Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΖΟΡΝΤΑΝ Η ΤΖΙΝΟΜΠΙΛΙ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2
KingCrimson
αρα: shooting driver(manu) VS shooting dunker (μιχαλακης)

Τι ειναι πιο δυσκολο?
το κυπελο χαλαρα στο Μανου!
Leon_cp3
Κένι Νταλγκλίς γιατί έχουμε και τον αγώνα με τη Μπράγκα αύριο. Ψήφος εμπιστοσύνης για να του προσφερθεί νέο διετές συμβόλαιο από τους Αμερικανούς,κι επειδή θα τον στηρίξουμε και τον 2ο χρόνο του συμβολαίου του απαιτώ και 2η ψήφο.
Να γραφεί στα πρακτικά άμεσα.
sacarame
QUOTE(rchos @ Mar 16 2011, 23:29 ) *
αν δεν δω διαφορα μεγαλυτερη των 15 ψηφων δεν ανοιγω πολλ.

θελω να ειμαι σιγουρος οτι ο τζινομπιλι θα κερδισει!

Υ.Γ. 2 απο αυτους πουεχεις βαλει οτι ψηφιζουν τζινομπιλι μπορουν οποτε θελουν να ανοιξουν πολλ.τους το απαγορευσα ομως γιατι ειμαι και δυναστης!


ΦΑΣΙΣΜΟΣ, ΠΡΟΔΟΣΙΑ, ΑΙΣΧΟΣ, ΝΤΡΟΠΗ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ!!!!!!!! Για μια ακόμα φορά ο αντμιν μας προσπαθεί να κάνει επίδειξη δύναμης και εξουσίας μπροστά στα μάτια μας.

Ο και καλά "δημοκρατικός" άντμιν μόλις αρνήθηκε να δημιουργήσει πολλ για να μπορέσουν τα μέλη του φόρουμ μας να δείξουν τις ξεκάθαρες προθέσεις τους.Εφαρμόζοντας αναχρονιστικές μεθόδους, και γνωρίζοντας ότι ένα πολλ θα έδειχνε ξεκάθαρα την κατατρόπωση των προσωπικών του πεποιθήσεων, προτίμησε να αφήσει το φόρουμ στο σκοτάδι,πάνω σε ένα θέμα το οποίο δείχνει καθοριστικό για την πορεία του φόρουμ στο χρόνο !!!

Εμείς πιστοί στις θέσεις μας, θα στηρίξουμε και πάλι τις μειονότητες δείχνοντας την προτίμηση μας στον Κυπριο αθλητή Μιχάλη Ιορδάνου...Παρ'όλα αυτά θα θέλαμε να κατεβάσουμε την δική μας υποψηφιότητα με ένα άτομο κοινής αποδοχής, τον κύριο Πάρη Παπή, του οποίου παραθέτουμε και φώτο



Και σε αυτό το σημείο,θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το μέλος pmam για την στήριξη του στο άτομο μας ...Υπάρχει καλύτερο φόρουμ και το θέλουμε!!!!Πιστέ συναγωνιστή pmam, ότι βασανιστήρια κι αν δεχτείς από τον δυνάστη, μην λυγίσεις..Εμείς θα είμαστε πλάι σου!!!!

Καλούμε σε ανιλεή ποστ-τρολ όλα τα μέλη του φόρουμ μέχρι ο ραδιούργος άντμιν λυγίσει και ικανοποιήσει τα δίκαια αιτήματά μας!!
ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣ!!!!!
rchos
QUOTE(sacarame @ Mar 17 2011, 00:00 ) *
ΦΑΣΙΣΜΟΣ, ΠΡΟΔΟΣΙΑ, ΑΙΣΧΟΣ, ΝΤΡΟΠΗ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ!!!!!!!! Για μια ακόμα φορά ο αντμιν μας προσπαθεί να κάνει επίδειξη δύναμης και εξουσίας μπροστά στα μάτια μας.

Ο και καλά "δημοκρατικός" άντμιν μόλις αρνήθηκε να δημιουργήσει πολλ για να μπορέσουν τα μέλη του φόρουμ μας να δείξουν τις ξεκάθαρες προθέσεις τους.Εφαρμόζοντας αναχρονιστικές μεθόδους, και γνωρίζοντας ότι ένα πολλ θα έδειχνε ξεκάθαρα την κατατρόπωση των προσωπικών του πεποιθήσεων, προτίμησε να αφήσει το φόρουμ στο σκοτάδι,πάνω σε ένα θέμα το οποίο δείχνει καθοριστικό για την πορεία του φόρουμ στο χρόνο !!!

