Help - Search - Members - Calendar
Full Version: N.B.A.: BEST SHOOTING GUARD
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2
Pierce
QUOTE(NBAholic @ May 10 2007, 09:10 PM) *
Όσο ζεις προσέχεις: Ποιοι 2 ψήφισαν Άλβιν Ρόμπερτσον (ο οποίος δεν ήταν καθαρό SG); Απ'όσο γνωρίζω, οι guests δεν ψηφίζουν. Μην ήταν ο Κλέαρχος, που, ελλείψει Τζωρτζ Γκέρβιν, ψήφισε Αλ;

μην ηταν ο πιρς που τον ειχε μπερδεψει με τον οσκαρ ρομπερτσον? blush.gif


υπαρχει περιπτωση να αλλαξει η ψηφος μου και να παει τιμητικα στον γουεστ?
Germany96
Κατά την γνώμη μου ο Jordan είναι ο καλύτερος αθλητής, ομαδικού σπορ, που έχω παρακολουθήσει. Αμυντικός υψηλότατου επιπέδου, επιθετικός σταθερά κορυφαίος με τεράστια γκάμα κινήσεων, εξαιρετικός πασέρ (δεν μιλάω μονάχα για τους μ.ο. στις ασίστ και τις highlight πάσες του, αλλά κυρίως για το πώς είχε κάνει μάγκες τους Paxson και Kerr στους τελικούς με Suns και Jazz αντίστοιχα), θεαματικός αλλά και ουσιαστικός, πραγματικός ηγέτης πάντα πάρων στις φάσεις που η μπάλα έκαιγε και στα μεγάλα παιχνίδια ήταν even bigger than the game. Ολοκληρώνοντας το παραλλήρημά μου να δώσω χαιρετίσματα σε όλους καθώς αυτό είναι το παρθενικό μου post.
merlin1
no comment !!! an den katalabenis poso xalia ine o Jordan den spatalao alh Fea Usia 68.gif
NBAholic
QUOTE
μην ηταν ο πιρς που τον ειχε μπερδεψει με τον οσκαρ ρομπερτσον?
υπαρχει περιπτωση να αλλαξει η ψηφος μου και να παει τιμητικα στον γουεστ?


Ναι. Έγινε.

QUOTE
no comment !!! an den katalabenis poso xalia ine o Jordan den spatalao alh Fea Usia


Πλάκα-πλάκα, χρησιμοποιείς τα emoticons με "τέχνη". Δείνεις την εντύπωση της σοβαροφάνειας, αλλά αυτό το τελευταίο ποστ σε πρόδωσε. wink.gif
Germany96
Ο merlin1 είναι τεντυμπόης 68.gif
Das Kapital
QUOTE(merlin1 @ May 12 2007, 02:30 PM) *
no comment !!! an den katalabenis poso xalia ine o Jordan den spatalao alh Fea Usia 68.gif




Μπορεις να μου πεις το λογο?

Αν μπορεσεις βεβαια να βρεις κατι!!!
Pierce
QUOTE(Germany96 @ May 13 2007, 12:10 AM) *
Ο merlin1 είναι τεντυμπόης 68.gif

σιγα μην υον κουρεψουμε και γουλι!!!
αποψη του ανθρωπου ειναι ρε παιδια γιατι πρεπει να τον φατε ζωντανο? δημοκρατια δεν εχουμε??
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ May 13 2007, 01:51 PM) *
σιγα μην υον κουρεψουμε και γουλι!!!
αποψη του ανθρωπου ειναι ρε παιδια γιατι πρεπει να τον φατε ζωντανο? δημοκρατια δεν εχουμε??


