Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Los Angeles Lakers
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2
T.W.Is.M.
Πεταει η ομας...
Τρεμετε Γουοριορς για του χρονου! smiley.gif
Απ την επομενη σεζον θα παιζουμε μπαλα και θα σαρωνουμε τα παντα στο περασμα μας! Η αυτοκρατορια αντεπιτιθεται...

Zephyr
http://www.eurohoops.net/el/nba-news-el/45...-stous-leikers/

QUOTE
Ο Λόνζο Μπολ θα κάνει μία προπόνηση στις 7 Ιουνίου με τους Λέικερς, επιβεβαιώνοντας τις πληροφορίες που τον ήθελαν να το κάνει. Ο πρώην παίκτης του UCLA, μάλιστα, δεν θα συνευρεθεί με άλλους υπό δοκιμή παίκτες. Απομόνωση…


Αυτή η ομάδα το χει να μαζεύει χαζοχαρούμενους και βλαμμένα. Μετά και από αυτή την συμπεριφορά, αν ήμουν ο Μάτζικ θα του έλεγα να πάει να κουρευτεί και να διαλέξει την επόμενη ομάδα του draft που θα τον ανεχθεί. Άιντε πια με το κάθε ψώνιο.

ΥΓ.1 Μάτζικ αγόρι μου τα πράγματα είναι απλά, διαλέγεις DeAaron Fox για να έχεις pg, στέλνεις D'Angelo + Mozgov + Deng στο Chicago για τον Butler για να έχεις και ένα σκορερ της προκοπής και να ξαλαφρώσεις από άχρηστα συμβόλαιο και ψιλοκάνοντας άλλη μια χρονιά tanking θα μπούμε ξανά στον δρόμο των επιτυχιώνε.

ΥΓ2.Δώσε και κανά φαι στον Ίνγκραμ μπας και βάλει κανα κιλό, αλλιώς στείλτον δανεικό στον Πειραιά να τον κάνουμε stretch-4 να ξεκουράζει τον ΑιΓιώργη.
gerorge
QUOTE (Zephyr @ May 31 2017, 13:02 ) *
http://www.eurohoops.net/el/nba-news-el/45...-stous-leikers/



Αυτή η ομάδα το χει να μαζεύει χαζοχαρούμενους και βλαμμένα. Μετά και από αυτή την συμπεριφορά, αν ήμουν ο Μάτζικ θα του έλεγα να πάει να κουρευτεί και να διαλέξει την επόμενη ομάδα του draft που θα τον ανεχθεί. Άιντε πια με το κάθε ψώνιο.

ΥΓ.1 Μάτζικ αγόρι μου τα πράγματα είναι απλά, διαλέγεις DeAaron Fox για να έχεις pg, στέλνεις D'Angelo + Mozgov + Deng στο Chicago για τον Butler για να έχεις και ένα σκορερ της προκοπής και να ξαλαφρώσεις από άχρηστα συμβόλαιο και ψιλοκάνοντας άλλη μια χρονιά tanking θα μπούμε ξανά στον δρόμο των επιτυχιώνε.

ΥΓ2.Δώσε και κανά φαι στον Ίνγκραμ μπας και βάλει κανα κιλό, αλλιώς στείλτον δανεικό στον Πειραιά να τον κάνουμε stretch-4 να ξεκουράζει τον ΑιΓιώργη.




Μην τα λες αυτα γιατι θα το διαβασει κανας Garpax και θα ειναι αυτος που θα προτεινει τετοια ανταλλαγη.Ικανο τον εχω να πει "Σας δινω τον Butler μονο για Mozgov και Deng,τον Russell κρατηστε δεν μ αρεσει"
Zephyr
QUOTE(gerorge @ May 31 2017, 15:13 ) *
Μην τα λες αυτα γιατι θα το διαβασει κανας Garpax και θα ειναι αυτος που θα προτεινει τετοια ανταλλαγη.Ικανο τον εχω να πει "Σας δινω τον Butler μονο για Mozgov και Deng,τον Russell κρατηστε δεν μ αρεσει"


Μωρέ θα του τον έστελνα τον Ντ΄Άγγελο με το ζόρι και αμα ήθελε ας τον έστελνε παραπέρα για καμιά ανταλλαγή smiley.gif .
j-kidd13
QUOTE(Zephyr @ May 31 2017, 13:02 ) *
ΥΓ.1 Μάτζικ αγόρι μου τα πράγματα είναι απλά, διαλέγεις DeAaron Fox για να έχεις pg, στέλνεις D'Angelo + Mozgov + Deng στο Chicago για τον Butler για να έχεις και ένα σκορερ της προκοπής και να ξαλαφρώσεις από άχρηστα συμβόλαιο και ψιλοκάνοντας άλλη μια χρονιά tanking θα μπούμε ξανά στον δρόμο των επιτυχιώνε.