Εμείς πιστοί στις θέσεις μας, θα στηρίξουμε και πάλι τις μειονότητες δείχνοντας την προτίμηση μας στον Κυπριο αθλητή Μιχάλη Ιορδάνου...Παρ'όλα αυτά θα θέλαμε να κατεβάσουμε την δική μας υποψηφιότητα με ένα άτομο κοινής αποδοχής, τον κύριο Πάρη Παπή, του οποίου παραθέτουμε και φώτο



Και σε αυτό το σημείο,θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το μέλος pmam για την στήριξη του στο άτομο μας ...Υπάρχει καλύτερο φόρουμ και το θέλουμε!!!!Πιστέ συναγωνιστή pmam, ότι βασανιστήρια κι αν δεχτείς από τον δυνάστη, μην λυγίσεις..Εμείς θα είμαστε πλάι σου!!!!

Καλούμε σε ανιλεή ποστ-τρολ όλα τα μέλη του φόρουμ μέχρι ο ραδιούργος άντμιν λυγίσει και ικανοποιήσει τα δίκαια αιτήματά μας!!
ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣ!!!!!

been there done that!
so last year! tongue.gif
a bullet for your head
Ξεσκιστηκατε εδω βλεπω... rolleyes.gif
Και ελεγα να ανοιξω ενα καινουργιο poll....αλλα η τρελη απηχηση που εχει το παρον τοπικ,με κανει διστακτικο... biggrin.gif
Germany96
QUOTE(kseplenhs @ Mar 16 2011, 23:39 ) *
βάλε και απο μένα αλλη μια στον χάβο για να νιώσει ο μιχάλης λίγο εν δυνάμει ουραγός

εντιτ: στην ισοβαθμία ποιός κερδίζει?χαβος έχει καλύτερο αβερέιτζ πάντως

Το τρίλημμα έχει ως εξής δηλαδή:


Και μόνο για το λανσάρισμα καινούριας σειράς προϊόντων, στηρίζω Μάκη:

oti-nane
Χάβος Χαλλλλαρά
GK_23
QUOTE(Germany96 @ Mar 17 2011, 00:14 ) *
Το τρίλημμα έχει ως εξής δηλαδή:

Για να είναι η σύγκριση πιο αντικειμενική και για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις, μπορώ να έχω Μάκη Χάβο με φανέλα Πανσερραϊκού παρακαλώ; 56.gif
pmam
Τα νέα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
Μετά τα τελευταία πόστ, έχουμε 3 ψήφους στον Χάβο από kseplenhs, Germany96, oti-nane, 2 στον Manu από Anubis, Ginobili (μετράει κανονικά η ψήφος), 1+1 στον Κένι Νταγλίς από τον Leon_cp3.
Άρα έχουμε:
Ginobili: 7
Χάβος: 4
Jordan: 2
Νταγλίς: 1+1
Επίσης, καλείται ο χρήστης panos75 να απαντήσει ξεκάθαρα στο ερώτημα, και να σταματήσει να σπαμάρει διαφημίσεις αθλητικών ειδών.... Ακόμη, ο (περισσότερο από τον δυνάστη άξιος για admin) sacarame να δηλώσει που πάει η ψήφος του, διότι κινδυνεύει να ακυρωθεί, λόγω διπλής ψήφου. Η διαφάνεια δεν γνωρίζει αξιώματα!

