Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ 2013-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
daniel10
Β ΕΣΚΑ 2 ΟΜΙΛΟΣ 2013-14


1) ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2) ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
3) ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
4) ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
5) ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
6) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
7) ΕΣΚΔ. Ν.ΙΩΝΙΑΣ
8) ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Ε)
9) ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
10) ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
11) ΑΟ ΚΑΡΕΑ
12) ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ
13) ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
14) ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
jogr11
αν και οι προβλέψεις μου θα είναι ανευ στοιχείων κ ουσίας ,λέω να αρχίσω την παράδοση κ να ζεστάνω κ τον όμιλο......

10/10/13 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β_ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
αμφίρροπο,λέω έδρα
10/10/13 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 1
νομίζω το παιχνίδι με το μεγαλύτερο ενδιαφέρον.ο νικηφόρος δείχνει δυνατός απο το κυπελλο,να δούμε κ τι πιανουν οι εφηβοι
10/10/13 20:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
οπως κ στη πρωτη πρόβλεψη αμφίρροπο,λέω έδρα
10/10/13 21:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2
το πιο πιθανό, στα ματια μου, διπλό...μπορεί κ να λέω μπαρούφες
10/10/13 21:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
παω με την έδρα κ τον πιο έμπειρο
10/10/13 21:30 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
αοκ πάει σφαίρα,έστω για το ξεκίνημα...
10/10/13 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
δείχνουν ενα κλικ πιο πάνω οι θράκες

ο όμιλος έχει μεγάλο ενδιαφέρον καθώς υπάρχει η ιστορική ομάδα του πανελληνίου,οι εφηβοί του παναθηναικού κλασσικές δυνατές ομάδες της κατηγορίας όπως κουκουβάουνες ,δάφνη,περισσός κλπ αλλα κ πολυ φιλόδοξες ομάδες όπως αοκ,νικηφόρος.
καλη χρονιά με ωραίο μπάσκετ!!!
jhantzop
Χωρίς να γνωρίζω όλες τις ομάδες, απλά όπως είπε και ο jogr11, για να ξεκινήσουμε!

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
MENEGIN11
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1


leonkalf
Το εφηβικό (ή ομάδα νέων είναι; ) συμμετέχει κανονικά στη βαθμολογία ή είναι εκτός συναγωνισμού;
gspara
QUOTE (leonkalf @ Oct 6 2013, 14:51 ) *
Το εφηβικό (ή ομάδα νέων είναι; ) συμμετέχει κανονικά στη βαθμολογία ή είναι εκτός συναγωνισμού;

Nομιζω μεχρι Α Εσκα μπορουν να φτασουν.
Το εφηβικο ειναι με Χαραλαμποπουλο-Διαμαντακο.
istorikos@
QUOTE (gspara @ Oct 6 2013, 15:27 ) *
Nομιζω μεχρι Α Εσκα μπορουν να φτασουν.
Το εφηβικο ειναι με Χαραλαμποπουλο-Διαμαντακο.


Βαση της προκυρηξης δεν εχει δικαιωμα ανοδου. Εαν τερματισει στην πρωτη πενταδα το εφηβικο του ΠΑΟ θα αντικατασταθει στα πλει οφ απο την αμεσως επομενη ομαδα.
daniel10

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
leonkalf
QUOTE (gspara @ Oct 6 2013, 15:27 ) *
Nομιζω μεχρι Α Εσκα μπορουν να φτασουν.
Το εφηβικο ειναι με Χαραλαμποπουλο-Διαμαντακο.

Και θα παίζουν οι έφηβοι 2 ματς την βδομάδα? Τρίτη εφηβικό - Πέμπτη Β εσκα? blink.gif
jhantzop
QUOTE(leonkalf @ Oct 7 2013, 14:10 ) *
Και θα παίζουν οι έφηβοι 2 ματς την βδομάδα? Τρίτη εφηβικό - Πέμπτη Β εσκα? blink.gif


Πέρσι το ίδιο γινότανε με τους εφήβους του Πανελληνίου. Δευτέρα Α' ΕΣΚΑ και Τρίτη Α' Κατηγορία Εφηβικό.
ADMIRAL14
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1

καλη χρονια με υγεια
doctor_dru
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
gspara
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2
Αμφιρροπο,πονταρω στον Εθνικο που εχει κανεις αρκετες αλλαγες στο ροστερ..αν εχει βρει χημεια πιστευω θα κερδισει.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 1
Πολυ δυνατοι οι γηπεδουχοι.
Οι εφηβοι δειχνουν κατωτεροι απο περσι συν την κουραση των big-two.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Δυνατος ο Πανελληνιος με Κοκλωνη(Προμηθεα) και Καλογεροπουλο-Αλιτζογλου απο Ζωγραφου.
Περιμενω μαλλον κλειστο παιχνιδι με τον υπολογισιμο και φετος Καρεα.

