Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Next top Model
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2
panos75
Όχι ακριβώς στο θέμα, αλλά φαντάζεστε να ήταν ζευγάρι ο Πελεκάνος με τη Μόνικα από το "Next Top Model";

smiley.gif



Razorblade Fish
QUOTE(panos75 @ Jan 17 2010, 01:59 ) *
Όχι ακριβώς στο θέμα, αλλά φαντάζεστε να ήταν ζευγάρι ο Πελεκάνος με τη Μόνικα από το "Next Top Model";

smiley.gif


Και οι φωτογραφιες που εχεις βαλει ειναι ΠΟΛΥ κολακευτικες...
Magnus92
QUOTE(panos75 @ Jan 17 2010, 01:59 ) *
Όχι ακριβώς στο θέμα, αλλά φαντάζεστε να ήταν ζευγάρι ο Πελεκάνος με τη Μόνικα από το "Next Top Model";

smiley.gif




Για να πω την αληθεια δεν το πολυκαταλαβα αυτο . . . .
panos75
QUOTE(Razorblade Fish @ Jan 17 2010, 12:38 ) *
Και οι φωτογραφιες που εχεις βαλει ειναι ΠΟΛΥ κολακευτικες...


Είσαι πολύ κακός. tongue.gif


thrylos7
Βασικά ο Πελεκάνος είναι ζευγάρι επίσημα με μια πολύ όμορφη γυναίκα (πως είναι η Μόνικα, καμία σχέση biggrin.gif ). smile.gif
panos75
QUOTE(thrylos7 @ Jan 18 2010, 19:12 ) *
Βασικά ο Πελεκάνος είναι ζευγάρι επίσημα με μια πολύ όμορφη γυναίκα (πως είναι η Μόνικα, καμία σχέση biggrin.gif ). smile.gif


Να δω τι θα λέτε όταν βγει πρώτο το πουλέν μου βρε. smiley.gif
Razorblade Fish
QUOTE(panos75 @ Jan 18 2010, 19:36 ) *
Να δω τι θα λέτε όταν βγει πρώτο το πουλέν μου βρε. smiley.gif

Ευτυχως δεν θα το δουμε και αυτο,θα κερδισει η Ιωαννα...Και που κυκλοφορει ελευθερη ειναι καταχρηση ελευθεριας...Κλειδωμενη σπιτι να μην τρομαζει κοσμο... smiley.gif
Flash
QUOTE(thrylos7 @ Jan 18 2010, 17:12 ) *
Βασικά ο Πελεκάνος είναι ζευγάρι επίσημα με μια πολύ όμορφη γυναίκα (πως είναι η Μόνικα, καμία σχέση biggrin.gif ). smile.gif


Όντως, η σύζυγος του Μιχάλη, ονόματι και αυτή Ιωάννα αλλά όχι αυτή που αναφέρει ο Ξιφίας, είναι ομορφότερη αυτής της αδιάφορης (είμαι ευγενικός) barbie-like μοντέλας Μόνικας.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Razorblade Fish
QUOTE(Flash @ Jan 18 2010, 20:04 ) *
Όντως, η σύζυγος του Μιχάλη, ονόματι και αυτή Ιωάννα αλλά όχι αυτή που αναφέρει ο Ξιφίας, είναι ομορφότερη αυτής της αδιάφορης (είμαι ευγενικός) barbie-like μοντέλας Μόνικας.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Εισαι ΠΟΛΥ ευγενικος...
panos75
QUOTE(Razorblade Fish @ Jan 18 2010, 20:01 ) *
Ευτυχως δεν θα το δουμε και αυτο,θα κερδισει η Ιωαννα...Και που κυκλοφορει ελευθερη ειναι καταχρηση ελευθεριας...Κλειδωμενη σπιτι να μην τρομαζει κοσμο... smiley.gif


Βγαίνω οφ τόπικ, αλλά δεν μπορώ να μην το πω.

Δεν είναι φοβερό ότι τον τίτλο της Ελληνίδας Next Top Model διεκδικούν μιά Αλβανίδα (Ιωάννα), μια Ρωσίδα (Μαρία), μια Πολωνή (Μόνικα) και μια Ελβετίδα (Σεράινα);
icon_drunk.gif
Pierce
για αυτο στηριζουμε δημητρουλα! 