Υ.Γ. Ο Ginobili δεν είναι ο πραγματικός??? blink.gif Τότε πώς έχει φωτογραφία το δαχτλίδι???
colonel gomelsky
QUOTE(pmam @ Mar 17 2011, 00:40 ) *
Τα νέα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
Μετά τα τελευταία πόστ, έχουμε 3 ψήφους στον Χάβο από kseplenhs, Germany96, oti-nane, 2 στον Manu από Anubis, Ginobili (μετράει κανονικά η ψήφος), 1+1 στον Κένι Νταγλίς από τον Leon_cp3.
Άρα έχουμε:
Ginobili: 7
Χάβος: 4
Jordan: 2
Νταγλίς: 1+1
Επίσης, καλείται ο χρήστης panos75 να απαντήσει ξεκάθαρα στο ερώτημα, και να σταματήσει να σπαμάρει διαφημίσεις αθλητικών ειδών.... Ακόμη, ο (περισσότερο από τον δυνάστη άξιος για admin) sacarame να δηλώσει που πάει η ψήφος του, διότι κινδυνεύει να ακυρωθεί, λόγω διπλής ψήφου. Η διαφάνεια δεν γνωρίζει αξιώματα!

Υ.Γ. Ο Ginobili δεν είναι ο πραγματικός??? blink.gif Τότε πώς έχει φωτογραφία το δαχτλίδι???


Πρόσθεσε και τη δικιά μου ψήφο υπέρ του Μανού. Και επιπλέον θα την δικαιολογήσω. Καλός, χρυσός ο Τζόρνταν, αλλά στην Πανάθα δεν έπαιξε. Ενώ τώρα ο Μανού με το λοκ αουτ.... Ποτέ δεν ξέρεις! rolleyes.gif
Anaz
Eγω ψηφιζω τον 48χρονο Τζορνταν παντως..
VRANKOVIC S.
εγω ψηφιζω βουρτζουμη!!

σιγουρα καλυτερος του τζινομπιλι!
Pierce
Λευτερια στη Βορεια Μυκονο

ΕΟΚ ΚΑΙ ΝΑΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΤΟ

(ειπα να γραψω και εγω την παπατζα μου)
just basketball
ρε παιδια σαν το χαβο δεν εχει...ποιος ειναι αυτος ο μανου και ο μιχαλακης τελως παντων???? πφφ..ασχετοι..
χαβος δαγκωτο.. icon_drunk.gif
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Mar 17 2011, 00:54 ) *
Λευτερια στη Βορεια Μυκονο

ΕΟΚ ΚΑΙ ΝΑΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΤΟ



Αμερικανάτο ε??Χμμμμ..Σαν κι αυτό



boogie boogie boogie boogie!!!! smiley.gif smiley.gif

ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΧΑΒΟΟΣ ΟΕΟΕΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ!!!
SG3ptshooter
Γερμανέ πρέπει να το οργανώσουμε.
Θα σκέφτομαι κάτι άκυρο κι εσύ θα βάζεις το photoshop. (ήδη σκέφτηκα κτ cool.gif )
Και προχτές με τον Τέπιτς όπως κι απόψε μπήκα και πέθανα στο γέλιο..


Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στους πραγματικούς γνώστες του μπάσκετ, που αφήνουν στην άκρη τους υπερπροβεβλημένους και διαβλέπουν το ταλέντο του Μάκη!

Germany96
QUOTE(sixama23 @ Mar 17 2011, 00:27 ) *
Για να είναι η σύγκριση πιο αντικειμενική και για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις, μπορώ να έχω Μάκη Χάβο με φανέλα Πανσερραϊκού παρακαλώ; 56.gif

Δεν ήθελα να βάλω τον Havos στο prime του για να μην χαθεί ο ανταγωνισμός στο poll.

QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 17 2011, 01:09 ) *
Γερμανέ πρέπει να το οργανώσουμε.
Θα σκέφτομαι κάτι άκυρο κι εσύ θα βάζεις το photoshop. (ήδη σκέφτηκα κτ cool.gif )
Και προχτές με τον Τέπιτς όπως κι απόψε μπήκα και πέθανα στο γέλιο..

Ρίχνε τέτοιες ιδέες εσύ και όλα θα τα βρούμε αλλά μην ξεχνάμε πως είναι συμμετοχική η παραγωγική διαδικασία. Για παράδειγμα, έχεις παρατηρήσει ότι και τα δύο καυτά αυτά topics τα έχει ανοίξει ο VRANKOVIC S. και αφορούν και τα δυο τους, τις μεγάλες αδυναμίες του Ginobili?