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 2
Πονταρω στους φιλοξενουμενους που μου αρεσαν στο κυπελο παρα την βαρια ηττα στον Τριτωνα.Αρκει αυτη τη φορα να παιξει καλα ο Τσιγωνακης.Καλη πενταδα,αλλα δεν εχουν εχουν βαθος.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
Μεγαλο φαβορι για ψηλα οι γηπεδουχοι που εντυπωσιαζουν στο κυπελο.Δυνατες μεταγραφες με Μακρη(Παπαγου),Σβορωνο(Χαλανδρι),Αγαπιου(Ζω
ραφου).


ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
Φαβορι οι γηπεδουχοι με Admiral-Μαργωνη-Φιλιο-Θεο.

Πολυ δυνατη φετος η κατηγορια και στους δυο ομιλους.
run'n'gun
Νικηφορος - Παναθηναϊκος (Ε) 61 - 72
1η 16-6, 2η 15-15, 3η 11-18, 4η 19-33
ADMIRAL14
QUOTE(run'n'gun @ Oct 11 2013, 00:20 ) *
Νικηφορος - Παναθηναϊκος (Ε) 61 - 72
1η 16-6, 2η 15-15, 3η 11-18, 4η 19-33

Πως ηταν η διαιτησια, γιατι ακουστηκαν πολλά παράπονα απο τους γηπεδούχους?
Κουκου-δαφνη 2 στην παράταση
Θρακομακεδονες-Ιωνία 2
20 πόντους
gspara
QUOTE (ADMIRAL14 @ Oct 11 2013, 00:53 ) *
Πως ηταν η διαιτησια, γιατι ακουστηκαν πολλά παράπονα απο τους γηπεδούχους?
Κουκου-δαφνη 2 στην παράταση
Θρακομακεδονες-Ιωνία 2
20 πόντους

Eιχατε απουσιες admiral?
H Nεα Ιωνια πως σου φανηκε?

Τα αποτελεσματα της πρεμιερας


Περισσός-Εθνικός 58-50
ΝΕΦΟ Νικηφόρος-Παναθηναϊκός (Ε) 61-72
Κουκουβάουνες-Δάφνη Δαφνίου 76-79
Πανελλήνιος-Καρέας 57-51
Αχαρνής-Εκάλη 49-65
ΑΟΚ Χαλάνδρι-Χαραυγιακός 55-46
Θρακομακεδόνες-Νέα Ιωνία 53-76
ADMIRAL14
QUOTE(gspara @ Oct 11 2013, 01:28 ) *
Eιχατε απουσιες admiral?
H Nεα Ιωνια πως σου φάνηκε

Σχεδόν πλήρης ειμασταν αλλά κάθε άλλο παρά ομάδα δείξαμε, ειμασταν τραγικοι στο 2ο ημίχρονο, η Ιωνία πολύ καλύτερη σε άμυνα κι επίθεση, ειχε στόχο και σωστό τρόπο για να τον πετυχει
alexman95
Θρακομακεδόνες-Νέα Ιωνία 53-76

Καλή αρχή και από μένα παιδιά με υγεία πάνω απόλα. Πρώτος αγώνα της χρονιάς φέτος με την Ιωνία να κερδίζει χωρίς καμία δυσκολία το ματς. Έχω ακούσει ότι οι Θρακομακεδόνες είναι ένα από τα φαβορί φέτος αλλά δεν το έδειξε σε καμία περίπτωση. Δυνατά παιδιά αλλά χωρίς ιδιαίτερη τεχνική (μπορεί να κάνω λάθος ξαναλέω, απλά αυτό μου δείξανε από την πρώτη φορά που τους είδα).

Στην Νέα Ιωνία τώρα, βλέπουμε μία ομάδα νεανική, με πολύ καλές προσθήκες που μπορεί να φτάσει ψηλά στον όμιλο. Ξεχώρισαν Θάνος (guard), Ιγγλέζος (guard) και Ασημένιος (center). Θα έχει πολύ ενδιαφέρον φέτος ο όμιλος.

