Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Unofficial Basketball Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
dizzy_fingers
Ω ναι!

Καιρός ήταν να αρχίζουμε σιγά σιγά τα μπασκετάκια γιατί πολύ σκουριάσαμε...

Την ερχόμενη ΚυριακήΣάββατο 17:00, λοιπόν, κατά το απογευματάκι ποιός είναι μέσα για μπάσκετ?

Αυτή τη στιγμή το μέρος δεν έχει αποφασιστεί ακόμα αλλά θέλω να μαζεύω συμμετοχές από τώρα.
Das Kapital
Δεν ειναι σιγουρο αλλα μπορει και να ερθω!!! smile.gif
Gravedigger
Kαι εγώ ΜΑΛΛΟΝ μέσα είμαι αρκεί να με βολεύει και το μέρος! blove.gif
apkat
Για κεντρο οπως σου πα μεσα..Αντε να σας δειξω παλι πως παιζεται το μπασκετ.. tongue.gif
Gravedigger
Για τι ώρα μιλάμε όμως???Γιατί την Κυριακή είναι κ ο αγώνας στις 18:45...!
apkat
Σωστη παρατηρηση..Εγω θα μια ΣΕΦ οποτε η συμμετοχη μου πλεον ειναι αμφιβολη..Καντο Σαββατο βρε Ντιζυ να μαζευτουμε..Φανταζομαι οτι αρκετοι θα εχουν προβλημα λογω αγωνα!!!
Pierce
οτι ωρα και να ειναι οπου και να ειναι ειμαι μεσα. smile.gif
kostasvc15
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 11 2007, 09:35 PM) *
Ω ναι!
Καιρός ήταν να αρχίζουμε σιγά σιγά τα μπασκετάκια γιατί πολύ σκουριάσαμε...
Την ερχόμενη Κυριακή, λοιπόν, κατά το απογευματάκι ποιός είναι μέσα για μπάσκετ?
Αυτή τη στιγμή το μέρος δεν έχει αποφασιστεί ακόμα αλλά θέλω να μαζεύω συμμετοχές από τώρα.

Μακαρι να μπορουσα να ερχομουνα... sad.gif
Κανονιστε τουλαχιστον ρε καπου πιο κοντα στη Παρο μπας και ερθω. biggrin.gif Στο λιμανι στο Πειραια δεν εχει κανενα γηπεδο; blink.gif 19.gif
hagi
Την Κυριακή δυστυχώς δεν μπορώ..Αλλά θα περιμένω την επόμενη συνάντηση..

Προτείνω όμως να κατηφορίσετε και προς τον Πειραιά καμιά φορά.Εκεί στο ΣΕΦ έχει μια χαρά γηπεδάκια να παίξουμε.
tsops
Σπύρο, νομίζω τα παιδιά έχουν δίκιο. Βαζελογαυρομαχία δεν χάνεται εύκολα tongue.gif
Das Kapital
Θα σας προτεινω κατι για δευτερη ή τριτη φορα δε θυμαμαι.

Ερχεστε Λιοσια? rolleyes.gif

Θα ειμαι εγω και λογικα και ο Φλας σαν οικοδεσποτες biggrin.gif

Απκατ μη βριζεις ρεεεεεεεεε............ tongue.gif
apkat
Τριτη η τεταρτη μη σου πω.. tongue.gif Εσυ πρεπει να θεωρεις την Αθηνα διαφορετικη πολη απο τα Λιοσια και εχεις τετοια εμμονη.. tongue.gif tongue.gif

Τεσπα..Ρε συ Ντιζυ αφου πρεπει να δουμε αγωνα δεν το κανουμε σαββατο;;;;;;;;
dizzy_fingers
Βρε παλιορεμάλια, τους καημένους τους Αρειανούς του φόρουμ (και τους αμέτρητους Πανιώνιους tongue.gif) δεν τους υπολογίζετε που λέτε να κανονίσουμε σάββατο?

Αφού η σειρά θα πάει σε 5 ματς, τί κόπτεστε? 65.gif

Δεν έχω πρόβλημα πάντως να αλλάξουμε τη μέρα (όλο το σαβ/κο θα είμαι free), είπα κυριακή γιατί περίμενα από κάποιον να ανακοινώσει ένα σημαντικό μέρος συνάντησης rolleyes.gif ...αντ'αυτού προσπαθεί με έμμεσους τρόπους να αποτινάξει τις ευθύνες από πάνω του με προτροπές του στυλ "Βαζελογαυρομαχία δεν χάνεται εύκολα"....ε???? Παππούλη? smiley.gif tongue.gif 19.gif
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 12 2007, 06:09 PM) *
Βρε παλιορεμάλια, τους καημένους τους Αρειανούς του φόρουμ (και τους αμέτρητους Πανιώνιους tongue.gif) δεν τους υπολογίζετε που λέτε να κανονίσουμε σάββατο?