Ο οποίος Ginobili πλέον σε επίπεδα kinkiness αρχίζει και πλησιάζει τον colonel 41.gif και κατεβάζει τέτοιους ενδιαφέροντες συνδυασμούς:
QUOTE(Ginobili @ Mar 12 2011, 14:39 ) *
Καταρχάς εννοούσα την φρικιαστικά τεράστια γκαρνταρόμπα της,και τα χιλιαδες παπούτσια...
Σαν ηθοποιό βέβαια...ούτε να την φτύσω...Πιστεύω πάντως ότι άμα πήγαινε με τον Τέπιτς,πιθανώς να του έκανε καλό.. rolleyes.gif



Κατά βάθος πιστεύω ότι αρχικά ήθελε να γράψει να σταλεί ο Milenko στα γκουλαγκ αλλά τελικά κράτησε μια πιο politically correct version βασανιστηρίων. Πόσο πιο διεστραμμένη όμως; tongue.gif
petrovic
QUOTE(KingCrimson @ Mar 16 2011, 21:52 ) *
αρα: shooting driver(manu) VS shooting dunker (μιχαλακης)

Τι ειναι πιο δυσκολο?
το κυπελο χαλαρα στο Μανου!


τις καρφωματάρες του Μανού πάντως εγώ προσωπικά δεν τις έχω δει από κανένα άλλο λευκό.
είναι αρρώστια το άτομο,τι να λέμε
rchos
δηλωση μακη χαβου για το χθεσινο παιχνιδι!
QUOTE
O Μάκης Οχάβος μεταξύ άλλων δήλωσε: "Ήταν ένα πολύ δυνατό ζευγάρι και πίστευα ότι όποιος περνούσε από αυτό το παιχνίδι θα πήγαινε τελικό."


σοφα λογια!
λεω να τον ψηφισω κι εγω! smiley.gif
LFO
QUOTE(thrylos7 @ Mar 16 2011, 14:44 ) *
Αυτή τη στιγμή ο Τζινόμπιλι είναι καλύτερος. Όπως και ο Χουέρτας του Παπαλουκά (λέμε τώρα...).

77.gif 77.gif
Phil Laak
QUOTE(kseplenhs @ Mar 16 2011, 23:50 ) *
όταν λέμε τζινόμπιλι εσένα εννοούμε ρε.Μην πάει ο νους σου στον αργεντίνο


Δεν τον έχεις δει να παίζει μου φαίνεται...Πιο κατάχρηση τρίπλας,πεθαίνεις!! smiley.gif
T.W.Is.M.
Αποτελεσματα εχουμε? Προηγειται νομιζω ο Τζινομπιλι, αλλα με ποσο? Ο Μακης Χαβος ειναι απειλητικος και μην αποκλειετε την εκπληξη που ακουει στο ονομα Βαγγελης Βουρτζουμης! Αν παντως ο Μανου δε βγαζει αυτοδυναμια, η συνεργασια με το Βουρτζουμη ειναι σιγουρη. Ειναι κι οι δυο αριστεροχειρες αλλωστε... tongue.gif
pmam
Update: Μετά τις ψήφους των colonel gomelsky, Anaz, vrankovic, just basketball, rchos έχουμε τα εξής αποτλέσματα:
Ginobili:8
Χάβος:6
Jordan:3
Νταγλίς:1+1
Βουρτζουμης:1
Ο υπόλοιπος κόσμος του φόρουμ που βρίσκεται? Με τι τους απειλεί ο δυνάστης? Και ποια συμφέροντα τον ώθησαν να ψηφίσει Μάκη Χάβο? Μπορώ να κλείσω το ποστ με 5 συνεχόμενες ερωτήσεις? Αν το κάνω, ποιες θα είναι οι συνέπειες?
VRANKOVIC S.
8 ψηφους ο ginobili?

μα αυτος αμα ηταν μαυρος δε θα τον προσεχε ουτε η μανα του!

το μοναδικο εντυπωσιακο πανω του ειναι οτι ειναι λευκος και φτανει να καρφωνει.
δηλαδη ο αργεντινος μαρκο γιαριτς δηλαδη.ενας μετριος παικτης..για τα δεδομενα του nba

χωρια οτι ειναι φλωρουμπα του κερατα με μπαμπα αρχιπαραγοντα του μπασκετ στην αργεντινη..
ο γιος του μπαμπα του που τον αγαπαει και του κανει ολα τα χατηρια!