Και πάλι καλή αρχή από μένα, με υγεία και ΚΑΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ. Σήμερα ο ένας διαιτητής (ο άλλος ήταν πολύ καλός) έδεινε ότι ήθελε και για τις δύο ομάδες. Μην αρχίσω με γκρίνια καλά καλά δεν αρχίσαμε, αλλά ήθελα να κάνω μία αναφορά ΜΗΠΩΣ και βάλουμε μυαλό.
killbill1
QUOTE (gspara @ Oct 11 2013, 01:28 ) *
Eιχατε απουσιες admiral?
H Nεα Ιωνια πως σου φανηκε?

Τα αποτελεσματα της πρεμιερας


Περισσός-Εθνικός 58-50
ΝΕΦΟ Νικηφόρος-Παναθηναϊκός (Ε) 61-72
Κουκουβάουνες-Δάφνη Δαφνίου 76-79
Πανελλήνιος-Καρέας 57-51
Αχαρνής-Εκάλη 49-65
ΑΟΚ Χαλάνδρι-Χαραυγιακός 55-46
Θρακομακεδόνες-Νέα Ιωνία 53-76



Καλημέρα και από εμένα,προβλέπεται δυνατή μάχη στο συγκεκριμένο όμιλο.Δουλεμένη ομάδα η Ιωνία με καλές μονάδες.Οι Θράκες δεν μπήκαν ίσως καμία στιγμή στον αγώνα αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ ποιοτική ομάδα και θα φανεί στην πορεία αυτό.Οι Θράκες θεωρώ ότι είναι ομάδα που θα πάει ψηλά στην βαθμολογία.
tarx_12
Νεανική ομάδα με τον ασημένιοο???
VAMVA28
Καλημερα κ απο μενα παιδια κ καλη αγωνιστικη χρονια με υγεια πανω απ ολα.
Θα ηθελα να πω για τον αγωνα μας με τον παναθηναικο οπου δεν εχω δει πιο
κακη διαιτισια οσα χρονια παιζω μπασκετ.δεν μπορεις να κερδιζεις μονο κ μονο
επειδη παιζεις στον παναθηναικο κ να υπαρχει διαιτησια (στο τεταρτο δεκαλεπτο το
λεω μην παρεξηγηθω 70-30χωρις υπερβολες μιλαω).λες κ αν εχαναν τα
παιδια οι διαιτητες θα εχαναν την δουλεια τους.απαραδεκτοι ηταν.απο την αλλη
συγχαρητηρια στα φιλαρακια στη δαφνη για το 2 με κουκου...οποιος ειδε τον
αγωνα του νικηφορου παρακαλω να πει κ την δικη του γνωμη
jhantzop
QUOTE(tarx_12 @ Oct 11 2013, 09:43 ) *
Νεανική ομάδα με τον ασημένιοο???


Δεν ξέρω το ρόστερ της Νέας Ιωνίας, αλλά νεανική ομάδα είναι μία ομάδα με μικρούς σε ηλικία παίκτες και ας έχει 2-3 έμπειρους.
gspara
QUOTE (alexman95 @ Oct 11 2013, 03:25 ) *
Θρακομακεδόνες-Νέα Ιωνία 53-76

Καλή αρχή και από μένα παιδιά με υγεία πάνω απόλα. Πρώτος αγώνα της χρονιάς φέτος με την Ιωνία να κερδίζει χωρίς καμία δυσκολία το ματς. Έχω ακούσει ότι οι Θρακομακεδόνες είναι ένα από τα φαβορί φέτος αλλά δεν το έδειξε σε καμία περίπτωση. Δυνατά παιδιά αλλά χωρίς ιδιαίτερη τεχνική (μπορεί να κάνω λάθος ξαναλέω, απλά αυτό μου δείξανε από την πρώτη φορά που τους είδα).

Στην Νέα Ιωνία τώρα, βλέπουμε μία ομάδα νεανική, με πολύ καλές προσθήκες που μπορεί να φτάσει ψηλά στον όμιλο. Ξεχώρισαν Θάνος (guard), Ιγγλέζος (guard) και Ασημένιος (center). Θα έχει πολύ ενδιαφέρον φέτος ο όμιλος.

Και πάλι καλή αρχή από μένα, με υγεία και ΚΑΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ. Σήμερα ο ένας διαιτητής (ο άλλος ήταν πολύ καλός) έδεινε ότι ήθελε και για τις δύο ομάδες. Μην αρχίσω με γκρίνια καλά καλά δεν αρχίσαμε, αλλά ήθελα να κάνω μία αναφορά ΜΗΠΩΣ και βάλουμε μυαλό.

