Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΖΟΡΝΤΑΝ Η ΤΖΙΝΟΜΠΙΛΙ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2
VRANKOVIC S.
Ανοιγω θεμα παιδια λογω μιας διαφωνιας που ειχα με το φιλτατο χρηστη ιντερνετ τζινομπιλι!!
duncan21
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Δε ηταν ειρωνικο το icon_drunk.gif Βρανκοβιτς.'Η τουλαχιστον δε πηγαινε για σενα... peace.gif
thrylos7
Αυτή τη στιγμή ο Τζινόμπιλι είναι καλύτερος. Όπως και ο Χουέρτας του Παπαλουκά (λέμε τώρα...).
VRANKOVIC S.
QUOTE (thrylos7 @ Mar 16 2011, 15:44 ) *
Αυτή τη στιγμή ο Τζινόμπιλι είναι καλύτερος. Όπως και ο Χουέρτας του Παπαλουκά (λέμε τώρα...).



ε αυτη τη στιγμη και ο αλβερτης ειναι καλυτερος απο το τζορνταν
thrylos7
Κι όμως, κατάφερες να πεις μεγαλύτερη ιεροσυλία από αυτή που υπαινίσσεσαι με το τόπικ! tongue.gif

(από τον Έντι Τζόρνταν μπορεί κι αυτό παίζεται...)
kseplenhs
αν ήθελες όντως να πικάρεις τον τζίνο τότε έπρεπε να βάλεις τζινόμπιλι vs.σατο.

και άστον να το παρει εργολαβία το τοπικ μετά
captain charisma


topic of year εδω και τωρα smiley.gif smiley.gif
thrylos7
http://en.basketball.doudiz.com/player/223...kim-Jordan.html

http://en.basketball.doudiz.com/player/162...l-Ginobili.html

Καμιά σύγκριση προφανώς.

Μεταξύ μας, ο Σάτο ήταν περισσότερα χρόνια κυρίαρχος στην Ιταλία... banana.gif
benchwarmer
http://en.basketball.doudiz.com/player/223...kim-Jordan.html

http://en.basketball.doudiz.com/player/162...l-Ginobili.html


Δεν καταλαβαινω το τοπικ, φαινεται και απο τα στατιστικα οτι ο Τζινομπιλι ειναι εμφανως καλυτερος...



*Ψόφα Νότη 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
thrylos7
λοιπόν, thrylos7 vs benchwarmer. Ποιανού links είναι καλύτερα...
kseplenhs
να ένα θέμα για να γίνει share στο facebook.

Θα το ανεβάσετε ή θα συνεχιστεί ο διασυρμός με τοπικς που είναι πιο ανενεργά απο το ηφαίστειο της σαντορίνης?
thrylos7
Παρακαλώ να κοινοποιηθεί και στη σελίδα των Spurs, να γουστάρουν και να πάρουμε κι άλλα likes.

Και στη σελίδα του Michael Hakim Jordan, αλλά τώρα τι +1, τι -1, to ίδιο είναι...
επαθα λαστιχο
(παμελα)τζορνταν λογω...ομορφιας

VRANKOVIC S.
QUOTE (kseplenhs @ Mar 16 2011, 15:00 ) *
αν ήθελες όντως να πικάρεις τον τζίνο τότε έπρεπε να βάλεις τζινόμπιλι vs.σατο.

και άστον να το παρει εργολαβία το τοπικ μετά




οχι ρε παιδια δε θελω να πικαρω κανεναν...

απλα δημιουργηθηκε ενα κενο στη λογικη μου οταν μου ειπε οτι ο τζορνταν,ο ματζικ και ο κομπε ειναι παικτακια της σειρας σε σχεση με το τζινομπιλι και ηθελα να δω αν ειμαι ο μονος που δε συμφωνω....
spysta
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 16 2011, 13:12 ) *
απλα δημιουργηθηκε ενα κενο στη λογικη μου οταν μου ειπε οτι ο τζορνταν,ο ματζικ και ο κομπε ειναι παικτακια της σειρας σε σχεση με το τζινομπιλι και ηθελα να δω αν ειμαι ο μονος που δε συμφωνω....

