Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΓΟΡ 2013-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ρέθυμνο Cretan Kings
Pages: 1, 2
akratacity
πιο ελληνικος σε σχεση με αλλες σεζον ο ΑΓΟΡ με την προσθηκη των καλαμποκη κανονιδη και κουμπουρα αλλα και την παραμονη αγγελοπουλου και καλλινικιδη
απλα σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια οι ξενοι της ομαδας δεν δειχνουν οτι μπορουν να κανουν την διαφορα οπως την εκαναν οι κριστμας ραιτ πετγουει ντουβνιακ κ.α.
ο προυιτ απο περυσι δεν εδειξε κατι εξαιρετικο
ο λατοβιτς ειναι εμπειρος αλλα και μια σεζον πιο μεγαλος οποτε λογικα ο ρολος του θα περιοριστει
ο γκαμπριελ απο τα μεχρι τωρα φιλικα δειχνει οτι θα ειναι ενας καλος ρολιστας
ο χαρτ καλος σκορερ
και ο αλεξαντερ ισως ο μονος που μπορει να κανει την διαφορα αλλα θα πρεπει πρωτα να προσαρμοστει στα καινουργια δεδομενα και στις απαιτησεις του ελληνικου πρωταθληματος

gspara
Παντως τον Γκαμπριελ δεν τον βλεπω καλα....
g_dask
Επανέρχομαι στα ποστ μετά από καιρό, τώρα με την εξεταστική no time.. Δεν έχω εικόνα από τα φιλικά της ομάδας μέχρι τώρα, περιμένω να γίνει το Π. Οικονομάκης. Από τους Αμερικάνους πιστεύω ότι ο Προύιτ θα προσφέρει φέτος που θα έχει προσαρμοστεί περισσότερο. Οι άλλοι ξένοι παραμένουν ερωτηματικά, αν και ο Αλεξάντερ φαίνεται θετικός στα φιλικά.

Πάντως σίγουρα η ομάδα κάθε σεζόν αποκτά περισσότερη ομοιογένεια, σε σχέση με πρόπερσι που μετά τους τρεις Αμερικανούς το χάος.. Και περσι καλά πήγε ο Αγόρ παρόλου που Χορν και Κόλιμον(που έφυγε) ήταν πολύ μέτριοι.
jordanelli
Νέα μεταγραφική κίνηση για το Ρέθυμνο που απέκτησε έναν πολύ χρήσιμο wingman,τον Γκρέγκορ Άρμπετ,πρώην της Καβάλας.επίσης υπ'ατμον είναι ο βασικός πλέΐ μέικερ ο Προύΐτ που ήρθε από πέρσυ μεσούσης της σεζον.Επίσης και τον Γκάμπριελ δεν τον βλέπω να την βγάζει την παρέλαση,δεν πάει καλά στα φιλικά ούτε αυτός ούτε και η ομάδα.

http://www.ebasket.gr/2013/09/%CE%BA%CF%81...80%CE%B5%CF%84/
gspara
QUOTE (jordanelli @ Sep 25 2013, 00:11 ) *
Νέα μεταγραφική κίνηση για το Ρέθυμνο που απέκτησε έναν πολύ χρήσιμο wingman,τον Γκρέγκορ Άρμπετ,πρώην της Καβάλας.επίσης υπ'ατμον είναι ο βασικός πλέΐ μέικερ ο Προύΐτ που ήρθε από πέρσυ μεσούσης της σεζον.Επίσης και τον Γκάμπριελ δεν τον βλέπω να την βγάζει την παρέλαση,δεν πάει καλά στα φιλικά ούτε αυτός ούτε και η ομάδα.