O Θανος δυναμη,πολυτελεια για την κατηγορια.
Ο air-Καλασουντας επαιξε?
jogr11
Αν και δεν βρέθηκα σε κανένα γήπεδο του ομλιλου γράφω τι έμαθα για 2-3 αγώνες απο φίλους.
είναι άσχημο να ξεκινάμε απο τώρα τα σχόλια για τη διατησία κ ευτυχώς μόνο σε ένα παιχνίδι υπάρχει θέμα αλλα εαν ισχύουν αυτά που έμαθα ,τότε υπααααααααρχει θεμα,ίδιως οταν ξαφνικά στο 4ο μπήκαν τα πρασινα γυαλιά στους διατητές!!!!!υπομονή εκεί στο νικηφόρο άλλωστε θα παίξουν γερά φέτος για την άνοδο.
η δάφνη έκανε το κόλπο της αγωνιστικής πιάνωντας πολύ καλή απόδοση για την εποχη.
για τον περισσο δεν έμαθα αλλά φαντάζομαι οτι θα πλακωθηκαν στα τρίποντα
και αφου όλοι ασχολούμαστε με το θρακες-ιωνία να ασχολήθω κ εγώ...θεωρώ όταν μια ομάδα στηρίζεται αποκλειστικά σε αποδεδειγμένα καλούς παίχτες οι οποιοι όμως είναι της γενιάς μου!!!!! είναι βέβαιο όταν παίζεις με μια ομάδα νεανική που θα τρέξει το παιχνίδι μετά το 25 θα καταρευσείς(φαντάζομαι κάπως έτσι πήγε το παιχνίδι).κατι άλλο οι θράκες έχουν παίχτες με ταμπεραμέντο κ θέλει λίγο προσοχή,απο την άλλη πλευρα ο θεολογίτης κανεί δουλεια κ ασ λένε μερικοι.......
κάτι παρόμοιο θα έγινε κ στο αχαρνης-εκάλη καθως έμαθα ότι μεχρί το 3ο δεκάλεπτο οι γηπεδούχοι ήταν καθαρα μπροστά κ η εκάλη κέρδισε με 16πόντους!!!!
μετα την 5-6 αγωνιστική θα έχουμε εικόνα του ομίλου,κλείνω για να γραψω κ για τον 1ο ομιλο!!!!!
tarx_12
Από αυτά που έχω δει ο κοουτς Θεολογίτης αν και πολύ καλός στην δουλεία του, δεν μπορεί να διαχειριστεί τα μεγάλα ονόματα, τις βεντέτες δηλαδή ( σταρς) . φέτος που αν δεν κάνω λάθος έχει μόνο τον ασημένιο και τους άλλους νεαρούς θα τα πάει καλύτερα. ΜΟυρμούρες δεν θέλει ο ανθρωπος. εκει στην νέα ιωνία έχει πολλούς προπονητές στην εξέδρα...
VAMVA28
Καλημερα κ απο εμενα κ καλη αγωνιστικη χρονια με υγεια.θα ηθελα να μιλησω για τον αγωνα μας
με ττον παναθηναικο.δεν θελω να μιλαω για διαιτησια αλλα αυτα που ειδαμε εχθες ηταν πρωτοφανη.
μεχρι κ το τελος του 3δεκαλεπτου οι διαιτητες το πηγαιναν πολυ καλα.στο 4 δεκαλεπτο λες κ κατι εγινε
κ ηρθαν αλλοι.χωρις υπερβολη πρεπει να μας επαιξαν 70-30.δηλαδη εαν ο παναθηναικος εχανε θα εχαναν την
δουλεια τους οι συγκεκριμενοι?απιστευτο πραγμα ειλικρινα.αν καποιος ειδε τον αγωνα παρακαλω να πει
την γνωμη του.απ την αλλη συγχαρητηρια στα φιλαρακια στην δαφφνη για το διπλο με κουκου....
ADMIRAL14
QUOTE(VAMVA28 @ Oct 11 2013, 12:49 ) *
συγχαρητηρια στα φιλαρακια στην δαφνη για το διπλο με κουκου....