Καλα τα παραλες και εσυ απλως θελω να μαθω γιατι ειναι χαλια κιολας!!!
Pierce
γιατι τα παραλεω δεν καταλαβα? ποιο ειναι το λαθος στα λεγομενα μου?
το χαλια ειναι παρατραβηγμενο . την αποψη του μπορεις να τη βρεις μεσα στο τοπικ αλλα και σε αλλα τοπικ στο χιστορι για τον τζορνταν.
αλλα ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω. εσυ καλα καλα δεν εχεις δει τον τζορνταν( βλεπε τοπικ κουκοτς - νοβιτσκι) αρα ουτε κατα διανοια δεν εχεις δει γουεστ-χαβλιτσεκ-μαραβιτς

πως μπορεις να εισαι τοσο απολυτος στις αποψεις σου?
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ May 13 2007, 02:15 PM) *
γιατι τα παραλεω δεν καταλαβα? ποιο ειναι το λαθος στα λεγομενα μου?
το χαλια ειναι παρατραβηγμενο . την αποψη του μπορεις να τη βρεις μεσα στο τοπικ αλλα και σε αλλα τοπικ στο χιστορι για τον τζορνταν.
αλλα ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω. εσυ καλα καλα δεν εχεις δει τον τζορνταν( βλεπε τοπικ κουκοτς - νοβιτσκι) αρα ουτε κατα διανοια δεν εχεις δει γουεστ-χαβλιτσεκ-μαραβιτς

πως μπορεις να εισαι τοσο απολυτος στις αποψεις σου?


Γιατι εχω δει τους τιτλους του,εχω δει τα highlight του,εχω δει εναν Ματζικ να τον παρακαλαει να επιστεψει και να λεει οτι ειναι ο καλυτερος,εχω δει και αγωνες και ο τελευταιος που ειδα προχθες ηταν ο αγωνας που εγινε στις 14 ιουνιου 1998 και στη κυριολεξια ανατριχιασα και τελος μεγαλωσα με μια πιπιλα οτι ο Τζορνταν ειναι ο καλυτερος παιχτης μπασκετ και ηταν το ονομα του πρωτου αθλητη που ακουσα!!!


Δεν ειπα οτι κανεις καποιο λαθος απλως το Τεντυμποης που ειπε ο germany96 ειναι πιο πολυ για πλακα και εσυ το εριξες στα πολιτευματα!!! wink.gif


Υ.Γ. Δεν εχουμε μεγαλη διαφορα στην ηλικια ετσι ουτε εσυ εχεις δει ουεστ κτλ!!!

Και το Τζορνταν λογικα τον προλαβες στο τελευταιο 3 πιτ και αν!!!
morfi
QUOTE(lebron15 @ May 13 2007, 02:40 PM) *
Γιατι εχω δει τους τιτλους του,εχω δει τα highlight του,εχω δει εναν Ματζικ να τον παρακαλαει να επιστεψει και να λεει οτι ειναι ο καλυτερος,εχω δει και αγωνες και ο τελευταιος που ειδα προχθες ηταν ο αγωνας που εγινε στις 14 ιουνιου 1998 και στη κυριολεξια ανατριχιασα και τελος μεγαλωσα με μια πιπιλα οτι ο Τζορνταν ειναι ο καλυτερος παιχτης μπασκετ και ηταν το ονομα του πρωτου αθλητη που ακουσα!!!

Με λίγα λόγια, δεν έχεις δεί τίποτα...
Pierce
QUOTE(lebron15 @ May 13 2007, 02:40 PM) *
Γιατι εχω δει τους τιτλους του,εχω δει τα highlight του,εχω δει εναν Ματζικ να τον παρακαλαει να επιστεψει και να λεει οτι ειναι ο καλυτερος,εχω δει και αγωνες και ο τελευταιος που ειδα προχθες ηταν ο αγωνας που εγινε στις 14 ιουνιου 1998 και στη κυριολεξια ανατριχιασα και τελος μεγαλωσα με μια πιπιλα οτι ο Τζορνταν ειναι ο καλυτερος παιχτης μπασκετ και ηταν το ονομα του πρωτου αθλητη που ακουσα!!!
Δεν ειπα οτι κανεις καποιο λαθος απλως το Τεντυμποης που ειπε ο germany96 ειναι πιο πολυ για πλακα και εσυ το εριξες στα πολιτευματα!!! wink.gif
Υ.Γ. Δεν εχουμε μεγαλη διαφορα στην ηλικια ετσι ουτε εσυ εχεις δει ουεστ κτλ!!!