http://www.ebasket.gr/2013/09/%CE%BA%CF%81...80%CE%B5%CF%84/

http://basketball.eurobasket.com/player/Gr...#Player%20Stats
Eδω παντως τον Αρμπετ τον εχει σαν παιχτη της Εσθονικης Καλεβ για φετος.
Μου φαινεται παντως περιεργο να ειναι για διωξιμο ο Προυιτ,ενω και ο Αρμπετ παιζει στην ιδια θεση με τον Χαρτ.
g_dask
Πάντως η ομάδα δεν έχει κάνει καμία ανακοίνωση και την κυριακή θα γίνει παρουσίαση του νέου ρόστερ.
gspara
QUOTE (jordanelli @ Sep 25 2013, 00:11 ) *
Νέα μεταγραφική κίνηση για το Ρέθυμνο που απέκτησε έναν πολύ χρήσιμο wingman,τον Γκρέγκορ Άρμπετ,πρώην της Καβάλας.επίσης υπ'ατμον είναι ο βασικός πλέΐ μέικερ ο Προύΐτ που ήρθε από πέρσυ μεσούσης της σεζον.Επίσης και τον Γκάμπριελ δεν τον βλέπω να την βγάζει την παρέλαση,δεν πάει καλά στα φιλικά ούτε αυτός ούτε και η ομάδα.

http://www.ebasket.gr/2013/09/%CE%BA%CF%81...80%CE%B5%CF%84/

http://www.basketblog.gr/index.php?option=...&Itemid=218
Επιβεβαιωθηκε τελικα ο jordanelli με την αποκτηση του Γκρεγκορ Αρμπετ.
Αυτο μαλλον σημαινει οτι θα καει ο Αντωνοπουλος....
g_dask
Ανακοινώθηκε από την ομάδα ο Αρμπέτ. Μάλλον θα καεί ο Αντωνόπουλος αφου ο Προύιτ δεν έχει ακουστεί κάτι ότι φεύγει
reth1
Γιατι τέτοια ..πρεμούρα με τον Γκάμπριελ; πριν 2 εβδομαδες ήρθε Ελλάδα, ακομα δεν τον εχουμε δει... Άλλωστε και ο Καρτερ περυσι μετά το Π.Οικονομάκης ήταν και με τα 2 πόδια εκτός, και τελικά εμεινε όλη τη χρονια και φέτος πήγε στους ...ζηλιάρηδες! smiley.gif

Ο Άρμπετ ήταν λίγο "κουφή" επιλογή καθως αγωνίζεται στις θέσεις των Καλαμπόκη, Χαρτ, Καλλινικίδη και Κανονίδη.

Ο Λαμπρόπουλος επιμένω είναι η τρίτη επιλογή στον άσο μαζί με Καλαμπόκη, αναγκαστικά ελλείψη άλλου. Τρίτο άσο ήθελε ο ΑΓΟΡ, 3ο δυαροτρίαρο...
g_dask
Ο Προύιτ πάντως μέχρι τώρα δεν έχει ικανοποιήσει τους προπονητές με την παρουσία του και υπάρχει περίπτωση να φύγει( το δήλωσε και ο Ζομπανάκης). Σήμερα είναι και η πρώτη μέρα του τουρνουά Π. Οικονομάκης, όπου το ρέθυμνο αντιμετωπίζει τον πανιώνιο.
g_dask
http://www.basketworld.gr/2013/10/blog-post_1994.html

Φιλική ήττα για το ρέθυμνο από τον Πανιώνιο. Αγγελόπουλος και Καλαμπόκης ξεχώρισαν στην επίθεση, ενώ κακός ήταν ο Προύιτ που έκανε και αρκετά λάθη. Επίσης ο Αλεξάντερ πήρε πολλά τραβηγμένα σουτ και είχε 1/8 δίποντα, ωστόσο κατέβασε 8 ριμπάουντ και φαίνεται ότι έχει φοβερά αθλητικά προσόντα. Αύριο η ομάδα αντιμετωπίζει τον Πάο.
rchos


Λαικό προσκύνημα για πάρτι του...
g_dask
smiley.gif

ALLAROUND
O Alexander παρότι είναι ένας τέρας της φύσης όπως είχα ξαναπεί με φοβερό άλμα και δύναμη και παρότι θεωρώ οτι θα κάνει καλά νούμερα στην Α1 μου έδειξε και σήμερα (σε πιο έντονο βαθμό ακόμα) οτι απο μπάσκετ δεν πολυσκαμπάζει.Είναι σαν να τον έβγαλες απο τους harlems και τον βάζεις τώρα να παίξει για πρώτη φορά κανονικό μπάσκετ.Αντίθετα σήμερα μου άρεσε πιο πολύ ο Γκάμπριελ.Κι αυτός βέβαια είναι ακόμα άγουρος και πρέπει να τα κάνει τα χιλιόμετρα του στο ευρωπαικό μπάσκετ για να ψηθεί αλλά δείχνει καλά στοιχεία.
Γενικά μου αρέσει που το ρέθυμνο υποστηρίζει την φιλοσοφία του με ένα πιο ελεύθερο μπάσκετ που στηρίζεται στην αθλητικότητα των παικτών και φέρνει τους αντίστοιχους Αμερικάνους κάνοντας καλές επιλογές

