Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α.Ε.Κ. 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2
ashton
ο Νίκος Καραγιαννης νέος προπονητής

QUOTE
Ο Νίκος Καραγιάννης στο τεχνικό τιμ

Καλωσορίζουμε το Νίκο Καραγιάννη στο τεχνικό τιμ της ομάδας μας, όπου θα έχει βοηθό τον Βασίλη Γεραγωτέλη.

Ο νέος τεχνικός της ΑΕΚ δήλωσε αμέσως μετά από την επίτευξη της συμφωνίας με την ΚΑΕ: «Είναι μεγάλη μου τιμή που αναλαμβάνω την ιστορική ομάδα της ΑΕΚ. Θα δώσω όλες τις δυνάμεις μου αρχής γενομένης από το Σάββατο που δίνουμε ένα κρίσιμο ματς. Θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να τελειώσει αυτή η χρονιά επιτυχώς για την ομάδα».


βιογραφικό, λίστα με προπονητές απο 1986 και δωθε
http://vasilissa.blogspot.com/2012/02/blog-post_07.html
jasonick
Ας κοιτάξουμε τη σωτηρία τώρα γιατί δεν θέλει και πολύ έτσι όπως έχει γίνει η βαθμολογία.
Magnus92
QUOTE(jasonick @ Feb 11 2012, 20:12 ) *
Ας κοιτάξουμε τη σωτηρία τώρα γιατί δεν θέλει και πολύ έτσι όπως έχει γίνει η βαθμολογία.



Νομιζω πως στοχος της ΑΕΚ απο δω και περα πρεπει να ειναι η τριτη θεση , μιας και αυτη τελικα μπορει να φερει ανοδο, βλεποντας τα προβληματα των "απο πανω" ( αυτων της Α1 ) ...
Dwyane ''the flash'' Wade
παραταση ζωης μετα την νικη επι των ικαρων.δυσκολη εξοδος το σαββατο στο περαμα.μονο νικες χρειαζεται απο δω και στο εξης αν θελει να ελπιζει στην τριτη θεση πια γιατι οι δυο πρωτες εχουν γινει απατηλο ονειρο.
jasonick
Ξέρει κανείς τι παίκτηκε με Μίχαλο;
ashton

αποβολή Σκλάβου


Βασιλοπουλος-Σορώτος κάπου στα 30-40" και χτύπημα με σκούπα (γύρω στο 3') του πατέρα του Φωτιτζόγλου (παίκτης της ΑΕΚ) από τον φροντιστή (wink.gif του Περαματος ..
ashton
Ο Δημήτρης Παπαδόπουλος ο 5ος προπονητής για φέτος (και βλέπουμε αν μεγαλώσει κι άλλο η λίστα - καθόλου απίθανο)

QUOTE
Ο Δημήτρης Παπαδόπουλος νέος τεχνικός

Η ΚΑΕ ΑΕΚ έκανε δεκτή την παραίτηση του Νίκου Καραγιάννη και ανακοινώνει την συνεργασία της με τον Δημήτρη Παπαδόπουλο, ο οποίος θα βρίσκεται στο τεχνικό επιτελείο της ομάδας μαζί με τον Αλέξανδρο Παπαδάτο.

Ευχαριστούμε για την συνεργασία μας τον Βασίλη Γεραγωτέλη και του ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Ο Δημήτρης Παπαδόπουλος δήλωσε για την συνεργασία του με την ΑΕΚ: «Σίγουρα είναι τιμή που είμαι στην ΑΕΚ, μία από τις μεγαλύτερες ομάδες της Ελλάδας. Αποτελεί σίγουρα πρόκληση να δουλεύεις για μια τόσο μεγάλη ομάδα και αυτό που μπορώ να πω είναι ότι θα κάνω ό,τι είναι δυνατόν για να υλοποιηθούν οι στόχοι της, αυτά που θέλει ο πρόεδρος και ο κόσμος της ΑΕΚ, με αποκορύφωμα όταν θα κάνουμε ταμείο στο τέλος της χρονιάς, να τερματίσουμε όσο ψηλότερα γίνεται.

Με συνέπεια και επαγγελματισμό, όπως έχω κάνει σε όλες τις ομάδες που έχω δουλέψει, θα κάνω ό,τι καλύτερο και ό,τι περνάει από το χέρι μου για να καταφέρει η ομάδα να πετύχει τους στόχους της».


aekbasket.gr
ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ
QUOTE (ashton @ Feb 27 2012, 13:22 ) *

αποβολή Σκλάβου


Βασιλοπουλος-Σορώτος κάπου στα 30-40" και χτύπημα με σκούπα (γύρω στο 3') του πατέρα του Φωτιτζόγλου (παίκτης της ΑΕΚ) από τον φροντιστή (wink.gif του Περαματος ..

κ μια απορια..οχι οτι εχει τοσο μεγαλη σημασια κ ειδικα μετα απο τοσο καιρο..αλλα εκει που λες " χτύπημα με σκούπα (γύρω στο 3') του πατέρα του Φωτιτζόγλου (παίκτης της ΑΕΚ) από τον φροντιστή ( του Περαματος .." τι εννοεις ακριβως..
ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ
QUOTE (ashton @ Feb 27 2012, 13:22 ) *

αποβολή Σκλάβου


Βασιλοπουλος-Σορώτος κάπου στα 30-40" και χτύπημα με σκούπα (γύρω στο 3') του πατέρα του Φωτιτζόγλου (παίκτης της ΑΕΚ) από τον φροντιστή (wink.gif του Περαματος ..

κ μια απορια..οχι οτι εχει τοσο μεγαλη σημασια κ ειδικα μετα απο τοσο καιρο..αλλα εκει που λες " χτύπημα με σκούπα (γύρω στο 3') του πατέρα του Φωτιτζόγλου (παίκτης της ΑΕΚ) από τον φροντιστή ( του Περαματος .." τι εννοεις ακριβως..
Dwyane ''the flash'' Wade
http://www.gazzetta.gr/b-g-ethniki/article...9-ethniki-i-aek

οριστικα η αεκ στη β εθνικη!!!και η κατρακυλα δεν εχει τελειωμο....
basketall
QUOTE (Dwyane ''the flash'& @ Jul 25 2012, 15:10 ) *
http://www.gazzetta.gr/b-g-ethniki/article...9-ethniki-i-aek

οριστικα η αεκ στη β εθνικη!!!και η κατρακυλα δεν εχει τελειωμο....


MEGALE GIA KALO EINAI NA FYGOUN TA XREH APO PANO SAS... GIATI TA PRAGMATA EINAI SKOURA KAI 2,5 EK DEN YPARXOUN
Dwyane ''the flash'' Wade
νομιζω πως δεν ξεφορτωνομαστε ολα τα χρεη απλα ενα μερος...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.