(μην βγει κανας εγκαθετος, απο τους γνωστους(ναι ντιγκερ-ρτσο εσας ελω) και πει τιποτα , οτι λογω ονοματος στηριζω δημητρα)
panos75
QUOTE(pierce21 @ Jan 19 2010, 01:00 ) *
για αυτο στηριζουμε δημητρουλα! 




(μην βγει κανας εγκαθετος, απο τους γνωστους(ναι ντιγκερ-ρτσο εσας ελω) και πει τιποτα , οτι λογω ονοματος στηριζω δημητρα)



Αγαπητέ pierce, "ουκ εν τω πολλώ το ευ".


(το'πιασες το υπονοούμενο)
smiley.gif
rchos
η ιωαννα τον πηρε τον τιτλο παντως.οποτε την πατησαμε αρη μου.ολο ακυρα πεφτουν απο και σε δημητρες που ασχολεισαι εσυ!
αστο ρε παιδακι μου το ονομα.πιασε κανενα αλλο. tongue.gif
apkat
H Iωαννα παντως κατα την γνωμη μου ειναι μακραν η καλυτερη..Σεραινα στο Νο2..Η Δημητρα ειναι ακριβως ο τυπος γυναικας που δεν μου αρεσει..
Flash
Μήπως κάποια στιγμή πρέπει να κάνουμε split σε νέο topic "Greece's next top model" ?
Razorblade Fish
Σαν γυναικα η Δημητρα ξεχωριζει για μενα,αλλα εχει πανω της τεραστια φτηνια,για να το πω κομψα,κατι που με ενοχλει ιδιαιτερα...Ιωαννα αδιαφορη,Μονικα δεν περιγραφω αλλο και η Σεραινα εντυπωσιακη,αλλα λιγο κρυα.Μου φερνει σε Δαρμουσλη.Μαρια Alcatraz σκετο...Οπως σας ειπα και επισημανε και ο rchos η Ιωαννα εχει κερδισει.

Υ.Γ. Flash νομιζω η στιγμη πλεον εφτασε...
panos75
QUOTE(Razorblade Fish @ Jan 19 2010, 01:45 ) *
Μαρια Alcatraz σκετο...


Ο καιρός γαρ εγγύς.
Όπως είπε και ο Λιακόπουλος το ξανθό γένος έρχεται να μας κατακτήσει. tongue.gif

Χωρίς πλάκα, η Μαρία είναι η μόνη ΓΥΝΑΙΚΑ. Όλες οι υπόλοπες είναι κορίτσια.
Pierce
Λεπιδοφορο ψαρι, αν εννοεις σαν χαρακτηρα, δεν ξερω δεν το εχω παρακολουθησει καθολου το σοου, οποτε εμπιστευομαι την αποψη σου (αλλα και του ηγετη απκατ) . Καθαρα οπτικα μιλησα 

εκανα και το σπλιτ tongue.gif
Manu7
Πέρα από Δήμητρα που έχει να δώσει,εγώ συμπαθούσα Αρετή...
Μια κοπέλα υπήρχε εκεί μέσα που τους τα έχωνε κανονικά... icon_drunk.gif
Την φάγανε όμως με συνοπτικές διαδικασίες....
Με μακρύ μαλλί ειδικά ήταν εξαιρετική.Την κουρέψανε μετά και την ψιλοχαλάσανε...



QUOTE(apkat @ Jan 19 2010, 01:17 ) *
H Iωαννα παντως κατα την γνωμη μου ειναι μακραν η καλυτερη..Σεραινα στο Νο2..Η Δημητρα ειναι ακριβως ο τυπος γυναικας που δεν μου αρεσει..

Η Ιωάννα είναι εξαιρετική αλλά πολύ τετράγωνη είναι ρε αδερφάκι μου...
Πολύ έντονες γωνίες...
apkat
Εχει οντως πολυ εντονες γωνιες αλλα ειναι γυναικαρα..

Αρη για την Δημητρα προφανως δεν αναφερομουν σε χαρακτηρα η κατι τετοιο αλλα καθαρα εμφανισιακα..ΔΕν μου αρεσουν αυτου του στυλ οι γυναικες..Ειναι ομορφια μπουζουκιων..Η Σεραινα και η Ιωαννα εχουν πιο κλασσατη ομορφια..
thrylos7
Σαν την Αθηνά δεν έχει ρε παιδιά, τι να λέμε τώρα...

