Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Friends- best character
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3
PanosIlio
Χαλαρά η Φοίβη, με διαφορά ο πιο ενδιαφέρον χαρακτήρας από τους 6.

Σε εξιτάρει με αυτά τα υπονοούμενα για το παρελθόν της smiley.gif smiley.gif
rchos
η μεγαλυτερη μορφη της σειρας ειναι ο Gunther.δεν χωραει συζητηση επ'αυτου!αυτος κραταγε ολη τη σειρα!
ο πραγματικος λογος που σταματησε η σειρα ειναι οτι αυτος βαρεθηκε και δεν ηθελε να παξει αλλη σαιζον! tongue.gif
undertaker
ΤΖΕΝΙΦΕΡ ΑΝΙΣΤΟΝ ΜΕ 1000! 77.gif 77.gif
eftychia
Μετα απο τισ 1536 φορες που εχω δει το καθε ενα επεισοδιο οφειλω να πω

Φοιβη: Πρωτη φορα που τα βλεπα δεν τη χωνευα, τελευταια εχει καταντησει να ειναι η αγαπημενη μου
Μονικα: ηταν, ειναι και θα ειναι τελεια!
Ρειτσελ: στην αρχη ηταν η αγαπημενη μου, καθε φορα ομως που ξαναβλεπω επεισοδια με αυτην ,εχει αρχισει και μου τη δινει η κακομαθημενη σκυλα!
Τζοι-Τσαντλερ: Θεοι, δεν μπορω να πω τιποτα για αυτους (με λιγο παραπανω συμπαθεια στον Τσαντλερ γιατι γελαω παντα με τα αστεια του)
Ρος: δεν το χωνευα ουτε τον χωνευω, παρολα αυτα πρεπει να παραδεχτω οτι ειναι ο χαρακτηρας που βγαζει το περισσοτερο γελιο!
apkat
Τιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Δεν χωνευεις τον Ρος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ειναι μακραν ο φοβεροτρεος χαρακτηρας μαζι με την Φοιβη κατα την γνωμη.Και γω μετα απο 1537 που εχω τα επειδοδια εξακολουθω να μην μπορω να συμπαθησω με τιποτα την Μονικα.

Η σειρα καταταηξς πλεον στο μυαλο μου εχει ως εξης:

Ρος
Τσαντλερ
Φοιβη
Τζοι
Ρειτσελ
Μονικα

Πιο παλια ηταν:

Φοιβη
Ρος
Τσαντλερ
και οι υπολοιποι στα ιδια.

Δεν μπορουσα να φανταστω οτι υπηρχε ανθρωπος που δεν χωνευε τον Ρος. evilmonkey.gif evilmonkey.gif
rchos
εδω υπαρχουν ανθρωποι που δεν χωνευουν εσενα και ας εισαι αξιαγαπητος.στον πος θα κολαγαμε! tongue.gif
eftychia
QUOTE(apkat @ Apr 4 2008, 15:03 ) *
Δεν μπορουσα να φανταστω οτι υπηρχε ανθρωπος που δεν χωνευε τον Ρος. evilmonkey.gif evilmonkey.gif


Ο ανθρωπος ειναι ΣΠΑΣΟΚΛΑΜΠΑΝΙΑΣ
και ξανατονιζω , οτι γελαω μ αυτον περισσοτερο απο ολους, αλλα δεν το χωνευω.
Απαιτω poll ποιοι χωνευουν και ποιοι οχι τον Ρος tongue.gif


Σειρα καταταξης δικη μου
Τσαντλερ Σπύρος 65.gif
Φοιβη
Μονικα-Τζοι
Ρος
Ρειτσελ
Keyser_Soze
Εγώ πάλι, πάω τρελά τους άντρες και λιγότερο τις κοπέλες. Γενικότερα, δεν υπάρχει κάποιος που να αντιπαθώ. Όλους τους γουστάρω πολύ. Ο Τσάντλερ όμως είναι με διαφορά ο αγαπημένος μου αφού τα αστεία του είναι πανέξυπνα.