ρε συ μην ακους τι λεει ο ginobili .. εδω ο ανθρωπος ισχυριζεται οτι ο Τεπιτς ειναι αμπαλος blink.gif
δηλαδη τζιζας για την παικτουρα τον Μιλενκο


----
κατα τ'αλλα αλλο ενα τοπικ που θα αφησει εποχη με τις γραφικοτητες που θα δουμε εδω μεσα .. ΓΟΥΣΤΑΡΩ biggrin.gif
Emanuel David Ginobili
thrylos7
QUOTE
ρε συ μην ακους τι λεει ο ginobili .. εδω ο ανθρωπος ισχυριζεται οτι ο Τεπιτς ειναι αμπαλος


Έχεις link; Αλλά και μόνο που μιλάει για τον Τέπιτς αρκεί, για να διαπιστώσει κανείς ποιος είναι μεγαλύτερος παίκτης... Έχεις ακούσει τον Μιλένκο ν' αναφέρεται στον Τζινόμπιλι...;
SG3ptshooter
Mάκης Χάβος
Air Kef
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ Mar 16 2011, 16:20 ) *




7 χρόνια μετά, ο TWISM νιώθει ακόμα πολλαπλούς οργασμούς όποτε βλέπει αυτό το βίντεο. biggrin.gif
Emanuel David Ginobili
QUOTE(Air Kef @ Mar 16 2011, 15:25 ) *
7 χρόνια μετά, ο TWISM νιώθει ακόμα πολλαπλούς οργασμούς όποτε βλέπει αυτό το βίντεο. biggrin.gif


Βαλε κι εμενα διπλα, και δεν μας φτανουν ουτε εκατο κουτες χαρτομαντηλα...
kostasvc15
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ Mar 16 2011, 14:20 ) *

Σιγα το πραγμα..απο τα δυο μετρα σουταρε... icon_drunk.gif
Ginobili
QUOTE(spysta @ Mar 16 2011, 13:19 ) *
ρε συ μην ακους τι λεει ο ginobili .. εδω ο ανθρωπος ισχυριζεται οτι ο Τεπιτς ειναι αμπαλος blink.gif
δηλαδη τζιζας για την παικτουρα τον Μιλενκο

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! Πότε εγραψα εγώ ότι ο Τέπιτς είναι άμπαλος??? Ίσα ίσα...που έχω πει πολλές φορές για το πόσο καλή τεχνική έχει.Άλλα προβλήματα έχει ο Τέπιτς... wink.gif

Τώρα όσο για το τόπικ...τι να πω,ευθύμησε και το ποικιλόχρωμο ερίφιον,αλά δεν τον παρεξηγώ τον Βράνκοβιτς,είναι καινούριος και δεν γνωρίζει ούτε εμένα,ούτε τα της υπογραφής.











Υ.Γ Μα καλά θα μας τρελάνουν εδώ μέσα...άκου κει να συγκρίνουμε κάποιον Μιχαλάκη μπροστά στον Μέγιστο...
NBAholic
Ο ένας κυριάρχησε στο τσίρκο, ο άλλος στο πραγματικό μπάσκετ...



Άρα Τζόρνταν.
(Εδώ δεν ιχύουν οι νόρμες που ξέρετε/ακούσατε).


((Μήπως να πετούσαμε το τόπικ στα Off Topic, γιατί εκεί ταιριάζει περισσότερο; ))

(((Εδώ δες: 5 πόστερς και 3 μοντερέιτορς παράλληλα σε τόπικ ΝΒΑ. Πότε ξανάγινε; )))
Ginobili
QUOTE(kseplenhs @ Mar 16 2011, 13:00 ) *
αν ήθελες όντως να πικάρεις τον τζίνο τότε έπρεπε να βάλεις τζινόμπιλι vs.σατο.