Αστα αυτα πονηρέ, την επόμενη να δω τι θα λες οταν θα πεφτει γκολ και ξύλο στο Χαϊδάρι. . Ο teopol σε περιμένει με ανοιχτες αγκάλες

QUOTE(jogr11 @ Oct 11 2013, 12:17 ) *
και αφου όλοι ασχολούμαστε με το θρακες-ιωνία να ασχολήθω κ εγώ...θεωρώ όταν μια ομάδα στηρίζεται αποκλειστικά σε αποδεδειγμένα καλούς παίχτες οι οποιοι όμως είναι της γενιάς μου!!!!! είναι βέβαιο όταν παίζεις με μια ομάδα νεανική που θα τρέξει το παιχνίδι μετά το 25 θα καταρευσείς(φαντάζομαι κάπως έτσι πήγε το παιχνίδι)

Δεν διαφωνω ως προς το θεμα της ηλικίας αλλα να ξέρεις πως οι μεγαλύτεροι φεύγουμε παντα τελευταιοι απο το γηπεδο, οσον αφορα το ματς ενω στο α ημίχρονο πηγαιναμε ποντο-πόντο στο 2ο καναμε 7' λεπτα να σκοράρουμε και χωρις οι ιωνια να τρεξει ή να κανει κατι ιδιαίτερο λογικα πηρε διαφορα και την ψυχολογία υπερ της

QUOTE(gspara @ Oct 11 2013, 11:07 ) *
O Θανος δυναμη,πολυτελεια για την κατηγορια.
Ο air-Καλασουντας επαιξε?

Πραγματι ορχηστρα το παλικαρι τους καθοδηγησε μαεστρικα, ο 14 δεν φανηκε ιδιαίτερα χθες
VAMVA28
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 11 2013, 13:29 ) *
Αστα αυτα πονηρέ, την επόμενη να δω τι θα λες οταν θα πεφτει γκολ και ξύλο στο Χαϊδάρι. . Ο teopol σε περιμένει με ανοιχτες αγκάλες


ΑΣ ΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ Ο TEOPOL ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ....ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΦΑΒΟΡΙ.
jhantzop
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
gspara
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Μαλλον ευκολα...

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
Αμφιρροπο παιχνιδι.Η Δαφνη εκανε την νικη της πρεμιερας.Ο Νικηφορος θελει να ρεφαρει την 'επεισοδιακη' ηττα εντος,εχει και πολυ καλη ομαδα...

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
Καλυτεροι οι γηπεδουχοι.

ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
Με φορα απο την πρεμιερα...

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
Δεν τις γνωριζω καλα,παω με εδρα.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
Δυνατο ματς.Η Νεα Ιωνια μου αρεσει πολυ,το Χαλανδρι δεν το εχω δει αλλα παει για ψηλα.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
Πιστευω οι Θρακες θα ρεφαρουν.
doctor_dru
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
killbill1
QUOTE (doctor_dru @ Oct 17 2013, 02:29 ) *
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2





Δύσκολη αγωνιστική για προβλέψεις.Δίνω προβάδισμα νίκης στους ΠΑΟ,ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ,ΘΡΑΚΕΣ.




ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
daniel10





ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2

VAMVA28
QUOTE (daniel10 @ Oct 17 2013, 11:46 ) *
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2



ΠΑΝΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
(ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΥΚΟΛΑ Η ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ.....)
ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ...NO BET
ΚΑΡΕΑΣ-ΚΟΥΚΟΥ 1
(ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Ο ΚΑΡΕΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ)
ΕΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2
(ΝΤΕΡΜΠΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2
(ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ )
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
(ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΥΠΕΛΟ)
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΘΡΑΚΕΣ 2
(ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΠΟΥΚΛΑ.....)
teopol
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 (ανωτερος ποστευω)

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (χωρις προβλεψη κ εγω λογω στενων επαφων..)

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1 (καλη ομαδα ο καρεας,θα ανεβει)

ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 (εδρα)

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2 (οι αχαρναι αν κρινω απο περσυ ειναι μαχητικη ομαδα)

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (εδρα)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (ανωτεροι θεωρω οι φιλοξενουμενοι)
teopol
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 (ανωτερος ποστευω)

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (χωρις προβλεψη κ εγω λογω στενων επαφων..)

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1 (καλη ομαδα ο καρεας,θα ανεβει)

ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 (εδρα)

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2 (οι αχαρναι αν κρινω απο περσυ ειναι μαχητικη ομαδα)