O Alexander παρότι είναι ένας τέρας της φύσης όπως είχα ξαναπεί με φοβερό άλμα και δύναμη και παρότι θεωρώ οτι θα κάνει καλά νούμερα στην Α1 μου έδειξε και σήμερα (σε πιο έντονο βαθμό ακόμα) οτι απο μπάσκετ δεν πολυσκαμπάζει.Είναι σαν να τον έβγαλες απο τους harlems και τον βάζεις τώρα να παίξει για πρώτη φορά κανονικό μπάσκετ.Αντίθετα σήμερα μου άρεσε πιο πολύ ο Γκάμπριελ.Κι αυτός βέβαια είναι ακόμα άγουρος και πρέπει να τα κάνει τα χιλιόμετρα του στο ευρωπαικό μπάσκετ για να ψηθεί αλλά δείχνει καλά στοιχεία.
Γενικά μου αρέσει που το ρέθυμνο υποστηρίζει την φιλοσοφία του με ένα πιο ελεύθερο μπάσκετ που στηρίζεται στην αθλητικότητα των παικτών και φέρνει τους αντίστοιχους Αμερικάνους κάνοντας καλές επιλογές
g_dask
QUOTE (ALLAROUND @ Oct 5 2013, 01:51 ) *
[b]O Alexander παρότι είναι ένας τέρας της φύσης όπως είχα ξαναπεί με φοβερό άλμα και δύναμη και παρότι θεωρώ οτι θα κάνει καλά νούμερα στην Α1 μου έδειξε και σήμερα (σε πιο έντονο βαθμό ακόμα) οτι απο μπάσκετ δεν πολυσκαμπάζει.Είναι σαν να τον έβγαλες απο τους harlems και τον βάζεις τώρα να παίξει για πρώτη φορά κανονικό μπάσκετ[/b].Αντίθετα σήμερα μου άρεσε πιο πολύ ο Γκάμπριελ.Κι αυτός βέβαια είναι ακόμα άγουρος και πρέπει να τα κάνει τα χιλιόμετρα του στο ευρωπαικό μπάσκετ για να ψηθεί αλλά δείχνει καλά στοιχεία.
Γενικά μου αρέσει που το ρέθυμνο υποστηρίζει την φιλοσοφία του με ένα πιο ελεύθερο μπάσκετ που στηρίζεται στην αθλητικότητα των παικτών και φέρνει τους αντίστοιχους Αμερικάνους κάνοντας καλές επιλογές


Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ σήμερα που τον είδα. Θα δούμε βέβαια όσο προχωράει η χρονιά πώς θα αποδόσει ο καθένας, ας μην ξεχνάμε ότι και ο κάρτερ αλλά και ο ράιτ στην αρχή δεν εντυπωσίασαν αλλά στη συνέχεια έγιναν βασικά γρανάζια της.
reth1
μη βιάζεστε με τον Αλεξάντερ γιατί θα εκτεθείτε... ο Πέτγουει οταν ήρθε ήταν πιο άτεχνος. Χαλινάρι και δουλειά θελει ο μικρός. προσόντα έχει πολλά!
ALLAROUND
QUOTE (reth1 @ Oct 5 2013, 13:40 ) *
μη βιάζεστε με τον Αλεξάντερ γιατί θα εκτεθείτε... ο Πέτγουει οταν ήρθε ήταν πιο άτεχνος. Χαλινάρι και δουλειά θελει ο μικρός. προσόντα έχει πολλά!

Δεν λέω οτι δεν μπορεί να γίνει καλός παίκτης.Άλλωστε τα προσόντα τα έχει.Απλώς σημειώνω την έλλειψη τεχνικής
alien-tour
QUOTE(rchos @ Oct 4 2013, 20:52 ) *

Λαικό προσκύνημα για πάρτι του...


Στο twitter σε συνομιλία με φίλο του AΓΟΡ,σε ερώτηση αν την είδε Τσόχλας απάντησε: "Λέω μήπως το μούσι είναι τελικά το μυστικό για καλό σουτ.Όλα τ'άλλα τα έχω δοκιμάσει."