Έτυχε και μου την έδειξαν, εγώ δεν τις ξέρω... sleep.gif
Andre_Iguodala
Βασικα εγω ενα σχολιο θα κανω.


Δεν υπαρχει Ελληνιδα next η previous top model πρωτον αυτο


και δευτερο οσα μοντελα και να περασουν οι πιο ωραιες κοπελες θα ειναι παντα ασημες κυριως κοπελες που τις θρεφουν πλουσιοι ανθρωποι(για να μην το πω αλλιως tongue.gif )
The Warlus
Η Μόνικα είναι μία που είναι ο Γιάτσεκ Γκμοχ στα 20 του με ξανθό μαλλί;
Πάντως χθες έκατσα και είδα το show και έριξα πραγματικά πολύ γέλιο,κακώς βέβαια που έκατσα και έχασα τον χρόνο μου σε τέτοιου είδους σκουπίδια...
apkat
Aμα εριξες πολυ γελιο δεν εχασες τον χρονο σου..Αντιθετα το διασκεδασες αρα δεν μιλαμε για χαμενο χρονο..

Γενικα μου παραφαινεται κλισε αυτο το χθες το ειδα για πρωτη φορα περασα καλα αλλα κακως γιατι ειναι σκουπιδι και εχασα τον χρονο μου..
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Jan 19 2010, 01:00 ) *
για αυτο στηριζουμε δημητρουλα! 




(μην βγει κανας εγκαθετος, απο τους γνωστους(ναι ντιγκερ-ρτσο εσας ελω) και πει τιποτα , οτι λογω ονοματος στηριζω δημητρα)

Ε μα με προκαλείς...Δημητρούλα η Μήτσο θέλεις????

Υπάρχουν και άλλα ονόματα...Όπως Μαρία....Όχι ότι ξέρω καμία tongue.gif


ΥΓ.Για το show δεν έχω να πω τίποτα.Είχα δει 2 επεισόδια στην αρχή με τις οντισιόν,γέλασα αρκετά αλλά μετά δεν το ξαναείδα οπότε δεν έχω άποψη ούτε για Δημητρούλα ούτε για Μόνικα!
The Warlus
QUOTE(apkat @ Jan 19 2010, 14:33 ) *
Aμα εριξες πολυ γελιο δεν εχασες τον χρονο σου..Αντιθετα το διασκεδασες αρα δεν μιλαμε για χαμενο χρονο..

Γενικα μου παραφαινεται κλισε αυτο το χθες το ειδα για πρωτη φορα περασα καλα αλλα κακως γιατι ειναι σκουπιδι και εχασα τον χρονο μου..



Καλά κλισέ δεν είναι.Αλήθεια είναι ότι για μένα τουλάχιστον,το να παρακολουθείς το Next Top Model είναι χάσιμο χρόνου καθώς σε μένα δεν προσφέρει τίποτα.Σκουπιδαριό και από τα πολύ άσχημα κιόλας.Το ότι γέλασα δεν το καθιστά και σοβαρό ταυτοχρόνως.Γέλασα με την κακομοιριά κάποιων νέων κοριτσιών που προσπαθούν να αναδειχθούν μπροστά σε 4 καρικατούρες της μόδας.Μπορεί χθες να ήταν η πρώτη φορά που το είδα,αλλά βλέποντας και διάσπαρτα αποσπάσματα σε άλλες εκπομπές,όπως το Ράδιο Αρβύλα που βλέπω,η γνώμη που έχω σχηματίσει για αυτό το "σόου" είναι η χειρότερη.Και χθες το επιβεβαίωσα και βλέποντάς το.Ούτε δήθεν το παίζω ούτε τίποτα.
Ίσα ίσα που ένιωσα και αρκετά βλάκας καθισμένος απέναντι από την τηλεόραση και βλέποντας τον σωσία του Γιάτσεκ Γκμοχ να προσπαθεί να παρελάσει μπροστά στην Καγιά(σούπερ και επιπλέον γουάου!!!)
apkat
Καλα δεν ειπα εγω οτι επειδη το βλεπει καποιος γινεται και σοβαρο..Αλλα δεν μπορω αυτους τους οποιους βλεπουν αυτα τα σοου με απωτερο σκοπο να ασκησουν κριτικη..