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (εδρα)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (ανωτεροι θεωρω οι φιλοξενουμενοι)
Va_st
ΕΚΑΛΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1 (+9)
alexman95
Ε.Σ.Κ.Δ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: 66 (31)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: 63 (27)
Διαιτητές: Ορφανός, Μανουσόπουλος
Ν. Ιωνία (Θεολογίτης, Ραρής): Δρακάς, Κωσταρής 2, Θάνος 15, Κυριόγλου, Μαυρίδης, Πυρπύλης 8, Ιγγλέζος 10, Γλύκας, Καιμενάκης, Μαντέλλος 2, Καλασούντας 15, Ασημένιος 14
Α.Ο.Κ Χαλανδρίου (Παπαλιός, Γιαννάκης): Αρσενιάδης, Αγαπίου, Ανδρουλάκης, Βασιλάκος 3, Μακρής 5, Δημητριάδης 16, Κολοκυθάς 2, Γεωργόπουλος, Αμπελάς 20, Ζαχαρόπουλος 7, Σβορώνος 8, Μπατάκης 2,</h5>


2 στα 2 η Νέα Ιωνία με την πρώτη εντός έδρας νίκη της ομάδας. Ο αγώνας ήταν πολύ καλός με την Ιωνία να είναι σταθερά μπροστά στο σκορ (με ελάχιστες εξαιρέσεις) αλλά με μικρή διαφορά. Πρόβλημα στα ριμπάουντ για την Ιωνία που έτσι άφησαν το Χαλάνδρι να μείνει στο παιχνίδι. Επίσης κακό ποσοστό στις βολές για την Ιωνία που παραλίγο να της κοστίσει το ματς.

Από το Χαλάνδρι τώρα εξαιρετικός ήταν ο Αμπελάς αλλά και ο Δημητριάδης βοήθησε σημαντικά. Απίστευτα αύστοχη όμως το Χαλάνδρι. Γενικά μέτρια ομάδα με την εικόνα που μου δείξανε.

Η διαιτησία για ακόμη μία φορά ΚΑΚΙΣΤΗ αλλά αυτό δεν είναι κάτι το καινούριο.

Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες
ADMIRAL14
Εθνικος-Θρακομακεδονες 2 απο ημίχρονο. . Εύκολη νίκη για την ομαδα μου σ ενα πολύ κακο ματς των γηπεδούχων 60-71 αλλά κερδιζαμε 27 5' πριν λήξει
Δαφνη-Νικηφορος 54-50 σε γεμάτο γήπεδο με τους γηπεδούχους να πηγαινουν με καλη ψυχολογία στο ντερμπι πρωτοπόρων στην ιωνια

[quote name='jogr11' date='Oct 11 2013
και αφου όλοι ασχολούμαστε με το θρακες-ιωνία να ασχολήθω κ εγώ...θεωρώ όταν μια ομάδα στηρίζεται αποκλειστικά σε αποδεδειγμένα καλούς παίχτες οι οποιοι όμως είναι της γενιάς μου!!!!! είναι βέβαιο όταν παίζεις με μια ομάδα νεανική που θα τρέξει το παιχνίδι μετά το 25 θα καταρευσείς(φαντάζομαι κάπως έτσι πήγε το παιχνίδι
[/quote]
Καπως ετσι λοιπον ΔΕΝ πηγε το παιχνιδι με τη νεανικη και αθλητικη ομάδα του εθνικου σημερα καθως στο 25 το σκορ ήταν 35-55 και το παρτι συνεχιστηκε μεχρι να βάλουμε νεκρα στο τελος, τελικά οι παίκτες της γενιας σου μπορούμε να μαστε ανταγωνιστικοι
killbill1
QUOTE (ADMIRAL14 @ Oct 18 2013, 02:51 ) *
Εθνικος-Θρακομακεδονες 2 απο ημίχρονο. . Εύκολη νίκη για την ομαδα μου σ ενα πολύ κακο ματς των γηπεδούχων 60-71 αλλά κερδιζαμε 27 5' πριν λήξει
Δαφνη-Νικηφορος 54-50 σε γεμάτο γήπεδο με τους γηπεδούχους να πηγαινουν με καλη ψυχολογία στο ντερμπι πρωτοπόρων στην ιωνια

[quote name='jogr11' date='Oct 11 2013
και αφου όλοι ασχολούμαστε με το θρακες-ιωνία να ασχολήθω κ εγώ...θεωρώ όταν μια ομάδα στηρίζεται αποκλειστικά σε αποδεδειγμένα καλούς παίχτες οι οποιοι όμως είναι της γενιάς μου!!!!! είναι βέβαιο όταν παίζεις με μια ομάδα νεανική που θα τρέξει το παιχνίδι μετά το 25 θα καταρευσείς(φαντάζομαι κάπως έτσι πήγε το παιχνίδι

Καπως ετσι λοιπον ΔΕΝ πηγε το παιχνιδι με τη νεανικη και αθλητικη ομάδα του εθνικου σημερα καθως στο 25 το σκορ ήταν 35-55 και το παρτι συνεχιστηκε μεχρι να βάλουμε νεκρα στο τελος, τελικά οι παίκτες της γενιας σου μπορούμε να μαστε ανταγωνιστικοι




Και εγώ πίστευα ότι η Θράκες θα έχουν άμεση αντίδραση διότι το Roster τους είναι γεμάτο σε όλες τις θέσεις.