Αφού η σειρά θα πάει σε 5 ματς, τί κόπτεστε? 65.gif

Δεν έχω πρόβλημα πάντως να αλλάξουμε τη μέρα (όλο το σαβ/κο θα είμαι free), είπα κυριακή γιατί περίμενα από κάποιον να ανακοινώσει ένα σημαντικό μέρος συνάντησης rolleyes.gif ...αντ'αυτού προσπαθεί με έμμεσους τρόπους να αποτινάξει τις ευθύνες από πάνω του με προτροπές του στυλ "Βαζελογαυρομαχία δεν χάνεται εύκολα"....ε???? Παππούλη? smiley.gif tongue.gif 19.gif


Μήπως μπορεί να αλλάξει και το Σαββατοκύριακο ? Να πάει το επόμενο ? Ούτε παιχνίδια θα έχει τότε και περισσότερο χρόνο να οργανωθεί
apkat
Ωραια Ντιζυ εγω κανω προταση και λεω Αλεξανδρας(τι πρωτοτυπο αληθεια;;; tongue.gif tongue.gif ) αλλα Σαββατο κατα τις 5..

Υπαρχουν ατομα να συμφωνουν;;
mgg
Οπου και να κανονισετε μεχρι την και την Τριτη μαλλον μπορω και γω με αλλο ενα ατομο η δυο. Δωστε ομως και λιγες λεπτομερειες για το πως θα ερθουμε εκει που θα συναντηθουμε αμα μπορειτε. Δεν ξερουμε και φοβερο μπασκετ αλλα την παλευουμε αρκετα
apkat
Καλα βρε mgg εισαι Ιλισια και δεν ξερεις πως να ερθεις στην Λεωφορο Αλεξανδρας;; tongue.gif tongue.gif

Τεσπα αν συμφωνησουν και οι αλλοι για Αλεξανδρας παιρνεις το μετρο και κατεβαινεις Αμπελοκηπους.Με το που βγεις θα δεις τα γηπεδα μπροστα σου.Δεν γινεται πιο κοντα σε μετρο να βρουμε γηπεδο.Γιαυτο το προτεινω..
mgg
Ευχαριστω ρε. Δεν ηξερα που ακριβως ειναι τα γηπεδα, δεν εχω ξαναπαει εκει γι αυτο ρωτησα αλλιως το ξερω οτι ειμαι και κοντα
Gravedigger
Εγώ ρίχνω κ σαν πρόταση τα γηπεδάκια στο Τροκαντερό.Όχι ότι καίγομαι να πάω εκεί απλά τα έχω μάθει κ το αναφέρω για να μπορούμε και να διαλέξουμε!Να δούμε που βολεύει τους περισσότερους.
Pierce
ειμαι μεσα οπου και να ναι. ερωτηση. στο τροκαντερο βλεπεις θαλασσα? αν ναι τοτε ολο το σκηνικο θυμιζει ΛΑ των 80s street balla ξυλο και στοιχημα. afro.gif ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ biggrin.gif
losers can win
Εγώ θα πρότεινα το επόμενο σαββατοκύριακο γιατι αυτό θα λείπω icon_drunk.gif icon_drunk.gif και θα χάσει ο pierce 21 την ευκαιρία να δεί κάποιο από τα μπασίματα μου laugh.gif
Να συνυοπγράψουν την πρόταση μου γρήγορα-γρήγορα οι jimar-msg-pierce21
Pierce
εγω δεν υπογραφω τιποτα. θελω να παω για μπασκετ τωρα. αν και κατι πηρε το αυτι μου για 38-40 βαθμους unsure.gif
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Jun 12 2007, 04:23 PM) *
ειμαι μεσα οπου και να ναι. ερωτηση. στο τροκαντερο βλεπεις θαλασσα? αν ναι τοτε ολο το σκηνικο θυμιζει ΛΑ των 80s street balla ξυλο και στοιχημα. afro.gif ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ biggrin.gif

Η θάλασσα είναι δίπλα νομίζω,αλλά δν φαίνεται γιατί έχει 1 κτίριο εκεί(νομίζω ναυτικός όμιλος είναι,δεν είμαι σίγουρος) και μια πισίνα.Ξέχασα να σας πω ότι κανονικά πληρώνεις αλλά εγώ έχω πάει πάρα πολλές φορές κ έχω πληρώσει μόνο 1.Πάντως το πόσο είναι 2 ευρώ για όσο κάτσεις.
dizzy_fingers
QUOTE(nikefalin @ Jun 12 2007, 03:14 PM) *
Μήπως μπορεί να αλλάξει και το Σαββατοκύριακο ? Να πάει το επόμενο ? Ούτε παιχνίδια θα έχει τότε και περισσότερο χρόνο να οργανωθεί

Οκ, συμφωνώ 100%. Ξέρεις εσύ wink.gif biggrin.gif.


