Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετ την ερχόμενη Παρασκευή 22-6
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
Pierce
QUOTE(Keyser_Soze @ Jun 22 2007, 03:47 PM) *
Ρε pierce έλα για τον χαβαλέ και βλέπουμε πως πάει και αν θα παίξουμε. Μην είσαι ξενέρωτος τώρα tongue.gif . Να πούμε και για την αεκάρα...

Εγώ θα έρθω μαζί με έναν κολλητό.

riboooooooooooooooooooooo

τεσπα αντε επειδη εισαι εσυ θα ερθω tongue.gif
nikefalin
QUOTE(pierce21 @ Jun 22 2007, 03:52 PM) *
riboooooooooooooooooooooo

τεσπα αντε επειδη εισαι εσυ θα ερθω tongue.gif

Δεν έχω δει κανέναν κι εγώ παρότι έχω μιλήσει με κάποιους, οπότε θα είμαι με τη φανέλα των Nets (αν βρω και την πανεπιστημιακή φανέλα των ouzo power ακόμα καλύτερα)
rchos
σορυ παιδια αλλα στραβωσε η δουλεια.δεν μπορω.υποθετω ουτε ο λουκουμας θα ερθει αφου δεν ερχομαι εγω!
dizzy_fingers
Ρε απατεώνες δε λέτε ότι βαριέστε να κατέβετε και μας αραδιάζετε ιστορίες ότι τάχα "κάτι σας έτυχε"???tongue.gif laugh.gif

Pierce, αν είναι η ζέστη ο λόγος που δε θα έρθεις, μην κατέβεις από τις 18:30 αλλά από τις 19:30 που θα έχει πέσει ο ήλιος.
Άλλωστε μέχρι τις 19:00 λογικά θα είμαστε χαλαροί, μετά θα αρχίσουν τα παιχνίδια.

Sir Charles, αν για κάποιο λόγο δεν είμαστε εκεί, δοκίμασε να έρθεις να μας βρεις απέναντι στη ΓΑΔΑ. Εμένα θα με καταλάβεις από τη φανέλα του Σακ (άσπρη-Heat).

Πάντως έλατε βρε σεις, ακόμα και να μην παίξουμε μπάσκετ θα πάμε κάπου μετά wink.gif.


Α, μην ξεχάσετε να φέρετε ΜΠΑΛΑ!!!! bball.gif
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 22 2007, 04:52 PM) *
Ρε απατεώνες δε λέτε ότι βαριέστε να κατέβετε και μας αραδιάζετε ιστορίες ότι τάχα "κάτι σας έτυχε"???tongue.gif laugh.gif

Pierce, αν είναι η ζέστη ο λόγος που δε θα έρθεις, μην κατέβεις από τις 18:30 αλλά από τις 19:30 που θα έχει πέσει ο ήλιος.
Άλλωστε μέχρι τις 19:00 λογικά θα είμαστε χαλαροί, μετά θα αρχίσουν τα παιχνίδια.

Sir Charles, αν για κάποιο λόγο δεν είμαστε εκεί, δοκίμασε να έρθεις να μας βρεις απέναντι στη ΓΑΔΑ. Εμένα θα με καταλάβεις από τη φανέλα του Σακ (άσπρη-Heat).

Πάντως έλατε βρε σεις, ακόμα και να μην παίξουμε μπάσκετ θα πάμε κάπου μετά wink.gif.
Α, μην ξεχάσετε να φέρετε ΜΠΑΛΑ!!!! bball.gif

see youi there, φεύγωωωωω
dizzy_fingers
Την κάνω κι εγώ σε λίγο.

Σας περιμένω όλους μάγκες.
Θα παίξουμε ΚΑΙ σήμερα μπάσκετ υψηλού επιπέδου (κι ας την κάνανε συστηματικά οι αντίπαλοι rchos+anaz με ελαφρά πηδηματάκια... 65.gif 19.gif )
Anaz
Για το καλο σου..Για να μην ταπεινωθεις πάλι το εκανα.. 19.gif
rchos
εγω αφου ελειπε ο MJ δεν μπορουσα να ερθω!επεσε πολυ το επιπεδο!
dizzy_fingers
Θα σας περιμένουμε την επόμενη εβδομάδα με ακόμη πιο άγριες διαθέσεις wink.gif.

Πλέον είμαστε 4 μονά πιο μπροστά σε φόρμα από εσάς tongue.gif.

Πάντως, ζέστη δεν έκανε τελικά αφού έπεσε ο ήλιος.
morfi
QUOTE(Sir Charles @ Jun 22 2007, 11:35 AM) *
Και επειδή ούτε με ξέρετε ούτε σας ξέρω ψάξτε για ένα τύπο με φανέλα της σημαντικότερου αθλητικού οργανισμού παγκοσμίως σε όλα τα σπορ - των BOSTON CELTICS.

