Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketball meeting 22-6-2008 (17:30)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
Xaroumenos loukoumas
Επιβεβαιώνω .&-
dizzy_fingers
Είδωλο .&-
Air Kef
Ο ΛΑΟΣ ΘΕΛΕΙ ΦΩΤΟ.
dizzy_fingers
Δεν έχει... blush.gif
Air Kef
ΑΝΤΜΙΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!!!

Εϊναι δυνατόν;;; Αφού μιλάγαμε ακριβώς πριν φύγεις και ελεγες "οκ".

Τραγικός..


Υ.Γ.: Άρη,καλά του έκανες.
dizzy_fingers
"θα δούμε" απάντησα.

Κοίτα το ιστορικό wink.gif.



Αφού με έχεις δει ρε, τί θες να ξαναδείς? Αν μεγάλωσαν οι τρίχες της μασχάλης μου? tongue.gif
apkat
Keyser καλα εγω μιλαμε δεν καταλαβα οτι ηρθες..Γιατι δεν μου μιλησες να ερθω να στην πω και λιγο απο κοντα;;
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 23 2008, 10:37 ) *
Τη μάχη δέχομαι ότι την έχασα, αλλά ο πόλεμος ήταν όλος δικός μου - ο pierce πέρα από το ταπίδι ήταν κυριολεκτικά ανύπαρκτος αμυντικά αλλά και επιθετικά, κάτι που αποτυπώνεται στους πόντους μου και στο πενιχρό ενεργητικό του.


οι Ιαπωνες πασχουν απο κοντη μνημη; Γιατι στο πρωτο σουτ που εκανα στο προτελευταιο μονο , η φραση ''ωχ πρεπει να παιξω αμυνα, που την βρηκες τοση ενεργεια'' θυμαμαι να βγαινει απο τα χειλη σου.
εξαιρετικα αφιερωμενο το βιντεο


QUOTE
ΥΓ1. Το μαλλί του Πιρς διαδέχτηκε το δικό μου και πλέον θεωρείται καλτ.


w00t.gif , εχω τετοια τιμη; Μαλλον θα παει για κοψιμο ωστοσ dry.gif
dizzy_fingers
QUOTE(pierce21 @ Jun 23 2008, 13:46 ) *
Γιατι στο πρωτο σουτ που εκανα στο προτελευταιο μονο , η φραση ''ωχ πρεπει να παιξω αμυνα..."

Κι έπαιξα cool.gif.
Κι εσύ δεν απείλησες ποτέ ξανά. cool.gif x2






Edit: Τα είδαμε τα "πεύκα" σου 30.gif 24.gif tongue.gif.
Keyser_Soze
QUOTE(apkat @ Jun 23 2008, 12:48 ) *
Keyser καλα εγω μιλαμε δεν καταλαβα οτι ηρθες..Γιατι δεν μου μιλησες να ερθω να στην πω και λιγο απο κοντα;;
Θα σου μίλαγα αλλά ήσουν πολύ απασχολημένος να μαζεύεις την γλώσσα σου από το έδαφος. Κόντευες να πεθάνεις μέσα στον αγωνιστικό χώρο (αχ αυτά τα τσιγάρα) tongue.gif tongue.gif . Την επόμενη φορά που θα κάτσω και λίγο παραπάνω... biggrin.gif
Sir Charles
Εγώ πάντως ένα ξέρω: η ομάδα μας (ο γράφων, ο ντίζη και ο λούζερς - με την εκάστοτε φιλική, για να μην πω τυπική, συμμετοχή τρίτων προσώπων προκειμένου να συμπληρωθεί τετράδα…) τέλειωσε το φιλικό τουρνουά μας ΑΗΤΤΗΤΗ… γιατί όπως λένε και οι Αμερικάνοι the first is first, the second is nothing… μόνο αυτό ΤΕΛΟΣ

ΥΓ: καλά περάσαμε και να το ξανακάνουμε… γι’ αυτή την Κυριακή τι λέτε;
mono maroussi
νομιζω οτι οι συνδιασμοι μου με τον πιρς ηταν απο αλλο πλανητη tongue.gif .Παντως αρη πιστευω οτι ο Τσαπρουνης(ο φιλος μας που ειχε ερθει)ηταν ο mvp στην αμυνα χαλαρα.Ξυλο και απειρα ριμπαουντ.Σαν τις παλιες καλες εποχες tongue.gif