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Όσο για τον Alexander,θα ρολλάρει,έχει δυνατότητες και άγνοια κινδύνου στους αντίπαλους ψηλούς.
g_dask
http://www.basketworld.gr/2013/10/blog-post_5076.html

Ήττα από τον Πάο με σαφώς καλύτερη εμφάνιση από χθες για το ρεθυμνο, ξεχώρισε ο Χαρτ με 17 πόντους.

@reth1 Ο Αλεξάντερ σίγουρα έχει προοπτική και συμφωνώ απόλυτα για το χαλινάρι. Δεν ξέρω αν είδες το ματς με τον Πανιώνιο, εκεί έκανε πολλές τραβηγμένες διεισδύσεις, σήμερα ήταν πιο κοντρολαρισμένος. Πάντως σίγουρα είναι καλός ριμπάουντερ.
g_dask
Κοιτάζοντας λίγο στατιστικά από το φιλικό, φοβερά νούμερα είχε και ο Γκάμπριελ: 13 πόντους με 4/5δίπ., 1/4τρίπ., 2/2β, 9 ριμπάουντ και 4 κοψίματα, πολύ καλή εμφάνιση.
rchos
Από τα λίγα που έχω δει νομίζω ότι αξίζει οι Ρεθυμνιότες να την τιμήσουν αυτή την ομάδα με την παρουσία τους στο γήπεδο.
Θα δουν πολύ θέαμα.Ελπίζω να βοηθήσουν και τα αποτελέσματα για να μην αλλάξει η φιλοσοφία.
Η επιλογή ξένων φαίνεται σε γενικέ γραμμές σωστή.
g_dask
http://www.sport24.gr/Basket/ElladaBasket/...os.2442530.html

Κάποιες ωραίες φάσεις από το ματς, ειδικα από το τρίτο δεκάλεπτο που έγινε χαμός wos_sport5.gif

@ rchos Κι εγώ πιστεύω ότι οι ξένοι μπορούν να βοηθήσουν απ' ότι είδα μέχρι τώρα στα φιλικά, με την κατάλληλη δουλειά. η φιλοσοφία πάντως δεν θα αλλάξει τουλάχιστον όσο είναι ο Ζομπανάκης στην ομάδα.
reth1
Δεν ξέρει μπάσκετ ο Αλεξαντερ, ε;; smiley.gif
ALLAROUND
QUOTE (reth1 @ Oct 6 2013, 18:37 ) *
Δεν ξέρει μπάσκετ ο Αλεξαντερ, ε;; smiley.gif

Αν είδες τηλεοπτικά το μάτς σήμερα θα άκουσες οτι και ο προπονητής σας έχει την άποψη οτι θέλει δουλειά στα βασικά.
gkamared
Σήμερα το Ρέθυμνο έχασε με μεγάλη ήττα από το παναθηναϊκό και αποκλειστικέ από τα ημιτελικά του Κυπέλλου λέτε να πάει κάτσει και στο πρωτάθλημα, το οποίο το μεταδίδει το nova sport.
g_dask
Η σημερινή εύκολη νίκη του Παο δεν ήταν έκπληξη για εμένα προσωπικά, για πολλούς λόγους. Το μυαλό μας τώρα στην Α1 να ξεκινήσουμε καλά και να κρατήσουμε το αήττητο στην έδρα( πλην Οσφπ, Πάο biggrin.gif )

Όσον αφορά τον Αλεξάντερ το ξαναείπα σίγουρα το παιδί έχει προοπτικές αλλά χρειάζεται δουλειά ακόμα αυτό είναι σίγουρο.
g_dask
http://rethymnobc.gr/nea-me-fotografies/ar...mno-aegean.html