λαμαρ οντομ ρε!!παικτης αυτοδημιουργητος,πρωην φτωχος μεγαλωμενος απο τη γιαγια του παιδι ορφανο!

αντε φτανει με το γιοκα του γκαγκατσοβασιλακοπουλου της αργεντινης.πολυ ασχοληθηκαμε!
παρακαλω καταψηφιστε!
T.W.Is.M.
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 17 2011, 23:54 ) *
8 ψηφους ο ginobili?

μα αυτος αμα ηταν μαυρος δε θα τον προσεχε ουτε η μανα του!

το μοναδικο εντυπωσιακο πανω του ειναι οτι ειναι λευκος και φτανει να καρφωνει.
δηλαδη ο αργεντινος μαρκο γιαριτς δηλαδη.ενας μετριος παικτης..για τα δεδομενα του nba

χωρια οτι ειναι φλωρουμπα του κερατα με μπαμπα αρχιπαραγοντα του μπασκετ στην αργεντινη..
ο γιος του μπαμπα του που τον αγαπαει και του κανει ολα τα χατηρια!

λαμαρ οντομ ρε!!παικτης αυτοδημιουργητος,πρωην φτωχος μεγαλωμενος απο τη γιαγια του παιδι ορφανο!

αντε φτανει με το γιοκα του γκαγκατσοβασιλακοπουλου της αργεντινης.πολυ ασχοληθηκαμε!
παρακαλω καταψηφιστε!


Και μονο που αναφερεις στο ιδιο ποστ Τζινομπιλι με το συζυγο της Αντριανα Λιμα ειναι προσβολη για το μπασκετ! 19.gif
Μπορω μαζι με την ψηφο στο Τζινομπιλι να ριξω και μια αρνητικη ψηφο στο Γιαριτς, ωστε να εχει -1 ψηφους? smiley.gif
Αλλωστε αν ο Μανου ειναι μετριος για τα δεδομενα του ΝΒΑ, ο καλουτσικος θα ειναι κατι μεταξυ Καρμελο Αντονι και Στιβ Νας, ετσι? Και τι πειραζει που ο πατερας του ειναι ο Βασιλακοπουλος της Αργεντινης? Το εντυπωσιακο θα ηταν να ηταν αρχιπαραγοντας της FIBA και παρολα αυτα ο Πιτσιλκας να ειχε σφαξει την Αργεντινη στο γονατο στην Ιντιανα.
SG3ptshooter
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 17 2011, 23:26 ) *
Μπορω να ριξω και μια αρνητικη ψηφο στο Γιαριτς, ωστε να εχει -1 ψηφους? smiley.gif

κάντο -2 καταμετρητή..

αα και βάλε και 3 ψήφους στην Αντριάνα Λίμα smiley.gif
kostasvc15
Εγω θελω να ψηφιζω τον Καρτερ οπως κανω σε ολα τα πολλς

Μακραν Βινς Καρτερ λοιπον..πολυ μαρκαν
Manu7
Καλά από πού και ως πού συγκρίνεται ο παίχτης-προπονητής-νυχτεριδοσκοτώστρας Μανού με το γατούλη τον Τζορντανούλη, δεν μπορώ να καταλάβω...

Ψήφο σε Μανού προφανώς...smile.gif bball.gif rolleyes.gif
berry
ο τζινομπιλι αν ηταν οσο ατομιστης οσο και ο μιχαλακης και αυτος 30 ποντους μ.ο θα ειχε ,αλλα ειναι αλτρουιστης wacko.gif και παικτης ομαδας γι αυτο και τον υποστηριζω και εγω tongue.gif

morfi
QUOTE
ΤΖΟΡΝΤΑΝ Η ΤΖΙΝΟΜΠΙΛΙ?, Ποιος αοι τους δυο ειναι καλυτερος?

