Help - Search - Members - Calendar
Full Version: EA7 Emporio Armani - Παναθηναϊκός Superfoods
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
Coach Periklis
τι έκανε ο Καλάθης ρε παιδιά ;;;
all_around
πρέπει να προστατευθει η Ρεάλ...

η μονη περιπτωση νικης να χασουν τις βολες...δεν υπαρχει καμμια αλλη περιπτωση... απιστευτα αυτα που γινονται...
giorgos14
QUOTE(rahxephon13 @ Apr 5 2018, 21:25 ) *
Οι βασκοι το χουν τερματίσει χειρότεροι κι από μας είναι στο να κρύψουν τις προθέσεις τους.


Φτάνουμε σε σημείο να μας φαίνεται παράλογη η κάθε μέτρια εικόνα που βγάζει μία ομάδα την τελευταία αγωνιστική με την ανοησία των διαφορετικών ωρών έναρξης.
Oτι προτιμάνε ας πούμε οι Βάσκοι να παίξουν με Τσσκα ή Φενέρ αντί για Ολυμπιακό; Δεν μπορώ να το πιστέψω..
lefpan
QUOTE(pan24 @ Apr 5 2018, 22:02 ) *
Νικη Ζαλγκιρις και σταυρωμα μας με Ολυμπιακο αν θεωρειται ευνοικο σεναριο

Πάντως δεν είναι σίγουρο ότι η Ζαλκγίρις θα επιδιώξει τη νίκη, γιατί τότε πέφτει με τη Ρεάλ.
Αν χάσει πέφτει με Ολυμπιακό.
rahxephon13
Η τελευταία μας άμυνα θα δείξει πολλά για να δούμε θα κάνουμε φάουλ και θα τος το δώσουμε?
shtarkws
Έχει κάψει τα μυαλά του κάθε καχύποπτου η εξέλιξη του σημερινού ματς
whaler
Ρε θα τρελαθούμε ρε
Kalispera
Δες φάουλ που έδωσε.Πασχίζεις να πεις δεν θα ασχοληθώ με διαιτησία και κοίτα τι δίνει
rahxephon13
QUOTE (giorgos14 @ Apr 5 2018, 23:33 ) *
Φτάνουμε σε σημείο να μας φαίνεται παράλογη η κάθε μέτρια εικόνα που βγάζει μία ομάδα την τελευταία αγωνιστική με την ανοησία των διαφορετικών ωρών έναρξης.
Oτι προτιμάνε ας πούμε οι Βάσκοι να παίξουν με Τσσκα ή Φενέρ αντί για Ολυμπιακό; Δεν μπορώ να το πιστέψω..

Η μπασκονια παίζει με φενερ αφού η χιμκι δεν προσπαθεί καν και προτιμά να παίξει εμφύλιο με τσσκα πάρα με τους τουρκους, έχει και λιγότερα ταξίδια ετσι.
nikmamba
ισοπαλια ειναι η μπασκονια ρε σεις
Play73
ripley θα δουμε ρε euroleague ή οχι !!!

PS: ρε τσαβι μεχρι και ο pianigiani ειχε ενα συστημα για αυτες τις περιπτωσεεις εσυ μυρωδιας τοσο καιρο !!!
MustGK
Επειδή δεν ξανά έβαλε την φάση το φάουλ του Σιγκλετον ήταν η όχι?
Coach Periklis
Να φανταστείτε σταμάτησα να βλέπω θεωρώντας δεδομένο ότι κέρδισε ο ΠΑΟ
Andre Miller
QUOTE (Play73 @ Apr 5 2018, 23:42 ) *
ripley θα δουμε ρε euroleague ή οχι !!!

Πράγματι ριπλει δεν είδα στο στριμινγκ μου
looser
Τεραστιος Πασκουαλ που δεν εκανε φαουλ χαμηλα οταν ημασταν στο +3. Μιλαμε για ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ !!!!! Μετα το τεραστιος ο καθενας βαζει οτι θελει !!!!!
rahxephon13
Φάουλ στο τρίποντο 3 πριν το τέλος οκ, τίποτα το περίεργο παιδιά περιμένουμε να δούμε τι θα κάνουν οι βασκοι πρώτα και μετά θα τελειώσει το δικό μας παιχνίδι.

