Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Olympiacos' Videos
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3
roko
Eνα συγκινητικο βιντεακι.Μπραβο στο παιδι που το εκανε. Αυτο να βαζει ο Μπαρτζωκας πριν απο καθε ματς στα πλει οφ με την ΤΣΣΚΑ και το sweep το εχουμε ανετα.

https://www.youtube.com/watch?v=hVTffABc2zM
redleg7
Οσες φορες και να το δει καποιος το συναισθημα γινεται ακομα και πιο εντονο...
frenchman7
Φοβερό κι αυτό..

roko
https://www.youtube.com/watch?v=fpaSIsG2g-s

Εκατσα και το ειδα ολο..Ωραια εξεταστικη θα κανω παλι.. wink.gif
frenchman7
Α ρε παιχτούρα...

Reggie Miller #31
Πραγματικά κρίμα!
frenchman7
Έχει μέλλον η υπόθεση
Reggie Miller #31
QUOTE(frenchman7 @ Jun 19 2014, 20:41 ) *
Έχει μέλλον η υπόθεση


Κάπου διάβασα ότι τελικά δεν πέρασε ιατρικές εξετάσεις και μάλλον πάμε για λύση συμβολαίου...
frenchman7
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jun 19 2014, 20:47 ) *
Κάπου διάβασα ότι τελικά δεν πέρασε ιατρικές εξετάσεις και μάλλον πάμε για λύση συμβολαίου...


Ναι ε?
Εγώ έχω μείνει στο ότι κάνει τα πάντα by the book για να μην έχουμε "πάτημα" να του κάνουμε διακοπή.
Reggie Miller #31
QUOTE(frenchman7 @ Jun 19 2014, 21:23 ) *
Ναι ε?
Εγώ έχω μείνει στο ότι κάνει τα πάντα by the book για να μην έχουμε "πάτημα" να του κάνουμε διακοπή.



Ήρθε Ελλάδα για να τον τσεκάρουμε! rolleyes.gif
redleg7
Και επισημα αποψε αποτελει παρελθον ο κορυφαιος Αμερικανος γκαρντ της συγχρονης ιστοριας μας μαζι με τον Ντειβιντ.

Σε ευχαριστουμε για ολα μεσα απο την καρδια μας παιχταρα!!Ο κορυφαιος Αμερικανος γκαρντ στην Ευρωπη τα τελευταια 2-3 χρονια.







77.gif
argeitis
QUOTE(redleg7 @ Jun 30 2014, 16:43 ) *
Και επισημα αποψε αποτελει παρελθον ο κορυφαιος Αμερικανος γκαρντ της συγχρονης ιστοριας μας μαζι με τον Ντειβιντ.

Σε ευχαριστουμε για ολα μεσα απο την καρδια μας παιχταρα!!Ο κορυφαιος Αμερικανος γκαρντ στην Ευρωπη τα τελευταια 2-3 χρονια.







77.gif


sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Weekendman
Ένα από τα θύματα της κατάρας των Λιθουανών στον Ολυμπιακό…

morrison
mixalisgate7
Weekendman
Όχι και τα πιο μεγάλα ονόματα στην ιστορία του μπασκετικού Ολυμπιακού, αλλά σίγουρα έδωσαν ότι μπορούσαν…



morrison
περίοδος 1988-89: Ολυμπιακός-Παναθηναικός 86-70 με 18 πόντους και 8 καρφώματα του Carey Scurry.
Δύο από αυτά στο βίντεο.

morrison




bonus
Weekendman
Ένα αφιέρωμα που έπρεπε να γίνει…



http://redbasketzone.blogspot.gr/2016/01/t...-de-miguel.html
Weekendman
Εκτεταμένο βιντεοαφίερωμα στον Λιν Γκριρ, μέχρι να μας θυμήσει ο Έρικ Γκριν, τι σημαίνει Αμερικάνος σκόρερ....



+ την πιθανώς καλύτερη ερυθρόλευκη εμφάνιση του Παναγιώτη Λιαδέλη...

MrClutch
Matt Lojeski 2016 Greek Finals Highlights vs Panathinaikos



Othello Hunter 2016 Greek Finals Highlights vs Panathinaikos

MrClutch
Daniel Hackett Highlights vs Anadolu Efes | 2015/16 Euroleague Regular Season



Kostas Papanikolaou Highlights vs Panathinaikos | Game 4 - Greek Finals 2016

Tesla
https://www.youtube.com/watch?v=NSCLnTd1gFU

Για τους νοσταλγους της ομαδαρας των 90's και της δεκαετιας γενικοτερα.

Υ.Γ. Ο κοσμος στο τελος που δινουν συνεντευξεις ολα τα λεφτα. Αληθεια πως γινεται 23 χρονια αργοτερα να εχουμε αποχαυνωθει
τοσο πολυ σαν κοινωνια?.. Ακουω και βλεπω ανθρωπους 23 χρονια πριν ανεξαρτητως ηλικιας, να εχουν μια λαμψη και ενα χαμογελο συναμα με μια διαυγεια τοσο στο χρωμα της φωνης οσο και στο περιχομενο της, που σημερα δεν υπαρχει...

Αραγε μας ψεκαζουν στ'αληθεια ή μας εχει φαει ομαδικως?... Η κοινωνια... rolleyes.gif
Coach Periklis
QUOTE (Tesla @ Jan 23 2017, 20:27 ) *
https://www.youtube.com/watch?v=NSCLnTd1gFU

Για τους νοσταλγους της ομαδαρας των 90's και της δεκαετιας γενικοτερα.

