Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τηλεοπτικά ΝΒΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
T.W.Is.M.
QUOTE(giorgos14 @ Sep 22 2014, 11:17 ) *
Και απο ποιοτητα πως ειναι η εικονα;


Δεν εχει διαφορα αναμεσα στα δυο πακετα. Ειναι πολυ καλη, αρκει να την υποστηριζει και η ταχυτητα της συνδεσης σου. Εγω πχ μπορω να δω παιχνιδι απο το league pass συνδεοντας το λαπτοπ σε 40αρα τηλεοραση.
giorgos14
QUOTE
Δεν εχει διαφορα αναμεσα στα δυο πακετα. Ειναι πολυ καλη, αρκει να την υποστηριζει και η ταχυτητα της συνδεσης σου. Εγω πχ μπορω να δω παιχνιδι απο το league pass συνδεοντας το λαπτοπ σε 40αρα τηλεοραση.



τι παιχτηκε με τις τιμες του league pass?μεχρι να το αποφασισω να το κανω,πηγαν οι τιμες 210 και 180 ευρω τα 2 πακετα.απο 150 και 120

εγω βλεπω οτι κοστιζει 180 και ο voyager ακριβως την ιδια στιγμη 120.Τι να πω
SteveNashidis
QUOTE(giorgos14 @ Oct 3 2014, 00:06 ) *
τι παιχτηκε με τις τιμες του league pass?μεχρι να το αποφασισω να το κανω,πηγαν οι τιμες 210 και 180 ευρω τα 2 πακετα.απο 150 και 120

εγω βλεπω οτι κοστιζει 180 και ο voyager ακριβως την ιδια στιγμη 120.Τι να πω





Επιβεβαιώνω ότι βλέπω αυτές τις τιμές για να μην θεωρηθεί ότι έχουμε πιει smiley.gif
jasonick
Και μένα τις ίδιες τιμές με Voyager μου έχει.
Δεν είμαι σίγουρος για αυτό που θα πω, αλλά δες στα settings μήπως έχεις διαλέξει κάποια άλλη χώρα και σου βγάζει άλλες τιμές.
T.W.Is.M.
QUOTE(giorgos14 @ Oct 3 2014, 00:06 ) *
τι παιχτηκε με τις τιμες του league pass?μεχρι να το αποφασισω να το κανω,πηγαν οι τιμες 210 και 180 ευρω τα 2 πακετα.απο 150 και 120

εγω βλεπω οτι κοστιζει 180 και ο voyager ακριβως την ιδια στιγμη 120.Τι να πω



QUOTE(Voyager @ Oct 3 2014, 00:15 ) *


Επιβεβαιώνω ότι βλέπω αυτές τις τιμές για να μην θεωρηθεί ότι έχουμε πιει smiley.gif



QUOTE(jasonick @ Oct 3 2014, 00:39 ) *
Και μένα τις ίδιες τιμές με Voyager μου έχει.
Δεν είμαι σίγουρος για αυτό που θα πω, αλλά δες στα settings μήπως έχεις διαλέξει κάποια άλλη χώρα και σου βγάζει άλλες τιμές.


Ποσοι απο σας ειχαν συνδρομη και περσι?
giorgos14
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 3 2014, 21:55 ) *
Ποσοι απο σας ειχαν συνδρομη και περσι?



Εγω δεν ειχα αλλα μετα απο μερικα restart στο router ,μου εμφανιστηκε η τιμη των 119.99 και το εκλεισα
patrickdrd
ξερει κανεις αν θα ειναι παλι free/δοκιμαστικη η 1η βδομαδα;;;
Das Kapital
Η πρώτη εβδομάδα είναι free, αλλά παρόλ'αυτά μου ζητάει πιστωτικές, billing address και τα σχετικά. Τι τα θέλει αυτά; Μήπως όταν τελειώσει η free εβδομάδα θα πάρει μόνο του από την κάρτα χρήματα;

