Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Beer Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
Pierce
Λοιποοοοοον, επειδη στη βραση κολλαει το σιδερο και με αφορμη το ποστ του LFO, στις ''προτασεις'', ηρθε η ωρα για επισημο Αθηναικο meeting (εστω και αν δεν ειναι για μπσκετ) , since God knows when, οποτε εχουμε και λεμε.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ και 21:30

στην μπυραρια CRAFT στους ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ (εχει γινει και παλιοτερα mini meeting εκει περα, ειναι και κεντρο, εχει και μετρο διπλα, οποτε νομιζω ειναι καλο το σημειο συναντησης )

Είναι στα (ουτε) 100 μετρα αφου στριψεις απο την Κηφισιας στην Αλεξανδρας

Χαρτης




Uploaded with ImageShack.us

δηλωσεις συμμετοχης μεχρι την ΤΡΙΤΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, ωστε να ξερουμε πανω κατω τα ατομα να κλεισουμε ενα τραπεζακι smile.gif

Θα συζητηθουν τα καυτα θεματα του φορουμ (βλ. Μα καλα τον Μπογρη; , Σε ποσα κομματια θα κανει ο SG3ptshooter τον γαμπρο του , ηταν δεν ηταν non call στον penn , Κριμα που κρεμασε ο λαρι την σφυριχτρα κλπ), οποτε να ειστε ΟΛΟΙ εκει .Ελα να βλεπω συμμετοχες
Xaroumenos loukoumas
I'm in.
spysta
μπυρουσκες ... icon_drunk.gif
rchos
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Feb 11 2011, 14:16 ) *
I'm in.


δεν ορκιζομαστε κιολας!



ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ ΤΕΛΕΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΜΟΥ!
LFO
Αμπελοκηπους ? Κάπου αλλου πιο "πράσινα" ίσως ? Γκύζη άς πουμε????

Anyway, αντιπαρερχομαι το unfriendly ground και επιβεβαιώνω συμμετοχή.
sacarame
All in !!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Μην αγχώνεσαι LFO , το περιβάλλον μόνο unfriendly δεν είναι στην ευρύτερη περιοχή...Μέχρι και ο Τζον Μπουρούσης ερχόταν στην πλατεία Γκύζη ( επί εποχές Νικολέττας) !!
panos75
Συγχαίρω τον σύντροφο pierce για την πρωτοβουλία του γιατί άμα περιμέναμε από αυτόν τον αχαΐρευτο πρώην αντμίν μάλλον η συνάντηση θα γινόταν σε κάνα ΚΑΠΗ για χαμομήλι.
You can count on me!

smiley.gif
sacarame
Εγώ πάλι σαν γνωστός εγκάθετος ( το δείχνει και η υπογραφή μου άλλωστε smiley.gif ) θα κράξω τον αντμιν μας διότι τόσο καιρό που διάβαζε τις προτάσεις,δεν φρόντισε ώστε να παρουσιάσει μια σοβαρή πρόταση για μίτινγκ...Και σαν να μην έφτανε αυτό , μόλις έγινε η πρώτη καλή πρόταση , έτρεξε να την καπηλευτεί και να την βαλει κάτω απο τις ''φτερούγες '' του σαν άλλος Βασιλακόπουλος.....
Air Kef
Παρακαλώ να μου πειτε ποιοι ΔΕΝ ηρθαν από αυτούς που δήλωσαν συμμετοχή!
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Feb 11 2011, 16:07 ) *
Θα συζητηθουν τα καυτα θεματα του φορουμ (βλ. Μα καλα τον Μπογρη; , Σε ποσα κομματια θα κανει ο SG3ptshooter τον γαμπρο του , ηταν δεν ηταν non call στον penn , Κριμα που κρεμασε ο λαρι την σφυριχτρα κλπ), οποτε να ειστε ΟΛΟΙ εκει .Ελα να βλεπω συμμετοχες


Νομιζω οτι εχεις ξεχασει ενα αλλο καυτο θεμα. Η Σαρα Τζεσικα ειναι MILF ή μπαζο? smiley.gif
aegeansheed
Χρειαζόμαστε και έναν ρούκυ να φέρει τα donuts... smiley.gif
Pierce
QUOTE (T.W.Is.M. @ Feb 12 2011, 11:56 ) *
Νομιζω οτι εχεις ξεχασει ενα αλλο καυτο θεμα. Η Σαρα Τζεσικα ειναι MILF ή μπαζο? smiley.gif