Και το Τζορνταν λογικα τον προλαβες στο τελευταιο 3 πιτ και αν!!!

προφανως και δεν εχω δει τον γουεστ και τον μαραβιτς live,οπως και κανενας αλλωστε εδω μεσα .ωστοσο οπως εχω γραψει ξανα σε αυτο το τοπικ , ο ξαδερφος μου στην αμερικη εχει τεραστιων διαστασεων συλλογη απο κλασικς και ετσι ειχα την ανεπαναλυπτη ευκαιρια να δω γουιλτ τσαμπερλεν,οσκαρ ρομπερτσον,τζερι γουεστ,πιτ μαραβιτς ( του ο οποιου ο ξαδερφος μου ειναι μεγαλος φαν επειδη εχουν τελειωσει και οι δυο το LSU, οποτε εχω δει και παιχνιδια απο τα κολλεγιακα του χρονια), σε ολοκληρα παιχνιδια σε διαφορετικες σεζον και οχι απο highlight material απο οπου μπορουν ανετα να βγουν λαθος συμπερασματα. επιπλεον ειμαι και εγω συλλεκτης των dvd που βγαινουν απο τον harwood αλλα και των dynasty series. αρα καλο θα ηταν να μην βγαζεις βιαστικα συμπερασματα για τους συνομιλητες σου. και τους μπουλς τους εχω παρακολουθησει σε ολο το δευτερο 3πιτ παροτι ημουν σχετικα μικρος.αυτα απο μενα rolleyes.gif
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ May 13 2007, 04:30 PM) *
σε ολοκληρα παιχνιδια σε διαφορετικες σεζον και οχι απο highlight material απο οπου μπορουν ανετα να βγουν λαθος συμπερασματα


Συμφωνω!!! Και εγω κυνηγαω να βλεπω ολοκληρους αγωνες και οχι highlight γιατι δε λενε την αληθεια!!!
NBAholic
Pierce, να σε ρωτήσω: Ποια παιχνίδια πριν τη δεκαετία του '80 έχεις δει, πέραν των αναμενόμενων (Σέλτικς-Σανς, 5ο παιχνίδι του '76, Νικς-Λέικερς του '70);
Pierce
αν και τα περισσοτερα τα ειδα πριν 2-3 χρονια και δεν τα θυμαμαι ολα, θα γραψω καποια παιχνιδια που μου εχουν μεινει

το παιχνιδι οπου ο πιτ βαζει 69 ποντους στο αλαμπαμα, και τους 68 στους νικς
game 7 απο τα plays του 1970 οπου χασαμε απο τους νικς στους τελικους περιφερειας
αποσπασματα απο αγωνες των 76ερς κατα την διετια 66-68,καθοτι ολοκληροι αγωνες δεν βρισκονται ευκολα
celtics - royals τελικοι του 64
τον τελευταιο τελικο του 71 bucks- bullets


εν καιρω θα θυμηθω και αλλα... smile.gif
(να ρωτησω και τον ξαδερφο τι αλλα μου ειχε δειξει)
NBAholic
QUOTE
το παιχνιδι οπου ο πιτ βαζει 69 ποντους στο αλαμπαμα, και τους 68 στους νικς


To δεύτερο το είδα, έχει βγει και στο youtube.