Ο δ.γ. θα τρίβει τα χεριά του με τα ρεζιλίκια που γίνονται σήμερα, ντροπή.
kostas b
QUOTE (Andre Miller @ Apr 5 2018, 23:44 ) *
Πράγματι ριπλει δεν είδα στο στριμινγκ μου


Δεν έδειξε ριπλει. Ντρέπονται να δείξουν φαντάζομαι το αίσχος
whaler
QUOTE (Andre Miller @ Apr 5 2018, 22:44 ) *
Πράγματι ριπλει δεν είδα στο στριμινγκ μου


Ουτε στο επισημο καναλι της ΕL. Ενα μικρο παραθυρακι εδειξαν και το μονο που φανηκε ηταν πως ο Bertans δεν πατουσε γραμμη.
shtarkws
Λοιπόν κύριοι χαλαρώστε γενικά και αφήστε τα σχόλια για διαιτησία
all_around
Είναι εν θερμω αυτα που γραφω...αλλά, ως τώρα δεν υποστήριζα τις απόψεις ΔΓ για ευρωλιγκα...μετά και το σημερινο, μιλαμε για πραγματικό ανέκδοτο και δικαίωση του...προφανώς το Μιλάνο παίρει τέτοια διαιτησια για χάρη της Ρεάλ... Αυτ΄όμως θα συνέβαινε ακόμα και αν τα ματς γινοταν ταυτόχρονα, παρότι και αυτό είναι ένα σημαντικό πρόβλημα που επισημαίνουν πλέον πολλοί προπονητές και παίκτες
nikmamba
οτι θα ηθελε η διαιτησια να κερδισει ομαδα που ηταν μπροστα με 18 και θα περιμενε να παει στο -3 να δωσει αουλ στοπ τριποντο ωστε να παει παραταση..

αντι να τα αβζετε με την χαζομαρα του σινγκλετον
rahxephon13
Πρόβλεψη θα χάσει η μπασκονια και θα κερδίσουμε εμείς (αφού την ρεαλ δεν την γλιτώνουμε) η νίκη των βάσκων και δίκη μας ήττα.
Andre Miller
Παραλίγο να μπει wacko.gif
giorgos14
QUOTE(rahxephon13 @ Apr 5 2018, 21:45 ) *
Φάουλ στο τρίποντο 3 πριν το τέλος οκ, τίποτα το περίεργο παιδιά περιμένουμε να δούμε τι θα κάνουν οι βασκοι πρώτα και μετά θα τελειώσει το δικό μας παιχνίδι.


Η Μπασκονια σε ποιο σενάριο κόλλαγε με Παο και Ρεάλ;
Andre Miller
QUOTE (shtarkws @ Apr 5 2018, 23:46 ) *
Λοιπόν κύριοι χαλαρώστε γενικά και αφήστε τα σχόλια για διαιτησία
Ήταν εκνευριστικότατη η παράλειψη των εικονοληπτων να μη δείξουν ριπλεί σε τέτοια φάση!
whaler
Παντως εγω ξερω πως αν δεν ειχαμε τον James, με τα καλα του και τα κακα του, δε θα μπορουσαμε με τιποτα να παρουμε κλειστο παιχνιδι. Ασχετα με το πως φτανει μεχρι να ειναι ντερμπι, ειναι ο μονος που μπορει να το κανει αυτο στην ομαδα.
shtarkws
Κατάλαβε κανείς πως μπήκε το τελευταίο καλάθι του Παναθηναικου;
Kalispera
Και επειδή πέρα απο την κριτική καλό είναι να αναγνωρίζεις και τα καλά,ο παναθηναικός για τρίτο σερί ματς εκτός έδρας εκπέμπει στο τέλος ένστικτο μεγάλης ομάδας.Ειδικά σήμερα μετά το ανεκδιήγητο φάουλ που χρεώθηκε στον σίνγλετον είχε τα ψυχικά αποθέματα να κάνει και άλλη ανατροπή στην παράταση.Είπαμε τραγική άμυνα στο πρώτο αλλά πολλά μπράβο για τον τρόπο που ήρθε η νίκη
MustGK
QUOTE (nikmamba @ Apr 5 2018, 22:51 ) *
οτι θα ηθελε η διαιτησια να κερδισει ομαδα που ηταν μπροστα με 18 και θα περιμενε να παει στο -3 να δωσει αουλ στοπ τριποντο ωστε να παει παραταση..

