Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ 2018-19
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3
gspara
QUOTE (periman @ Jun 23 2018, 12:54 ) *
δυνατη η φεα

Υποθετικο βεβαια,αλλα πιστευω θα χτυπαγε στα ισα το φετινο Αιγάλεω.Μεθοδικες και στοχευμενες κινησεις από τον κοουτς Καρατζα!!!
Το ροστερ της ΦΕΑ λοιπον συνοπτικα θα παει καπως ετσι......

Δεληγιάννης-Πολυχρονόπουλος
Στεργιακης-Καραλευθερης-Αναουνης
Στρατομητος-Ρωμοσιος
Μιχοπουλος-Μπασεας
Γιαννουλακος-Αφαλιδης
bigshoot
QUOTE(gspara @ Jun 23 2018, 12:54 ) *
Υποθετικο βεβαια,αλλα πιστευω θα χτυπαγε στα ισα το φετινο Αιγάλεω.Μεθοδικες και στοχευμενες κινησεις από τον κοουτς Καρατζα!!!
Το ροστερ της ΦΕΑ λοιπον συνοπτικα θα παει καπως ετσι......

Δεληγιάννης-Πολυχρονόπουλος
Στεργιακης-Καραλευθερης-Αναουνης
Στρατομητος-Ρωμοσιος
Μιχοπουλος-Μπασεας
Γιαννουλακος-Αφαλιδης

Πραγματικα τι αλλο θα μας πεις,το φετινο ΑΙΓΑΛΕΩ δεν το χτυπαγε κανενας,παντως μπραβο στην ΦΕΑ πρωτο φαβορι...
Gkos
Έλα μωρέ,αφού τον ξέρεις τον Θοδωρηwink.gif

QUOTE (gspara @ Jun 23 2018, 13:54 ) *
Το ροστερ της ΦΕΑ λοιπον συνοπτικα θα παει καπως ετσι......

Γιαννουλακος-Αφαλιδης


Νομίζω ο Άφα θα είναι στο 4 ,αφού στο 5 θα είναι κάτι αλλο από την ευρύτερη γειτονιά.
Kouladi
Καλό είναι να μην βγάζουμε από τώρα συμπέρασμα για τα φαβορί.. υπάρχουν ομάδες από τα βόρεια κ κάπου εκεί που έχουν κάνει μεταγραφές από β εθνική κ Α2 απλά δεν έχουν ανακοινωθεί...το μόνο σίγουρο ότι θα είναι απο τα καλύτερα πρωταθλήματα τα τελευταία χρόνια... μικρή Β εθνική!! smiley.gif
o kakos
QUOTE (Kouladi @ Jun 24 2018, 13:29 ) *
Καλό είναι να μην βγάζουμε από τώρα συμπέρασμα για τα φαβορί.. υπάρχουν ομάδες από τα βόρεια κ κάπου εκεί που έχουν κάνει μεταγραφές από β εθνική κ Α2 απλά δεν έχουν ανακοινωθεί...το μόνο σίγουρο ότι θα είναι απο τα καλύτερα πρωταθλήματα τα τελευταία χρόνια... μικρή Β εθνική!! smiley.gif

Μην βγάζουμε από νωρίς συμπεράσματα και η α εσκα με μέσο όρο στα 200 ευρώ μικρή β εθνική...... Μάλιστα.... Πρώτο σου ποστ.... Έλα πες την αλήθεια ποιος παίχτης είσαι;;
Kouladi
QUOTE (o kakos @ Jun 24 2018, 15:48 ) *
Μην βγάζουμε από νωρίς συμπεράσματα και η α εσκα με μέσο όρο στα 200 ευρώ μικρή β εθνική...... Μάλιστα.... Πρώτο σου ποστ.... Έλα πες την αλήθεια ποιος παίχτης είσαι;;

Βρες μου καλύτερο παίχτη από Δεληγιάννη στην Γ εθνική με 300 ευρώ που θα περνει μάλλον στην ΦΕΑ.. κοίτα τα ρόστερ στην Γ εθνική κ κοίτα αυτά της Α...τα μπέρδεψες μάλλον λίγο στην γ εθνική είναι τ μπάτζετ 200-300 ο παίχτης... κοίτα Έσπερο κ Πεντέλη...κ παίχτης δεν είμαι..
o kakos
QUOTE (Kouladi @ Jun 24 2018, 14:38 ) *
Βρες μου καλύτερο παίχτη από Δεληγιάννη στην Γ εθνική με 300 ευρώ που θα περνει μάλλον στην ΦΕΑ.. κοίτα τα ρόστερ στην Γ εθνική κ κοίτα αυτά της Α...τα μπέρδεψες μάλλον λίγο στην γ εθνική είναι τ μπάτζετ 200-300 ο παίχτης... κοίτα Έσπερο κ Πεντέλη...κ παίχτης δεν είμαι..