Επειτα το γελασα που χρησιμοποιεις δεν νομιζω οτι ειναι καταλληλο ρημα..Αλλο λυπηθηκα τα κακομοιρα τα κοριτσακια που στο βωμο της εφημερης δοξας ρεζιλευονται και αλλο γελαω δηλαδη περναω καλα..Εσυ μαλλον ασπαζεσαι το πρωτο αν και στο προηγουμενο ποστ δεν ηταν και σαφες.

Τελος ναι κατακριτεο το next top model αλλα οσο κατακριτεο ειναι αυτο ειναι και το ραδιο αρβυλα που το αναπαραγει και καλα με περιπαικτικη και υποτιμιτικη διαθεση ομως βασιζει τα νουμερα του σε εκπομπες αντιστοιχες του ριαλιτι και ζει απο αυτα(εδω εσυ λες οτι βλεποντας ραδιο αρβυλα εχεις διαμορφωσει αποψη για την κακομοιρια των κοριτσιων του νεχτ τοπ μοντελ χωρις να παρακολουθεις το ιδιο το σοου)..Αλλωστε ποτε δεν καταλαβα την διαφορα του να βλεπεις μια εκπομπη την ωρα που προβαλεται απο το να την βλεπεις να αναπαραγεται την επομενη μερα απο τον καθε Κανακη και Λαζοπουλο..Αποκτα κουλτουρα τοτε;;Απλα την βαφτιζουμε σατιρα και τοτε δικαιουμαστε και να γελαμε φαινεται..Μεγαλη υποκρισια..
Manu7
QUOTE(apkat @ Jan 19 2010, 17:08 ) *
Αλλωστε ποτε δεν καταλαβα την διαφορα του να βλεπεις μια εκπομπη την ωρα που προβαλεται απο το να την βλεπεις να αναπαραγεται την επομενη μερα απο τον καθε Κανακη και Λαζοπουλο..Αποκτα κουλτουρα τοτε;;Απλα την βαφτιζουμε σατιρα και τοτε δικαιουμαστε και να γελαμε φαινεται..Μεγαλη υποκρισια..

Συμφωνώ απόλυτα apkat και επαυξάνω!
Πώς θα έβγαζαν ψωμί κάτι Κανάκηδες και Λαζόπουλοι,αν δεν υπήρχαν όλα αυτά τα reality,οι Πετρούλες,οι Ρούλες και και και....
Αυτά πουλάνε στη σήμερον ημέρα...
Όπως πουλάει στην τηλεόραση και η σάτιρα που προείπες.
Κάνεις "σάτιρα" (ναι σε εισαγωγικά γιατί για να χαμε να λέγαμε σάτιρα είναι αυτό) είσαι μάγκας και τα λες έξω από τα δόντια...
The Warlus
QUOTE(apkat @ Jan 19 2010, 17:08 ) *
Καλα δεν ειπα εγω οτι επειδη το βλεπει καποιος γινεται και σοβαρο..Αλλα δεν μπορω αυτους τους οποιους βλεπουν αυτα τα σοου με απωτερο σκοπο να ασκησουν κριτικη..

Επειτα το γελασα που χρησιμοποιεις δεν νομιζω οτι ειναι καταλληλο ρημα..Αλλο λυπηθηκα τα κακομοιρα τα κοριτσακια που στο βωμο της εφημερης δοξας ρεζιλευονται και αλλο γελαω δηλαδη περναω καλα..Εσυ μαλλον ασπαζεσαι το πρωτο αν και στο προηγουμενο ποστ δεν ηταν και σαφες.

Τελος ναι κατακριτεο το next top model αλλα οσο κατακριτεο ειναι αυτο ειναι και το ραδιο αρβυλα που το αναπαραγει και καλα με περιπαικτικη και υποτιμιτικη διαθεση ομως βασιζει τα νουμερα του σε εκπομπες αντιστοιχες του ριαλιτι και ζει απο αυτα(εδω εσυ λες οτι βλεποντας ραδιο αρβυλα εχεις διαμορφωσει αποψη για την κακομοιρια των κοριτσιων του νεχτ τοπ μοντελ χωρις να παρακολουθεις το ιδιο το σοου)..Αλλωστε ποτε δεν καταλαβα την διαφορα του να βλεπεις μια εκπομπη την ωρα που προβαλεται απο το να την βλεπεις να αναπαραγεται την επομενη μερα απο τον καθε Κανακη και Λαζοπουλο..Αποκτα κουλτουρα τοτε;;Απλα την βαφτιζουμε σατιρα και τοτε δικαιουμαστε και να γελαμε φαινεται..Μεγαλη υποκρισια..