αντι να τα αβζετε με την χαζομαρα του σινγκλετον

Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Δεν είναι το ίδιο.
Kalispera
QUOTE (nikmamba @ Apr 5 2018, 23:51 ) *
οτι θα ηθελε η διαιτησια να κερδισει ομαδα που ηταν μπροστα με 18 και θα περιμενε να παει στο -3 να δωσει αουλ στοπ τριποντο ωστε να παει παραταση..

αντι να τα αβζετε με την χαζομαρα του σινγκλετον

Πάντως ο Σίνγλετον φάουλ δεν έκανε.Ο μπέρτανς έκανε σουτ της απελπισίας και του δώσαν φάουλ.
rahxephon13
Νικήσαμε αφού καταλάβαμε ότι την ρεαλ δεν την γλιτώνουμε είτε με πλεονέκτημα είτε με μειονέκτημα, εννοείται ότι κανένα συμπέρασμά δεν μπορεί να βγει με τους σημερινούς αγώνες παρωδία.

Τελικά βγήκε το πρώτο σενάριο και η βάσκοι επέλεξαν φενερ ενώ ο μπαρτζω παίζει τα ρέστα του στον εμφύλιο που πάντα κρύβει παγίδες, μετά τα σημερινά περιμένω εξίσου διασκεδαστικά ματς αύριο με το ρεαλ μπαμπεργκ να ξεχωρίζει, για να δούμε αν η γερμανική υπερδύναμη ξυπνήσει αύριο δείχνοντας τις πραγματικός τις δυνατότητες.
basketikos13
Για την φαση του σγκλετον δεν μπορω να εκφερω αποψη, γιατι ριπλει δεν ειδα.

Αλλα στο τελευταιο καλαθι της αρμανι αν δεν δινεις αυτο το επιθετικο φαουλ τοτε για τι νη ΜΗΝ μιλησουμε.

Δεν πειραζει, ετσι ειναι πιο γλυκια η νικη.

υγ1: ειχα προβλεψει οτι θα το γυριζαμε απο το πρωτο ημιχρονο.

υγ2: τωρα θελουμε ενα δωρακι ειτε απο ρεαλ ειτε απο οσφπ. Η ιδανικα και 2 δωρακια για να παιξουμε με πλεονεκτημα εδρας κοντρα στη ζαλγκιρις...

υγ3: ΜΑΡΚΟΥΣ ΝΤΕΝΜΟΝ πρεπει να παρεις τα μπραβο σου σημερα, πολυ μεστη εμφανιση.

υγ: ΜΑΙΚ ΤΖΕΙΜΣ κατι χρωστας φιλε...
shtarkws
Κερδίσαμε με αυτόκαλάθι του Εμπαγιε. Λέτε να μας δώσει και το πλεονέκτημα;
Play73
συγχαρητήρια στην ομάδα για το αποτέλεσμα αλλά ως εκεί.....για 30 λεπτά ασοβαρη δεν ξεχνιέται....

ελπίζω μόνο να πιάσουμε κανένα momentum στα playoff γιατί έφτασε Πάσχα και η ομάδα δεν δείχνει κανένα υπολογίσιμο αγωνιστικό χαρακτήρα και βασίζεται στην μέρα που θα βρεθεί αυτή ή αντίπαλος.
all_around
ουφφφ...

Χαλαρή η ομάδα για 3 10λεπτα...κάποια φάση φάνηκε ότι η διαφορά δεν ήταν τπτ με ένα πάτημα στο γκάζι...

το μονο καλό είναι ότι ξεκαθάρισε η κατάσταση σήμερα σε όλα τα ζευγάρια... 99% με Ρεάλ λοιπόν με μειονέκτημα. Η εικόνα της ομάδας δείχνει ότι μπορεί πλέον να πάρει ματς έξω. Πέιν σημαντικός σήμερα, βοηθησε πολύ, όταν πατήθηκε το γκάζι με τα ριμπάουντ, παρά κάποια τρελά που έκανε με τα 3ποντα, θα μας βοήθήσει πολύ με τους Ισπανούς.