Mα σε αυτο εχουμε αποφασισει οτι ειναι μπαζο (sorry General tongue.gif)

Φανταζομαι οτι θα λαβεις μερος στις παραπανω συζητησεις 65.gif
(oπως και ο απο κατω σου )
Ginobili
Είμαι μέσα 1000% μάγκες!!!!
rchos
QUOTE(sacarame @ Feb 11 2011, 23:56 ) *
Εγώ πάλι σαν γνωστός εγκάθετος ( το δείχνει και η υπογραφή μου άλλωστε smiley.gif ) θα κράξω τον αντμιν μας διότι τόσο καιρό που διάβαζε τις προτάσεις,δεν φρόντισε ώστε να παρουσιάσει μια σοβαρή πρόταση για μίτινγκ...Και σαν να μην έφτανε αυτό , μόλις έγινε η πρώτη καλή πρόταση , έτρεξε να την καπηλευτεί και να την βαλει κάτω απο τις ''φτερούγες '' του σαν άλλος Βασιλακόπουλος.....



ειναι σαφες οτι υπαρχουν πολλα πραγματα που δεν ξερεις οποτε καλυτερα να μασας πριν μιλησεις.
το ποστ μου με το οποιο αντεδρασες ειναι κανονισμενο να γινει πριν καν ανοιξει το τοπικ.

τιποτα δεν γινεται στην τυχη σε αυτο το φορουμ.

ουτε καν η υπογραφη σου! tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Feb 12 2011, 14:32 ) *
Mα σε αυτο εχουμε αποφασισει οτι ειναι μπαζο (sorry General tongue.gif)

Φανταζομαι οτι θα λαβεις μερος στις παραπανω συζητησεις 65.gif
(oπως και ο απο κατω σου )


Εγω παντως ανηκω στη σπανια κατηγορια που δεν τη θεωρει τιποτα απ τα δυο, αλλα κατι αναμεσα. cool.gif
Flash
QUOTE(pierce21 @ Feb 12 2011, 10:32 ) *
Mα σε αυτο εχουμε αποφασισει οτι ειναι μπαζο (sorry General tongue.gif)


+1

Μπαζούκας λέμε...
Ginobili
QUOTE(Flash @ Feb 12 2011, 20:51 ) *
+1

Μπαζούκας λέμε...

Ρε σα δεν ντρέπεστε λέω εγώ,άμα σας κάτσει πείτε όχι ρε....θα τρελαθούμε μου φαίνεται w00t.gif Μου φαίνεται πιο πολύ θα τσακωθώ για την Σάρα,παρά για τον Ζοτς και τον Τέπιτς.... laugh.gif
Pierce
μια πρωτη ανακεφαλαίωση

Rchos
XaroumenosLoukoumas
Pierce
LFO
Sacarame
Ginobili
Spysta
panos75
aegeansheed
T.W.is.M (??)

για να βλεπω και αλλους rolleyes.gif
panos75
QUOTE(pierce21 @ Feb 14 2011, 12:53 ) *
μια πρωτη ανακεφαλαίωση

Rchos
XaroumenosLoukoumas
Pierce
LFO
Sacarame
Ginobili
Spysta
panos75
aegeansheed
T.W.is.M (??)

για να βλεπω και αλλους rolleyes.gif


Ο Μπόγρης θα έρθει; tongue.gif
Pierce
Δεν τον αφηνει η Ελλη icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Feb 14 2011, 13:53 ) *
μια πρωτη ανακεφαλαίωση

Rchos
XaroumenosLoukoumas
Pierce
LFO
Sacarame
Ginobili
Spysta
panos75
aegeansheed
T.W.is.M (??)

για να βλεπω και αλλους rolleyes.gif



Κρατα το λιγο ακομα το ερωτηματικο για μενα, δεν ειναι κι ευκολο να σου πω ναι ή οχι για 2 βδομαδες μετα. Ασε που δεν ερχεται ο Μπογρης. Τουλαχιστον να ελπιζω για Σαρα Τζεσικα? smiley.gif
panos75
QUOTE(pierce21 @ Feb 14 2011, 13:51 ) *
Δεν τον αφηνει η Ελλη icon_drunk.gif


Ας ελπίσουμε τουλάχιστον ο ντίζυ να φέρει τη συμφοιτήτρια του, τη Νικολέττα Ράλλη. 69.gif
LFO
QUOTE(pierce21 @ Feb 14 2011, 12:53 ) *
μια πρωτη ανακεφαλαίωση

Rchos
XaroumenosLoukoumas
Pierce
LFO
Sacarame
Ginobili
Spysta
panos75
aegeansheed
T.W.is.M (??)

