Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Unofficial Basketball Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
apkat
Θα μιλησω στο γηπεδο..Ολα τα αλλα ειναι περιττα..Οποιος με εχει δει καταλαβαινει για το φονικο ενστικτο που εχω στο σκοραρισμα..
Pierce
εγω παντως ποναγα ολη την ημερα χθες tongue.gif . το σταμινα μου εχει παει κατω απο τα ταρταρα. που θα παει ομως θα στρωσουμε ...
dizzy_fingers
Ποιό σκορ ρε κακομοίρη Anaz?
Στο τελευταίο μονό?

Για κοίτα όλα τα υπόλοιπα που σε εξαφάνισα αμυντικά και επιθετικά... 30.gif 19.gif


Από σήμερα, δηλώνω επίσημα ότι συμμαχώ με τον apkat ενάντια στο κατεστημένο της Ν.Αττικής Anaz+rchos7.

Στην επόμενη συνάντηση περιμένω να με δυσκολέψεις περισσότερο Anaz icon_bored.gif.
tongue.gif 19.gif
jjc
Φωτογραφια δεν παιζει αυτη τη φορα?
Pierce
δεν παιζει. tongue.gif οι μισοι δεν ηθελαν να βγουν αν και ο ντιζι ειχε φερει την μηχανη
rchos
QUOTE
Από σήμερα, δηλώνω επίσημα ότι συμμαχώ με τον apkat ενάντια στο κατεστημένο της Ν.Αττικής Anaz+rchos7.



θα επρεπε να ντρεπεσαι!σαν αντμιν δεν θα επρεπε να παιρνεις θεση σε τετοια ευαισθητα θεματα!ουδετεροτητα θα επρεπε να τηρεις σε τεοιες καταστασεις ειδικα μαλιστα αν δεν ειναι εις γνωση σου ολα τα δεδομενα της αντιπαραθεσης!ντρεπομαι πραγματικα για λογαριασμο σου! 68.gif


Υ.Γ. σου δινω αλλη μια ευκαιρια πριν μπεις στην μαυρη λιστα των σοφων! wink.gif
dizzy_fingers
Στο τέλος της Παρασκευής, η ένωση των Σοφών θα υποκλίνεται στο εκτυφλωτικό μεγαλείο της ομάδας του apkat, του pierce και του dizzy...
cool.gif

Αυτό είναι δέσμευση!
Pierce
δεν θα υπαρχει ο παραγοντας Χ αυτη τη φορα.(οσοι ημασταν με πιανετε tongue.gif ) μονο που θελω τον gravedigger μαζι αυτη τη φορα. εσεις θα εχετε 2 σοφους...
Revange will be ours! cool.gif
rchos
QUOTE
Στο τέλος της Παρασκευής, η ένωση των Σοφών θα υποκλίνεται στο εκτυφλωτικό μεγαλείο της ομάδας του apkat, του pierce και του dizzy...


στην περιπτωση που η ομαδα του σοφου δεν κερδισει αυτο θα εχει γινει γιατι ο σοφος πολυ σοφα σκεφτομενος θα εχει αποφασισει οτι η αντιπαλη ομαδα χρειαζεται την νικη για διαφορους λογους!αν μια νικη βοηθησει τους αντιπαλους σε διαφορα επιπεδα της ζωης τους τοτε ο ανωτερου νοητικου επιπεδου σοφος δεν θα εχει κανενα προβλημα να παραχωρησει την νικη αφου αυτη δεν θα προσφερει τιποτα στην ηδη εξιψωμενη σε αλλα επιπεδα ζωη του! wink.gif


αυτα τα ολιγα με πολυ αγαπη και συμπονια προς ορισμενους μικρους και ανωριμους νεαρους! icon_wave.gif
Anaz
QUOTE
Ποιό σκορ ρε κακομοίρη Anaz?
Στο τελευταίο μονό?

Για κοίτα όλα τα υπόλοιπα που σε εξαφάνισα αμυντικά και επιθετικά...
O admin εχει επιλεκτικη μνημη.. Θυμιζω οτι παιξαμε 3 μονα και εχασε τα 2 τελευταια..

