Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τελικοί ACB 2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > ACB Finals 2011
Pages: 1, 2
Ginobili
Φέρτε τον Μπλουμς στην πανάθα ρεε...! tongue.gif

Ο Μπάνιτς έχει βάλει 2 φορές Εν ντογκ και Λόρμπεκ στην ρακετα..για ΠΛΑΚΑ!!!!λες και ήταν παιδάκια τους έβαλε πλάτη!
baskethood
QUOTE (Ginobili @ Jun 14 2011, 22:22 ) *
Ο Μπάνιτς έχει βάλει 2 φορές Εν ντογκ και Λόρμπεκ στην ρακετα..για ΠΛΑΚΑ!!!!λες και ήταν παιδάκια τους έβαλε πλάτη!

Ειδικα η φαση που εχει βαλει πλατη τον Λορμπεκ και αυτος κανει συνεχη πισω βηματα,λες και τον ποσταρε ο Σακιλ,ειναι για πολλα γελια rolleyes.gif
Και γενικα τον εκτιμω αρκετα τον Σλοβενο.
Zoys
Πράγματι. Έχει εξελιχθεί σε βασική μονάδα της Μπιλμπάο.
SG3ptshooter
Κάπου σας χάνω στο θέμα Μπάνιτς. Δεν καταλαβαίνω προς τι η αποθέωση βασικά τον έχουμε δει αντικειμενικά και πολύ καλύτερα..

Κατά τ' άλλα, γιες γουί καν. icon_drunk.gif Αν αντέχει να φάει λίγο ξύλο από το Μπόνι ο Σόνσέκας κι αν βρουν λύση επιθετικά τώρα που θα κολλήσει ο εκατόνταρχος.
Ginobili
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 14 2011, 20:47 ) *
Κάπου σας χάνω στο θέμα Μπάνιτς. Δεν καταλαβαίνω προς τι η αποθέωση βασικά τον έχουμε δει αντικειμενικά και πολύ καλύτερα..

Εντάξει..δεν τον αποθέωσε κανείς.Απλά τα 2 ποσταρίσματα που έκανε είναι γεγονός,μια πραγματικότητα...(Σαν να είδαμε τον Μπατίστ να ποστάρει τον Μπατίστα στο τέλος...στο ΟΑΚΑ...)

Είναι πασιφανές ότι η Μπάρτσα δεν το χάνει αυτό το πρωτάθλημα,φαίνεται η διαφορά ποιότητας,για να δούμε πόσο θα αντέξει η Μπιλμπάο να παλέψει και να αποφύγει το σκούπισμα.
Υ.Γ Ο Τζάκσον πήρε φωτιά...
Zoys
QUOTE(Ginobili @ Jun 14 2011, 22:57 ) *
Υ.Γ Ο Τζάκσον πήρε φωτιά...

Μόνο αυτός μπορεί και ο Κωστής να μας τρελάνει με κανένα κουφό τρίποντο.
sacarame
Τώρα όμως θα την πω την κουτουράδα μου...Ο Τζάκσον μου θύμισε λίγο Τζεημς "Χόλιγουντ" Ρόμπινσον... smiley.gif
priest
α ρε λακοβιτς παικτουρα...αχαχχαχχαχ
baskethood
Ο Λακοβιτς μπηκε στο παιχνιδι,εκανε δυο λαθη και ενα αστοχο σουτ και ξαναεβαλε το Μπιλμπαο στο παιχνιδι.
kobaksev
Τί τρελλή καζούρα που ρίχνουν στον Λάκοβιτς (και όχι αδικαιολόγητα).

Αν σταματήσουν να χαρίζουν τα ριμπάουντ έχουν τύχη οι γηπεδούχοι.
Ginobili
QUOTE(kobaksev @ Jun 14 2011, 20:07 ) *
Αν σταματήσουν να χαρίζουν τα ριμπάουντ έχουν τύχη οι γηπεδούχοι.

Εεεερε τι τους έχει κάνει Σάντα σήμερα...
priest
ελεος με τα ριμπαουντ.
Zoys
Με έχει εκνευρίσει ξανά ο Ναβάρο μετά από καιρό. shot.gif Είναι και το παπουτσάκι σετ με την εμφάνιση και μου τη δίνει... icon_drunk.gif
Ginobili
QUOTE(Zoys @ Jun 14 2011, 21:17 ) *
Με έχει εκνευρίσει ξανά ο Ναβάρο μετά από καιρό. shot.gif Είναι και το παπουτσάκι σετ με την εμφάνιση και μου τη δίνει... icon_drunk.gif

Έλα ντε....καλά δεν ντρέπονται που φοράνε τέτοιο χρώμα? Το έκανε σετ και με τα παπούτσια ο άλλος...
Zoys
QUOTE(Ginobili @ Jun 14 2011, 23:19 ) *
Έλα ντε....καλά δεν ντρέπονται που φοράνε τέτοιο χρώμα? Το έκανε σετ και με τα παπούτσια ο άλλος...

Εντάξει, δεν τα βάζω με το χρώμα. Δεν πιστεύω ότι είναι κακή απαραίτητα μια ροζ εμφάνιση (για την ακρίβεια ροζ-πορτοκαλί) όμως εντάξει είναι σίγουρα πρωτότυπο.
Magnus92
Ψυχρε Λορμπεκ !!!!

Κρυο αιμα, και χερι αλφαδι smiley.gif
Zoys
QUOTE(Magnus92 @ Jun 14 2011, 23:23 ) *
Ψυχρε Λορμπεκ !!!!

Κρυο αιμα, και χερι αλφαδι smiley.gif

Όπως εύστοχα είχε πει μια ψυχή: ο Ισπανός Φώτσης. Νομίζω η σύγκριση δεν θα μπορούσε να είναι πιο κατάλληλη! smiley.gif
Ginobili
Συγχαρητήρια στον Κατσικάρη για την φετινή χρονιά.Μπράβο του.
Zoys
Συγχαρητήρια στην Μπιλμπάο. Έφτασε ψηλότερα από το ταβάνι της! Μπράβο σε όλους. Μακάρι να τη δούμε στην Ευρωλίγκα του χρόνου! smile.gif
baskethood
Του αξιζει καθε καλη συνεχεια του Κατσικαρη,στο προσωπο του βλεπω τον Ελληνα που διψαει για μπασκετ και εχει βαθεια γνωση του αθληματος,που δουλεψε,εμαθε και συνεχως μαθαινει.
Καλη συνεχεια!!!! 77.gif
Magnus92
Δικαια νομιζω η Μπαρτσα (χωρις να εχω παρακολουθησει μεγαλο μερος τψν τελικων...)


Πολλα συγχαρητηρια στην Μπιλμπαο, και στον Κατσικαρη !!! Ξεπερασε καθε προσδοκια...
george69
QUOTE (Magnus92 @ Jun 14 2011, 23:33 ) *
Δικαια νομιζω η Μπαρτσα (χωρις να εχω παρακολουθησει μεγαλο μερος τψν τελικων...)


Πολλα συγχαρητηρια στην Μπιλμπαο, και στον Κατσικαρη !!! Ξεπερασε καθε προσδοκια...


Δικαια πηρε την σειρα των τελικων
η BARCA και αξιζουν πολλα
μπραβο στην BILBAO
george69
QUOTE (Magnus92 @ Jun 14 2011, 23:23 ) *
Ψυχρε Λορμπεκ !!!!

Κρυο αιμα, και χερι αλφαδι smiley.gif


Ειδατε την κινηση dream shake
που εκανε ο JACKSON ???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.