Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 5 ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ALBUM ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2
SG3ptshooter
QUOTE(The Warlus @ May 5 2011, 19:41 ) *
Αυτήν την περίοδο,ούτε 10,ούτε 5,μόνο Ένα.

PINK FLOYD - THE WALL

'Ελα;

Κι εγώ που νόμιζα ότι θα ήταν η Σκοτεινή πλευρά του Φεγγαριού.. rolleyes.gif
nikolas12
Metallica-Master of Puppets. Συμφωνα με τους περισσοτερους το καλυτερο metal album ever.
Αγαπημενο μου τραγουδι βεβαια ειναι το απιστευτο One του δισκου And Justice For All... που δεν θα τον χαρακτηριζα τρομερο. Το The Black Album και το Ride the Lighting ειναι απλα απιθανοι δισκοι.
Θα ηθελα μετα να αναφερω απλως καποια που μου αρεσουν. Θα χαρακτηριζα το Toxicity των SOAD πολυ καλο και το Appetite for Destruction των Guns n' Roses επισης καλο. Των Pantera χωρις δευτερη σκεψη το Cowboys from Hell που τους εκανε πασιγνωστους και οσον αφορα κατι πιο ροκ θα ελεγα το American Idiot των Green Day. Τελος θα ελεγα το Meteora και το Hybrid Theory των Linkin Park.
Στο ελληνικο...ρεπερτοριο πρεπει να πω πως ειναι πολυ καλα το Allegiance και το Premonition των Firewind και απο το νεο τους album εχοντας ακουσει 2-3 τραγουδια μπορω να πω πως εμεινα ικανοποιημενος.
Air and King

1.Pink Floyd-Wish You Were Here
2.Rage Against the Machine-Rage Against the Machine
3.Stevie Wonder-Innervisions
4.Biggie Smalls-Life After Death
5.Χάρις Αλεξίου-Γυρίζοντας τον κόσμο & Ένα φιλί του κόσμου
SoKRaM
Θα τα γραψω με τυχαια σειρα.

Pink Floyd - The Dark Side of the Moon
Rage Against The Machine - Rage Against The Machine
Metallica - Metallica (Black Album)
Led Zeppelin - Led Zeppelin IV
System Of A Down - Toxicity

Tα Live δεν ειναι albums παιδες.

Υ.Γ. Bonus Album : The Clash - London Calling
HLR CENATION
Μ αρεσουν πολλα αλμπουμ,ωστε να βγαλω ευκολα πενταδα αλλα θα προσπαθησω να το κανω.

5 )Teenage Dream- Katy Perry

4)Σε μια Ελενη Λενα Παπαδοπουλου

3)Brave- Jennifer Lopez

2)Kylie-X -Kylie Minoque

1)Aphrodite-Kylie Minoque
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.