Εντάξει κατάλαβα ποιος είσαι..... Καλή συνέχεια!
Kouladi
QUOTE (o kakos @ Jun 24 2018, 17:07 ) *
Εντάξει κατάλαβα ποιος είσαι..... Καλή συνέχεια!

Να είσαι καλά αγορίνα....
.. bball.gif
gspara
@kakos......δεν χρειαζεται να αρπαζεσαι.Νεο μελος ο kouladi (καλως ηρθες btw) και απλα εξεφρασε μια αποψη.Δεν χρειαζεται να εχει καποιος χιλια ποστ για να γραψει την αποψη του.

Από την άλλη,εγω προσωπικα,δεν βρισκω τοσο κακο να βγαζουμε πρωταθλητες από Ιουνη laugh.gif .......Χαλαρη κουβεντα κανουμε και στο κάτω-κάτω,ο καθενας πονταρει τα δικα του λεφτα peace.gif
Kouladi
Γιαννάκης, δημακος, Λοϊζος, Πολυδωρου, μανσαραι, πριτσος... Ο ένας ακόμα δεν είναι σίγουρος.. Γαλάτσι
Reporter1983
QUOTE (Kouladi @ Jun 25 2018, 11:19 ) *
Γιαννάκης, δημακος, Λοϊζος, Πολυδωρου, μανσαραι, πριτσος... Ο ένας ακόμα δεν είναι σίγουρος.. Γαλάτσι


Πολυ καλές κινήσεις απο το Γαλατσι και φαινεται παει για πανω αν εχει μείνει ο Λυμπεροπουλος κιολας αλλα πρώτα θα πρεπε να πληρώσει τα περσινά...........
Kouladi
QUOTE (Reporter1983 @ Jun 25 2018, 14:02 ) *
Πολυ καλές κινήσεις απο το Γαλατσι και φαινεται παει για πανω αν εχει μείνει ο Λυμπεροπουλος κιολας αλλα πρώτα θα πρεπε να πληρώσει τα περσινά...........

Από ότι ξέρω έμειναν όλοι οι περσινόι εκτός 2... Οπότε μάλλον θα είναι κ πληρωμένοι για να έκατσαν...
Reporter1983
QUOTE (Kouladi @ Jun 25 2018, 14:40 ) *
Από ότι ξέρω έμειναν όλοι οι περσινόι εκτός 2... Οπότε μάλλον θα είναι κ πληρωμένοι για να έκατσαν...


Και ομως δεν ειναι
Εκτός και αν έμειναν για να τα πάρουν
Kouladi
Περίεργο μου φαίνεται πάντως κάθεσαι σε μια ομάδα για να πάρεις τα χρωστουμενα κ να μην πάρεις ούτε τα φετινά; μπορεί να ξέρεις κάτι περισσότερο εσύ...
Gkos
Η τακτική "ανανέωσε αλλιώς δεν παίρνεις τα χρωστούμενα" είναι πολύ σύνηθης δυστυχώς φίλε μου.
astanapane
QUOTE (Gkos @ Jun 25 2018, 16:31 ) *
Η τακτική "ανανέωσε αλλιώς δεν παίρνεις τα χρωστούμενα" είναι πολύ σύνηθης δυστυχώς φίλε μου.

tssss..tssss...tssss τολμάς να υπονοήσεις κακό για το μαγαζί του COACH KOUMARAS ??? 19.gif
Gkos
Δεν το είπα για Γαλάτσι,γενικώς το είπα ,συμβαίνει παντου!
Kouladi
QUOTE (astanapane @ Jun 25 2018, 17:50 ) *
tssss..tssss...tssss τολμάς να υπονοήσεις κακό για το μαγαζί του COACH KOUMARAS ??? 19.gif

Σε έχει στην απέξω εσένα μάλλον;;; Αλλά τα φιλαράκια του πάντως είναι πληρωμένα από ότι ξέρω μέχρι δεκάρας
gspara
Δυνατη μεταγραφικη κινηση για τον Αστερα Εξαρχειων που ηρθε σε συμφωνια με τον πολυπειρο Γιαννη Πλουτετσκι!!!!