Ανησυχεί η εικόνα του Λοτζο, ο Παππάς σήμερα δεν ήταν τόσο κακός. Ελπίζω ο Ρίβερς να είναι σε καλούτσικη κατάσταση, αλλιώς Ντενμοντ στη 12αδα, σήμερα επίσης πολύ σημαντικός-και παρενθετικά καλύτερς από Φελντίν σε ανάλογα σημεία του παιχνιδιού-ανο Ρίβερς είναι καλά καλύτερα να είναι αυτός 12αδα έναντι του Λότζο...

πριν να με συγχωράτε για διαιτησια αλλά ήταν εν θερμώ... αδιανόητο κανείς να μην πει βεβαια κάτι...

roben
Νίκη με buzzer beater αυτοκαλάθι! Το ζήσαμε και αυτό!

Πιο άναρχο και ανορθόδοξο μπάσκετ πεθαίνεις...

Ο Πασκουάλ τραγικός σε ένα ακόμα παιχνίδι...

Με στενοχωρεί πολύ το μπάσκετ που παίζει η ομάδα και δυστυχώς έτσι θα βγει η χρονιά...

Καλό Πάσχα σε όλους με υγεία!
rahxephon13
QUOTE (giorgos14 @ Apr 5 2018, 23:58 ) *
Η Μπασκονια σε ποιο σενάριο κόλλαγε με Παο και Ρεάλ;

Ουσιαστικά έβαλε τέλος στο σενάριο εμφυλίου γιατί αύριο η ζαλγκιρις με ήττα δικιά μας αν νικούσε έπεφτε με ρεαλ ενώ με ήττα με ολυμπιακο ε μάντεψε τι θα διάλεγε ο σαρας, τώρα βεβαία δεν χρειάζεται να διαλέξει χάσει κερδίσει πάλι θα ξανασυναντηθούν στα πλει οφ.
str
1. σιγκλετον αστειος. τον κραζω απο περυσι για διαφορους λογους. αλλα αυτο που εκανε σημερα ουτε στο παιδικο...παιρνει την μπαλλα ο αντιπαλος και χαμηλωνει το κεφαλι..δηλαδη οτι πιο λαθος!!!δεν βλεπει καν καλαθι....κανε ρε ενα φαουλ!!!! ακουμπα τον με το χερι με το κορμι..και κανε φαουλ!!

εχεις εντολη για καθαρη αμυνα???μπραβο αγορι μου. εισαι 2μετρα και βαλε...ΚΑΤΣΕ ΟΡΘΙΟςΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΗΚΩΜΕΝΑ!!!!! ΤΙ ΠΗΔΑΣ ΡΕ ΚΡΙΑΡΙ!!!! ( ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΦΑΩ ΦΑΟΥΛ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΡΙΑΡΙΑ)!!!!!!!

2. ρε @#@$@@% μπασκονια!!!! περυσι μας εστειλες στη φενερ και φετος καταφερνεις να κατεβει η ζαλγκιρις αδιαφορη.....ΟΥΣΤ!!! μη σωσεις και παρεις ευρωπαικο ποτε!!!

(ο ολυμπιακος ειναι κατα 99% με ζαλγκρισ και κατα 99,999% στο φιναλ4)

Kalispera
QUOTE (rahxephon13 @ Apr 6 2018, 00:03 ) *
Νικήσαμε αφού καταλάβαμε ότι την ρεαλ δεν την γλιτώνουμε είτε με πλεονέκτημα είτε με μειονέκτημα, εννοείται ότι κανένα συμπέρασμά δεν μπορεί να βγει με τους σημερινούς αγώνες παρωδία.

Τελικά βγήκε το πρώτο σενάριο και η βάσκοι επέλεξαν φενερ ενώ ο μπαρτζω παίζει τα ρέστα του στον εμφύλιο που πάντα κρύβει παγίδες, μετά τα σημερινά περιμένω εξίσου διασκεδαστικά ματς αύριο με το ρεαλ μπαμπεργκ να ξεχωρίζει, για να δούμε αν η γερμανική υπερδύναμη ξυπνήσει αύριο δείχνοντας τις πραγματικός τις δυνατότητες.

Ποία η λογική η Μπασκόνια να επέλεξε την πρωταθλήτρια Ευρώπης αντί του Ολυμπιακού τον οποίο διέσυρε με 32 πόντους?Νομίζω οτι απλά έπεσε θύμα έκπληξης όπως πολύ εύκολα θα μπορούσε να είχε συμβεί και με τον παναθηναικό σήμερα
irving
ριπλει κοιταξαν για να δουν αμα ειναι 3 βολες η 2. το φαουλ ειχε ηδη δοθει και δεν αλλαζει η αποφαση απο το ινσταντ ριπλει.

