Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketball meeting 22-6-2008 (17:30)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
rchos
λοιπον μετα απο πολλες πιεσεις απο διαφορους κυκλους παρθηκε η αποφαση αυτη την κυριακη και ωρα εκτη απογευματινη να γινει μπασκετικη συναντηση στο κλασσικο μερος.στα γηπεδακια πισω δηλαδη απο την Γ.Α.Δ.Α. (σταση μετρο αμπελοκηποι).

αρχιστε να δηλωνεται συμμετοχες.αν μαζευτουμε αρκετοι θα παμε.μην μας απογοητευσετε.
δεχομαστε επισης παρατηρησεις για αλλη ωρα και αν δεν μαζευεται κοσμος για αλλη μερα.



Αρχιστε...
nikefalin
QUOTE(rchos @ Jun 19 2008, 23:56 ) *
λοιπον μετα απο πολλες πιεσεις απο διαφορους κυκλους παρθηκε η αποφαση αυτη την κυριακη και ωρα εκτη απογευματινη να γινει μπασκετικη συναντηση στο κλασσικο μερος.στα γηπεδακια πισω δηλαδη απο την Γ.Α.Δ.Α. (σταση μετρο αμπελοκηποι).

αρχιστε να δηλωνεται συμμετοχες.αν μαζευτουμε αρκετοι θα παμε.μην μας απογοητευσετε.
δεχομαστε επισης παρατηρησεις για αλλη ωρα και αν δεν μαζευεται κοσμος για αλλη μερα.
Αρχιστε...

-1 , θα λείπω, a la prochaine smile.gif
dizzy_fingers
I'm in.
Αν δεν αποφασίσατε, θεωρώ πως 17:30 είναι καλή ώρα για να μαζευτούμε (όχι για να παίξουμε, απλά για να πιάσουμε μπασκέτα) και κατά τις 18:00-18:30 να αρχίσουμε τα πρώτα μονά.

Βέβαια, πρέπει να δούμε αν θα είναι ανοιχτά (ελέω φύλακα) πριν τις 18:00.
rchos
QUOTE
Βέβαια, πρέπει να δούμε αν θα είναι ανοιχτά (ελέω φύλακα) πριν τις 18:00.


τελευταια φορα που πηγαμε ηταν ανοιχτα πριν τις 6.
5:30 ειχαμε δωσει και τοτε ραντεβου.

εγω δεν εχω προβλημα.ας το κανουμε 17:30 λοιπον.(αφου το λεει το αφεντικο)
Pierce
και ζητειται επειγοντως δίχτακι

προφανως και ειμαι μεσα.
apkat
Εκτος συγκλονιστικου απροοπτου θα ειμαι.Αν δεν ειμαι σημαινει οτι θα εχω αυτοκτονησει λογω εξεταστικης.
B for Basketball
Και εγω αν προλαβω ειμαι μεσα.
Κυριακη γυρναω απο Αιγινα , κ απο λιμανι αμεσως γηπεδο.
Μαυρισμενος, με μαγιω, γυαλακι, παντοφλιτσα και γιρλαντες tongue.gif
Gravedigger
Μέσα και εγώ,θα συμφωνήσω με τον Dizzy. smile.gif
Air Kef
Σπύρο για μπάσκετ θα πας;
Jimar
κι εγω μεσα σιγουρα
dizzy_fingers
QUOTE(Air Kef @ Jun 20 2008, 03:24 ) *
Σπύρο για μπάσκετ θα πας;