Η δική μου σειρά:

Τσάντλερ
Τζόι
Ρος
Ρέιτσελ
Φοίβη
Μόνικα
apkat
Σταματη ακριβως επειδη ειμαι αξιαγαπητος με συμπαθουν ολοι οσοι με γνωριζουν.. tongue.gif tongue.gif

Ευτυχια τι να πω;;Απογοηρευση απλα.ΣΠΑΣΟΚΛΑΜΠΑΝΙΑΣ ο ROSS ΤΗΕ DIVORCE FORCE??Αν ανοιχτει τετοιο τοπικ να εισαι βεβαιη οτι εσυ και οι ιδεες σου θα ηττηθειτε πανηγυρικα.. tongue.gif

“First divorce: wife's hidden sexuality, not my fault. Second divorce: said the wrong name at the altar, kind of my fault. Third divorce: they shouldn't let you get married when you're that drunk and have stuff drawn all over your face, Nevada's fault.”
-Ross Geller
Flash
Συμφωνώ με apkat. Τραγικό να μην πας τον Ρος. Ο άνθρωπος είναι απίστευτος. Και δεν κατάλαβα τι σου σπάει τα νεύρα;;; Το ότι έχει την παιδεία και την καλή διάθεση να διορθώνει πάντα την γραμματική των άλλων και να εμπλουτίζει τις φτωχές επιστημονικές γνώσεις τους;;; Ντροπή icon_drunk.gif smiley.gif

Εγώ τους συμπαθώ όλους πλέον με προτίμηση σε Ρος/Τσάντλερ. Η Φοίβη είναι εντελώς τρελόγκο και ώρες ώρες θα ήθελα να την τρελάνω στο κουτουλίδι (ειδικά με τα κουφά υπερρεαλιστικά της ) αλλά βγάζει επίσης τρομερό γέλιο.

ΥΓ: Ώπα λογοκρισίες ο αντμινιστρατορας !!! Άσε την αλήθεια να λάμψει κύριε. Μην καταδυναστεύεις το κορίτσι απωανοτολίτη σάτυρε!!! (δεν είσαι άλλωστε τόσο nerdy oύτε έχεις τόσο έξυπνες ατάκες tongue.gif )
eftychia
QUOTE(apkat @ Apr 4 2008, 15:24 ) *
“First divorce: wife's hidden sexuality, not my fault. Second divorce: said the wrong name at the altar, kind of my fault. Third divorce: they shouldn't let you get married when you're that drunk and have stuff drawn all over your face, Nevada's fault.”
-Ross Geller


ΤΕΛΕΙΟ!
The bet is on για τη ψηφοφορια!

Ακριβως για αυτο που λες Flash μου τη σπαει!!!!
Οσο για τον wanna be admin στη θεση του admin,ευτυχως εχω τα καταλληλα κονέ απο τον αληθινο admin!!! smiley.gif


Tωρα παρατηρησα τη εκανε ο παλιο ασιατης....
Flash
QUOTE
Ακριβως για αυτο που λες Flash μου τη σπαει!!!!


evilmonkey.gif (το ξέρω αυτό ήταν και το point του post μου tongue.gif ). Κάι πάλι όμως ΝΤΡΟΠΗ, ΑΙΣΧΥΝΗ και ΟΝΕΙΔΟΣ.

ΡΟΣ ΖΕΙΣ ΤΟΥΣ NERDS ΟΔΗΓΕΙΣ.

QUOTE
Οσο για τον wanna be admin στη θεση του admin,ευτυχως εχω τα καταλληλα κονέ απο τον αληθινο admin!!!


Δεν κατάλαβες, εγώ στον αληθινό αντμιν αναφερόμουνα και στην ελευθεριότητα με την οποία μανιπιουλάρισε το προηγούμενο ποστ σου! shot.gif

Εντιτ: Α οκ, το είδες tongue.gif
apkat
Βεβαια τωρα εγω εχω αρχισει και προβληματιζομαι.Γιατι μ'αρεσει ενας τετοιος σπασικλας με κολλημα με την σωστη γραμματικη που οδηγει ολους τους Nerds???????