QUOTE
game 7 απο τα plays του 1970 οπου χασαμε απο τους νικς στους τελικους περιφερειας


Το 1970 ήσουν Μπακς; tongue.gif

Thank God, τα υπόλοιπα τα είδα, αλλιώς θα ζήλευα. Είδες ολόκληρη τη σειρά των Τελικών του '64; Προσωπικά είδα αποσπάσματα μόνο από το 4ο παιχνίδι.
Pierce
QUOTE(NBAholic @ May 13 2007, 06:35 PM) *
Το 1970 ήσουν Μπακς; tongue.gif

tongue.gif 73 ηθελα να γρψω

QUOTE(NBAholic @ May 13 2007, 06:35 PM) *
Thank God, τα υπόλοιπα τα είδα, αλλιώς θα ζήλευα. Είδες ολόκληρη τη σειρά των Τελικών του '64; Προσωπικά είδα αποσπάσματα μόνο από το 4ο παιχνίδι.

ειπαμε εχει μεγαλο αρχειο αλλα οχι και ετσι! cool.gif

μονο 2 παιχνιδια ειχε. το πρωτο και το τελευταιο της σειρας
NBAholic
QUOTE
73 ηθελα να γρψω


Ωραία. Για πες μου, πόσο περίπου έπαιξε ο Χάβλιτσεκ; Ρωτάω γιατί είχε τραυματιστεί στα πλέι οφ και οι Σέλτικς υπό άλλες συνθήκες μπορεί σήμερα να είχαν 17 τίτλους (ή οι Λέικερς 15).

QUOTE
ειπαμε εχει μεγαλο αρχειο αλλα οχι και ετσι!

μονο 2 παιχνιδια ειχε. το πρωτο και το τελευταιο της σειρας


Ξέρεις ποιο ήταν ένα από τα highlights της σειράς; Η φάση που ο Τσάμπερλεν, εκνευρισμένος από το βρώμικο μαρκάρισμα του Λάβλετ, του προσγείωσε μια γροθιά στο σαγόνι και τον άφησε ξερό. Νομίζω όμως ότι αυτό συνέβη στο 3ο παιχνίδι...
Pierce
QUOTE(NBAholic @ May 13 2007, 08:22 PM) *
Ωραία. Για πες μου, πόσο περίπου έπαιξε ο Χάβλιτσεκ; Ρωτάω γιατί είχε τραυματιστεί στα πλέι οφ και οι Σέλτικς υπό άλλες συνθήκες μπορεί σήμερα να είχαν 17 τίτλους (ή οι Λέικερς 15).
Ξέρεις ποιο ήταν ένα από τα highlights της σειράς; Η φάση που ο Τσάμπερλεν, εκνευρισμένος από το βρώμικο μαρκάρισμα του Λάβλετ, του προσγείωσε μια γροθιά στο σαγόνι και τον άφησε ξερό. Νομίζω όμως ότι αυτό συνέβη στο 3ο παιχνίδι...

αν δεν με απατα η μνημη μου ειχε παιξει απο ελαχιστα ως καθολου στο τελευταιο παιχνιδι. αλλα αν δεν κανω λαθος και γενικα στην συγκεκριμενη σειρα δεν ειχε παιξει πολυ.οσο για το γεγονος π ου αναφερεις ενω το εχω ακουσει δεν θυμαμαι να το εχω δει
Germany96
QUOTE(pierce21 @ May 13 2007, 01:51 PM) *
σιγα μην υον κουρεψουμε και γουλι!!!
αποψη του ανθρωπου ειναι ρε παιδια γιατι πρεπει να τον φατε ζωντανο? δημοκρατια δεν εχουμε??


Έχεις δίκιο και ανακαλώ, ο merlin1δεν είναι τεντυμπόης, είναι βέβυλος και ιερόσυλος. Το κούρεμα και η διαπόμπευση είναι ημίμετρα. Για την επίκληση επί ματαίω του ονόματος του Μεγάλου Μανιτού του πρέπει τρις εις θάνατο:
α) Δια απαγχονισμού
β) Δια τουφεκισμού
γ) Δια ανασκολοπισμού
Προτείνω μετά από όλα αυτά κι έναν λιθοβολισμό just in case.