Και πάλι καλημέρα.

Γίναμε τρείς.
mgg
QUOTE(morfi @ Jun 23 2007, 03:49 PM) *
Γίναμε τρείς.


Αααααααχ, Παρακμαζει σιγα σιγα ο μπασκετικος κοσμος, με ειδωλα τον Γκαρνετ και τον Πιρς.. Ααααααααχ
nikefalin
QUOTE(mgg @ Jun 23 2007, 04:29 PM) *
Αααααααχ, Παρακμαζει σιγα σιγα ο μπασκετικος κοσμος, με ειδωλα τον Γκαρνετ και τον Πιρς.. Ααααααααχ

φταίω εγώ που πιτσιρικάς είχα τον Μακ Χέιλ ? biggrin.gif biggrin.gif
morfi
QUOTE(mgg @ Jun 23 2007, 04:29 PM) *
Αααααααχ, Παρακμαζει σιγα σιγα ο μπασκετικος κοσμος, με ειδωλα τον Γκαρνετ και τον Πιρς.. Ααααααααχ

Μην ξανάρθεις.

QUOTE(nikefalin @ Jun 23 2007, 04:39 PM) *
φταίω εγώ που πιτσιρικάς είχα τον Μακ Χέιλ ? biggrin.gif biggrin.gif

Εσύ πουυυυυυυυυυυυυυ ήσουν την προηγούμενη φορά ? 45.gif
nikefalin
QUOTE(morfi @ Jun 23 2007, 04:57 PM) *
Μην ξανάρθεις.
Εσύ πουυυυυυυυυυυυυυ ήσουν την προηγούμενη φορά ? 45.gif

Περίμενα να λείπεις και πήγα χτες. Δε χωρούν 2 αστέρες του διαγαλαξιακού διαμετρήματος στο ίδιο γηπεδάκι smiley.gif smiley.gif
morfi
QUOTE(nikefalin @ Jun 23 2007, 05:17 PM) *
Περίμενα να λείπεις και πήγα χτες. Δε χωρούν 2 αστέρες του διαγαλαξιακού διαμετρήματος στο ίδιο γηπεδάκι smiley.gif smiley.gif

Ποιός είναι ο δεύτερος αστέρας ? dry.gif
nikefalin
QUOTE(morfi @ Jun 23 2007, 11:23 PM) *
Ποιός είναι ο δεύτερος αστέρας ? dry.gif

....σωστή ερώτηση , τελικά σε είχα παρεξηγήσει, είσαι ένας απλός και ταπεινός player,ένας Low profiler, ένας κόκκος άμμου στην Κόπα Καμπάνα, ένα αμυδρό & σεμνό αστέρι στον γαλαξία της Ανδρομέδας.

Και πάλι είχα δίκιο που δεν εμφανίστηκα την προηγούμενη βδομάδα, θα χανόταν αυτή η πυγολαμπίδα φωτός με την παρουσία μου icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif biggrin.gif biggrin.gif smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Sir Charles
QUOTE(nikefalin @ Jun 22 2007, 04:00 PM) *
Δεν έχω δει κανέναν κι εγώ παρότι έχω μιλήσει με κάποιους, οπότε θα είμαι με τη φανέλα των Nets (αν βρω και την πανεπιστημιακή φανέλα των ouzo power ακόμα καλύτερα)

Των NETS? υπάρχουν οπαδοί των NETS? Και μάλιστα στην Ελλάδα? Μιας από τις πιο looser ομάδες της ιστορίας? Εδώ ούτε στη Νέα Υόρκη δεν υπάρχουν καλά καλά? Η Μιντόουλαντς Αρινα (πως φαίνεται ότι είμαι λίγο "παλιακός", ε?) είναι μομίμως άδεια.... χαρακτηριστική εικόνα τα κόκκινα άδεια καθίσματα ως φόντο στις φωτογραφίες από αυτό το γήπεδο. Δεν λέω, καλός ο Κιντ (σαφώς ένας από τους 4-5 καλύτερους παίκτες στον κόσμο ακόμη και τώρα) αλλά όχι και να φοράς φανέλα των Νετς.

και μετά λέτε για εμάς που υποστηρίζουμε τους θρυλικούς Celtics (έστω και στη σημερινή τραγική τους κατάσταση)...
Sir Charles
παιδιά, σόρυ, τελικά δεν πέρασα καθόλου την Παρασκευή... αν μπλέξεις με γιατρούς, αυτά παθαίνεις... ελπίζω να περάσατε καλά... και να κανονίσουμε και την επόμενη μπασκετική συνάντηση πολύ πολύ σύντομα...
mgg
Για την επομενη Παρασκευη τιποτα? κανα μπασκετακι? εχω λιωσει στο διαβασμα εδω μεσα. Κανονιστε αν μπορειτε bball.gif
dizzy_fingers
Θα πάμε για μπάσκετ την παρασκευή.