Ποιος ξερει;;Παντως η πρωτη θεση για μενα εχει κλειδωσει ενα χρονο τωρα και δεν σκοπευω να την αλλαξω.Ross rulez..!!!!!!!!!
Flash
QUOTE(apkat @ Apr 4 2008, 16:41 ) *
Βεβαια τωρα εγω εχω αρχισει και προβληματιζομαι.Γιατι μ'αρεσει ενας τετοιος σπασικλας με κολλημα με την σωστη γραμματικη που οδηγει ολους τους Nerds???????

Ποιος ξερει;;Παντως η πρωτη θεση για μενα εχει κλειδωσει ενα χρονο τωρα και δεν σκοπευω να την αλλαξω.Ross rulez..!!!!!!!!!


Φίλε και πρώην ηγήτωρα του ένδοξου αγώνα μας να σου εξηγήσω. Δεν είναι μόνο τα παραπάνω (που είναι προφανή πλεονεκτήματα και δεν καταλαβαίνω γιατί το σκέπτεσαι καν). Σκέψου επίσης ότι ο Ρος:

- έχει PhD στην Παλαιοντολογία
- Έχει παντρευτεί 3 φορές και χωρίσει άλλες τόσες (easy rider)
- Έχει μπει σε αίθουσα διδασκαλίας με πατίνια (easy skater)
- Τα έχει φτιάξει με φοιτήτια του 10 χρόνια μικρότερη (easy rider part 2)
- Παραλίγο να είχε πεθερό τον Bruce Willis (αυτό θα πει Die Hard)
- Η Άννιστον τον προτίμησε από τον Μπραντ Πιτ στο σχετικό επεισόδιο (και χωρίς να χρειαστεί να παίξουν μπουνιές για τα μάτια της σε στυλ fight club).
- Επιβίωσε από την εφηβεία της υστερικής και τότε υπέρβαρης (τι υπέρβαρης δηλαδή, free willy) Μόνικας.
- Γιατί παραδόξως, μετά το Τζόι πρέπει να είχε τα περισσότερα love affairs, στη σειρά (όχι στη ζωή του γενικότερα, στη σειρά)
- Και μην ξεχνάς : Η ΠΡΩΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΛΕΣΒΙΑ GAY ΡΕ !!!!!!!!!!!!!!!

I rest my case
eftychia
QUOTE(Flash @ Apr 4 2008, 15:54 ) *
- έχει PhD στην Παλαιοντολογία
- Έχει παντρευτεί 3 φορές και χωρίσει άλλες τόσες (easy rider)
- Έχει μπει σε αίθουσα διδασκαλίας με πατίνια (easy skater)
- Τα έχει φτιάξει με φοιτήτια του 10 χρόνια μικρότερη (easy rider part 2)
- Παραλίγο να είχε πεθερό τον Bruce Willis (αυτό θα πει Die Hard)
- Η Άννιστον τον προτίμησε από τον Μπραντ Πιτ στο σχετικό επεισόδιο (και χωρίς να χρειαστεί να παίξουν μπουνιές για τα μάτια της σε στυλ fight club).
- Επιβίωσε από την εφηβεία της υστερικής και τότε υπέρβαρης (τι υπέρβαρης δηλαδή, free willy) Μόνικας.
- Γιατί παραδόξως, μετά το Τζόι πρέπει να είχε τα περισσότερα love affairs, στη σειρά (όχι στη ζωή του γενικότερα, στη σειρά)
- Και μην ξεχνάς : Η ΠΡΩΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΛΕΣΒΙΑ GAY ΡΕ !!!!!!!!!!!!!!!

I rest my case


1. Ελα στη σχολη μας στον τομεα ΠΑλαιοντολογιας, να δεις τη φιντανια εχουμε... Θα φυγει απο επιχειρημα!
2.Το ιδιο κι η Ατζελα Δημητριου...
3.Το εχει κανει ηδη ο Bart Simpson πολλα χρονια πριν
4.Πορνογερος
5. Σιγα τι να πει κι ο Αστον Κουτσερ !!!
6.Δεν ειχε επιλογη, δεν την ηθελε ο Πιτ καθολου
7. Ποτε δεν ηταν υστερικη η καημενη η Μονικα...
8. Νομιζω οτι κι η Μονικα εχει αναφερθει σε επεισοδιο οτι ειχε πολλους γκομενους (αφου αδυνατισε)
9. ... ενταξει εδω δεν εχω να πω κατι!
NBAer
QUOTE(Flash @ Apr 4 2008, 15:54 ) *
Φίλε και πρώην ηγήτωρα του ένδοξου αγώνα μας να σου εξηγήσω. Δεν είναι μόνο τα παραπάνω (που είναι προφανή πλεονεκτήματα και δεν καταλαβαίνω γιατί το σκέπτεσαι καν). Σκέψου επίσης ότι ο Ρος:

- έχει PhD στην Παλαιοντολογία
...........
...........
- Και μην ξεχνάς : Η ΠΡΩΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΛΕΣΒΙΑ GAY ΡΕ !!!!!!!!!!!!!!!

I rest my case

77.gif 77.gif
Καλο! biggrin.gif

Ερωτηση: Ποσα επεισοδια εχει η σειρα συνολικα? Επιδης ποσους κυκλους εχει και γενικα:

Θελω να παω σε ενα μαγαζι καταλληλο και να νοικιασω ολα τα επεισοδια σε DVD και να τα αντιγραψω(ξερω νομιζετε οτι ειμαι παρανομος, αλλα δεν ειμαι, αφου εχω παρει υπουργικη εντολη rolleyes.gif ).
Οποτε ξερει κανεις ποσα DVD ειναι ολα τα επεισοδια(εννοειται σε ποιοτητα DVD)?
Flash
QUOTE(eftychia @ Apr 4 2008, 17:01 ) *
1. Ελα στη σχολη μας στον τομεα ΠΑλαιοντολογιας, να δεις τη φιντανια εχουμε... Θα φυγει απο επιχειρημα!
2.Το ιδιο κι η Ατζελα Δημητριου...
3.Το εχει κανει ηδη ο Bart Simpson πολλα χρονια πριν
4.Πορνογερος
5. Σιγα τι να πει κι ο Αστον Κουτσερ !!!
6.Δεν ειχε επιλογη, δεν την ηθελε ο Πιτ καθολου
7. Ποτε δεν ηταν υστερικη η καημενη η Μονικα...
8. Νομιζω οτι κι η Μονικα εχει αναφερθει σε επεισοδιο οτι ειχε πολλους γκομενους (αφου αδυνατισε)
9. ... ενταξει εδω δεν εχω να πω κατι!


1. Διαφωνούμε στον ορισμό του "φιντάνια". Φάνηκε και παραπάνω.
2. Μα και Άντζελα RULESSSSSSSSSSSSSSS
3. Ναι αλλα δεν ήταν καθηγητής πανεπιστημίου όταν το έκανε.
4. Ακριβώς. Αυτό δεν είναι θετικό ;;;;;;;
5. Οκ, εδώ ρουμπώθηκα.
6. Διαφωνώ. Η οργή είναι η βασικότερη και ισχυρότερη μορφή διαστρεβλωμένης αγάπης. Το έγραψε και ο Θωμάς Ακινάτης στη σπουδή του για τα 7 θανάσιμα αμαρτήματα. cool.gif
7. Καλά αυτό μόνο εσύ και η Μόνικα το πιστεύετε biggrin.gif
8. Ξεκαθάρισα ότι μιλάω για όσους γκόμενους/γκόμενες αντίστοιχα είδαμε στη σειρά. Εκεί σίγουρα ο Ρος είχε περισσότερες από τη Μόνικα.
9. Φυσικα. Είναι ακαταμάχητο επιχείρημα. Morfi and Chuck Norris both approve. Edit: NBAer too!!!

ΥΓ1: Εντάξει ξέρω ότι το ξεφτίλισα αλλά νομίζω ότι το τόπικ προσφέρεται για παρεϊστικη κουβεντούλα και έχω όρεξη σήμερις smile.gif
YΓ2: 10 κύκλοι και συνολικά 236 επεισόδια ΝΒΑερ (24 με 25 επεισόδια οι πρώτοι 9 κύκλοι και 18 ο τελευταίος)
ΥΓ3: Τι εννοείς με την υπουργική εντολή ;;;;
eftychia
1η σεζον -24 επεισοδια
2η -24
3η -25
4η -24
5η -24
6η -25
7η -24
8η -24
9η -24
10η -18

Νομιζω βαζουν 6 επεισοδια ανα Dvd
dizzy_fingers
QUOTE(Flash @ Apr 4 2008, 16:14 ) *
1. Διαφωνούμε στον ορισμό του "φιντάνια". Φάνηκε και παραπάνω.