Λοιπόν το βράδυ σήμερα 8 η ώρα , όλοι στην οδό Χαλκοκονδύλη 9 (θα ακολουθήσει δεξίωση με μπουφέ στο roof garden).
MaJesty23
QUOTE(morfi @ May 13 2007, 15:13 ) *
Με λίγα λόγια, δεν έχεις δεί τίποτα...

KALA ESY EISAI MEGALI ISTORIA MORFI...AIRETIKOS KAI GRAFEIS SAN ASXETOS!παντογνωστης απο του λιγους!τι να πω...κοιταω τα ποστ και εισαι τοσο δογματικος!Λες πως εισαι αυθεντια και ανακαλυψες το μπασκετ!μην προκαλεις!αλλα απ'οτι βλεπω,υπαρχει μια ασυλια προς ο προσωπο σου!
Pierce
1) να μιλας πιο ηρεμα και ευγενικα προς τους συνομιλητες σου.Μην δημιουργουμε θεματα απο εκει που δεν υπαρχουν.
2) ο καθενας γραφει την αποψη του και κρινεται για αυτη. Αρκει να μην ειναι προσβλητικη για τον αλλον.
3) Αν ειναι ασχετος ή οχι φαινεται απο αυτα που γραφει....
Air and King
Ενδιαφερον Τοπικ!
1)Μαικλ Τζορνταν(ομαδικοι,ατομικοι τιτλοι,απηστευτη συνεπεια σαν παιχτης,ενας τρομερος αθλητης)
2)Κομπι Μπραιαντ(ακομα και αν δεν εχει ολοκληρωσει την καριερα του εχει ξεπερασει για μενα τους παντες πλην του Τζορνταν)Μεγαλυτερο ταλεντο απο τον Τζορνταν,οχι ομως μεγαλυτερος παιχτης!
3)Τζερι Γουεστ(μεγαλος παιχτης αλλα με "καταρα"χαμενων κρησημων αγωνων.Παντως αυτος δεν κρυβοταν!)
4)Τζορτζ Γκερβιν(γιατι δεν ηταν στο poll?)Ο "Πατριαρχης" του "Finger-roll".Mεγαλη παιχταρα.Μεγαλος σκορερ.

Υπαρχει μια "ιστορια" που συνδεει του τρεις πρωτους.
Ο Τζορνταν η μονη φορα που προσωπηκα τον ακουσα να μηλαει για καποιον με τοσο δεος ειναι για τον Τζερι Γουεστ.Ερωτηθης απο ενα δημοσιογραφο για το πως αισθανεται ως ο κατα πολλους κορυφαιος ολων των εποχων επε "Ευχαρηστω για το κοπλημεντο αλλα δεν ξερω αν ειμαι γιατι δεν εχω παιξει αντηπαλος με τον Τζερι Γουεστ να τον τεσταρω και να με τεσταρει"
Απο την αλλη ο Τζερι Γουεστ εχει εκφραση την προτημηση του στον Κομπι λεγοντας οτι ειναι οτι καλυτερο εχει δει στην θεση "2".Αλλωστε ηταν και ο πρωτος "πνευματικος" του πατερας στους Λεικερς (πριν αναλαβει την "κηδεμονεια" ο Ματζικ) αφου οντας "αμουστακο" ο Κομπι εκανε ο ιδιος την παρουσιαση του.
Αν επρεπε να πληρωσω το πιο ακριβο εισητηριο για να δω καποιον αυτος θα ηταν ο Κομπι.Εχω δει πολλα παλλα παιχνηδια και απο τους δυο Τζορνταν και Κομπι και ο "Black Mamba" ειναι πιο χαρησματικος και καλυτερος χειρηστης της μπαλας.Εκει που χανει απο τον Τζορνταν ισως παραδοξως γιατι θεωρειται καλυτερος σουτερ ειναι το σουτ απο μεση-αποσταση.Ο Τζορνταν συνηθηζε να ξεμαρκερετε και να σουταρει αρκετες φορες αντιθετα ο Κομπι προσποιειται εν-σταση και εν τελει πολλες φορες σουταρει με πιεση.
Σαν "greatness" καριερα,idol κ.τ.λ Μαικλ Τζορνταν.Σαν ταλεντο Κομπι παντα Κομπι
Τελος Τζορνταν vs Κομπι σημειωσατε 1.
NBAholic
QUOTE
Ερωτηθης απο ενα δημοσιογραφο για το πως αισθανεται ως ο κατα πολλους κορυφαιος ολων των εποχων επε "Ευχαρηστω για το κοπλημεντο αλλα δεν ξερω αν ειμαι γιατι δεν εχω παιξει αντηπαλος με τον Τζερι Γουεστ να τον τεσταρω και να με τεσταρει"