Καταρχήν δεν είπα ότι επηρεάστηκα από τα σχόλια του κάθε Κανάκη για το Τοπ Μόντελ απλά όντας τηλεθεατής του Κανάκη είδα και τα βίντεο που σχετίζονταν με το show.Από τα ίδια τα βίντεο που πρόβαλλαν αυτοί είχα σχηματίσει μία χ,ψ γνώμη και όχι από τα σχόλια τους.Τώρα θα μου πεις "Ναι αλλά αφού αυτοί προβάλλουν μόνο ένα μέρος της εκπομπής αυτής,πώς είναι δυνατόν να αποκτάς και γνώμη δίχως να επηρεάζεσαι από το επιλεγμένο από αυτούς κομμάτι,δηλαδή χωρίς να επηρεάζεσαι εμμέσως;"Απλά το είδα χθες και επιβεβαιώθηκαν αυτά που ήδη ένιωθα και σκεφτόμουν για το show.
Όσο για την Αρβύλα,εγώ προσωπικά θεωρώ,ότι απλά σατιρίζει.Δεν είναι κακό το ότι αναπαράγουν γεγονότα από την στιγμή που το σατιρίζουν με άφθονο χιούμορ και κυρίως χωρίς να προσπαθούν να κατευθύνουν ή να υποδείξουν πράγματα ή καταστάσεις.Άλλο ο Λαζόπουλος άλλο ο Κανάκης.Ο Λαζόπουλος εμένα σταμάτησε να μ'αρέσει από την στιγμή που ένιωσα ότι προσπαθεί να υπερασπιστεί ή να στοχεύσει σε πρόσωπα,ιδιαιτέρως της πολιτικής,ίσως αυτό να γινόταν ανέκαθεν αλλά εγώ πριν 2 χρόνια το πήρα πρέφα.Και σίγουρα δεν συνιστά κουλτούρα κάτι αφού πρώτα έχει παιχτεί κάπου αλλού και το σατιρίζουμε.Αλλά θεωρώ πως μπορείς να σατιρίσεις το οτιδήποτε,είτε σοβαρό είτε γελοίο.Η σάτιρα σταματά για μένα όταν το κάνεις για να εξυπηρετήσεις κάποιον σκοπό.Αυτό ναι το θεωρώ υποκρισία.Αλλά ο καθένας έχει το δικαίωμα είτε του αρέσει κάτι είτε όχι να το σατιρίζει
panos75
Προσωπικά βλέπω την εκπομπή γιατί ρίχνω τρελό γέλιο, πολύ περισσότερο από τα διάφορα σαχλά σίριαλ που παίζουν τα κανάλια. Πραγματικά πρόκειται για τη χαρά του μισογύνη καθώς οι κοπέλες φροντίζουν να επιβεβαιώνουν στο ν-οστό βαθμό κάθε στερεότυπο που κυκλοφορεί για τις ελληνίδες και τα μοντέλα γενικώς.

Και για να τιμήσουμε το μητρικό θέμα... biggrin.gif








Andre_Iguodala
Bασικα ολα αυτα τα show ειναι Αμερικανικα project.Greek Idol,Fame Story,Big Brother(δεν ειμαι σιγουρος για το τελευταιο μπορει να ειναι αλλης προελευσεως)


Ειναι το λιγοτερο σαχλο να προσπαθουμε να μιμηθουμε τους Αμερικανους σε τετοια θεματα.Οι Αμερικανοι ειναι 300000000 και εμεις 10000000.Ακομα και σε ενα τηλεπαιχνιδι ομως χρησιμευουν τα μεσα γιατι αν αυτο το κοριτσακι η Μονικα εχει παει τοσο μακρια χωρις μεσο τοτε μαλλον πρεπει να αλλαξουμε χωρα γιατι ωραια γυναικα δεν προκειται να δουμε στην Ελλαδα.