Επίσης, για όποιον ξέρει, η ετήσια συνδρομή στο NBA TV που είναι 4,99$ αξίζει; Βλέπω πως θα δείχνει 10 αγώνες την εβδομάδα, δε με πειράζει γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να βλέπω παραπάνω. Οι αγώνες που θα προβάλλονται θα είναι αυτοί που θα δείχνει το ΝΒΑ TV; Εγώ θα έχω το ελεύθερο της επιλογής αγώνα;
patrickdrd
QUOTE(Das Kapital @ Oct 28 2014, 13:21 ) *
Η πρώτη εβδομάδα είναι free, αλλά παρόλ'αυτά μου ζητάει πιστωτικές, billing address και τα σχετικά. Τι τα θέλει αυτά; Μήπως όταν τελειώσει η free εβδομάδα θα πάρει μόνο του από την κάρτα χρήματα;


ναι, ακριβως, το γραφει κιολας, αν δεν ακυρωσεις σε μια βδομαδα θα σου γινει χρεωση για συνδρομη
Das Kapital
Αγοράζω τώρα τη μηνιαία (όχι ετήσια όπως έγραψα εκ παραδρομής) συνδρομή NBA TV των 5e!
tsitum
Guys αν υπαρχει κανενα γρηγορο live streaming με αγωνες nba, μπορει καποιος γνωστης να μου το στειλει σε pm?
geo82
Επειδή αγοράζω το LP μηνιαία, είπα αυτή τη φορά να δοκιμάσω το πακέτο premium. Μάλλον θα παραμείνω σ' αυτό λόγω του NBA TV. Έχει αφιερώματα σε παλιότερους παίκτες και ομάδες, καθώς και παλιότερους αγώνες και γουστάρω τρελά κάτι τέτοια. Χτες, ας πούμε, είχε αφιέρωμα στους Bad Boys. Αν σε κάποιον αρέσουν τα ρετρό, αξίζει το πακέτο.
MaJesty23
guys help γιατι θα τρελαθώ!Έχω αγοράσει και φέτος το nba league pass,αλλά απο χτές ενω συνδέομαι μου λέει να ξαναεπιλέξω πακέτο...και εχω ήδη χρεωθει 106 ευρω...έχει κάποιος ιδέα τι γίνεται?Πέρυσι το ίδιο είχα πάθει στα playoff και τα ξαναπλήρωσα 68.gif
aegeansheed
QUOTE(MaJesty23 @ Dec 10 2014, 02:23 ) *
guys help γιατι θα τρελαθώ!Έχω αγοράσει και φέτος το nba league pass,αλλά απο χτές ενω συνδέομαι μου λέει να ξαναεπιλέξω πακέτο...και εχω ήδη χρεωθει 106 ευρω...έχει κάποιος ιδέα τι γίνεται?Πέρυσι το ίδιο είχα πάθει στα playoff και τα ξαναπλήρωσα 68.gif


Θα πας πάνω αριστερά στη μπάρα στο "Games" για να βλέπεις παιχνίδια., οκ? Υπάρχουν 4 tabs εκεί: Games, Video, NBA TV Live και NBA LEAGUE PASS.
Βεβαιώσου όμως ότι είσαι συνδεδεμένος, κάθε φορά. Όταν κάνεις hibernate από laptop π.χ. αποσυνδέεται και πρέπει να ξαναεισάγεις κωδικούς.
Δε χρειάζεται να πληρώσεις ξανά κάτι.

Αλλά τα 106 πώς προκύπτουν???? 120 είναι το ετήσιο.
geo82
http://m.sportsbusinessdaily.com/Daily/Iss...reg-season.aspx

Αν και είναι περσινή έρευνα, παρατηρήθηκε πτώση στα νούμερα τηλεθέασης του ΝΒΑ. Δεν ξέρω βέβαια τι γίνεται φέτος. Να πω ότι στεναχωριέμαι θα πω ψέματα. Έτσι όπως τα έκαναν ας τα λουστούν.
geo82
Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει θέμα με την αγορά του League Pass λόγω της κατάστασης που δημιουργήθηκε από το καλοκαίρι και μετά;
SteveNashidis
QUOTE(geo82 @ Sep 24 2015, 15:58 ) *
Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει θέμα με την αγορά του League Pass λόγω της κατάστασης που δημιουργήθηκε από το καλοκαίρι και μετά;


Νομίζω πλέον μπορείς να φορτώσεις τις paysafe από ελληνική τράπεζα.