Νο you don't smile.gif.
Πραγματικά έλα στον τομέα Παλαιοντολογίας και αν βρεις έστω έναν που να μοιάζει στο Ρος (είτε εξωτερικά, είτε να είναι το ίδιο αστείος ή έξυπνος....ή με τόσες πρώην), θα έρθω στην Αγγλία να κάνω το μεταπτυχιακό σου για σένα tongue.gif.
Flash
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 4 2008, 17:17 ) *
Νο you don't smile.gif.
Πραγματικά έλα στον τομέα Παλαιοντολογίας και αν βρεις έστω έναν που να μοιάζει στο Ρος (είτε εξωτερικά, είτε να είναι το ίδιο αστείος ή έξυπνος....ή με τόσες πρώην), θα έρθω στην Αγγλία να κάνω το μεταπτυχιακό σου για σένα tongue.gif.


Δε θες να πάρω το πτυχίο μου ε ;;;; Ακόμα μου κρατάς μούτρα σαν πιονέρος της επανάστασης που ήμουν. Καλά, ένα σου λέω. Στο επόμενο meeting θα βάλω τον Αρχισοφό να σε μαρκάρει και τότε: buy buy Dizzy...
dizzy_fingers
Ποιός το χ#ζει το πτυχίο σου, στην Αγγλία θέλω να πάω banana.gif .
eftychia
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 4 2008, 16:27 ) *
Ποιός το χ#ζει το πτυχίο σου, στην Αγγλία θέλω να πάω banana.gif .



Να η αποδειξη οτι ταιριαζουμε...
NBAer
QUOTE(Flash @ Apr 4 2008, 16:14 ) *
YΓ2: 10 κύκλοι και συνολικά 236 επεισόδια ΝΒΑερ (24 με 25 επεισόδια οι πρώτοι 9 κύκλοι και 18 ο τελευταίος)
ΥΓ3: Τι εννοείς με την υπουργική εντολή ;;;;


QUOTE(eftychia @ Apr 4 2008, 16:17 ) *
Νομιζω βαζουν 6 επεισοδια ανα Dvd


Thanks to both. biggrin.gif

Δηλαδη 236/6 ~= 39 DVD πρεπει να ξοδεψω???????

Εμενα απο τους "Friends" ολοι μου αρεσουν φοβερα, εκτός ΛΙΓΟ απο την Μονικα η οποια ειναι υστερικη και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο την Φοιβη που κανει ολο βλακειες και εχει μυαλο 2.5 χρονων παιδιου.....

Καποιος που μενει Θεσσαλονικη και ξερει κανενα καταστημα(videoclub or something) που πουλαει DVD ΚΑΙ εχει ΟΛΑ τα επεισοδια απο ολες τις σεζον?
Γιατι αυτα στην περιοχη μου εχουν μονο τις 3-4 τελευταιες σεζον. 68.gif
B for Basketball
QUOTE(NBAer @ Apr 4 2008, 14:25 ) *
Thanks to both. biggrin.gif

Δηλαδη 236/6 ~= 39 DVD πρεπει να ξοδεψω???????

Εμενα απο τους "Friends" ολοι μου αρεσουν φοβερα, εκτός ΛΙΓΟ απο την Μονικα η οποια ειναι υστερικη και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο την Φοιβη που κανει ολο βλακειες και εχει μυαλο 2.5 χρονων παιδιου.....