Αληθεια θα μπορουσαν να μας δειξουν οι αγαπητοι του ΑΝΤ1 το αντιστοιχο Σουηδικο η Βραζιλιανικο Next Top Model μπας και δουμε κανα κανονικο μοντελο? tongue.gif
rchos
καποιες εδειξαν καποια στιγμη νομιζω απο σουηδια η κατι τετοιο και το επιπεδο ηταν ακομη πιο μικρο νομιζω.

τα ριαλιτι εγκλισμου τυπου μπιγκ μπραδερ ειναι ολλανδικης ανακαλυψης.μετα τα πηραν οι αμερικανοι και εβγαλαν τα παντα ολα!
panos75
QUOTE(rchos @ Jan 20 2010, 21:03 ) *
καποιες εδειξαν καποια στιγμη νομιζω απο σουηδια η κατι τετοιο και το επιπεδο ηταν ακομη πιο μικρο νομιζω.


Οφείλω να ομολογήσω ότι έχω δει αρκετά επεισόδια από την πρωτότυπη αμερικάνικη εκδοχή καθότι ο ΣΚΑΙ την είχε βάλει το απόγευμα, την ώρα που ετοιμαζόμουν να φύγω για δουλειά.
Ειλικρινά, σε σύγκριση με πολλές από τις εκεί συμμετέχουσες, η Μόνικα είναι εκπάγλου καλλονή. Κάτι αποστεωμένες τύπισες με μάτια βατράχου, στραβό στόμα, αγελαδίσιο βλέμμα και υπό το μηδέν θυληκότητα.

Εμείς κάνουμε το λάθος να μπερδεύουμε το μόντελινγκ με τα καλιστεία. Η Μόνικα μπορεί να μην κάνει τους άντρες να μένουν με ανοιχτό το στόμα χάρη στην εμφάνιση της, όταν όμως βρίσκεται μπροστά στο φακό μεταμορφώνεται. Έχει τρομερή φωτογένεια, επαγγελματισμό και είναι πραγματικός χαμαιλέοντας.

Το ίδιο ισχύει και στο σινεμά. Ο μεγαλύτερος ίσως σταρ όλων των εποχών, ο Χάμφρεϊ Μπόγκαρτ, ήταν κοντός, ψευδός και όχι ιδιαίτερα όμορφος. Όμως ο κινηματογραφικός φακός τον λάτρευε και του τα συγχωρούσε όλα. Αυτό είναι κάτι που δυστυχώς δεν διδάσκεται, ή το έχεις ή δεν το έχεις.
Alexmei
sorry panos75, αλλα έσφαλες.

Monica = Roger Waters

The Warlus
QUOTE(Alexmei @ Jan 21 2010, 01:06 ) *
sorry panos75, αλλα έσφαλες.

Monica = Roger Waters



...........................................................................
Το παραπάνω άτομο κυρίες και κύριοι είναι αιώνες μπροστά από εμάς
panos75
QUOTE(Alexmei @ Jan 21 2010, 01:06 ) *
sorry panos75, αλλα έσφαλες.

Monica = Roger Waters


O Γιάτσεκ ταιριάζει καλύτερα λόγω εθνικότητας. smiley.gif
Alexmei
QUOTE (J-Kas34 @ Jan 21 2010, 14:01 ) *
...........................................................................
Το παραπάνω άτομο κυρίες και κύριοι είναι αιώνες μπροστά από εμάς


κανείς δεν είπε ότι δεν είναι ωραία =Ρ


QUOTE (panos75 @ Jan 22 2010, 00:42 ) *
O Γιάτσεκ ταιριάζει καλύτερα λόγω εθνικότητας. smiley.gif



Ναι αλλα δες, έχει ολόιδια κρεμασμένη φάτσα όπως του Waters smiley.gif
panos75
QUOTE(Alexmei @ Jan 23 2010, 14:48 ) *
Ναι αλλα δες, έχει ολόιδια κρεμασμένη φάτσα όπως του Waters smiley.gif


Την Ιωάννα όμως δεν μπορείς να πεις, την πέτυχα. 19.gif

Παρεμπιπτόντως, η απουσία του φίλτατου pierce21 από χθες φαντάζομαι οφείλεται στο γεγονός ότι μελετάει με ιδιαίτερη σπουδή και επιστημονικό ενδιαφέρον το νέο ανθρωπολογικό σύγγραμα που κυκλοφόρησε στα περίπτερα ονόματι MAXIM Φεβρουαρίου 2010.
wink.gif
Pierce
τι παίχτηκε; Έχει τη Δήμητρα στο maxim;  w00t.gif tongue.gif