για να βλεπω και αλλους rolleyes.gif


Ναι καλα, τον spysta μην τον εχεις σιγουρο, μπορει εκεινο το απογευμα εξωγήινοι να του κλεψουν το αυτοκινητο....
sacarame
QUOTE(LFO @ Feb 14 2011, 14:54 ) *
Ναι καλα, τον spysta μην τον εχεις σιγουρο, μπορει εκεινο το απογευμα εξωγήινοι να του κλεψουν το αυτοκινητο....



Ή μπορεί να έχει ξαφνικές επισκέψεις από τίποτα γειτόνισσες.... 65.gif 65.gif
Pierce
Εχω αναλαβει απο την δευτερα 21 Φλεβαρη να του το θυμιζω καθημερινως, θα σας τον φερω εγω ο ιδιος πιθανοτατα tongue.gif
rankin
Ένας άνθρωπος τόσο πολυάσχολος όπως εγώ, δεν μπορεί απο τώρα να δηλώσει συμμετοχή..
Παρόλα αυτά, η πρόταση σας λαμβάνεται σοβαρά υπ όψιν μας

**Ποιο μέλος, μας είχε πει ότι γνωρίζει την Ασημίνα Κουτσουνούρη;; Αυτός θα πρέπει να έρθει συνοδευόμενος με την κορασίδα...
rchos
QUOTE(rankin @ Feb 15 2011, 11:58 ) *
Ένας άνθρωπος τόσο πολυάσχολος όπως εγώ, δεν μπορεί απο τώρα να δηλώσει συμμετοχή..
Παρόλα αυτά, η πρόταση σας λαμβάνεται σοβαρά υπ όψιν μας

**Ποιο μέλος, μας είχε πει ότι γνωρίζει την Ασημίνα Κουτσουνούρη;; Αυτός θα πρέπει να έρθει συνοδευόμενος με την κορασίδα...


την ασημινα θα την φερει οταν παμε για μπασκετ οχι για μπυρες. smiley.gif


Υ.Γ. εισαι οντως στα 30+ οπως ειπες σε αλλο τοπικ?
colonel gomelsky
QUOTE(rankin @ Feb 15 2011, 11:58 ) *
Ένας άνθρωπος τόσο πολυάσχολος όπως εγώ, δεν μπορεί απο τώρα να δηλώσει συμμετοχή..
Παρόλα αυτά, η πρόταση σας λαμβάνεται σοβαρά υπ όψιν μας

**Ποιο μέλος, μας είχε πει ότι γνωρίζει την Ασημίνα Κουτσουνούρη;; Αυτός θα πρέπει να έρθει συνοδευόμενος με την κορασίδα...


ο captain charisma
rankin
QUOTE(rchos @ Feb 15 2011, 12:45 ) *
την ασημινα θα την φερει οταν παμε για μπασκετ οχι για μπυρες. smiley.gif


Ε όχι ρε συ, δε τη θέλουμε για να μοιράζει ασιστ !


QUOTE(rchos @ Feb 15 2011, 12:45 ) *
Υ.Γ. εισαι οντως στα 30+ οπως ειπες σε αλλο τοπικ?

Δεν έχουμε συναντηθεί τις προάλλες στο ΣΕΦ; (ή κάνω λάθος)
Πες μου ότι μοιάζω νεαρότερος, να κάνω γούστα!!! smiley.gif
spysta
ρε σα δεν ντρεπεστε λεω εγω ... παλι με εμενα τα εχετε βαλει ???
αφου οι λογοι μου ειναι ΠΑΝΤΑ βασιμοι και ρεαλιστικοι .. tongue.gif