Έχουμε μήπως τα υπόλοιπα αποτελέσματα?


jogr11
QUOTE (ADMIRAL14 @ Oct 18 2013, 02:51 ) *
Εθνικος-Θρακομακεδονες 2 απο ημίχρονο. . Εύκολη νίκη για την ομαδα μου σ ενα πολύ κακο ματς των γηπεδούχων 60-71 αλλά κερδιζαμε 27 5' πριν λήξει
Δαφνη-Νικηφορος 54-50 σε γεμάτο γήπεδο με τους γηπεδούχους να πηγαινουν με καλη ψυχολογία στο ντερμπι πρωτοπόρων στην ιωνια

[quote name='jogr11' date='Oct 11 2013
και αφου όλοι ασχολούμαστε με το θρακες-ιωνία να ασχολήθω κ εγώ...θεωρώ όταν μια ομάδα στηρίζεται αποκλειστικά σε αποδεδειγμένα καλούς παίχτες οι οποιοι όμως είναι της γενιάς μου!!!!! είναι βέβαιο όταν παίζεις με μια ομάδα νεανική που θα τρέξει το παιχνίδι μετά το 25 θα καταρευσείς(φαντάζομαι κάπως έτσι πήγε το παιχνίδι

Καπως ετσι λοιπον ΔΕΝ πηγε το παιχνιδι με τη νεανικη και αθλητικη ομάδα του εθνικου σημερα καθως στο 25 το σκορ ήταν 35-55 και το παρτι συνεχιστηκε μεχρι να βάλουμε νεκρα στο τελος, τελικά οι παίκτες της γενιας σου μπορούμε να μαστε ανταγωνιστικοι


Ομάδα που έχει μπουζιάνη , καρτάνο , φίλιο , μαργώνη , admiral κλπ ,πιστεύεις οτι πρέπει να χάσει όλα τα παιχνίδια?η να πέσει στη δ εσκα???εγώ όχι κ για αυτό στις προβλέψεις με ν.ιωνία έπαιξα άσσο, κ εαν ειχα προλάβει να κάνω προβλέψεις με εθνικό διπλό θα το είχα. ο γιος μου είναι καργα νεανικός κ γρήγορος(5 χρονών)αλλά προτιμώ τον μπουζιάνη προσωπικά!!!!με αυτή τη λογική θα βγάζαμε το μεσο όρο ηλικίας κ θα δίναμε στη παναθα(ε) το πρωτάθλημα.ιδίως φέτος κ στους 2ομίλους υπάρχουν πολλοί 34+ που πρωταγωνιστούν....πάντως κ τα σημερινά αποτελέσματα δηλώνουν ότι αυτή τη στιγμή όλοι μπορούν να κερδίσουν-χάσουν από όλους!!

Παναθηναϊκός (Εφ)-Περισσός 59-62
Δάφνη Δαφνίου-Νικηφόρος 54-50
Καρέας-Κουκουβάουνες 56-60
Εκάλη-Πανελλήνιος 66-57
Χαραυγιακός-Αχαρνής 72-77
Νέα Ιωνία-Χαλάνδρι 66-63
Εθνικός ΓΣ-Θρακομακεδόνες 60-71

doctor_dru
Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

Παναθηναϊκός (Εφ)-Περισσός 59-62
Δάφνη Δαφνίου-Νικηφόρος 54-50
Καρέας-Κουκουβάουνες 56-60
Εκάλη-Πανελλήνιος 66-57
Χαραυγιακός-Αχαρνής 72-77
Νέα Ιωνία-Χαλάνδρι 66-63
Εθνικός ΓΣ-Θρακομακεδόνες 60-71

Άξιο αναφοράς το διπλό του Περισσού απέναντι στο εφηβικό του Παναθηναϊκού καθώς μας έριξε τους περισσότερους στον κουβά.Το 2 στα 2 έκαναν Ν.Ιωνία,Εκάλη,Περισσός και Δάφνη Δαφνίου.
VAMVA28



Δάφνη Δαφνίου-Νικηφόρος 54-50

ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΗΡΘΕ Η ΗΤΤΑ.
ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ
ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ....
teopol
καλημερα!!
Ας ξεκινησω τις προβλεψεις για σημερα..