Καποιος που μενει Θεσσαλονικη και ξερει κανενα καταστημα(videoclub or something) που πουλαει DVD ΚΑΙ εχει ΟΛΑ τα επεισοδια απο ολες τις σεζον?
Γιατι αυτα στην περιοχη μου εχουν μονο τις 3-4 τελευταιες σεζον. 68.gif


Αυτο λιγο δυσκολο νομιζω...
Και εδω αθηνα σε οσα Video Club εχω παει ειχε μονο απο 7 κυκλο και πανω.
Εκτος απο ενα που ειχε κ τον πρωτο κυκλο! laugh.gif
Πιο πολυ τα βρισκεις σε μεγαλα καταστηματα που πουλανε καθε λογης dvd (Μουσικη, ταινιες κτλ) οπως το Μετροπολις στην ομονοια. Και εκει τα βρισκει σε συλλογες προς αγορα!
Καποιοι καποιοι δεν καταλαβαινουν τι εστι Friends!! w00t.gif
captain charisma
nbaer δεν χρειαζεται να πας να τα παρεις απο βιντεοκλαμπ αλλα να τα κατεβασεις απο το ιντερνετ.αν ξερεις βεβαια τα αναλογα φορουμ
dizzy_fingers
Ναι, 5 λεπτάκια θα σου πάρει...
NBAer
QUOTE(big dirk @ Apr 4 2008, 17:38 ) *
nbaer δεν χρειαζεται να πας να τα παρεις απο βιντεοκλαμπ αλλα να τα κατεβασεις απο το ιντερνετ.αν ξερεις βεβαια τα αναλογα φορουμ

Ξερω τα παντα αλλα η ποιοτητα που εχουν δεν ειναι DVD..... wink.gif
Ουτε καν VCD. Ποιοτητα youtube ειναι και μισω να βλεπω σε τετοια ποιοτητα εργα.....


[EDΙT]
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 4 2008, 17:39 ) *
Ναι, 5 λεπτάκια θα σου πάρει...

Ειναι και αυτο, αλλα με flashget+flashgot δεν θα ηταν προβλημα.....


QUOTE(big dirk @ Apr 4 2008, 17:41 ) *
οχι και 5 λεπτακια για 236 επεισοδια blink.gif

???? Εχω ξανααναρωτηθει: Ωρες ωρες πιστευω οτι εισαι ρομποτ και δεν καταλαβαινεις το ειρωνικο χιουμορ.
Εισαι? ohmy.gif tongue.gif tongue.gif

QUOTE
και στον υπολογιστη μπορει να ειναι χαλια η ποιοτητα αλλα αν τα γραψεις σε dvd ποιοτητα και τα δεις στο dvd εισαι οκ

Εχω ακουσει οτι μπορεις να degrade(πως λεγεται αυτο?) την ποιοτητα αλλα απο χαμηλη ποιοτητα να την αυξησεις πρωτη φορα το ακουω.....
captain charisma
οχι και 5 λεπτακια για 236 επεισοδια blink.gif
και στον υπολογιστη μπορει να ειναι χαλια η ποιοτητα αλλα αν τα γραψεις σε dvd ποιοτητα και τα δεις στο dvd εισαι οκ
dizzy_fingers
QUOTE(NBAer @ Apr 4 2008, 17:40 ) *
???? Εχω ξανααναρωτηθει: Ωρες ωρες πιστευω οτι εισαι ρομποτ και δεν καταλαβαινεις το ειρωνικο χιουμορ.
Εισαι? ohmy.gif tongue.gif tongue.gif

Μην τον κοροϊδεύεις.
Αφού έχει δείξει ότι έχει άψογη αίσθηση του χιούμορ:


QUOTE
και στον υπολογιστη μπορει να ειναι χαλια η ποιοτητα αλλα αν τα γραψεις σε dvd ποιοτητα και τα δεις στο dvd εισαι οκ

Λάθος. Δε σου λέω το γιατί, ψάξε στο google γιατί. Δες το σαν homework wink.gif. (Hint: ψάξε για "dvd resolution" και "vcd resolution")
captain charisma
μπορει να με κοροιδευετε αλλα εγω δν δινω σημασια.
dizzy_fingers
Γιατί νομίζεις ότι σε κοροϊδεύω? Εσύ δε θεωρείς αστεία την εικόνα στην υπογραφή σου?