QUOTE
Από σήμερα, δηλώνω επίσημα ότι συμμαχώ με τον apkat ενάντια στο κατεστημένο της Ν.Αττικής Anaz+rchos7.
Συμμαχια των loosers.. χαιρομαι που οι ηττες συσπειρωσαν την ομαδα σας,αλλα λυπάμαι γιατι αυτο δεν ειναι αρκετο..

Οσο εχω MORFI δεν φοβάμαι τιποτα..!! 77.gif
Xaroumenos loukoumas
Με προκαλείτε και δεν είναι καλό αυτό! Άκουσα το όνομα Λουκουμάς και έρχομαι!
Την τελευταία φορά που έπαιξα πάντως έβλεπα σα πισίνα το καλάθι! Μόνο αυτό σας λέω!! 19.gif 19.gif 19.gif
Μουαχαχαχαχα (μοχθηρό γέλιο).

Να σημειωθεί ότι είμαι γείτονας του rchos7 και παίζουμε μαζί από εκτη δημοτικού. Τα σχόλια περιττεύουν..
apkat
Λουκουμα οσο προλαβαινεις ελα στην ομαδα μας και αγνοησε αρτσο και Αναζ..Θα κανουμε παρτυ με εμας τους 2 στην περιφερεια και Ντιζυ Πιρς κατω απο τη ρακετα..Η Ελλειψη του παραγοντα Χ που λεει και ο Πιρς βεβαια ειναι αρκετη για να σας κανουμε πλακα κακομοιρηδες συμμαχοι της Ν.Αττικης..
mgg
Εγω με το φιλο μου δηλαδη ειμαστε οι παραγοντες Χ;;
Xaroumenos loukoumas
Εγώ θέλω να κερδίσω. Δε με νοιαζει με ποιον θα παω icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif laugh.gif
apkat
Ωραια τοτε ελα μαζι μας και η νικη ειναι εξασφαλισμενη.. tongue.gif tongue.gif
morfi
QUOTE(mgg @ Jun 18 2007, 02:58 PM) *
Εγω με το φιλο μου δηλαδη ειμαστε οι παραγοντες Χ;;

Όχι. Μόνο ο φίλος σου.
Sir Charles
Ρε παιδιά, σόρυ αν έχω χάσει κάποια επεισόδια, αλλά το ματσάκι δεν ήταν να το παίξετε το περασμένο Σαββατοκύριακο? Ρωτάω, μήπως και θέλετε νέο αίμα στα παιχνίδια σας (απ’ ότι καταλαβαίνω, οι περισσότεροι έχετε ξαναπαίξει μεταξύ σας). Μήπως έχει καθορισθεί μέρα, ώρα, μέρος για μελλοντική συνάντηση? (η τάση να μαζεύεστε στα γηπεδάκια γύρω από τον ναό της τριφυλλάρας πολύ μου αρέσει – 3’ από το σπίτι μου).

Όσο για την μπασκετική μου αξία (για προτάσεις μεταγραφής το αναφέρω), το nickname που χρησιμοποιώ τα λέει όλα (τουλάχιστον για τους παλαιότερους από εμάς) – το μόνο ανησυχητικό είναι ότι, εκτός της μπασκετικής αξίας, σχεδόν πλησιάζω και στα χρόνια με τον ορίτζιναλ σερ (ευτυχώς δεν πλησιάζω, ακόμα, στα τωρινά κιλά του).
Gravedigger
Από ότι διαβάζω παίρνω μεταγραφή...Τουλάχιστον δεν θα πρέπει να μαρκάρω τον Dizzy γιατί με αποσπάει και από τα επιθετικά μου καθήκοντα!2αράκι είμαι παιδιά δεν μπορώ να παίξω κάτω από το καλάθι!!!
QUOTE(morfi @ Jun 18 2007, 12:22 PM) *
Όχι. Μόνο ο φίλος σου.

Ρε morfi.... 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.