Air and King
Παντως περα της πλακας και οι δυο αυτοι παιχτες ηταν/ειναι πολυ ευχαριστο να τους παρακολουθει ενας φιλαθλος του μπασκετ..
Ενταξει ο Τζορνταν ειναι ο Τζορνταν ολοι ξερουμε ποιος και τι ηταν και κατα πολλους ο καλυτερος της Ιστοριας αλλα και ο Μανου ειναι ενας πολυ μεγαλος παιχτης.Ποσοι λευκοι στην Ιστορια μπορουσαν να κανουν αυτα που κανει ο Μανου?Και μιλαω για πολλα..Για circus shots,για το απιστευτο ντραιβ του Αργεντινου,για ντριπλες-ποδιες κατω απο τα ποδια των αντιπαλων,για μεγαλα καλαθια,για εξαιρετικες πασες...
Ο Τζινομπιλι για μενα ειναι μετα τον Μαραβιτς ο πιο θεαματικος Λευκος παιχτης που εχω δει..Γιατι σε ολους του τομεις του μπασκετ(αν και ο Μαραβιτς αμυντικα δεν ηταν πολυ καλος αλλα στην επιθεση ηταν απιστευτα skilled)) ειναι καλος οπως ηταν και ο Πιστολ..Μπορουν/σαν να πετυχουν το πιο απιστευτο καλαθι,να κανουν την πιο απιστευτη πασα και ντριμπλα...Και ειναι λευκοι οταν οι περισσοτεροι θεαματικοι παιχτες ηταν/ειναι μαυροι...
jasonick
Ginobili.
Πιο τίμια καράφλα.
M.J FOR EVER
Δυσκολη ερωτηση.απο τα 8 για να εφτασα στα 32 και να εχω ακομα το δωματιο μου γεματο απο πραγματα που εχουν σχεση με τον JORDAN μαλλον φαινεται ποιον θα πω.απο την μια πλευρα παλι καλα που σταματησε ο ΜΙΚΕ γιατι υπηρχαν στιγμες που νομιζα οτι πρωτα φωναξα ΜΙΚΕ και μετα μαμα.χαρη σε αυτον σε συνδυασμο με την επιτυχια της εθνικης το 87 πιασαμε την μπαλα με τα χερια και σταματησαμε να την κλωτσαμε!!!!! rolleyes.gif
george69
QUOTE (M.J FOR EVER @ Mar 26 2011, 01:43 ) *
Δυσκολη ερωτηση.απο τα 8 για να εφτασα στα 32 και να εχω ακομα το δωματιο μου γεματο απο πραγματα που εχουν σχεση με τον JORDAN μαλλον φαινεται ποιον θα πω.απο την μια πλευρα παλι καλα που σταματησε ο ΜΙΚΕ γιατι υπηρχαν στιγμες που νομιζα οτι πρωτα φωναξα ΜΙΚΕ και μετα μαμα.χαρη σε αυτον σε συνδυασμο με την επιτυχια της εθνικης το 87 πιασαμε την μπαλα με τα χερια και σταματησαμε να την κλωτσαμε!!!!! rolleyes.gif


ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ MICHAEL JORDAN ΛΟΓΩ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ . Ο GINOBILI ΕΙΝΑΙ ΑΛΤΡΟΥΪΣΤΗΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΓΕΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ.
morfi
Μου αρέσει που απαντάτε στα σοβαρά.
Air Kef
QUOTE(morfi @ Mar 27 2011, 12:45 ) *
Μου αρέσει που απαντάτε στα σοβαρά.



like
morfi
QUOTE(Air Kef @ Mar 27 2011, 16:38 ) *
like

pmam
Τώρα που το τόπικ-έπος φαίνεται να έχει ξεχαστεί, (αν και είναι το πρώτο στα polls... μήπως να περίμενα λίγο ακόμα? 39.gif )
επανέρχομαι με τα τελικά (?) αποτελέσματα.
Μετά λοιπόν τις δεύτερες ψήφους των Vrankovic στο lamar (που ακυρώνει και την ψήφο στο Βουρτζουμη), T.W.Is.M στον Jaric (που πάλι αποτελεί διπλή ψήφο και ακυρώνει και τις 2), τις 4 νέες του SG3ptshooter, την αναπάντεχη συμμετοχή του kostasvc15, και τους ξενέρωτους manu7, berry, jasonick (που σε poll Ginobili-Jordan αντί να στηρίξουν Χάβο πάνε με το φαβορί), M.J FOR EVER,george69 έχουμε:
Ginobili:10
Χάβος:5
Jordan:5
Νταγλίς:1+1
Carter: 1
T.W.Is.M.
QUOTE(pmam @ Apr 2 2011, 09:26 ) *
Τώρα που το τόπικ-έπος φαίνεται να έχει ξεχαστεί, (αν και είναι το πρώτο στα polls... μήπως να περίμενα λίγο ακόμα? 39.gif )
επανέρχομαι με τα τελικά (?) αποτελέσματα.
Μετά λοιπόν τις δεύτερες ψήφους των Vrankovic στο lamar (που ακυρώνει και την ψήφο στο Βουρτζουμη), T.W.Is.M στον Jaric (που πάλι αποτελεί διπλή ψήφο και ακυρώνει και τις 2), τις 4 νέες του SG3ptshooter, την αναπάντεχη συμμετοχή του kostasvc15, και τους ξενέρωτους manu7, berry, jasonick (που σε poll Ginobili-Jordan αντί να στηρίξουν Χάβο πάνε με το φαβορί), M.J FOR EVER,george69 έχουμε:
Ginobili:10
Χάβος:5
Jordan:5
Νταγλίς:1+1
Carter: 1


