ο Ρόμπερτσον θα παρατηρήσεις ότι σπάνια σούταρε απ'την περιοχή του τριπόντου. Προτιμούσε μπασίματα, σουτ με πλάτη στο καλάθι, κτλ. Με τα σημαρινά δεδομένα όπου όλοι έχουν ερωτευθεί το τρίποντο, θα έλεγα ότι θα είχε περίπου 50-80 εύστοχα τρίποντα τη χρονιά.

QUOTE
ο ξαδερφος μου στην αμερικη ειναι μανιακος με το NBA κυριως τα κλασικς και ετσι ειχα την ευκαιρια να τα δω.


Αχχ, τα καλά των συγγενών που μένουν Αμέρικα. 77.gif
liolias
Λειπει ο vince αρα θα ψηφισω Jordan.
NBAholic
Τώρα που το βλέπω, στη λίστα υπάρχουν και μερικοί SF (Μπάρι, Ντάντλεϊ τα πιο τρανταχτά παραδείγματα).

Πολύ μ'αρέσει που ο Μίλερ πήρε 4 ψήφους! Ίσως να είναι αντικειμενικότερο να βάζαμε το τοπ-10 ή τοπ-5 μας και να αντιστοιχούσαμε θέσεις και βαθμούς.
merlin1
ne ala epidi o o jordan kiriarxise distixos sto poll oi aloi den piran ute 1 psifo px west ke greer sad.gif
Achilleas13
ΜJ 77.gif 77.gif 77.gif φυσικα
Zmac
Ρετζι Μιλλερ για να σπασουμε τη μονοτονια
Das Kapital
Τα αποτελεσματα ειναι εμφανεστατα ΜΑΙΚΛ ΤΖΟΡΝΤΑΝ



Δε βρισκω το λογο να μην ψηφισει καποιος τζορνταν μακραν απο ολους σε ολους τους τομεις
kostasvc15
QUOTE(liolias @ Aug 21 2006, 06:41 PM) *
Λειπει ο vince αρα θα ψηφισω Jordan.

Τωρα ειδα το Πολλ!Θα συμφωνησω λειπει ο Βινς!Γιαυτο θα ψηφισω Μιτς Ριτσμοντ!Πλακα κανω Τζορνταν(ευκολα).
Pantel
Jordan εννοείται , ο σπουδαιότερος μπασκετμπολίστας ever με συγκλονιστική απόδοση σε κρίσιμα ματς. Όσοι μπορείτε δείτε και τις ταινίες που έχουν γυριστεί για τη ζωή του(πχ Air Time, Jordan to the max, κλπ) για να ανατριχιάσετε 77.gif
grigoris
Απορία:Είναι δυνατόν να μην έχει πάρει ο Τζόρνταν όλες τις ψήφους σ'αυτή την ψηφοφορία?
NBAholic
Όπως επίσης και "πώς γίνεται να είναι 2ος ο Μίλερ", να προσθέσω εγώ. Βεβαίως, σε ψηφοφορίες της μιας ψήφου όπου η πρώτη θέση είναι λίγο-πολύ δεδομένη, είναι φυσιολογικό να ληφθεί κάποιο ανώμαλο αποτέλεσμα. Μάλλον όσοι τον ψήφισαν, θα το έκαναν με τη "λογική Στόκτον πάνω απ'το Μάτζικ": Ότι είναι ο καλύτερος "καθαρός SG όλων των εποχών", δηλαδή ο κορυφαίος που δεν μπορούσε να παίξει σε άλλη θέση. Κι ακόμη κι έτσι, συζητήσιμο είναι.
iverson
Michael Jordan απλά ο καλύτερος και θεαματικότεορς!!!
Thunder
Μια ψηφο στον ΑΙR....
Das Kapital
QUOTE(Zmac @ Mar 29 2007, 11:24 PM) *
Ρετζι Μιλλερ για να σπασουμε τη μονοτονια


Με ποιο κριτηριο βαζεις εσυ μιλλερ? Για να χαλασεις το ποσοστο του Τζορνταν?
malone
εγω ψηφισα pistol pete πρωτοποριακος για την εποχη, του τρομερος σκορερ , νικητης
Gravedigger
Μα είναι δυνατόν ο Miller να έχει πιο πολλές ψήφους από τον Jerry West κ τον Pistol Pete????
Das Kapital
QUOTE(Gravedigger @ Apr 19 2007, 03:43 PM) *
Μα είναι δυνατόν ο Miller να έχει πιο πολλές ψήφους από τον Jerry West κ τον Pistol Pete????