Ναι, θα έρθεις? tongue.gif


Το ξέρω ότι με περιμένεις με ανοιχτές τις αγκαλιές πάνω tongue.gif, αλλά τα παράπονα να τα κάνεις στον φίλο σου biggrin.gif.
Sir Charles
1. Αν τα μάτια μου αντέξουν από τα ξενύχτια για το μωρό και η μέση μου το κουβάλημα της κόρης μου στους ώμους, και αν βεβαίως δεν σκάσει κανένα παιδικό πάρτι, επίσκεψη σε συγγενείς, γείτονες και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, θα είμαι εκεί - πλάκα κάνω, εκεί θα είμαι.
2. Οφείλω να προειδοποιήσω: παίζω ακόμα χειρότερα από πέρυσι που παίξαμε τελευταία φορά μαζί (ναι, και όμως, είναι δυνατό…) – be aware…
3. Προτείνω να το κάνουμε «θεματικό» το event μας: για να τιμήσουμε την πρόσφατη ιστορική επιστροφή «της μεγαλύτερης ομάδας του κόσμου» στους τίτλους, να εμφανιστούμε όλοι με ρούχα ή έστω χρώματα των αγαπημένων BOSTON CELTICS… ήδη μου έρχονται στο μυαλό μερικοί που θα χαρούν ιδιαίτερα να υλοποιήσουν αυτή την ιδέα....
4. Τα λέμε λοιπόν αυτή την Κυριακή στις 17.30 στη ΓΑΔΑ.
Das Kapital
Υπο κανονικες συνθηκες ειμαι και εγω μεσα!

B for basketball και Ginobili σας παρακαλω συνεννοηθειτε να μη φορατε τα ιδια χρωματα στα ρουχα σας! biggrin.gif
mono maroussi
γιουρουσι γιουρουσι ερχεται το Μαρουσι wink.gif icon_drunk.gif
Xaroumenos loukoumas
Δε θα μπορεσω να ειμαι, δυστυχώς sad.gif
Καλά να περάσετε!
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Jun 20 2008, 10:34 ) *
B for basketball και Ginobili σας παρακαλω συνεννοηθειτε να μη φορατε τα ιδια χρωματα στα ρουχα σας! biggrin.gif

Αυτό δεν συνέβη ποτέ...και ούτε πρόκειται!!!! Εγώ φοράω τα τιμημένα μαύρα χρώματα spurs1-sm.gif Δεν φοράω κιτρινιάρικα.... tongue.gif tongue.gif
Λοιπόν παιδιά....Δυστυχώς έχω τρομερό πρόβλημα,και δεν θα μπορέσω να έρθω.Έχω εξεταστική,και δίνω και Ιταλικά... sad.gif
Ειλικρινά έχω στενοχωρηθεί πάρα πολύ....όχι μόνο γιατί ήθελα να παίξω μπάσκετ,και να σας ξαναδώ...αλλά και για να παραδώσω την κούπα του Πρωταθλητή στον Πιρς... biggrin.gif biggrin.gif



*B for basketball....Έχεις τύχη..μόνο όταν είσαι στην ομάδα μου.... 19.gif

Σας εύχομαι ειλικρινά...καλά να περάσετε!!!! biggrin.gif (Κρίμα που δεν θα είμαι..να ανεβάσω τον ανταγωνισμό... 69.gif )
lakersdynasty
QUOTE(Ginobili @ Jun 21 2008, 03:42 ) *
(Κρίμα που δεν θα είμαι..να ανεβάσω τον ανταγωνισμό... 69.gif )


Προβληματιζομαι τωρα...ελεγα να'ρθω αλλα φοβαμαι οτι θα κατεβασω ακομη περισσοτερο τον ανταγωνισμο.

Εχω να παιξω μπασκετ κατι αιωνες. Με το ζορι θα πηγαινει η μπαλα μεχρι το καλαθι. biggrin.gif
Ginobili
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 21 2008, 02:05 ) *
Προβληματιζομαι τωρα...ελεγα να'ρθω αλλα φοβαμαι οτι θα κατεβασω ακομη περισσοτερο τον ανταγωνισμο.

