Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fantasy Western Conference
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2
whaler
Κανονικα εμφανιζοταν το trade, done και απο μενα.

@Kef εστειλα κι εγω εναν ψηλο σε πακετο, ελευθερος να αντιπροτεινεις οπως προτιμας! Ο Paul ειναι ευπροσδεκτος.
duncan21
Εψήφισα.
aegeansheed
Σπύρο δε μας είπες ρε, τώρα που η νέα πλατφόρμα δεν υποστηρίζει ντεμέκ*-last 7 και last 15 stats, πώς κάνεις τις διαπραγματεύσεις για τις ανταλλαγές σου; Το υπολογίζεις με κομπιουτεράκι ή έχεις άλλη μέθοδο πλέον;
teopt13
Tα υπολογιζει, απλα οπως στα παντα πλεον θες 100 κλικ παραπανω για να το βρεις.. Πρεπει να πας στην σελιδα της ομαδας του παιχτη που θες να δεις, και υπαρχει εκει επιλογη.
kudelin8
11 στους 12 ψηφισαν στο πρωτο trade της χρονιάς...θετικό το πρώτο δείγμα ΑΛΛΑ είχαμε προναγγείλει από την αρχή της σεζόν ποινές για μη συμετοχή σε ψηφοφορίες.

Η πρώτη προειδοποίηση χρεώνεται στην ομάδα Alpaca Squad.

spysta
QUOTE(aegeansheed @ Oct 29 2018, 23:04 ) *
Σπύρο δε μας είπες ρε, τώρα που η νέα πλατφόρμα δεν υποστηρίζει ντεμέκ*-last 7 και last 15 stats, πώς κάνεις τις διαπραγματεύσεις για τις ανταλλαγές σου; Το υπολογίζεις με κομπιουτεράκι ή έχεις άλλη μέθοδο πλέον;

Εμπειρια, αξιολογηση, προβλεψη κ αξιοπιστια.
w00t.gif

Η νεα πλατφορμα ειναι ΝΤΡΟΠΗ γισ το φαντασι. Το φορματ, τα στατς τα παντα. Θελανε να γλυτωσουν database?τι να πω..
Τους τα ειπα, το yahoo με-μας καλωσορισε κ του χρονου θα τα δουμε ολα.
j-kidd13
Κάναμε ενα δοκιμαστικό trade με τον Νικο για να δούμε αν θα εμφανιστεί,μιας και του Σπυρου δεν εμφανίστηκε,και όλα κομπλε.
Μάλλον η πλατφορμα έχει πάρει πρέφα οτι το 65-70% των προτάσεων του αγαπημένου smurfακίου είναι κουτοπονηρες και δεν τις εμφανιζει... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
spysta
Κουρασε
icon_wave.gif

Εστειλα ενα email .. αν εχω απαντηση θα ενημερωσω
aegeansheed
QUOTE(spysta @ Oct 30 2018, 12:58 ) *
Κουρασε
icon_wave.gif

Εστειλα ενα email .. αν εχω απαντηση θα ενημερωσω

To συνέταξε νομικός ή εσύ; Να καταλάβουμε πόσο σοβαρά είναι τα πράγματα και να ξέρουμε τί να περιμένουμε laugh.gif

Μου θυμίζετε κάτι ομάδες γραφικών που κάνουν blogs και facebook groups με σλόγκαν τους μια παραλλαγή του "ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΧΧΧ ΠΙΣΩ". Πόσο παππούδες άμπαλοι είστε ρε φίλε... Πότε θα πάμε ένα μπασκετάκι φορουμικό; wos_sport4.gif
j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Oct 30 2018, 13:10 ) *
Πότε θα πάμε ένα μπασκετάκι φορουμικό; wos_sport4.gif