Δεν άνοιξα ακόμα τόπικ γιατί μερικά πράγματα εκκρεμούν...θα δείξει για μέσα στο σ/κ (αν και εγώ δε θα μπορώ τότε).

Παρασκευή, πάντως, πάμε στάνταρ μπάσκετ.
nikefalin
QUOTE(Sir Charles @ Jun 25 2007, 10:59 AM) *
Των NETS? υπάρχουν οπαδοί των NETS? Και μάλιστα στην Ελλάδα? Μιας από τις πιο looser ομάδες της ιστορίας? Εδώ ούτε στη Νέα Υόρκη δεν υπάρχουν καλά καλά? Η Μιντόουλαντς Αρινα (πως φαίνεται ότι είμαι λίγο "παλιακός", ε?) είναι μομίμως άδεια.... χαρακτηριστική εικόνα τα κόκκινα άδεια καθίσματα ως φόντο στις φωτογραφίες από αυτό το γήπεδο. Δεν λέω, καλός ο Κιντ (σαφώς ένας από τους 4-5 καλύτερους παίκτες στον κόσμο ακόμη και τώρα) αλλά όχι και να φοράς φανέλα των Νετς.

και μετά λέτε για εμάς που υποστηρίζουμε τους θρυλικούς Celtics (έστω και στη σημερινή τραγική τους κατάσταση)...

Φανατικός των ΝΕΤΣ δεν είμαι. Μια φίλη μου αμερικάνα είναι biggrin.gif

Νίκος
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 25 2007, 04:26 PM) *
Θα πάμε για μπάσκετ την παρασκευή.

Δεν άνοιξα ακόμα τόπικ γιατί μερικά πράγματα εκκρεμούν...θα δείξει για μέσα στο σ/κ (αν και εγώ δε θα μπορώ τότε).

Παρασκευή, πάντως, πάμε στάνταρ μπάσκετ.

να χει πέσει και λίγο η ζέστη, γιατί προχτές στην αρχή ήταν κομματάκι ανυπόφορο.

Να δω κι αν θα ανταποκριθεί και ο morfi shot.gif icon_drunk.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
morfi
QUOTE(mgg @ Jun 23 2007, 04:29 PM) *
Αααααααχ, Παρακμαζει σιγα σιγα ο μπασκετικος κοσμος, με ειδωλα τον Γκαρνετ και τον Πιρς.. Ααααααααχ

Όταν ο Pierce έπαιζε στους τελικούς της ανατολής ήσουν πόσο... 12 χρονών ? Όταν ο Garnett έβγαινε MVP ήσουν πάλι πόσο ... 14 ?
Gravedigger
Παιδιά πότε θα ξαναπάμε για basket???Σιγά σιγά θα αρχίζουμε να αποχωρούμε από Αθήνα!
dizzy_fingers
Αυτήν την Παρασκευή πάμε στο ίδιο μέρος. Απλά δεν ανοίγω νέο τόπικ για να χρησιμοποιήσουμε αυτό.
Gravedigger
Δεν πάμε καλύτερα εκεί που είχαμε πάει πριν 2 εβδομάδες?Μου άρεσε πιο πολύ.Δεν ξέρω από κόσμο τι γίνεται βέβαια...
Flash
Χωράει ένας ακόμα στην ομάδα ;
Pierce
το ρωτας? ολοι εισται ευπροσδεκτοι μην το ρωτατε καν!

ειμαστε 5 δηλαδη μεχρι τωρα?

dizzy-pierce-grave-flash-mgg
Sir Charles
τελικά ισχύει το μπασκετάκι για αύριο το απόγευμα? και που? ή μήπως είναι καλύτερα να το κάνουμε Σάββατο απόγευμα? ή, ακόμα καλύτερα, και Παρασκευή και Σάββατο? μπορούμε να το κανονίσουμε από σήμερα? αύριο μάλλον δεν θα έχω καθόλου πρόσβαση στο δίκτυο...
Pierce
Παρασκευη κατα τις 18:30 ειτε στα γηπεδα πισω απο τη λεωφορο , ειτα στα αλλα που ειναι πανω απο τη σταση του μετρο. σαββατο εγω δεν μπορω, οπως δεν μπορει και ο ντιζι
Flash
Τα γήπεδα που ειναι πανω απο τη σταση του μετρο δεν τα ξέρω. Αν μπορεί κάποιος ας βάλει μια δορυφορική φωτο όπως αυτή που υπάρχει στις προηγούμενες σελίδες γιατί βολεύουν πολύ.

Edit: Άκυρο το παραπάνω, φαίνονται όλα τα γήπεδα στη φώτο.
dizzy_fingers
Ναι, digger, κι εγώ λέω να το κάνουμε στη ΓΑΔΑ.