Άλλαξα τον τίτλο, λοιπόν, και πάμε για ένα χαλαρό μπασκετάκι-προθέρμανση το σάββατο στις 17:00 (ή 18:00 αν παίξει πολλή ζέστη) στα ανοιχτά πίσω από τη ΓΑΔΑ στη Λ.Αλεξάνδρας.
Το Τροκαντερό είναι εκτός συναγωνισμού για λόγους μεταφοράς, επειδή μερικοί θα πληρώσουμε είσοδο (όσοι είμαστε άτυχοι στο να πέσουμε πάνω σε φύλακα που δε βαριέται) αλλά και το σημαντικότερο επειδή το δάπεδο γλυστράει εκνευριστικά το καλοκαίρι.
Να υπολογίζω σε apkat-pierce21-mqq?
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 12 2007, 08:45 PM) *
Οκ, συμφωνώ 100%. Ξέρεις εσύ wink.gif biggrin.gif.
Άλλαξα τον τίτλο, λοιπόν, και πάμε για ένα χαλαρό μπασκετάκι-προθέρμανση το σάββατο στις 17:00 (ή 18:00 αν παίξει πολλή ζέστη) στα ανοιχτά πίσω από τη ΓΑΔΑ στη Λ.Αλεξάνδρας.
Το Τροκαντερό είναι εκτός συναγωνισμού για λόγους μεταφοράς, επειδή μερικοί θα πληρώσουμε είσοδο (όσοι είμαστε άτυχοι στο να πέσουμε πάνω σε φύλακα που δε βαριέται) αλλά και το σημαντικότερο επειδή το δάπεδο γλυστράει εκνευριστικά το καλοκαίρι.
Να υπολογίζω σε apkat-pierce21-mqq?

Αν δεν πάω Ελληνικό για το ματσάκι έρχομαι ( που να ήμουν και ΑρειανοΠανιώνιος ε?).

Απλά ο τόπος εμπνέει να μας μαζέψουν όλους biggrin.gif
Pierce
εγω ειμαι μεσα αφεντικο.
Silver8
Άμα δεν πάω για μπάνιο θα σκάσω και εγώ μύτη, να σας κάνω σεμινάρια. Παντως στις 5-6 ώρα θα φάμε μία φρίκη με τον ήλιο.
dizzy_fingers
Αν πάμε αργότερα δε θα βρούμε γήπεδο.

Ξέχασα να αναφέρω πριν ότι αν κανονιστεί κάτι για το επόμενο σαβ/κο εγώ δε θα μπορώ να έρθω.
apkat
Ωραια..και γω μεσα..να εχουμε συμμετοχες ομως..Ακουτε Αναζ και αρτσο;;;
Anaz
O Anaz ειναι πάντα διαθεσιμος.. wos_sport4.gif
Gravedigger
Εγώ μπορώ κατά τις 6 με 6:30...Aν πάτε στις 5 λογικά θε τελειώνετε εκείνη την ώρα...Αλλά αν πάτε 6 είμαι μέσα.!
dizzy_fingers
Όχι βρε, στις 18:00 θα είμαστε στο pick wink.gif.
Ούτως ή άλλως κανείς δεν έρχεται στην ώρα του πάντα biggrin.gif.
Gravedigger
ΟΚ,τότε!Και εγώ μέσα εκτός κ αν προκύψει κάτι που θα σας το πω.Το αργότερο μέχρι τις 6:30 θα είμαι εκεί! smiley.gif blove.gif
dizzy_fingers
Θα επικοινωνήσουμε μέχρι το σάββατο. wink.gif
rchos
εγω λεω να αφησετε τις βλακειες και να κανονισουμε να συναντηθουμε σαν μπασκετφορουμ εξω απο το γηπεδο του ελληνικου και να δουμε το ματσακι το φοβερο μεταξυ πανιωνιου-αρη!
εχουμε καιρο μπροστα μας για να παιζουμε μπασκετακια.οι τελικοι τελειωνουν σε μια βδομαδα!παμε να δουμε λιγο μπασκετακι γιατι μετα μεχρι σεπτεμβρη θα ειμαστε στην πεινα!