Ειπαμε,οσο μαζωχες και αυτοκαταστροφικοι κι αν ειμαστε στο Σικαγο,εχουμε και ενα οριο στις μαλ...αγανιες που κανουμε μεταγραφικα! smiley.gif
Zephyr
QUOTE(j-kidd13 @ May 31 2017, 15:19 ) *
Ειπαμε,οσο μαζωχες και αυτοκαταστροφικοι κι αν ειμαστε στο Σικαγο,εχουμε και ενα οριο στις μαλ...αγανιες που κανουμε μεταγραφικα! smiley.gif


Αν δεν πιάσουμε κότσους εσάς πάμε φουλ για Φοίνιξ, ανταλλαγή ο συρφετός που προανέφερα με τον Μπούκερ, το μεγάλο πουλέν.
ΥΓ. Ελπίζω μόνο να μην έχει γίνει ακόμα mod ο Voyager tongue.gif .
geo82
QUOTE (j-kidd13 @ May 31 2017, 15:19 ) *
Ειπαμε,οσο μαζωχες και αυτοκαταστροφικοι κι αν ειμαστε στο Σικαγο,εχουμε και ενα οριο στις μαλ...αγανιες που κανουμε μεταγραφικα! smiley.gif


Μαζί με τη Νέα Υόρκη το παλεύετε για την κορυφή!
SteveNashidis
QUOTE(Zephyr @ May 31 2017, 17:27 ) *
Αν δεν πιάσουμε κότσους εσάς πάμε φουλ για Φοίνιξ, ανταλλαγή ο συρφετός που προανέφερα με τον Μπούκερ, το μεγάλο πουλέν.
ΥΓ. Ελπίζω μόνο να μην έχει γίνει ακόμα mod ο Voyager tongue.gif .


χαχαχα. Ρε θα γελάμε με το draft αν πέσει ο Λόνζο από το #2.
Θα πάρετε Φοξ, θα πάρουν οι Sιξερς Tζάκσον και θα μας κουβαληθεί στην έρημο η χειρότερη οικογένεια μετά την οικογένεια Καρντάσιαν Μόρρις. Θα μαλώσουν μπαμπάς και γιος με τον φροντιστή των Phoenix Mercury, θα ζητήσουν trade , θα τον πάρει ο Ainge σε ανταλλαγή με 5 σακιά πέτρες+τον Ζέλερ (γιατί κάποιος πρέπει να μαρκάρει τον Bender, στις προπονήσεις) .
Όλα για τη Βοστώνη δουλεύουν τελικά. sad-smiley-009.gif icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
Το να εισαι βλαμμενος δε σε εμποδιζει να πας μπροστα. Φερτε τον Ball στο ΛΑ να δωσει ιντριγκα και δραμα στο Χολιγουντ!
Για μπασκετ κατι θα βρουμε να κανουμε μαζι του. Αυτο ομως μπαινει σε δευτερη μοιρα! smiley.gif
Zephyr
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 31 2017, 22:51 ) *
Το να εισαι βλαμμενος δε σε εμποδιζει να πας μπροστα. Φερτε τον Ball στο ΛΑ να δωσει ιντριγκα και δραμα στο Χολιγουντ!
Για μπασκετ κατι θα βρουμε να κανουμε μαζι του. Αυτο ομως μπαινει σε δευτερη μοιρα! smiley.gif


Βάλε τον BigBaller (τρομάρα του) στο "1" και τον Ντ΄Άγγελο στο "2" σαν στάρτερς, κόψε φάτσες και πες μου πόσο μπροστά θα πας...
Φέρε λέμε τον Αλεπουδιάρη που τον ξεμπρόστιασε τον BigBaller (τρομάρα του) στην μεταξύ τους αναμέτρηση, διώξε τον Ντ΄Άγγελο (μιας και αναφέρθηκε η περίπτωση των Kincks, έψηνα μια ανταλλαγή Ντ΄ Άγγελο + Μοζγκοφ+ Ντενγκ για Πορζίνγκις και κανα ψιλό εεεεε?????) και όλα θα πάνε καλά cool.gif !
Zephyr
Τελικά μάλλον πιάσανε οι προσευχές μου για τον Μπολ και παίζει να τον γλυτώσουμε. Και κάπου είδα στο FB από ξένη πηγή (που δεν θυμάμαι) ότι οι Celtics εξετάζουν και την περίπτωση Josh Jackson για το #1#. Μάρκελε Φούλτζ ετοιμάσου να ραφτείς στα κιτρινομώβ!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.