Μα η ψηφος μου στο Γιαριτς ηταν αρνητικη. Σαν κατι ριαλιτι που εριχνες θετικη και αρνητικη ψηφο(νομιζω)... tongue.gif
Η ψηφος μου πρεπει να μετρησει!
SteveNashidis
QUOTE(Air Kef @ Mar 27 2011, 16:38 ) *
like


Like εις το τετραγωνο...δεν ειναι πολς αυτά...



Και μόνο το γλύψιμο στους διαιτητές μου αρκεί για να μην συμπαθω αυτό τον παίκτη...
captain charisma
http://www.gazzetta.gr/basket/nba/item/105...%BD%CE%BF%CF%82

τυχαιο οτι με βαρεζαο ψηφιστηκαν οι πιο θεατρινοι???δεν νομιζω
Igor
Κανω εισηγηση/προταση (σε αυτο το τοπικ και οχι στο αλλο το γνωστο των τελευταιων ημερων...) να αλλαξει το ονομα του τοπικ σε "why we hate Ginobilli". Βρηκανε ευκαιρια ολοι οι haters να κραξουν τον Αργεντινο για το flopping, τις διαμαρτυριες ακομα και την καραφλα του.

Α και ριχνω την ψηφο μου στον Brian Cardinal.

Thanks
SteveNashidis
QUOTE(Igor @ Apr 3 2011, 23:57 ) *
Κανω εισηγηση/προταση (σε αυτο το τοπικ και οχι στο αλλο το γνωστο των τελευταιων ημερων...) να αλλαξει το ονομα του τοπικ σε "why we hate Ginobilli". Βρηκανε ευκαιρια ολοι οι haters να κραξουν τον Αργεντινο για το flopping, τις διαμαρτυριες ακομα και την καραφλα του.

Α και ριχνω την ψηφο μου στον Brian Cardinal.

Thanks



Τυχαίο ??? Δεν νομίζω...
Dino Charito
Jordan vs Ginobili? 24.gif
Ρε παιδια μεγαλος παιχτης ο Τζινομπιλι δε λεω...αλλά εδω ειναι ιεροσυλία να συγκρίνουμε τον Λεμπρον και τον Κομπε με τον Μεγαλο...
Ασε που δε καταφερε να παρει τιτλο ευρωπαικο χιχιχιχιχι
benchwarmer
pmam κανε ρε συ μια ανανεωση στο μετρημα sleep.gif
morfi
QUOTE
ΤΖΟΡΝΤΑΝ Η ΤΖΙΝΟΜΠΙΛΙ?

Murdoc
Καπως ετσι θα κοιταζε ο Μιχαλης απορημενος........με αυτα που βλεπει και ακουει

pmam
Η μόνη ξεκάθαρη ψήφος που έπεσε από την προηγούμενη καταμέτρηση είναι του Igor στον Brian Cardinal, οπότε νέα καταμέτρηση δεν έχει ιδιαίτερο νόημα. Το μόνο νέο στοιχείο είναι ότι ο Jordan φαίνεται έτοιμος να ανέβει μόνος στη 2η θέση, αφήνοντας το μεγάλο Μάκη Χάβο στην 3η... 68.gif
Η αλήθεια είναι πάντως ότι ο πειρασμός να μπω και γω στην ψηφοφορία για να στηρίξω morfi είναι μεγάλος, αλλά ακόμη κρατιέμαι.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.