και άστον να το παρει εργολαβία το τοπικ μετά

Λοιπόν...εσύ σταμάτα να βάζεις ιδέες,γιατί θα πάω φυλακή... angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Ποοο...να μου κόπηκε η όρεξη τώρα,και θα έτρωγα pizza!!! tongue.gif
kostasvc15
QUOTE(NBAholic @ Mar 16 2011, 13:34 ) *
Ο ένας κυριάρχησε στο τσίρκο, ο άλλος στο πραγματικό μπάσκετ...

Κυριαρχησε κιολας;
rchos
δημοσιευτικε!

να μην μας τα χωνει και ο ξεπλενης!
colonel gomelsky
Παρακαλώ κάποιον mod να γράψει τον τίτλο του τόπικ στα αγγλικά. Αν το δει ο Μανού μπορεί ο Βράνκοβιτς να πλουτίσει.

ΥΓ. Γιατί δεν υπάρχει πολ? Τι φοβάσαι κύριε admin? Tα παίρνεις από τους χορηγούς του ψετο-air και δεν θέλεις να φανεί η γνώμη του κόσμου? biggrin.gif
rchos
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 16 2011, 16:02 ) *
Παρακαλώ κάποιον mod να γράψει τον τίτλο του τόπικ στα αγγλικά. Αν το δει ο Μανού μπορεί ο Βράνκοβιτς να πλουτίσει.

ΥΓ. Γιατί δεν υπάρχει πολ? Τι φοβάσαι κύριε admin? Tα παίρνεις από τους χορηγούς του ψετο-air και δεν θέλεις να φανεί η γνώμη του κόσμου? biggrin.gif

δεν βαζω πολλ για να μεινει το ονειρο του μανου λιγο παραπανω ζωντανο!
Kaez


Μόνο αυτός!Heh..
Xaroumenos loukoumas
Ποιο όνειρο ρε; Κι εγώ Manu θα ψήφιζα!
Αφού είναι the best! tongue.gif
Pierce
Ginobili
T.W.Is.M.
Αφου το τοπικ ανοιγεται το 2011, προφανως αναφερεται στο 2011. Φυσικα και ειναι καλυτερος λοιπον ο Τζινομπιλι τωρα. Αρα κι εγω στο υποτιθεμενο poll ψηφιζω Μανου! Αλλωστε στη δεκαετια του 90 ειχα υποστηριξει στους τελικους(εκτος απο τους Λεικερς) Πορτλαντ, Φοινιξ, Σιατλ και Γιουτα. smiley.gif



QUOTE(Air Kef @ Mar 16 2011, 17:25 ) *
7 χρόνια μετά, ο TWISM νιώθει ακόμα πολλαπλούς οργασμούς όποτε βλέπει αυτό το βίντεο. biggrin.gif


Εισαι υπερβολικος. Ετσι ηταν στην αρχη...στα πρωτα 6 χρονια. Περσι το ξεπερασα αυτο το σταδιο και πλεον τη θεση αυτου του βιντεο στην καρδια μου εχει αυτο:

19.gif 19.gif 19.gif
To προηγουμενο βλεπεις ηταν απλο νικητηριο καλαθι. Αυτο ειχε και κλοπη μεσα... smiley.gif
Emanuel David Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 16 2011, 17:04 ) *
19.gif 19.gif 19.gif To προηγουμενο βλεπεις ηταν απλο νικητηριο καλαθι. Αυτο ειχε και κλοπη μεσα... smiley.gif


Εισαι σατανικος!!! 77.gif 77.gif 77.gif

ΑΛΛΑ... η εκδικηση επρεπε να παρθει απο την μεγαλη ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ! Οποτε εκεινο ηταν πιο... "ικανοποιητικο"!
sacarame
VRANKOVIC S.
QUOTE (rchos @ Mar 16 2011, 17:07 ) *
δεν βαζω πολλ για να μεινει το ονειρο του μανου λιγο παραπανω ζωντανο!