η μπασκονια και περσυ εχασε τελευταια αγωνιατικη στο γηπεδο της απο την αδιαφορη ζαλγκιρις. τοτε επεσε με τσσκα αντι με μας. δεν νομιζω να διαλεξε τσσα rolleyes.gif και φετος παλι σαλατα τα εκανε.

υγ. φανηκε ξεκαθαρα οτι οι αδιαφορες ομαδες χτυπανε τα παιχνιδια. καλο αυτο για τη διοργανωση

υγ2. ανακαλω αυτο που ειπα για υποπτες σκεψεις. απλα μπηκαμε πιο χαλαρα απο αλλες φορες. τουλαχιστον ετσι μου φανηκε εμενα.
jazz thrilos
Πάντως, ο Πανθηναικός ως ομάδα που ήθελε τη νίκη πάση θυσία προσωπικά για μένα δεν έδειξε ούτε το πάθος ούτε το βάρος της φανέλας του απέναντι σε μια ομάδα χωρίς αρχή και τέλος. Περίμενα οτι θα την πιάσει απο το λαιμό την Αρμάνι και θα το πάει το ματς χαλαρά μέχρι τέλους στους 10 με 15 πόντους. Πολύ κακό σημάδι ενόψει play offs κατά την άποψη μου.

Στα του παιχνιδιού, ο Καλάθης για μένα επισήμως mvp της κανονικής περιόδου της διοργάνωσης. Ακόμα κι όταν δεν βγαζει φωτιές φέτος είναι μια σκάλα πάνω απο τους υπόλοιπους μέσα στο παρκέ. Καλός ο Θανάσης, εκτός απο τίμιος απόψε και ουσιαστικός με άμυνες, τρίποντο και γκολ φάουλ. Λοτζέσκι δυστυχώς πρώην παίχτης. Ο Ρίβερς τι έπαθε;

Απο Αρμάνι θα είναι τυχερός του χρόνου όποιος τσιμπήσει Γκουνταϊτις. Μιλάμε για πολύ καλό παίχτη που σε μεγάλη ομάδα αν δουλευτει σωστά θα γίνει σπουδαίος.

Και κάτι τελευταίο που μάλλον θα ακούσω καντήλια απο πολλούς φίλους Παναθηναικούς μεγαλοβδομαδιάτικά. Αύριο επιθυμώ μόνο νίκη για την ομάδα μου ως συνήθως, αλλά πολύ περισσότερο για να μείνει ο Παναθηναικός με μειονέκτημα έδρας. Πείτε ότι θέλετε αλλά δεν τον θέλω τον Παναθηναικό στο final four στην περίπτωση που καταφέρει ο Ολυμπιακός να προκριθεί στο Βελιγράδι. Όπως δεν τον ήθελα και στα play offs, δεν τον θέλω και στο Βελιγράδι. Ποτε δεν καλοείδα τα "ειδικών" καταστάσεων παιχνίδια όπως είναι αυτά μεταξύ ομάδων απο την ίδια χώρα στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.

Βέβαια με την Ρεαλ που βλέπουμε φέτος, ακόμα και και με μειονέκτημα ο Παναθηναικός έχει αρκετές πιθανότητες πρόκρισης.
nikmamba
QUOTE (Kalispera @ Apr 6 2018, 00:01 ) *
Πάντως ο Σίνγλετον φάουλ δεν έκανε.Ο μπέρτανς έκανε σουτ της απελπισίας και του δώσαν φάουλ.

ησουν μπροστα στη φαση και παιρνεις ορκο?γιατι εγω βλεπω οτι εκανε..και ειδαν και ριπλευ.

QUOTE (rahxephon13 @ Apr 6 2018, 00:03 ) *
Νικήσαμε αφού καταλάβαμε ότι την ρεαλ δεν την γλιτώνουμε είτε με πλεονέκτημα είτε με μειονέκτημα, εννοείται ότι κανένα συμπέρασμά δεν μπορεί να βγει με τους σημερινούς αγώνες παρωδία.

