Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum at ΟΑΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Final 4 Athens 2007
Pages: 1, 2
liolias
QUOTE(Igor @ May 5 2007, 11:51 PM) *
Tη βλεπεις καλα την φωτο απο πανω Νικολακη \???? smiley.gif


evilmonkey.gif evilmonkey.gif shot.gif shot.gif
leonkalf
Επίσης φανταστική ατμόσφαιρα μετά το τέλος των αγώνων έξω από το γήπεδο, όπου οι οπαδοί της TAU είχαν μαζευτεί και με τη συνοδεία της μπάντας τους τραγουδούσαν και χόρευαν καθώς έφευγαν.
Τους χάρηκα με την ψυχή μου. Πολύ ωραίοι!!! 41.gif

Και είχαν χάσει έτσι??? Που να είχαν κερδίσει κιόλας!!
Ή μήπως δεν μετράει στους άλλους αυτό και μόνο εμείς τα παίρνουμε τόσο κατάκαρδα τα άσχημα αποτελέσματα...???
Igor
Kαι σε εμας κατι ( συγγνωμη κιολας ) καφροι Παναθηναικοι καθοντουσαν σε θεσεις ξενων και δεν ελεγαν να φυγουν, Ευτυχως υπηρχαν καποιοι τυποι απο την AlphaBank που οτι μπορουσαν εκαναν. Τελως παντως μετα απο πολυ ωρα καταφεραν οι πιο πολλοι ξενοι κυριως οπαδοι της Μαλαγα να κατσουν κανονικα, ενω ηταν φανερα παραξενεμενοι.
schizofrenia13
Και εγω θα ειμαι! στο τελικο δηλαδη γιατι οι ημιτελικοι περασαν και ημουν και εκει!
dizzy_fingers
QUOTE(leonkalf @ May 5 2007, 04:00 PM) *
Πήρα τηλ. 2 από τα μέλη του forum για να βρεθούμε, αλλά δεν απάντησαν.... 68.gif

Ένα κινητό που τελειώνει σε ....38 δικό σου ήταν?
Μέσα στον τζέρτζελο δεν άκουσα την κλήση και την είδα μετά.
SotDan
και εγώ μέσα θα είμαι ...τελευταία στιγμήicon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(Aristofanis @ May 6 2007, 12:10 AM) *
Τα άσχημα...

1. Πρόβλημα με τις θέσεις
2 κυρίες (από το εξωτερικό δεν καταλάβα χώρα αλλά πιθάνον Ρωσία) είχαν αγοράσει τα ακριβά εισιτήρια (350 ευρώ) στις μπλε κερκίδες κάτω. Τις βρήκα να προσπαθούν να συνεννοηθούν με έναν αστυνομικό. Δεν μπορούσαν να κάτσουν στις θέσεις του γιατί κάποιοι οπαδοί του ΠΑΟ είχαν ανεβεί πάνω στις καρέκλες shot.gif . Δεν υπήρχε κανένας υπεύθυνος να τις βοηθήσει. Προσπάθησα και βρήκα κάποιους εθελοντές να φωνάξουν κάποιον υπεύθυνο
3. Happenings στο Final-Four
Απλά 0. Βγήκε ο Σαρμπέλ (who is Sarbel? ) και είπε 2 τραγούδια σε Playback και ήταν και κάτι μαζορέτες. Κατα τα αλλά είναι η κορυφαία στιγμή του Ευρωπαικού μπάσκετ.


1. Απλώς το απόλυτο μπάχαλο. Πιστεύω ότι οι μόνοι ευτυχείς πρέπει να είναι αυτοί με τα πολύ φθηνά εισητήρια (οπωσδήποτε ακόμα καλύτεροι οι όποιας μορφής τζαμπατζήδες: διαπιστεύσεις, cosmote και άλλοι άσχετοι), που μπορούσαμε να πάμε ΟΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ.
3. Ίσως λέει κάτι το γεγονός ότι ούτε καν εμφανίστηκε τη δεύτερη μέρα (χθες)
Για ότι περισσότερο απλά διαβάστε basketblog.gr. Τους τα χώνουν διαρκώς και κανονικότατα. ΜΠΡΑΒΟ
nikefalin
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ May 7 2007, 12:10 PM) *
1. Απλώς το απόλυτο μπάχαλο. Πιστεύω ότι οι μόνοι ευτυχείς πρέπει να είναι αυτοί με τα πολύ φθηνά εισητήρια (οπωσδήποτε ακόμα καλύτεροι οι όποιας μορφής τζαμπατζήδες: διαπιστεύσεις, cosmote και άλλοι άσχετοι), που μπορούσαμε να πάμε ΟΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ.
3. Ίσως λέει κάτι το γεγονός ότι ούτε καν εμφανίστηκε τη δεύτερη μέρα (χθες)
Για ότι περισσότερο απλά διαβάστε basketblog.gr. Τους τα χώνουν διαρκώς και κανονικότατα. ΜΠΡΑΒΟ