Και δε βλέπω να έχεις ψάξει στο google για αυτό που σου είπα. wink.gif
captain charisma
αυτη που εκανε τη γκομενα του τσαντλερ για καποιο χρονικο διαστημα η καθυ πως τη λενε το πραγματικο ονομα?
B for Basketball
QUOTE(big dirk @ Apr 4 2008, 15:27 ) *
αυτη που εκανε τη γκομενα του τσαντλερ για καποιο χρονικο διαστημα η καθυ πως τη λενε το πραγματικο ονομα?

Paget Brewster
apkat
Παντως στα blue στην Μιχαλακοπουλου εχει ολες τις σειρες..Εγω τα κατεβασα απο το ιντερνετ(μιλαμε για πολλα GB Παντως) και βεβαια η ποιοτητα ειναι μετρια.Αλλα μπορω να τα βλεπω ανα πασα στιγμη και αυτο ειναι το σημαντικο..

Flash εχεις απολυτο δικιο στην επιχειρηματολογια σου.Ross rules..Monica sucks!!!!!!!
KobeBryant
Συνολικα νομιζω οτι ειναι γυρω στα 40giga με αρκετα καλη αναλυση. Αν εχεις γρηγορη συνδεση θα σου παρει 5 μερουλες με καμια βδομαδα. Το Dvdaviko της γειτονιας μου αν και μικρο εχει ολες τις σεζον.

Υ.Γ. Ross rock's - Αν τον νευριασεται μεταμορφωνεται σε RED-ROSS 69.gif
spysta
Η Μονικα ηταν ο πιο φυσιολογικος ρεαλιστικος χαρακτηρας που υπηρχε στη σειρα .. με τις ψυχωσεις της .. τα κολληματα της με την καθαριοτητα .. το μαγειρεμα την οργανωση και την ταξη tongue.gif tongue.gif
Respect στην Μονικα ... smiley.gif Γελαγα πολυ μαζι της
Air Kef
QUOTE
Η Μονικα ηταν ο πιο φυσιολογικος ρεαλιστικος χαρακτηρας που υπηρχε στη σειρα ..



Εδω θα διαφωνήσω. Εκτός Φοιβης-Τζοι (που ειναι καπως υπερβολικοι) νομιζω πως ολοι ειναι πέρα για πέρα ρεαλιστικοι χαρακτήρες. smile.gif
B for Basketball
Ολοι ειναι Ρεαλιστικοι!
Ο καθε ενας εχει τις ιδιοτροπιες του και ο καθε ενας αντιπροσωπευει ενα ειδος ανθρωπου (ας το πουμε ετσι).
Εμενα αυτος που με πλησιαζει περισσοτερο ειναι κατι σε Τσαντλερ-Τζοι biggrin.gif
basket is life
phoebe δαγκωτο!!πουλαει απιστευτη τρελα!!!!
και ο τσαντλερ εχει πολυ φαση γιατι εμφανισιακα και γενικα σαν προσωπο δειχνει πιο σοβαρος απο ολους αλλα ειναι τρελοκομειο!!ολοι ειναι κοριφαιοι!πως να διαλεξεις?
captain charisma
απο αυτη τη κυριακη και καθε κυριακη το θεμα θα εχει τα φιλαρακια και μαλιστα 6 επεισοδια...
νβαερ καλυτερα να αρχισεις να παιρνεις την εφημεριδα...
apkat
καλη κινηση ο Αναστασιαδης..Αν και τα χω ολα στο pc βρηκα λογο να παιρνω για περιπου ενα χρονο το θεμα.. tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(apkat @ Apr 17 2008, 00:26 ) *
καλη κινηση ο Αναστασιαδης..Αν και τα χω ολα στο pc βρηκα λογο να παιρνω για περιπου ενα χρονο το θεμα.. tongue.gif

Συμφωνω αγαπητε!!! biggrin.gif
Τετοιες χαρες και γελια αλλη σειρα δεν εχει προσφερει...
Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε..
Chandler,Joey,Rachel,Ross,Phoebe,Monica (η σειρα ειναι επιτηδες tongue.gif ) LOVE YA!!!!
KobeBryant
QUOTE(apkat @ Apr 17 2008, 03:26 ) *
καλη κινηση ο Αναστασιαδης..Αν και τα χω ολα στο pc βρηκα λογο να παιρνω για περιπου ενα χρονο το θεμα.. tongue.gif


