Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CSKA Moscow-Lokomotiv Kuban
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2015-16
Pages: 1, 2
priest
Οσο ειναι μεσα ο Τεοντοσιτς ολες οι ομαδες εχουν ελπιδα στο τελος να κανουν το θαυμα ακομα και αν χανουν με 10 ποντους. Ειναι τραγικος στα τελευταια λεπτα.

Παντως ο Ντε κολο ηταν εκπληκτικος και ο Χαινς καταλυτικος στην αμυνα στα τελευταια λεπτα.
assistant
δυστυχως coach είμασταν κατώτεροι του αναμενομενου,πολυ κατώτεροι για την ακριβεια και χασαμε δικαιοτατα.......η διαφορα στο σκορ είναι πολύ τιμητικη,το παιχνιδι επρεπε βασει εικονας να είναι 12-15 ποντους........τα πολλα χαμενα ριμπάουντ και τα μιςματς του ΝτεΚολο πληγωσαν την Κουμπαν........η Τσσκα μου φανηκε παλι να βγαζει ψυχολογικα στο τελευταιο τριλεπτο και για μενα θα είναι το αουτσάιντερ απέναντι στη Φενερ(λογικα)......μπραβο στον Ιτουδη για το διάβασμα του αντιπαλου και κυριως για το γεγονος ότι καταφερνει να ''κρυβει'' πολύ καλα την ελλειψη 2ου ψηλου......
sircharles
Ολοι μας καναμε το λαθος να κρινουμε παοκτες στη διαρκεια της σαιζον. Οι παικτες κρινοντε στα φιναλ φορ.
Ξεχωριζουν οι παικτες απο τα γατακια. Κλαβερ, Ραντολφ,και ο μαυρος στο 4 τρεμαν τα χερακια τους.
Για να εκτιμουμε το κρυο αιμα των δικων μας παιδιων

Ιτουδης..... Ποσο γλοιωδης.... Ποσο αντιπαθης.... Ποσο πιο χαμηλα ....?
louie
QUOTE (sircharles @ May 13 2016, 21:16 ) *
Ολοι μας καναμε το λαθος να κρινουμε παοκτες στη διαρκεια της σαιζον. Οι παικτες κρινοντε στα φιναλ φορ.
Ξεχωριζουν οι παικτες απο τα γατακια. Κλαβερ, Ραντολφ,και ο μαυρος στο 4 τρεμαν τα χερακια τους.
Για να εκτιμουμε το κρυο αιμα των δικων μας παιδιων

Ιτουδης..... Ποσο γλοιωδης.... Ποσο αντιπαθης.... Ποσο πιο χαμηλα ....?



Καθόλου; δεν μπορώ να καταλάβω την μανία με τον ιτουδη. βασικά την καταλαβαίνω αλλά μου φαίνεται αδικαιολογητη.
assistant
QUOTE(louie @ May 13 2016, 21:31 ) *
[/b]

Καθόλου; δεν μπορώ να καταλάβω την μανία με τον ιτουδη. βασικά την καταλαβαίνω αλλά μου φαίνεται αδικαιολογητη.

δηλωσε μετα το τελος του αγωνα ότι κερδισε αυτος που ειχε την καλυτερη τακτικη...........δηλαδή ''είμαι καλυτερος απ τον Μπαρτζωκα κι αυτό εκρινε τον αγωνα.....ΑΠΟΘΕΩΣΤΕ ΜΕ''......κι ετσι να είναι,ειναι αλλαζονικο να το πεις ο ιδιος,ασε τους αλλους να στο αναγνωρισουν....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.