Νίκη για Ρέθυμνο με καλή εμφάνιση από προύιτ(20 π. 8 ασ 4 ρ.), χαρτ(21 π.), αγγελόπουλο(11 π.) και γκάμπριελ( 13 π.), που είχε και 4-5 κοψίματα. Αρνητικό σημείο τα 14 λάθη, όπως και η κακή εμφάνιση του Αλεξάντερ, που πρέπει να προσέξει τα φάουλ του αφού γρήγορα φορτώθηκε με 4. Φαίνεται ότι χρειάζεται ακόμα χρόνο προσαρμογής.
gspara
http://www.basketblog.gr/index.php?option=...&Itemid=218
Tελικα μαλλον δεν την γλυτωνει ο Προυιτ.
gspara
http://www.neakriti.gr/?page=newsdetailspo...560&srv=225
Αντικαταστατης του Προυιτ ο Derek Wright(27,1.79) αποφοιτος του Οστιν.
Ξεκινησε την σεζον στην Ελβετια και σε 3 αγωνες ειχε 11,7 ποντους-4,3 ασιστ σε 28'.
Αποχωρησε λογω προβληματων με την αδεια παραμονης του.

http://www1.realgm.com/player/Derek-Wright/Summary/11668
reth1
Νέο διπλό για ομάδα της Α1 (εκτός από ΠΑΟ-ΟΣΦΠ), θα τα κατάφερναν και τα Τρίκαλα αν ήταν πιο τυχερά και πλέον κάποια πράγματα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να ειπωθούν:

1. Λάθος στήσιμο. Ομάδα με 2 καθαρούς άσους και 7 δυαροτρίαρα, απλά ΔΕΝ νοείται! Δεν ξέρω αν φταει ο Γιαπλές ή ο Ζομπανάκης, αλλά έτσι ομάδα δε στήνεται. Ποσο δε μάλλον όταν αλλάζεις τον βασικό πόιντ γκαρντ με ενα σχετικά μέτριο γκαρντ παλαιάς κοπής

2. Απο τη στιγμή που "παίζεις" το στοίχημα Αλεξάντερ (παίκτη με προσόντα Ευρωλίγκας, αλλά μυαλό -ακόμα- παίκτη των πλέιγκράουντς του L.A.), ΟΦΕΙΛΕΙΣ να πάρεις έναν ακόμα ψηλό πρώτης γραμμής και ειδικά γι αυτή την ομάδα τον ψηλό που θα έχει παιχνίδι με πλάτη στο καλάθι. έναν αληθινό σέντερ με λίγα λόγια.

3. Οταν παίρνεις "star" της ομάδας τον Καλαμπόκη με προυπηρεσία τόσα χρόνια μόνο στο "2", ΔΕΝ παίρνεις τον καλύτερο (θεωρητικά) σκόρερ και ξένο σου στην ίδια ακριβώς θέση! Είναι σαν να ακυρώνεις και τους δύο! Είναι σαν να περπατάς με 2 δεξιά παπούτσια!

4. "Ακυρώνεις" κάθε καλή προσπάθεια νέου παίκτη σου: Μετά τη μεγαλειώδη εμφάνιση του Κανονίδη στο περιεργο ματς με τον ΠΑΟΚ, τον περίμενα τουλάχιστον βασικό. Απο τότε έχει παιζει μάξιμουμ 5'-6' σε κάθε αγώνα.

5. Ο Γιαπλές ΔΕΝ εμπνέει, ΔΕΝ καθοδηγεί, ΔΕΝ μπορεί απλά. Κάνεις ένα λάθος; ...στον πάγκο! Σύστημα ....κουκουρούκου, καμία απάντηση στα τρικ των αντιπάλων, ακόμα και το όπλο των τριπόντων το έχει καταργήσει.

Έναν "άσο" ακόμα (κοινοτικό) και άμεσα! Ίσως και ένα κανονικό -επιτέλους- σέντερ. Δεν τραβάει έτσι...
gspara
QUOTE (reth1 @ Dec 15 2013, 18:34 ) *
Νέο διπλό για ομάδα της Α1 (εκτός από ΠΑΟ-ΟΣΦΠ), θα τα κατάφερναν και τα Τρίκαλα αν ήταν πιο τυχερά και πλέον κάποια πράγματα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να ειπωθούν:

1. Λάθος στήσιμο. Ομάδα με 2 καθαρούς άσους και 7 δυαροτρίαρα, απλά ΔΕΝ νοείται! Δεν ξέρω αν φταει ο Γιαπλές ή ο Ζομπανάκης, αλλά έτσι ομάδα δε στήνεται. Ποσο δε μάλλον όταν αλλάζεις τον βασικό πόιντ γκαρντ με ενα σχετικά μέτριο γκαρντ παλαιάς κοπής

2. Απο τη στιγμή που "παίζεις" το στοίχημα Αλεξάντερ (παίκτη με προσόντα Ευρωλίγκας, αλλά μυαλό -ακόμα- παίκτη των πλέιγκράουντς του L.A.), ΟΦΕΙΛΕΙΣ να πάρεις έναν ακόμα ψηλό πρώτης γραμμής και ειδικά γι αυτή την ομάδα τον ψηλό που θα έχει παιχνίδι με πλάτη στο καλάθι. έναν αληθινό σέντερ με λίγα λόγια.