Ο κοουτς Μαζαράκης καταφερε επισης να διατηρησει τον πετυχημενο φετινο κορμο.Παιχτες λοιπον της ομαδας θα συνεχισουν να είναι και την επομενη αγωνιστικη σεζον οι:Αρβανιτης-Μιχαηλιδης-Στασινοπουλος-Γκοφας-Παπασπυρου-Ναξακης-Παναγιωτοπουλος-Αντωνιαδης-Τσουπρης-Μπουρας-Ντιμπερτ-Καντζιλιερης.

Μοναδικη αποχωρηση του Μο Ελασταη,ο οποιος ηταν δανεικος από Κουκακι και θα αγωνιστει στον Θριαμβο.

Υπαρχει περιπτωση να γινουν ακομα 1-2 πινελιες......stay tuned.........
MENEGIN11
Μετακόμιση μερικών πρωταθλητών του φιλλιπου Παπαδόπουλος Γεωργιάδης....σε αρη Πετρούπολης συν επιστροφή Τασούλα από Θεμιστοκλή λένε κάποιες πληροφοριες
Kouladi
Καλό όνομα φεύγει καλό όνομα έρχεται στο Γαλάτσι....και Φίλιππος πάει για τέσσαρι δυνατό!
gspara
QUOTE (gspara @ Jun 20 2018, 09:38 ) *
Β ΕΣΚΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

KOOΥΤΣ
ΜΑΝΟΣ ΤΣΑΠΑΚΗΣ

ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ
bball.gif ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΛΟΥΜΗΣ(4-5)
Δεν χρειαζονται πολλα λογια για έναν αθλητη-πολυτελεια για την κατηγορια(και όχι μονο).Ολοκληρωσε το στρατιωτικο του και μετα από τον δανεισμο του για 2 χρονια στον Πρωτεα Βουλας,ο φοβερος και τρομερος Πλουμης επεστρεψε σπιτι του!!!!

bball.gif ΡΑΦΑΗΛ ΣΚΕΜΠΕΣ(1)
O 22χρονος γκαρντ αποκτηθηκε υπο την μορφη δανεισμου από την Δαφνη Δαφνιου.Τα 2 τελευταια χρονια αγωνιστηκε σε Παναγιτσα και Καδμο Θήβας.

bball.gif ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ(3-4)
Ο 20χρονος φοργουορντ δοθηκε δανεικος από τον Διαγορα,ενω την περασμενη σεζον αγωνιστηκε στην Ιριδα Πετρούπολης.

ΠΑΡΕΜΕΙΝΑΝ
ΡΩΗΣ-ΤΑΣΟΥΛΑΣ-ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΡΤΣΟΥΝΗΣ

ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ-ΚΟΚΚΑΛΗΣ επισης είναι πολύ κοντα σε συμφωνια ανανέωσης.

ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ
ΒΟΙΔΗΛΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Αναμενουμε και τις τελευταιες πινελιες ώστε να εχουμε συμπηρωμενο το ροστερ.

Σε αναζήτηση βασικού ψηλού πλέον ο Θεμιστοκλής,αφού συναίνεσε στην αποδέσμευση του Τασούλα,ο οποίος και αποδέχτηκε την (κατά πολυ) βελτιωμένη πρόταση του Άρη Πετροπουλης.

Παρολαυτα συνεχίζεται η ενίσχυση της ομάδας στα υπόλοιπα μέτωπα.Σημαντικό λοιπόν γεγονός η επιστροφή του σεσημασμενου serial killer,Κώστα Ζαφειρόπουλου,έπειτα από διάλειμμα ενός έτους στην Παλατιανη.Θα στεναξουν τα καλάθια του δεύτερου ομιλου shot.gif
Προστέθηκαν επίσης στο ροστερ οι Άγγελος Γραψας (1) και Κυριάκος Βλαβιανος (2-3-4) από τον Δία Χαϊδαρίου,ενώ τελικά παρέμεινε και ο Σωτηριου (4-5).