Εχω να παιξω μπασκετ κατι αιωνες. Με το ζορι θα πηγαινει η μπαλα μεχρι το καλαθι. biggrin.gif

Μην μασάς ρε!!!! Έλα να παίξεις.Εξάλλου όλα τα παιδιά δείχνουν κατανόηση...ξέρουν ότι στους Λέικερς..το ταλέντο δεν υπάρχει.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ελπίζω τώρα που είναι καλοκαιράκι...να κανονιστούν κι άλλες συναντήσεις.
apkat
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 21 2008, 05:05 ) *
Προβληματιζομαι τωρα...ελεγα να'ρθω αλλα φοβαμαι οτι θα κατεβασω ακομη περισσοτερο τον ανταγωνισμο.

Εχω να παιξω μπασκετ κατι αιωνες. Με το ζορι θα πηγαινει η μπαλα μεχρι το καλαθι. biggrin.gif


Εγω δεν θελω να πεσει αλλο το επιπεδο.Μην ερθεις.
losers can win
Μόλις τώρα μπήκα στο section για να ανοίξω τοπικ για την ίδια ώρα και το ίδιο μέρος. biggrin.gif
Μέσα και εγώ!!!
nikolas12
Λυπαμαι δεν θα καταφερω να ερθω sad.gif .Καλα να περασετε.

Υ.Γ. Τα γηπεδα αυτα που ειναι μηπως ερθω αλλη φορα;
Ginobili
QUOTE(hip-hop @ Jun 21 2008, 20:58 ) *
Λυπαμαι δεν θα καταφερω να ερθω sad.gif .Καλα να περασετε.

Υ.Γ. Τα γηπεδα αυτα που ειναι μηπως ερθω αλλη φορα;

Μετρό Αμπελόκηποι.Μόλις βγεις...τα βλέπεις...
lakersdynasty
QUOTE(apkat @ Jun 21 2008, 14:57 ) *
Εγω δεν θελω να πεσει αλλο το επιπεδο.Μην ερθεις.


ok τοτε θα ακολουθησω την συμβουλη του σοφου. smile.gif
dizzy_fingers
17:30 στα ανοιχτά στους αμπελόκηπους, οριστικό, έτσι?

EDIT: Μη μου δίνετε σημασία, τώρα είδα ότι αλλάξατε τον τίτλο του τόπικ, τα λέμε στις 18:00 λοιπόν.
rchos
βασικα ξεχασαμε να το αλλαξουμε.ελα απο τις 5:30 διζζυ.τοτε να αρχισουμε να μαζευομαστε.ολοι 5:30.κατσε να το αλλαξω κιολας.

QUOTE
ok τοτε θα ακολουθησω την συμβουλη του σοφου.


μα δεν αναφερθηκε κανενας απο τους σοφους σε σενα.φαντασματα βλεπεις?
Das Kapital
Μεχρι στιγμης ψιλα πραγματα

rchos
dizzy_fingers
apkat
B for basketball
Gravedigger
Jimar
Sir Charles
lebron15
mono marousi
losers can win
lakersdynasty;

Σα λιγοι δεν ειμαστε; την προηγουμενη φορα συμπληρωναμε 2 ροστερ,ολο και καποιος ισως να μη μπορεσει απο αυτους που εχουν ηδη δηλωσει ετσι μπορει να ειμαστε ακομη λιγοτεροι.

Εγω αν τυχει και αργησω θα φταιει η F1 ή το κωλοΒ12!
Xaroumenos loukoumas
Θα έρθω κι εγώ τελικα (μάλλον θα έρθει και ένας ξάδελφός μου αργότερα)
Pierce
εγω γιατι δεν ειμαι μεσα στη λιστα ρε λαμογιο; δεν με θες; dry.gif tongue.gif
περα απο τον mono_maroussi θα ερθει και ενας φιλος μαζι μας
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(pierce21 @ Jun 22 2008, 14:04 ) *
εγω γιατι δεν ειμαι μεσα στη λιστα ρε λαμογιο; δεν με θες; dry.gif tongue.gif


Γάτα είσαι πάντως! icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Αρκετοί είμαστε τελικά.
Δε χρειάζεται άλλωστε να είμαστε και 30 άτομα, σε μία μπασκέτα θα παίξουμε smile.gif.