Είδα επίσης επιλογή να αγοράσεις πακέτο για να βλέπεις μόνο την ομάδα σου.
80 ευρώ.

Το φουλ πακέτο έχει 150 Ε.

Το πρίμιουμ 190.
RipCity
εμένα αυτή τη στιγμή που μπήκα μου γράφει 180 το κανονικό, 220 το premium και 97 αν θες για την ομάδα σου μόνο.

τι σκατά! έχεις κάποια προσφορά?
SteveNashidis
QUOTE(RipCity @ Sep 24 2015, 16:24 ) *
εμένα αυτή τη στιγμή που μπήκα μου γράφει 180 το κανονικό, 220 το premium και 97 αν θες για την ομάδα σου μόνο.

τι σκατά! έχεις κάποια προσφορά?



Eίσαι σίγουρος ότι το έχεις σε ευρώ;
RipCity
Click to view attachment

ορίστε!

να δεις που λόγω χώρας θα υπάρχει διαφορά, δε βλέπω άλλη εξήγηση. εκτός αν έχεις έκπτωση επειδή είχες και πέρυσι ή κάτι παρόμοιο.
giorgos14
Καθε χωρα εχει διαφορετικη τιμη,και εγω ειχα το ιδιο προβλημα περσι γιατι το nba νομιζε οτι η ip μου αντιστοιχει σε αλλη χωρα και οχι στην ελλαδα.
shtarkws
Μηπως γνωριζει κανεις αν το league pass μπορει να παιξει κατευθειαν σε smart tv?
aegeansheed
Μόλις αγόρασα ένα πακέτο κάνοντας χρήση της προπληρωμένης κάρτας. Κανένα απολύτως πρόβλημα.
Knickerbocker
Επιτυχής αγορά πακέτου και με την καρτα αναλήψεων (λεμε τωρα). Σε περίπτωση που κάποιος ειχε συνδρομή πέρυσι και δεν ανανέωσε αυτόματα μπορει να τους στείλει μαιλ και να πάρει κωδικό έκπτωσης 10%
atweb
QUOTE (Knickerbocker @ Oct 3 2015, 08:17 ) *
Επιτυχής αγορά πακέτου και με την καρτα αναλήψεων (λεμε τωρα). Σε περίπτωση που κάποιος ειχε συνδρομή πέρυσι και δεν ανανέωσε αυτόματα μπορει να τους στείλει μαιλ και να πάρει κωδικό έκπτωσης 10%


Καλησπέρα.

Ξέρεις μήπως αν αυτό ισχύει ακόμα και αν η συνδρομή ήταν μόνο Playoff Pass?
geo82
Σε μένα βγάζει το εξής μήνυμα: "Geography marketing restriction". Ξέρει κανείς τι παίζει μ' αυτό;
Knickerbocker
QUOTE (atweb @ Oct 3 2015, 19:41 ) *
Καλησπέρα.

Ξέρεις μήπως αν αυτό ισχύει ακόμα και αν η συνδρομή ήταν μόνο Playoff Pass?


Καλησπερα,

Δεν γνωριζω αν υπαρχει εκπτωση στα "ειδικα" πακετα για συνδρομητες της περσινης χρονιας, στη θεση σου θα τους εστελνα ενα μαιλ (η διευθυνση ειναι στο contact us τους league pass)
MaJesty23
Με χρεωστική/πιστωτική κάρτα δεν με αφήνει να αγοράσω το nba league pass....τι μα%$^κιες είναι αυτές!Με paysafe ,δεν θα μπορώ να το πληρώσω Monthly.... 68.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.