Α και ενα respect ston Gravedigger για τις κινησεις του οταν μπουκαρε στο καλαθι tongue.gif

QUOTE(Sir Charles @ Jun 23 2008, 15:34 ) *
Εγώ πάντως ένα ξέρω: η ομάδα μας (ο γράφων, ο ντίζη και ο λούζερς - με την εκάστοτε φιλική, για να μην πω τυπική, συμμετοχή τρίτων προσώπων προκειμένου να συμπληρωθεί τετράδα…) τέλειωσε το φιλικό τουρνουά μας ΑΗΤΤΗΤΗ… γιατί όπως λένε και οι Αμερικάνοι the first is first, the second is nothing… μόνο αυτό ΤΕΛΟΣ

ΥΓ: καλά περάσαμε και να το ξανακάνουμε… γι’ αυτή την Κυριακή τι λέτε;

εγω ειμαι μεσα blove.gif
dizzy_fingers
Me2.

Μιλάμε για περισσότερα τις προσεχείς μέρες.
Xaroumenos loukoumas
Κι εγώ μέσα είμαι (αν και έχω το προαίσθημα ότι θα έχει καύσωνα την άλλη κυριακή ~38 βαθμούς).
Πάντως με τα διχτάκια κάτι πρέπει να γίνει, ειναι πολυ διαφορετικά με, και χωρίς διχτάκι..
morfi
Όσοι δεν ήρθαν έχασαν. Από τις καλύτερες συναντήσεις που έχουν γίνει ποτέ. Η ομάδα μου (εγώ, ο λουκουμάς, ο χαμένος που μπορεί να κερδίσει και ο pierce21) φάνηκε πιο ανταγωνιστική.

Ακόμα πάντως δεν έχω καταλάβει γιατί έπαιξαν μπουνιές ο Gravedigger και ο Jimar. Ρε παιδιά, σας παρακαλώ, βρείτε τα. Δεν λέει να συναντιόμαστε και εσείς να κοιτάτε πως θα σαπίσετε στο ξύλο ο ένας τον άλλον.

Αναμένω και τις υπόλοιπες συναντήσεις. 41.gif
Gravedigger
QUOTE(morfi @ Jun 23 2008, 17:33 ) *
Ακόμα πάντως δεν έχω καταλάβει γιατί έπαιξαν μπουνιές ο Gravedigger και ο Jimar. Ρε παιδιά, σας παρακαλώ, βρείτε τα. Δεν λέει να συναντιόμαστε και εσείς να κοιτάτε πως θα σαπίσετε στο ξύλο ο ένας τον άλλον.

Αυτός άρχισε... angry_red.gif
Jimar
QUOTE(Gravedigger @ Jun 23 2008, 10:06 ) *
Αυτός άρχισε... angry_red.gif


δεν φτανει που τις εφαγες , διαδιδεις και ψεματα για το ποιος φταει shot.gif shot.gif
θα σε κανονισω στο επομενο μιτινγκ...



icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(morfi @ Jun 23 2008, 17:33 ) *
Όσοι δεν ήρθαν έχασαν. Από τις καλύτερες συναντήσεις που έχουν γίνει ποτέ. Η ομάδα μου (εγώ, ο λουκουμάς, ο χαμένος που μπορεί να κερδίσει και ο pierce21) φάνηκε πιο ανταγωνιστική.

Ακόμα πάντως δεν έχω καταλάβει γιατί έπαιξαν μπουνιές ο Gravedigger και ο Jimar. Ρε παιδιά, σας παρακαλώ, βρείτε τα. Δεν λέει να συναντιόμαστε και εσείς να κοιτάτε πως θα σαπίσετε στο ξύλο ο ένας τον άλλον.

Αναμένω και τις υπόλοιπες συναντήσεις. 41.gif


Είναι που ανεβάζεις το επίπεδο του παιχνιδιού με τις πάσες σου ρε συ, έτσι εξηγείται η ανωτερότητα μας!!
Ειδικά αυτό η back-door-παρολίγο κάρφωμα για τον Pierce, ήταν όλα τα λεφτά!! 41.gif
Pierce
δεν ειναι αναγκη να μου το χτυπατε , που καρφωσα σιδερο 68.gif
dizzy_fingers
Ρε παιδιά...ήταν ο Jimar στο meeting? huh.gif

Γιατί λέει ψέμματα πως ήρθε?