τζαμπατζήδες biggrin.gif biggrin.gif υπάρχει όμορφο παρασκήνιο για τις "διαπιστεύσεις" και κάποιους "εθελοντές", "δημοσιογράφους" κλπ , είναι γνωστοί τύποι πλέον, εμφανίζονται τα τελευταία 2-3 χρόνια μόνο σε μεγάλες διοργανώσεις. Κάποιοι κιόλας ζουν και από το μπάσκετ (έμμισθες θέσεις) και είναι τζαμπατζήδες κατ'επάγγελμα πλέον, βολεύοντας και το σόι τους.
Κώστα, πως από το 1. πάμε στο 3 ? λείπει το 2 ?
mikri prasini ollandeza
QUOTE(sihainas @ May 5 2007, 08:50 PM) *




smiley.gif

σε πορτοκαλί απόχρωση???
Έτσι για να σκάσουμε κι άλλο εμείς!!!!
πάντως μπράβο στην αστυνομία!Δε βρήκα κθλ κίνηση πθν!
Papaloukas 4 ever
QUOTE(nikefalin @ May 7 2007, 02:02 PM) *
τζαμπατζήδες biggrin.gif biggrin.gif υπάρχει όμορφο παρασκήνιο για τις "διαπιστεύσεις" και κάποιους "εθελοντές", "δημοσιογράφους" κλπ , είναι γνωστοί τύποι πλέον, εμφανίζονται τα τελευταία 2-3 χρόνια μόνο σε μεγάλες διοργανώσεις. Κάποιοι κιόλας ζουν και από το μπάσκετ (έμμισθες θέσεις) και είναι τζαμπατζήδες κατ'επάγγελμα πλέον, βολεύοντας και το σόι τους.
Κώστα, πως από το 1. πάμε στο 3 ? λείπει το 2 ?


Τα έχουμε πει και από το τηλέφωνο για όλα τα παραπάνω. Αλλά αφού είναι κάφροι όλοι τους τι να πω παραπάνω. Ας είναι καλά ο Κογκαλίδης που τα έβγαλε όλα στη φόρα.... Ολόκληρο site (σε πάνω από 230 χώρες ανά τον κόσμο) και δεν μας έδωσαν ούτε μία διαπίστευση. Πάλι καλά που είχα το εισητήριο.
Όσον αφορά για το 2, που λες, απλώς 77.gif 77.gif στη γνωστή (από τις φωτογραφίες) Ρωσίδα ΘΕΑ (τό μικρό νυχάκι του δεξιού ποδιού της, δεν μου άρεσε λιγάκι... blink.gif )
sihainas
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ May 7 2007, 04:28 PM) *
σε πορτοκαλί απόχρωση???
Έτσι για να σκάσουμε κι άλλο εμείς!!!!
πάντως μπράβο στην αστυνομία!Δε βρήκα κθλ κίνηση πθν!



χαχα... ορίστε και σε πορτοκαλί...




smiley.gif


Λοιπόν...εγώ πάντως στη θέση μου κάθισα και ήταν μια χαρά...το σκεφτόμουνα να πάω να καθίσω πιο κάτω αλλά δεν πήγα..μια χαρά ήταν από ψηλά...

2 σχόλια... την παρασκευή φεύγοντας πήγα να πάρω ένα μπουκαλάκι νερό από την καντίνα έξω από το ΟΑΚΑ... και το πλήρωσα 50 λεπτά...την κυριακή γιατί το πλήρωσα 1 ευρώ; Επίσης την κυριακή εκεί που περίμενα να μου δώσουν το μπουκαλάκι με το νερό...ήταν ένας δίπλα που πήρε μία πίτα γύρο (ή σουβλάκι όπως το λέτε εσείς οι Αθηναίοι tongue.gif )... προφανώς αν ήξερε ότι θα του κόστιζε 5 ευρώ δεν θα την έπερνε... 68.gif
mikri prasini ollandeza
QUOTE(sihainas @ May 8 2007, 10:23 AM) *
χαχα... ορίστε και σε πορτοκαλί...



smiley.gif


ακόμα καλύτερο από το προηγούμενο!Και καλή τιμή βλέπω....
QUOTE
Λοιπόν...εγώ πάντως στη θέση μου κάθισα και ήταν μια χαρά...το σκεφτόμουνα να πάω να καθίσω πιο κάτω αλλά δεν πήγα..μια χαρά ήταν από ψηλά...

Περίσευαν θέσεις και δε με φώναξες??? smiley.gif evilmonkey.gif

QUOTE
την παρασκευή φεύγοντας πήγα να πάρω ένα μπουκαλάκι νερό από την καντίνα έξω από το ΟΑΚΑ... και το πλήρωσα 50 λεπτά...την κυριακή γιατί το πλήρωσα 1 ευρώ;

Αυτοί που χάρηκαν περισσότερο που έγινε στην Αθήνα το Φ4 ήταν αυτοί εκεί φυσικά!Την καταβρήκαν!!!!
nikefalin
Έχω και γω μια έκπληξη


sorry,, βαρέθηκα τα imageshack και τις αηδίες, την βάζω στη σελίδα μου

http://www.geocities.com/nikefalin/bala2.jpg


και δεν πωλείται smiley.gif smiley.gif smiley.gif

κακή ποιότητα λόγω κινητού και σκοταδιού
sihainas
Μην μου πεις ότι είναι αυτή που κλωτσήσανε στο τέλος του τελικού... και μόλις το είδα είπα...ποιός κ*λόφαρδος την έπιασε; w00t.gif
apkat
Πως να το ανοιξω αυτο το πραγμα;;Δε μπορω..Τι κρυβει πια αυτη η φωτο;;
sihainas


w00t.gif
mikri prasini ollandeza
Ονομαστική: Η ποποφαρδία
Γενική: Της ποποφαρδίας
Δοτική: Τη ποποφαρδία
Αιτατική: Την ποποφαρδία
Κλητική: (ω) ποποφαρδία
smiley.gif !!!!! smiley.gif
very lucky όποιος και να την πήρε!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.