Οπότε, οριστικά Παρασκευή 18:30 στα ανοιχτά πίσω από τη ΓΑΔΑ, στη Λ.Αλεξάνδρας (μετρό) ?

Από άτομα μπορεί να φέρω κι εγώ κόσμο.
mgg
Εγω ειμαι μεσα σιγουρα bball.gif (μονος μου biggrin.gif )
nikefalin
QUOTE(mgg @ Jun 28 2007, 02:41 PM) *
Εγω ειμαι μεσα σιγουρα bball.gif (μονος μου biggrin.gif )

50-50 από μένα. Ο καιρός βοηθά, να τελείωσω και κάτι έγκαιρα. Θα επιβεβαιώσω αύριο

Νίκος
Anaz
50-50 kι εγω.
Dromeas7
Eγω 100% μέσα.Εχω σαπίσει και πρέπει νακ κουνηθω!!
nikefalin
QUOTE(Dromeas7 @ Jun 28 2007, 09:12 PM) *
Eγω 100% μέσα.Εχω σαπίσει και πρέπει νακ κουνηθω!!

Καλημέρα, μήπως να αναβληθεί το σημερινό ? Η ατμόσφαιρα είναι θολή και η οσμή του καμέμου δάσους πέρα από τις δυσκολίες στην αναπνοή μαυρίζει και την ψυχή...
Dromeas7
QUOTE(nikefalin @ Jun 29 2007, 08:40 AM) *
Καλημέρα, μήπως να αναβληθεί το σημερινό ? Η ατμόσφαιρα είναι θολή και η οσμή του καμέμου δάσους πέρα από τις δυσκολίες στην αναπνοή μαυρίζει και την ψυχή...


Άστα πουρνό πουρνό ξύπνησα σήμερα και απλά ψυχοπλακώθηκα.Καμμένο μυρίζει όλη η Αθήνα.Εγώ πάντως για μπασκετ θα πάω...
dizzy_fingers
Εδώ δουλεύαμε όταν καιγόταν το βουνό, δε θα πάμε να παίξουμε? tongue.gif

Θανάση, έχεις το κινητό μου έτσι?

Σας περιμένω όλους 18:30 στα ανοιχτά πάνω από το μετρό των Αμπελοκήπων.


Αν κάποιος δεν έρθει, παρακαλώ να ενημερώσει, ώστε να γνωρίζουμε....όχι όπως άλλες φορές.... dry.gif
Pierce
guyz i 'm out. σημερα το πρωι εγχειριστηκε η γιαγια μου και πρεπει να παω στο νοσοκομειο το απογευμα. κριμα ηθελα να παιξω πολυ.... sad.gif
nikefalin
QUOTE(pierce21 @ Jun 29 2007, 02:06 PM) *
guyz i 'm out. σημερα το πρωι εγχειριστηκε η γιαγια μου και πρεπει να παω στο νοσοκομειο το απογευμα. κριμα ηθελα να παιξω πολυ.... sad.gif

κι εγώ δεν θα μπορέσω, dizzy πάρε φωτογραφίες. Που είναι αυτές τις προηγούμενης βδομάδας ?
Anaz
Κι εγω out. sad.gif
QUOTE
Που είναι αυτές τις προηγούμενης βδομάδας ?
τραβηξατε φωτο?Που ειναι ρε??
mgg
Τι θα γινει τελικα? Τρια ατομα θα παμε?
Gravedigger
Πόσοι θα είμαστε τελικά???Ούτε 5 δεν μας βλέπω...
Dromeas7
Θα βρούμε αυτού παίχτες!!
dizzy_fingers
diz-dromeas-digger-mgg είμαστε.

Πάμε να παίξουμε, όπως λέει και ο δρομέας θα βρούμε εκεί παίχτες.
hagi
Ρε παιδιά κανονίστε καμιά μέρα καθημερινή εκτός Παρασκευής..Δεν μπορώ σήμερα γιατί φεύγω εκτός Αθηνών..Περιμένω την άλλη εβδομάδα να γίνει κανένα meeting,άντε tongue.gif
dizzy_fingers
Άνοιξε κανένα τόπικ κι εσύ Αντώνη.

Ο λόγος που δεν το κάνω εγώ είναι γιατί απλά δε μπορώ.

Θα δω όμως με το πρόγραμμα αυτού του μήνα μήπως παίζει κανά πρωινό δουλειά ώστε να έχω ελεύθερο το απόγευμα....

Επίσης, θα έρθει ο garnett13 και παίζει να έρθει ο lexx με την παρέα του.
Anaz
ΙΣΩΣ ερθω..
Flash
Ρε παιδιά εδώ ,στα Άνω Λιόσια, βρέχει !!!

Δεν πιστεύω να έρθω μέχρι Αμπελόκηπους και να έχει ακυρωθεί το ραντεβού ;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.