Όχι βέβαια ότι αν ερχόταν δε θα πλακωνόταν με τον gravedigger.
Ο Κυριάκος είναι πολύ κ#λόπαιδο τελικά.....Κούλα. laugh.gif
B for Basketball
Eγω για ακομη μια φορα εδειξα την κλαση μου...
Αλλα ας μην σχολιασουμε εμενα...

Θελω να κανω μια σουμα της αγωνιστικης Α' Γ.Α.Δ.Ε.Σ.Κ.Α

Δεν θα αναφερθω σε ομαδες διοτι μου ειναι αδιαφορες .

Ας παμε λοιπον στους πρωταγωνιστες.

Ντιζυ: Οτι κα να κανεις,οσο κ να προσπαθεις,οσο και να κουνας τα dizzy fingers η σταμπα του αμπαλου Ιαπωνα δεν θα φυγει. Ειναι δεδομενο πως ενας Ιαπωνας διακρηθηκε στο Μπασκετ κ αυτος ειναι ο Νακατα.


Kayser: Πραγματικο θωρηκτο, οταν επαιρνε την μπαλα στα χερια του εκανε κινησεις που θυμιζουν χελωνες, η μπαλα εφτανε στο καλαθι με αιτηση εις τριπλουν στην Υγειονομικη επιτροπη στην κυψελη, αλλα γενικα ηταν σαν μια αψογη μελωδια σαν αυτες που ακουει.


Pierce21: Ο συνδεσμος οικοδομων αθηνων και πασης ελλαδος σου απονεμει το χτυσο Τουβλο.

Gravedicker: Ακομη κ στο ξυλο εισαι σκραπας, αστο δεν το κατεχεις το αθλημα.Καλυτερα να γινεις ψαρας στις εκθαμβωτικες παραλιες στο Πουερτο Χελι.

Jimar: Καλα του εκανες του αχρειου. Congrats!!

Morfi: Βαλε την φωτο, ξερεις ποια.....Ειναι η απαντηση στο ποσο καλα επαιξες.

Αpkat: Αστους να παιξουν το μπασκετακι του κ ελα να το στριψουμε .....

Rchos: Eγινες Μοντ, προδοτη, δεν σε σχολιαζω.

Loosers can win: No they cant

Σορρι αν ξεχασα καποιους.
Αυτα απο εμενα...
Ανυπομονω το επομενο meeting.
mono maroussi
QUOTE(pierce21 @ Jun 23 2008, 22:16 ) *
δεν ειναι αναγκη να μου το χτυπατε , που καρφωσα σιδερο 68.gif

οντως γαμωτο και ηταν καλο το 360 που κανες icon_drunk.gif
Flash
Για την κυριολεκτικά μυθική μου εμφάνιση γιατί δεν γράφει κανείς τίποτε ; shot.gif
Ginobili
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Jun 23 2008, 13:23 ) *
Πάντως με τα διχτάκια κάτι πρέπει να γίνει, ειναι πολυ διαφορετικά με, και χωρίς διχτάκι..

Εμ...βέβαια τι περίμενες!!!! Αφού έλειπα εγώ,ποιος θα ανέβαινε να βάλει διχτάκι όπως την προηγούμενη φορά???? tongue.gif
Παιδιά..αναμένω την επόμενη συνάντηση biggrin.gif Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω....μπας και βλέπαμε λίγο μπάσκετ.... 69.gif Κάτι λιμνάνθρωπους....περιμένουν να τσιγκλίσουν τα σπιρούνια μου.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(Flash @ Jun 24 2008, 00:22 ) *
Για την κυριολεκτικά μυθική μου εμφάνιση γιατί δεν γράφει κανείς τίποτε ; shot.gif


Αφου εσύ έλειπες 39.gif
morfi
Kαλά σου λέει ρε Flash, εσύ έλειπες.
apkat
Παιδια και ο μορφη παντως ηταν χωμα χθες.Γενικα δεν ηταν κανεις καλος χθες.Ενταξει εγω ξεχωριζα οπως παντα αφου ημουν ενα επιπεδο πανω αλλα ακομα και γω σε μετρια μερα.
Mamuwalde
σύμφωνα με τα παραπάνω μπορεί κάποιος να συμπεράνει ότι στο μπασκετικό meeting που διεξίχθει , πάνω κάτω ισχύουν τα εξής :



μεταξύ admin επιτρέπονται τάπες και λοιπα υποτιμητικά και κακεντρεχή σχόλια-βίντεο , για τους υπόλοιπους δε βάζω στοίχημα ...