Στο τεχνικό κομμάτι,ο εμβληματικος αρχηγός,Γιώργος Διαμαντής,κρέμασε τα παπούτσια του και θα ενισχύσει τον σύλλογο από την θέση του βοηθού προπονητή,δίπλα στον Μάνο Τσαπακη.
larry33
QUOTE(gspara @ Jun 29 2018, 10:19 ) *
Σε αναζήτηση βασικού ψηλού πλέον ο Θεμιστοκλής,αφού συναίνεσε στην αποδέσμευση του Τασούλα,ο οποίος και αποδέχτηκε την (κατά πολυ) βελτιωμένη πρόταση του Άρη Πετροπουλης.Εκεί θα συναντήσει και τον Γιώργο Παπαδοπουλο (Φίλιππος Περιστεριου).

Γιώργος Παπαδόπουλος στους Αχαρνής...τα είπαμε τα συμφωνήσαμε! 69.gif
Ref1981
Δύο προσθήκες έμπειρων αθλητών πραγματοποίησε ο Α.Ο.Λεοντείου αφού στο δυναμικό του εντάχθηκαν οι Κακολύρης και Παπάνογλου από ΑΕΚ Περιστερίου και Τρεις Αστέρες αντίστοιχα.Συνεχίζεται η αναζήτηση ενός ποιοτικού ψηλού ( 5 ) για να κλείσει το roster.
gspara
QUOTE (larry33 @ Jun 29 2018, 10:45 ) *
Γιώργος Παπαδόπουλος στους Αχαρνής...τα είπαμε τα συμφωνήσαμε! 69.gif

Έχεις δίκιο φίλε larry33......my bad rolleyes.gif

QUOTE (Ref1981 @ Jun 29 2018, 10:58 ) *
Δύο προσθήκες έμπειρων αθλητών πραγματοποίησε ο Α.Ο.Λεοντείου αφού στο δυναμικό του εντάχθηκαν οι Κακολύρης και Παπάνογλου από ΑΕΚ Περιστερίου και Τρεις Αστέρες αντίστοιχα.Συνεχίζεται η αναζήτηση ενός ποιοτικού ψηλού ( 5 ) για να κλείσει το roster.

Με Γιοβα-Καιμακαμη περιφέρεια φωτιά!!!
gspara
http://basketa.gr/%ce%b4%cf%85%ce%bd%ce%ac...81%ce%bd%ce%b7/

Λιρα εκατο για τον Απολλων!!!
Gkos
Βουρλίτης στην Ηλιούπολη.
Kouladi
Ζευκιλης πριτσος Γαλάτσι.. οριστικά! shot.gif
xaker_man
Πολύ καλές κινήσεις έγιναν από τον θρίαμβο (Δ' Εσκα)
Εστία φιλίας (Γ Εσκα)
Αγιου Θωμά (Δ εσκα)
ΑΕ Πετραλώνων (Δ εσκα)
shanti
Ανανέωση Χρήστου Λυμπερόπουλου με ΓΑΛΑΤΣΙ ! 💪🏀
dru_15
Οι Νεοι Βυρωνα θωρακισαν την ρακέτα με τον σέντερ Ρούμελη Βαγγελη (Μαιανδρος). Απέκτησαν και τον νεαρό γκαρντ Μποτσικα Κωστα (Αθηναικος).
Kouladi
Λεωνίδας θαλασσινός στο Γαλάτσι
coach_k
Καλησπέρα σε ολους,
Ξέρετε πόσες μεταγραφές δικαιουται ένα ερασιτεχνικό σωματείο; Πόσους πάνω από 18 ετών και πόσους κάτω από 18 ετών;;;
Gkos
Ένα πολύ δυνατό ροστερ για να πρωταγωνιστήσει στην Β ΕΣΚΑ έχει φτιάξει ο Προμηθέας Χαλανδρίου , με προπονητή τον Μαικ Ευαγγελίτση.

Ανανέωσε τους Γιαννη Αλεβιζάκη και Λαμπρο Κοιτσανο,ενώ έχει κάνει αρκετές μεταγραφές με άρωμα. . . Κρόνου Γέρακα!