εγω οπως καταλαβατε θα παω ελληνικο για το παιχνιδι και προτεινω σε ολους να ερθουν εκει.αντε παμε εκει να το γεμισουμε μονοι μας! smiley.gif
IlyaZ
Μέσα κι εγώ στην πρόταση για Ελληνικό, εκτός απροόπτου. Όντως θα έχει πλάκα να μαζευτεί κόσμος από το φόρουμ, προτείνω να φτιάξουμε και σχετικό πανό.... Αν κανονιστεί πάντως, μένω Κυψέλη, έχω αυτοκίνητο κι έμαθα πλέον πού είναι το γήπεδο. Εκτελούνται μεταφοραί ταξί "Ο Μπάμπης".

smiley.gif
hagi
Αν είναι για Σάββατο θα κοιτάξω μήπως μπορώ και γω.Αλλά πρώτα κανονίστε τελικά που θα γίνει το meeting και βλέπουμε..
Pierce
στα ανοιχτα στην αλεξανδρας θα παμε smile.gif
hagi
οκ θα δούμε τότε..
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 12 2007, 03:09 PM) *
...αντ'αυτού προσπαθεί με έμμεσους τρόπους να αποτινάξει τις ευθύνες από πάνω του με προτροπές του στυλ "Βαζελογαυρομαχία δεν χάνεται εύκολα"....ε???? Παππούλη? smiley.gif tongue.gif 19.gif


Φήμες και συκοφαντίες 33.gif 71.gif

Το "καλό" ακόμα δεν ξέρω αν θα παίξει. Τελικά (μέχρι στιγμής) λέμε Σάββατο, Αλεξάνδρας?

P.S. όταν θα φας πάλι την "αλλά Landsberger" προσποίησή μου, θα πάψεις να κάνεις δηλώσεις μικρέ! laugh.gif
dizzy_fingers
Έκλεισε για Σάββατο τελικά στα ανοιχτά της ΓΑΔΑ στη Λ.Αλεξάνδρας.
Το καλό θα μετατεθεί για τις επόμενες εβδομάδες wink.gif.

Dude, θα έρθεις ε?
mgg
Εγω παιδια μπορω αλλα πρεπει να πεισω και ενα φιλο μου γιατι βαριεμαι να ερθω μονος μου. Θα σας πω την Παρασκευη σιγουρα η αυριο.
mgg
Εγω παιδια μπορω αλλα πρεπει να πεισω και ενα φιλο μου γιατι βαριεμαι να ερθω μονος μου. Θα σας πω την Παρασκευη σιγουρα η αυριο.

Mgg με λενε, οχι Mqq. Λογω της υπογραμμισης φαινεται λαθος
Pierce
ανακεφαλαιωση


ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 5 ΣΤΗ ΓΑΔΑ

Dizzy fingers
pierce21
anaz
apkat
nikefalin
gravedigger
mgg
φιλος mgg
tsops(?)
hagi(?)
lebron15(?)
Pierce
ρε καμενα gravedigger θες να δεις το oc για αυτο θα ερθεις πιο μετα?? γραψω στο βιντεο , και ελα το ιδιο θα κανω και εγω laugh.gif
nikefalin
[quote name='pierce21' date='Jun 13 2007, 03:45 PM' post='90597']

mgg + φιλος mgg(?)
όπως λέμε ...."μάνα ρέιβερ" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif [/quote]

[quote[nikefalin(?)
Πιθανότατα ναι , θα οριστικοποιήσω κι εγώ Σάββατο πρωί
[/quote]
Pierce
μανα raver ΤΩΡΑ cool.gif
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Jun 13 2007, 01:06 PM) *
ρε καμενα gravedigger θες να δεις το oc για αυτο θα ερθεις πιο μετα?? γραψω στο βιντεο , και ελα το ιδιο θα κανω και εγω laugh.gif

ΧΑΧΑΧΑ!Όχι ρε δεν θα είμαι σπίτι εκείνη την ώρα!Το επεισόδιο το έχω και μπορώ να το δω και άλλη φορά!Τι σκέφτηκε το πονηρό μυαλό σου....! tongue.gif
dizzy_fingers
Ωραία...μαζευόμαστε.

Όσοι έρθετε φροντίστε να είστε στην ώρα σας, γιατί αν έρθετε πιο μετά είναι πιθανό να μην παίξετε καν. Μαζεύεται λαός εκεί.
Gravedigger
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 13 2007, 07:58 PM) *
Ωραία...μαζευόμαστε.

Όσοι έρθετε φροντίστε να είστε στην ώρα σας, γιατί αν έρθετε πιο μετά είναι πιθανό να μην παίξετε καν. Μαζεύεται λαός εκεί.

Ωχ...Εγώ σας είπα ότι μπορεί να αργήσω και να έρθω μεταξύ 6 και 6:30... sad.gif Θα προσπαθήσω να έρθω όσο πιο γρήγορα γίνεται...!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.