Ναι ρε,εχει περασει καιρος.Πρεπει να οργανωθουμε.
Air Kef
Guys, γενικά ΟΛΟ το θέμα για τα τρέιντς έχει ξεφύγει κάπως, είναι που είναι απαράδεκτη και κουραστική στα όρια του βασανιστηρίου η κατάσταση φέτος με την πλατφόρμα, το να μπαίνω κάθε μέρα και να ελέγχω αν έγινε κάποιο τρέιντ ή όχι επειδή διαφορετικά υπάρχει ποινή (δηλαδή ένα φάνταζυ είπαμε να παίξουμε) δεν υπάρχει περίπτωση - μιας και εμφανίζεται ΜΟΝΟ στο Legue>Home που δεν σε βγάζει αν δεν πας εκεί.

Εγώ για μένα προτείνω ένα από τα εξης:
- Θεωρείστε από μένα ότι υπάρχει θετική ψήφος σε οποιοδήποτε τρέιντ συμφωνούν 2 παίκτες
- Ο Άγγελος θα πρέπει να μου στέλνει στο μέσετζερ ειδοποίηση ότι έγινε τρέιντ και να μπω να το δω (όπως και έγινε τώρα, αποκλείεται να το έβλεπα αν δεν μου έστελνε icon_headbang.gif )
- Αντικαταστείστε με από τώρα για να μην χάσει και πόντους η ομάδα μου. biggrin.gif

Έχω την πλατφόρμα που είμαι 100% σίγουρος την έφτιαξαν άνθρωποι που δεν παίζουν φάνταζυ και δεν καταλαβαίνω τι μου γίνεται βγάζοντας 9αδες στα όρια του τυχαίου, έχω τον σπύστα να με βομβαρδίζει καθημερινά με (σοβαρές η αλήθεια είναι) προτάσεις, έχω κάτι τρέιντ οφερς τύπου Βαλαντσούνας+Τζέιλεν Μπράουν+ΟυίλιΕρνανΓκόμεζ για Κρις Πολ, το να έχω και απειλές για ποινή προκειμένου να ψηφίζω σε τρέιντ δεν το αντέχω. peace.gif
spysta
QUOTE(aegeansheed @ Oct 30 2018, 11:10 ) *
To συνέταξε νομικός ή εσύ; Να καταλάβουμε πόσο σοβαρά είναι τα πράγματα και να ξέρουμε τί να περιμένουμε laugh.gif

Μου θυμίζετε κάτι ομάδες γραφικών που κάνουν blogs και facebook groups με σλόγκαν τους μια παραλλαγή του "ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΧΧΧ ΠΙΣΩ". Πόσο παππούδες άμπαλοι είστε ρε φίλε... Πότε θα πάμε ένα μπασκετάκι φορουμικό; wos_sport4.gif

Μιλησε το νεουδι απο δω !!!! laugh.gif laugh.gif

Να παμε τα Κριστμας που γυρναω .. να κοψω παλι τον Αρουλη μου στα δυο με γονατια ν ακουσω ωωωωωωωρεμλκ
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ Oct 30 2018, 15:42 ) *
Guys, γενικά ΟΛΟ το θέμα για τα τρέιντς έχει ξεφύγει κάπως, είναι που είναι απαράδεκτη και κουραστική στα όρια του βασανιστηρίου η κατάσταση φέτος με την πλατφόρμα, το να μπαίνω κάθε μέρα και να ελέγχω αν έγινε κάποιο τρέιντ ή όχι επειδή διαφορετικά υπάρχει ποινή (δηλαδή ένα φάνταζυ είπαμε να παίξουμε) δεν υπάρχει περίπτωση - μιας και εμφανίζεται ΜΟΝΟ στο Legue>Home που δεν σε βγάζει αν δεν πας εκεί.