Αντρεας Αρτουσένκο, Νικος Πανταζής,Χρηστος Καρακώστας,Δημήτρης Μπάτσος,Γρηγόρης Σρακασίδης,Ηλίας Ζίκας,Θεόφιλος Μιμάνης,Κώστας Δούρος,Αλεξανδρος Σχοινάς,με τελευταία ανακοίνωση αυτή του Ρεντίφη !
Δυναμικό παρόν η ομάδα από το κατω Χαλάνδρι
Zourinho
QUOTE(coach_k @ Jul 5 2018, 02:25 ) *
Καλησπέρα σε ολους,
Ξέρετε πόσες μεταγραφές δικαιουται ένα ερασιτεχνικό σωματείο; Πόσους πάνω από 18 ετών και πόσους κάτω από 18 ετών;;;


τσαμπα το νικνειμ ρε κοουτσ!!
10 μεταγραφες εχει δικαιωμα να κανει, εχουν ολοκληρωθει οι υποσχετικες-φοιτητες-χωρις συγκαταθεση, τωρα ειμαστε σε μεταγραφες των διαγεγραμενων δελτιων απο τις λιστες και αν καποιος δεν εχει δηλωθει ενα χρονο ειναι καινουργιο δελτιο. το καινουργιο δελτιο στους κατω των 18 δεν πιανει σαν αριθμος παικτων.
τι αλλο, για μικρους ειχαν καποια στιγμη πει 10 ατομα αρα αν παρεις παιδα ας πουμε μπορεις να παρεις μεχρι και 10 παικτες και μικρο εφηβο, αν ενας εφηβος ειναι 18 και μια μερα και ας ειναι γεννημενος σε ηλικια εφηβου πιανει σε μεταγραφη αντρα.

τι αλλο, α μπορεις αν δεν εχεις κανει 10 μεταγραφες και εχεις κανει 6 ας πουμε μεχρι τον αυγουστο, λεμε τωρα, εχεις λοιπον δικαιωμα να κανεις αλλες δυο μεταγραφες οποιουδηποτε ειδους μεχρι και δυο ημερες απο την πρωτη αγωνιστικη, αλλα θεωρητικα αν εχεις κανει τις 6 μεταγραφες σου, δεν εχεις δικαιωμα για τις δυο ακομα. χαθηκαν!! δεν τις δικαιουσε.

τελος για τους ανω των 30 ειναι μεχρι δυο μεταγραφες δικαιωμα για καθε χρονια και αν πας για τριτη 500 ευρο νομιζω το εοκσιμο. αυτα τα ιδια ειναι πολλα χρονια αν αλλαξε κατι και λεω λαλακια ζητω συγγνωμη, θα ξαναδω τις προκυρηξεις για σιγουρα, αλλα 99% δεν εχει κατι διαφορετικο.........

αν τα ρωτας βεβαια ολα αυτα για καποιο αλλο υπονοουμενο πολλες μεταγραφες κοκ, σορι αν απαντησα !!
ενιγουει
καλη συνεχεια καλες προπονησεις οσοι ειναι σε μεταβατικη, ελαχιστοι δηλαδη, αλλα τι ξερετε εσεις ολοι με μεταβατικη.........η μεταβατικες ειναι για τους πεσμενους αλλωστε!!

shanti
QUOTE(Zourinho @ Jul 5 2018, 17:57 ) *
τσαμπα το νικνειμ ρε κοουτσ!!
10 μεταγραφες εχει δικαιωμα να κανει, εχουν ολοκληρωθει οι υποσχετικες-φοιτητες-χωρις συγκαταθεση, τωρα ειμαστε σε μεταγραφες των διαγεγραμενων δελτιων απο τις λιστες και αν καποιος δεν εχει δηλωθει ενα χρονο ειναι καινουργιο δελτιο. το καινουργιο δελτιο στους κατω των 18 δεν πιανει σαν αριθμος παικτων.
τι αλλο, για μικρους ειχαν καποια στιγμη πει 10 ατομα αρα αν παρεις παιδα ας πουμε μπορεις να παρεις μεχρι και 10 παικτες και μικρο εφηβο, αν ενας εφηβος ειναι 18 και μια μερα και ας ειναι γεννημενος σε ηλικια εφηβου πιανει σε μεταγραφη αντρα.