Εγω παλι απορω γιατι ο Τζορνταν δεν εχει 100% blink.gif
NBAholic
QUOTE
εγω ψηφισα pistol pete πρωτοποριακος για την εποχη, του τρομερος σκορερ , νικητης


Συμφωνώ με όλα, εκτός από το τελευταίο. Πάντοτε έδινε την εντύπωση ότι έπαιζε περισσότερο για το θέαμα και τη διασκέδαση παρά για τη νίκη. Οι λίγες του παρουσίες σε πλέι οφ είναι ενδεικτικό αυτού, παρότι υπήρξε συμπαίκτης των Χάντσον-Μπέλαμι στην ίδια ομάδα. Ακόμη και στο κολλέγιο όπου οργίαζε σα σκόρερ, ποτέ δεν πλησίασε σε ένα έστω Final Four. Γι'αυτό και δεν μπορώ να τον τοποθετήσω όσο ψηλά θα υποδείκνυαν τα βιντεάκια με τα highlights του (που είναι πάμπολλα και απίστευτα).
merlin1
QUOTE(lebron15 @ Apr 19 2007, 08:57 PM) *
Εγω παλι απορω γιατι ο Τζορνταν δεν εχει 100% blink.gif

XAXAXAXAXA oreo anekdoto smiley.gif
NBAholic
Γιατί είναι ανέκδοτο; Ο Τζόρνταν δεν έχει ουσιαστικό αντίπαλο στους SG και λόγω μεγέθους και γιατί μιλούμε για μια θέση που δεν είναι ιστορικά τόσο βαθιά όσο άλλες. Ο μόνος τον οποίο βλέπω σχετικά κοντά είναι ο Γουεστ, χάρη στις απίστευτες εμφανίσεις του στα πλέι οφ. Αλλά δεν έχει τα πρωταθλήματα που θα τον τοποθετήσουν στην ίδια ανάσα. Ο Κόμπι έχει παραστάσεις τρομερές στην κανονική περίοδο, αλλά όχι ανάλογα μεγάλες στα πλέι οφ (αναλογικά με τις πολλές του συμμετοχές), ο Ντρέξλερ ήταν πολυδιάστατος, αλλά όχι εξίσου μεγάλος ηγέτης, ο Γκέρβιν ήταν πιο μονοδιάστατος και χωρίς τίτλους, ο Άιβερσον υπολείπεται σε πολλά, ο δε Μίλερ ήταν σπουδαίος σουτέρ και clutch σουτέρ, αλλά πέραν τούτου όχι κάτι το φοβερό (και σίγουρα δεν αξίζει τη 2η θέση).
Air Canada
Μα Jordan φυσικα τα έκανε όλα και με το παραπάνω κιόλας... biggrin.gif
merlin1
zzzzzzzzzzzzz evilmonkey.gif
Das Kapital
QUOTE(merlin1 @ Apr 21 2007, 03:40 PM) *
XAXAXAXAXA oreo anekdoto smiley.gif


(Αποφασισα να ξαναγραψω μετα απο λιγο καιρο,δε μπορουσα να περιμενω ποτε θα φορεσει το δαχτυλιδι ο Λεμπρον!!!)

Ειναι ανεκδοτο ε?

Οποιος δε ψηφισε Τζορνταν για μενα ψηφισε στη τυχη!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ
merlin1
alithia lebron"Batista"James???? blink.gif 19.gif
NBAholic
Όσο ζεις προσέχεις: Ποιοι 2 ψήφισαν Άλβιν Ρόμπερτσον (ο οποίος δεν ήταν καθαρό SG); Απ'όσο γνωρίζω, οι guests δεν ψηφίζουν. Μην ήταν ο Κλέαρχος, που, ελλείψει Τζωρτζ Γκέρβιν, ψήφισε Αλ;
Das Kapital
QUOTE(merlin1 @ May 10 2007, 06:50 PM) *
alithia lebron"Batista"James???? blink.gif 19.gif


Αληθεια το αν ειναι ο καλυτερος παιχτης που εχει παιξει ποτε μπασκετ μπορει να αμφισβητηθει παρολο που για μενα ειναι ο καλυτερος και για πολλους αλλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλα το να μην θεωρειται απο καποιους τουλαχιστον ο καλυτερος sg πραγματικα δε το χωραει το μυαλο μου!!!

Βγαινει απο τα ορια της λογικης πιστεψε με,δε μπορει ουτε καν να περασει απο το μυαλο μου σα να μου λες οτι η ΕΣΚΑ εχει υψηλοτερο επιπεδο απο το ΝΒΑ!!! wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.