---εγω μπορω να σας φερω καλυτερη(ες) .. οχι ασημι και φλωριες .. σας λεω για καθαρο ΧΡΥΣΟ icon_joy.gif
LFO
Μήπως θέλετε να βρεθουμε καλυτερα στο mall στο μαρουσι, κατα τις 20:00??? Θα είναι και η ομαδα του παο εκει εκεινη την ωρα... 68.gif
Ginobili
QUOTE(LFO @ Feb 18 2011, 09:21 ) *
Μήπως θέλετε να βρεθουμε καλυτερα στο mall στο μαρουσι, κατα τις 20:00??? Θα είναι και η ομαδα του παο εκει εκεινη την ωρα... 68.gif

Άσε ρε LFO που παρεξηγήθηκες για το μέρος συνάντησης,λες και θα μαζευτούμε μόνο Παναθηναικοί...
rchos
αφου βλεπω τοσο large τον τζινομπιλι ισως συναντηθουμε τελικα στο Olympico. tongue.gif


παντως LFO εχουμε τον κατασκοπο σακαραμε στις περιοχες εκεινες ο οποιος εγγυατε για το μερος!για να το λεει ο γιγας ολυμπιακαρας σακαραμε τον εμπιστευομαστε!ο κολοσσος του πολυγωνου(σακαραμε) μας αναφερει οτι οι ολυμπιακοι της περιοχης ειναι πολλοι περισσοτεροι απο οσο νομιζουν καποιοι!
LFO
QUOTE(Ginobili @ Feb 18 2011, 11:23 ) *
Άσε ρε LFO που παρεξηγήθηκες για το μέρος συνάντησης,λες και θα μαζευτούμε μόνο Παναθηναικοί...


1. Χιούμορ (αγγλ. humor ή humour) είναι, στη βασική του έννοια, μία ιδιαίτερη μορφή ανθρώπινης επικοινωνίας, που ως στόχο έχει να προκαλέσει το γέλιο.
Λεξικολογικά δίνονται πολλαπλές επεξηγήσεις της λέξης χιούμορ. Μερικά παραδείγματα είναι:
Εκείνη η ποιότητα της φαντασίας που δίνει στις ιδέες μια αμφίβολη ή φανταστική όψη, και τείνει να προκαλεί το γέλιο ή την ευθυμία μέσω κωμικών εικόνων ή περιγραφών.
Η διανοητική ικανότητα της σύλληψης, της έκφρασης, ή της εκτίμησης του κωμικού ή του κωμικά αντιφατικού.
Συμπαθής σαρκασμός, παραδοξολογία.
Πνευματώδης αστεϊσμός, εύθυμη διάθεση, που εκδηλώνεται με άκακη ειρωνεία και προκαλεί στους άλλους διασκέδαση και ευχαρίστηση.
Μορφή πνεύματος που παρουσιάζει την πραγματικότητα έτσι ώστε να προβάλλεται η διασκεδαστική και παράδοξη όψη της.

2. Αν ειχα παρεξηγηθεί δεν θα ημουν απο τους πρωτους που δηλωσαν το παρον.
3. Το Craft ειδικα είναι λατρεμενο μερος, ειχα μια παρανομη γκομενα στην Πανορμου και βρισκομασταν συνεχεια εκει.
4. Kαι να μαζευόσασταν μονο Παναθηναϊκοί , παλι θα ερχομουν. Μου πανε τα εκτος εδρας φετος...

Ginobili
QUOTE(rchos @ Feb 18 2011, 10:24 ) *
αφου βλεπω τοσο large τον τζινομπιλι ισως συναντηθουμε τελικα στο Olympico. tongue.gif

Εύκολα...αν και βιόλα,αγαπάμε και την LAZIO biggrin.gif

QUOTE(LFO @ Feb 18 2011, 10:32 ) *
1. Χιούμορ (αγγλ. humor ή humour) είναι, στη βασική του έννοια, μία ιδιαίτερη μορφή ανθρώπινης επικοινωνίας, που ως στόχο έχει να προκαλέσει το γέλιο.
Λεξικολογικά δίνονται πολλαπλές επεξηγήσεις της λέξης χιούμορ. Μερικά παραδείγματα είναι:
Εκείνη η ποιότητα της φαντασίας που δίνει στις ιδέες μια αμφίβολη ή φανταστική όψη, και τείνει να προκαλεί το γέλιο ή την ευθυμία μέσω κωμικών εικόνων ή περιγραφών.
Η διανοητική ικανότητα της σύλληψης, της έκφρασης, ή της εκτίμησης του κωμικού ή του κωμικά αντιφατικού.
Συμπαθής σαρκασμός, παραδοξολογία.
Πνευματώδης αστεϊσμός, εύθυμη διάθεση, που εκδηλώνεται με άκακη ειρωνεία και προκαλεί στους άλλους διασκέδαση και ευχαρίστηση.
Μορφή πνεύματος που παρουσιάζει την πραγματικότητα έτσι ώστε να προβάλλεται η διασκεδαστική και παράδοξη όψη της.