αυτο δεν ειναι ονειρο...
..ειναι οραμα!!! smiley.gif
KingCrimson
ginobili

επειδη δε εχει κλεισει μονο το σπιτι της Σερβιας..
thrylos7
E τώρα πείτε την αλήθεια, αν μπει poll, τον Μανού θα βγάλουμε νικητή....
vc15
Άντε παίδες, ανοίξτε το παράθυρο να φύγει η κάπνα!!! http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw

Καλά, εδώ ψήφισαν και 7 άτομα ότι είνα φέτος mvp, στο Μιχαλάκη θα κολώσουνε; Το βλέπω σε λίγο καιρό να βγαίνουν αντίστοιχα ανέκδοτα με τον Τσακ Νόρις για τον Ginobili.
pmam
Ο φασισμός του αντμιν μας 68.gif δεν επιτρέπει την εισαγωγή poll στο εν λόγω τόπικ, γι'αυτό ψηφίζουμε εμείς με τον τρόπο μας!
Μετράμε ψήφους μέχρι στιγμής:
Ginobili: thrylos7,benchwarmer, Xaroumenos louloumas, T.W.Is.M., KingCrimson
Jordan: έπαθα λάστιχο, NBAholic
Μάκης Χάβος: SG3ptshooter
Μέχρι στιγμής επομένως προηγείται ο Ginobili με 5 ψήφους, ακολουθεί ο Jordan με 2 ενώ από κοντά βρίσκεται ο Χάβος με 1 ψήφο. Λόγω της συμμετοχής μου στην εφορευτική επιτροπή απαρνούμαι το δικαίωμά μου στη δημοκρατική αυτή διαδικασία, για να μην μπορεί κανείς να αμφισβητήσει τη διαφάνεια του όλου εγχειρήματος!

Υ.Γ. Θέλω κι εγώ να γίνει admin ο sacarame!!!
rchos
αν δεν δω διαφορα μεγαλυτερη των 15 ψηφων δεν ανοιγω πολλ.

θελω να ειμαι σιγουρος οτι ο τζινομπιλι θα κερδισει!

Υ.Γ. 2 απο αυτους πουεχεις βαλει οτι ψηφιζουν τζινομπιλι μπορουν οποτε θελουν να ανοιξουν πολλ.τους το απαγορευσα ομως γιατι ειμαι και δυναστης!
VRANKOVIC S.
Επειδη το προηγουμενο τοπικ μου με τιτλο "τζορνταν η τζινιμπιλι" ηταν ακρως προσβλητικο και υποτιμητικο ενιωσα την αναγκη να συγκρινω το μανου με ενα αλλο ιερο τερας του μπασκετ!!!

Λοιπον νομιζω οτι με αναγωγη στο 2011 ειναι καλυτερος ο τζινομπιλι.τι λετε?
thrylos7
Επειδή δεν υπάρχει καμιά απολύτως διαφορά στα συγκρινόμενα μεγέθη, τα topics συγχωνεύονται. 69.gif

Επειδή ήταν μόνο στο τίτλο, το νέο τόπικ ήταν Τζινόμπιλι vs Βουρτζούμης.
panos75
Τι άλλo θα διαβάσουμε σε αυτό το φόρουμ.

kseplenhs
QUOTE(pmam @ Mar 16 2011, 23:24 ) *
Ο φασισμός του αντμιν μας 68.gif δεν επιτρέπει την εισαγωγή poll στο εν λόγω τόπικ, γι'αυτό ψηφίζουμε εμείς με τον τρόπο μας!
Μετράμε ψήφους μέχρι στιγμής:
Ginobili: thrylos7,benchwarmer, Xaroumenos louloumas, T.W.Is.M., KingCrimson
Jordan: έπαθα λάστιχο, NBAholic
Μάκης Χάβος: SG3ptshooter
Μέχρι στιγμής επομένως προηγείται ο Ginobili με 5 ψήφους, ακολουθεί ο Jordan με 2 ενώ από κοντά βρίσκεται ο Χάβος με 1 ψήφο. Λόγω της συμμετοχής μου στην εφορευτική επιτροπή απαρνούμαι το δικαίωμά μου στη δημοκρατική αυτή διαδικασία, για να μην μπορεί κανείς να αμφισβητήσει τη διαφάνεια του όλου εγχειρήματος!