Οκ Σοφέ, στις 17:30 τελικά θα έρθω - τα λέμε εκεί smile.gif.
Pierce
με τα διχτακια, τι θα κανουμε; 65.gif
dizzy_fingers
Βλέπουμε tongue.gif.

Στην τελική πεταγόμαστε απέναντι.
lakersdynasty
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 22 2008, 04:58 ) *
ok τοτε θα ακολουθησω την συμβουλη του σοφου. smile.gif


Συγνωμη παρεξηγηση. smile.gif

Ανεφερα την λεξη "Σοφος" για να τονισω την εμπειρια οσον αφορα τις συγκεκριμενες συναντησεις. Οχι με την εννοια που αναφερεις εσυ.

Καλη σας διασκεδαση. Βεβαια τωρα ολοι στο γηπεδο θαστε.
apkat
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 22 2008, 17:27 ) *
Συγνωμη παρεξηγηση. smile.gif

Ανεφερα την λεξη "Σοφος" για να τονισω την εμπειρια οσον αφορα τις συγκεκριμενες συναντησεις. Οχι με την εννοια που αναφερεις εσυ.

Καλη σας διασκεδαση. Βεβαια τωρα ολοι στο γηπεδο θαστε.


Α καλα..Ρε Ld εγω πλακα εκανα..Και δεν μπηκα σημερα καθολου να δω τι ειχε γραφτει..Επρεπε να ερθεις.. biggrin.gif biggrin.gif
red pyramid88
Αμάν, δε το χα δεί το τόπικ αλλιώς θα ερχόμουν sad.gif well, next time. Πως περάσατε τελικά?
Pierce
θα ηθελα να ρωτησω αν κατα τις 7 υπηρξε καποιο black out στο φορουμ, γιατι ο admin εχασε το φως του εκεινη την ωρα περιπου
apkat
Iσχυει.Επικη ταπα δεχτηκε ο αστειος αντμιν εκεινη την ωρα απο τον κατα τα αλλα ανυπαρκτο pierce21.
Flash
Ο αποπάνω γιατί τελευταία έχει γίνει τουπεδιάρης και τη λέει σε όλους ;
rchos
ισως να εχει τους λογους του.πρεπει να μας τους αναφερει παντως οντως.
apkat
Δεν την λεω σε ολους αλλα αντικειμενικα ηταν και οι 2 ανυπαρκτοι.Να το αποκρυψω;;
Das Kapital
Στο επομενο meeting δεν θα ερθω γιατι ο Λουκουμας θα εχει παρει στεροειδη να γινει σαν τον Αρνολντ,μου φανηκε πολυ αποφασισμενος!
Pierce
Ορισμενες φορες το παραδεχομαι ημουν νωχελικος. Εχω κατι απο woods μεσα μου ρε παιδι μου , αλλα το ανυπαρκτος απεχει πολυ. Οι υπολοιποι που παρεβρεθηκαν μπορουν να με επιβεβαιωσουν(αν θελουν την παραμονη τους στο φορουμ) , ή να με διαψευσουν και να πανε διακοπες στους Μπαρμπακους cool.gif
apkat
Για λουκουμα επιβεβαιωνω.Οσες φορες εχουμε παει για μπασκετ ο ενας κλεινει τον αλλον και ποτε δεν με ειχε σπρωξει..

Ε σημερα δεν μπορουσα να πλησιασω λιγο στην ρακετα.Ερχοταν ο λουκουμας και με πετουσε εξω με συνοπτικες διαδικασιες. blink.gif
Xaroumenos loukoumas
Lebron: Από αύριο ξεκινάω πρόγραμμα με κρεατίνες. Την έβαψες.
Apkat: Πλάκα έχει να σπρώχνεις τελικα. Τώρα με τις κρεατίνες θα πάθεις σοκ 19.gif 19.gif

Πέρα από την πλάκα, ήταν πολύ ωραία σήμερα, ελπίζω να επαναληφθεί (όχι πολύ) σύντομα (να προλάβει να "πιάσει" και η κερατίνη icon_drunk.gif )!!