Τελικά βγήκε το πρώτο σενάριο και η βάσκοι επέλεξαν φενερ ενώ ο μπαρτζω παίζει τα ρέστα του στον εμφύλιο που πάντα κρύβει παγίδες, μετά τα σημερινά περιμένω εξίσου διασκεδαστικά ματς αύριο με το ρεαλ μπαμπεργκ να ξεχωρίζει, για να δούμε αν η γερμανική υπερδύναμη ξυπνήσει αύριο δείχνοντας τις πραγματικός τις δυνατότητες.

λογικα εβλεπες παναθηναικο για να λες οτι διαλεξε η μπασκονια που σκιστηκε για να κερδισει
rahxephon13
QUOTE (Kalispera @ Apr 6 2018, 00:18 ) *
Ποία η λογική η Μπασκόνια να επέλεξε την πρωταθλήτρια Ευρώπης αντί του Ολυμπιακού τον οποίο διέσυρε με 32 πόντους?Νομίζω οτι απλά έπεσε θύμα έκπληξης όπως πολύ εύκολα θα μπορούσε να είχε συμβεί και με τον παναθηναικό σήμερα

Την λογική την ξέρουν οι ίδιοι πάντως η φενερ δεν μοιάζει άτρωτη φέτος, όσο για ολυμπιακο για να πέσουν μαζί ήθελαν συνδυασμό αποτελεσμάτων όποτε απλώς αποφάσισαν αντί να περιμένουν να πάρουν την τύχη στα χεριά τους.

Παιδιά δεν είμαι συνομοσιολογος και συνηθως αυτά τα βλέπω και γελώ όποτε καταλαβαίνω τους περισσότερους και ίσως έχετε δίκιο εσείς άλλα όλα τα αποτελέσματα σήμερα ήταν μη φυσιολογικά εδώ έχασε η φενερ από τη μαλαγα άλλα αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί οι τουρκοι δεν είχαν το παραμικρό κίνητρο άλλα φυσιολογικό το αποτέλεσμα δεν το λες το ίδιο και τα άλλα ματς μόνο φυσιολογικά ματς δεν ήταν.

Γνώμη μου είναι ότι μετά την διαφαινόμενη ήττα τις χιμκι από την μπαρτσα τα πράγματα ξεκαθάρισαν και αυτό ήταν το καταλυτικό γεγονός μετά οι βασκοι έχοντας την γνώση ότι αποφεύγουν την τσσκα αποφάσισαν να διαλέξουν αντίπαλο και μάλιστα των πιο πιθανό αφού ετσι κι αλλιώς δύσκολα θα την απέφευγαν την φενερ, όσο για εμάς μάλλον ήταν προτιμότερος ένας πιθανός εμφύλιος με ολυμπιακο πάρα οι λιγοστές ελπίδες για πλεονέκτημα άλλα στο ημίχρονο βλέποντας αυτό το σενάριο να απομακρύνεται το γυρίσαμε και τα παίξαμε όλα για όλα για την νίκη.
Kalispera
[quote name='nikmamba' date='Apr 6 2018, 00:30 ' post='883269']
ησουν μπροστα στη φαση και παιρνεις ορκο?γιατι εγω βλεπω οτι εκανε..και ειδαν και ριπλευ.


Ριπλέυ είδαν για να τσεκάρουν αν ο μπέρτανς πατούσε γραμμη(2-3 βολές).Όρκο δεν παίρνω αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος όσον αφορά το αν ήταν φάουλ.Παρατήρησε απλά τις κινήσεις των σωμάτων τους.Ο Μπέρτανς έχει ήδη χάσει την ισορροπία του πριν έρθει σε επαφή με τον σίνγκλετον.
rahxephon13
http://www.gazzetta.gr/basketball/euroleag...s-ginei-mathima

Δηλώσεις πασκουαλ χωρίς να ξέρω το ύφος του μιας και δεν έχω ακούσει πως τις έκανε και μόνο όπως τις διαβάζω με ότι αυτό συνεπάγεται δεν μου φαίνεται και πολύ αγχωμένος μετά από μια τέτοια απαράδεκτη εμφάνιση ίσα ίσα πείθομαι ολοένα και περισσότερο ότι δεν καιγόμασταν για την νίκη και θα προτιμούσαμε άλλα αποτελέσματα γενικός.
shtarkws
Μια νίκη σε Μπαμπεργκ, Μαλαγα ή Βαλένθια και ο Παναθηναικος απόψε θα είχε πλεονέκτημα έδρας