3. Οταν παίρνεις "star" της ομάδας τον Καλαμπόκη με προυπηρεσία τόσα χρόνια μόνο στο "2", ΔΕΝ παίρνεις τον καλύτερο (θεωρητικά) σκόρερ και ξένο σου στην ίδια ακριβώς θέση! Είναι σαν να ακυρώνεις και τους δύο! Είναι σαν να περπατάς με 2 δεξιά παπούτσια!

4. "Ακυρώνεις" κάθε καλή προσπάθεια νέου παίκτη σου: Μετά τη μεγαλειώδη εμφάνιση του Κανονίδη στο περιεργο ματς με τον ΠΑΟΚ, τον περίμενα τουλάχιστον βασικό. Απο τότε έχει παιζει μάξιμουμ 5'-6' σε κάθε αγώνα.

5. Ο Γιαπλές ΔΕΝ εμπνέει, ΔΕΝ καθοδηγεί, ΔΕΝ μπορεί απλά. Κάνεις ένα λάθος; ...στον πάγκο! Σύστημα ....κουκουρούκου, καμία απάντηση στα τρικ των αντιπάλων, ακόμα και το όπλο των τριπόντων το έχει καταργήσει.

Έναν "άσο" ακόμα (κοινοτικό) και άμεσα! Ίσως και ένα κανονικό -επιτέλους- σέντερ. Δεν τραβάει έτσι...

Καλαφας στη θεση Γιαπλε.
Zoys
Ενίσχυση με Luka Drča το Ρέθυμνο.

QUOTE
Ο Σέρβος ατζέντης ανακοίνωσε μέσω Twitter τη μετακίνηση του πελάτη του στην ομάδα της Κρήτης. «Ο Λούκα Ντρτσα, κόμπο γκαρντ, μεταγράφηκε από την ΟΚΚ Βελιγραδίου στην ελληνική ομάδα Ρέθυμνο από το νησί της Κρήτης», αναφέρει το «τιτίβισμα» του Μίσκο Ραζνάτοβιτς.

Ο 27χρονος Σέρβος γκαρντ αγωνιζόταν στην ΟΚΚ Βελιγραδίου, με την οποία σε 15 συμμετοχές την φετινή σεζόν στο πρωτάθλημα της Σερβίας είχε μέσο όρο 15,6 πόντους, 3,4 ριμπάουντ, και 2,7 ασίστ. Ο Ντρτσα την σεζόν 2010-11 είχε φορέσει την φανέλα του Ερυθρού Αστέρα, ενώ ακολούθησε η θητεία του στις ΟΚΚ Βελιγραδίου (2010-11 και 2013-14), Αστάνα (2012-13) και Μέγκα Βιζούρα (2013). Ο Ντρτσα αποτελεί την πρώτη... πινελιά του Γιώργου Καλαφατάκη στο Ρέθυμνο μετά την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας της ομάδας της Κρήτης από τον ίδιο.

| gazzetta.gr

Μερικές εικόνες από τον νέο παίκτη των Κρητικών από παλαιότερα highlight που βρήκα από τα χρόνια που αγωνιζόταν με το Πανεπιστήμιο της Utah, όχι η πλέον αντιπροσωπευτική εικόνα φυσικά αφού έχουν περάσει και 4 χρόνια από τότε:

g_dask
Δυστυχως απ οτι φαινεται δρομολογειται η αποχωρηση του Νταμιρ Λατοβιτς..
gspara
QUOTE (g_dask @ May 27 2014, 19:40 ) *
Δυστυχως απ οτι φαινεται δρομολογειται η αποχωρηση του Νταμιρ Λατοβιτς..

Kαι ο Καλλινικιδης παει για Σουηδια,στην Σολνα των Τουντζιαρακη και Λυκογιαννη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.