Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Beer Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
vastravoud
Παιδιά πολύ θα ήθελα να έρθω και να σας γνωρίσω για πρώτη φορά, αλλά δυστυχώς Παρασκευή βράδυ είμαι κλεισμένος.

Μια παρατήρηση μόνο: Γιατι δε μεταμφιέζεστε; Θα έχει πιο πολύ τζόγο έτσι tongue.gif
Ginobili
QUOTE(vastravoud @ Feb 21 2011, 18:50 ) *
Παιδιά πολύ θα ήθελα να έρθω και να σας γνωρίσω για πρώτη φορά, αλλά δυστυχώς Παρασκευή βράδυ είμαι κλεισμένος.

Μια παρατήρηση μόνο: Γιατι δε μεταμφιέζεστε; Θα έχει πιο πολύ τζόγο έτσι tongue.gif

Πως γίνεται να μεταμφιεστώ Τέπιτς???
vastravoud
Δεν έχει αποκριάτικες στολές - γατάκι;
επαθα λαστιχο
αν δεν ειχαν μεσολαβησει τα σαββατιατικα θα ερχομουν,αλλα δεν ειμαι σε φαση να συζητησω ηρεμα ουτε να κανω χαβαλε.να περασετε καλα οσοι πατε παιδες
rchos
QUOTE
αν δεν ειχαν μεσολαβησει τα σαββατιατικα θα ερχομουν,αλλα δεν ειμαι σε φαση να συζητησω ηρεμα ουτε να κανω χαβαλε.να περασετε καλα οσοι πατε παιδες


δεν το καταλαβαινω αδερφε αυτο που γραφεις.
σταματας να ζεις επειδη εγινε οτι εγινε το σαββατο?

να μου πεις οτι ειμαι κλεισμενος απο τον προηγουμενο μαρτη στο σπιτι λογω δντ να το καταλαβω.


α παιδες αν πιστευεται οτι θα αναλωθουμε ολο το βραδυ για να λυσουμε το προβλημα του ελληνικου αθλητισμου ειστε λαθος.
θεμα συζητησεις ειναι η σχεση μπογρη-ελλης.πρεπει να βρεθει μια λυση σε αυτη την τραγωδια! tongue.gif
PanosIlio
QUOTE(rchos @ Feb 22 2011, 10:37 ) *
πρεπει να βρεθει μια λυση σε αυτη την τραγωδια! tongue.gif


Ιλαροτραγωδία θα πρόσθετα.

Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω, λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο, aka την κοπέλα μου, ναι ναι είμαι παντοφλάκιας....
Xaroumenos loukoumas
Εμένα τελικά ο κουμπάρος της αδελφης του πατέρα μου πήρε άλλο ψάρι και έτσι μπορώ tongue.gif
sacarame
QUOTE(rchos @ Feb 22 2011, 10:37 ) *
α παιδες αν πιστευεται οτι θα αναλωθουμε ολο το βραδυ για να λυσουμε το προβλημα του ελληνικου αθλητισμου ειστε λαθος.
θεμα συζητησεις ειναι η σχεση μπογρη-ελλης.πρεπει να βρεθει μια λυση σε αυτη την τραγωδια! tongue.gif



Συμφωνώ απόλυτα με τον γλυκούλη admin tongue.gif Επίσης ίσως πρέπει να προστεθεί στην ατζέντα με τα θέματα και το αν άξιζε τελικά η Σιντορέλλα να βγει next top model 2011.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
panos75
QUOTE(sacarame @ Feb 22 2011, 12:47 ) *
Συμφωνώ απόλυτα με τον γλυκούλη admin tongue.gif Επίσης ίσως πρέπει να προστεθεί στην ατζέντα με τα θέματα και το αν άξιζε τελικά η Σιντορέλλα να βγει next top model 2011.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εγώ πάντως δηλώνω φαν της Ευαγγελίας.
Ο ορισμός της κρεβατογεμίστρας γυναίκας. wink.gif

LFO
QUOTE(panos75 @ Feb 22 2011, 12:58 ) *
Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εγώ πάντως δηλώνω φαν της Ευαγγελίας.
Ο ορισμός της κρεβατογεμίστρας γυναίκας. wink.gif



Συμφωνω απολυτα...μηπως να την καλουσαμε για μπύρες?
PanosIlio
QUOTE(PanosIlio @ Feb 21 2011, 13:46 ) *
Κατά 90% θα είμαι και εγώ, θα σας το επιβεβαιώσω αύριο.


QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Feb 21 2011, 18:45 ) *
Αρρώστησε το ψάρι του κουμπάρου της αδελφής του πατέρα μου, count me out.


QUOTE(PanosIlio @ Feb 22 2011, 11:04 ) *
Ιλαροτραγωδία θα πρόσθετα.

Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω, λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο, aka την κοπέλα μου, ναι ναι είμαι παντοφλάκιας....


QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Feb 22 2011, 12:09 ) *
Εμένα τελικά ο κουμπάρος της αδελφης του πατέρα μου πήρε άλλο ψάρι και έτσι μπορώ tongue.gif


Διακρίνω ένα μοτίβο εδώ ή είναι ιδέα μου? tongue.gif
Xaroumenos loukoumas
Τυχαίο;
PanosIlio
Δε νομίζω... tongue.gif
rchos
δεν νομιζω... τακη λεμε αυτη την εποχη!

μην μενουμε πισω σας παρακαλω! tongue.gif
PanosIlio
Θέλω να ξεκαθαρίσω πως τον "Xaroumenos loukoumas" δεν τον ξέρω προσωπικά, για να μην νομίζει και κανένας ότι υπάρχει και καμιά παρεξήγηση. tongue.gif
Xaroumenos loukoumas
Δε νομίζω Τάκη! tongue.gif
PanosIlio
Χα καλά, δεν θα με φρικάρετε εσείς εμένα, δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις υποφέρω κ' υποφέρεις tongue.gif
Xaroumenos loukoumas
@ "έπαθα λάστιχο" κάπως έτσι (^^) αναμένεται να είναι το κλίμα icon_drunk.gif
AirNick
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Feb 22 2011, 17:03 ) *
@ "έπαθα λάστιχο" κάπως έτσι (^^) αναμένεται να είναι το κλίμα icon_drunk.gif

H φουκαριάρα η μάνα μου έπαθε κάτι και δεν θα μπορέσω...
Pierce
Rchos
XaroumenosLoukoumas
Pierce
LFO
Sacarame
Ginobili
Spysta
panos75
aegeansheed
anaz
RazorBlade Fish
Dizzy Fingers
Apkat(??)
T.W.is.M (??)
Rankin(??)

+ Gravedigger αν έχει εξοδο
rchos
η βδομαδα προσαρμογης του ντιγγερ τελειωσε?
lamar
Μολις τωρα το ειδα το τοπικ, μετα το κραξιμο που εφαγα απο τον LFO.

Θα ειμαι και εγω εκει, αν και κλασσικα αργησα μια μερα να πω το οκ. Το πολυ πολυ να κατσω σε κανα τραπεζακι διπλανο.....χαχαχ
T.W.Is.M.
QUOTE(lamar @ Feb 23 2011, 12:26 ) *
Μολις τωρα το ειδα το τοπικ, μετα το κραξιμο που εφαγα απο τον LFO.

Θα ειμαι και εγω εκει, αν και κλασσικα αργησα μια μερα να πω το οκ. Το πολυ πολυ να κατσω σε κανα τραπεζακι διπλανο.....χαχαχ


Μην ανησυχεις, υπαρχει θεση...η δικη μου, γιατι δε θα μπορεσω να ερθω. Εμαθα οτι δε θα εχετε φερει Σερβους παιχτες και υπο αυτες τις προυποθεσεις δεν ερχομαι! tongue.gif
LFO
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 23 2011, 15:44 ) *
Μην ανησυχεις, υπαρχει θεση...η δικη μου, γιατι δε θα μπορεσω να ερθω. Εμαθα οτι δε θα εχετε φερει Σερβους παιχτες και υπο αυτες τις προυποθεσεις δεν ερχομαι! tongue.gif