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 (θελουμε την νικη να παραμεινουμε ψηλα,και θα παλεψουμε)

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 (δυσκολη εδρα,και οι 2 θελουν την νικη γτ δεν ξεκινησαν καλα)

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1 (παω με εδρα,δεν εχω δει καθολου την εκαλη,θα ειναι ντερμπι πιστευω)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 2 (απο ενστικτο,δεν εχω δει καμια ομαδα απο τις 2)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2 (καλυτερη ομαδα η ν.ιωνια πιστευω)

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (δεν ξερω κατα ποσο θα εινια ευκολο το ματς αλλα πιστευω οι θρακες θα περασουν απο το χαλανδρι)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2 (δεν εχει δειξει κτ ο εθνικος ακομα..παω με το φαβορι)

καλη αγωνιστικη με υγεια πανω απ'ολα!!
doctor_dru
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 2

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2
dru_15
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1 (θα παω με τους γηπεδουχους )

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2 (Ο Καρεας εχει ξεκινησει ασχημα ειναι πληρης ομαδα θα παω με το διπλο, πιστεω πως σημερα θα σπασει το ροδι)

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1 (θα πονταρω στην εκπληξη)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 2 ( Κακο ξεκινημα για τον Χαραυγιακο, κα την προηγουμενη αγωνιστικη χασανε την νικη μεσα απο τα χερια τους. Πιστευω οτι θα παρουν σημερα το διπλο πονταροντας στην εμπειρια Αναγνωστου κ Καυκη)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2 (Ν.Ιωνια δειχνει πολυ καλη ομαδα και ενα απο τα φαβορι για ανοδο, ευκολα δυσκολα πιστευω θα παρει την νικη σημερα)

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 (Θα παω με τους γηπεδουχους)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2 (Θεωρω φαβορι τους εφηβους για το σημερινο παιχνιδι)
VAMVA28

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ- ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2(ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΩΤΕΣ).....TEOPOL.....

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ 1(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ....)

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 2(ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΛΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1(ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ-ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2(ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ...)

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2(ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΦΛΑ....)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2(ΑΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΠΛΗΡΕΙΣ...)
gspara
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Αηττητοι και οι δυο,αλλα πιστευω η Δαφνη καλυτερη ομαδα.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Πολυ δυνατος ο Νικηφορος,ωρα για την πρωτη νικη.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
Αμφιρροπο ματς,πονταρω εδρα.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
Δεν τις εχω δει τις ομαδες.Για να νικησουν οι γηπεδουχοι πρεπει να βαλουν πανω απο τους 57 που εβαλαν στα δυο πρωτα.

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
Καλυτεροι οι φιλοξενουμενοι.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
Ενδιαφερον παιχνιδι,δυσκολο για προβλεψη.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2
Λογικα θα παιξουν πληρεις αφου ευρωλιγκα παιζουν αυριο και εντος.
kondoros
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Ανεβασμένος ο ΠΕΡΙΣΣΟΣ, αήττητοι και οι 2 αλλά καλύτερη ομάδα οι φιλοξενούμενοι - 2

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ Καρφωτός Άσσος

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ Θα παίξω Under 125 πόντους σε αυτό tongue.gif

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1, αδύναμοι και οι φιλοξενούμενοι
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2, καλή ομάδα η Ν.Ιωνία - Δεν θα είναι εύκολο

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ Ματσάρα, καλή επιτυχία και στους 2, θα πάω με την έδρα 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) Το εφηβικό του ΠΑΟ με τις αλλαγές στους κανονισμούς είναι αισθητά πιο αδύναμο, αλλά έχουν να χάσουν σερί 2 παιχνίδια για περισσότερο από μια 5ετία. 2
gspara

Περισσός-Δάφνη Δαφνίου 69-70
ΝΕΦΟ Νικηφόρος-Καρέας 70-58
Κουκουβάουνες-Εκάλη 92-71
Πανελλήνιος-Χαραυγιακός 49-52
Αχαρνής-ΕΣΚΔ Νέα Ιωνία 62-67
Χαλάνδρι-Θρακομακεδόνες 81-70
Εθνικός ΓΣ-Παναθηναϊκός ΑΟ (Ε) 64-68

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ και ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ μονες πρωτες και αηττητες.

Απο προγνωστικα καλα πηγαμε...Σχεδον ολοι 6/7 41.gif !!!!
Λιγη μελετη ακομα και πλουτισαμε tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.