τι αλλο, α μπορεις αν δεν εχεις κανει 10 μεταγραφες και εχεις κανει 6 ας πουμε μεχρι τον αυγουστο, λεμε τωρα, εχεις λοιπον δικαιωμα να κανεις αλλες δυο μεταγραφες οποιουδηποτε ειδους μεχρι και δυο ημερες απο την πρωτη αγωνιστικη, αλλα θεωρητικα αν εχεις κανει τις 6 μεταγραφες σου, δεν εχεις δικαιωμα για τις δυο ακομα. χαθηκαν!! δεν τις δικαιουσε.

τελος για τους ανω των 30 ειναι μεχρι δυο μεταγραφες δικαιωμα για καθε χρονια και αν πας για τριτη 500 ευρο νομιζω το εοκσιμο. αυτα τα ιδια ειναι πολλα χρονια αν αλλαξε κατι και λεω λαλακια ζητω συγγνωμη, θα ξαναδω τις προκυρηξεις για σιγουρα, αλλα 99% δεν εχει κατι διαφορετικο.........

αν τα ρωτας βεβαια ολα αυτα για καποιο αλλο υπονοουμενο πολλες μεταγραφες κοκ, σορι αν απαντησα !!
ενιγουει
καλη συνεχεια καλες προπονησεις οσοι ειναι σε μεταβατικη, ελαχιστοι δηλαδη, αλλα τι ξερετε εσεις ολοι με μεταβατικη.........η μεταβατικες ειναι για τους πεσμενους αλλωστε!!


Χωρίς να είμαι σίγουρος για τους 30+ νομίζω είναι :

Μπορείς να πάρεις 2 χωρίς έξοδα, ο 3ος 100€ , ο 4ος 200€, ο 5ος 300€ κτλ
Zourinho
QUOTE(shanti @ Jul 5 2018, 19:09 ) *
Χωρίς να είμαι σίγουρος για τους 30+ νομίζω είναι :

Μπορείς να πάρεις 2 χωρίς έξοδα, ο 3ος 100€ , ο 4ος 200€, ο 5ος 300€ κτλ


οι δυο σωστα, οι επομενοι να το δουμε νομιζω ειναι πολυ παραπανω

Kout7
QUOTE (Zourinho @ Jul 5 2018, 19:13 ) *
οι δυο σωστα, οι επομενοι να το δουμε νομιζω ειναι πολυ παραπανω

Ο 3ος 300€ ο 4ος 400€ ο 5ος 500€ και πάει λέγοντας..
o kakos
QUOTE (Kouladi @ Jul 2 2018, 11:47 ) *
Ζευκιλης πριτσος Γαλάτσι.. οριστικά! shot.gif

Οριστικά στην Πεύκη......
Kouladi
QUOTE (o kakos @ Jul 5 2018, 23:16 ) *
Οριστικά στην Πεύκη......

Ξανά να γραφτώ καλύτερα... εκτίθεται ο Κάκος
o kakos
QUOTE (Kouladi @ Jul 5 2018, 21:36 ) *
Ξανά να γραφτώ καλύτερα... εκτίθεται ο Κάκος

Κάκος και λάθος είδηση δεν πάνε μαζί....... Τους ανακοίνωσαν πριν λίγο....εσύ γράφεις για μεταγραφές Α2 και β εθνικής στο Γαλάτσι..... Ο ένας έπαιζε α.... Ο άλλος που ανανέωσε έχει πορεία ασανσέρ από Α2 σε τοπικό και δουλειά βράδυ και εσύ συνεχίζεις την αβάντα..... Δεν χρειαζόμαστε τέτοια προφίλ.......
Kouladi
QUOTE (o kakos @ Jul 6 2018, 01:18 ) *
Κάκος και λάθος είδηση δεν πάνε μαζί....... Τους ανακοίνωσαν πριν λίγο....εσύ γράφεις για μεταγραφές Α2 και β εθνικής στο Γαλάτσι..... Ο ένας έπαιζε α.... Ο άλλος που ανανέωσε έχει πορεία ασανσέρ από Α2 σε τοπικό και δουλειά βράδυ και εσύ συνεχίζεις την αβάντα..... Δεν χρειαζόμαστε τέτοια προφίλ.......