2. Αν ειχα παρεξηγηθεί δεν θα ημουν απο τους πρωτους που δηλωσαν το παρον.
3. Το Craft ειδικα είναι λατρεμενο μερος, ειχα μια παρανομη γκομενα στην Πανορμου και βρισκομασταν συνεχεια εκει.
4. Kαι να μαζευόσασταν μονο Παναθηναϊκοί , παλι θα ερχομουν. Μου πανε τα εκτος εδρας φετος...

Να με συγχωρείς man,αλλά ειλικρινά αν δεν έβαζες αυτό το emoticon για humor θα το έπαιρνα.
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Feb 18 2011, 14:36 ) *
Εύκολα...αν και βιόλα,αγαπάμε και την LAZIO biggrin.gif


offtopic.gif mode on
Γιατι ως βιολα δεν μπορεσατε να κοψετε βαθμους απο τους ακατονομαστους συμπολιτες μας προχτες? Ε?Ε? Οχι οτι θα μας παρουν το πρωταθλημα, αλλωστε η πραγματικη διεκδικητρια ειναι η Ναπολι, αλλα μ αρεσει να τους βλεπω να βολοδερνουν και να παλευουν να βγουν στο ΤσουΛου.
offtopic.gif mode off
Anaz
2 βδομαδες πριν τοπικ με χαρτες απο google και δηλωσεις συμμετοχης για να κανονισουμε μπυροκατασταση... ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΟΙ!!
Pierce


Rchos
XaroumenosLoukoumas
Pierce
LFO
Sacarame
Ginobili
Spysta
panos75
aegeansheed
anaz
T.W.is.M (??)
Rankin(??)



update

rchos
μεχρι αυριο οποιος θελει παιδια.
LFO
QUOTE(pierce21 @ Feb 21 2011, 11:38 ) *
Rchos
XaroumenosLoukoumas
Pierce
LFO
Sacarame
Ginobili
Spysta
panos75
aegeansheed
anaz
T.W.is.M (??)
Rankin(??)



update


αντε ρε, δηλωστε συμμετοχη, θελει ο ανθρωπος να κλεισει τραπεζι...
Razorblade Fish
Count me in,if rookies are accepted...
rchos
QUOTE(Razorblade Fish @ Feb 21 2011, 12:03 ) *
Count me in,if rookies are accepted...


καποιος πρεπει να κανει τις χαμαλοδουλειες! tongue.gif


αρη πριν ποσο καιρο ειχε ξανακανει μπυρομαζωξη εκει το φορουμ?
Pierce
τελικός euro 2008. blove.gif
(υπαρχει και φωτογραφικο ντοκουμεντο που καλυτερα να είχε εξαφανιστει ph34r.gif )
rchos
QUOTE(pierce21 @ Feb 21 2011, 12:21 ) *
τελικός euro 2008. blove.gif
(υπαρχει και φωτογραφικο ντοκουμεντο που καλυτερα να είχε εξαφανιστει ph34r.gif )


ναι ναι την θυμαμαι τη φωτο αυτη.
μεγαλες στιγμες!η πολυ μαστουρα βλαπτει! smiley.gif

dizzy_fingers
Ντάξ, θα έρθω.
LFO
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 21 2011, 13:10 ) *
Ντάξ, θα έρθω.

77.gif 77.gif 77.gif
rchos
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 21 2011, 13:10 ) *
Ντάξ, θα έρθω.


craft where amazing happens!
panos75
Καλά, ας μην απειλούσα εγώ τη σωματική του ακεραιότητα και θα βλέπατε αν ερχόταν. biggrin.gif
PanosIlio
Κατά 90% θα είμαι και εγώ, θα σας το επιβεβαιώσω αύριο.
Xaroumenos loukoumas
Αρρώστησε το ψάρι του κουμπάρου της αδελφής του πατέρα μου, count me out.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.