Είχε τότε βέβαια αναφέρει το Γουεστ μαζί με τους υπόλοιπους θρύλους της εποχής, αλλά είναι γνωστός ο σεβασμός του όταν παλιότερα είχε επιλέξει αυτόν σαν τον παίκτη που θα ήθελε να έχει αντιμετωπίσει σε μονό.

Και βέβαια θα αναφέρω κάτι που έχω ξανα-αναφέρει: Οι Μπάρι-Ντάντλεϊ είναι τριάρια και ο Ρέτζι δεν είναι τοπ-2. Επίσης, όπως λες, λείπει ο Γκέρβιν (λογικά τον έχει στους SF). Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι το τόπικ είναι παλιό "σα σκόνη" (που λεν και οι Αμερικανοί) και ο δημιουργός του μας έχει αφήσει πολύν καιρό τώρα.
Air and King
QUOTE(NBAholic @ Dec 14 2008, 06:06 ) *
Είχε τότε βέβαια αναφέρει το Γουεστ μαζί με τους υπόλοιπους θρύλους της εποχής, αλλά είναι γνωστός ο σεβασμός του όταν παλιότερα είχε επιλέξει αυτόν σαν τον παίκτη που θα ήθελε να έχει αντιμετωπίσει σε μονό.

Πραγματικα μου ειχε κανει μεγαλη εντυπωση.Οσο μεγαλος παιχτης και να ηταν ο Τζερι Γουεστ δεν περημενα να πει αυτον ο Τζορνταν.Πιο πολυ περημενα κανενα Οσκαρ Ρομπερτσον η Ελτζιν Μπειλορ να πει αλλα αυτος προτημησε "το εμβλημα" του ΝΒΑ.
Θα ηθελα να δω τον Τζορνταν σε μονο με τον Κομπι και με τον Μαραβιτς(θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον)
Τον Χαρολντ Μαινερ(baby Jordan 68.gif ) τον ειχε κερδησει σε ενα μονο στα "5" με 5-4 και μαληστα λεγεται οτι εχανε 4-0(οτι τον αφησε και καλα) για να του βαλει πεντε σερι.
Air and King
http://sports.espn.go.com/nba/dailydime?pa...ime-GreatestSGs

Συμωνω 100% με την ψηφοφορια.100% ομως!Παρολο που ειμαι μεγας φαν του Μαραβιτς στο ΝΒΑ δεν πετυχε πραγματα!
Ευτυχως που αναγνωριστηκε ο Αιβερσον γιατι φετος λογο της κακης χρονιας καποιοι εχουν ξεχασει το τι παιχτης ηταν ανεξαρτητα απο παρουσιαστηκο κ.τ.λ
benchwarmer
Εδω δεν χωραει συζητηση...
Ο αχωνευτος με το 23 ειναι μακραν 1ος..
Στο 2-3 ειναι μαχη Γουεστ-Κομπε (σε λιγα χρονια θα ξερουμε)
Μετα το χαος..

