Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Group B
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2013-14
Pages: 1, 2
Quincy
QUOTE(nickagian @ Dec 19 2013, 21:10 ) *
Ποιά ομάδα δε θέλει δλδ να προκριθεί στους 16?



Η Σιένα για να πουλήσει το Χάκετ, και να γλιτώσει τα εισητήρια και τα ταξίδια στην Φλωρεντία κάθε βδομάδα 69.gif
Πάντως εγώ που είδα την Μπάμπεργκ και απέναντι στην Εφές και απέναντι στην Αρμάνι, μου φάνηκε συμπαθητική και δουλεμένη ομάδα.
D-Wade
QUOTE(Quincy @ Dec 19 2013, 23:22 ) *
Η Σιένα για να πουλήσει το Χάκετ, και να γλιτώσει τα εισητήρια και τα ταξίδια στην Φλωρεντία κάθε βδομάδα 69.gif
Πάντως εγώ που είδα την Μπάμπεργκ και απέναντι στην Εφές και απέναντι στην Αρμάνι, μου φάνηκε συμπαθητική και δουλεμένη ομάδα.

Η Σιενα το χτυπαει το παιχνιδι με την Μαλαγα. Θέλει να προκριθει
Quincy
Ντάξει πιο πολύ για πλάκα το είπα. Όχι ότι έκατσε να χάσει η Σιένα, αλλά δεν θα την χαλάσει κιόλας αν δεν περάσει
natouralistis
QUOTE (T.W.Is.M. @ Dec 19 2013, 21:46 ) *
Ποιος μεγιστος εγκεφαλος ειχε την ιδεα να ξεκινησουν τα παιχνιδια με διαφορα ωρας? Δηλαδη πιστευει κανεις τωρα οτι οι Λιθουανοι θα σκιστουν να κερδισουν την Μπαμπεργκ ξεροντας οτι προκριθηκαν? Ή μηπως καιγονται τοσο πολυ να βγουν 3οι και οχι 4οι? Η δε Μπαμπεργκ αν καταφερει να αποκλειστει τωρα, ας αποσυρθει απο τη διοργανωση για τα επομενα 3 χρονια.


Η Ζαλγκίρις σαφώς και ήθελε τη νίκη γιατί τώρα έχει ελπίδες να περάσει στους 8.

Αλλά πραγματικά για το Θεό δηλαδή, οι Γερμανοί χάσανε αυτό το ματς από 69-60; Πιο loser πεθαίνεις.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.