Παμε ενα ενα...γιατι πρεπει να εισαι ο τσιπρας του φορουμ...ζευκιλης εκλεισε γαλστσι μονο του πριτσου χσλσσε...θσλασσινος 3 χρονια σερι Γ τον εβγαλες κουλο..λυμπεροπουλος εχει σταματησει νυχτα εδω κ 4 χρονια κ βρες μου καλυτερο εσυ που εσυ Α2 πρεπει να την εβλεπες παλια στο φιλμετ μονο...πολυ εμπαθια εχεις με το γαλατσι...μηπως εισαι ο κοουτς που ενω ειχε κλησει ο ζευκιλης εβαλες παιχτη σου να τον πσρει τηλ γισ να ερθει σε σενα?
o kakos
QUOTE (Kouladi @ Jul 6 2018, 06:45 ) *
Παμε ενα ενα...γιατι πρεπει να εισαι ο τσιπρας του φορουμ...ζευκιλης εκλεισε γαλστσι μονο του πριτσου χσλσσε...θσλασσινος 3 χρονια σερι Γ τον εβγαλες κουλο..λυμπεροπουλος εχει σταματησει νυχτα εδω κ 4 χρονια κ βρες μου καλυτερο εσυ που εσυ Α2 πρεπει να την εβλεπες παλια στο φιλμετ μονο...πολυ εμπαθια εχεις με το γαλατσι...μηπως εισαι ο κοουτς που ενω ειχε κλησει ο ζευκιλης εβαλες παιχτη σου να τον πσρει τηλ γισ να ερθει σε σενα?

Ο κόσμος του forum δεν υπάρχει λόγος να βλέπεις 2 τύπους να μαλώνουν...... Οπότε μέσα στην χρόνια θα είμαστε εγώ για να δούμε τους παίχτες στο γήπεδο......... Πρόβλεψη....... Ίσως και εκτός Playoff
basketoterastios
QUOTE (Kouladi @ Jul 6 2018, 08:45 ) *
Παμε ενα ενα...γιατι πρεπει να εισαι ο τσιπρας του φορουμ...ζευκιλης εκλεισε γαλστσι μονο του πριτσου χσλσσε...θσλασσινος 3 χρονια σερι Γ τον εβγαλες κουλο..λυμπεροπουλος εχει σταματησει νυχτα εδω κ 4 χρονια κ βρες μου καλυτερο εσυ που εσυ Α2 πρεπει να την εβλεπες παλια στο φιλμετ μονο...πολυ εμπαθια εχεις με το γαλατσι...μηπως εισαι ο κοουτς που ενω ειχε κλησει ο ζευκιλης εβαλες παιχτη σου να τον πσρει τηλ γισ να ερθει σε σενα?

Τρικαλιωτης Δεληγιαννης δεν ειναι απλα καλυτεροι απο Λυμπεροπουλο..ειναι ευκολα καλυτεροι!!!!μην μας τρελαινεις τωρα;ειπαμε..
ChrisKof13
QUOTE (basketoterastios @ Jul 6 2018, 10:00 ) *
Τρικαλιωτης Δεληγιαννης δεν ειναι απλα καλυτεροι απο Λυμπεροπουλο..ειναι ευκολα καλυτεροι!!!!μην μας τρελαονεις τωρα;;ειπαμε..

AΚΡΙΒΩΣ!!!!
Kouladi
QUOTE (o kakos @ Jul 6 2018, 10:00 ) *
Ο κόσμος του forum δεν υπάρχει λόγος να βλέπεις 2 τύπους να μαλώνουν...... Οπότε μέσα στην χρόνια θα είμαστε εγώ για να δούμε τους παίχτες στο γήπεδο......... Πρόβλεψη....... Ίσως και εκτός Playoff

Τώρα μιλάς σωστά κ ωραία...εγώ προβλέπω πλέι οφ+

Δεληγιάννης ρε παιδία ταβάνι έχει παίξει Α ΕΣΚΑ μην τρελαθούμε...ο τρικα έχει κάνει την πορεία του πέρσι ήταν άφαντος..ο Λυμπερόπουλος στα 22 έπαιζε Α2 κ β Εθνική μέχρι να κάνει κοιλιακούς..
basketoterastios
QUOTE (Kouladi @ Jul 6 2018, 10:05 ) *
Τώρα μιλάς σωστά κ ωραία...εγώ προβλέπω πλέι οφ+

Δεληγιάννης ρε παιδία ταβάνι έχει παίξει Α ΕΣΚΑ μην τρελαθούμε...ο τρικα έχει κάνει την πορεία του πέρσι ήταν άφαντος..ο Λυμπερόπουλος στα 22 έπαιζε Α2 κ β Εθνική μέχρι να κάνει κοιλιακούς..