Ο Dizzy σήμερα ήταν συγκλονιστικός, κακά τα ψέμματα (σλουρπ)
rchos
εγω παντως πιστευω οτι ο πιρς τον ντιζζυ τον εξαφανισε.οσο δεν επαιζαν αντιπαλοι καλος ηταν ο σουπερ ιαπωνας αντμιν μας.οταν ομως ο ενας μαρκαρε τον αλλον ηταν μακραν καλυτερος ο πιρς.ε και το χαι λαιτ της ημερας ηταν το ταψι που του ριξε.απιστευτη αμυντικη ενεργεια.ουτε ο γκαρνετ τετοια ταπα.(δεν υπερβαλω) φοβερο επισης ηταν και το σχολιο του μετα το ταψιδι αλλα δεν το λεω.ας το πει καποιος απο τους πρωταγωνιστες.

Υ.Γ. θυμιζω οτι ειμαι μοντ οποτε η πιο πανω απειλη-υποσχεση για μπαραμπακους δεν εχει ισχυ προς εμενα οποτε οσα λεω ειναι αληθινα και οχι προιοντα φοβου.
Υ.Γ.2 οσοι πουν το αντιθετο εχουν μπονους ταξιδι μπαραμπακους και απο μενα.
Keyser_Soze
Εγώ από τα 5 λεπτά που παρευρέθηκα, είδα Ντίζι, Πιρς και Ρτσο να μετράνε ανάσες. Πήγα με πολύ όρεξη να παίξω μπασκετάκι αλλά με την ψοφίλα που είδα, την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. 19.gif

ΥΓ1. Το μαλλί του Πιρς διαδέχτηκε το δικό μου και πλέον θεωρείται καλτ.

Υγ2. Ο Άπκατ είναι για άπειρες μπούφλες (έτσι χωρίς λόγο). Τέλος. evilmonkey.gif
Gravedigger
QUOTE(rchos @ Jun 23 2008, 02:44 ) *
Υ.Γ.2 οσοι πουν το αντιθετο εχουν μπονους ταξιδι μπαραμπακους και απο μενα.

Εγώ λέω το αντίθετο. sleep.gif
rchos
QUOTE
Εγώ λέω το αντίθετο.



καλα εσυ θα ταξιδεψεις και πρωτη θεση μου φαινεται.κατσε να ξυπνισει ο αρης αυριο και θα συζητησουμε τι τιμωρια σου αρμοζει!


ο καζ ψευδεται.εκατσε 5 λεπτα για να παει μετα να παιξει ποδοσφαιρο ο προδοτης!
losers can win
Μετά την αυτοκρατορική τάπα στον αντμιν, ο πιρς θεώρησε οτι μπορεί να αναπαυεί στις δάφνες του και έτσι έχασε όλα τα επόμενα ματς biggrin.gif
Αλλά ήταν καλή η τάπα....

Περάσαμε πολύ καλά πάντως, αντε και την επόμενη φορά περισσότεροι!! bball.gif bball.gif
dizzy_fingers
O dizzy ήταν φανερά βελτιωμένος από τις προηγούμενες εμφανίσεις του και αυτό φάνηκε κυρίως στα τελευταία 2 μονά....εκεί που όλοι οι συκοφάντες βρίσκονταν στον πάγκο και είχαν παραδώσει πνεύμα εδώ και αρκετή ώρα 68.gif....

Τη μάχη δέχομαι ότι την έχασα, αλλά ο πόλεμος ήταν όλος δικός μου - ο pierce πέρα από το ταπίδι ήταν κυριολεκτικά ανύπαρκτος αμυντικά αλλά και επιθετικά, κάτι που αποτυπώνεται στους πόντους μου και στο πενιχρό ενεργητικό του.

Παρακαλούνται να επιβεβαιώσουν όσοι άντεξαν και έπαιξαν μέχρι το τέλος cool.gif.





Κι αυτή ήταν μόνο η αρχή...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.