Εγώ για μένα προτείνω ένα από τα εξης:
- Θεωρείστε από μένα ότι υπάρχει θετική ψήφος σε οποιοδήποτε τρέιντ συμφωνούν 2 παίκτες
- Ο Άγγελος θα πρέπει να μου στέλνει στο μέσετζερ ειδοποίηση ότι έγινε τρέιντ και να μπω να το δω (όπως και έγινε τώρα, αποκλείεται να το έβλεπα αν δεν μου έστελνε icon_headbang.gif )
- Αντικαταστείστε με από τώρα για να μην χάσει και πόντους η ομάδα μου. biggrin.gif

Έχω την πλατφόρμα που είμαι 100% σίγουρος την έφτιαξαν άνθρωποι που δεν παίζουν φάνταζυ και δεν καταλαβαίνω τι μου γίνεται βγάζοντας 9αδες στα όρια του τυχαίου, έχω τον σπύστα να με βομβαρδίζει καθημερινά με (σοβαρές η αλήθεια είναι) προτάσεις, έχω κάτι τρέιντ οφερς τύπου Βαλαντσούνας+Τζέιλεν Μπράουν+ΟυίλιΕρνανΓκόμεζ για Κρις Πολ, το να έχω και απειλές για ποινή προκειμένου να ψηφίζω σε τρέιντ δεν το αντέχω. peace.gif


Έρχεται ειδοποίηση με mail,που λογικά θα βγει και στο κινητό σου κάθε φορά πού γίνεται trade.Αλλα ευχαριστως να σε ενημερώνω laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 30 2018, 18:47 ) *
Έρχεται ειδοποίηση με mail,που λογικά θα βγει και στο κινητό σου κάθε φορά πού γίνεται trade.Αλλα ευχαριστως να σε ενημερώνω laugh.gif


Το επιβεβαιωνω κι εγω, ερχεται ειδοποιηση στο mail. Ευτυχως δηλαδη, γιατι αλλιως θα στηριζομουν στον πρωινο ελεγχο της αρμαδας μου στη δουλεια και στην ελπιδα οτι δε θα μου πλακωσει κοσμος απ τις 8 το πρωι και θα με αφησουν να δω τουλαχιστον τα στατιστικα...
duncan21
Κοντεύουμε να κλείσουμε 10ετία παίζοντας αλλά πρέπει να το λέω κάθε χρόνο.

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΡΕΙΝΤ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ 2(ΔΥΟ) ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ 1(ΕΝΑΝ).
Air Kef
QUOTE(duncan21 @ Oct 31 2018, 02:54 ) *
Κοντεύουμε να κλείσουμε 10ετία παίζοντας αλλά πρέπει να το λέω κάθε χρόνο.

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΡΕΙΝΤ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ 2(ΔΥΟ) ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ 1(ΕΝΑΝ).


24.gif


Από ότι είδα έρχεται ενημέρωση και στο κινητό όταν γινεται καποιο τρέιντ αποδεκτό οπότε μαλλον είμαστε οκ
j-kidd13
Σε δουλεια να βρισκομαστε με τον σπυστακο.Νεο τρειντ, μπειτε να ψηφισετε,υπαρχει σχετικο Poll στη σελίδα της λιγκας.
Μην ξεχασετε να γραψετε στο τσατ οτι ψηφισατε.
whaler
QUOTE (j-kidd13 @ Nov 2 2018, 14:30 ) *
Σε δουλεια να βρισκομαστε με τον σπυστακο.Νεο τρειντ, μπειτε να ψηφισετε,υπαρχει σχετικο Poll στη σελίδα της λιγκας.
Μην ξεχασετε να γραψετε στο τσατ οτι ψηφισατε.


Κι ομως, δεν ηρθε απο τον spysta ohmy.gif
spysta
QUOTE(whaler @ Nov 2 2018, 12:58 ) *
Κι ομως, δεν ηρθε απο τον spysta ohmy.gif

Για ποιο λογο η εκπληξη?? smile.gif
whaler
QUOTE (spysta @ Nov 2 2018, 15:59 ) *
Για ποιο λογο η εκπληξη?? smile.gif


Κατι καταλαβα απο το λιγο καιρο που ειμαι στη λιγκα του φορουμ laugh.gif
spysta
QUOTE(whaler @ Nov 2 2018, 14:18 ) *
Κατι καταλαβα απο το λιγο καιρο που ειμαι στη λιγκα του φορουμ laugh.gif

Οτι τι???