Ο Δεληγιαννης δεν παιζει απο επιλογη παραπανω να ξερεις..οσο για τον Τρικαλιωτη δεν χρειαζεται να πουμε τιποτα νομιζω πραγματικα δηλαδη..ομαδα που το ροστερ της ηταν για να σωθει παραλιγο να την ανεβασει και λες ηταν αφαντος..τελος παντων..ολα στο παρκε..και θα σου πω οτι μαλλον η Πευκη εκλεισε και Κωνσταντωνη..που και αυτος ειναι καλυτερος..θελω να πω οτι ο Λυμπε ειναι καλος..αλλα δεν ειναι καλυτερος απ αυτους..και κατι αλλο..λες εχει παιξει Α2 και Β εθνικη..που εχει παιξει;1 χρονια εκανε καλη στο Λαυριο κ μετα εξαφανιστηκε απ τον χωρο του μπασκετ..δεν τελειωσε πουθενα χρονια ολοκληρη με κακιστες εμφανισεις και στις Σερρες και στο Παγκρατι και στον Φιλαθλητικο..δεν ειμαστε ουρανοκατευατοι ρε συ γνωριζουμε ολα τα παιδια και την πορεια τους..τελος παντων..ολα καλα..θα τα δουμε ολα στο γηπεδο..
Kouladi
QUOTE (basketoterastios @ Jul 6 2018, 11:18 ) *
Ο Δεληγιαννης δεν παιζει απο επιλογη παραπανω να ξερεις..οσο για τον Τρικαλιωτη δεν χρειαζεται να πουμε τιποτα νομιζω πραγματικα δηλαδη..ομαδα που το ροστερ της ηταν για να σωθει παραλιγο να την ανεβασει και λες ηταν αφαντος..τελος παντων..ολα στο παρκε..και θα σου πω οτι μαλλον η Πευκη εκλεισε και Κωνσταντωνη..που και αυτος ειναι καλυτερος..θελω να πω οτι ο Λυμπε ειναι καλος..αλλα δεν ειναι καλυτερος απ αυτους..και κατι αλλο..λες εχει παιξει Α2 και Β εθνικη..που εχει παιξει;1 χρονια εκανε καλη στο Λαυριο κ μετα εξαφανιστηκε απ τον χωρο του μπασκετ..δεν τελειωσε πουθενα χρονια ολοκληρη με κακιστες εμφανισεις και στις Σερρες και στο Παγκρατι και στον Φιλαθλητικο..δεν ειμαστε ουρανοκατευατοι ρε συ γνωριζουμε ολα τα παιδια και την πορεια τους..τελος παντων..ολα καλα..θα τα δουμε ολα στο γηπεδο..
όλα τα παιδιά έχουν κάνει την πορεία τους από εκεί κ πέρα είναι κ θέμα γούστου τι παίχτης σου αρέσει..απλά δεν μου αρέσει ο μηδενισμός...εγώ το έχω πει καιρό ότι το πρωτάθλημα φέτος θα είναι από τα καλύτερα με πολλή ποιότητα... δείτε τα ρόστερ των ομάδων κ δείτε της Γ εθνικής... εκτός φυσικά Αιγάλεω Νφ
Gkos
Και ΝΕΜ
bigshoot
QUOTE(Kouladi @ Jul 6 2018, 12:40 ) *
όλα τα παιδιά έχουν κάνει την πορεία τους από εκεί κ πέρα είναι κ θέμα γούστου τι παίχτης σου αρέσει..απλά δεν μου αρέσει ο μηδενισμός...εγώ το έχω πει καιρό ότι το πρωτάθλημα φέτος θα είναι από τα καλύτερα με πολλή ποιότητα... δείτε τα ρόστερ των ομάδων κ δείτε της Γ εθνικής... εκτός φυσικά Αιγάλεω Νφ

Παιδια ολοι αυτοι ειναι καλοι παικτες αλλα μην ξεχνατε οτι πρεπει να δουμε και ποιοι προπονητες τους διαχειρειζονται.Εκει πρεπει να κανουμε μια αναλυση τι παιζουν και αν μπορουν να ακολουθησουν τα πλανα τους
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.