Υ.Γ. Ο κοσμος στο τελος που δινουν συνεντευξεις ολα τα λεφτα. Αληθεια πως γινεται 23 χρονια αργοτερα να εχουμε αποχαυνωθει
τοσο πολυ σαν κοινωνια?.. Ακουω και βλεπω ανθρωπους 23 χρονια πριν ανεξαρτητως ηλικιας, να εχουν μια λαμψη και ενα χαμογελο συναμα με μια διαυγεια τοσο στο χρωμα της φωνης οσο και στο περιχομενο της, που σημερα δεν υπαρχει...

Αραγε μας ψεκαζουν στ'αληθεια ή μας εχει φαει ομαδικως?... Η κοινωνια... rolleyes.gif


πωωωωωω πόσο δίκιο έχεις. Καθαρά πρόσωπα, πράγματι χαμογελαστά και με αισιοδοξία. Όλοι πίστευαν ότι θα πηγαίναμε Σαραγόσα και όντως πήγαμε . Μπασκετικοί φίλαθλοι

Το '94 & 95 ήμουν 3 & 4 χρονών tongue.gif

Τι εγκλήματα μπασκετικά κάναμε ρε παιδιά ;; Πως εκτέλεσε έτσι βολές ο Πασπαλι ;; sad.gif sad.gif

ήμασταν τόσο κοντά στο ευρωπαϊκό ,θα είχαμε 4 sad.gif sad.gif
Tesla
QUOTE (Coach Periklis @ Jan 23 2017, 20:42 ) *
πωωωωωω πόσο δίκιο έχεις. Καθαρά πρόσωπα, πράγματι χαμογελαστά και με αισιοδοξία. Όλοι πίστευαν ότι θα πηγαίναμε Σαραγόσα και όντως πήγαμε . Μπασκετικοί φίλαθλοι

Το '94 & 95 ήμουν 3 & 4 χρονών tongue.gif

Τι εγκλήματα μπασκετικά κάναμε ρε παιδιά ;; Πως εκτέλεσε έτσι βολές ο Πασπαλι ;; sad.gif sad.gif

ήμασταν τόσο κοντά στο ευρωπαϊκό ,θα είχαμε 4 sad.gif sad.gif


Φιλε μου ειμαι '88αρης εγω σε περναω 3 χρονια. Ειμαι τυχερος γιατι θυμαμαι τον εαυτο μου απο το 6 μου χρονια και μετα, δηλαδη το '94 ηταν η 1η μου χρονια που θυμαμαι και εντευθεν, συνεπως μπορω να πω οτι τα "προλαβα" εκεινα τα ματς.

Ασφαλως πραγματα που παρατηρω τωρα στα 28 μου δεν μπορουσα να τα δω τοτε και ειναι αυτο που λεμε δηλαδη οχι τοσο η αναποληση καθαυτη,οσο αυτες οι μικρες συναμα ομως "υπαρξιακες" (τι ειπα ο ανθρωπος biggrin.gif ) παρατηρησεις.

Αυτη η ανεση - αυτοπεποιθηση - ζωντανια - αισιοδοξια. Κανε μια βολτα σημερα σε ενα σουπερ μαρκετ να κοψεις φατσες (βαζω και μενα μεσα)...
Tesla
Αλλο ενα διαμαντακι της δεκαετιας των '90s με την ομαδαρα του παοκ και τα ντερμπι οσφπ - παοκ, και τους Μπερι Ταρπλει να δινουν ρεστα αμφοτεροι.

https://www.youtube.com/watch?v=VI9hioxruPw
MrClutch
Nikos Arsenopoulos Highlights vs Proteas Voulas

kyuss
QUOTE (Tesla @ Jan 25 2017, 21:57 ) *
Φιλε μου ειμαι '88αρης εγω σε περναω 3 χρονια. Ειμαι τυχερος γιατι θυμαμαι τον εαυτο μου απο το 6 μου χρονια και μετα, δηλαδη το '94 ηταν η 1η μου χρονια που θυμαμαι και εντευθεν, συνεπως μπορω να πω οτι τα "προλαβα" εκεινα τα ματς.

Ασφαλως πραγματα που παρατηρω τωρα στα 28 μου δεν μπορουσα να τα δω τοτε και ειναι αυτο που λεμε δηλαδη οχι τοσο η αναποληση καθαυτη,οσο αυτες οι μικρες συναμα ομως "υπαρξιακες" (τι ειπα ο ανθρωπος biggrin.gif ) παρατηρησεις.

Αυτη η ανεση - αυτοπεποιθηση - ζωντανια - αισιοδοξια. Κανε μια βολτα σημερα σε ενα σουπερ μαρκετ να κοψεις φατσες (βαζω και μενα μεσα)...

Πω ρε μαγκες τι ωραιες χρονολογιες ειναι αυτες για να γεννηθει κανεις, '88, ΄91...Νιωθω σκατογερος οταν τα διαβαζω...Βεβαια απτην αλλη τα ΄90s ηταν η καλυτερη δεκαετια για να τη ζησεις ως 20αρης, πριν την αποχαυνωση του 20ου, οποτε νταξει ειχε και αυτο τα θετικα του
Weekendman

Ολυμπιακή συλλογή τάπας στα Φαιναλ Φορ.

Quincy
77.gif

Πολύ ωραίο. Το μόνο που μου έλειψε ήταν η τάπα του Παπανικολάου στον Ndong smiley.gif
Weekendman
QUOTE(Quincy @ Apr 6 2018, 10:50 ) *
77.gif

Πολύ ωραίο. Το μόνο που μου έλειψε ήταν η τάπα του Παπανικολάου στον Ndong smiley.gif


Πραγματικά κρίμα που εκείνη η τάπα του Παπανικολάου δόθηκε φάουλ!

Weekendman
Θυμήθηκα μέχρι και τον Χόσκιν!




This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.