ο pierce21 εκτός από μια φοβερή τάπα , δεν είμαι σίγουρος ό,τι έκανε και πολλά άλλα πράγματα

ο morfi έπαιζε με τους νικητές προσπαθώντας αποτυχημένες πάσες .αλλά δεν έχουμε άλλες πληροφορίες

ο bforb κατέγραφε τι γινόταν για να τα λέει μετά

ο dizzy επιβεβαιωμένα αντέχει περισσότερο απ'όλους [η φήμη ότι έχει δώσει ο ίδιος στο λουκουμά το πρόγραμα με τα στεροειδή ελέγχεται ως αναληθής]. κατά τ'άλλα δεν είμαι και πολύ σίγουρος ...

ο Keyser_Soze θέλοντας να σώσει τον allstar λογαριασμό του στο φόρουμ , είπε να μην τα βάλει με τους admin, και το έριξε στο ποδόσφαιρο

ο λουκουμάς πρέπει να είναι όνομα και πράμα , γιατί φαίνεται πολύ σοφτ και μάλλον χρειάζεται πρόγραμμα ενδυνάμωσης

ο apkat χρειάζεται επίσης πρόγραμμα ενδυνάμωσης γιατί για να μην προλαβαίνει τον keyser [που έφυγε στο πεντάλεπτο] και για να σε σπρώχνει κι ο λουκουμάς [που χρειάζεται πρόγραμμα ενδυνάμωσης] ... κλάφτα ...

ο gravedigger παίζει με μπούκες εννίωτε και μπουκέτα

ο flash απλά δεν υπήρξε ποτέι

o ginobili βάζει τα διχτάκια


***ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΪΟΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ.ΚΑΘΕ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ***

smiley.gif



peace.gif and love people , κατά βάθος ζηλεύω γιατί εδώ δεν έχω παρέα για μπασκετάκι και εκείνη την ώρα έλιωνα στο διάβασμα sad.gif

υγ: μην παρεξηγείτε από διάβασμα είμαι πάλι icon_drunk.gif
Pierce
μακραν το καλυτερο ποστ. Δικαιολογημενος απολυτα και σε περιμενουμε Αθηνα το συντομοτερο για μπασκετακι cool.gif
Mamuwalde
έτσι αγριεμένους που σας βλέπω αν παίξω θα φύγω σηκωτός

μάλλον θα κάνω το διαιτητή . το πολύ πολύ να φύγω με συνοδεία

icon_drunk.gif
rchos
τι ειναι το basketball meeting βρε παιδια?
apkat
Εγω giopride δεν θελω κανενα προγραμμα ενδυναμωσης.Αλλα υπεθετα οτι καποια στιγμη ο λουκουμας θα επανλεθει στα φυσιολογικα του επιπεδα και θα σταμτησει να σπρωχνει.Δεν φανταστηκα οτι θα εβγαζε ολο το παιχνιδι ετσι.Στο επομενο ομως με το που θα μπουμε μεσα στην πρωτη φαση θα του ριξω ενα μπουκετο εκτος φασης για να μαθει να με σεβεται περισσοτερο(αλλα Γουντς).

Παντως αγαπημενος μου αντιπαλος ειναι ο ντελικατος σοφτ αναζ που τον κανω οτι θελω.και υπαρχουν και μαρτυριες.. tongue.gif tongue.gif
Keyser_Soze
QUOTE(B for Basketball @ Jun 23 2008, 23:03 ) *
Kayser: Πραγματικο θωρηκτο, οταν επαιρνε την μπαλα στα χερια του εκανε κινησεις που θυμιζουν χελωνες, η μπαλα εφτανε στο καλαθι με αιτηση εις τριπλουν στην Υγειονομικη επιτροπη στην κυψελη, αλλα γενικα ηταν σαν μια αψογη μελωδια σαν αυτες που ακουει.
Δεν ξέρω ποιο θωρηκτό είναι αυτό που έβλεπες αλλά για να ήταν τόσο αργό, εγώ δεν ήμουν σίγουρα. Εγώ ήρθα ρε για ένα 5λεπτο, τα είπαμε λίγο με τους τελειωμένους στον πάγκο (Ντίζι, Πιρς και Ρτσο) και την έκανα για ποδοσφαιράκι *εμότικον με ποδοσφαιρική μπάλα που χτυπάει μακριά μια μπασκετική*.