τι λες ρε φιλε, τιγκα στους σερβους ειμαστε, διαβασε την λιστα παλι:

Ο admin ρστιτς, ο σπυστιτς, ο τζινομπιλιτς, ο πιρσιτς, ο αναζιτς, ο ντιζυ φινγκεριτς, ο απκατς (με κροατικες ριζες).....
panos75
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 23 2011, 15:44 ) *
Μην ανησυχεις, υπαρχει θεση...η δικη μου, γιατι δε θα μπορεσω να ερθω. Εμαθα οτι δε θα εχετε φερει Σερβους παιχτες και υπο αυτες τις προυποθεσεις δεν ερχομαι! tongue.gif


Άμα το μίτινγκ γίνει στην Καραγεώργη Σερβίας συμβιβάζεσαι;
T.W.Is.M.
QUOTE(panos75 @ Feb 23 2011, 19:39 ) *
Άμα το μίτινγκ γίνει στην Καραγεώργη Σερβίας συμβιβάζεσαι;


Επειδη ο Καραγιωργης ειναι Ελληνας, θα πρεπει να υπαρχει και το κλασικο απο περσι το καλοκαιρι ελληνοσερβικο ξυλο!
Παντως σοβαρα τωρα, δεν το προλαβαινω για αυτη την Παρασκευη.
Pierce
Table.....booked
Beers.....fridged

Για τα υπόλοιπα η mastercard

(9:30 it is)
Flash
QUOTE(pierce21 @ Feb 23 2011, 18:51 ) *
Table.....booked
Beers.....fridged

Για τα υπόλοιπα η mastercard

(9:30 it is)


Θα παραστώ κι εγώ με live link.
LFO
QUOTE(pierce21 @ Feb 23 2011, 20:51 ) *
Table.....booked
Beers.....fridged

Για τα υπόλοιπα η mastercard

(9:30 it is)


09:30 ή 21:30?? Γιατι ειλικρινα πολυ γουσταρω αμα αρχισουμε να πινουμε απο τις 09:30....

rchos
QUOTE(LFO @ Feb 24 2011, 10:38 ) *
09:30 ή 21:30?? Γιατι ειλικρινα πολυ γουσταρω αμα αρχισουμε να πινουμε απο τις 09:30....


εχεις ηδη αργησει!
ειμαστε στο τριτο ποτηρι και εσυ ακομη δεν εχεις ερθει!
ευτυχως που εχει το μαγαζι wifi και βλεπουμε τι κανουν οσοι αργουν!
Pierce
QUOTE (LFO @ Feb 24 2011, 10:38 ) *
09:30 ή 21:30?? Γιατι ειλικρινα πολυ γουσταρω αμα αρχισουμε να πινουμε απο τις 09:30....

Καποιοι πινουν απο χαρα, καποιοι πινουν απο λυπη, και εμεις πινουμε απο τις 9:30 (της προηγουμενης μερας) icon_drunk.gif
Flash
Θέλουμε φωτογραφικά ντοκουμέντα.&-
panos75
QUOTE(Flash @ Feb 28 2011, 22:07 ) *
Θέλουμε φωτογραφικά ντοκουμέντα.&-


Τα κάψαμε και σκοτώσαμε όλους τους μάρτυρες.
rchos
ο πανος ειχε ερθει προετοιμασμενος.
μας ειπε οτι οποιος τολμησει να διαρευσει υλικο προς τα εξω θα εχει ασχημο τελος!

εμενα με επεισε οποτε...
LFO

QUOTE(rchos @ Feb 28 2011, 23:11 ) *
ο πανος ειχε ερθει προετοιμασμενος.
μας ειπε οτι οποιος τολμησει να διαρευσει υλικο προς τα εξω θα εχει ασχημο τελος!

εμενα με επεισε οποτε...


που να δεις τι επαθε η σερβιτορα που δεν του εφερνε νερο....
panos75
QUOTE(LFO @ Mar 1 2011, 15:42 ) *
που να δεις τι επαθε η σερβιτορα που δεν του εφερνε νερο....


Να'τανε τουλάχιστον σαν αυτή στη διαφήμιση του Πάμε Στοίχημα κάτι γινότανε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.