Υ.Γ. Θέλω κι εγώ να γίνει admin ο sacarame!!!


βάλε και απο μένα αλλη μια στον χάβο για να νιώσει ο μιχάλης λίγο εν δυνάμει ουραγός

εντιτ: στην ισοβαθμία ποιός κερδίζει?χαβος έχει καλύτερο αβερέιτζ πάντως
petrovic
μάλλον θα σας ξενερώσω με την "προσγειωμένη" θεση μου αλλά εγώ θα τα γράψω:

οι μεγάλοι σκόρερ πολύ χονδρικά χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: τους μεγάλους σουτερ και αυτούς που πάνε στη διείσδυση (ο Γκάλης π.χ. έχει πεί ότι δεν ήταν σουτινγκ γκαρντ αλλά "ντράιβερ"). Οι πιο εντυπωσιακοί είναι μακράν οι δεύτεροι (προσωπική αποψη). Ο Τζινόμπιλι είναι ακριβως μια τετοια υπέροχη περίπτωση "ντράιβερ", περίπτωση που γίνεται ακομα πιο υπέροχη εάν αναλογιστούμε πόσοι λίγοι είναι οι λευκοί μεγάλοι "ντραιβερς". Αυτή πιστευω είναι μάλλον η αιτία για την τεράστια λατρεία προς το Μανού, που φτάνει κάποτε και σε πράγματι ...περίεργα αποτελέσματα.
Anubis
Nα γινουν 6 οι ψηφοι του Μανου να ανοιξουμε την διαφορα(αν και προς στιγμη ηθελα να ψηφισω τον τιτανοτεραστιο Μακη Χαβο ωστε να περασει το Μιχαλακη)..
Τελικα μηπως το poll να ειναι Ginobili VS Χαβος?
Ginobili
QUOTE(pmam @ Mar 16 2011, 21:24 ) *
Μετράμε ψήφους μέχρι στιγμής:
Ginobili: thrylos7,benchwarmer, Xaroumenos louloumas, T.W.Is.M., KingCrimson
Jordan: έπαθα λάστιχο, NBAholic
Μάκης Χάβος: SG3ptshooter
Μέχρι στιγμής επομένως προηγείται ο Ginobili με 5 ψήφους, ακολουθεί ο Jordan με 2 ενώ από κοντά βρίσκεται ο Χάβος με 1 ψήφο. Λόγω της συμμετοχής μου στην εφορευτική επιτροπή απαρνούμαι το δικαίωμά μου στη δημοκρατική αυτή διαδικασία, για να μην μπορεί κανείς να αμφισβητήσει τη διαφάνεια του όλου εγχειρήματος!

Βάλε και τον Τζινόμπιλι που ψηφίζει τον εαυτό του...
kseplenhs
QUOTE(Ginobili @ Mar 16 2011, 23:49 ) *
Βάλε και τον Τζινόμπιλι που ψηφίζει τον εαυτό του...



όταν λέμε τζινόμπιλι εσένα εννοούμε ρε.Μην πάει ο νους σου στον αργεντίνο
rchos
QUOTE(Ginobili @ Mar 16 2011, 23:49 ) *
Βάλε και τον Τζινόμπιλι που ψηφίζει τον εαυτό του...

ε η ψηφος σου ειναι ακυρη.
δεν μπορεις να ψηφιζεις τον εαυτο σου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.