QUOTE
ο Keyser_Soze θέλοντας να σώσει τον allstar λογαριασμό του στο φόρουμ , είπε να μην τα βάλει με τους admin, και το έριξε στο ποδόσφαιρο
Καλά εγώ με αντίπαλο τον αντμίν, πίνω γενικότερα σε ότι έχει να κάνει με μπάσκετ (λέγε με πραγματικό μπάσκετ ή ΝΒΑ 2Κ8). Παραείναι καλός ο άτιμος για μένα. Γι' αυτό το έχω ρίξει στο ποδοσφαιράκι που το κατέχω μια ηχιά (που λένε και στο χωριό μου) καλύτερα.

QUOTE
ο flash απλά δεν υπήρξε ποτέ
Ο Φλας είναι μια "ιδέα". Υπάρχει παντού και πάντα.
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(apkat @ Jun 24 2008, 02:26 ) *
Εγω giopride δεν θελω κανενα προγραμμα ενδυναμωσης.Αλλα υπεθετα οτι καποια στιγμη ο λουκουμας θα επανλεθει στα φυσιολογικα του επιπεδα και θα σταμτησει να σπρωχνει.Δεν φανταστηκα οτι θα εβγαζε ολο το παιχνιδι ετσι.Στο επομενο ομως με το που θα μπουμε μεσα στην πρωτη φαση θα του ριξω ενα μπουκετο εκτος φασης για να μαθει να με σεβεται περισσοτερο(αλλα Γουντς).

Παντως αγαπημενος μου αντιπαλος ειναι ο ντελικατος σοφτ αναζ που τον κανω οτι θελω.και υπαρχουν και μαρτυριες.. tongue.gif tongue.gif


Αν ειναι να πεσει μπουκέτο, σταματάω το σπρωξίδι.
Δεν αξίζει να φας 2 αγωνιστικές κεκλεισμένων, και να έχω μαυρισμένο μάτι 69.gif
Όσο για Anaz, εγώ θυμάμαι ότι όντως τον έχεις ξεφτιλίσει, κι ας ήταν πολυ σίγουρος για τον εαυτό του wink.gif
Sir Charles
Τι γίνεται ρε παιδιά; Ψήνεστε για μπασκετοσύναξη αυτή την Κυριακή ή έχετε ήδη φύγει όλοι για μπάνια;
Das Kapital
Σωστος ο Sir,παρασκευιασαμε μαγκες κανονιστε μερα ωρα και τα σχετικα,μου λειψατε tongue.gif
mono maroussi
QUOTE(lebron15 @ Jun 27 2008, 13:28 ) *
Σωστος ο Sir,παρασκευιασαμε μαγκες κανονιστε μερα ωρα και τα σχετικα,μου λειψατε tongue.gif

kαι γω μεσα ειμαι λογικα tongue.gif
Ginobili
Κι εγώ μέσα είμαι κατά 99% laugh.gif
morfi
QUOTE(mono maroussi @ Jun 27 2008, 17:48 ) *
kαι γω μεσα ειμαι λογικα tongue.gif


QUOTE(Ginobili @ Jun 28 2008, 00:29 ) *
Κι εγώ μέσα είμαι κατά 99% laugh.gif

Γιατί ξεκαρδίζεστε στα γέλια ή βγάζετε τη γλώσσα έξω όταν το λέτε;
Ginobili
QUOTE(morfi @ Jun 27 2008, 22:15 ) *
Γιατί ξεκαρδίζεστε στα γέλια ή βγάζετε τη γλώσσα έξω όταν το λέτε;

Γιατί βλέπω να μένουμε με την χαρά.... tongue.gif
Ginobili
Τελικά..μείναμε με την χαρά και την ελπίδα.... tongue.gif tongue.gif ...Για το επόμενο Σαββατοκύριακο...ή κάποια άλλη μέρα ενδιάμεσα...τι λέτε???
Ginobili
Έχει κανείς όρεξη για μπάσκετ εδώ μέσα...ή την έχετε κάνει όλοι για διακοπές..?? tongue.gif tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Jul 12 2008, 19:55 ) *
Έχει κανείς όρεξη για μπάσκετ εδώ μέσα...ή την έχετε κάνει όλοι για διακοπές..?? tongue.gif tongue.gif

Εγω ειμαι μεσα, μπορω ...χτες.
Αν υπαρχουν ατομα, πειτε μερα και ωρα και αν εχω ρεπο ερχομαι.... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.