Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Greatest dunker in NBA history
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2
Flash
QUOTE
Μην ανησυχείς. Θα το βρω εγώ το κάρφωμα από το κολεγιακό και θα το ανεβάσω κάποια στιγμή.



Ακολουθεί ένα πολύ καλό mix του Baron από τα χρόνια του στο UCLA. Περιέχει και 4 φοβερά καρφώματα εκ των οποίων εικάζω ότι τελευταίο είναι αυτό στο οποίο αναφέρεται ο rankin.

Air and King
Εχω δει τους παντες και θα ψηφισω με το δικο μου κρητιριο που αυτο δεν ειναι ποιος πηδαει πιο ψηλα αλλα ποιος κανει διαφορετικα πραγματα και αυτος δεν ειναι αλλος απο τον "Vincanity" Βινς Καρτερ εχει τους πιο πολλους τροπους να καρφωνει την μπαλα και αυτο ειναι το σημαντικοτερο απο ολα κατα την γνωμη μου.Συν τις αλλης το καρφωμα πανω στο δυσμηρο τον Βαις το 2000 ειναι ισως το κορυφαιο που εχει γινει ποτε σε μπασκετικο αγωνα υψηλου επιπεδου.Επισης μου αρεσει πολυ οταν κανει 360 μοιρες με το ενα χερι το εκανε οταν επαιζε στο Τοροντο κυριως με τρομερη αρμονια.Για μενα ειναι μακραν ο καλυτερος βαση επαναλαμβανω των κρητιριων που βαζω.
koutsou10
εγω ψηφιζω κομπι λογω συμπαθειασ αλλα κ μερικων καρφωματων σε μαπεσ...
αν κ ντομινικ,καρτερ κ κεμπ ειναι κλασικοι καρφωματακιδεσ... 77.gif 77.gif 77.gif
xoxli44
VINCE bball.gif
a bullet for your head
1.Τζουλιους Ερβινγκ
2.Ντομινικ Ουιλκινς
3.Μαικλ Τζορνταν
4.Σον Κεμπ
5.βινς Καρτερ
Air and King

1)Βινς Καρτερ
2)Τζουλιους Ειρβινγκ
3)Μαικλ Τζορνταν
4)Κομπι Μπραιαντ(αδηκειται σε πολλες ψηφοφοριες εχει κανει απηστευτα καρφωματα οταν ηταν πιο μικρος)
5)Ντειβιντ Τομπσον "Skywalker"(απηστευτος)
OnLy_PAS-AthEnS
Εγω πιστευς οτι dunker σαν τον VC δν υπηρξε........απλα ΤΡΟΜΕΡΟΘΕΑΜΤΙΚΟΣ στα καρφωματα του...οποτε ι ψιφος μ παει στν βινς!!!!!!!
a bullet for your head
Dwyane ''the flash'' Wade
1.βινς καρτερ
2.μαικλ τζορνταν
3.κομπι μπραιαντ


εχω παρακολουθησει καρφωματα απο ολους τους υποψηφιους και θεωρω πως ο καρτερ ειναι ο κορυφαιος!τα καρφωματα του ειχαν φαντασια,δυναμη και διαρκεια μεχρι να αρχισουν τα γονατα του να πονανε.κανεις δεν μπορει να ξεχασει το καρφωμα πανω απο τον βαις αλλα και τον διαγωνισμο καρφωματων την ιδια χρονια.απιστευτος!!

http://www.youtube.com/watch?v=SzXXWVqpwWo
dimitris 5
Jordan παιδια ο παιχτης πεταγε!!!
nicknbaer
o vince carter ειναι ο καλυτερος και παρολο που στην ψηφοφορια υπαρχουν jordan ,erwing και αλλοι που ειχουν περισσοτερο αλμα απο αυτον. ο vince ομως είχε φαντασια και δημιουργούσε πολλα δικά του θεαματικα καρφώματα. επίσης καρφωνε με τοση δυναμη που κανενες δεν μπορουσε να τον σταματησει

ενα βιντεο με τα καλυτερα καρφωματα του carter

Visit My Website
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.