PS 34/37 βολές και 92% από την γραμμή η Αρμάνι. Τρομερά υψηλό ποσοστό
nikmamba




QUOTE
Ριπλέυ είδαν για να τσεκάρουν αν ο μπέρτανς πατούσε γραμμη(2-3 βολές).Όρκο δεν παίρνω αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος όσον αφορά το αν ήταν φάουλ.Παρατήρησε απλά τις κινήσεις των σωμάτων τους.Ο Μπέρτανς έχει ήδη χάσει την ισορροπία του πριν έρθει σε επαφή με τον σίνγκλετον.


πηδαει και τον βρισκει..χαζοπ φαουλ ειδικα απο τη στιγμη που ειχε ολη την ανεση να το κανει κατω...
rahxephon13
QUOTE (shtarkws @ Apr 6 2018, 00:49 ) *
Μια νίκη σε Μπαμπεργκ, Μαλαγα ή Βαλένθια και ο Παναθηναικος απόψε θα είχε πλεονέκτημα έδρας

Μα ακόμα δεν τελείωσε τίποτα ακόμα το μπορούμε, μόνο που από μόνο του αυτό δεν λέει τίποτα γιατί και πέρσι που το πήραμε τι καταλάβαμε? ελπίζω αυτό το μάθημα να το έχουμε κρατήσει από πέρσι ειδικά ο πασκουαλ.

nikmamba
QUOTE (rahxephon13 @ Apr 6 2018, 00:35 ) *
Την λογική την ξέρουν οι ίδιοι πάντως η φενερ δεν μοιάζει άτρωτη φέτος, όσο για ολυμπιακο για να πέσουν μαζί ήθελαν συνδυασμό αποτελεσμάτων όποτε απλώς αποφάσισαν αντί να περιμένουν να πάρουν την τύχη στα χεριά τους.

Παιδιά δεν είμαι συνομοσιολογος και συνηθως αυτά τα βλέπω και γελώ όποτε καταλαβαίνω τους περισσότερους και ίσως έχετε δίκιο εσείς άλλα όλα τα αποτελέσματα σήμερα ήταν μη φυσιολογικά εδώ έχασε η φενερ από τη μαλαγα άλλα αυτό το καταλαβαίνουμε γιατί οι τουρκοι δεν είχαν το παραμικρό κίνητρο άλλα φυσιολογικό το αποτέλεσμα δεν το λες το ίδιο και τα άλλα ματς μόνο φυσιολογικά ματς δεν ήταν.

Γνώμη μου είναι ότι μετά την διαφαινόμενη ήττα τις χιμκι από την μπαρτσα τα πράγματα ξεκαθάρισαν και αυτό ήταν το καταλυτικό γεγονός μετά οι βασκοι έχοντας την γνώση ότι αποφεύγουν την τσσκα αποφάσισαν να διαλέξουν αντίπαλο και μάλιστα των πιο πιθανό αφού ετσι κι αλλιώς δύσκολα θα την απέφευγαν την φενερ, όσο για εμάς μάλλον ήταν προτιμότερος ένας πιθανός εμφύλιος με ολυμπιακο πάρα οι λιγοστές ελπίδες για πλεονέκτημα άλλα στο ημίχρονο βλέποντας αυτό το σενάριο να απομακρύνεται το γυρίσαμε και τα παίξαμε όλα για όλα για την νίκη.

οταν ομαδες ευρωλιγκς παιζουν χωρις κανενα αγχος ειναι επικινδυνες.θυμησου τι κηδεια εκανε η μακαμπι περσυ στη φενερ ή ο σαρας στη μπασκονια οντας αδιαφοροι...εγω ξαναλεω εβλεπα το ματς στη μπασκονια και τους ειδαν να καιγονται για τη νικη..αλλα δεν τουςηθελε κι η μπαλα...2 τριποντα μπηκε κ βγηκε
Kalispera
QUOTE (nikmamba @ Apr 6 2018, 00:52 ) *
πηδαει και τον βρισκει..χαζοπ φαουλ ειδικα απο τη στιγμη που ειχε ολη την ανεση να το κανει κατω...

Τέλοσπάντων περιμένω στιγμιότυπα της αναμέτρησης για να το αξιολογήσω εκ νέου
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.