Να τολμησω να πω
Τζορνταν
Γουεστ
Κομπε (προς το παρον)
Γκερβιν
Μιλερ
Αιβερσον (αν καταφερνε κατι με τους Ναγκετς η με το Ντιτροιτ μπορουσε να φτασει στο 4, ισως εχει κι αλλη ευκαιρια ομως)
Ντρεξλερ
a bullet for your head
Το δικο μου τοπ 5:
-Τζορνταν
-Κομπε
-Ουεστ
-Ουειντ
-Αιβερσον
Air and King
QUOTE(a bullet for your head @ Apr 12 2009, 05:04 ) *
Το δικο μου τοπ 5:
-Τζορνταν
-Κομπε
-Ουεστ
-Ουειντ
-Αιβερσον

Παρολο που ειναι νωρις ακομα στην καριερα του θεωρω και εγω οτι ο Γουειντ το πιο πιθανο ειναι να αφησει πισω του και αυτος μετα τον Κομπι (τουλαχιστον στα δικα μου στανταρ) τον Τζερι Γουεστ και τον αγαπημενο μου Τζορτζ Γκερβιν.Για το νουμερο #1 πονταρει κανεις οτι μπορει ο Γουειντ η ο Κομπι καποια στιγμη στο μελλον να τον φτασει η ακομα και να τον ξεπερασει?Ταλεντο υπαρχει αλλα η καριερα του MJ ειναι "πλουσιοπαροχη" συναμα και ο μυθος του.Δυσκολο το βλεπω αλλα αφηνω και ενα παραθυρο ανοιχτο.
Timemaster
QUOTE(Air and King @ Apr 12 2009, 19:50 ) *
Παρολο που ειναι νωρις ακομα στην καριερα του θεωρω και εγω οτι ο Γουειντ το πιο πιθανο ειναι να αφησει πισω του και αυτος μετα τον Κομπι (τουλαχιστον στα δικα μου στανταρ) τον Τζερι Γουεστ και τον αγαπημενο μου Τζορτζ Γκερβιν.Για το νουμερο #1 πονταρει κανεις οτι μπορει ο Γουειντ η ο Κομπι καποια στιγμη στο μελλον να τον φτασει η ακομα και να τον ξεπερασει?Ταλεντο υπαρχει αλλα η καριερα του MJ ειναι "πλουσιοπαροχη" συναμα και ο μυθος του.Δυσκολο το βλεπω αλλα αφηνω και ενα παραθυρο ανοιχτο.



Οι πόντοι και τα ρεκόρ...
τα δαχτυλίδια...
ότι η μόνη ομάδα (ούτε καν παίχτης) που μπόρεσε κάπως να τον σταματήσει ήταν τα πιστόνια μετά από πολύ ξύλο...
το ότι έπαιρνε την μπάλα όταν έκαιγε και σχεδόν πάντα την έβαζε στο καλάθι....
το ότι ήταν μέσα στις φάσεις και έπαιζε άμυνα όταν χρειαζόταν...
και τέλος ότι είναι ο μόνος που κοντράρει τον Τσαμπερλευν στον καλύτερο παίχτη όλων των εποχών.

δείχνουν μόνο έναν (23) (45) (9) ότι νούμερο και να φοράει.
Boom Dizzle
Δε νομιζω να τιθεται θεμα!!Air Jordan βεβαια!!!
HLR CENATION
Ρεντζι Μιλερ...Πυροβολουσε και εκτελουσε πιο γρηγορα και απο την σκια του.
j-kidd13
QUOTE(HLR CENATION @ May 26 2015, 19:11 ) *
Ρεντζι Μιλερ...Πυροβολουσε και εκτελουσε πιο γρηγορα και απο την σκια του.

Βαγγελη εσυ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.