Οτι στελνω προτασεις πολλες?
j-kidd13
Παρακαλώ όσοι ψηφισατε στο τρέιντ να ξαναψηφίσετε.
giorgos14
shot.gif shot.gif shot.gif



kudelin8
Μεταμεσονύχτιο τρειντάκι σε μία προσπάθεια να φτιάξω ίδια ομάδα με τον οσονούπω πρωταθλητή Ανατολικής περιφέρειας..
Ανοιξε poll στην αρχικη της λίγκας. Ψηφιζουμε και δηλώνουμε στο τσατ.
klow13
QUOTE (kudelin8 @ Nov 9 2018, 02:54 ) *
Μεταμεσονύχτιο τρειντάκι σε μία προσπάθεια να φτιάξω ίδια ομάδα με τον οσονούπω πρωταθλητή Ανατολικής περιφέρειας..
Ανοιξε poll στην αρχικη της λίγκας. Ψηφιζουμε και δηλώνουμε στο τσατ.

Ούτε Γιοκιτς ούτε Ντένις Σμιθ έχει ο τεο ρε.. Τα μπέρδεψες.
kudelin8
Νέο trade...Ανοιξε poll στην αρχικη της λίγκας. Ψηφιζουμε όλοι εκτος από τους εμπλεκόμενους και δηλώνουμε στο τσατ.
SteveNashidis


Στο γραφείο των Πειρατών αυτές τις μέρες. laugh.gif


Τι κανει το παλικαρι;;;
giorgos14
QUOTE(SteveNashidis @ Nov 17 2018, 16:12 ) *


Στο γραφείο των Πειρατών αυτές τις μέρες. laugh.gif


Τι κανει το παλικαρι;;;


Αφεντικό κάνε κάνα τρειντ όμως γιατί σήμερα γυρνάει ο κολινς και θα βρεθείς με 13 30+ παίκτες
Pierce
Αν έχει κάποιος διαθέσιμο PF ή C (αν έχει και τις 2 θέσεις σούπερ) , δίνουμε έναν εκ των dragic/rose . Μας ενδιαφέρει κυρίως 1-1, 2-2 στη χειρότερη. Δεν βγαίνει χρονιά με το πουλέν του MJ στο PF. Ευχαριστούμε πολύ Dwight , ευχαριστούμε πολύ Dario. Μας υποχρεώσατε.

Beal/Demar/Randle/Hardaway/Clarkson δεν διαπραγματεύονται. Lowry δύσκολα.


Gracias.
kudelin8
Ελα να ψηφιζουμε αγορια... Με το ζορι κραταω jkidd να μην αρχισει καμπανες. Νταξ το εχουν καπαρωσει ηδη νασιδογιωργηδες αλλα εχουμε μηνες παιχνιδιου ακομα μπροστα μας
SteveNashidis
Δε περιμενα το χειρουργείο 2 μηνών του Ντράγκιτς. ugly_tocktock.gif


(Λεζάντα: Αγαπούλα Γκόραν για έλα λίγο στο γραφείο...Ευχόμαστε ταχεία ανάρρωση στο Σλοβένο πουλέν μας. smile.gif )
SteveNashidis

Ηρεμήστε όλοι θα παίξετε τραυματιστείτε . laugh.gif laugh.gif

Χαρντεν παιδί μου είσαι μια ομάδα μόνος σου. Νταντόνι ευχαριστούμε που μας καταστρέφεις για δεύτερη φορά τα όνειρα για πρωτάθλημα μετά τη σειρά με τους Σπερς laugh.gif
kudelin8
Υπενθυμίζω ότι έχουμε trade deadline στις 2 Μαρτίου....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.