Απκατ την πουλησε ο Αναστασιασης την εφημεριδα την πηρε νομιζω αυτος απο το εθνος
apkat
Xm..Τωρα που το λες σαν να ακουσα κατι και γω..Τεσπα.Οποιος και να το κανε εκανε καλη κινηση.. tongue.gif
sihainas
Λοιπόν χθες μετά από μια περίοδο 2 και κάτι εβδομάδων καψίματος είδα κι εγώ για πρώτη φορά τη σειρά... Είχα δει λίγα μεμονομένα επεισόδια στο star αλλά ποτέ σαν σειρά... Οπότε ας βάλω κι εγώ τη σειρά προτίμησής μου...

1. Τσάντλερ (Γιατί λέει τα πιο γελοία αστεία...στις χειρότερες δυνατές στιγμές...)
2. Τζόι (Γιατί αν και εντελώς χαζός είναι πάντα πρώτος όταν τον χρειάζονται)
3. Φοίβη (Γιατί είναι μακράν ο πιο αινιγματικός χαρακτήρας της σειράς και γιατί είναι υποτιμημένη ως καλλιτέχνης tongue.gif)
4. Ρος (Γιατί δεν μ'αρέσει ο τρόπος που μιλάει...που του παίρνει 1 ώρα για να πει μία πρόταση tongue.gif )
5. Ρέιτσελ (Γιατί από το 1ο μέχρι και το τελευταίο επεισόδιο της σειράς βασανίζει τον καημένο τον Ρος... αφού τον θες πάρτον εκεί από το 1ο επεισόδιο να τελειώνουμε... tongue.gif )
6. Μόνικα (Γιατί έτσι και έβλεπε το δωμάτιό μου τώρα...θα πάθαινε έμφραγμα)
nikolas12
Παλι καλα θελω να αρχισω να βλεπω.
NBAer
QUOTE(apkat @ Apr 17 2008, 03:26 ) *
καλη κινηση ο Αναστασιαδης..Αν και τα χω ολα στο pc βρηκα λογο να παιρνω για περιπου ενα χρονο το θεμα.. tongue.gif

Ναι καλα. Μακαρι αλλα δεν το βλεπω.....

Απο την αρχη οι υποψιες μου ηταν μεγαλες και μολις πηρα την εφημεριδα γιγαντωθηκαν.
Ολη την ωρα μιλανε για 1ο κυκλο και 1ο κυκλο. sad.gif
Και η εφημεριδα αναφερει οτι αποκλειστικα και αποκλειστικα και τι φοβερη προσφορα κλπ ο 1ος κυκλος επεισοδιων στο "Θεμα", το πως αρχισαν ολα κλπ.
Κουβεντα για 2ο ή και παραπερα κυκλους! sad.gif

Η μονη μου ελπιδα ειναι μολις ολοκληρωθει ο πρωτος κυκλος να βγαλουν και το 2ο κλπ.....
Αλλα αμα ειναι ετσι γιατι να μην το πουνε απο τωρα? Αρα κατι δεν παει καλα, αρα....
red pyramid88
Φοίβη for life! Είναι και αρκετά κοντά στο τρόπο που σκέφτομαι εγώ οπότε τη λατρεύω biggrin.gif αν ήταν να μείνω όλη μου τη ζωή με μια κοπέλα, θα ήταν αυτή smiley.gif
Flash
QUOTE(red pyramid88 @ Apr 27 2008, 17:31 ) *
Φοίβη for life! Είναι και αρκετά κοντά στο τρόπο που σκέφτομαι εγώ οπότε τη λατρεύω biggrin.gif αν ήταν να μείνω όλη μου τη ζωή με μια κοπέλα, θα ήταν αυτή smiley.gif


Αρκετά κοντά στον τρόπο που σκέφτεσαι ; blink.gif blink.gif blink.gif

Κι άλλος ΕΤ phone home στο forum ? tongue.gif
reignman
τσαντλερ ftw.
μετα τζοι.
μετα χαος laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.