(Δυστυχώς το μόνο σύγγραμα που είχα στα χέρια μου,μέχρι χτες είναι της Μακροοικονομικής και από σήμερα έχω και αυτό της Μικροοικονομικής 68.gif )

benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Jan 23 2010, 20:02 ) *
τι παίχτηκε; Έχει τη Δήμητρα στο maxim;  w00t.gif tongue.gif

(Δυστυχώς το μόνο σύγγραμα που είχα στα χέρια μου,μέχρι χτες είναι της Μακροοικονομικής και από σήμερα έχω και αυτό της Μικροοικονομικής 68.gif )


Με το maxim θα γινοταν η αντιθετη διαδρομη.. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Manu7
QUOTE(benchwarmer @ Jan 23 2010, 21:36 ) *
Με το maxim θα γινοταν η αντιθετη διαδρομη.. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Pierce
QUOTE (benchwarmer @ Jan 23 2010, 21:36 ) *
Με το maxim θα γινοταν η αντιθετη διαδρομη.. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

tongue.gif
Gravedigger
Μόλις είδα την Ιωάννα σε 1 περιοδικό...


ΜΠΑΖΟ
Pierce
οτιδήποτε άνω των 16 για τον Ντιγκερ, είναι μπάζο 24.gif 24.gif 24.gif 

 
panos75
Είναι αυτό που λέμε η γυναίκα αξίζει μέχρι να βγάλει δόντια. tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Jan 25 2010, 11:18 ) *
οτιδήποτε άνω των 16 για τον Ντιγκερ, είναι μπάζο 24.gif 24.gif 24.gif 

 

Δεν ξέρω καμία κάτω των 16.Το όριο μας είναι τα 17 tongue.gif

Μα είναι μπάζο,εγώ φταίω?Πέρα από την πλάκα από όσες έχω δει δεν με έχει εντυπωσιάσει καμία...
benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Jan 25 2010, 11:18 ) *
οτιδήποτε άνω των 16 για τον Ντιγκερ, είναι μπάζο 24.gif 24.gif 24.gif  


Α δικος μου ειναι αυτος banana.gif banana.gif
panos75
QUOTE(benchwarmer @ Jan 25 2010, 15:32 ) *
Α δικος μου ειναι αυτος banana.gif banana.gif


smiley.gif




Υ.Γ. Τρελό γέλιο το σημερινό επεισόδιο. 24.gif
sacarame
Να σας πω και μια ιστοριούλα για τη Μόνικα....Η Μόνικα λοιπόν τελείωσε το σχολείο το καλοκαίρι...Δεν ήταν και η πιο δυνατή μαθήτρια..Ηταν μια φορά λοιπόν στην τάξη και κάνανε Φυσική

Λύνει μια άσκηση ο καθηγητής στο μάθημα και έχει φτάσει σε ένα σημείο όπου έχει το εξής κλάσμα:

ημ30 προς μ, όπου μ ο συντελεστής τριβής και μ=1/2


Ρωτάει ο καθηγήτης το τμήμα τι θα κάνουν για να προχωρήσουν την ασκηση

Η Μόνικα , που συνήθως δεν πολυσυμμετείχε στο μάθημα,σηκώνει ενθουσιασμένη το χέρι της...Την βλέπει ο καθηγητής,παραξενεύεται που την βλέπει αλλά από τη χαρά του της δίνει το λόγο...

- Τι θα κάνουμε Μόνικα;

- Απλοποίηση λέει ....Τρελένεται από τη χαρά του ο καθηγητής..σκέφτεται..." Πω κατάλαβε οτι μ=1/2 ημ30=1/2 και τα απλοποίησε''

Της δίνει λοιπόν συγχαρητήρια...και μπράβο Μόνικα και είδατε η Μόνικα και πάλι μπράβο..Για δώσε μου και λίγο το τετράδιο Μόνικα.....Και τι είδαν τα ματάκια του

Η Μόνικα είχε απλοποιήσει τα μ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και είχε γράψει η 30/ !!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Δυστυχώς αυτή η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή......
OnLy_PAS-AthEnS
Πες μου οτι κανεις πλακα...........ελεος δεν παιζει smiley.gifsmiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.